Įmonė Legal Balance

Legal Balance, UAB

Recover your debts without loosing clients
Įmonės kodas 302528679
PVM mokėtojo kodas LT100005742818
Vadovas Marius Šlepetis, direktorius
Adresas Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius
Telefonas Legal Balance Telefonas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Legal Balance

Tinklalapis http://www.legalbalance.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/legalbalance
Atsiskaitomoji sąskaita LT117300010145980396
Darbo laikas I-V 8-17h
Darbuotojai 48 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 2 307,77 € (moterų 2 025,99 €; vyrų 3 716,68 €) (2023 m. rugpjūtis) Atlyginimų istorija ›
Atlyginimų mediana 1 960,23 € (2023 m. rugpjūtis) Plačiau ›
Pardavimo pajamos 2022: 5 083 666 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2022: 1 709 138 € Plačiau ›
Transportas 2023-10: 0 automobilių Plačiau ›
Prekių ženklai 2 aktyvūs prekių ženklai Plačiau ›
Įstatinis kapitalas 900 003,40 €
Įmonės amžius 13 metų 2 mėnesiai 21 diena
Kredito rizika
Žemiausia
Plačiau ›
Ataskaita Profesionali ataskaita

Ataskaitoje yra specifinių duomenų Plačiau ›

Įvertinimas

Įmonės aprašymas

„Legal Balance“ – teisinių technologijų bendrovė, teikianti paslaugas skolų valdymo, išieškojimo srityje, taip pat teikianti teisines konsultacijas fiziniams bei juridiniams asmenims.

Įmonė yra pasaulinio skolų išieškojimo bendrovių tinklo EOS privilegijuota partnerė Baltijos šalyse, Lietuvoje sėkmingai veiklą vykdanti nuo 2010 metų.

2016 m. bendrovės pristatyta pirmoji Baltijos šalyse nuotolinė skolų valdymo ir registravimo platforma www.eskolos.lt sukėlė proveržį skolų valdymo rinkoje, o tais pačiais metais įmonė tapo ir „Creditinfo“ organizuojamo projekto „Stipriausi Lietuvoje 2016“ viena iš laureačių.

Daugiau apie mus:

www.legalbalance.lt

Skolų išieškojimas iš fizinio asmens

Skolos gali būti išieškomos ne tik iš juridinių, bet taip pat ir iš fizinių asmenų. Jei turite dokumentą – skolos raštelį, vekselį ar susirašinėjimą, kuriame pripažįstama apie turimus įsiskolinimus, galima tikėtis sėkmingos skolų išieškojimo eigos. Skolos išieškojimo procesą sudaro keli svarbiausi etapai: kiekviename jų klientas yra informuojamas apie išieškojimo eigą ir aptariamos tolimesnės pinigų atgavimo galimybės.

Skolų pirkimas

Skolų pirkimas – tai galimybė skolų išieškojimo rūpesčius patikėti šios srities profesionalams. Toks skolų išieškojimo būdas neretai pasirenkamas tada, kai pinigai yra reikalingi pakankamai skubiai, o su skolininku nepavyksta susitarti. Parduodami skolą mums turėsite galimybę kur kas greičiau atgauti jums priklausančius pinigus: tereikės pateikti skolų dokumentus bei pasirašyti skolos (ar skolų) perleidimo aktą. Mes galime užtikrinti, kad jums priklausančius pinigus atgausite kiek įmanoma greičiau, ir galėsime pasiūlyti tinkamiausią atsiskaitymo būdą.

Neišmokėto darbo užmokesčio išieškojimas

Darbuotojams yra įprasta ir natūralu tikėtis, jog darbdavys mokės darbo užmokestį (sutartas atlyginimas už darbą, darbuotojo atliekamas pagal darbo sutartį) reguliariai kiekvieną mėnesį darbo sutartyje sutartu laiku, tačiau neretai atsitinka nenumatytų aplinkybių (darbdavys susidūrė su finansiniais sunkumais, darbdaviui keliama bankroto procedūra ar darbdavys piktybiškai vengia atsiskaityti), kurios lemia, kad reguliarūs darbo užmokesčio mokėjimai sutrinka, darbdavys darbo užmokesčio laiku nesumoka, pradeda vėluoti atsiskaityti su darbuotoju. Darbuotojui yra nuolat žadama, kad pinigai bus išmokėti, tačiau pažadai nevykdomi ar su juo darbdavys išvis vengia bendrauti, tartis dėl darbo užmokesčio ir kitų priklausančių išmokų pagal darbo sutartį išmokėjimo.

Skolų išieškojimas užsienyje

Jei skolininkas reziduoja užsienio šalyse, skolų išieškojimas taip pat yra įmanomas. Nors tam tikrose situacijose procesas tampa sudėtingesnis ir ilgiau trunkantis, tačiau kreipdamiesi į skolų išieškojimo profesionalus visada galite tikėtis pačių geriausių rezultatų. Skolų išieškojimas užsienyje vyksta panašiai, kaip ir mūsų šalyje – skiriasi tik tai, kad gali tekti imtis papildomų priemonių.

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį
Kitos šio miesto įmonės: Vilnius Kitos įmonės šioje gatvėje: Žalgirio g.
Raktažodžiai: skolos, vekseliai, eskolos, skolu isieskojimas, darbo ginčų komisija, skolos išieškojimas, įmokų administravimas, saskaitu administravimas, skolu isieskojimo imone, teisespartneris, advokatas, teisininkas, rodyti visus...

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Legal Balance, UAB (įmonės kodas 302528679) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Taip pat rekomenduojame

Švitrigailos g. 11H, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
Esame viena didžiausių mokėjimų ir skolų valdymo bendrovių Lietuvoje, turinti daugiau nei 20-ies metų patirtį rinkoje. Savo pozicijas dar labiau sustiprinome 2022 kovą susijungus UAB Gelvora ir UAB Sergel ir Lietuvai pristačius Baltijos šalyse jau pažįstamą prekės ženklą „GelvoraSergel“. Gelvora Sergel...
Antano Tumėno g. 4-1101, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
SKOLŲ PIRKIMAS Galime nupirkti Jūsų skolas į Lietuvos ir užsienio bendroves, juridinius ir fizinius asmenis. Įmonės ekspertai turi daugiau kaip 8 metų patirtį perkant skolų portfelius. Galime sudaryti tiek vienkartinius, tiek periodinius sandorius. Jeigu nusprendėte parduoti susikaupusias skolas, susisiekite su...
Žemaitės g. 21-101, LT-03118 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; skolų išieškojimas; tarpininkavimas; tyrimai, ekspertizės.
Planas Chuliganas – kontaktų centras, kuriame daugiau nei 400 darbuotojų Vilniaus, Kauno, Rygos ir Talino ofisuose užsiima: Klientų aptarnavimu Telemarketingu Pardavimo vizitų organizavimu Skolų valdymu Mes turime būti partneriais, jei: Jums svarbu, kad dirbame visą parą, nepriklausomai nuo to ar tai Kūčių vakaras...
Didžioji g. 18, LT-01128 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
žalų kompensavimo sprendimų vykdymas; kolektyviniai ieškiniai ir grupinės bylos; finansų ir vertybinių popierių susiję ginčai; komerciniai ir iš sutarčių kylantys ginčai; korporatyviniai ginčai ir bendrovių valdymas; darbo ginčai; ginčai su energetikos bendrovėmis; teismo ir arbitražo sprendimų vykdymas; ginčai su...
Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; tarpininkavimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ ir „Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ ir „Metų paslauga 2020“apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Teikiamos paslaugos už fiksuotą prenumeratos mokestį:...