Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LAURESTA, V. Stropaus firma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lauresta

Atsiliepimai apie LAURESTA, V. Stropaus firma

Įvairiausios žaliuzės, roletai, garažo vartai, markizės, pavėsinės pergolos, romanetės, širmos
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie LAURESTA, V. Stropaus firma

Gerb. klientai, dėkojame už grįžtamąjį ryšį.
Labai lauktume Jūsų atsiliepimų apie mūsų darbą/produktus el. paštu atsiliepimai@lauresta.lt. Siųsdami šiuo el. paštu būsite tikri, kad Jūsų komentarus pamatysime iš karto - tai leistų reaguoti greičiau esant probleminėms situacijoms. Taip pat iškilus bet kokiam klausimui prašome kreiptis į artimiausią mūsų saloną "Lauresta", kurių kontaktus rasite adresu http://www.lauresta.lt/lt/kontaktai.

Donatas 2019-04-12 21:40:54
P.s Kad zaliuzes atrodytu normaliai turiu pats viska perdaryti, isnaujo perkabinti, nes firmos meistrelis be matavimo grezia ir kabina, kai kurias dalis uzsisakiau is kitos zaliuziu firmos, nes cia neturi ir nelabai supranta kaip viska iki galo sutvarkyti kad nekristu ir graziai atrodytu.
Gerb. Donatai,
dėjokame už pastabą - tik jų dėka galime gerinti aptarnavimą.

Apgailestauju dėl Jūsų patirties. El. paštu parašiau Jums laišką su klausimais, sieksime išsiaiškinti Jūsų situaciją ir tikiu, kad rasime priežastis bei sprendimą.

Dovile 2019-03-29 18:39:18
norejome visam dvieju aukstu namui uzsakyti roletus
pries savaite susitareme kad ateis meistras 16val
16.40val nei atsiprasau nei kada bus
jeigu tokiu atsakingumu prasideda pazintis idomu kokios kokybes darbai?
Sveiki, p. Dovile,

Labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Ar galėtumėte mums elektroniniu paštu atsiliepimai@lauresta.lt parašyti kokiame mieste ir kokiu adresu laukėte meistro atvykstant?

Užtikriname, kad mūsų gaminiai tikrai kokybiški, tik šįkart, per neapdairumą, būsime įvėlę klaidą. Dar kartą atsiprašau įmonės vardu.

Marketingo vadybininkė
Živilė
norejome visam dvieju aukstu namui uzsakyti roletus
pries savaite susitareme kad ateis meistras 16val
16.40val nei atsiprasau nei kada bus
jeigu tokiu atsakingumu prasideda pazintis idomu kokios kokybes darbai?

Greta 2019-02-09 22:16:34
Nekokybiškai sumontuoti roletai lapkričio mėn. Užregistravau įvykį telefonu Banginio atstovėms gruodžio pirmomis dienomis. Nulis reakcijos. Paskambinau į kitą administracijos padalinį, sausio vidury. Buvo teigiama, kad pasimetė turbūt įvykis ir bus sutvarkyta kuo greičiau. Kitą savaitę bus mėnuo. Klientų aptarnavimas - prastas. Daugiau nebesirinksiu šios įmonės ir kitiems nerekomenduoju.
Gerb. Greta,
dėkoju už pastabas - jų dėka galime tobulėti.

Apgailestauju dėl Jūsų nepatogumų. Išsiaiškinsime situaciją kuo greičiau ir informuosime Jus telefonu.

Aurimas Šumbrauskis
Atvaziavo, pamatavo, sumontavo, viskas labai greitai. Grazus ir kokybiski ruletai, aciu
aciu laurestai uz operatyvuma. turejom kelais dienas grizus is uk, tai per ta laika spejo ismatuoti ir pagaminti bei sumontuoti roletus. aciu
Neringa 2018-08-31 12:10:24
Noriu nuoširdžiai padėkoti už SUGAIŠTĄ LAIKĄ. Per savaitę skambinau 4 kartus į Klaipėdoje "Banginio" PC esantį Jūsų filialą, kad atvažiuotų išmatuoti įstaigos langus (13 langų) ir pateiktų pasiūlymą. Žadėjo perskambinti, bet nė karto nepaskambino nei vadybininkė, nei meistras.
Rašau, kad potencialūs klientai NEGAIŠTŲ LAIKO.
Gerb. Neringa,
Dėkoju už atsiliepimą - tik tokių klientų kaip Jūs dėka galime gerinti aptarnavimą.

Apgailestaujame dėl Jūsų nepatogumų - išties nemalonu, kai taip nutinka. Pasiaiškinsime situaciją ir susisieksime su Jumis asmeniškai. Dar kartą atsiprašau įmonės vardu.

Rinkodaros vadovas
Aurimas Šumbrauskis
Rašau, kad potencialūs klientai NEGAIŠTŲ LAIKO.
Raimonda 2018-07-30 16:01:08
Nusivyliau šios firmos ne produkcija (jos taip ir neteko man turėti, nors labai norėjau), bet meistro, turėjusio atvykti išmatuoti langų roletams bei tinkleliui, atvykimo kraštais. Anot administratorės, kuri po užsakymo praėjus dviem savaitėms dienoms man paskambino, atvykimas nuo jų būstinės Kaune iki miestelio už 80-90 KM mums kainuotų 200 eu! Tiek man ne tik norėtos užsakyti prekės kainuotų, bet dar Ir liktų.. Apmaudu.
Gerb. Raimonda,
dėkojame už pastabas - tik jų dėka galime gerinti aptarnavimą.

Parašysiu Jums asmeniškai, turiu kelis klausimus dėl šios situacijos. Turėdamas atsakymus, galėsiu detaliau pakomentuoti Jūsų atvejį. Apgailestauju dėl Jūsų nusivylimo.

Marketingo vadovas Aurimas Šumbrauskis
joana slavinskiene 2018-07-15 16:15:33
2018 06 19 priimtas uzsakymas VM-006191.Reminis tinklelis su magn.0.69x1.345, 0.655x1.345 irViga dangtelių komp.Iki šios dienos jokios žinios..Užsakymo kaina parašyta 90 eurų.Aš suabejojau dėl kainos.Prašau patvirtinti užsakymo sumą.Užsakymas jau aiškiai neatitinka skubumo, nes praėjo beveik mėnuo.
Gerb. Joana,
su Jumis susisieks Vilniaus filialo vadovė (Joana, tel. 8 682 51917, vilnius@lauresta.lt) ir atsakys į Jūsų klausimus. Ačiū, kad esate mūsų klientė!

Laurynas 2018-07-14 23:57:04
pirmiausia sveikinu Jus ir Jūsų kolektyvą su veiklos jubiliejumi ir linkiu dar daug metų veikti. Gal ir nesu pagal užsakymą Jums svarbus klientas, bet noriu nuoširdžiai Jus pasveikinti ir pasakyti jog nesistebiu Jūsų ilgaamžiškumu, nes įsitikinau, jog esate geariausi ir su geriausia komanda, kuri savo nuoširdžiu darbu ir požiūriu nuteikė mane ir mano šeimą nuostabiai. Daug negražbyliausiu, bet Klaipėdoje, , , Banginyje” (07 13 d.) dirba tikrai puiki komanda, konkrečiai susidūriau su, atleiskite už apibūdinimą, bet nepaklausiau vardo, šviesi aukšta moteris, kuri itin profesionaliai ir greitai išsprendė mūsų klausimus (lyginant su konkurentais) užsisakant prekes. Linkiu ir toliau pasirinkti tokius darbuotojus ir su tokia komanda dar ne vieno šimto metų!!! Ačiū Jums
Gerb. Laurynai,
nuoširdžiai dėkojame už atsiliepimą. Džiugu turėti laimingų klientų:)

Dimitris 2018-07-06 19:58:51
thank you for great solution for our building in athens - it was great experience to work with lauresta. outside roller blinds and pergola were installed perfectly and for reasonable price.
Dea Dimitris,
Thank You for Your feedback. It was pleasure to have such clients like You.

CMO
Vilija 2018-06-01 10:31:05
Rezultatas pranoko lūkesčius! Visiems rekomenduoju Jus ir Jūsų meistrą Algį Vilniuje ir jo apylinkėse! Patarė nuoširdžiai, parinko ir žaliuzių rėmus, spalvas Super! Viską atliko labai profesionaliai! Linkiu Jums sėkmės!
Gerb. Vilija,
Nuoširdžiai dėkojame už gražius žodžius!

Džiaugiamės ir perduosime Algiui kuo geriausius linkėjimus. Sėkmės Jums darbuose ir namuose!

Aurimas Šumbrauskis
tinkleliai nuo uodu viena geriausiu kainu lietuvoje. aciu uz gera plisuota tinkla.
Labai labai aciu uz patarimus ir pritaikyta pavasario akcija. Pas jus firmoje dirba ismanantis ir operatyvus kolektyvas. Rekomenduosiu ir savo draugams!
Nezinojau ka tiksliai pasirinkti, o atvykus pas jus man placiai papasakojo apie roletus ir padejo issirinkti geriausia varianta. Darbai buvo atlikti per mazdaug savaite. Dziaugiuosi, kad dar yra tokiu kokybiskai dirbanciu imoniu
Lauresta - puikus pasirinkimas! Džiaugiuosi Jus atradusi. Neturiu jokių nusiskundimų, likau viskuo patenkinta ir linkiu Jums didžiausios sekmės. Ir aišku daug ir gerų klientų!
Pirkau medines zaliuzes, aciu uz super kokybe!
Aciu uz greita reakcija, padare per savaite zebra roletus. veikia puikiai.
norim padekoti laurestai, ypac vadibininkui vaidui, reikejo skubiai apsauginiu zaliuziu objektui, padare greitai kaip ir prasem.aciu
Ieskojom namams roletu zebra. Pataikem laurestoj ant akcijos tai gavom geresne kaina. Pardaveja irgi maloni pasitaike ;)
tinkleli nuo uodu uzsakem, norejom japonisko su segmentais - pasiule normalu varianta. aciu
Uzsakinejau apsaugines zaliuzes, reikejo labai greitai. Tai pirkau is cia, nes padare greiciau nei zadejo kitos firmos. Automatika veikia puikiai. Aciu.
Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu, tuo labiau kai imone didele. Visada atsiranda nepatenkintu ir "apgautu" ;)

As pati tai likau patenkinta sios imones darbu - moteris maloniai aptarnavo Vilniaus salone, o kaina pasiule tikrai priimtina. Rekomenduoju pasirinkti ir kitiem!
Aciu uz geras kainas ir greita irengima. Rekomenduoju!
Viskas puiku! Roletai diena naktis puikiai atrodo namuose. Abejojome del audinio, todel salone leido pasiimti audinio pavyzdzius ir parsinesti namo. Meistras atvyko uz savaites ir sumontavo. Rekomenduoju, tikri profesionalai.
Su vyru pirkome roletus diena naktis ir likom patenkinti kokybe ir kaina.
Spalvu ir medziagu pasirinkimas didelis, o personalas maloniai aptarnavo ir patare del audiniu. Ko tikėjomes, ta ir gavom ;)
Uab Baltijos ziedas 2018-01-23 10:27:47
Saunuoliai. Seniai su tokios komandos imone susidureme. Rekomenduoju...
Gerb. Kliente,
Dėkojame už gražų atsiliepimą. Smagu, kai kartu su puikiais klientais pasiekiame užsibrėžtų tikslų:)
Saunuoliai. Seniai su tokios komandos imone susidureme. Rekomenduoju...
Prieš renkantis roletus ir žaliuzes namams, skyriau laiko ir aplankiau keletą įmonių, Geriausią konsultaciją gavau Lauresta salone Klaipėdoje. Vadybininkė papasakojo apie audinių ir mechanizmų skirtumus, pasiūlė kelis skirtingus variantus. Išsirinkau medines žaliuzes ir roletus diena-naktis. Aptarnavimas buvo tikrai profesionalus, o įrengė pora dienų anksčiau.
Gaminiai tikrai kokybiški, o ir kaina buvo priimtiniausia. Stipriai rekomenduoju.
Ramunas 2017-11-13 21:07:39
Sveiki ar teko kam pirkti skaidria Pvc terasos uzsklanda nuo vejo ir lietaus, noreciau isgirst atsiliepimu ar versa ysigyt sy produkta. Dekui
Gerb. Ramūnai, dėkojame už susidomėjimą PVC terasos užsklanda.
Deja, bet klientų - pirkusių šį produktą, kontaktų suteikti negalime, bet maloniai laukiame Jūsų salone ir gyvai pabendravę galėsime parodyti atliktų darbų pavyzdžių. Lauksime Jūsų mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose!

Lauresta
Rinkodaros vadovas
Klaipedoje PC Banginyje aplankem visas imones prekiaujančias žaliuzėmis ir labiausiai patiko Laurestos konsultantės aptarnavimas ir žinoma kaina buvo mums priimtiniausia. Pasakojo neskubėdama, įsiklausė į mūsų poreikius. Pasirinkome roletus diena/naktis, laukiame kada pagamins, žiūrėsim kaip sumontuos ir kaip atrodys namuose.
Viskas patiko. Užsisakėm Klaipėdoje, aptarnavimas malonus, laiku pagamino ir sumontavo. Džiaugiuosi kokybiškomis žaliuzėmis.
uzsakem diena nakts roletus, labai patenkinti, dave pasirinkti is daugibes audiniu. buvom ir kitur, bet pasirinkom sita. kolkas esam tikrai patenkinti.

Ačiū už pastabas - tik jų dėka galime gerinti aptarnavimą!
Lankėmės PC Bruklinas, norėjome išsiaiškitni šiek tiek plačiau apie dominančius roletus, tačiau dirbęs vyriškis labai jau pavargęs nuo gyvenimo buvo. Jokio malonaus bendravimo, tik atžagarumas ir nepasitenkinimas.
Visą mėnesį laukiame užsakymo.Paskambinus pasiteirauti ar jau įvykdytas užsakymas, mums atsakydavo, kad darbuotojai atostogauja, persikrausto į kitas patalpas.....ir jie neturi laiko.Bet paskambinus eilinį kartą 09.01 man išrėkiama, kad jau nuo 08.08 užsakymas guli, ir kodėl aš jo iki šiol neatsiėmiau?Štai koks malonus ir greitas aptarnavimas...
atsargiai su Šiauliuose "Bruklinas" esančiu filialu. Montuotojas negana to, kad sumontavo roletą ant viršaus nepašalines apsauginės plėvelės nuo duru remo, tai paprašius ištaisyti savo broką liepė apsauginę rėmo plevelę nusiimti pačiam. Mat už plėvelės nuplėšima jam papildomai nemokama. Nors buvo užsakyta paslauga matavimas su montavimu. Pabandžius susisiekti su firma el. paštu atsakymo negavau.
Keista, bet šiandien įvyko analogiška situacija kaip ir prieš tai aprašytam atsiliepime. Nusivyliau šios įmonės vadybininkais Klaipėdoje. Užsisakiau roletus PC Banginis atstovybėje, susitariau laiką kada atvyks vadybininkas ir laukėme. Turėjo atvykti ketvirtadienį tarp 16, 00- 17.00 val. Tačiau neišėjo atvykti, nes jis negalėjo, tad susitarėme ryt t.y. penktadienį. Tačiau penktadienį laukėme niekas net nepaskambino ir į skambučius neatsakė. Na patirtis su jūsų įmone ne kokia, tai dėkokite konkurentams, kurie dirba daug geriau ir kuriems reikia pinigų.
Pagarbiai, Edmundas
Na nusivyliau šios įmonės vadybininkais Klaipėdoje. Užsisakiau stoglangiu roletus PC Banginis atstovybėje, susitariau laiką kada atvyks vadybininkas ir laukėme. Turėjo atvykti ketvirtadienį tarp 14, 00- 17.00 val. Tačiau neišėjo atvykti, nes jis norėjo ankščiau, o sutartu laiku negalėjo, tad susitarėmė ryt t.y. penktadienį. Tačiau penktadienį laukėme niekas net nepaskambino ir neatvyko. Na patirtis su jūsų įmone ne kokia, tai dėkokite konkurentams, kurie dirba daug geriau ir kuriems reikia pinigų.
Vitalijus

MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME® – didžiausia plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos bendrovė Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei 25-erius metus. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – šiltų A+ ir A++ energinio naudingumo klasių langų ir durų gamyba. MEGRAME® produkcijoje atsispindi pasaulinės langų ir durų madų tendencijos...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; perkraustymas; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Vykdome, gerai žinomų prekinių ženklų PENOSIL bei MAKROFLEX montavimo...
Asmodas
Durys, langai

Adresas: Dubysos g. 23, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; durys, raktai, spynos; eksportas; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB „Asmodas” savo veiklą vykdo jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką sukaupė daug patirties ir kasdien rūpinasi, kad Jūs grįžtumėte į saugius namus. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šarvuotos durys. Tačiau UAB „Asmodas” jomis ne tik prekiauja, bet ir gamina. Įvairių rūšių, spalvų bei skirtingai dekoruoti...
Eirigita
Ekolangai

Adresas: Savanorių pr. 298-18, LT-49454 Kaunas.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Eirigita, UAB prekinis ženklas "Ekolangai" pagrindinės veiklos kryptys: langai, durys, vartai, berėmio stiklo konstrukcijos, roletai, žaliuzės, tinkleliai jų pardavimas ir montavimas. „Ekolangai“ prekybos ir paslaugų bendrovė sėkmingai dirba nuo 2001 m. Per tą laiką, nepaisant ekonomikos svyravimų, nuolat augo...

Tempą diktuoja laikas
Tempą diktuoja laikas 04-23 22:15
Lietuvos pramonės įmonės vis labiau supranta, kad neskaitmeninant gamybos jų ateitis yra gana miglota. Skaitmeninimo keliu sparčiai žengia inžinerinės pramonės įmonės, tačiau į dabartinį savo...
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Hasbro 100,65 +14,23%
Adobe Systems 278,49 +2,31%