Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lemasa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lemasa

Atsiliepimai apie Lemasa, UAB

Platus automobilių pasirinkimas iš Europos!

95 % proc. automobiliai iš Vokietijos!
Parašyk savo nuomonę apie Lemasa, UAB

Is senesniu laiku buvo dinges pasitikejimas auto aikstelemis, ieskodavau automobilio per skelbimus, taciau ir toks budas ne pyragai, nuvaziuoji paziureti, o ten visai ne tas apie ka tareisi.Nervai ir adrenalinas.O dabar jau kokie trys metai esu ramus ir atsipalaidaves, nes atradau sia auto aikstele, ir jos vyrukai pakeite mano poziuri i auto pirkima.Ir bendrauti malonu ir pirkimo procedura greita ir tvarkinga.Jei trumpai, pirma masina pirkta uz 3000 eu, paskutine jau uz 13000, ir visa seima vazineja automobiliais is Lemasa aiksteles, vargo nemato.Ir tikiuosi taip toliau draugauti.Rekomenduoju!
Nebukit juokingi sau atsiliepimu nerasyekit :) du komentarai ta pacia diena tik laikas kitas juokinga daros:) o apie imone pasakysiu taip kaip ir kiti zmones apacioje
Pries metus laiko pirkau automobili sioje imoneje, didziausios rekomendacijos
Aciu dar karta vyrai!
Pirmoji audine savo atitarnavo man, dabar tevai dziaugias, tad gryzau apsidairyt kitos. Kaip visada smagu sugryzt, pasisneket, prie kavos puodelio padejo su visais dokumentiniais reikalais, atsake i visus klausimus, iskilusius nesklandumus greitai sutvarke!
Leido del ramybes nulekt i norima servisa, tad likau dar labiau patenkintas kad viskas tiesiai sviesiai isdestyta
Pries pirkdami būtinai tikrinkite autoservise, patys ziurekite iki smulkiausios detales.maloniai draugiskai bendraujantys, bet gaila kad yra melagiai.pardavineja techniskai netvarkingus automobilius su pasleptais defektais.del tech apziuros bukit ramus tikrai gausit nes kaip patys minejo prireike keliu metu kol susidraugavo, eina" kiaurai":) guodesi kad raso blogus komentarus apie juos, bet juk jie saziningi, nekalti zmones keisti.niekam nerekomenduoju!!!
Perku jau antrą automobilį, viskas puikiai! Mama nusipirko ir trečią! Jokių problemų, visada nuoširdžiai pataria, ko prasem ta padarė, operatyviai vyrai dirba!!! Didelis ačiū kolektyvui Lemasos! Sėkmės vyrai darbuose!!!
Pirkau automobilį iš sios imones ir nuosirdziai galiu juos rekomenduot, padejo issirinkt, patare. Labai malonus pardavejai! Automobilis vaziuoja puikiai, dabar renku žmonai masina ir taip pat planuoju kreiptis į sia imone. Aciu už gera automobili!
Niekam nepatariu pas juos pirkti automobilio, nes pavažinejus pora savaičių pradejo byreti ir kaip apsilankėm pas meistrą už galvos susiėmė. Tikri melagiai. Ieškokite kitur tik ne pas juos.
Tik blogiausi atsiliepimai:) automobilis tikrai nevertas sumos kuri buvo sumokėta, skambinau ir ne kartą rašiau kad automatinė greičių dėžė smūgiuoja, vėluoja, niekas su manimi nesileido į kalbas. įdomu kaip toks automobilis galėjo technine praeiti. Gerai, kad apžiūra atlikusio žmogaus pavardė ant lapo, tikrai kreipsiuosi į tam tikras instancijas. Nepatariu.
Arnoldas 2020-04-06 15:33:43
Pardavinieja techniskai netvarkingus.tikrinkites autoservize.nepatikima kontora.esu padaves i vilniu vartotoju teises rai dabar du mie reikia laukti.kol grazinsiu jiens techniskai netvarkinga auto
Aciu Arnoldai uz atselepima.
Masina perpirkau is zmogaus kuris nusipirko is sitos imones, defektai pradejo lysti visokie, nusipirkus teks dar pinigu investuoti i masina kad susitvarkyti pilnai...
Mašina sutvarko tam kartui, po keliu dienu apsipyle baltais dumais, pradejo barsketi smagratis, neveikia galinis stop zenklas, velenelio indeklai buvo kiauri, o pats velenas bloga, nepatariu pasitiketi siais pardavejais :)
Pakeite zapaske po pardavimo, pats kaltas, kad pasitikejau urodais. Tai dabar laukiu kada griut masina prades.

Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas
Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas 05-16 16:30
Tyrimų duomenimis 9 iš 10 darbdavių ar atrankų konsultantų "LinkedIn" tikrina kandidatų profilius. Tačiau norint susilaukti svajonių pasiūlymo, būtina pasiruošti iš anksto ir tinkamai susitvarkyti...
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu 05-16 15:52
Savivaldybėms siūloma leisti vietinės rinkliavos įkainius nustatyti konkurso būdu – taip siekiama išspręsti problemą, kai yra daugiau negu vienas pretendentas į paslaugų teikimo leidimą.
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą 05-16 15:08
"Amazon" įkūrėjo Jeffo Bezoso bendrovė "Blue Origin" liepos 20 d. "New Shepard" raketa žmonių įgulą trumpam iškels į kosmosą. Skrydis žymės atsinaujinantį komercinį kosminį turizmą, kurio nebuvo...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%