Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lazdynų poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lazdynų poliklinika

Atsiliepimai apie Lazdynų poliklinika, VšĮ

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Lazdynų poliklinika, VšĮ

Padarykit kažką, kad atėjus su talonu pagal laiką, tokiu laiku ir priimtu, o ne x.. znait kada. Per tokias nesąmones paskui reikia turėt nemalonumų. Pacientai pikti ir šita problema kartojasi n kartų. Kiek kartų buvau atvežęs senelius tiek kartų vėlavo priimti. Kam išvis tie talonai?
Sveiki, noriu padėkoti Lazdynų poliklinikos šeimos gydytojai Irenai Bartašienei už atidų, kompetentingą ir nuoširdų dėmesį visų vizitų pas ją metu.
Aš ir mano žmona Vanda pas ją lankomės jau daug metų, tačiau nei karto neteko nusivilti šios gydytojos profesionalumu. Ji visada ieško galimybių kuo geriau ištirti sveikatos būklę, pasiūlo priklausančias programas.
Mes džiaugiamės, kad turime tokią šeimos gydytoją.
Sėkmės jos prasmingame darbe.
A. Vaitekonis
DEMESIO ! Ši įstaiga teikia paslaugas BE gydytoju garantiju ir atsakomybes. Esu šios įstaigos pacientė - 36 metus, iš kuriu - 10-13 metu jaučiu darbingumo sumažejimo. NIEKO nustatyti "NESUGEBĖJO", t.y. paaškejo yra nuslepta (gydytojos..) diagnoze.. Poliklinikos vadovas (administracija) - kategoriškai, organiškai.. - ne priima (ne fiksuoja) jokiu raštyškai pateiktu Skundu ! Vadovo pozicija : - gydytojai APRIORI - viska atleka gerai ! Tokiu būdu, vadovas leidžia gydytojams dirbti - bet kaip ! ATSAKOMYBES - NEBUS ! Pavyzdžiui : - Lazd. pol. gydytojams Feritino tyrimas - 13, 6 mg/l.., veliau - 23 mg/l - neko tokio ! NEREIKIA :- skirti vaistinio prieparato, kontrole, arba ješkoti priežasti tokio žemo rodyklio ! Ir, čia prie mano NUOLATINIU (daugmetiniu) nusiskundimu - hipergidroze, nuovargiu.., darbingumo sumažejimu..! AŠ, NEDIRBU - IR, MAN NEPAAŠKINTA/ NENUSTATYTA - KODEL ! Vadovui (gydytojams) nusispjauti į mano - BEDAS ! Del, šios įstaigos KALTES - aš, tapau nuolatine įvairiu specialistu (ir II, III lygio) - lankytoja. Vadovas (gydytojai) ŽINO - kokia ŽALA man - padaryta ! Tegul - su tuo - ir gyvena : Hipokrato priesaika - DUOTA !?!
Dėkingas esu šeimos gydytojai Irenai Bartašienei, t. y. labai kompetentinga, rūpestinga ir atsakinga gydytoja, noriai įsigilino į mano situaciją išklausė. Man diagnozė nustatyta tiksli, atlikti išsamūs tyrimai, jei reikia papildomai skiria tikslines konsultacijas pas kitus specialistus. Puiki gydytoja. Tikrai patys geriausi atsiliepimai.
Džiaugiuosiu, kad turiu gerą šeimos gydytoją.
Ačiū Jums!
Jonas
Algirdas Marcinkevičius
2019-09-13 07:58:12 IP 2i585gem
Tiems, kurie skundžiasi Lazdynų poliklinikos darbuotojais!!!
Gerbiamieji, jeigu jums taip viskas blogai, yra alternatyva - gydykitės privačiose įstaigose, kur jums reikės mokėti ir už šypseną. Mano giliu įsitikinimu, labiausiai kalti yra patys pacientai - dauguma jų yra suirzę, pikti, jaučia malonumą kitiems sugadinti nuotaiką ir mano, kad gydytojas yra visagalis. Dažnai lankausi Lazdynų poliklinikoje ir pastebėjau, kad didelė dalis pacientų, ypač senyvo amžiaus, ateina tik paplepėti...Niekada nekeikiau gydytojų, nes jų gali visada prireikti. Aš visada einu pas gydytojus su šypsena - man jie atsako tuo pačiu ir pasijuntu sveikesnis! Tiesa, gal kai kuriems gydytojams trūksta šypsenos, didesnio dėmesio, bet prisiminkite sau posakį: kaip šauksi, taip atsilieps, ir nespjauk į šulinį, nes teks atsigerti....Tolerancija turi būti abipusė. Man Lazdynų poliklinika yra pati geriausia - esu patenkintas tiek mano šeimos gydytoja, tiek laboratorijos specialistais, rentgeno kabineto darbuotojais ir kt. Aš dėkoju visam poliklinikos kolektyvui ir linkiu jam kuo mažiau blogų ir nervingų pacientų!
Sveiki esu lazdynu poliklinikos pacientas nuo pat pradziu turiu beda su sanariais ir prireike skubios specialisto pagalbos ar tai normalu kad uzsisakius mokoma paslauga pas reumatologa turi laukti daugiau negu menesi? Nors mokoma paslauga turi buti suteikta skubos tvarka.Teko ieskotis kitoje poliklinikoje ir mokoma paslauga buvo suteikta ta pacia diena.Ar tai normalu juk mokam uz ja kurios mums labai reikia, Gal but bus kazkada kitaip o taip noretusi.
Noriu, kad suprastumet teisingai.Nuo gegužės mėnesio turiu problemų su kojom. Elementariai nepaeinu nuo skausmo.Seimos gydytoja atostogavo.Patekau pas kitą šeimos gydytoją (ačiū registratorei).Patiko priėmusio gydytojo reakcija į mano skundus. Mat jis nesuprato ko aš aplamai atėjau, nes tai, pasak jo, paprastas nervų šaknelių uždegimas ir ko aš iš jo noriu jei man nereikia nedarbingumo pažymėjimo. Tai kur kreiptis dėl gydymo jei nereikia nedarbingumo pažymėjimo ? Šiuo metu man ir ranką skauda, nevaldau jos. Į ką kreiptis dėl gydymo ?
Nenuostabu, kad daugiausiai neigimi atsiliepimai. Tik įdomu, ar jie keičia kažką. Gali užsirašyti, kada nori, vis tiek visada vėluos priimti. Gydytojai pasižymi ne kompetencija ir aplaidumu. Jeigu pats neišsiprašysi tai, ko tau reikia, sulauksi tik apatijos. Atitinka tos pasenusios poliklinikos įvaizdį. Gali stoti į eilę su Šeškinės ligonine.
Su gydytoja 315 kabinete dirbusi med sesutė išrašė man siuntimą padaryti EKG šeštadienį 8 val (prisegu nuotr), nors šeštadieniais nedaroma EKG
Absurdas! Laukt daugiau negu valanda kol tave iskvies gydytoja! Ateini pagal paskirta laika bet turi sedet valanda daugiau. Niekas nevertina kitu zmoniu laika. Metas sutvarkyt jau ta kosmara, kiek kartu ateinu visada tas pats!
Dėkinga Lazdynų poliklinikos šeimos gydytojai Irenai Tubinytei už atidų, nuoširdų, kompetentingą dėmesį vizito metu. Ji visada nuoširdžiai ieško galimybių kuo plačiau ištirti paciento sveikatos būklę, pasiūlo priklausančias programas (nors aš pati jomis nebūnu pasidomėjusi).
Didelis dėkui daktarės pagalbininkei - BP slaugytojai Tamarai Godvod už nuoširdumą ir tobulą administravimą. Jos dėka prie šios daktarės kabineto eilės neužsisėdi - viskas operatyviai koordinuojama.
Sėkmės jų prasmingame darbe
Vanda J. Pas gydytoją lankiausi 2019-03-12.
Noriu pasidalinti nemalonia patirtimi apsilankius pas chirurgą K. Katilių. Šeimos nariui susižeidus ranką negavome jokios pagalbos. Gydytojo kompetencija norėčiau suabejoti, jis nemaloniai bendrauja, susidaro įspūdis, ko tu čia apskritai atėjai. Požiūris į pacientą netinkamas. Tai, beje, jau antras atvejis mūsų šeimoje, kai turime blogą patirtį apsilankius pas minėtą gydytoją. Ką jis apskritai veikia šioje gydymo įstaigoje?
2018 09 03 buvau paskirtas Lazdynų poliklinikoje Architektų 17 pas kinėzeterapeutą Paulių Gauką. Buvo suderintas lankymosi grafikas nuo 2018 09 17 14.00 val. Paklausius kaip turiu pasirengti buvo pasakyta- "kaip mankštai". Atvykau nustatytą datą ir valandą. Pasibeldęs įėjau į 12 kab. Kinėzeterapeutas buvo užsiėmęs su kitu pacientu ir aš supratau, kad reikia, kaip įprasta, palaukti. Išlaukus 40 minučių, kuomet išėjo kitas lankytojas, įėjau į kabinetą, o kinėzeterapeutas sako, kad turėjau ateiti 14 val., o aš pavėlavau ir reikia dabar dar laukti. Labai susijaudinau, nes atėjau tai laiku! Laukti jau negalėjau, nes turėjau spėti į kitą užsiėmimą. Išgyvenau didelę nuoskaudą ir didelį abejingumą pacientui. Ar galiu tikėtis pagalbos iš žmogaus kuriam tu esi nepageidautinas? Lankiausi pirmą kartą, kinėzeterapeutas nepaaiškino nei lankymosi tvarkos,. nei kur persirengti. Poliklinikoje ir ant durų taip pat nėra jokių lankymosi taisyklių. Su širdgėla Stanislovas.
Registratūroje dirba labai nemalonios merginos, susirauke, baisu ko ir paklausti, kaip tokias priema dirbti..
Nesuprantu iš kur tiek gerų atsiliepimų, kai ten visiškas grybų karas. Vienintelis paaiškinimas būtų tas, kad blogus atsiliepimus ištrina.
Birute Barauskiene
2018-06-27 11:40:29 IP 5f4sop0f
Birzelio 27 d.atejau pas bud gydytoja. Registraturoje maloniai prieme. Pas gydytoja patekau labai greitai. Cito padare kraujo tyrimus. Tai buvo 11 val. Gydytoja ir sesele be galo malonios. Tiesiog dziaugiuosi tokiu geru mediku darbu.
Nuoširdus ačiū gyd. Nejolovai ir slaugytojai Lidijai už nuolatinį dėmesingumą, rūpinimąsi, patarimus ir malonų bendravimą.
Dekoju gyd.V.Veličkienei už profesionalų darbą, dėmesingumą.

Su pagarba M.Karlienė
Prie traumatologo kabineto sėdėti virš valandos laiko yra nenormalu.
Laba diena! Padėka administracijai...
Dažniau mes laiko atrandame kritikai, nei paskatinimams, pagyroms, padėkoms... o turėtų būti atvirkščiai. Pamąstykime apie tai!
Prieš porą dienų turėjau visapusiškai nuostabią konsultaciją pas LOR gydytoją Brenciūtę: profesionali, tiksli diagnozė (po kelis mėnesius trukusių kančių ir neefektyvių kitų gydymo metodų...), malonus ir žmogiškas bendravimas, nuoširdumas, rūpinimasis, o konsultacijų gale- rafinuotas ir subtilus jumoras! Kas iškart pakelia nuotaiką!
Malonu ir džiugu matyti jaunus, profesionalius specialistus mūsų piliklinikoje!
Pamatyta šypsena 206 kabinete- gydo! Visada norisi ten sugrįžti!
Pagarbiai, K. T.
Sveiki.Esu treju metuku mergaites mama.Kadangi tik pradejom lankyt darzeli daznai sergam.Paskambinus i lazdynu vaiku poliklinikos registratura norejau uzsirasit pas gydytoja Virginija Ogintaite, taloneliu nebuvo todel paprasiau sujunkti su slaugytoja.Net neprasius slaugytoja pati pasiule papildoma taloneli penktadieniui kadangi sergam.lb maloniai buvau nustebus. Atejus penktadieni i poliklinika su dukryte iseina is kabineto slaugytoja (kita) Valerija Sasnauskaite ir pradeda prie visu rekti ant manes.Kaip cia taip as turiu papildoma taloneli ir negalejau ateit normaliu laiku paskirtu pacientams.Net nespejau paaiskinti kad pati slaugytoja pasiule man ji, o ne as prasiau to papildomo talonelio.tuo labiau dukra serga, ne mano problemos kad skambinau antradieni del talonelio iki penktadienio nebuvo laisvu taloneliu.Zodziu situacija buvo labai labai nemaloni.Nepasiteiravus nei kodel nei kas nei kaip buvau aprekta kad trugdau jos brangu laika su papildomu taloneliu. BAISU kad esi niekuom nekalta o tave dar aprekia prie visu lyg nusikaltima esi padares
Užrašyta pas akių gydytoją Antonina Kozlovskaja 8:00 iki 9 val pralaukti teko. Nenormalu. Kam užrašyneti tada jei laiku nesugeba priimti ir dar ten veluoti
Esu nesenai prisiregistravęs šioje poliklinikoje ir galiu teigti, kad čia teikiamos kokybiškos paslaugos. Budintys gydytojai esant rimtoms problemoms visada priėmė. Ypač norečiau padėkoti gydytojui odontologui Valerij Buchovskij, po sudetingo burnos chirurgo rovimo, atsakingai prižiūri ilgalaikį gyjimą.

Evaldas
Algimantas Zolubas
2017-06-26 10:14:11 IP 28mbtgb8
Poliklinikos vadovui

Kadangi man eina 84-ti, ne tik kokių pabraškėjimų, bet ir rimtų negalavimų susikaupė, tačiau poliklinikos specialistų dėka dar išlaikau „vertikalią padėtį“. Tiek pats, tiek mano žmona, tiek artimiausi kaimynai jau daug metų patiriame šeimos gydytojos Irenos Tubinytės ir jos pagalbininkės Tamaros ypatingą dėmesį ir globą. Gera žinoti, kad netoliese turime erdvią, gražiai tvarkomą medicinos įstaigą, gerus specialistus. Linkiu, kad pagarba ir dėkingumas pasiektų gydytojus iš poliklinikos lankytojų ir administracijos pusės.

Pagarbiai - Algimantas Zolubas
Norėčiau padėkoti fizioterapijos kabineto darbuotojoms už labai malonų ir šiltą aptarnavimą.Visada besišypsančios, malonios moterys.Labai gera užeiti ir mėgautis procedūromis.Ačiū.
Laba diena, siandien 7 val.ryto teko lankytis Lazdynu poliklinikoje, taciau iki poloklinikos duru teko ciuozti kaip ant paciuzu.Nejaugi poloklinika nuturi darbuotojo, kuris iki 7 val. pabarstytu smeliu saligatvi ir nereiketu zmonems ciuozineti.Tikiuosi si problema greituoju laiku bus isspresta.
Simona Kurcikevičiūtė
2016-12-06 22:18:38 IP 28mc06bc
Labas vakaras, kadangi gyvenu Vilniuje ir esu prisiregistravusi Lazdynų poliklinikoje, ne kartą pastebėjau kelis man nesuvokiamus aspektus. Pirmiausia, registratūroje dirbančios merginos, kartais jos gan nemaloniai bendrauja, nesišypso, šiandien paklausiai, kokio numeriuko reikia -jeigu noriu nueiti pas budintį gydytoją. Registratūroje supyko, kodėl buvo paklaustas (atrodo elementarus klausimas).

Kitas dalykas, laukimas pas budintį gydytoją eilėje, jau kelis kartus susuduriu su ta pačia problema. Jeigu ateini su temperatūra, kuri yra aukšta - taip gal nereikės laukti 2-3 val. eilėje su dar 10-15 žmonių, kurių nusiskundimai jiems atrodo svarbiausi, Tačiau jeigu skundiesi skausmais, labai bloga savijauta, niekas neskuba. Be kita ko, nuola užlindinėja žmonės, einantys ne pagal eilę, o užlindinėja piktai. Juk visiems lygios taisyklės - reikia išlaukti savo eilės.Tuomet neaiški kvietimo tvarka, nes kai kurios priima ne pagal eilę. Seselės mėgėjos tarpusavyje pasikalbėti, bet tam manau yra pietų ir kavos pertraukėlės. Šiandien teko pralaukti 2, 5 val., prie procedūrų kabineto išvis buvo didelė eilė ir niekas neskubėjo rūpintis pacientais, nes matėsi, akd kai kuriems tikrai buvo negera. Taip eilių neišvengsime, bet svarbu operatyviai reaguoti, juk gyvename 21 amžiuje,

Reziumė, linkiu poliklinikai pagalvoti, kaip reikėtų išvengti tokių problemų ir netinkamo bendravimo su pacientais, Juk visur tvarka - yra tvarka. Taip pat, noriu padėkoti šeimos gydytojui Tamkui, kuris tikrai yra profesionalas ir operatyviai reaguoja į situaciją, paskiria tik tokus medikamentus, kurių tikrai reikia, bendrauja maloniai. Tikrai didelis ačiū Jums.
Laiškas Lazdynų poliklinikos Direktoriui

atėjau su skaudančiu dantimi. Prašiau papildomą numerėlį, davė pas odontologą Balčiūnaitę ir sakė, kad pas ją yra tesiog numerėlis. Kai pasakiau savo problemą, (danties skausmas dvi paras buvo toks, kad vos nealpau). Gyd. Balčiūnaitė, net nepaemus instrumentų i rankas, pasakė, kad neveikia rentgenas (buvo penktadienis), liepė gerti nuskausminančius, net neįšrašiusi receptiniam vaistui recepto ir pasakė pirmadieni vėl registratūroje prašyti papildomą taloną pas gyd., dar pasityčiojo iš manes, sakydama kad iki pirmadienio gal viskas praeis. Man buvo taip silpna, vos nusileidau iki vaistinės.
Poliklinikos vaistininkė, vietoi gyd. odontologės Balčiūnaitės, suteikė man "pirmąją pagalbą". Ji patarė reikalauti siuntimą į Žalgirio kliniką. Atvažiavusi su siuntimų ir nepakenčiamų skausmų į kliniką, jos darbuotojai pakraipo, kaip ir kodėl poliklinikos gyd.-odontologė nesuteikė pirmosios pagalbos poliklinikoje registruotai pacientei su skausmu ir dar davė siuntimą tik konsultacijai pas odontologą, pagal kurį Žalgirio klinikoje mane galėjo registruoti pas gyd. kai bus talonų (PVZ. po mėn.). Šeštadienį rytę, vos gyva nuo skausmo, mane priėmė poliklinikoje būdinti odontologė N. Bychovskaja, ir suteikė profesionalią pagalbą. TIKRA GYDYTOJA!!!!!!!!! suteikė man kvalifikuotą pagalbą Už tai aš Jai labai dėkinga.
Prašau tinkamai reaguoti i mano laišką ir parašyti atsakymą į el.paštą apie priimtas priemones dėl nekvalifikuoto elgesio su pacientais odontologės BALČIŪNAITĖS.

Su pagarba
siandien nuejau pas chirurga Kazys Katilius sededama prie jo kabineto isgirdome su kitais pacientais kaip jis rekia ant savo seseles keiksmazodziais. Iejusi i kabineta ir su manimi nepagarbei elgesi su pakeltu balsu kalbejo. Gyvenime daugiau neisiu pas toki gydytoja kazkoks MOMSTRAS NEIKITE PAS TOKI GYDYTOJA
Gera, kai taip maloniai pacientus sutinka registratūros darbuotojos.
Puikiai nuteikia visai dienai. Linkiu ir joms geros dienos.
Norėčiau padėkoti poliklinikos personalui, ypač registratūros darbuotojoms. Daug metų priklausiau kitai poliklinikai ir į Lazdynų polikliniką atvažiuodavau tik sveikatos patikrai. Atvažiavus šiais metais kreipiausi į registratūroje dirbančias darbuotojas, kurios maloniai suteikė visą informaciją, viską išsamiai išaiškino. Likau labai patenkinta jų darbu ir nusprendžiau pereiti į Lazdynų polikliniką. Linkiu ir toliau taip šauniai dirbti !!!!
Paskambinau užsiregistruoti pas apylinkės, šeimos gydytoją dėl skausmu, kad gaučiau kitus siuntimus pas kitus daktarus. Mane užregistravo pas ją tik po mėnesio!!! Nes nėra vietų. Tai pas kitus daktarus kada aš pakliusiu?, po metų? Teks kentėti! Ar tai normalu? :-) Tai žmogus rašosi pas daktarą ne dėl šeip kokio susitikimo, paplepėti. Ir beto mes dirbam ir taip pat sunku netaikyti po mėnesio laisvą darbo dieną. teko lankytis kitų Europos šalių medicinos įstaigose, visko būna, bet tokį galima sutikti tik necivilizuotose šalyse kai greitoji pas ligonį važiuoja savaitę. Mieli mano, su tokia ištobulinta sistema į kokią pusę mes riedam ?
Dėkoju Lazdynų poliklinikos personalui. Lankausi jau daug metų. Gaunu visas reikiamas paslaugas. Leiskit paprieštarauti dėl gyd. Česnienės.Gydytoja tikrai nuostabi. Iš pirmo žvigsnio gal kiek gruboka, tačiau labai profesionali ir dalykiška.Lankausi pas ją daug metų. Galiu pasakyt tik ačiū.
Norėčaiu padėkoti gydytojai Natalijai Nejolovai už kompetetingą ir nuoširdų požiūrį į žmogų.
Michail Tarasov
Laba diena.Dėkoju rentgeno laborantei Laimai Liorančienei už puikų aptarnavimą.Labai maloni, profesionaliai dirba su klientais.Šio metų esu su gipsų, ji labai tvarkingai, atsargiai padarė nuotrauką, maloniai benravo, padėjo apsirengti, palydėjo į koridorų.Laima labai dėmesinga, labai jai ačiū.
Laiškas Lazdynų poliklinikos Direktoriui

atsiprašau, kad trukdau Jūsų laiką.

Tačiau tai pasikartojančių Jūsų poliklinikos registratūros darbuotojų nemalonių veiksmų pasekmė.
Konkrečiai vakar (2014.11.10) 17 val atėjau su skaudančiu dantimi pas odontologą chirurgą. Davė papildomą numerėlį ir sakė, kad kortelę atneš. kai buvo priimti klientai pagal paskirtą laiką, o tai praėjo visa valanda, kortelės taip ir neatnešė. Paklausus kodėl neatneša, labai nemandagiai, piktai nepatenkintais veidais atsakė, kad jos užsiėmusios (nors sėdėjo prie kompiuterių keturios darbuotojos) ir neturi laiko. Tuo tarpu viena iš jų nešė 3 korteles į trečią aukštą, o mano kortelės taip ir neatnešė, nes reikėjo paplepėti su drauge koridoriuje.
Odontologė mane priėmė ir taip, suteikė profesionalią pagalbą. Už tai aš Jai labai dėkinga.
Tai jau ne pirmas kartas, kai registratūros darbuotojos susiraukusiais veidais nemandagiai bendrauja su ligoniais.
Mes, visa mūsų šeima, šioje poliklinikoje gydomės nuo pat pirmų poliklinikos įsikūrimo dienų, tačiau dar taip nebuvo elgiamasi su ligoniais.
Mes čia ateinam ne pramogauti, o sulaukti pagalbos.
Manau, kad registratūra ir jos darbuotojos turėtų būti kaip vizitinė poliklinikos kortelė.
Na, o jei kam nemielas šitas darbas, yra labai daug jaunų malonių darbuotojų, kurios su šypsena pasitiks ligonius, aiškiai viską išaiškins, laiku ir profesionaliai atliks savo darbą.
Ligoniui jau nuo tokio priėmimo gali palengvėti.
Pageidaučiau gauti atsakymą apie priimtas tvarkos įvedimo priemones

Su pagarba
Lazdynu poliklinikoje chirurgas Katilius nemalonus, , poliklinikose lankausi retai, bet tokio aptarnavimo dar niekur neesu matčiusi, ir pas toki chirurgą tikrai, nors mirčiau bet niekada neičiau, ir kitiems nepatariu to daryti
Registratores siaubingos. Jusu registratorems rektu elementaraus bendravimo etiketo mokymu.

Didelis ačiū seimos gydytojai N.Nejolovai, kuri gydo ne tik vaistais, o ir dvelkiančiu iš jos geranoriškumu ir šiluma pacientui. Didelis ačiū gydytojai
Kiekviename kolektyve pasitaiko vienas kitas blogas darbuotojas, bet negalima pykti ant viso kolektyvo. Gal kartais problema yra pačiame paciente. Aš visą laiką gydausi šioje poliklinikoje nuo pat poliklinikos įsteigimo. Ir tik geru žodžiu galiu atsiliepti apie Anapilin išėjusį daktarą Vladą Bargailą, į užtarnautą poilsį išėjusią daktarę Baršauskienę, dabar dirbančius daktarus: Deveikytę, Povilaitienę, Kačurinec, Kontinienę, pas kuriuos tenka apsilankyti.Ypatingai dėkoju daktarei Julijai Pliaukštienei, kuri gydo ne tik vaistais, o ir dvelkiančiu iš jos geranoriškumu ir šiluma pacientui. Didelis ačiū slaugytojoms Danutei Muravskienei, Almai Builienei, pas kurias bet kokiu laiku, net atostogų metu, paskambinus suteiks pagalbą ar patarimą. Tad artėjančių švenčių proga linkiu mano išvardintiems gydytojams, slaugytojoms, ir visam poliklinikos personalui, stiprios sveikatos ir kantrybės su mumis pacientais! Būkit laimingi!!!
Asmęns medicinos kortelei užregistroti uzsiregistravau prieš pusantro mėnesio. Bet pas gydytoja patekau pusantros valandos po registracijos laiko. Ar tai normalu?
APIE CESNIENE TIKRA TIESA, KAIP TOKIUS IR LAIKO GYDYTOJUS, EIKIT PAS DEVEIKYTE, MALONUS ZMOGUS IR GERAS GYDYTOJAS
Baisu, kokia tvarka Lazdynų poliklinikoje ! Neurologė Česnienė nesiskaito aplamai su pacientais, prie pacientų vartoja necenzūrinius žodžius.Atejau su didžiausiais skausmais, nors daug metų buvau jos pacientė - išvare iš kabineto lauk kaip šunį.Kai nuėjau verkdama pas vedėją Bartašienė, tai ši pasakė, jog ji nieko padėti negali ir liepti nerologei manęs priimti taip pat negalinti.Tai kur gi gydytojų priesaka ir geranoriškumas ? pasėdėjus toje poliklinikoje pusė dienos (kadangi laikas nurodytas ant numeriuko visiškai neatitinka realybės), pamatai kaip yra
elgiamasi su pacientais - visiškas nesiskaitymas su žmonėmis.Lauki numeriuko pas šeimos gyd susirgus- kol jį gauni 1 men praeina, tada gauni nukreipimą pas kitą specialistą - dar praeina 1 mėn. Maciau, kaip personalas užsidaro kavos pertraukelems prieš pat paciento nosį, jiems nesvarbu su kokiais skausmais sedime, Juk ne pasikalbėtsu jais ateiname, o PAGALBOS. Tikrai žinau, kad kitose poliklinikose (ne privačiose) yra elgiamasi visiškai priešingai, t.y paslaugiai, mandagiai, geranoriškai.Šioje poliklinikoje vadovaujančiam personalui taip pat trūksta geranoriškumo, žmogiškumo, bei noro padėti pagalbos prašančiam ligoniui.Visiškas klanas ! Po šitokio pagalbos prašymo, kurio negavau, perėjau į kitą gydymo įstaigą, kuri tikrai yra labai gerai užsirekomedavus.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
Koks yra valdybos vaidmuo strategijoje?
Koks yra valdybos vaidmuo strategijoje? 11-22 17:10
Pastaruoju metu Lietuvoje daug kalbama apie nepriklausomas valdybas ir jų svarbą ne tik viešajame sektoriuje, bet ir privačiame sektoriuje. Kartu su strategijos ekspertu Benu Adomavičiumi 2019 m...
"Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" išsirinko pagrindinį rėmėją
"Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" išsirinko pagrindinį rėmėją 11-22 16:45
Vienu pagrindinių "Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" rėmėju tapo "Švyturys-Utenos alus".

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

3M 165,14 -1,57%
Procter & Gamble 120,34 -1,59%