Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lazdynų veterinarijos klinika

Atsiliepimai apie Lazdynų veterinarijos klinika, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Lazdynų veterinarijos klinika, UAB

Veterinarijos gydytoja
2020-06-01 17:43:55 IP 29maaikf
klientas 2019-12-14 15:03:45
Aš apšalusi nuo šios klinikos veterinaro Dariaus Kriptavičiaus. Kad tokie žmonės dirba su gyvūnais tai iš vis... Arogantiškas, besišaipantis ir besivaipantis į akis! Į klausimus išvis neatsako, maždaug 'atsiknisk'. Išvis vargšas gyvenimu nepatenkintas žmogus. Mėsininku Norfoje tik dirbti, o ne su žmonėmis ir gyvūnais bendrauti. Katę po sterilizavimo atnešė šlapioje dėžėje, kate tiesiog baloje sėdėjo! Mūsų atvežtas pledas ir rankšluostis neįdėtas, gyvūnas dreba iš šalčio. Nesveikas, o dar gydytoju vadina save. Ir dar pareiškė, kad katei nereikia po operacijos rūbelio, nes katės savo žaizdų neišsilaižo. Po tokio vizito važiavome į normalią kliniką apžiūrai ir rūbelio pirkimui, nes ši įstaiga tokių net neturi. Esu žiauriai piktas ir pasistengsiu, kad daugelis sužinotų apie šitą 'gydytoją'. NEVEŽKITE TEN SAVO MYLIMŲ GYVŪNĖLIŲ. Mano didžiausia klaida, kad pamačius tą personą dar tikėjausi, kad viskas bus gerai.
Laba diena. Dėkoju už Jūsų išsakytą nuomonę, tačiau nesutinku su tam tikrais Jūsų pasisakymais apie šį veterinarą. Rašau, nes asmeniškai jį pažįstu. Ir šis žmogus yra paprastas, lengvai bendraujantis, nors kartais ir su lengva ironija. Mūsų specialybėje susiduriame su dideliu stresu, kurį kiekvienas įveikia savaip. Tad ironija tik vienas iš streso valdymo būdų. Šioje konkrečioje, aprašytoje situacijoje negaliu komentuoti, nes nežinau tų įvykių. Gal tik pridėsiu, kad gyvūnai po narkozės dažnai būna apsišlapinę, todėl keičiu vienkartinius paklotus. Taipogi, kol gyvūnas pabunda iš narkozės, nededu šeimininkų pridėtų medžiaginių apklotų, nes jie sušlampa ir nebegali atlikti savo funkcijos - šildyti gyvūno. Manau, kad tokia pačia praktika vadovaujasi ir Jūsų paminėtas veterinarijos gydytojas. Linkiu daugiau abipusio bendradarbiavimo ir pagarbos, tiek šeimininkų, tiek veterinarų tikslas yra padėti gyvūnui.