Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LAURESTA, V. Stropaus firma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lauresta

Atsiliepimai apie LAURESTA, V. Stropaus firma

Įvairiausios žaliuzės, roletai, garažo vartai, markizės, pavėsinės pergolos, romanetės, širmos
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie LAURESTA, V. Stropaus firma

Audronė 2020-06-11 18:36:17
Jau antrą kartą renkuos šią įmone ir nenusiviliu. Ačiū kad greit išsprendėt susiklosčiusią problemą. Tikrai likau patenkinta tinkleliais nuo vabzdžių.
Dėkojame už atsiliepimą, p. Audrone.

Gerb. klientai, dėkojame už grįžtamąjį ryšį.
Labai lauktume Jūsų atsiliepimų apie mūsų darbą/produktus el. paštu atsiliepimai@lauresta.lt. Siųsdami šiuo el. paštu būsite tikri, kad Jūsų komentarus pamatysime iš karto (el. laiškus gaus marketingo vadovas) - tai leistų reaguoti greičiau (reaguotume greičiau nei rašant atsiliepimus į šį portalą) esant probleminėms situacijoms. Taip pat iškilus bet kokiam klausimui prašome kreiptis į artimiausią mūsų saloną "Lauresta", kurių kontaktus rasite adresu https://www.lauresta.lt/kontaktai/.

Kristina V. 2020-02-12 14:20:57
Užsakymą Kauno padalinys priėmė greitai. Gamino, kaip ir žadėjo, dvi savaites. Montuoti atvyko trečią savaitę nuo užsakymo pateikimo. Labai gaila, kad montuotojai greiti it vėjas, savo darbo iki galo ir tvarkingai neatlieka.
Komunikacija padalinyje prasta. Pranešus projektų vadybininkui apie montuotojų paliktą broką informacija el. paštu nukeliavo iki padalinio vadovo Žydrūno. Deja, toliau niekas neišsisprendė iki tol, kol klientas, kantriai palaukęs, neiškentė ir nuvyko į padalinį pasiaiškinti "gyvai". Deja, pats pasikreipusysis liko kaltas, o meistrai - išteisinti. Klientas padalinio administracijai - "žemiau plintuso" lygio. Galiausiai, pavyko išsiderėti, kad projektų vadybininkas atvyktų ir įvertintų meistrų darbą, tai ir įvyko. Pagarba p. Edmundui, projektų vadybininkui, kuriam tenka nuolatos taisyti tokių "kietų" meistrų klaidas. Jei ne jo iniciatyvumas, tai dar šiandien gyventume su meistrų paliktu roletų montavimo broku.
Šiai įmonei rimtai reiktų peržiūrėti savo komunikaciją ir žmogiškuosius išteklius, jų kokybę, o svarbiausia - išmokti gerbti klientus ne tik priimant užsakymą, bet ir po to, kai jie sumokėję pinigus, turi nusiskundimų ir prašo geranoriškai juos išspręsti.
Būsimiems klientams linkiu atkaklumo išsireikalaujant tai, kas jiems priklauso.
Gerb. Kristina. Dėkoju už pastabą. Apgailestauju dėl Jūsų nepatogumų. Priimame pastabą dėl komunikacijos ir proceso - stengsimės taisytis. Pasiaiškinsiu Jūsų situaciją asmeniškai.

LAURESTA - roletų ir žaliuzių centras
Aurimas Šumbrauskis
Būsimiems klientams linkiu atkaklumo išsireikalaujant tai, kas jiems priklauso.
Gerb. klientai, dėkojame už grįžtamąjį ryšį.
Labai lauktume Jūsų atsiliepimų apie mūsų darbą/produktus el. paštu atsiliepimai@lauresta.lt. Siųsdami šiuo el. paštu būsite tikri, kad Jūsų komentarus pamatysime iš karto - tai leistų reaguoti greičiau (reaguotume greičiau nei rašant atsiliepimus į šį portalą) esant probleminėms situacijoms. Taip pat iškilus bet kokiam klausimui prašome kreiptis į artimiausią mūsų saloną "Lauresta", kurių kontaktus rasite adresu https://www.lauresta.lt/kontaktai/.

Aurimas 2020-01-13 09:13:51
Gerb. Jelena,
Dėkojame už atsiliepimą. Tik atsiliepimų dėka galime gerinti aptarnavimą ir procesus.

Kad greičiau galėčiau išsiaiškinti Jūsų situaciją, gal galite parašyti namų adresą? (parašiau Jums el. laišką).
Būsiu dėkingas.

Lauresta - roletų ir žaliuzių centras
2020-01-14 užsakytas žaliuzes gavau. Kokybė labai gera, pati medžiaga kokybiška, labai gražiai atrodo. Tikrai buvo verta laukti. Džiaugiuosi, kad pasirinkom plisuotas žaliuzes, atrodo ypatingai.
Gerb. Aurimai, ačiū už rūpestį ir nuoširdų bendravimą, susiklosčiusios situacijos paaiškinimą ir greitą problemos sprendimą.
Jelena 2020-01-10 18:20:17
Esu nusivylusi dėl užsakymo gamybos laiko. Užsakymas buvo padarytas 2019-12-03 ir pilnai apmokėtas. Rinkomės šią įmonę dėl gamybos laiko (2-3sav.), žadėjo iki švenčių įvykdyti užsakymą. Dėje šventėm žaliuzių negavom. Na, suprantama, šventės, daug užsakymų... Šiandien 2020-01-10 užsakymas nėra įvykdytas. Tikrai nemaloniai jaučiuosi dėl užsakymo vėlavimo ir gyvenimo lyg "akvariume".
Gerb. Jelena,

Būsiu dėkingas.

Pirkėjas 2019-10-18 15:30:51
Personalas pakankamai kompetetingas, tačiau norėčiau perspėti potencialius klientus, kad su įsipareigojimų vykdymu laike yra ženklių problemų. Mano konkrečiu atveju žadėjo gamybos terminus 15 d.d. Kadangi gamybos termino greitis (kuris pagal pasiūlymą buvo vidutinis lyginant su kitais) mums buvo svarbus ir dar tiko, pasirinkome Laurestą. Deja, kai atėjo sutartas laikas paskambino, jog nespėja pagaminti ir gali 1 sav. vėluoti. Sulaukus šio termino jokių žinių, pradėjus vėl teirautis ir raginti, dar po vienos savaitės pranešė, kad ale rytoj gamyba gauna audinius ir gaminiai bus už 2 dienų. Kantriai laukiu. Suėjus ir šiam terminui ir pradėjus teirautis, netikėtai praneša, kad net nepradėta ir siūlo rinktis kitą audinį. Rezultatas, po užsakymo šiaip taip pavyko atsiimti per lygiai po 32 d.d. (vietoj įsipareigotų 15 d.d.). Labai nepatikima laiko atžvilgiu, jokių kompensacijų už vėlavimus ir su tuo susijusius nepatogumus. Kam nesvarbu kada pagamins, galite rizikuoti.
Gerb. kliente P.,
dėkojame už atsiliepimą. Pastabų dėka galime gerinti savo aptarnavimą ir procesus.

Parašiau Jums el. laišką asmeniškai - lauksime Jūsų atsakymo. Jūsų atsakymai padės greičiau identifikuoti Jus ir pasiaiškinti giliau šią situaciją.

Apgailestauju dėl Jūsų patirtų nepatogumų - įsivaizduoju, kaip tai nesmagu.

Danutė V. 2019-07-23 20:52:56
Nuoširdžiai dėkoju už roletus diena-naktis, už greitai atliktą darbą, rekomenduosiu pažįstamiems. Linkiu Jums sėkmės!!! Pagarbiai Danutė V.
Gerb. Danute,
dėkoju už atsiliepimą - malonu, kai klientai pasidalina gražiu žodžiu.

Gerb. klientai, dėkojame už grįžtamąjį ryšį.
Labai lauktume Jūsų atsiliepimų apie mūsų darbą/produktus el. paštu atsiliepimai@lauresta.lt. Siųsdami šiuo el. paštu būsite tikri, kad Jūsų komentarus pamatysime iš karto - tai leistų reaguoti greičiau (reaguotume greičiau nei rašant atsiliepimus į šį portalą) esant probleminėms situacijoms. Taip pat iškilus bet kokiam klausimui prašome kreiptis į artimiausią mūsų saloną "Lauresta", kurių kontaktus rasite adresu http://www.lauresta.lt/lt/kontaktai.

Danutė 2019-05-22 21:57:27
Noriu padėkoti jūsų firmai už pagalbą įsigijant detalę. Mano istorija tokia: turime lauko markizę be kasetės jau 10 metų. Užsakinėjome pas jūsų konkurentus " Dex...ą", tačiau, kai kreipėmės į juos, mums "patarė" neieškoti detalės, kurią pametėm (nes rudenį nuimam, o pavasarį uždedam), o įsigyti naują markizę, nors ji prižiūrėta ir nenudėvėta.. bet pagal juos " nėra nieko amžino"... Taigi, pradėjau siuntinėti laiškus į kitas firmas, ir vieninteliai JŪS, kurie pažiūrėjot, paieškojot, suradot ir pardavėt! Ačiū, Joanai iš Lukšio g. filialo, kuri sureagavo operatyviai ir suorganizavo mums detalę! Liuks! AČIŪ JUMS LABAI! Vėl kabo terasoj mūsų markizė! Kreipkitės, tikrai padės, pati įsitikinau...
Gerb. Danute,
dėkojame už atsiliepimą. Džiugu, kai klientai lieka patenkinti:)

Edvinas Krutulis
2019-04-29 22:01:43 IP 2g44c5s5
Aurimas 2019-04-29 09:39:54
Gerb. Edvinai,
dėkojame už pastabą. Tokių pastebėjimų dėka galime gerinti aptarnavimą.

Susisieksime su Jumis asmeniškai dėl Jūsų situacijos ir tikiu, rasime greitą ir Jums tinkamą sprendimą. Apgailestauju dėl užtrukusio proceso.

Aurimas Šumbrauskis
Dėkoju už operatyvią reakciją. Šiandien buvo atvykęs meistras ir pakeitė visas keturias kreipiančiąsias.
Edvinas Krutulis 2019-04-26 18:56:18
Bendravimas ir greitis buvo iki visų pinigų paėmimo. Atsiradus brokui (atsiklijavusios kreipiančiosios iš dešimt keturios). Pranešus montavusiam asmeniui apie broką problema buvo pabandyta išspręsti pakeičiant lipniąją medžiagą. Vėl atsiklijavus pranešiau el. Paštu apie broką. Paskambinus montavusiam meistrui pagrindinis pasiteisinimas, kad labai nepakeliui, o užklausus kodėl tai ilgai nesusisiekia pasiteisinimas būna, jog jau ruošiausi jums skambinti... pirmas įspūdis buvo tikrai labai geras, o dabar tikrai negalėčiau rekomenduoti... p.s. kreipiančiųjų pakeitimas jau tęsiasi 7 savaitė.....
Gerb. Edvinai,
dėkojame už pastabą. Tokių pastebėjimų dėka galime gerinti aptarnavimą.

Edvinas Krutulis
2019-04-26 18:56:18 IP 2e7r4087
Gerb. klientai, dėkojame už grįžtamąjį ryšį.
Labai lauktume Jūsų atsiliepimų apie mūsų darbą/produktus el. paštu atsiliepimai@lauresta.lt. Siųsdami šiuo el. paštu būsite tikri, kad Jūsų komentarus pamatysime iš karto - tai leistų reaguoti greičiau esant probleminėms situacijoms. Taip pat iškilus bet kokiam klausimui prašome kreiptis į artimiausią mūsų saloną "Lauresta", kurių kontaktus rasite adresu http://www.lauresta.lt/lt/kontaktai.

Donatas 2019-04-12 21:40:54
P.s Kad zaliuzes atrodytu normaliai turiu pats viska perdaryti, isnaujo perkabinti, nes firmos meistrelis be matavimo grezia ir kabina, kai kurias dalis uzsisakiau is kitos zaliuziu firmos, nes cia neturi ir nelabai supranta kaip viska iki galo sutvarkyti kad nekristu ir graziai atrodytu.
Gerb. Donatai,
dėjokame už pastabą - tik jų dėka galime gerinti aptarnavimą.

Apgailestauju dėl Jūsų patirties. El. paštu parašiau Jums laišką su klausimais, sieksime išsiaiškinti Jūsų situaciją ir tikiu, kad rasime priežastis bei sprendimą.

Greta 2019-02-09 22:16:34
Nekokybiškai sumontuoti roletai lapkričio mėn. Užregistravau įvykį telefonu Banginio atstovėms gruodžio pirmomis dienomis. Nulis reakcijos. Paskambinau į kitą administracijos padalinį, sausio vidury. Buvo teigiama, kad pasimetė turbūt įvykis ir bus sutvarkyta kuo greičiau. Kitą savaitę bus mėnuo. Klientų aptarnavimas - prastas. Daugiau nebesirinksiu šios įmonės ir kitiems nerekomenduoju.
Gerb. Greta,
dėkoju už pastabas - jų dėka galime tobulėti.

Apgailestauju dėl Jūsų nepatogumų. Išsiaiškinsime situaciją kuo greičiau ir informuosime Jus telefonu.

Aurimas Šumbrauskis
Atvaziavo, pamatavo, sumontavo, viskas labai greitai. Grazus ir kokybiski ruletai, aciu
aciu laurestai uz operatyvuma. turejom kelais dienas grizus is uk, tai per ta laika spejo ismatuoti ir pagaminti bei sumontuoti roletus. aciu
Raimonda 2018-07-30 16:01:08
Nusivyliau šios firmos ne produkcija (jos taip ir neteko man turėti, nors labai norėjau), bet meistro, turėjusio atvykti išmatuoti langų roletams bei tinkleliui, atvykimo kraštais. Anot administratorės, kuri po užsakymo praėjus dviem savaitėms dienoms man paskambino, atvykimas nuo jų būstinės Kaune iki miestelio už 80-90 KM mums kainuotų 200 eu! Tiek man ne tik norėtos užsakyti prekės kainuotų, bet dar Ir liktų.. Apmaudu.
Gerb. Raimonda,
dėkojame už pastabas - tik jų dėka galime gerinti aptarnavimą.

Parašysiu Jums asmeniškai, turiu kelis klausimus dėl šios situacijos. Turėdamas atsakymus, galėsiu detaliau pakomentuoti Jūsų atvejį. Apgailestauju dėl Jūsų nusivylimo.

Marketingo vadovas Aurimas Šumbrauskis
joana slavinskiene 2018-07-15 16:15:33
2018 06 19 priimtas uzsakymas VM-006191.Reminis tinklelis su magn.0.69x1.345, 0.655x1.345 irViga dangtelių komp.Iki šios dienos jokios žinios..Užsakymo kaina parašyta 90 eurų.Aš suabejojau dėl kainos.Prašau patvirtinti užsakymo sumą.Užsakymas jau aiškiai neatitinka skubumo, nes praėjo beveik mėnuo.
Gerb. Joana,
su Jumis susisieks Vilniaus filialo vadovė (Joana, tel. 8 682 51917, vilnius@lauresta.lt) ir atsakys į Jūsų klausimus. Ačiū, kad esate mūsų klientė!

Laurynas 2018-07-14 23:57:04
pirmiausia sveikinu Jus ir Jūsų kolektyvą su veiklos jubiliejumi ir linkiu dar daug metų veikti. Gal ir nesu pagal užsakymą Jums svarbus klientas, bet noriu nuoširdžiai Jus pasveikinti ir pasakyti jog nesistebiu Jūsų ilgaamžiškumu, nes įsitikinau, jog esate geariausi ir su geriausia komanda, kuri savo nuoširdžiu darbu ir požiūriu nuteikė mane ir mano šeimą nuostabiai. Daug negražbyliausiu, bet Klaipėdoje, , , Banginyje” (07 13 d.) dirba tikrai puiki komanda, konkrečiai susidūriau su, atleiskite už apibūdinimą, bet nepaklausiau vardo, šviesi aukšta moteris, kuri itin profesionaliai ir greitai išsprendė mūsų klausimus (lyginant su konkurentais) užsisakant prekes. Linkiu ir toliau pasirinkti tokius darbuotojus ir su tokia komanda dar ne vieno šimto metų!!! Ačiū Jums
Gerb. Laurynai,
nuoširdžiai dėkojame už atsiliepimą. Džiugu turėti laimingų klientų:)

joana slavinskiene
2018-07-15 16:15:33 IP 28mep0vs
Dimitris 2018-07-06 19:58:51
thank you for great solution for our building in athens - it was great experience to work with lauresta. outside roller blinds and pergola were installed perfectly and for reasonable price.
Dea Dimitris,
Thank You for Your feedback. It was pleasure to have such clients like You.

CMO
Vilija 2018-06-01 10:31:05
Rezultatas pranoko lūkesčius! Visiems rekomenduoju Jus ir Jūsų meistrą Algį Vilniuje ir jo apylinkėse! Patarė nuoširdžiai, parinko ir žaliuzių rėmus, spalvas Super! Viską atliko labai profesionaliai! Linkiu Jums sėkmės!
Gerb. Vilija,
Nuoširdžiai dėkojame už gražius žodžius!

Džiaugiamės ir perduosime Algiui kuo geriausius linkėjimus. Sėkmės Jums darbuose ir namuose!

Aurimas Šumbrauskis
tinkleliai nuo uodu viena geriausiu kainu lietuvoje. aciu uz gera plisuota tinkla.
Labai labai aciu uz patarimus ir pritaikyta pavasario akcija. Pas jus firmoje dirba ismanantis ir operatyvus kolektyvas. Rekomenduosiu ir savo draugams!
Nezinojau ka tiksliai pasirinkti, o atvykus pas jus man placiai papasakojo apie roletus ir padejo issirinkti geriausia varianta. Darbai buvo atlikti per mazdaug savaite. Dziaugiuosi, kad dar yra tokiu kokybiskai dirbanciu imoniu
Lauresta - puikus pasirinkimas! Džiaugiuosi Jus atradusi. Neturiu jokių nusiskundimų, likau viskuo patenkinta ir linkiu Jums didžiausios sekmės. Ir aišku daug ir gerų klientų!
Pirkau medines zaliuzes, aciu uz super kokybe!
Aciu uz greita reakcija, padare per savaite zebra roletus. veikia puikiai.
norim padekoti laurestai, ypac vadibininkui vaidui, reikejo skubiai apsauginiu zaliuziu objektui, padare greitai kaip ir prasem.aciu
Ieskojom namams roletu zebra. Pataikem laurestoj ant akcijos tai gavom geresne kaina. Pardaveja irgi maloni pasitaike ;)
tinkleli nuo uodu uzsakem, norejom japonisko su segmentais - pasiule normalu varianta. aciu
Uzsakinejau apsaugines zaliuzes, reikejo labai greitai. Tai pirkau is cia, nes padare greiciau nei zadejo kitos firmos. Automatika veikia puikiai. Aciu.
Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu, tuo labiau kai imone didele. Visada atsiranda nepatenkintu ir "apgautu" ;)

As pati tai likau patenkinta sios imones darbu - moteris maloniai aptarnavo Vilniaus salone, o kaina pasiule tikrai priimtina. Rekomenduoju pasirinkti ir kitiem!
Aciu uz geras kainas ir greita irengima. Rekomenduoju!
Viskas puiku! Roletai diena naktis puikiai atrodo namuose. Abejojome del audinio, todel salone leido pasiimti audinio pavyzdzius ir parsinesti namo. Meistras atvyko uz savaites ir sumontavo. Rekomenduoju, tikri profesionalai.

Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai.
DOMUS LUMINA jau 12 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
SOLEMLUX
Roletai | Žaliuzės | Tinkleliai | Markizės

Adresas: Smiltynų kel. 3, Smiltynų I k., LT-54400 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos.
SolemluX: Roletai, Žaliuzės, Tinkleliai, Markizės, Fasado roletai SolemluX: saulės šviesa jūsų rankose! Saulė – tai ne tik gyvybinių jėgų šaltinis. Maloni šiluma ir šviesa gali paversti jaukiomis net niūriausias patalpas. Nuo šių spindulių, pasiekiančių mus per pastatų langus, priklauso gera savijauta namuose ir...
Roletai, žaliuzės, tinkleliai, garažo vartai

Adresas: Eigulių g. 21, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai.
DEXTERA – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas. Patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu...
Soliteka
Roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune

Adresas: Butrimonių g. 9A, LT-50220 Kaunas.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos.
UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius langų aksesuarus, kurie apsaugotų asmeninį pasaulį nuo pašalinių žvilgsnių, visiškai patenkintų poreikius, o tuo pačiu supančią...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME® – didžiausia plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos bendrovė Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei 25-erius metus. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – šiltų A+ ir A++ energinio naudingumo klasių langų ir durų gamyba. MEGRAME® produkcijoje atsispindi pasaulinės langų ir durų madų tendencijos...

Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri
Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri 07-04 17:13
Daugelis žmonių šiandien neįsivaizduoja pasivaikščiojimų, kelionių viešuoju transportu, laisvalaikio, sporto ir apskritai gyvenimo be muzikos. Ją su savimi nešiojamės jau daugiau kaip 40 metų, nuo...
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu 07-04 17:12
Finansų rinkos toliau akylai stebi Vašingtono ir Pekino santykius dėl prekybos susitarimo.
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė 07-04 17:10
Druskininkų kurortas per tris karantino mėnesius buvo visiškai uždarytas, bet nė vienas verslas nebankrutavo, portalui "delfi.lt" teigė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%