Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Legal Balance, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Legal Balance

Atsiliepimai apie Legal Balance, UAB

Recover your debts without loosing clients
Parašyk savo nuomonę apie Legal Balance, UAB

Laima 2023-01-13 09:39:01
Labai nesąžininga įmonė.Priskaičiuoja admin.išlaidas už seniai padengtą 54 eur skolą.Niekaip nepavyko išsiaiškinti su jais.Teigia, kad siuntė sąskaitą, bet jos niekas negavo. Nors skola seniai sumokėta, teks mokėt jiems 18 eur už nieką.Grynas reketas iš jų pusės
Dėl kažkokių išieškojimų negavom jokių pranešimų.Jūs savo skolos pranešimą paskaičiavot nieko nepranešę.Taip išeina, kad bet kada galit atsiųsti pranešimą žymiai didesnei sumai. Elgiatės negražiai
2023-01-16 13:10:46 IP 2i241b9f
UAB Šilutės agrotechnika 2023-01-06 10:30:45
Puikiai dirbanti įmonė. Visada gan skeptiškai žiūrėjau į panašias skolų išieškojimo įmones, bet nusprendžiau pabandyti ir likau labai maloniai nustebinti. Susiunčiau visus dokumentus kurių reikėjo ir jau po 3 dienų skolininkas pervedė pinigus. Moka įtikinti skolininkus :) Norisi kuo mažiau turėti klientų kurie nenorėtų mokėti už prekes, bet taip nutikus tikrai kreipsiuosi į Legal Balance.

dėkojame už Jūsų atsiliepimą!
2023-01-16 13:08:39 IP 2i241b9f
Laima 2023-01-13 09:39:01
Laba diena, p. Laima,

apgailestaujame dėl susiklosčiusios nemalonios situacijos. Pažymime, kad Jūs vėluojančią įmoką padengėte po perdavimo skolos išieškojimo įmonei. Daugiau informacijos Jums suteiksime el.paštu: [email protected]
UAB Šilutės agrotechnika
2023-01-06 10:30:45 IP 2cfq5hs3
2022-12-23 11:24:54 IP 2i24qvm8
Egle 2022-12-22 11:19:40
Labai nekompetetinga įmonė. Pradėjo rašinėti, kad neva yra skola, aš jiems paaiškinau, kad jos nėra ir susitikslintų su savo klientu/jo buhalterija dar kartelį, nes gal kažkus įvyko klaida. Jei tikslas yra skolos suradimas, kompetetingi darbuotojas pasiskambintų užsakovui ir patikrintų informaciją/surastų pinigus ir negaištų daugiau nei savo, nei kitų laiko. Tačiau ši įmonė visiškai ignoruoja situaciją, kad ta skola neegzistuoja, toliau siunčiau tuos pačius emailus, neatsakinėja į laiškus ir grasina perduoti išieškojimui anstoliams. Tik labai įdomu, ką jie perduotų anstoliams, kai tiesiog jokia skola neegzistuoja. Teisinių kompetencijų darbuotojai mažai turi taip pat, o apie profesionalumą iš viso nėra ką kalbėti.
Laba diena, p. Egle,

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Atsitikus tokiai situacijai, prašome Jūsų atsiųsti mokėjimo pavedimo kopiją su tiksliomis datomis. Kai tik gausime iš Jūsų tikslesnius duomenis, su kreditoriumi pasitikslinsime situaciją ir anuliuosime mokestį. Prašome su mumis susisiekti tiesiogiai [email protected]
2022-12-08 08:23:09 IP 2i24qvm8
Jurga 2022-12-07 20:21:44
Nu naglumas šitie išieško skolas už ale nesuteiktas paslaugas.Pateiki įrodymus vistiek savo gieda.Nu tokie metodai
Laba diena, p. Jurga,

Apgailestaujame, tačiau pagal nurodytą el.paštą negalime Jūsų identifikuoti. Prašome kaip galima greičiau susisiekti su mumis el.paštu: [email protected], kad galėtume išspręsti šią situaciją.
2022-12-05 14:56:14 IP 2i24qvm8
Andrius 2022-11-15 16:01:41
Pretenzijų neturiu. Visus įsipareigojimus įvykdė. Visos skolos iš skolininkų išieškotos.
Laba diena, p. Andriau,

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą!
2022-12-05 14:53:41 IP 2i24qvm8
Marius 2022-11-28 12:25:25
VIska sumokejas turiu saskaitas kad jokios skolos ar permokos nera bet va PERLO ENERGIJA uzsimane kad reikia moketi uz ta menesi kur perejom pas kita tiekeja.... O sitiem pateiki informacija ir visai dalampacki... reikalu su jais geriau netureti..
Laba diena, p. Mariau. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Kad kuo greičiau galėtume padėti išspręsti šią situaciją, prašome susisiekti su mumis el.paštu [email protected]
2022-09-15 14:57:19 IP 2i241b9f
Tomas 2022-09-12 18:01:36
Viskas apmoketa, praso dar karta apmoketi.
Laba diena, Tomai,

Prašome Jūsų pateikti duomenis apie apmokėjimą mūsų el.paštu: [email protected]
Viskas apmoketa, praso dar karta apmoketi.
2022-08-26 12:54:01 IP 2i24qvm8
Zilvinas 2022-08-26 11:50:22
Susisiekus su antstoliu, gavau atsakyma, kad turiu kreiptis į įmone Legal Balance, susirasti internete ir skambintis, jie jokių kontaktu neduoda ir jokios informacijos neteikia, pasiūlė nurodyti jūsų saskaitos numeri į kurią pervesti 3000€, už ką? Dėl ko?
Kaip ir buvau prieš tai minėjes, mano turtui uždėtas areštas ir pardavinėjamas varžytinėse. Kadangi gyvenu ne Lietuvoje, apie pranešimus, kad esu kažkam skoloje sužinojau tik prieš savaite.
Žilvinai, kaip ir ankstesniame laiške minėjome, prašome visais klausimais kreipkitės el. paštu: [email protected]
Legal Balance, UAB 2022-08-26 11:00:45
Laba diena, Žilvinai,

Informuojame, jog skolos išieškojimas pagal teismo išduotą vykdomąjį dokumentą yra vykdomas antstolio kontoroje priverstinai. Jums nebendradarbiaujant su antstoliu ir nedengiant skolos, remiantis LR CPK nuostatomis paskelbtos Jums priklausančio turto varžytinės. Varžytinių procesą vykdo antstolis, todėl prašome kreiptis tiesiogiai į antstolį, kurs vykdo išieškojimą iš Jūsų.

Kilus kitiems klausimams, prašome kreiptis el. paštu: [email protected]
2022-08-26 11:00:45 IP 2i24qvm8
ZILVINAS 2022-08-26 09:31:22
Sveiki, be MANO žinios areštavo mano turta ir jau pardavinėja varžytinėse, anstolė jokios informacijos nesuteikia, jūms priskambinti neįmanoma.
Prašau PILNOS ir pagristos informacijos apie mano vardu esa turimą "skolą" - kada ji atsirado, kokios paslaugos ar prekes buvo suteiktos ar perduotos, ar buvo gautas teismo sprendimas dėl jos grąžinimo?
Kuo pagrista menama "skola"- galetumete pateikti skolos faktą pagrindžiančius dokumentus- sutarties kopija su mano parasais, saskaita-faktura?
Reikalauju pateikti skolos ar netesybų faktą patvirtinančius dokumentus bei įrodymą, Perleidimo sutartis (pagal kurią as menama skolą privalėsiu mokėti tiesiogiai skolų išieškojimo įmonei) arba teisinių paslaugų teikimo sutartis. Be šių dokumentų skolų išieškojimo įmonė neturi jokios teisės nei reikalauti manes sumokėti skolą nei valdyti jums perduotus mano asm.duom.
Laba diena, Žilvinai,

Kilus kitiems klausimams, prašome kreiptis el. paštu: [email protected]
2022-08-25 13:23:35 IP 2i24qvm8
UAB Balance illegal 2022-08-25 10:25:36
Melas.Visos uzklausos ignoruojamos, jokios informacijos nepaikiate, klaidinate zmones.

Maloniai prašome visus klausimus rašyti mums tiesiogiai, el.p. [email protected]
UAB Balance illegal
2022-08-25 10:25:36 IP 2i250k90
Legal Balance, UAB 2022-08-24 17:00:37
Laba diena, Aiste,

Šiai dienai Jūs turite 4-is vėluojančius padengti mokėjimus. Apie Jūsų skolų būklę ir visais Jums rūpimais klausimais mielai pakonsultuosime el.paštu [email protected]
2022-08-24 17:04:21 IP 2i24qvm8
Emilija 2022-07-29 10:20:07
Matau, kad kažkaip visi šitą įmonę purvais drabsto, o aš ateinu su teigiamu atsiliepimu.
Ši įmonė man išieškojo skolą iš ne tik labai nesąžiningo, bet ir siaubingai grubaus, į visus galus siunčiančio skolininko su požiūriu "kas garsesnis tas teisesnis". Iš Legal Balance komandos sulaukiau kompetetingo bendravimo, tvarkingų veiklos ir bendravimo su skolininku ataskaitų, o galiausiai - ir žadėtos skolos grąžinimo. Jokių nusiskundimų neturiu, jų aptarnavimas puikus :)
Laba diena, Emilija,

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą! Tikimės, kad ateityje pavyks išvengti tokių situacijų!
2022-08-24 17:00:37 IP 2i24qvm8
Kiente 2022-08-19 15:21:41
Į savaitę 10 skambučių, 1aja linija kalbant, skambina 2aja, pakeli o ten tie patys, del to pačio.. Bendrauja tikrai prastai, grasina, numeta telefonus, įdomūs jūsų būdai, bet tai tik jums kasa duobę. Nekompetetingos, šiurkščiai įžeidžiančios.
Laba diena, Aiste,

2022-08-24 16:46:43 IP 2i24qvm8
Eugenijus 2022-08-20 10:07:15
Taipogi primenu kad jusu teiginiai esa: „Pažymime, kad remiantis LR Civilinio kodekso 6.57 str., 6.63 str. 2 d., 6.249 str. 4 d. 3 p. Jūs privalote sumokėti skolos išieškojimo išlaidas, patirtas dėl laiku neįvykdytos prievolės - X Eur. Skolos administravimo išlaidas sumokant tiesioginiu pavedimu į UAB „X“ (į.k. X) sąskaitą Nr. X X, banko kodas X klaidingi ir yra teismu praktika bei daug precedentu,

Taigi apibendrinant anksčiau paminėtą teismų praktiką matyti, kad:

Skolų išieškojimo bendrovės išlaidas priteisus iš skolininko, skolininkas būtų įpareigotas ne padengti protingas išlaidas, susijusias su nuostolių išieškojimu ne teismo tvarka, o padengti įmonės veiklos sąnaudas, kurias įmonė prisiima savo valia ir rizika.
Skolų išieškojimo įmonės patirtos išlaidos nelaikytinos procesinio pobūdžio išlaidomis, kurių atlyginimas sprendžiamas CPK nustatyta tvarka;
Tokie skolų išieškojimo įmonės veiksmai kaip registruotų pranešimu, sms žinučių siuntimas, skambučiai skolininkui, o ypač užklausų registro tarnyboms teikimas yra susiję su šių įmonių normalia ūkine veikla ir iš skolininko nepriteistinos;
Išlaidos, kurias skolų išieškojimo įmonė patiria laiškams siųsti, daryti užklausas dažnu atveju netgi nelogiški: neturėdamos galimybės savarankiškai nukreipti skolos išieškojimo į skolininko turtą šios bendrovės tikrina skolininko turtinę padėtį ar gaunamas pajamas, ar žinodamos atsakovo gyvenamosios vietos adresą (telefono skambučiai, siunčiami laiškai) daro užklausas Gyventojų registro tarnybai.
Apskritai tokios išlaidos neatitinka CK 6.249 straipsnio 4 dalies 3 punkte apibrėžtų protingų išlaidų, susijusių su nuostolių išieškojimu ne teismo tvarka.

Taigi mitą, kad skolininkas privalo padengti ir skolos išieškojimo įmonės patirtas sąnaudas skolai iš vėluojančio asmens sugrąžinti, teismai paneigia vienareikšmiškai.
Laba diena, Eugenijau,

į visus Jums kilusius klausimus mielai atsakysime el.paštu [email protected]

Taigi apibendrinant anksčiau paminėtą teismų praktiką matyti, kad:

Skolininkai :)
2022-06-10 09:45:09
Į darbuotojų mokymus laiko tikrai nėra investuota, susisiekus su vaikinu (vardo nežinome) iš ikiteisminio skolų išieškojimo skyriaus teturėjome grubų, nekompetetingą pokalbį. Patys suradome skolą, ją apmokėjome, o dabar dar turime apmokėti administracinį apie kurį net nežinojome, nes tikrai nebuvo pasistengta surasti/informuoti. Apmokėjome jūsų administracinį, bet tikrai ne todėl, kad su juo sutinkame, bet suma yra per maža, kad švaistyti laiką su jūsų kompetencijos ir mandagumo trūkumą turinčiais darbuotojais. Linkejimai jūsų darbuotojui drebančiu balsu :)
2022-06-03 10:46:54
Donatas 2022-06-01 10:32:02
Reto nekompetetingumo įmonė. Buvo skola 120 eur, + 20 eur skolos išieškojimo išlaidos. Po kurio laiko apmokėjome skolą. Apmokėjus skolą atsirado iš kažkur dar 50 Eur, kuriu turiu tiems artistams sumokėti ir man aiškina, kad aš dar vieną sutartį sudaręs su įmonę ir jai nesumokėjau!! Nu juokdarių kompanija gera.
Laba diena, Donatai,

Turėjote skolą, kurią pilnai pasidengėte. 2022-02-14 vėl gavome Jūsų skolą, ją pasidengėte, tačiau nesumokėjote išieškojimo išlaidų. Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime el.paštu: [email protected]
2022-05-17 14:23:17 IP 2i24qvm8
jurate 2022-05-16 17:50:49
Nieko gero negaliu pasakyti baisus žmonės ten dirba kur nesupranta kad žmogus serga ir moka kiek gali nesislapsto vietoj to kad parašytu kad per mažos imokos tai dėl 8000€ ismeta žmones iš namu ir atima buta dar negaliu atsigauti po patirto šoko ten ne žmonės o nužmogėja atrodo kad niekas negali susirgti prarasti pajamu
Laba diena, p. Jūrate,

Atkreipiame dėmesį į tai, jog Jūsų atveju UAB Legal Balance atstovauja kreditoriaus interesus. Pažymime, jog Kreditoriaus Jūsų siūlomos mėnesinės įmokos skolos dengimui netenkino, buvo ženkliai per mažos esamai skolos sumai. Atsižvelgiant į tai, skolos išieškojimas buvo perduotas antstolio kontorai.
Antstoliai skolininko atžvilgiu atlieka priverstinius vykdymo veiksmus, kurie imperatyviai reglamentuojami Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekse. Papildomai pažymime, jog priverstiniam skolos išieškojimui taikomas vykdymo proceso operatyvumo principas, t. y. skola išieškoma per kuo trumpesnį terminą.
Iš Jūsų komentare pateiktos informacijos galima spręsti, jog antstolis inicijuoja priverstinį turto realizavimo procesą, siekdamas užtikrinti Kreditoriaus interesus į operatyvų ir ekonomišką skolos išieškojimą. Pažymime, jog priverstinis turto realizavimas yra griežtai reglamentuotas Civilinio proceso kodekso. Antstolis įstatymų nustatyta tvarka įvertins Jūsų turimą turtą ir skelbs minėto turto varžytynes. Jei varžytynės įvyks visos lėšos bus skiriamos Jūsų įsiskolinimams dengti.
Papildomai pažymime, jog Jūs galite būti aktyvi priverstinio vykdymo procese bei pati pasiūlyti savo turto pirkėją arba pasidengti savo turimą įsiskolinimą Kreditoriui iki varžytynių paskelbimo.
Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu: [email protected]
Legal Balance UAB 2022-05-05 16:00:15
Laba diena, p. Monika,

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios dabartinės situacijos ir atsakome į Jūsų išsakytą kritiką komentaruose.

Jūs su mumis susisiekėte, kai Jums nepavyko susitarti su antstole, kuri vykdo priverstinį skolos išieškojimą pagal teismo išduotą vykdomąjį dokumentą Jūsų atžvilgiu.
Informuojame, kad skolos dengimui nei iš antstolės, nei iš Jūsų kreditorius negavo jokių mokėjimų daugiau kaip metus laiko. Kas lėmė pažeistas kreditoriaus teises į operatyvų vykdymo procesą.
Tikėdamiesi, jog skolą esate pasiryžusi pasidengti kuo greičiau ir norite susitarti dėl geranoriško skolos dengimo dalimis pagal savo galimybes - derybų keliu ieškojome abiem pusėms priimtinų sprendimų bei susitarėme, kad po gauto pirmo mokėjimo pateiksime antstolei prašymą dėl apribojimų Jūsų banko sąskaitoms panaikinimo, kad toliau galėtumėte skolą dengti dalimis.
Pažymėtina, kad mokėjimo rekvizitai bei informacija kaip galite atlikti pradinį mokėjimą Jums buvo pateikta balandžio mėnesio viduryje. Tačiau balandžio mėnesio pabaigoje gavome mokėjimą skolos dengimui iš antstolės.
Priešingai nei teigiate komentare, Jūs sutartą mokėjimą pati atlikote tik gegužės mėnesio pradžioje.
Norėdama susitarti dėl dalinių mokėjimų skolos dengimui - nepateikėte kreditoriui esminės informacijos, kad gaunate/turite gauti pajamas iš kurių gali būti operatyviai įvykdytas skolos išieškojimas.
Atsižvelgiant į visas vėliau paaiškėjusias aplinkybes, galima daryti prielaidą, jog dėl skolos dengimo norėjote susitarti siekiant skolą grąžinti per kuo ilgesnį terminą, o ne dėl to, kad norite kuo greičiau įvykdyti prievolę pagal teismo išduotą vykdomąjį dokumentą.
Kreditorius, įvertinęs visas naujai paaiškėjusias ir Jūsų neatskleistas faktines aplinkybes, siekdamas ekonomiškesnio ir greitesnio skolos išieškojimo, priėmė sprendimą skolą ir toliau išieškoti priverstine tvarka antstolės kontoroje.
Informuojame, jog greitesnis skolos grąžinimas yra naudingas ne tik kreditoriui, bet ir skolininkui, kadangi iki visiško skolos grąžinimo yra skaičiuojamos teismo priteistos palūkanos dėl ko skolos suma nuolat didėja. Taigi greičiau padengus skolą Jums tektų sumokėti mažiau.

Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime el.paštu: [email protected]

Taip, aš susiekiau su anstole dėl dalinio mokėjimo, ir nepavykus to padaryti (nes anot anstolės, to padaryti negalima be išieškotojui leidimo), aš kreipiausi į išieškotojų įmone. Ir taip aš ilgą laiką nemokėjau, nes neturėjau galimybės ir ja gavus, nusprendžiau susisiekti.

Ir vėlgi taip, aš buvau pasiryžusi susitarti dėl geranoriško, dalinio mokėjimo po 50 Eur., nes tiek galėjau skirti į mėnesį, kadangi esu nedirbantis žmogus. Ir buvo su įmonės darbuotoja sutarta dėl tokio dalinio mokėjimo.

Taip, man rekvizitai buvo išsiųsti balandžio vidurį, o aš mokėjimą atlikau gegužės pradžioje, nes turint omeny, kad mano sąskaitos areštuotos, aš negaliu gauti jokių pajamų, tad man reikėjo sugaivoti kaip gauti pinigus tai įmokai. Aš niekur komentare neminėjau, jog įmoka atlikau greitai, aš minėjau kokiu laiku įmoka buvo atlikta - 1 val. nakties.

Manęs niekas neklausė ar aš gaunu ar gausiu kokias tai nors pajamas, niekas nepaaiškino, kad mano gaunamos pajamos (kurių aš negaunu) turi ar turės kokį tai nors poveikį dėl dalinio mokėjimo, ar jei gauni kokias tai nors pajamas, tu neturi teisės į dalini mokėjimą. Vienintelės pajamos kurias aš gavau buvo dėl mokesčių permokos, kurias gavo visi kas deklaravo pajamas, o visa kita ką anstole nuskaitė buvo mano santaupos. Ne mano kaltė, kad jūsų darbuotoja nesugebejo, man paaiškinti kaip viskas veikia ar kokie dalykai gali pakeisti ar paveikti susitarimą.

Kokias aplinkybes? Kad manęs niekas neklausė ar aš gaunu ar gausiu kokias tai nors pajamas ? Kad nuo manęs buvo galimybė nuskaičiuoti viskas gaunamas pajamas ? Nes per nepilna mėnesį nuo mane buvo nuskaičiuota 250 Eur + 50 Eur įmoka (kuri buvo sumokėta, kad nuo mano sąskaitų butų nuimtas areštas ir galėčiau gauti bet kokias tai nors pajamas), ir puse šitos sumos buvo mano santaupos.

Tad neverskit visos kaltės ant skolininko, tik dėl to, kad jis ilga laiką nemokėjo įmokų, taip taip nebuvo protinga ar teisinga, bet žmogui nusprendus tartis dėl taikaus dalinio mokėjimo, jis nebuna pilnai informuotas apie visus galimus įvykius ir iš jo yra atimama galimybė disponuoti savo sąskaitomis, po susitarimo apie kuri persigalvojote.

Geros dienos, Legal Balance
Legal Balance UAB
2022-05-05 16:00:15 IP 2i24qvm8
Monika 2022-05-03 15:28:04
Situacija tokia, turiu skolą kurią išieško Legal Balance. Man neatrašiau į jų grasinimus laiškus, buvau perduota antstolei. Susisiekus su antstole ir paklausus ar yra įmanoma susitarti, kad nuimtų areštą nuo sąskaitų ir kiekvieną mėnesį nuskaičiuotų tam tikra sumą, man buvo pasakyta, kad nuo sąskaitos nusiimti areštą gali tik išieškotojui pateikus prašymą, man susisiekus su Legal Balance, ir paklausus ar butų galimybė mokėti dalimis, buvo paklausta po kiek, pasakiau suma kurią galėčiau mokėti kiekvieną mėnesį (turėkit omeny, kad man nebuvo pasakyta jog galimybės mokėti dalimis nėra), jie pateigė, kad suma per maža nutraukti susitarimą su anstole (ko aš net nereikalavau), tada pasakius, kad galima tada mokėti didesnes įmokas, ji galiausiai sutiko. Man buvo pasakyta, kad pervedus 50€ įmoka į įmonės sąskaita, anstolei bus išsiųstas prašymas nusiimti areštą nuo mano sąskaitos. Man sugalvojus kaip tai padaryti (kadangi ant mano sąskaitos yra areštas ir visi mano gaunami pinigai yr nuskaičiuojami), aš pervedžiau jiems sutarta sumą 1 val. nakties ir kaip ir ji manęs prašė, informavau apie įmoka. Iš darbuotojos negavau jokio atsakymo, tada išsiunčiau dar viena laišką klausdama ar gavo įmoka, jokio laikos iš jų per visa darbo diena. Tada kita rytą nuo manęs buvo nuskaičiuota dar viena suma pinigų (kuri man nebus grąžinta, nes tai nėra bei darbo nei socialinė išmoka), ir man trečia karta jai parašius gavau atsakymą, kad pinigus gavo tik šiandien (tai taip išeina, kad pinigai iki jų keliavo para laiko), ir kad tik dabar gavo informacija apie suma kuria anstolė išmiešmojo, tada paklausė, ar jiems išsiuntus prašymą nusiimti areštą aš sumokėsiu likusia skolos dalį iki mėnesio galo (ko mes nesitarėme), man paaiškinus, kad ne, man buvo pasakyta, kad nuo mano sąskaitos nebus nuimamas atreštas, nes per anstole, bus greičiau išieškota skola. Kur šitoje situacijoje yra teisybė ir žmogiškumas?
Laba diena, p. Monika,

Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime el.paštu: [email protected]
2022-05-05 09:07:38 IP 2i24qvm8
Greta B. 2022-05-05 03:33:01
Jau antra menesi reikalauja is manes 6 euru... Grasina teismais ir bylinejimosi islaidomis. Esu visiskai paluzes, pradejo drebeti rankos ir kojos nuo ju gasdinimu. Taip pat dingo apetitas. Nors ir aciu dievui, kad dingo, dabar maistas taip subranges, kad visai nemazai susitaupo pinigeliu dingus apetitui. Bet atejau parasyt ne apie tai.
Sios imones, taip vadinkim, teisininkes, man jau antra menesi rasineja laiskus ir skambineja prasydamos kad pervesciau joms 6 eurus. Siuncia kazkokius a la dokumentus, kad as esu jiems skoloj 6 eur. "Dokumentai", kuriuos siuncia yra paprasti wordo failiukai be jokiu parasu ar pirsto antspaudu. Zodziu, kazkokia betvarke.
Vidutine alga sioje imoneje yra apie ~13 euru val, mergaites nesibodi rasineti man mailus ir skambineti, gaisti mano ir savo darbo laika, ko pasekoje imonei ju pastangos ibauginti mane kainavo jau daugiau negu pati isieskotina suma.
Grasina, kad paduos i teisma, bet i ji niekaip nepaduoda, toliau siuncia laiskus ir skambina ir bando ibaugint, manau rytoj jau pradesiu maldauti, kad paduotu mane i teisma. Zodziu jau puse 4 nakties einu miegot, gero vakaro visiems ir siulau nepervedineti siai ir panasioms imonems sumu pagal ju reikalavimus, kurie neturi jokio teisinio pagrindo.
Laba diena, p. Greta,

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios dabartinės situacijos. Savo ruožtu primename, jog skola atsirado dėl Jūsų netinkamo prievolės vykdymo kreditoriui. Atsižvelgiant į tai, jog prievolė nebuvo įvykdyta laiku ir Jūsų skola buvo perduota išieškojimui, bei vadovaujantis tarp Jūsų kreditoriaus bei UAB Legal Balance sudaryta sutartimi ir žemiau nurodytomis teisės normomis, pažymime, jog turite atlyginti visas su skolos išieškojimu susijusias išlaidas tiesiogiai UAB Legal Balance.
Pažymime, jog vadovaujantis LR Civilinio kodekso 6.57 str., 6.63 str. 2 d., 6.249 str. 4 d. 3 p. ir LR Mokėjimų atliekamų pagal komercinius sandorius, vėlavimo prevencijos įstatymo 7.1 str. nuostatomis - išlaidas, susijusias su prievolės vykdymu, apmokėti turi netinkamai įsipareigojimus kreditoriui vykdantis asmuo.

Į visus Jums iškilusius klausimus mielai atsakyme el.paštu: [email protected]
Tikri savo srtities profesionalai. Dirba daug geriau už anstolius. Visiems rekomenduoju 100%!
Laiškai kuriuos gavau, kai man buvo pasakyta tai ką parašiau praeitame komentare.
Absoliuciai 0 komepetencijos, siuntineja laiskus, nors tos 'skolos' sumoketos pries metus laiko, galetu visa tai iki teismo nukeliauti apturetu chamai gedos (ir nesiruosiu kazkur skambinti ir kazko ieskoti, kuo daugiau sitie chamai tures sanaudu, tuo visiems bus geriau)
Reakcija į komentarus yra smagus dalykas....jeigu reaguojama reiškia skauda... O skaudės dar labiau...ko pergyventi dėl vardo pavardės viešinimo? Juk visuomenė turi žinoti kas yra kas... ir žinos... jei ne čia tai platusis internetas tikrai didelis... akcininkų sąrašų dar niekas neįslaptino... vadovų taip pat... 14 eurų byla.... dėl tokios sumos bėgiosite ir skųsitės valstybės institucijoms kokie "klientai blogi"... nepasilaiko savo nuomonės...
Viešai pateikiu Jums 2 reikalavimus. Nedelsiant pašalinti mano elektroninį paštą iš savo sistemų. Nedelsiant pašalintį telefono numerį iš savo sistemų. Pirmo reikalavimo vykdymą užtikrins spamo serveriai. Nesuprantant ką reiškią nepageidaujamas paštas spamo juodieji sąrašai padeda suprasti kas yra kas. Na o telefono numerio pašalinimą tinkamai užtikrins duomenų apsaugos inspekcija.
2022-03-01 13:42:49 IP 2i24qvm8
Piktas 2022-02-28 21:00:36
Labas vakaras, ilgai kenčiau būti kvailinamas, tai pradejau pokalbius irašinėti šios kontoros skambučių metu. Tikiuosi padesite man žengti dar vieną žingsnį teisybės link, nes esu visiškai pasimetęs. Šioje kontoroje dirbanties ale teisininkams reiktų eiti gatves šluoti ir dar nemažai svieto apšikti, kad išmoktų su žmonėmis bendrauti žmogiškai, o ne kaip gatvės kaulytojų žargonu. Esu skolingas, kiekvieną dieną skambučiai, žinutės, grasinimai. Jų puslapyje nėra jokios informacijos skolininkams, kad būtų galima jais pasitikėti ir žinoti, kokios skolos palūkanos ir kaip jos auga, kokios skolos gražinimo salygos. Dabar susigalvojo naują schemą ir siūlo sudaryti mokėjimo grafiką, mokėjimo grafiko sudarymo mokestis 100eu plius prie skolos palūkanos. Kyla klausimas ar tas mokestis yra legalus? Gal kas susidūrėte? Nes informacijos apie tą mokestį nėra, išnaršiau visas interneto platybės. 100eu už kažkokį susitarimą yra kosminiai pinigai, dar negana to susimokėčiau už tai, kad ir toliau kiekvieną dieną neduotų ramybės skambučiais ir grasinimais. Legal Balance, prašau savo puslapyje paskelbti, kaip apskaičiuojamas mokejimo grafiko sudarymo mokestis ir kodėl jūs galite tokios sumos reikalauti, kaip tai yra teisiškai legalu ir kaip skaičiuojamos palūkanos ir informuoti visus savo skolininkus apie tai el.paštu, nes žinokit igrysote tikrai, kitu atveju jei to nepadarysite ieskosiu teisybės atitinkamose institucijose.
Sveiki, p. Linai,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Pradelstus mokėjimus galite susimokėti iš karto be mokėjimo grafiko. Jei to padaryti nepavyksta, mes siūlome sudaryti mokėjimo grafiką, kuris yra sudaromas už papildomą mokestį- paslaugos administravimo mokestį. Taip pat, mokėjimų grafikas sudaromas visai mokėtinai sumai pagal pirminę (pvz., kredito) sutartį, kurią pasirašėte su pirminiu kreditoriumi, įtraukiant neapmokėtas palūkanas, negautas pajamas, delspinigius ir kt. Sudarius rašytinį susitarimą dėl skolos dengimo, nesikreipiame į teismą, tai Jūsų garantija. Jei turėsite papildomų klausimų, ar Jums nėra aišku, iš ko susideda Jūsų skolos suma, prašome kreiptis el. paštu: [email protected]
2022-02-25 16:33:00 IP 2i24qvm8
Marius Rackauskas 2022-02-23 19:06:42
Perskaiciau visus atsiliepimus panasu kad ne man vienam nesugeba isieskoti skolos. Apart skambiu reklamu daugiau nieko ir nesugebat. Pradedu gailetis su jum prasidejes per beveik 4metus nei euro nesugebejo isieskot. Kokia jus kontora jei net skolininko nesugebat surast kai visi jo duomenys nurodyti! DILETANTAI!!!!!!!!!!!! SIULAU BEGTI KUO TOLIAU NUO SITU “PROFESIONALU” GERIAU KREIPKITES I NORMALIUS ANTSTOLIUS.

Ir neatrasinekit jus man tu savo nesamoniu geriau darbais parodykit kad kazka sugebat!
Laba diena, Mariau. Mes labai apgailestaujame, kad ne visada skolos išieškojimas yra greitas. Šiam momentui esame atlikę visas teisines priemones skolai atgauti, bet skolininkas neturi jokio legalaus turto, pajamų iš kurių galėtumėme išieškoti. Tad šiai dienai aktyviai sekame situaciją ir kai ji pasikeis, iš karto imsimės veiksmų, kad Jūsų pinigai būtų atgauti. Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime el. paštu: [email protected]
Marius Rackauskas
2022-02-23 19:06:42 IP 2detmiml

2022-02-21 10:34:32 IP 2i24qvm8
Darius 2022-02-19 13:02:59
Klaida, kad kreipiausi, jau 6m kaip nesugeba išieškoti skolos. Gauta mokėjimų iš skolininko ~40eur, tai 10eur pervedė man, likusius pasiliko sau.....
Dabar skolą siūlo parduoti už 20eur. Visai neblogas verslas, gauni kelis mokėjimus, dalį pervedi sau ir iš tos dalies siūlai pardavimą.
Nerekomenduoju
Laba diena, Dariau. Apgailestaujame, kad perduotoje skolos byloje nepavyko pasiekti greito skolos išieškojimo rezultato, tačiau skolos išieškojimas nėra užbaigtas, jis ir toliau vyksta. Kiekviena situacija yra skirtinga ir kiekvienas skolos išieškojimas yra skirtingas. Vienu atveju skolos išieškojimas gali trukti trumpą laiko tarpą, o kitu atveju išieškojimas gali vykti kelis metus, tai lemia daugybe skirtingų aspektų. Skolą priteisus teisme buvo kreiptasi dėl priverstinio skolos išieškojimo į antstolių kontorą, areštuotos skolininkui priklausančios banko sąskaitos. Skolininko situacija yra stebima, reguliariai yra atnaujinama informacija registrų centruose, tad jei pasikeis skolininko finansinė situacija, mes nedvejotinai imsimės visų teisinių priemonių, kad būtų pasiektas rezultatas.

Dėl Jums pervestos išieškotos dalies. Primename, kad kreipiantis į antstolių kontorą patyrėme būtinųjų vykdymo išlaidų, todėl visų pirma buvo padengtos patirtos papildomos išlaidos, o tik likusi dalis buvo skirta skolos dengimui.

Dėl pateikto skolos pardavimo pasiūlymo. Primename, kad mūsų klientai turi galimybę bet kuriuo metu pasikreipti į mus ir gauti pasiūlymą, už kokią kainą galėtumėme įsigyti vieną ar kitą skolą, o įsigijimo pasiūlymas priklauso ne tik nuo skolininko finansinės padėties, bet ir nuo daugelio kitų aspektų. Ši galimybė skirta tiems atvejams, kai klientams nesinori laukti, o pinigus atgauti norisi čia ir dabar. Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime el.paštu: [email protected]
Nerekomenduoju
2021 metų atradimas :) linkiu kiekvienam išmėginti!
2022-01-24 09:27:09 IP 2i24qvm8
Grazvydas 2022-01-21 03:58:09
Rašau blogą atsiliepimą, nes per 4. Metus nepasistumejau su šia kontora niekur-tai buvo pats blogiausias priimtas sprendimas kreiptis į juos tikintis atgauti savo pinigus-darbo kokybę vertinu žemiau dugno -per ši laikotarpį susidarė vaizdas kad dirba arba studentai arba visiškai savo darbo neišmanantys žmonės (greičiausiai piktybiškai siekiantys savo interesų) nuoširdžiai patariu apeikit ratų Legal balance (eskolos.lt)prarasite tiesiog laiką ir nulis rezultato.
Laba diena, Gražvydai. Apgailestaujame, kad Jūsų perduotoje skolos byloje nepavyko pasiekti greito skolos išieškojimo rezultato, tačiau norime pažymėti, kad skolos išieškojimas nėra užbaigtas, jis ir toliau vyksta. Kiekviena situacija yra skirtinga ir kiekvienas skolos išieškojimas yra skirtingas. Vienu atveju skolos išieškojimas gali trukti trumpą laiko tarpą, o kitu atveju išieškojimas gali vykti kelis metus, tai lemia daugybe skirtingų aspektų (skolą pagrindžiantys dokumentai, skolininko asmuo, jo finansinė padėtis ir t.t.). Tačiau norėtumėme su Jumis nesutikti dėl mūsų darbo rezultatų ir atkreipti dėmesį, kad per šiuos metus, kai iš Jūsų perėmėme skolos išieškojimą, mes ėmėmės visų priemonių, kad skolą prisiteistumėme teisme, nors Jūsų pateikti skolą pagrindžiantys dokumentai buvo su trūkumais, tačiau savo darbą atlikome profesionaliai ir sulaukėme palankaus teismo sprendimo, kuriuo Jūsų perduotas reikalavimas buvo tenkintas pilna apimtimi. Pažymime, kad visas išlaidas susijusias su procesinių dokumentų rengimu, dalyvavimu teismo posėdžiuose prisiėmė UAB Legal Balance, tad Jūsų argumentas, kad „piktybiškai siekiame savo interesų“ yra nekorektiškas ir klaidingas, kadangi mes į skolos išieškojimą investuojame tiek savo darbo laiką, žinias, tiek ir patiriame tiesioginių išlaidų. Taip pat norėtumėme priminti, kad skolą priteisus teisme buvo kreiptasi dėl priverstinio skolos išieškojimo į antstolių kontorą, areštuotos skolininkui priklausančios banko sąskaitos, tačiau jose piniginių lėšų buvo minimaliai, skolininkas kito areštuotino turto neturi, todėl skolos išieškojimas ir yra užsitęsęs. Skolininko situacija yra stebima, reguliariai yra atnaujinama informacija registrų centruose, tad jei pasikeis skolininko finansinė situacija, mes nedvejotinai imsimės visų teisinių priemonių, kad būtų pasiektas rezultatas. Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime el.paštu: [email protected]

Gelvorasergel
Skolų išieškojimas

Adresas: Švitrigailos g. 11H, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
Esame viena didžiausių mokėjimų ir skolų valdymo bendrovių Lietuvoje, turinti daugiau nei 20-ies metų patirtį rinkoje. Savo pozicijas dar labiau sustiprinome 2022 kovą susijungus UAB Gelvora ir UAB Sergel ir Lietuvai pristačius Baltijos šalyse jau pažįstamą prekės ženklą „GelvoraSergel“. Gelvora Sergel...
EASY DEBT SERVICE
Skolų pirkimas. Skolų išieškojimas.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-1101, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
SKOLŲ PIRKIMAS Galime nupirkti Jūsų skolas į Lietuvos ir užsienio bendroves, juridinius ir fizinius asmenis. Įmonės ekspertai turi daugiau kaip 8 metų patirtį perkant skolų portfelius. Galime sudaryti tiek vienkartinius, tiek periodinius sandorius. Jeigu nusprendėte parduoti susikaupusias skolas, susisiekite su...
Žalų centras
Mokestiniai ginčai, Teisinės paslaugos, Skolų išieškojimas

Adresas: Didžioji g. 18, LT-01128 Vilnius.
žalų kompensavimo sprendimų vykdymas; kolektyviniai ieškiniai ir grupinės bylos; finansų ir vertybinių popierių susiję ginčai; komerciniai ir iš sutarčių kylantys ginčai; korporatyviniai ginčai ir bendrovių valdymas; darbo ginčai; ginčai su energetikos bendrovėmis; teismo ir arbitražo sprendimų vykdymas; ginčai su...
Juridicon, UAB
Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; tarpininkavimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ ir „Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ ir „Metų paslauga 2020“apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Teikiamos paslaugos už fiksuotą prenumeratos mokestį:...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: A. Mickevičiaus g. 50, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles, priverstinis skolų išieškojimas, ikiteisminis skolų išieškojimas, atsiskaitymų administravimas. Profesionalus procesinių ir kitų dokumentų įteikimas. Teisinės paslaugos bei faktinių...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
Dar daugiau dėmesio "Iki" darbuotojams: keliami atlyginimai, gerinamos darbo sąlygos
2023 metų pradžioje prekybos tinklas "Iki" 10 proc. padidino įmonės darbuotojų atlyginimus. Monika Milė, prekybos tinklo "Iki" Žmonių ir kultūros departamento vadovė, sako, kad padidintas algas...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 178,86 +3,31%
JPMorgan 141,09 +1,55%