Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lautora, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lautora

Atsiliepimai apie Lautora, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lautora, UAB

Turėjo sutaisyti automatinius vartus, gavo visa suma uz atliekama darba, transporta ir detales. Kai tik gavo pinigus susisiekti ir sutarti konkrecia data atliekamu darbu tapo neimanoma, pastoviai nukelinejo darbu datas vis sugalvodami sau pasiteisinima. Tikrai nerekomenduoju sita firma, geriau kreiptis i patikimesnius zmones.
Prigavo 2018-05-31 12:16:01
Mes irgi pasimovem ant ju kabliuko, kaip jums viskas baigesi?Ar grazino pinigus?
Miela ponia, esame Jums parašę raštą, kad atvyksime atlikti darbų š. m. birželio mėn. 7 d. Šiandiena mūsų darbuotojai negali su Jumis susisiekti, jie jau kelyje pas Jus.

Prašome pakelti ragelį.

LAUTORA 2018-06-01 12:14:05
Kiek atsimenam vis sukai uodega, kad nesumoket, o db bandai visaip kitaip ikast. Kur tik nesikreipei bet neikandai. Na ka jau padarysi mes gerbeme ir tokius klientus. Per ilga musu darbu patirti ne vienas stulpas nepakrypo ir ne vienas vartu pamatas nesuvaiksciojo virs leistinos normos. Tai norime jusu paprasyti maziau skleisti mela. O jeigu pats nusipirkote pigias ir nekokybiskas kolonas tai neverskite kaltes ant musu. Jums buvo iskarto pasakyta kad t.y. visiskas s...s, o jus sakete bus gerai o db kaltu ieskote. Mes darbus atliekame kokybiskai ir is kokybiskiausiu medziagu.
Atstove atliekantis kokybiskai darbus,
Tu net irankiu neturi, net tvirtinimo medziagu savo buse val ieskojai, zmones neprasidekit geriau sumoketi daugiau, bet ne tiems...
Prigavo 2018-05-31 11:54:28
Vienintelis geras komentaras ir ji turbut pasirase patys.Visiska saraskinu kontora.Paplatinsiu juos per Facebooka ir dar paprasysiu, kad draugai pasidalintu.Mes dar vieni k******i, kurie pasimove ant ju kabliuko.Pasieme avansa ir dingo.Milijonas priezasciu kodel negali atlikti darbu tai saule per skaisciai sviecia tai dar kas nors.As nesuvokiu protu, kaip jie dar laikosi.Mes viso to taip lengvai nepaliksime ir tikrai jie pinigus grazins apie bendradarbiavima nera net kalbos.s*******o kontora.
Nieko mes nerasome patys. Ir ko ponas taip supykote? Kad neatvykome betonuoti pamatu prie 33 laipsniu karscio? Ir kodel jus musu imone vadinate visaip negraziai? Kad nepaklusome jums? Rasote kad apie bendradarbiavima nera net kalbos bet tikriausiai suprantate, kad rasote netiesa, nes dirbsime pas jus kita sav. Tiesa sakant nesuprantu kodel buvo toks komentaras parasytas, bet ka jau padarysi........
Ren 2018-05-31 19:37:50
Gerbiam. tos imones atstove,
Jei tiksliau mano medziagos kolonoms, pamatus ir skyles jus darete, per minkstos smegeneles, net elementariu statybos ziniu trukumas, paskaityk ir duok savo kreivarankiams paskaityt literaturos apie vartu poliu paruosima ir irengima. Gaila man savo laiko yra visa filmuota medziaga kaip jus dirbote reik ideti i youtube...
Gerbiam. tos imones atstove,
Ren 2018-05-31 12:57:33
Kazkaip pasimirso viskas taip ir neparasiau.Vartu kolonas po ziemos iskilojo... tai kad tikrai lb prastai atlikti darbai, jei jus kazka sugalvosit rasyt tai ir as prisijungsiu, reik tokius freek uzdarineti
Ponas REN
Jau rasote gal 5 komentara ar dar neatsibodo jums? Kiek pamename kolonos jusu buvo:D Tai kurioi db mes vietoi kalti?
Prigavo 2018-05-31 12:16:01
Ren 2017-07-21 15:26:50
Žmonės, neprasidėkite su tos įmonės atstovais, kokybė siaubinga tiek atliktų darbų, tiek komplektuojančių detalių, dalys pačios pigiausios ir prastos kokybės, paliktus trūkumus nepašalina, motyvuoja tuo, kad jie ne "gaisrinė tarnyba", kreipiausi i VVTAT, laukių atsakymo. Gerbiamieji apeikite ratu šia įmone.
Apšalęs klientas 2018-05-16 13:39:10
Aš galvoju, gal tik nepatenkinti klientai čia rašo... Turiu patirties su jais ir esu labai patenkintas. Gegužės 8 dieną jiems paskambinau ir paprašiau automatinių vartų. Gegužės 15 dieną - juos jau turiu !!! Tai vadinasi nėra jie tokie blogi ir niekšai, o gal čia rašo konkurentai, nes "Lautoros" kainos yra geriausios Lietuvoje.
ačiū Jums - dėl tokių klientų norisi dirbti! ;)

Mantas 2018-04-25 17:43:28
Kovo 8d. pervedziau avansa uz garazo vartus. Buvo pazadeta, kad darbus padaris 14dienu begyje. Balandzio mensesio pabaiga net nesiruosia ivykdyti isipareigojimu.Neatsako i skambucius, ignoruoja. Avanso grazint nesiruosia
Laba diena, p. Mantai,
stengiamės nenuvilti savo klientų, bet kartais taip nutinka, kad iš tiesų nespėjame su darbais, juolab, kad pavasaris - darbų sezonas. Jūsų atveju taip ir atsitiko, todėl avansas Jums buvo grąžintas.

UAB "Lautora" administracija
Tvora turėjo būti įrengta prieš 6 mėn. Neatsiliepia telefonais. Neapsigaukite.
Nepatikima įmonė. Jei nesulauksime atsakymo, įmsimės priemonių.
Nukentėjęs Klientas
2018-04-09 21:20:45 IP 78.61.94.33
Su sita imone galima tik tai per VVTAT. Atsargiai: a*******i ir melagiai.
Ramune 2017-07-31 15:15:57
Mes vartus statėme gegužės men. Vos tik gavo avansą, iš karto prasidėjo darbų vykdymo atidėliojimas, chamiškas bendravimas, nervų gadinimas. Darbus atliko atmestinai, buvo paliktas dažymo brokas. Praejus trims mėnesiams sugedo vartų automatika. Antrą savaitę mus siuntineja, kad nera kam taisyt, nera laiko ir pan. Vadybininkas ar direktorius, ar kas jis ten bebūtų yra visiškai nepatikimas! Žodžiu gailiuosi, kad iš anksto nepasidomejau kas ta vidvarta ar lautora. Suviliojo kaina be pvm. Bet siaubingai gailiuosi, nes įmonė "chalturščikai" ir s*****i!!! Tikrai geriau sumokėti brangiau, bet būti ramiems del kokybės ir aptarnavimo.
Pone Ramune Cekuolyte. Kiek pamename jums visus darbus atlikome sutartu laiku pagal sutarti. O del to, kad mes negaledavome atvykti 8 ryto i Moletus iki jusu sodybos tai mes apgailestaujame, nes mes dirbame tik nuo 8. Ir darbus priime jusu atstovas kuris parasu patvirtino, kad jie kokybiskai atlikti. Tai nesuprantame kurioi vietoi yra nepasitenkinimas.Musu Imone darbus atlieka kokybiskai ir is auksciausios rusies zaliavu, tad jusu teiginiai neatitinka tikroves.
Klientas 2017-11-21 14:56:08
Esu labai nusivyles šios firmos darbu. Niekam nepatariu užsisakinėti vartų ar vartelių šioje įmonėje. Darbai atliekami labai nekokybiškai. Dokumentų negavau iki šiol, nors visi pinigai seniai sumoketi, už kuriuos negavau jokio kvito, įskyrus kada buvo sumokėtas avansas. Negavus jokių žinių ir toliau, kreipsimės į VVTAT.
Musu Imone darbus atlieka kokybiskai ir is auksciausios rusies zaliavu, tad jusu teiginiai neatitinka tikroves. Kada buvo atlikti jums visi darbai iki galo ir pateikete savo duomenis, tada ir buvo jums pateikti visi dokumentai, tad nelabai suprantame jusu nepasitenkinimo.
Nukentejusi 2018-02-05 13:45:57
Lautoros klientai, nedelskite, o kreipkitės į teismą, nes nieko su šia kontora nesusitarsite.
Laba diena norejome jusu paklausti ko jus nesusitarete su musu Imone?
Uzsakovas 2018-01-04 14:05:14
Neprasidekite su sia imone. Viskas vyksta lb graziai kol nera sumokami pinigai, paskui viskas atideliojama, atmetami skambuciai ir vyksta vedziojimas uz nosies. Nei pinigus grazina nei darbus vykdo. Uzsakeme tvora ir vartus pries 3 men., taip nieko ir nesulaukem tik pazadai.
Ar tikrai nesame jums nieko atlike ir ar tikrai laukete 3men? Jeigu tai yra tiesa tai prasome su mumis susisiekti elektroniniu pastu info@lautora.lt
Klientai 2018-01-18 11:31:26
Pirma karta susiduriu su tokiais sukciais... Pinigai pervesti pries pora menesiu, darbai nepadaryti, skambiname i savaite 2-3 kartus, visada tas pats: iki savaites galo padarysim, tada savaites gale atsiranda kazkokiu nepabaigtu darbu, sako atvaziuos sestadieni... o pirmadieni viskas is naujo... Taip vyksta jau du menesius. Sutartis yra, pinigai vesti pavedimu, ieskosim teisybes teisiniais keliais.
Koks buvo jusu uzsakymas ir ar jus buvote uzsakovas? Ar tikrai darbai nebuvo atlikti?
Nukentėjęs Uzsakovas
2018-02-09 14:24:01 IP 84.15.180.41
Juventas UAB lautora vardu israsineja pinigu priėmimo - gavimo kvitus, paima pinigus (avansą), o darbu paprastai už juos neatlieka, arba tik iš dalies, ir vis žada kad padarys viską iki galo, bet tai ir lieka tik pažadai. Tad kas su juo susidūrė ir nukentėjo, kreipkitės į teismą. Aš ta jau darau.
Klientas 2017-11-21 14:56:08
prašome nurodyti objektą, kuriame buvo atlikti darbai. Su Jumis susisieksime. Administracija buvo neinformuota dėl darbų užbaigimo. Taip pat prašome nurodyti savo kontaktinį numerį.
Iš anksto dėkojame.

Administracija
Nerekomenduoju niekam. Pazadukai. Laukem 2 menesius svyturelio kada pakabins, pinigai sumoketi, prasiau kad patvarkytu laidus kuriuos paliko per ilgus ir kabancius irgi tik pazadai, kad kazkada vaziuos pro saly sutvarkys. Laukem jau 2 menesius. Neisrase jokio dokumentu kad vartus sudejo, pinigai paduoti y rankas darbuotojams kurie nudaze vartu konstrukcija skirtinga spalva nei tvora (geriau isviso butu nedaze niekas to neprase padaryti) net baisu pagalvoti jei vartai sugestu garantiniu laikotarpiu. Jei neesutvarkys laidu ir neuzdes svyturelio per artimiausia savaite, domesimes kur perduoti sita firma, kad sulauktu uz tai atsakomybes.
Lautora 2017-06-21 13:59:27
Gerb. kliente,
tiesą sakant nesuprantame, apie ką Jūs šnekate. Prašome įvardinti objektą, dėl kurio buvo paimti pinigai ir nepadaryti darbai - stengsimės kuo greičiau išspręsti situaciją! Savo klientus mes gerbiame ir visada stengiamės kontaktuoti, kad nebūtų nesusipratimų. Ką daro įmonė UAB "Eivilta" - mes nežinome.
Taigi, ar galite prisistatyti, arba bent įvardinti objektą, dėl kurio esate nepatenkintas?
Kiekvienas mūsų klientas mums yra labai svarbus!
Dėkui.
Kada grąžinsite sumokėtą avansą 425 eur ? Apie sumokėtus grynais, aš jau nešneku, nes nepaėmiau laiku kvito. Kažkodėl vartai buvo užsakyti uab Vidvrta (Eivilta) tačiau sąskaitą išrašėte jūs ! Kur vartai ? Manau kad teismas viską išspęs teisingai ir ž*****i bus nubausti. Jei dar teisinsitės, kad vartus pagaminote ir pastatėte, tai pateiksiu kitos firmos per 2 d. pagamintus ir pastatytus vartus !
Grąžinkite pinigus ubagai ! Arba paviešinsiu jūsų atmazkes viešai...
Kada gražinsite sumokėtą avansą už neatliktą darbą ir nepagamintus vartus ? Ruošiamas ieškinys į teismą. Jūsų sasajos su UAB Vidvarta ir Eivilta žinomos, jūsų atsirašinėjimai ir atsikalbinėjimai žinomi ir išsaugoti teismo procesui.
VENKITE ŠITO uab'o kaip velnias kryžiaus !
klientas 2017-09-27 21:13:48
Niekam nerekomenduoju sitos "firmos" cia a*******s su keliais "auksarankiais", daro vien broka, vartus kiemo man state, stulpam duobikes pakase (gylis puse metro nera, isalas isvartytu, teko perdaryt) pasvirusius, dalys pigiausios nekokybiskos, dirba " juodai" neduoda kasos kvito, turi duot pinigelius "darbininkeliams" dar uz nebaigta darba, paskui nekelia tel. dingsta ir palieka su nebaigtais darbais ir broku... Laimei darbuotoju asmens kodus ir parasus paimiau ir telefonu nufotkinau dirbant, perduodu ekonominiu nusikaltimu inspekcijai visa medziaga, gali aferiste pradet bijot ir zmoniu nekvailint. Gero "verslo"!!!
Laba diena, gerb. kliente,
jeigu įvyksta koks nors nesusipratimas ar mūsų darbuotojai padaro darbų broką, klientai paprastai kreipiasi tiesiogiai į mus - parašo el. laišką, skambina į administraciją išsakyti situacijos. Tačiau iš Jūsų pusės mes laiško ar kitokiu būdu nusiskundimų negavome. Prašome parašyti, koks tai objektas ir kokie dokumentai nebuvo išrašyti. Taip pat parašykite savo kontaktinį numerį, norėtumėme viską sklandžiai išspręsti. Negavus minėtų duomenų traktuosime kaip konkurentinį laišką ir kreipsimės dėl laiško turinio patikrinimo bei įmonės šmeižimo į atitinkamą instituciją.
Visiems klientams dokumentai yra išrašomi pilnai, todėl Jūsų situacija mums yra nesuprantama.
Todėl laukiame informacijos. Laišką su nurodytu kontaktiniu numeriu prašome išsiųsti mums el. paštu info@lautora.eu.
Mielai su Jumis susisieksime.

Administracija
Uab, , Lautora" Veiksmas Parduoda Kaina 120Lt Miestas Visoje Lietuvoje Skelbimo ID 5958 Skelbimas:
Parduodama kokybiškai apdirbto metalo produkcija, kiekvienam gaminiui kruopščiai ir individualiai atrenkamos gamybos žaliavos, taip užtikrinat kokybę ir gaminių ilgaamžiškumą. Mūsų įmonė visą produkciją surenka ir gamina pati atsižvelgdama į kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.
Kontaktai pasiteirauti +37063666555; +37063449925

Cia skelbimas tinklalapyje skelbimu lenta, paskelbtas 2017. 08.14 ir beje vel to pacio JUVENTO VIDUNO kontaktinis tel nr+37063449925 taigi patys baikite kvailinti zmones ir aiskinti.kad jis nesusijes su sia imone

Lautora
2017-08-14 08:56:13 IP 84.55.53.35

UAB "Eivilta"
2017-06-05 17:01:03 IP 84.55.53.35

Kaip matosi ir abieju imoniu IP ADRESAS tas pats

Pagarbiai VITA
VITA 2017-08-14 11:54:55
Sveiki, siuos vartus montavo imone EIVILTA kuriai vadovavo JUVENTAS VIDUNAS, Kadangi imonei uab LAUTORA ieskant darbuotoju kaip kontaktinis tel. nr nurodytas p.JUVENTO VIDUNO.speju kad jis turi rysiu ir su sia imone..Cia pasirasyta po mano el laisko atsakymuPagarbiai

kaip matote tel. nr yra tas pats Pagarbiai VITA
beje sis darbo skelbimas paskelbtas 2017.04.19 kad iesko darbuotoju, jau po mano vartu uzsakymo ir imones EIVILTA bankroto iskelimo bylos Vartus uzsakiau 2017 03 13, o imonei EIVILTA iskelta bankroto byla 03, 22 todel manau kad JUVENTAS VIDUNAS metydamas pedas, toliau is naiviu klijentu renka avansa ir suteikia nekokybiskas paslaugas.As tik bandau ispeti zmones Kad butu atsargus jeigu tektu susidurti su JUVENTU VIDUNU,.O del teisininku prasom kreiptis.as nieko nerasau apie uab Lautora, as rasau apie JUVENTA VIDUNA. Manau zmones patys atsirinks.
VITA 2017-08-14 11:54:55

kaip matote tel. nr yra tas pats Pagarbiai VITA
Jus truputeli pasiziurekite I datas ir paziurekite, kada si imone buvo ikurta ir parduota. Jeigu musu imone nedare jums jokiu darbu ir nesuteike jokiu paslaugu tai maloniai prasome nekomentuoti nebutu dalyku ir neklaidinti klientu, nes kitu atveju busime priversti kreiptis I teisininkus pagalbos. Nes su jokia Eivilta ar Juventu mes neturime jokiu sasaju ir maloniai prasome nejuodinti musu imones visiskai nepagrystais dalykais.
Lautora 2017-08-14 08:56:13
Laba diena VITA. Ar musu įmonė jums montavo siuos vartus? Nes tokio uzsakymo pas mus nebuvo tai pasidare labia idomu ar tikrai tai yra musu montuoti vartai?

VITA 2017-07-13 08:29:19
Bukite atsargus su JUVENTU VIDUNU. Jeigu Jis diriguoja ir LAUTORAI galite sulaukti tokios kokybes darbu.Sie vartai pastatyti 2017 05 men.VIENA puse vartu visai nesivarsto. Cia nuotraukoja uzdarytu vartu vaizdas, Per viduri 2 cm. tarpas
Buvo sumokėtas avansas už prekę, bet vėliau neatsiliepė į skambučius, o prisiskambinus iš kito numerio buvo pasakyta, kad prekės negali pristatyti todėl grąžins pinigus. Pinigų laukėm dar dvi savaites. Nuo avanso sumokėjimo iki jo atgavimo praėjo apie 1, 5 mėnesio. Daug laiko ir nervų išeikvota... Niekada daugiau nesikreipsiu į šią kompaniją ir niekam to nerekomenduočiau daryti...
d 2017-07-11 16:53:02
Lautorai ir Vidvartai, Eiviltai diriguoja Juventas Vidunas, o direktorius statitinis vairuotojas ar montuotojas
Gerbiamas d. Dar karta primename, kad Joks Juventas su sia imone neturi jokiu sasaju. Ir UAB Lautora neturi jokiu sasaju su vidvarta ar dar kokia erta. Si imone neturejo ir neturi jokiu sasaju su jusu isvardintomis imonemis ir zmonemis, o del smeiziancios informacijos viesojoje erdveje mes esame priversti kreiptis i atitinkamas institucijas. Geros dienos.
Gerb. žmonės,
Siaubas tokios įmonės, taip prastai atliekančios savo darbą dar nebuvau sutikęs, viską turėjau perdaryti, tikrai nerekomenduoju turėti reikalų su šitai veikėjais.Jie net tinkamų priemonių, įrankių darbui atlikti neturi. Kaina gal viliojanti, bet geriau sumokėti daugiau ir gauti normalias prekes ir paslaugą.
nukentėjęs 2017-06-26 16:57:15
kreipiamės į tuos žmones kurie buvo nukentėję nuo šitos įmonės ar atskirų jų darbuotojų tokių kaip Juventas Vidūnas. Kaip ir kiti buvome apgauti šitų asmenų. Akivaizdu, kad toliau taip tęstis negali, siekiant apsaugoti ir būsimus potencialius klientus. Jūsų informacija bus naudinga sustabdant šiuos asmenis. Prašome kreiptis nurodytu el.paštu.: neskauda111@gmail.com
norime informuoti, kad toks darbuotojas, kurį Jūs paminėjote, mūsų įmonėje nedirba. Gal kažką maišote?
Jeigu esate nepatenkintas įmonės darbu, maloniai prašome nurodyti savo vardą, pavardę, koks objektas - mes mielai su Jumis susisieksime, kad išsiaiškintumėme situaciją!
klientas 2017-06-05 13:37:23
Norit pasakyti kad 'Lautora' prisiima 'Eivilta' Vidvarta' pridarytus darbelius,
Gerb. kliente,
Kiekvienas mūsų klientas mums yra labai svarbus!
Dėkui.
Norit pasakyti kad 'Lautora' prisiima 'Eivilta' Vidvarta' pridarytus darbelius,
klientas 2017-06-05 10:39:54
Cia ta pati 'EIVILTA' tas pas Juventas, svarbiausia avansas po to nei vartu nei pinigu!!!
apie kokį objektą ir kokį klientą konkrečiai eina kalba? Norime kuo skubiau išsiaiškinti ir išspręsti visus nesklandumus! Savo klientų stengiamės nenuvilti, paslaugas suteikti stengiamės kuo kokybiškiau ir patikimiau, todėl lauksime iš Jūsų patikslinimo. Mums tai labai svarbu!
Taip pat maloniai prašome kreiptis mūsų svetainėje nurodytais kontaktiniais numeriais arba elektroniniu paštu. Mielai Jums padėsime!

Karbonas
Metalų pjovimas lazeriu

Adresas: S. Lozoraičio g. 39, Garliava, LT-53228 Kauno r.
Veiklos sritys: eksportas; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; plastikas, guma, jų gaminiai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
Metalų pjovimas, pjaustymas lazeriu. Nerūdijančio plieno pjovimas lazeriu. Metalo pjovimas lazeriu, metalo pjaustymas, lazerinis pjovimas. Metalo pjovimas lazeriu kaina, metalo pjaustymas lazeriu Kaune. Juodųjų metalų pjovimas plazma, dujomis ir vandens srove. Visų metalų ir plieno pjovimas vandens srove...
Milviteka
Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: grūdininkystė; kita veikla; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio paslaugos; žemės ūkio technika; židiniai, krosnys.
Grūdų perdirbimo ir sandėliavimo įrenginiai, jų atsarginės dalys. Trąšų transportavimo, fasavimo įranga - gamyba, prekyba, konsultavimas, montavimas. Konsultuoja, gamina, montuoja, remontuoja, parduoda grūdų perdirbimo įrangą, grūdų valymo ir transportavimo įrenginius, jų mazgus. Gamina įrengimus ir gaminius iš...
Abepa
Adresas: Vokiečių g. 187, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas.
METALWORKING SERVICES "We rely on our people, everyday, to deliver our parts all over the world, on-time with quality our customers have come to expect." UAB APEBA opened in Kaunas, Lithuania location in 1994. Since that time company has developed a long standing tradition and reputation for serving countless...
EDMUNDO METALO GAMINIAI
Adresas: Paeglinės Sodų 2-oji g. 5, LT-11305 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; dovanos; importas; kanceliarijos prekės; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; ūkio prekės.
Įmonė UAB „Edmundo metalo gaminiai" užsiima plataus asortimento pavienių ir sublokuotų pašto dėžučių gamyba bei platinimu, gamina jų tvirtinimo rėmus, stovus, laikiklius, stogelius, skirtus daugiabučiams, ofisams, biurams, privačių namų gyventojams. Mūsų produktai: Gaminiai iš metalo: metalo konstrukcijos, gamyba...
KAGNETA
Metalo apdirbimo paslaugos

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 3, LT-45299 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramonės įrengimai; statybinės medžiagos; tvirtinimo detalės, elementai.
Pagrindinė UAB „KAGNETA“ veikla – metalo ir plastiko apdirbimas. Taip pat metalo tekinimas, frezavimas, sriegimas, gręžimas, štampavimas. Metalo gaminių gamyba bei visi darbai, susiję su metalo apdorojimu. UAB „KAGNETA“ suprojektuos ir pagamins įvairius nestandartinius metalo gaminius. Įmonė taip pat siūlo...

Akumuliatorių valdys dirbtinis intelektas
Akumuliatorių valdys dirbtinis intelektas 05-31 15:17
Pastaruoju metu kaip niekada daug kalbama apie energetinę nepriklausomybę, atsinaujinančią energiją ir jos panaudojimo keliamus iššūkius - efektyvų energijos paskirstymą ir galios...
Vilniuje apsilankę turistai mokės "pagalvės mokestį"
Vilniuje apsilankę turistai mokės "pagalvės mokestį" 06-18 10:17
Sostinėje po poros savaičių įsigalios kai kuriuose šalies miestuose jau kurį laiką galiojanti tvarką – vadinamasis "pagalvės mokestis" Vilniuje apsilankiusiems ir čia apsistojusiems turistams.
"Marijampolės pieno konservų" grynasis pelnas pernai sumažėjo beveik perpus
"Marijampolės pieno konservų" grynasis pelnas pernai sumažėjo beveik perpus 06-18 10:09
Viena didžiausių Lietuvoje pieno perdirbimo bendrovių "Marijampolės pieno konservai" pernai gavo 95,978 mln. Eur pajamų – 3,4% mažiau nei 2016 m. (99,325 mln. Eur), jos grynasis pelnas sumažėjo...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda