Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laustiga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laustiga

Atsiliepimai apie Laustiga, UAB

Mato baldai

Parašyk savo nuomonę apie Laustiga, UAB

Dirbus 2019-05-27 20:36:57
Minimumai ant sutarciu, visa kita nurodyta, kaip priedai. Sekmes.
priedai yra mokami darbuotojams, nes norime Jus motyvuoti dirbti kokybiškiau. Juk nuo tik Jūsų pačių priklauso atlyginimas, mes neribojame Jūsų galutinės gaunamos sumos. Mūsų tikslas, kad Jūs kuo daugiau uždirbtumėte.
Žvikas 2019-11-15 16:04:12
Šiandien 2019.11.14 teko lankytis Mato balduose esančiuose urmo bazėje. Aptarnavimu likome pakraupę.atvažiavę pasiteirauti kur užstrigo mūsų užsakyti baldai, likome išvadinti ereliais ir žadėjo iškviesti apsauga... Darbuotoja teigė kad ji baldų negamina ir aiškintis privalome patys. Paprašius vadovo tel. Numerio atsakymas buvo neigiamas. Paprašius grąžinti pinigus atsakymas taip pat buvo neigiamas. Išvažiavome nieko nepešę, bet paskambinus įmonės vadovui reikalai iškart pajudėjo....

Ačiū Jums už komentarą - mums rūpi Jūsų nuomonė ir stengiamės tobulėti. Mums svarbu, kad klientai liktų patenkinti.

Labai apgailestaujame už susiklosčiusią nemalonią situaciją, pasistengsime, kad ateityje daugiau tokių atvejų nepasikartotų. Svarbiausia, kad situacija išsisprendė teigiamai ir gavote pirktus baldus. Dar kartą labai atsiprašome.
Prieš porą mėnesių pirkome du išskleidžiamus fotelius vaikams miegoti. Vienas fotelis užstrigo, nepavyksta ištiesti. Skambiname kokybės vadybininkui, paaiškiname problemą. Paskiria dieną kada galės apžiūrėti sugedusį baldą (po dviejų savaičių). Ateina sutarta data, laukiu, kaip tarėmės, skambučio suderint atvykimo laiką. Neiškentes pats skambinu, pasirodo viskas pamiršta, sutariame kitą apsilankymo datą. Atvažiuja vadybininkas, apžiūri, pavart, o pačiupinėja, niekas neaišku, pažada problemą perduoti gamintojui. Laukiu gamintojo skambučio keletą dienų. Vėl skambinu Laustigos kokybės vadybininkui, prašau gamintojo kontaktų, pažada atsiųsti.Pokeleto dienų kontaktų dar negaves, vėl skambinu, išgaunu gamintojo įmonės pavadinimą. Susirandu kontaktus, skambinu gamintojui, tas teigia jokių laiškų negaves. Pasiūlau jam pačiam susisiekti su Laustiga ir tarpusavyje išsiaiškinti. Vis dar laukiu, praėjo beveik mėnesis, dukra miegoti vyksta pas gimines (senąsias lovas utilizavome). Tai įdomu, kiek laiko truks remontas, jeigu defekto nustatymui mėnesio reikia?
Minimumai ant sutarciu, visa kita nurodyta, kaip priedai. Sekmes.
Pirkome lova uz 600 eur.kuri suluzo po 3 savaiciu miegojimo, Praseme, kad pasiimtu lova ir grazintu pinigus. Na bet - NE, sako gaminsim detale, laukite, jau antras menuo i pabaiga eina. Kreipemes pagalbos i vartotoju teises. Norime atgauti pinigus ir daugiau NIEKADA netureti jokiu reikalu su sia imone.
Mato baldu komlektas Olaf blogiausias mano pirkinys.Fotelis sulžo atsisedus trečia karta del labai netvirtos konstrukcijos.
Kreipiausi i baldu salona sake parasyti i el. pašta defektai@matobaldai
Sveiki, pirkome baldus gegužės mėn.Esame nusivylę, pradėjo girgždėti sofa, is fotelio apačios byra rudys, nes surūdyjusios spyruoklės, be to sofa nepatogi naudoti kiekvienai dienai, nes išlankstymo tipas kaip raskladūškės, reikia patraukti visus baldus i šoną, foteliai reglaineriai, pasirodo išssitiesia taip, kad vos negulėti gali, ko pardavėjos nepasakė, labai mažai info buvo suteikta, būtume tokių baldų tikrai nepirkę, nes kambarys per mažas tokiems.Paskambinom i Mato baldus, kad esame nepatenkinti, sake laukti brokų meistro, laukiam jau antrą savaitę.Brokų meistras manau čia niekuom nepadės, tiesiog reikia keisti baldus i kitus.Žodžiu kantrybė jau senka, laukiam meistro.
Esu labai nusivylęs šia įmone. Pirkome nestandartinę lovą, grotelių tvirtinimo lentelės pritvirtintos per toli. Susisiekiau su defektų vadybininku, atvažiavo į namus ir pasakė, kad reikės laukti apie du mėnesius arba išsitaisyti pačiam, nes sandėlyje nėra kitų grotelių. Gerai, pasitaisiau aš tas lenteles. Apverčiu lovą norėdamas prikalti patalynės dėžės plokštes, o tos plokštės per mažos. Vėl rašau defektų vadybininkui, tas sako perduosiu gamyklai. Ir apie dvi savaites nei iš jo nei iš gamyklos jokių žinių. Pagaliau Spalio 30d. skambina iš gamyklos, sutarėm, kad plokštes atveš į parduotuvę „Baldų bazė“ Urmo miestely, po kelių dienų nuvažiuoju į parduotuvę, o ten jų nėra, sako kai bus - paskambins. Na gerai, laukiu. Galiausiai Lapkričio 16 d. nuvažiuoju į sandėlį Šančiuose ir iš ten pasiimu plokštes, o ne iš parduotuvės. Dabartinis defektų vadibininkas į el. laiškus visai neatsako, nors sakė mato laiškus. Patarčiau nepirkti jokių baldų čia. Labai kompetetingi baldų brokuotojai.
Labai puikus pirkeju aptarnavimas ir baldu kokybe nepriekaistinga. Dziaugemes pasirinke Mato Baldus!
Labai labai nusivyliau! Esu žmogus kuris visada visose situacijose ieško kaip tai pateisint, bet neteist žmogaus, bet čia jau nebenormalu. Pirmas pirkinys - gaminuosi nestandartą (dvigulę lovą) laukiu mėnesį gaunu standartą. Paskambinu ir ką... Gaunu gamintojo nr. Nemanau kad aiškintis su jais yra mano reikalas na bet aiškinuosi, vis dėl to už nestandartą reikia susimokėti daugiau. Bet dėja jie taip ir nesugebėjo man atvešti mano atlošo nors garantavo, kad jis yra.
Antras kartas, perku ne aš o tėvai. Užsisako kantrei laukia nurodytą laika, paskambina ir darbuotojas patvirtina kad prekė jau sandėlyje. Išsinuomuojam mašina, paskambinam pasitikslinti ar negali atvest į parduotuvę ar būtinai reikia į sandėlį ir.... Pasirodo prekės niekur nėra... Dingo
Pirmas ir paskutinis kartas kai kazka perku Mato balduose!!!Pasidarem remonta, sugalvojom nusipirkt spinta.Nuvykom issirinkom, ir mums pasake kad spintos be pirmadienio negausim nes sandelys jau nebedirba.Na ok sakom palauksim ir pirmadienio, tada paaiskeja kad jos net ir sandeli nera: (tada pardaveja susiskambino ten su kazkuom ir sako mums kad kita savaite turetume gauti ir atvezti.Susimokejom pinigus ir va jau 20 dienu laukem savo spintos; (skambinam visur kur tik galim o visi viens nuo kito mus stumdo.Tai paskambinkit rytoj tai poryt ir t, t: (Patikekit buciau zinojus kad cia taip vyksta buciau nepirkus as tos spintos....
Papasakosiu ir as savo istorija kaip atejus pirkti i mato baldu parduotuve likau kalta. Iejus i parduotuve prie manes ne iskarto priejo konsultante kuri prisistate esanti dizainere. Zinoma ne dizainerio paslaugu as cia atejau. Paklausus apie baldus pradejo konsultuoti labai aukstom frazem kurios man visiskai nepatiko, jau nekalbu apie keista kvapa sklindanti is jos. Veliau ji pasisalino pasakius, kad ji vienintele yra kompetetinga aptarnauti klientus sioje parduotuveje, tas labai nustebino. Galu gale pasikvietus kita mergina kuri suteike visa informacija kurios man tikrai reikejo dizainere pradejo baisiausiai rekti nesivaldydama, likai kalta, kad atejau pirkti. Mato balduose yra visko ir pigiu ir brangiu ir graziu baldu, bet personalu ir "DIZAINERIAIS" labai nusivyliau, anksciau taip nebuvo...
Zmones nepirkite is Mato baldu nieko nes baldai yra brokuoti o direktorius nuzmogejas a*******s
Nusivyliau. Aptarnavimas prastas. Pačiai teikia konsultantes ieškot ir prašyt jog piršta pajudintu. Visi baldai buvo brokuoti. Garantiniu aptarnavimu pasibaisėjau! Meistras sakė jog toki broka patys galime susitvarkyti ir gali duot direktoriaus nr ir šis pasiu mus toli... Galiausiai survarkes delse tris av atvezti. Teko tris dienas is eiles skambint ir derintis prie jo uzimtos dienotvarkes. Žodžiu daugiau niekada i ta puse nei neatsisuksiu.
Aš tiesiog papasakosiu savo istorija.
Užsisakiau minkštą kampą lapkričio pabaigoje. Pagal sutartį pagaminti turėjo per 60d.
Kai bandžiau pasiskambinti ir ką nors sužinoti praėjus 60d. sužinojau tik, kad "jūsų kampas dar neatvyko" ir viskas.
Kadangi neatlėgau ir klausiau kada gi bus, pažadėjo, kad vadybininkė susisieks ir patikslins. Aišku niekas neperskambino.
Po 67d. vėl skambinau ir klausiau tai kur gi mano kampas, tuomet kadangi skambinau gal 2 ar 3 kart perskambino vadybininkė ir pasakė, kad bus po 14d. Na ir kaip manot po 81d. kampo vis vien nebuvo. Kai vėl paskambinau istorija pasikartojo, perskambino ir pasakė, kad bus dar po dviejų savaičių.
Galų gale lygiai po 100d. (vietoje 60d.) kampas atvažiavo. Jį atvežė užnešė ir tada paaiškėjo, kad jis ne tos pusės.
Toliau mane įkalbinėjo laukti dar 60d. ir tikino, kad tuomet jau kampas bus tikrai tos pusės ir viskas bus kaip priklauso.
Aš gi nuėjau ir nusipirkau kampą kitoje kompanijoje iš ekspozicijos.
Atėjau atsiimti savo avanso, jį atidavė, bet kai paprašiau pagal sutartį sumokėti už sutarties neįvykdymą, pacituosiu sutarties punktą:
<<Šalys sutaria, kad Pardavėjus tinkamai neįvykdžius Sutarties ar ją nutrauks ne dėl Pirkėjo kaltės, Pirkėjo sumokėtas išankstinis mokėjimas grąžinamas Pirkėjui ir Pardavėjas sumoka 6 (šešis) procentus metinių palūkanų už laikotarpį nuo Pirkėjo išankstinio mokėjimo gavimo iki jo grąžinimo Pirkėjui.>>
Man pasakė, kad aš pats nutraukiu sutartį, nes nelaukiu dar 60d. kol atveš tinkamą pusę ir dėl to nemokės...
Ir patikėkite tas ginčas truko ne vieną minutę, o suma dėl kurios ėjo ginčas yra lygiai 3€ (kurių kol kas taip ir negavau).
Taigi pasvarstykite ar verta jums turėti reikalų su šia firma.
Sandra 2017-12-07 13:40:59
Niekada nepirksiu šioje įmonėje. darbuotojai elgiasi nepagarbiai kliento atzvilgiu, nors patys nesilaiko sutarties sąlygų. baldų laukiau daugiau nei keturis mėnesius, beto atveze ne tai kas buvo uzsakyta. Prabilus apie kompensacija klausia ar cia jums pašokt ar padainuot...... Siūlau apieti šią įmonę iš tolo
Laba diena, Sandra,
Šis baldas jau buvo gamintojų išimtas iš gamybos, todėl užtrukome, kol radome kur užsakyti šį baldą ir galėjome atvežti. Taip pat atsiprašome dėl pardavėjos, kuri suklydo užrašydama baldo kodą. Jums buvo grąžinti sumokėti pinigai ir pasiūlyta kompensacija, paskaičiuota pagal sutartyje nurodytą procentą. Gaila, kad ši kompensacija Jums pasirodė netinkamo dydžio. Dar kartą atsiprašome dėl šios situacijos.
Sveiki, Juozai, dėkojame Jums už atsiliepimą, atsiprašome, kad čiužinys neatitiko Jūsų lūkesčių. Galbūt galite patikslinti savo užsakymo numerį ir su mumis susisiekti telefonu +370 640 17 202 arba elektroniniu paštu: perku@matobaldai.lt Dar kartą labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Laba diena pirkau minkštą kampą ir dviguly čiužinį. Kampas geras patogus o vat čiužinys labai nesmagus gulėjau tris naktis. Pirkau prieš penkias dienas ar galiu grąžinti ir atgauti moketus 300€. Pardavėja sako nusipirkai ir turi. Laukiu atsakymo Ačiū.
Pirkau virtuvės komplektą internetu už 159€. Šiaip atsiliepimų nerašau, bet likau labai patenkintas tiek požiūriu į klientą, tiek pačiu baldu. Labai mandagiai bendravo, nors ir vėlavo pristatymas savaitę laiko, tačiau skambinėjo, viską pranešė. Pati virtuvė tikrai gerai atrodo.
Užsisakiau baldus internetu, labai mandagiai bendravo, ką pažadėjo tą ir įvykdė. +
Negaliu daryti mokėjimo pagal pirk-pard.sutartį Nr.U-408, kadangi nesimato atsiskaitymo sąskaitos.
Laukiu atsakymo.Ačiū

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofa-lova.lt; minkštų baldų prekyba Vilniuje

Adresas: Žirmūnų g. 70, Klasikos namai, 3 aukštas, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofa-lova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Naujasis biržos bankas startavo 10% akcijų kritimu
Naujasis biržos bankas startavo 10% akcijų kritimu 12-10 10:32
Baltijos biržoje prasidėjo prekyba Estijos kooperatyvų banko "Coop Pank" akcijomis. Po lūkesčių neatitikusio pirminio viešo akcijų siūlymo (IPO) akcijos pirmąją prekybos dieną pastebimai pinga.
Seime – mūšis dėl kitų metų biudžeto
Seime – mūšis dėl kitų metų biudžeto 12-10 10:28
Vyriausybė tikisi, kad su Seimo politikais bus rastas sutarimas dėl pakoreguoto 2020 m. biudžeto priėmimo. Opozicija kritikuoja biudžetą, tikindama, kad jam nepritars ir ragins prezidentą vetuoti...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%