Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lautora, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lautora

Atsiliepimai apie Lautora, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lautora, UAB

Juventas Vidunas sukciaus normaliai nei imones nereiks, adresas kokiu 100 imoniu registruota, paeme avansa ir ragai
Tomas 2018-12-10 22:25:33
Matot, čia nėra UAB, todėl nelabai ką ir rasit, jeigu turite klausimų, paskambinkite, mielai atsakysime.
Ir is tikruju bent foto kitas isideti reiketu, nes matosi patingejo, tokios pat darbu galerijoje kaip Lautora buvo sudetos puslapyje tokios pat ir ikvartai, bei internetiniai pls tokie pat:)))) Tas pats ir facebook puslapiuose:)))))
Patikrinimui 2018-12-10 10:41:11
Apie sia imone- ik vartai ar tai www.ikvartai.lt kazi ar galima pavadinti imone- kazkodel nera pateikiama jokio imones pavadinimo ir kitu rekvizitu, kaip pateikia tikrai normalios imones neturincios ko slepti. Tokios imones nera uzregistruota kaip imones, o tik internetinis puslapis siuo pavadinimu. Ikurimas matosi nuo 2018m pavasario, kaip ir facebooke, o jau internetiniam puslapy ale klientu atsiliepimai “puikiai veikia prie -20 salcio vartai”. Atsargiai nera duomenu apie pries tai p. Tomo pateikiama imone Ik vartai, nei tokiu adresu. Patikinu, kad Duomenys yra mano patikrinti per registru centra, nepazeidziant duomenu apsaugos istatymo.
Tomas 2018-12-07 19:17:26
Jei dar ką nors domina IK VARTAI įmonė, prašome susisiekti +37063810560, arba užsukite į svečius, adresas parašytas svetainėje.
Aleksandras 2018-12-07 09:17:11
Visa žulikų šutvė - 3 UAB - Vidvarta, Eivilta ir Lautora. Sumokėtas avansas už vartus - nei vartų nei avanso... Dabar IK VARTAI
Ponas Aleksandrai, paskambinkit numeriu +37063810560, aš norėčiau pasikalbėti su jumis, kodėl jūs šmeižiate nekaltus žmones??
Aleksandras 2018-12-06 18:10:14
Tie patys s*****i. Tas pats dizainas, tos pacios nuotraukos. Pasadinkyt pagaliau jos!
Tai kad nėra už ką sodint, o jei esi durnas daiktas, ir nesigaudai kaip kas yra, tai čia jau tavo problemos. Ir žiūrėk, kad pats netyčia PASADYNTAS nebutum.
IK vartai 2018-11-26 13:16:41
Neklaidinkite žmonių, tai visai kita įmonė, kurioje dirba visiškai nesusiję asmenys. Nešmeižkite be pagrindo. Jeigu turite klausimų, susisiekite, ir prašome neskleisti melagingos informacijos!!
apie 2018-10-31 19:31:12
juventas vidunas sukciaus pavadinimu IKVARTAI, Biliuno, g12, Panevezys
juventas vidunas sukciaus pavadinimu IKVARTAI, Biliuno, g12, Panevezys
UAB Lautora (atstovas Juvento Vyduno) renka avansus, tačiau atlieka ne visus pažadėtus darbus, prašant avansą grąžinti pažadais tempa laiką menesiais ir iki šiol pinigai negrąžinti. Įmonė dirba standartišku principu, prisirinkti avansų kad atlikti darbus, o jei kažko nespėja tada dega visi tie kuriems dar nepradėjo darbu ir greičiausiai nepradės. Kreiptasi el. paštu (atsakymo jokio), skambučiai kad ir keliami bet iš jų jokios naudos, kreiptasi pradžiai į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Eilinė Juvento varkė trumpai tariant. Įmonė tikrai nepatikima, nemeskite pinigų į balą.
www.skoluisieskojimas.pro
2018-08-05 15:05:35 IP 78.56.246.217
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
Nukentėje 2018-08-01 20:41:01
Kreiptasi i policija, vartotoju teises ir statybos inspekcija, vmi, siuo metu vyksta tyrimas. Dabartinemis ziniomis yra jau nemazai zmoniu kurie taip pat kreipesi i sias institucijas, ir kuo daugiau kreipiasi tuo svarbesniu prioritetu si byla tampa.
Jei esat nukentejusi kaip ir mes, prasau parasyti el. pastu p. Albertui.
Tikrai nelaukite, nes jis tiesiog tempia guma.kokiu tikslu nezinau gal vis dar galvoja, kad zmones naivus ir patikes jo sapalionemis.Me jau laukiam nuo geguzes menesio :D.Mums irgi skambina kas savaite ir vis zada.Pradzioje turejo pabaigti darbus poto pasake, kad nebeturi pinigu pabaigti darbams tai atves vartus.Sia savaite pagrasino, kad paduos i teisma o veliau paskambino ir siule pasirasyti taikos sutarti.Jis visiskas melagis ir sukcius.As labai dziaugiuosi, kad P.Albertas uzsieme siuo reikalu, pinigu mes tikrai neatgausime, bet gal pagaliau sis sukcius gaus ko nusipelne.
Vilma 2018-08-01 14:34:38
Po komentaro atskambino - treciadieni tipo atvaziuos remontuot :D Tai ar yra kas nors jau pradeje rimtai jais uzsiimt ar palaukt treciadienio ir i policija eit pavieniui? :D
Jei esat nukentejusi kaip ir mes, prasau parasyti el. pastu p. Albertui.
Saule 2018-08-01 13:11:38
Vilma, man atrodo jau pagal komentarus turejote suprasti, kad patekote i sukciu rankas.Mes visi esame apgauti
Vilma 2018-07-30 09:39:20
Jau trys savaites laukiu, kol bus atliktas garantinis tvarkymas - pradzioje susisiekinejo ale vadybininkas, poto ir jo telefonas isjungtas, dabar kiek rasau emeilu - jokiu atsakymu. Tai kaip suprasti sia situacija?
Saule 2018-07-24 11:23:01
Sveiki, Facebooke sukurta grupe Nukenteja nuo UAB Lautoros ir Juvento Vyduno.Siulau aktyviai visus dalyvauti ir rasyti savo istorijas.Kaip zinia socialiniai tinklai dabar labai galingi ir paskleista informacija pasiekia daug zmoniu.Kuo daugiau zmoniu zinos tuo didesne tikimybe, kad uzkirsim kelia Ponui Vydunui toliau sukciauti ir vogti is zmoniu ju pinigus.
Sveiki, gal galite tiksliau uzrasyti, kaip vadinasi grupe facebooke jusu kurta, neradau.
Saule 2018-07-24 11:23:01
Dėkui Saulei už info apie Facebook grupę, kurioje renkasi nukentėję nuo Juvento Vidūno. Būtinai prisijungsiu. Su keletu nukentėjusių susirašinėju ir aš. Na sukčiavimo įžūlumas ir mastai stebina. Neįtikėtina, kad tai vyksta šiais laikais ir Vidūnas dar nepasodintas. Bet tikiuosi, kad bendromis pastangomis pavyks nuteisti šitą s***čių.

Albertas
www.skoluisieskojimas.pro
2018-07-24 21:07:39 IP 78.56.246.217
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
Nukentejas užsakovas
2018-07-14 12:10:34 IP 90.131.38.145
Tai žadejot sutaisyti vartus liepos 12. Paskambinkite, kuo greiciau.
Sveiki, Albertai mes prisidesime prie jusu.Pavargome zaisti ju zaidimus ir klausyti pazadu.Man tik keista, kad tiek daug nukentejusiu ir visi nieko nedaro.Mes esame pasamde nepriklausomus ekspertus, kurie jau pateike isvadas apie padarytus darbus taip pat turime is ju sutarties nutraukima be jokios priezasties.Taip pat ruosiame straipsni i ziniasklaida tai jusu isvardinti faktai labai pades.Nezinau ar jie issgando, bet praeita savaite su mumis susisieke ir vel zadejo, zadejo.Manau tiesiog taip vilkina laika ir bando zmones itikinti.Mums gaila laiko ir nervu toliau su jais bendrauti.As vis dar negaliu patiketi, kad yra tokiu sukciu, kurie gyvena is kitu zmoniu.Mes siandien jums parasysim maila ir tikrai bendradarbiausime.Faktas, kad nei pinigu nei darbu nebeatgausime, bet visko taip nebepaliksime.Jei ponas gaus teistuma tai gal nebegales ikurineti nauju imoniu ir toliau vogti is zmoniu.
Vilma 2018-07-05 16:33:23
O yra koks nors veikiantis telefono numeris? :)
Laba diena, p. Vilma,
atsakėme Jums elektroniniu paštu.
Ačiū už užklausimą.

UAB "Lautora"
O yra koks nors veikiantis telefono numeris? :)
Laba diena, p Albertai,
norime pranešti, kad mūsų įmonė yra pilnai funkcionuojanti, ne butaforinė įmonė, kurioje darbai vykdomi pilna apimtimi, dėl darbų gausos ir atsižvelgiant, kad yra atostogų metas, nespėjame Jums padaryti objekto iki galo. Todėl, atsižvelgiant į šias aplinkybes, pasižadėjome grąžinti Jums avansą.
Mes gerbiame kiekvieno kliento nuomonę, ir stengsimės kuo greičiau įvykdyti visus įsipareigojimus.

Administracija
Noriu parasyti laiska ponaiciui imones vadovui: man tikrai jusu labai gaila ir baisu, kad toks jaunas, iš pažiūros malonus jaunuolis yra jau toks supuvęs viduje. Aišku gaila tų pinigėlių kurių neatgausim, tvoros, kurios nebus, esame irgi apgautųjų tarpe, bet sveikatėlė yra svarbiau. Nenumirsime dėl tų kelių šimtų eurų. Bet jūsų jaunuoli gyvenimas tik prasideda, baisu žiūrėti kas iš jūsų išaugo, gaila žmonių, kuriems nepavyko išauginti Žmogaus, prisigviesite pinigėlių svetimų žmonių, bet po to pamatysite.kad ne tai gyvenime svarbiausia. O gyvenime lazda turi du galus, kaip jūs dabar elgiatės, taip paskui ir gausite atgal.
Nukentejas užsakovas
2018-06-27 12:49:04 IP 90.131.36.164
Sveiki.
Ar kas nors kreipesi i policija is cia rasanciu?
Kodel policija jau 3 menesius niekuo nedaro, nors zino, kad tai s*****i, kas tai, turi jo nuotrauka vaizdo kameru ir t.t.
Zino planus kad nori jis isvazioti i uzsieni ir t.t.
Gerb. kliente,
prašome visas pretenzijas siųsti mums elektoriniu paštu info@lautora.eu - mielai atsakysime.
Dar kartą primename, kad gerbiame kiekvieno kliento išsakytą nuomonę - mums tai labai svarbu. Į Jūsų pretenzijas būtinai atsižvelgsime ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu aptarti tolimesnių darbų eigos.

Prigavo 2018-06-26 11:21:00
Sveiki, kaip jums viskas baigesi?Gal norite prisideti prie musu su faktiniais irodymais?Reikia pagaliau pamokyti siuos apgavikus, nes kaip suprantu visa laika lengvai praslysdavo.Mes jau visi nukentejom nuo ju, bet manau tokiu kaip mes yra daugybe, juk ne visi skaito komentarus, bet paplatinus imone per ziniasklaida tikrai suzinos dauguma.
Ponai labai dziugu, kad randate laiko atsakyti i komentarus, bet nesugebate pakelti ragelio ar atsakyti i mailus.Musu netenkina, kad jus pradejote darbus.Ar jus manote, kad mes neturime ka veikti ir samdome imone tam, kad mums pradetu darbus ir ju nepabaigtu?????Noreciau isgirsti jusu argumentuota pasiaiskinima kodel nepabaigete darbu?Vel oras kaltas buvo?Ar Lietuvoje toks prastas klimatas, kad jusu imone negali dirbti?Jei butumete ori imone tai pakeltumet rageli ir tesetumete pazadus.Kaip ir minejome mes viso to taip nepaliksime.Esame pasamde ekspertus, kurie dirba ties jusu uzsakymu taip pat yra ruosiamas straipsnis ziniasklaidai.Jei neiseis susitarti graziuoju susitiksime teisme :))))Jau vien tas kad bendraujate per rekvizitu komentarus labai daug apie jus pasako.
Prigavo 2018-06-26 11:15:03
Tai visgi likome apgauti.Dali darbu atliko ir pasake, kad daugiau su mumis nebedirbs jokio svaraus paaiskinimo kodel.Telefono nebekelia i mailus neatsako.Avansas sumoketas gerokai didesnis nei atlikta darbu.Sutartis vis dar nenutraukta.Siuo metu ties musu uzsakymu dirba nepriklausomas ekspertas, kuris ivertins darbu kokybe ir suma uz kiek atlikta darbu.Taip pat yra ruosiamas straipsnis ziniasklaidai.Kreipiuosi i visus nukentejusius nuo LAUTOROS gal norite bendradarbiauti?Uzteks apgaudineti zmones.Tai jau yra principo reikalas ir mes tikrai taip visko nepaliksime.Si imone bus paduota i teisma veliau skolu isieskojimo imonei.
Laba diena, gerb. p. Vaišnoriene,
darbai pas Jus buvo vykdomi, tik nepabaigti iki galo. Ačiū, kad rašote atsiliepimus, mūsų įmonė tikrai gerbia kiekvieno kliento nuomonę.
Su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Sukciai 2018-06-14 17:15:25
Turėjo sutaisyti automatinius vartus, gavo visa suma uz atliekama darba, transporta ir detales. Kai tik gavo pinigus susisiekti ir sutarti konkrecia data atliekamu darbu tapo neimanoma, pastoviai nukelinejo darbu datas vis sugalvodami sau pasiteisinima. Tikrai nerekomenduoju sita firma, geriau kreiptis i patikimesnius zmones.
Prigavo 2018-05-31 12:16:01
Mes irgi pasimovem ant ju kabliuko, kaip jums viskas baigesi?Ar grazino pinigus?
Miela ponia, esame Jums parašę raštą, kad atvyksime atlikti darbų š. m. birželio mėn. 7 d. Šiandiena mūsų darbuotojai negali su Jumis susisiekti, jie jau kelyje pas Jus.

Prašome pakelti ragelį.

Administracija
LAUTORA 2018-06-01 12:14:05
Kiek atsimenam vis sukai uodega, kad nesumoket, o db bandai visaip kitaip ikast. Kur tik nesikreipei bet neikandai. Na ka jau padarysi mes gerbeme ir tokius klientus. Per ilga musu darbu patirti ne vienas stulpas nepakrypo ir ne vienas vartu pamatas nesuvaiksciojo virs leistinos normos. Tai norime jusu paprasyti maziau skleisti mela. O jeigu pats nusipirkote pigias ir nekokybiskas kolonas tai neverskite kaltes ant musu. Jums buvo iskarto pasakyta kad t.y. visiskas s...s, o jus sakete bus gerai o db kaltu ieskote. Mes darbus atliekame kokybiskai ir is kokybiskiausiu medziagu.
Atstove atliekantis kokybiskai darbus,
Tu net irankiu neturi, net tvirtinimo medziagu savo buse val ieskojai, zmones neprasidekit geriau sumoketi daugiau, bet ne tiems...
Prigavo 2018-05-31 11:54:28
Vienintelis geras komentaras ir ji turbut pasirase patys.Visiska saraskinu kontora.Paplatinsiu juos per Facebooka ir dar paprasysiu, kad draugai pasidalintu.Mes dar vieni k******i, kurie pasimove ant ju kabliuko.Pasieme avansa ir dingo.Milijonas priezasciu kodel negali atlikti darbu tai saule per skaisciai sviecia tai dar kas nors.As nesuvokiu protu, kaip jie dar laikosi.Mes viso to taip lengvai nepaliksime ir tikrai jie pinigus grazins apie bendradarbiavima nera net kalbos.s*******o kontora.
Nieko mes nerasome patys. Ir ko ponas taip supykote? Kad neatvykome betonuoti pamatu prie 33 laipsniu karscio? Ir kodel jus musu imone vadinate visaip negraziai? Kad nepaklusome jums? Rasote kad apie bendradarbiavima nera net kalbos bet tikriausiai suprantate, kad rasote netiesa, nes dirbsime pas jus kita sav. Tiesa sakant nesuprantu kodel buvo toks komentaras parasytas, bet ka jau padarysi........
Ren 2018-05-31 19:37:50
Gerbiam. tos imones atstove,
Jei tiksliau mano medziagos kolonoms, pamatus ir skyles jus darete, per minkstos smegeneles, net elementariu statybos ziniu trukumas, paskaityk ir duok savo kreivarankiams paskaityt literaturos apie vartu poliu paruosima ir irengima. Gaila man savo laiko yra visa filmuota medziaga kaip jus dirbote reik ideti i youtube...
Gerbiam. tos imones atstove,
Ren 2018-05-31 12:57:33
Kazkaip pasimirso viskas taip ir neparasiau.Vartu kolonas po ziemos iskilojo... tai kad tikrai lb prastai atlikti darbai, jei jus kazka sugalvosit rasyt tai ir as prisijungsiu, reik tokius freek uzdarineti
Ponas REN
Jau rasote gal 5 komentara ar dar neatsibodo jums? Kiek pamename kolonos jusu buvo:D Tai kurioi db mes vietoi kalti?
Prigavo 2018-05-31 12:16:01
Ren 2017-07-21 15:26:50
Žmonės, neprasidėkite su tos įmonės atstovais, kokybė siaubinga tiek atliktų darbų, tiek komplektuojančių detalių, dalys pačios pigiausios ir prastos kokybės, paliktus trūkumus nepašalina, motyvuoja tuo, kad jie ne "gaisrinė tarnyba", kreipiausi i VVTAT, laukių atsakymo. Gerbiamieji apeikite ratu šia įmone.
Apšalęs klientas 2018-05-16 13:39:10
Aš galvoju, gal tik nepatenkinti klientai čia rašo... Turiu patirties su jais ir esu labai patenkintas. Gegužės 8 dieną jiems paskambinau ir paprašiau automatinių vartų. Gegužės 15 dieną - juos jau turiu !!! Tai vadinasi nėra jie tokie blogi ir niekšai, o gal čia rašo konkurentai, nes "Lautoros" kainos yra geriausios Lietuvoje.
ačiū Jums - dėl tokių klientų norisi dirbti! ;)

UAB "Lautora" administracija
Mantas 2018-04-25 17:43:28
Kovo 8d. pervedziau avansa uz garazo vartus. Buvo pazadeta, kad darbus padaris 14dienu begyje. Balandzio mensesio pabaiga net nesiruosia ivykdyti isipareigojimu.Neatsako i skambucius, ignoruoja. Avanso grazint nesiruosia
Laba diena, p. Mantai,
stengiamės nenuvilti savo klientų, bet kartais taip nutinka, kad iš tiesų nespėjame su darbais, juolab, kad pavasaris - darbų sezonas. Jūsų atveju taip ir atsitiko, todėl avansas Jums buvo grąžintas.

UAB "Lautora" administracija
Tvora turėjo būti įrengta prieš 6 mėn. Neatsiliepia telefonais. Neapsigaukite.
Nepatikima įmonė. Jei nesulauksime atsakymo, įmsimės priemonių.
Nukentėjęs Klientas
2018-04-09 21:20:45 IP 78.61.94.33
Su sita imone galima tik tai per VVTAT. Atsargiai: a*******i ir melagiai.

Karbonas
Metalų pjovimas lazeriu

Adresas: S. Lozoraičio g. 39, Garliava, LT-53228 Kauno r.
Veiklos sritys: eksportas; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; plastikas, guma, jų gaminiai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
Metalų pjovimas, pjaustymas lazeriu. Nerūdijančio plieno pjovimas lazeriu. Metalo pjovimas lazeriu, metalo pjaustymas, lazerinis pjovimas. Metalo pjovimas lazeriu kaina, metalo pjaustymas lazeriu Kaune. Juodųjų metalų pjovimas plazma, dujomis ir vandens srove. Visų metalų ir plieno pjovimas vandens srove...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Abepa
Adresas: Vokiečių g. 187, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas.
METALWORKING SERVICES "We rely on our people, everyday, to deliver our parts all over the world, on-time with quality our customers have come to expect." UAB APEBA opened in Kaunas, Lithuania location in 1994. Since that time company has developed a long standing tradition and reputation for serving countless...
EDMUNDO METALO GAMINIAI
Adresas: Panerių g. 64, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; dovanos; gamyba; importas; kanceliarijos prekės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; ūkio prekės.
Įmonė UAB „Edmundo metalo gaminiai" užsiima plataus asortimento pavienių ir sublokuotų pašto dėžučių gamyba bei platinimu, gamina jų tvirtinimo rėmus, stovus, laikiklius, stogelius, skirtus daugiabučiams, ofisams, biurams, privačių namų gyventojams. Mūsų produktai: Gaminiai iš metalo: metalo konstrukcijos, gamyba...
KAGNETA
Metalo apdirbimo paslaugos

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 3, LT-45299 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramonės įrengimai; statybinės medžiagos; tvirtinimo detalės, elementai.
Pagrindinė UAB „KAGNETA“ veikla – metalo ir plastiko apdirbimas. Taip pat metalo tekinimas, frezavimas, sriegimas, gręžimas, štampavimas. Metalo gaminių gamyba bei visi darbai, susiję su metalo apdorojimu. UAB „KAGNETA“ suprojektuos ir pagamins įvairius nestandartinius metalo gaminius. Įmonė taip pat siūlo...

Kalėdoms: eglutės skonio traškučiai, džinas su kalakutiena ir Briuselio kopūstų arbata 12-16 17:41
Prieš žiemos šventes ne vienas maisto gamintojas ruošiasi nustebinti pirkėjus. Kalėdinėmis pakuotėmis šiandien jau mažai ką nustebinsi, tad parduotuvių lentynose šią žiemą galima rasti ir eglutės...
Raseinių rajono meras A. Gricius skundžia prokurorams R. Ačo elgesį
Raseinių rajono meras A. Gricius skundžia prokurorams R. Ačo elgesį 12-16 17:38
Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius dėl kyšininkavimu įtariamo nuo pareigų nušalinto administracijos direktoriaus Remigijaus Ačo elgesio kreipėsi į prokuratūrą.
UPS parke – "Iveco Daily" su Kaune įrengtomis pavaros sistemomis
UPS parke – "Iveco Daily" su Kaune įrengtomis pavaros sistemomis 12-16 17:35
Kauno įmonėje "Elinta" perdaryti hibridiniai itališki komerciniai automobiliai plinta po Europą: dabar jais savo parką pildo Europoje veikianti UPS siuntų tarnyba.

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%