Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LBI, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LBI

Atsiliepimai apie LBI, UAB

Gerų baldų fabrikas

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie LBI, UAB

Užsakėme lovą, tačiau viena galvūgalio dalis buvo nekokybiška, bei grotelių skylės buvo išgręžtos netolygiai, normaliai neužsidarinėjo. Paskambinom įmonės atstovui, kaip ir be problemų pasakė, kad pakeis.
Po dviejų savaičių gavome naują galvūgalio dalį, tačiau grotelės liko nepakeistos, nors rašiau ir siunčiau nuotraukas, kad skylės yra netolygiai išgręžtos, dėl to jos normaliai neužsidaro.
Atvykę vyrai, pakeitė galvūgalio dalį, o kai pasakiau kaip su grotelėm, tai vienas jų apsimetė, kad nieko nežino. Parodžiau nuotraukas, tai jis moteriai būnančiau devintą mėnesį nėsčiai, sako, pakelkit čiužinį, nes jis prie grotelių negali prieiti. Gerai, kad šalia buvo jo kolega ir patraukė tą čiužinį nuo lovos.
Kad veža naujas dalis niekas neperspėjo dieną prieš atvykimą, dėl to vyras nenuėmė čiužinio, nes su įmonės atstovu buvome sutarę, kad grolelių netvirtinti, o ant jų tiesiog uždėti čiužinį, kad galima būtų miegoti.
Sudėjo tas senas groteles ir minimaliai pritvirtino, parodė, kad užsidaro.
Vakare vyras grįžo namo, viską sutvirtino ir nors užsidaro, tačiau dėl kreivai išgręžtų skylių jos užsidarant persikreipia. Toks jausmas, kad atvažiavo neperspėjus, kad vyro nebūtų namie.
Tikrai niekam NEREKOMENDUOJU šios monės.
Atvykome į Baldų Rojų įsigyti čiužinio. Jo išsirinkimui skyrėme didelį dėmesį, nes draugė laukiasi, o mūsų turimas čiužinys buvo per kietas. Apvaikščioję visą prekybos centrą galiausiai apsistojome ties LBI parduotuvėje parduodamu vienu iš čiužinių. Jį ekspozicijoje daug kartų išbandėme, įsitikinome, kad yra pakankamai minkštas, išklausėme pardavėjos pagyrimus koks tai puikus daiktas ir nusipirkome. Kadangi bandomas čiužinys buvo lovoje ekspozicijoje tai mums išdavė kitą supakuotą iš sandėlio. Pamatęs, kad sandėlyje turi tik 2 čiužinius dar apsidžiaugiau galvodamas, kad ekspozicijoje čiužinių apie 20, sandėlyje tik 2 ir tarp jų yra tas, kurio mums reikia. Čiužinys buvo suvyniotas į ruloną, stipriai suspaustas bei supakuotas vakuuminėje pakuotėje todėl neišpakavus galimybių patikrinti ar tai tas pats čiužinys nebuvo. Parsivežę namo ir išpakavę iškart supratome, kad tai ne tas pats čiužinys, kuri išbandėme ekspozicijoje. Išsirinktas čiužinys buvo vienas minkštesnių, o šis buvo ypatingai kietas, atsigulus ant jos jausmas kaip ant lentos. Iškart paskambinau į parduotuvę, o direktorė pareiškė, kad mes šitą čiužinį ir išsirinkome, patys esame kalti ir čiužinio ji atgal tikrai nepriims, nes tai yra higienos prekė, o higienos prekės atgal nepriimamos. Klausytis, kad iš sandėlio buvo išduotas visai ne tas daiktas, kurį išsirinkome ekspozicijoje net nenorėjo. Direktorė aiškino, kad tai yra minkštas čiužinys tik Jis mums atrodo kietas nes dar pilnai neišsiskleidęs po išpakavimo. Dar sarkastiškai paklausė ar triusikus nusipirkęs ir panešiojęs irgi nešu į parduotuvę atiduoti ir pasiuntė velniop. Pagooglinau- čiužinio pavadinimas HILDING PASODOBLE. Internete gamintojo puslapyje nesunku rasti šio čiužinio aprašymą kur sakoma kad tai yra kietas čiužinys, pats kiečiausias iš visos serijos. Direktorė pirkėjus turbūt laiko idiotais nesugebančiais internetu naudotis. Ir aišku nei praėjus 3 dienoms nei 3 savaitėms čiužinys nepaminkštėjo. Išvada- jei norite iš sandėlio gauti visai ne tai ką išsirinkote, o bandydami išsiaiškinti būti pasiųsti velniop pirkite iš UAB LBI Baldų Rojuje.
Audrius Lapienis
2018-04-19 15:48:40 IP 2e8b9fsl
UAB LBI BALDŲ ROJUS skyriuje pirktos lovos pakuotėje buvo nereikalingų detalių prikomplektuota. Nurodytu telefonu paskabinus meistras paaškino, kad liko nuo kitų baldų tai ir pridėjo - tad noriu padėkoti:). Bet netikusio nupirkto čiužinio su nepažeista pakuote atgal nepriėmė ir susisiekusi neaiškiu akcentu kalbanti moteriškė, pablevyzgojo kažkokius marazmus, kad neturi teisės priimti nors pakuotė ir nepažeista. Tačiau pasiūlė pačiam parduoti per skelbiu.lt:) Patariu atsargiai su šiuo UAB LBI BALDŲ ROJUS skyriumi - manau jie dar giliai praeityje užstrigę, o gal sutartį su skelbiu.lt turi.
Nepatikima įmonė, lovą gamino ilgiau nei sutartyje nurodyta, ją gavus ir norint pradėti surinkinėti pastebėta, jog įdėtos dvi vienodos detalės, dėl ko jos surinkti nebuvo įmanoma. Paskambinus ir paprašius atsiųsti trūkstamą dalį buvo atsakyta, kad atveš po mėnesio.
Ana N. 2017-10-04 00:23:48
Iš anksto atsiprašau už negatyvią nuomonę, tačiau labai labai nusivyliau šios įmonės darbu. Užsakinėjome miegamojo baldus iš Audėjo baldų salono. Visus mokėjimus atlikome laiku. Pirma buvome paprašyti keisti užsakytų prekių spalvą (maždaug po 2 sav. nuo sutarties pasirašymo rangovas pastebėjo, kad neturi reikiamos medžiagos). Bet tuo nesibaigė nesusipratimai. Gavome užsakymą - trūko čiužinio (pasiūlė laukti dar tris sav., nes neturėjo, apie ką sužinojome pristatymo dieną arba imti iš ekspozicijos dėl ko svarstome dabar), spintos ir lovos matmenys etikėtėje neatitinką užsakytų (negalim būti tikri, kad tilps, nes spinta montuojama į nišą, lova užsakyta maksimalių matmenų). Komodos ir spintelių dirbtinės odos intarpų spalva skiriasi nuo tos kurią užsakėm ir nuo spintos spalvos. Pinigai tai visai nemaži, ne juokas, tad tikimės, kad įmonė išspręs susidariusią problemą kaip įmanoma greičiau. Tačiau patyrėme labai daug neigiamų emocijų dėl šios sutarties, tai buvo blogiausia patirtis įrenginėjant būstą.
Papildau - mūsų užsakymą įmonė labai greit sutvarkė ir išsprendė iškilusias problemas, už ką esame labai dėkingi.
laura 2017-05-16 13:13:42
pirkom lova.puse varstu nera.spiruokles tragedija.kosmarai
Laba diena, Laura, gal galėtumėte detalizuoti, kas nutiko ir kur pirkote lovą?
pirkom lova.puse varstu nera.spiruokles tragedija.kosmarai
Anksčiau jau rašiau, kad užsisakiau svetainės staliuką. Gamino, kaip jie sutartyje rašo, apie 45 dienas. Pagamino, paskambino, nuvažiavau į Baldų rojų (pasisamdžiusi vairuotoją), pasiimti staliuko ir visa laimė, kad susiprotėjau ten prie pardavėjos išpakuoti jį, iš karto pasimatė defektai. Neėmiau, palikau ten ir parašiau pretenziją, kad ištaisytų defektus. Tai jau vėl laukiu 4 savaites. Labai nusivyliau.
Sutarta diena spinta buvo pristatyta, bet kompliktacija buvo sumaisyta. Del sugaizto laiko prasem nuolaidos, bet mums buvo pasakyta "nuolaidos nebus, nenorite prakes neimkit..." tai mes ir atsisakem. Is karto kita diena turejo atvaziuoti pasiimti sake po petu, bet tas po pietu buvo sugaiztas visas vakar. Po 17val. pasiskambinom pasiklausti tai kada atsiims. Su mumis buvo pricipingai kalbeta ir taip nepasake kada atsiims.
NEREKOMENDUOJU!!! NEGAISINKITE SAVO LAIKO, TIKRAI TO NEVERTA!!!!!
Pries uzsakant baldus sioje imoneje reikia gerai pagalvot!!! Apsisovem. Nepaskaitem komentaru ir labai nusivylem. Lova gamino lygiai 45 darbo dienas!!! Is uzsienio greiciau atveza!!! Vezejai irgi... atveze lova ir paliko prie buto duru. Mato moteris su vaiku, per slenksti pernest jau matyt tikejimas jiems nebeleidzia. Sustempiau dvigule lova i buta viena. Pradejus pakuot istiko sokas!! Lauki 2menesius ir atveza sulauzyta balda!! Parasius laiska informuoja kad per savaite broka istaisys!!! Likus keliom dienom iki zadeto termino broko taisymui ir zinant ju "komunikacija" su klientais nusprendziu pasiteiraut ar tikrai bus pristatyta lovos dalis. "Skrajos" pardaveja kaip visad pirma diena is po atostogu dirba ir nieko nezino. Pakelusi Siauliu administratore naglai pasako kad nesitiket nes pasak jos ju vairuotojai del seimyniniu aplinkybiu negali atvezt zadeta diena!!!. Ka daugiau vezeju nera Lietuvoje? Brokas ne del mano kaltes tai bukit malonus terminu laikykites ir pristatykit savo lesomis trukstamas dalis.
NEREKOMENDUOJU!!!! KOKYBE PRASTA!!!s*******o KONTORA!!!! GARAZINIAI GERESNES KOKYBES BALDUS DARO!!!!
Andrius 2014-10-23 11:16:26
Baldai kaip ir baldai. Bet viskas padaryta primityviai, niekas neapgalvota. Jeigu detale ispjauta su defektu, bukit malonus ja perdarykit kita karta, o nedekit kaip gera. Nes bent jau mums pristatytus baldus vertinciau kaip garaze pagamintus baldus. Netaupykit pinigu ir pasisamdykit normalu baldu konstruktoriu, kuris bent jau sugalvos kaip ideti baldu nugarele nekalant jos vinutemis ir norint spinta pastatyt prie sienos nebus jokio tarpelio. Bet turbut ir baldu surinkejai pas jus dirba nekvalifikuoti ir nemoka surinkti sudetingiau ir tvirciau pagamintu baldu. Tai ir gaminate, kad jiems butu lengviau surinkti baldus. Vienu zodziu, nieko gero.
gaila, kad anksčiau nepasidomėjau atsiliepimais. Gal būčiau nepirkus. Užsisakiau svetainės stalelį, tai gamins 45 DARBO dienas. Tai paskaičiavus - du mėnesiai. Aš suprantu, kad gal yra užsakymų eiliškumas, bet du mėnesius staliuką gaminti?? Tegul tik atveš man su defektu, tai jau aš tikrai netylėsiu. Ir apskritai, save gerbianti įmonė, jeigu pagamina detalę su broku, tai turėtų nedėti jos į užsakymą, bet galvoja, ai, gal papuls koks d*****s, arba bijos kreiptis dėl defekto ištaisymo, tai ir daro bet kaip.
Laba diena
2016-07-08 d. 10, 00 val. atvykau atsiimti `lovai čiužinį Į baldų centrą Nemunas Klaipėdoje, bet pardavėjo ten dar nebuvo. Paskambinus pardavėjui pasakė gal bus už pusvalandžio, kodėl nesilaikoma darbo grafiko ir kas sumokės už automobilį kurį buvau išsinuomojęs parsivežti čiužiniui ir man už brangų sugaištą laiką.
Palaikau visus zemiau parasiusius, uzsisakius lova...neapziurejau gerai parduotuveje vidaus...atvezus i namus supratau, kad tai ne fabriko darbas....darbininkas sudejas spruko pro duris...vienoje lovoje 3 broko elementai..pataisyti neatsisake...bet rekejo kazko laukti...kazkas atostogavo..o galu gale kai lova atidaviau praradusi 150eu...paaiskino, kad jie broko nemato..gaila cia negaliu ikelti nuotrauku ir parodyti, , fabriko, , darbo...tragedija o ne baldai, , , kaip sakant apsideginau gerai..
Kalėdoms užsakiau dukrai naują lovą. Pati išsirinko graži buvo. Taigi kad buvo. Prieš mėnesį suskilo viena iš dviejų pagrindo plokščių. Aš, kaip civilizuotas žmogus į parduotuvę: taip ir taip... Sako parašykit pretenziją ir meistras atvažiuos ir sutvarkys. Įsivaizduojat, laukiu dvi savaites-nieko. Parašau dar kartą pretenziją-ši kartą tirsiogiai firmai elektroniniu paštu-vėl nieko. Jau daugiau mėnesio dukra miega ant žemės, o iš firmos net nepasiteiravo, kas ten negerai. Aš sutinku, kad gali kažkas gesti, lūžti (geriau nereikia), bet turėtų baldas bent kelis metus atitarnauti, o firmai siūličiau nenumoti į broką ranka, o pataisyti. Tai ir klientas neskalambins per visą pasaulį ir firmai geriau. Kaip Jūs galvojat, man jau į vartotojų teises laikas kreiptis? Iš firmos aš vis tiek jokios pagalbos nesulaukiu.
Tragedija, o ne baldai. Tai ne gerų baldų fabrikas, o blogų baldų fabrikas
daugiau niekada!!
2014-09-28 13:22:10 IP 4lji4pp
Daugiau niekada neturesiu jokiu reikalu su "Geru baldu fabriku".Pasipiktinimas stai kodel:nesenai uzsakiau "Nemuno baldu centre" spinta.Atejo diena, kai ja pagamino, pasiememe.Kai pradejo samdytas zmogus sukti, pasirodo ideti tik keli duru lankstai.Daugiau nei puses truksta.Tikrai turetu buti geda "geru baldu" fabriko valdziai del tokio taupumo.
Kagi.Buvo sestadienis.14 val.Kadangi sukti toliau spintos neimanoma as skambinau i "Nemuno baldus" darbuotojai ir pasakiau problema.Ji pasake, kad tuoj nueis i sandeli ir paziures ar yra lankstu ir perskambins.Laukem su meistru pusantros valandos.Paskambinau pati.Supykusi pardaveja paaiskino, kad ji turi klientu ir siaip jai baigiasi darbo laikas.Skambinau 15.30-darbo pabaiga 16 val.Pirmas skambutis buvo 14 val.
Reziume toks:labai nemalonus jusu taupumas, kai pridarot problemu, tenka ieskotis daliu patiems.Nezinant konkreciu ismatavimu ne taip ir lengva nupirkti naujus lankstus.Apie pardaveja turiu baisia nuomone.Klientas jai yra tas, kuris uzsisakineja, o kai jau uz preke sumoketi pinigai, jau nebesi klientas, tik nemalonus trukdis islekti namo.
Patarimai kitiems:perkat baldus is "Geru baldu fabriko" tikrinkit ka jums dave.
Vytautas Vaicius
2013-11-28 19:26:01 IP 2bh7k7gh

As noriu pasidalinti savo patirtimi su UAB "LBI". Tai yra pati geriausia vieta, kurioje Jums gali tekti dirbti. Kolektyvas labai draugiskas, direktorius grieztas, bet zinantis ka daro, si kompanija niekada neis "zemyn". DIDZIUOJUOSI kad teko dirbti sioje imoneje, ir tikiuos kad ji gyvuos dar 100 metu!

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofa-lova.lt; minkštų baldų prekyba Vilniuje

Adresas: Žirmūnų g. 70, Klasikos namai, 3 aukštas, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofa-lova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

"Toyota" Ženevoje pristatys naują miesto visureigį
"Toyota" Ženevoje pristatys naują miesto visureigį 01-18 20:43
Automobilis kol kas neskelbiamu pavadinimu "Toyotos" gamoje rikiuosis šalia kompaktinio krosoverio C-HR ir konkuruos su "Nissan Juke".
E. Macronas dėl protesto skubiai išvestas iš Paryžiaus teatro
E. Macronas dėl protesto skubiai išvestas iš Paryžiaus teatro 01-18 20:31
Prancūzijos prezidentui Emmanueliui Macronui (Emanueliui Makronui) ir jo sutuoktinei penktadienio vakarą teko skubiai išvykti iš vieno Paryžiaus teatrų, kai protestuotojai pamėgino įsiveržti į...
Gibraltaras svarsto po "Brexito" prisijungti prie Šengeno zonos
Gibraltaras svarsto po "Brexito" prisijungti prie Šengeno zonos 01-18 20:19
Gibraltaras svarsto galimybę prisijungti prie Šengeno zonos ir tokiu būdu užtikrinti laisvą judėjimą per sieną su Ispanija po to, kai Didžioji Britanija išstos iš Europos Sąjungos, pareiškė šios...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%