Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lazdynų poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lazdynų poliklinika

Atsiliepimai apie Lazdynų poliklinika, VšĮ

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Lazdynų poliklinika, VšĮ

Lazdynų polikinikoje dirba kaip reta geras gydytojas, tai G. Povilaitis. Jis kvalifikuotas, geranoriškas, mandagus, pataria pasitikrinti sveikatą (šiais laikais tai reta), domisi naujausiais medicinos laimėjimais, jei reikia, supažindina ir pacientą. Ačiū Jam.
Tragedija! Skambinant nuosekliai visą dieną į registratūrą, niekas taip ir nepakėlė. El. registracija taip pat negalima, nes sistemoje nėra nurodyto nei vieno laiko vizito rezervacijai. Nuvykus kitą dieną į pačią polikliniką arogantiška registratorė praneša, kad gali registruoti med. komisijai tik po pusės mėnesio. Nejaugi užsiregistruoti vizitui kiekvieną kartą teks vykti tiesiai į polikliniką?
Vidutė 2020-10-03 11:20:08
Dėkoju gydytojai N.Buchovskajai už profesonalumą ir nuoširdumą, gydant mano dantis.Nuostabi ir šiuolaikiška GYDYTOJA.Sekmės ir sveikatos! Jūsų pscentė Vidutė Urbanavičienė.
Pritariu jūms tikrai nuostabi gydytoja N. Buchovskaja, didžiausia padėka jai.
Eglė Jurgelėnienė
2021-05-11 11:13:14 IP 29maa6v4
Noriu išreikšti nuoširdžiausią padėką mano ir mano garbaus amžiaus mamos vardu Lazdynų poliklinikos registratorėms, gydytojai Natalijai Nejolovai ir jos bendrosios praktikos slaugytojai, laboratorijos darbuotojoms. Nuoširdumas, dėmesys, noras padėti esamoje mamos sveikatos sutrikimo situacijoje padėjo gal daugiau negu kokie vaistai.Vertinkime tokius darbuotojus.Dėkojame.
Lazdynų sveikatos psichikos centras -Tragedija, daro gėdą visai gerai organizuotai Lazdynų poliklinikai. Registratūroje 04-29 pakėlus ragelį moteris leidžia sau pamokslauti ir chamiškai kalbėti, kaltinti, kad jei pacientas (net serganti alzheimeriu, depresija ir kt nepasiskaičiavo vaistų ir neužsiregistravo kažkokiu senoliams kosminiu būdu, tai tegu ir sėdi savaitę be vaistų. ANKŠČIAU MAT NĖRA GALIMYBĖS IŠRAŠYTI VAISTŲ, KURIUOS PASTOVIAI IŠRAŠINĖJA TELEFONU IR KURIŲ VARTOJIM LAPELYJE PARAŠYTA, KAD VARTOJIMO NUTRAUKTI NEGALIMA. Net nepasiteiravo kokie vaistai, kuo žmogus serga ar pan. Apibarė kaip kaltą, kad iš vis sergi ir skyrė laiką po savaitės nuotoliniu būdu vaistams išrašyti. Užsiregistruoti internetu irgi beveik neįmanoma, labai nedaug skirtų laikų pacientams ir tie raudonuoja kelis mėnesius į priekį. O toliau registracija iš vis negalima. O telefonu taip bjauriai bendrauja, kad skambini iš anksto jau kaltas. Patys paprašius kitam kartui neregistruoja, nusišvilpt, kad žmogui su chroniška depresija, atminties problemom ir kt. Tai kažkoks pasityčiojimo iš žmonių psichikos centras, o ne sveikatos.
Telefonu atsakančios darbuotojos dalinasi melaginga informacija -budintis gydytojas dirba iki 14 val. Nors aiškiai darbo grafike norodytos kitos darbo valandos.
Užregistruota pas budintį gydytoją skambučio kažkodėl nebuvo sulaukta. /gal tiesiog ir neregistruota vizitui pas gydytoją?
Paskambinus ryte pasiūlyta skambint į kabinetą gydytojui/kas puikiai žinoma, kad medikai skambina patys/ir darbuotojos padėtas ragelis.
Grįžta ši poliklinika, tiksliai registratūros darbuotojos/prie senų savo darbo metodų, nors vienu metu JAU buvo malonus aptarnavimas. Deja. Liūdna.
Niekada nepriima pagal laiką, visada vėluoja. (tikrai ne dėl to, kad daug žmonių, o tiesiog nesiorentuoja laike. Vienam žmogui skiria tiek laiko, kiek nori). Ant el. receptų pamiršta pasirašyt, reikia pastoviai grįžti ir priminti, nes kitaip vaistinėj neduoda vaistų. 215 kabinetas. Situacija kartojas, ne vieną ir ne du kartus, dėl to ir rašau.
Seimos gydytojas paskyre mano tevukui (1937 m. gimimo) kraujo tyrimu...ir slapimo tyrima...Tevukas atejo i laboratotija 2021-01-20, turejo su savim slapima - ne toje taroje, kuri turetu buti (jis zino, kad reikalingas atitinkamas buteliukas, bet si karta jam kazkas susimaise, matomai), t.y. laborante pamates stikline tara, pasake - nepriims slapima ! (As, niekada nesuprasiu - kodel viena karta galima buvu kazkokiu budu padaryti isimti senukui, kuris vos gyvas atejo i poliklinika !? Arba tiesiog - TUREKITE - TINKAMUS, tokio amziaus senukams ! Arba butum - grazines nauja..) Tevukui teko eiti i VAISTINE (atgal i lauka) ir pirkti tinkama buteliuka...Gerai, nupirko ir perpile slapima...Uzejes i laboratorija, laborante prisijungus prie sistemos.., pamate, kad kraujo tyrimai yra....o.... slapimo - NEPASKIRTA ?! (Turiu pasakyti, as dukra kalbejau su seimos gyd., t.y. man sake - "..ir slapimas") VEL laborante "nezinojo" KA tokiu atveju - DARYTI ? Nieko - nepasiule ! O, tas seimos gyd. - TUO metu dirbo ! Arba - niekaip negalima buvo padaryti (kainuojancio ~1-2 euru) slapimo tyrima ir po to - uzregistruoti uzsakyma ? Arba pasiulyti paciam tevukui - apmoketi ? (Bet, cia butu dar vienas "issukis" tevukui - reiketu leisti i I auksta, prie "bankomato" ir prasyti pagalbos - apmokant tyrima..O, po to vel i II auksta...) Zodziu, tevukas PALIKO ta, jau TINKAMA buteliuka su slapimu - laborantei, kaip velaiu paaiskejo - "atminimui" ! - Slapimas - NEATLIKTAS liko !!! ((O, paskutini karta slapimas darytas pries ~puse metu ir pas tevuka III stadija prostatos vezis (dabar - remisija, jeigu tiketi PSA tyrimu)) S V O ***** I ! (Negaliu apsiramintis !)
Rimtautas Navickas
2020-12-07 21:16:19 IP 28mb3aal
Norejome padekoti Urbeliui Irmantui uz demesi mano uosviui ir mano zmonos teciui Franc Jakubcevic.Aciu!
Tai kada gi bus nemokami skiepai nuo gripo.kitos poliklinikos jau skiepija o lazdynų poliklinika kaip visada nieko negali pasakyti.tai gal jau pradėkit dirbti.
Alio direktoriai ir jų pavaduotojai!O gal geriau polikliniką pakeisti?
ŽERMENA Z. ZAKAREVIČIENĖ
2020-10-23 12:29:40 IP 2anaqqs6
Labai norime padėkoti šeimos gyd.N.ACHREMCOVAI ir bendr.praktikos slaugytojai G.MOROZIENEI už rūpestį ir dėmesį mūsų sveikata.
Mes esame tokio amžiaus, kad l.dažnai kreipiamės įv. klausimais.Gydytoja visada maloniai išklauso, pataria, nustato diagnozę. Pataria, jei reikia, pas kokius kreiptis specialistus.
Labai esame dėkingi ir gydytojai ir slaugytojai.Labai darni jų abiejų komanda.AČIŪ! AČIŪ!
ŽERMENA ir VIDAS ZAKAREVIČIAI
Eligija Liutvinienė
2020-10-16 11:56:36 IP 28m93hfn
Nuoširdžiai dėkoju šeimos poskyrio vedėjai Irenai Tubinytei už suteiktą informaciją ir pagalbą.Turėjau siuntimą operacijai, tačiau operacijos išvakarėse pastebėjau, kad siuntime buvo padaryta klaida. Nors kreipiausi pagalbos jau baigiantis vedėjos darbo laikui (gydytojos, kuri buvo išrašiusi siuntimą, darbo laikas jau buvo pasibaigęs), vedėja pati pataisė siuntimą, paaiškino ir nuramino. Žaviuosi gydytojos Irenos Tubinytės kompetencija ir organizuotumu.
E.Liutvinienė
Nina Šapnagienė
2020-10-15 13:09:25 IP 5juc2lj5
Norėčiau padėkoti gydytojai Daivai Urbonavičienei ir slaugytojai Julijai Ivčevai už profesionaliai ir rūpestingai suteikiamas gydymo paslaugas. Kiekvieną kartą įkvėpia naujų jėgų kovojant su gyvenimo išbandymais. Linkiu Jums sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe!
Nina Šapnagienė
Penktadienį buvome su vyru pas šeimos gydytoją, abu esame neįgalūs 35% darbingumo lygis.Jau daug metų gauname nemokamus skiepus nuo gripo, o šiemet gydytojas pasakė, kad nemokamų skiepų nėra, nors visur rašo, kad yra.tai lazdynų poliklinika kažkuom kitokia, gal reikia pereiti į kitą
Paskambinus užsiregistruoti pas traumatologą, registratūroje sako negali registruoti, reik pas šeimos gydytoją (nors po kojos lūžio pats traumatologas sakė galiu registruotis be šeimos gydytojo, jeigu nepraeis skausmai). Registratorė davė traumatologijos kabineto numerį, ten paskambinus sako reik tik per registraturą, pasakius kad neregistravo ir galiu be šeimos gydytojo, vis tiek sakė reik per registratūrą, bet šiaip ne taip užregistravo.. O pokalbio pabaigoj dar kartą pasakė, kad kitą kartą ne jai skambint.. Esmė tame, kad vieni nuo kitų mėto darbus, o jūs kentekit pacientai su savo skausmais..
Vakar man isiskaudejo danty taip kad nuskausminamuosius geriauv viena po kito, bet skausmas nemazejo.Pasiskambinau i poliklinika o jie sako kad mes dirbame nuotoliniu budu.Rytoj jums paskambis gydytojas ir pakonsultuos.Neistverusi skausmo pasiskambinau i privacia Kosmodenta kuri prieme ta pacia diena ir suteike pagalba.Reziume tame kad buvo uzdegimas ir danty reikejo traukti.Tai tas nuotolinis budas kaip isrna man pernuotoly butu danty istrauke.Toliau nuo tokiu gydymo istaigu.
Pries Karantina pradejau pas Odontologus dantu gydima.Viskas buvo gerai.Bet kovo men.paskelbe Karantina ir nespejau issitraukti keleta saknu.Praejus 3men. 2020men.25diena paskambinau del nebaigto gydimo i Registratura, kur man paaiskino, kad neks artimiausiu metu manes neks nepriims ir Pasake, kad vaziuociau i Privacia Klinika ir ten sumokejus man likusis saknis israus, arba Is Lazdynu Poliklinikos issirasyti visai ir susirasti Vilnijuje kita Poliklinika kurioj mano dantu saknis istrauks, vel prisirasysiu i Lazdynu Poliklinika.TAI AR NORMALUS ZMOGUS GALI TAIP PASAKYTI?
Noriu padėkoti už ypatingą dėmesį ir atsakingą požiūrį į kiekvieną pacientą. Ačiū registratūroje dirbančioms merginoms, už malonų, greitą ir kokybišką aptarnavimą. Lyginant su kitomis sveikatos paslaugų teikimo įstaigomis, ši poliklinika verta geriausio įvertinimo.
Kaip čia suprasti, kad lazdynų poliklinika nepriima pacientų su dideliais skausmais, o siūlo tik vaistų išrašyti??? Ir sako iki rudens nedirbsime.. Ir neteiksime odontologijos paslaugų...
Tokios betvarkės dar nemačiau, med.apžiūrų slaugytojaVanda taip užregistruoja pas gydytojus kad gali patekti iš trečio karto, vizitas pas med.apžiūrų gydytoją užrašytas 13val. o gydytoja atsiranda po 14val., registratūroje niekas nieko nepasako, pas vadovus patekti neįmanoma nes jų paprasčiausiai nėra, tai dabar prisidengus galima nieko nedirbti ir gauti atlyginimą?
Kšyštof Petrovski
2020-04-02 19:17:20 IP 2df77kd2
Norėčiau padėkoti gydytojai Elvyrai Pavliukovič už profesionaliai suteiktas gydymo paslaugas. Tikiuosi, kad gydytoja yra ir bus tinkamai įvertinta už savo darbą, daugiau tokių gydytojų! Ateityje kreipsiuos ir rekomenduosiu kitiems tik ją.
Vidutė Urbanavičienė
2020-03-28 06:00:27 IP 2okc2h5k
Dėkoju gydytojai N.Buchovskajai už skubią pagalbą.Tai profesonalas gydytojas, mylintis savo darbą ir ligonius.Pagarbiai.V.S. Urbanavičienė
Niekam nelinkiu gydytis šioje įstaigoje, pati blogiausia poliklinika kokioje teko būti, tėvukui daktarė pažiūrėjus nustatė onkologija, išrašė nukreipimą į santariškes, jokių kraujo tyrimų ar kitokių nieko nedarė tikra telepatė ta Ambrazienė, juokinga iki ašarų, vyti gatvių šluoti tokius daktarus, nerūpi pacientai.
Norėčiau palinkėti ateinančiais metais, kad gydytojai pradėtų bendrauti su savo pacientais, o ne ignuoruotu klausimus, nusisuktu nuo pokalbio. Kad pacientas jaustusi jaukiai, o ne bijotu klausti gydytojaus, nes bus išjuoktas už ne mediciniškai pateiktus terminus.
Esu nusivylusi gyd. kardiologės Irenos Puipienės ir gyd. neurologo Urbelio bendravimo etika šioje įstaigoje.
Ateidama pas gyd. norėčiau paklausti ir papasakoti apie savo sveikatos problemas ir taip pat gauti atsakymą, norėtusi, kad vyktų dialogas, o ne manologas su gyd. Puipienė. Užduodama klausimus gyd. kardiologei negavau atsakymo, gyd.tyli rašo, nebendrauja (net norėjau paklausti slaugytojos, ar jūsų gyd. išvis kalba su pacientais).
Gyd. neurologo Urbelio bendavimas, visiškai absurdiškas. Pajuoka, dėl mano med. terminų neišmanymą. Jauties kalta kad išvis užduodi klausimus. Savaime aišku, kad gyd. med.terminologija skyriasi nuo paciento, bet gydytojo pareiga aiškiai pateikti informacija, kurį bus suprantama pacientui, nes nuo to priklauso kaip pacientas supras ir vykdys gydymo nurodymus.
Labai nemalonus ir nemandagus gydytojai. Kitą kartą jeigu prireiktų kreiptis, tai tikrai ne pas juos.

Gražios dienos !
Padarykit kažką, kad atėjus su talonu pagal laiką, tokiu laiku ir priimtu, o ne x.. znait kada. Per tokias nesąmones paskui reikia turėt nemalonumų. Pacientai pikti ir šita problema kartojasi n kartų. Kiek kartų buvau atvežęs senelius tiek kartų vėlavo priimti. Kam išvis tie talonai?
Sveiki, noriu padėkoti Lazdynų poliklinikos šeimos gydytojai Irenai Bartašienei už atidų, kompetentingą ir nuoširdų dėmesį visų vizitų pas ją metu.
Aš ir mano žmona Vanda pas ją lankomės jau daug metų, tačiau nei karto neteko nusivilti šios gydytojos profesionalumu. Ji visada ieško galimybių kuo geriau ištirti sveikatos būklę, pasiūlo priklausančias programas.
Mes džiaugiamės, kad turime tokią šeimos gydytoją.
Sėkmės jos prasmingame darbe.
A. Vaitekonis
DEMESIO ! Ši įstaiga teikia paslaugas BE gydytoju garantiju ir atsakomybes. Esu šios įstaigos pacientė - 36 metus, iš kuriu - 10-13 metu jaučiu darbingumo sumažejimo. NIEKO nustatyti "NESUGEBĖJO", t.y. paaškejo yra nuslepta (gydytojos..) diagnoze.. Poliklinikos vadovas (administracija) - kategoriškai, organiškai.. - ne priima (ne fiksuoja) jokiu raštyškai pateiktu Skundu ! Vadovo pozicija : - gydytojai APRIORI - viska atleka gerai ! Tokiu būdu, vadovas leidžia gydytojams dirbti - bet kaip ! ATSAKOMYBES - NEBUS ! Pavyzdžiui : - Lazd. pol. gydytojams Feritino tyrimas - 13, 6 mg/l.., veliau - 23 mg/l - neko tokio ! NEREIKIA :- skirti vaistinio prieparato, kontrole, arba ješkoti priežasti tokio žemo rodyklio ! Ir, čia prie mano NUOLATINIU (daugmetiniu) nusiskundimu - hipergidroze, nuovargiu.., darbingumo sumažejimu..! AŠ, NEDIRBU - IR, MAN NEPAAŠKINTA/ NENUSTATYTA - KODEL ! Vadovui (gydytojams) nusispjauti į mano - BEDAS ! Del, šios įstaigos KALTES - aš, tapau nuolatine įvairiu specialistu (ir II, III lygio) - lankytoja. Vadovas (gydytojai) ŽINO - kokia ŽALA man - padaryta ! Tegul - su tuo - ir gyvena : Hipokrato priesaika - DUOTA !?!
Dėkingas esu šeimos gydytojai Irenai Bartašienei, t. y. labai kompetentinga, rūpestinga ir atsakinga gydytoja, noriai įsigilino į mano situaciją išklausė. Man diagnozė nustatyta tiksli, atlikti išsamūs tyrimai, jei reikia papildomai skiria tikslines konsultacijas pas kitus specialistus. Puiki gydytoja. Tikrai patys geriausi atsiliepimai.
Džiaugiuosiu, kad turiu gerą šeimos gydytoją.
Ačiū Jums!
Jonas
Algirdas Marcinkevičius
2019-09-13 07:58:12 IP 2i585gem
Tiems, kurie skundžiasi Lazdynų poliklinikos darbuotojais!!!
Gerbiamieji, jeigu jums taip viskas blogai, yra alternatyva - gydykitės privačiose įstaigose, kur jums reikės mokėti ir už šypseną. Mano giliu įsitikinimu, labiausiai kalti yra patys pacientai - dauguma jų yra suirzę, pikti, jaučia malonumą kitiems sugadinti nuotaiką ir mano, kad gydytojas yra visagalis. Dažnai lankausi Lazdynų poliklinikoje ir pastebėjau, kad didelė dalis pacientų, ypač senyvo amžiaus, ateina tik paplepėti...Niekada nekeikiau gydytojų, nes jų gali visada prireikti. Aš visada einu pas gydytojus su šypsena - man jie atsako tuo pačiu ir pasijuntu sveikesnis! Tiesa, gal kai kuriems gydytojams trūksta šypsenos, didesnio dėmesio, bet prisiminkite sau posakį: kaip šauksi, taip atsilieps, ir nespjauk į šulinį, nes teks atsigerti....Tolerancija turi būti abipusė. Man Lazdynų poliklinika yra pati geriausia - esu patenkintas tiek mano šeimos gydytoja, tiek laboratorijos specialistais, rentgeno kabineto darbuotojais ir kt. Aš dėkoju visam poliklinikos kolektyvui ir linkiu jam kuo mažiau blogų ir nervingų pacientų!
Sveiki esu lazdynu poliklinikos pacientas nuo pat pradziu turiu beda su sanariais ir prireike skubios specialisto pagalbos ar tai normalu kad uzsisakius mokoma paslauga pas reumatologa turi laukti daugiau negu menesi? Nors mokoma paslauga turi buti suteikta skubos tvarka.Teko ieskotis kitoje poliklinikoje ir mokoma paslauga buvo suteikta ta pacia diena.Ar tai normalu juk mokam uz ja kurios mums labai reikia, Gal but bus kazkada kitaip o taip noretusi.
Noriu, kad suprastumet teisingai.Nuo gegužės mėnesio turiu problemų su kojom. Elementariai nepaeinu nuo skausmo.Seimos gydytoja atostogavo.Patekau pas kitą šeimos gydytoją (ačiū registratorei).Patiko priėmusio gydytojo reakcija į mano skundus. Mat jis nesuprato ko aš aplamai atėjau, nes tai, pasak jo, paprastas nervų šaknelių uždegimas ir ko aš iš jo noriu jei man nereikia nedarbingumo pažymėjimo. Tai kur kreiptis dėl gydymo jei nereikia nedarbingumo pažymėjimo ? Šiuo metu man ir ranką skauda, nevaldau jos. Į ką kreiptis dėl gydymo ?
Nenuostabu, kad daugiausiai neigimi atsiliepimai. Tik įdomu, ar jie keičia kažką. Gali užsirašyti, kada nori, vis tiek visada vėluos priimti. Gydytojai pasižymi ne kompetencija ir aplaidumu. Jeigu pats neišsiprašysi tai, ko tau reikia, sulauksi tik apatijos. Atitinka tos pasenusios poliklinikos įvaizdį. Gali stoti į eilę su Šeškinės ligonine.
Su gydytoja 315 kabinete dirbusi med sesutė išrašė man siuntimą padaryti EKG šeštadienį 8 val (prisegu nuotr), nors šeštadieniais nedaroma EKG
Absurdas! Laukt daugiau negu valanda kol tave iskvies gydytoja! Ateini pagal paskirta laika bet turi sedet valanda daugiau. Niekas nevertina kitu zmoniu laika. Metas sutvarkyt jau ta kosmara, kiek kartu ateinu visada tas pats!
Dėkinga Lazdynų poliklinikos šeimos gydytojai Irenai Tubinytei už atidų, nuoširdų, kompetentingą dėmesį vizito metu. Ji visada nuoširdžiai ieško galimybių kuo plačiau ištirti paciento sveikatos būklę, pasiūlo priklausančias programas (nors aš pati jomis nebūnu pasidomėjusi).
Didelis dėkui daktarės pagalbininkei - BP slaugytojai Tamarai Godvod už nuoširdumą ir tobulą administravimą. Jos dėka prie šios daktarės kabineto eilės neužsisėdi - viskas operatyviai koordinuojama.
Sėkmės jų prasmingame darbe
Vanda J. Pas gydytoją lankiausi 2019-03-12.
Noriu pasidalinti nemalonia patirtimi apsilankius pas chirurgą K. Katilių. Šeimos nariui susižeidus ranką negavome jokios pagalbos. Gydytojo kompetencija norėčiau suabejoti, jis nemaloniai bendrauja, susidaro įspūdis, ko tu čia apskritai atėjai. Požiūris į pacientą netinkamas. Tai, beje, jau antras atvejis mūsų šeimoje, kai turime blogą patirtį apsilankius pas minėtą gydytoją. Ką jis apskritai veikia šioje gydymo įstaigoje?
2018 09 03 buvau paskirtas Lazdynų poliklinikoje Architektų 17 pas kinėzeterapeutą Paulių Gauką. Buvo suderintas lankymosi grafikas nuo 2018 09 17 14.00 val. Paklausius kaip turiu pasirengti buvo pasakyta- "kaip mankštai". Atvykau nustatytą datą ir valandą. Pasibeldęs įėjau į 12 kab. Kinėzeterapeutas buvo užsiėmęs su kitu pacientu ir aš supratau, kad reikia, kaip įprasta, palaukti. Išlaukus 40 minučių, kuomet išėjo kitas lankytojas, įėjau į kabinetą, o kinėzeterapeutas sako, kad turėjau ateiti 14 val., o aš pavėlavau ir reikia dabar dar laukti. Labai susijaudinau, nes atėjau tai laiku! Laukti jau negalėjau, nes turėjau spėti į kitą užsiėmimą. Išgyvenau didelę nuoskaudą ir didelį abejingumą pacientui. Ar galiu tikėtis pagalbos iš žmogaus kuriam tu esi nepageidautinas? Lankiausi pirmą kartą, kinėzeterapeutas nepaaiškino nei lankymosi tvarkos,. nei kur persirengti. Poliklinikoje ir ant durų taip pat nėra jokių lankymosi taisyklių. Su širdgėla Stanislovas.
Registratūroje dirba labai nemalonios merginos, susirauke, baisu ko ir paklausti, kaip tokias priema dirbti..
Nesuprantu iš kur tiek gerų atsiliepimų, kai ten visiškas grybų karas. Vienintelis paaiškinimas būtų tas, kad blogus atsiliepimus ištrina.
Birute Barauskiene
2018-06-27 11:40:29 IP 5f4sop0f
Birzelio 27 d.atejau pas bud gydytoja. Registraturoje maloniai prieme. Pas gydytoja patekau labai greitai. Cito padare kraujo tyrimus. Tai buvo 11 val. Gydytoja ir sesele be galo malonios. Tiesiog dziaugiuosi tokiu geru mediku darbu.
Nuoširdus ačiū gyd. Nejolovai ir slaugytojai Lidijai už nuolatinį dėmesingumą, rūpinimąsi, patarimus ir malonų bendravimą.
Dekoju gyd.V.Veličkienei už profesionalų darbą, dėmesingumą.

Su pagarba M.Karlienė
Prie traumatologo kabineto sėdėti virš valandos laiko yra nenormalu.
Laba diena! Padėka administracijai...
Dažniau mes laiko atrandame kritikai, nei paskatinimams, pagyroms, padėkoms... o turėtų būti atvirkščiai. Pamąstykime apie tai!
Prieš porą dienų turėjau visapusiškai nuostabią konsultaciją pas LOR gydytoją Brenciūtę: profesionali, tiksli diagnozė (po kelis mėnesius trukusių kančių ir neefektyvių kitų gydymo metodų...), malonus ir žmogiškas bendravimas, nuoširdumas, rūpinimasis, o konsultacijų gale- rafinuotas ir subtilus jumoras! Kas iškart pakelia nuotaiką!
Malonu ir džiugu matyti jaunus, profesionalius specialistus mūsų piliklinikoje!
Pamatyta šypsena 206 kabinete- gydo! Visada norisi ten sugrįžti!
Pagarbiai, K. T.
Sveiki.Esu treju metuku mergaites mama.Kadangi tik pradejom lankyt darzeli daznai sergam.Paskambinus i lazdynu vaiku poliklinikos registratura norejau uzsirasit pas gydytoja Virginija Ogintaite, taloneliu nebuvo todel paprasiau sujunkti su slaugytoja.Net neprasius slaugytoja pati pasiule papildoma taloneli penktadieniui kadangi sergam.lb maloniai buvau nustebus. Atejus penktadieni i poliklinika su dukryte iseina is kabineto slaugytoja (kita) Valerija Sasnauskaite ir pradeda prie visu rekti ant manes.Kaip cia taip as turiu papildoma taloneli ir negalejau ateit normaliu laiku paskirtu pacientams.Net nespejau paaiskinti kad pati slaugytoja pasiule man ji, o ne as prasiau to papildomo talonelio.tuo labiau dukra serga, ne mano problemos kad skambinau antradieni del talonelio iki penktadienio nebuvo laisvu taloneliu.Zodziu situacija buvo labai labai nemaloni.Nepasiteiravus nei kodel nei kas nei kaip buvau aprekta kad trugdau jos brangu laika su papildomu taloneliu. BAISU kad esi niekuom nekalta o tave dar aprekia prie visu lyg nusikaltima esi padares
Užrašyta pas akių gydytoją Antonina Kozlovskaja 8:00 iki 9 val pralaukti teko. Nenormalu. Kam užrašyneti tada jei laiku nesugeba priimti ir dar ten veluoti
Esu nesenai prisiregistravęs šioje poliklinikoje ir galiu teigti, kad čia teikiamos kokybiškos paslaugos. Budintys gydytojai esant rimtoms problemoms visada priėmė. Ypač norečiau padėkoti gydytojui odontologui Valerij Buchovskij, po sudetingo burnos chirurgo rovimo, atsakingai prižiūri ilgalaikį gyjimą.

Evaldas
Algimantas Zolubas
2017-06-26 10:14:11 IP 28mbtgb8
Poliklinikos vadovui

Kadangi man eina 84-ti, ne tik kokių pabraškėjimų, bet ir rimtų negalavimų susikaupė, tačiau poliklinikos specialistų dėka dar išlaikau „vertikalią padėtį“. Tiek pats, tiek mano žmona, tiek artimiausi kaimynai jau daug metų patiriame šeimos gydytojos Irenos Tubinytės ir jos pagalbininkės Tamaros ypatingą dėmesį ir globą. Gera žinoti, kad netoliese turime erdvią, gražiai tvarkomą medicinos įstaigą, gerus specialistus. Linkiu, kad pagarba ir dėkingumas pasiektų gydytojus iš poliklinikos lankytojų ir administracijos pusės.

Pagarbiai - Algimantas Zolubas

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų per ketvirtį sumažėjo
Darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų per ketvirtį sumažėjo 12-03 20:18
Vidutinis mėnesinis paskaičiuotasis (bruto) darbo užmokestis Vilniaus regione trečiąjį ketvirtį, palyginti su antruoju, padidėjo 1,5% iki 1.769,3 Eur, tuo metu Vidurio ir vakarų Lietuvos regione –...
Nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai
Nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai 12-03 19:53
Nuo šeštadienio nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai nuo 12 iki 16 metų, penktadienį skelbia Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).
Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę
Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę 12-03 18:42
Kremlius penktadienį paskelbė, kad planuojamas Rusijos ir JAV prezidentų Vladimiro Putino ir Joe Bideno pokalbis vaizdo ryšiu, smarkiai išaugus įtampai dėl konflikto Ukrainoje, įvyks kitą savaitę.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Western Union 17,15 +5,67%
American Express 156,77 +4,47%