Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LAURESTA, V. Stropaus firma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lauresta

Atsiliepimai apie LAURESTA, V. Stropaus firma

Žaliuzės, roletai, tinkleliai nuo vabzdžių, markizės, pavėsinės pergolos, e. karnizai, garažo vartai
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie LAURESTA, V. Stropaus firma

Gerb. klientai, dėkojame už grįžtamąjį ryšį.
Labai lauktume Jūsų atsiliepimų apie mūsų darbą/produktus el. paštu [email protected] Siųsdami šiuo el. paštu būsite tikri, kad Jūsų komentarus pamatysime iš karto - tai leistų reaguoti greičiau (reaguotume greičiau nei rašant atsiliepimus į šį portalą) esant probleminėms situacijoms. Taip pat iškilus bet kokiam klausimui prašome kreiptis į artimiausią mūsų saloną "Lauresta", kurių kontaktus rasite adresu https://www.lauresta.lt/kontaktai/.

Ieva Janušauskaitė 2022-08-10 16:11:03
Vienas zodis- NEREKOMENDUOJAME. Kovo pabaigoje kreipemes del zaliuziu gamybos, buvo suderinta data, kada meistras atvaziuos issimatuoti langus. Po meistro apsilankymo buvo pazadeta atsiusti pasiulyma su paskaiciuota kaina. Pasiulymo nesulaukeme, todel po keliu savaiciu nuvaziavome i salona. Pasirodo musu duomenys “kazkur pasimete”, todel meistras turi atvaziuoti dar karta. Galiausiai gavome skambuti, jog vis tik viskas gerai, duomenys rasti ir pasiulyma atsius po keliu dienu. Jau rugpjutis, matyt pasiulymas bus tikrai ispudingas, nes vis dar jo nesulaukeme. Spejome jau susitarti su kita imone ir per menesi mums pagamino zaliuzes. Aciu, pasiulymo galite nebesiusti. Taip, mums zaliuziu labai reikejo, bet pardavejas taip pat turetu buti suinteresuotas parduoti savo preke, nes pirkejas gali nusipirkti ir kitur.
Gerb. Ieva,
Ačiū už grįžtamąjį ryšį - jis padeda mums pasitaisyti.

Jūsų asmeniniu el. paštu atsiunčiau kelis klausimus, atsakymai į kuriuos padės greičiau Jus identifikuoti ir pasiaiškinti situaciją.
Apgailestauju dėl Jūsų nepatogumų.

angele 2022-08-10 09:51:24
uzsakem roeltus. aciu jums labai kad sutikote montuoti mums tinkama diena, nes gyvename uzsienyje ir tikrai galejome grizti tik sutarta diena.
Dėkojame, Angele, už atsiliepimą.
Ieva Janušauskaitė
2022-08-10 16:11:03 IP 2i23s1eu
Gerb. Aleksandrai, dėkojame už atsiliepimą.

Aurimas Šumbrauskis
Sveiki, ilgai laukiau uzsakytu apsauginiu roletu, beveik 5 men. Kai uzsakinejau iskart supratau, kad reikes palaukti nemazai (nes kaip ir visur truksta darbuotoju).Pats dirbu langu ir duru montuotoju-matau, kaip zmones laukia 3 men ir daugiau, ir niekas del to nemirsta.Bet kai sumontavo supratau, kad verta palaukti.Kokybe gera, ismatavo vadybininkas irgi gerai, montavimas profesionalus.Kaina tikrai neauksciausia rinkoje (nes matavo ne tik Lauresta).Tai jeigu niekur neskubate ir ieskote kokybes uz atitinkamus pinigus- tikrai rekomenduoju.Aciū

MB Verslo Valdymo Sistemų Konsultacijos 2022-07-22 11:54:09
Taip, viskas buvo sumontuota, bet:
1. Marketingo vadovas pasiūlė ištrinti komentarus iš rekvizitai.lt puslapio.
2. Tikrai NE SKUBOS TVARKA buvo viskas padaryta
3. Du kartus buvo meluojama dėl montavimo datos. Du kartus data buvo nukelta.
4. Nebuvo pasiūlyta jokių kompensacijų ar nuolaidų

Dar kartą - NEREKOMENDUOJU.
Gerb. Jevgenij,
dėkojame už grįžtamąjį ryšį. Apgailestaujame, jog montavimas neįvyko taip greitai, kaip Jūs pageidavote. Jei turite daugiau klausimų ar galime kažkuo padėti, prašome susisiekti tiesiogiai - [email protected]

MB Verslo Valdymo Sistemų Konsultacijos
2022-07-22 11:54:09 IP 4sj7gpal
Aurimas 2022-06-16 08:26:12
Gerb. Jevgenij,
Dėkojame už išsakytas pastabas ir apgailestaujame dėl šios nesmagios situacijos.

Matavimo metu Nidoje mūsų vadybininkas išmatavo tuos langus ir duris, kuriuos nurodė vietoje buvęs Jūsų atstovas. Užsakytų gaminių dydžiai ir kiekiai buvo išvardinti užsakymo kvite ir išties labai gaila, jog didesnė užsakymo apimtis išaiškėjo tik gaminių montavimo metu.

Norėdami šį nesusipratimą išspręsti kaip įmanoma geriau, reikalingus papildomus roletus pagaminome skubos tvarka ir jau sumontavome.

Dėkojame už supratingumą ir linkime gero naudojimo!

Taip, viskas buvo sumontuota, bet:
1. Marketingo vadovas pasiūlė ištrinti komentarus iš rekvizitai.lt puslapio.
2. Tikrai NE SKUBOS TVARKA buvo viskas padaryta
3. Du kartus buvo meluojama dėl montavimo datos. Du kartus data buvo nukelta.
4. Nebuvo pasiūlyta jokių kompensacijų ar nuolaidų

Dar kartą - NEREKOMENDUOJU.

UAB Vilniaus energija 2022-07-19 14:41:27
Laba diena, turime didelių nusiskundimų. Negauname savo užsakytų roletų (prieš 2 mėnesius). Į rašomus laiškus niekas nesiteikia atsakinėti. Pinigai sumokėti sumokėti, užsakymo įvykdymas pasiūlyme per 30-35 dienas. Kas jūsų įmonėje atsako bendravimui su klientais? Pas ką kreiptis dėl šios problemos?
Ačiū
Gerb. Vytautai,
dėkojame už pastabą - jų dėka sužinome, kur galime tobulėti.

Jūsų asmeniniu el. paštu atsiuntėme kelis klausimus, atsakymai į kuriuos padės greičiau identifikuoti Jūsų situaciją ir detaliau pasiaiškinti. Būsime dėkingi už atsakymą, Vytautai.

UAB Vilniaus energija
2022-07-19 14:41:27 IP 66jd5ntq
Ačiū

Eglė 2022-06-30 23:40:40
Nerekomenduoju šios įmonės. Tikrai negerbiamas klientas. Užsakėme roletus vienam langui ir balkono durims balandžio mėnesio pradžioje. Dar vis laukiame, kol sumontuos... Buvo žadėta, kad gamyba užtruks apie mėnesį. Gegužės pabaigoje gavome sms, kad šiek tiek vėluos. Ok... Pasitaiko... Skambinome birželio viduryje, sakė dviejų savaičių bėgyje tikrai sumontuos... Ok, laukiam... Prasideda trečia laukimo savaitė, skambinu. Gaunu atsakymą, kad mūsų roletai pagaminti, guli ant stalo, bet tipo toj pusėj neturim užsakymų daugiau, tai ir nevažiuojam.... Nu atsiprašau, bet čia jau virš visko! Esame labai nusivylę!
Gerb. Egle,
dėkojame už pastabą - jų dėka sužinome, kur galime tobulėti.

Jūsų asmeniniu el. paštu atsiuntėme keletą klausimų, atsakymai į kuriuos padės Jus identifikuoti ir detaliau išsiaiškinti Jūsų situaciją. Būsime dėkingi už atsakymą, Egle.

Vitalija 2022-06-17 10:54:41
Visiškai negerbiamas užsakovas, sakyčiau su juo nesiskaitoma.. Dirba, kaip nori arba kaip išeina. Nesupažindinama su sutartimi. Net nepasakoma, kad tokia yra kitoje kvito pusėje. Niekam nerekomenduoju.
Sveiki, Vitalija,
Dėkojame už pastabas - jų dėka galime gerinti procesus.

Asmeniniu emailu parašėme kelis klausimus, atsakymai į kuriuos padės greičiau išsiaiškinti situaciją. Būsime dėkingi už atsakymus.

MB Verslo Valdymo Sistemų Konsultacijos 2022-06-10 12:27:09
NEREKOMENDUOJU.
Užsisakėm keturiems apartamentams Nidoje roletus and visų durų ir langų. Išmatavo, pagamino, atvažiavo montuoti, pasirodė, kad neimatavo durų trijuose or keturių apartamentų. Prisipažino klaidą, pažadėjo, kad po dviejų savaičių atvažiuos ir sumontuos. Po dviejų savaičių skambinu, sako, kad negalėjo šito pažadėti, nes niekas neplanuoja važiuoti į Nidą, gali tik už savaitės. Už savaitės niekas neatvažiavo. Vėl skambinu, sako, kad tą dieną važiavo tik matuoti (kituose objektuose), gali atvažiuoti tik už keturių dienų...Istorija dar nesibaigė, vis dar laukiam.
Jeigu nenorite papildomo galvos skausmo, aplenkite šią įmonę.
Gerb. Jevgenij,

Dėkojame už supratingumą ir linkime gero naudojimo!

MB Verslo Valdymo Sistemų Konsultacijos
2022-06-10 12:27:09
NEREKOMENDUOJU.
Jeigu nenorite papildomo galvos skausmo, aplenkite šią įmonę.
Emilija L. 2022-05-17 10:45:17
Puiki kokybe, meistrai ismanantys savo darba. Uzsakinejam ne pirma karta. Teko palaukti eilej, bet verta. Seniau buvo sugedes reduktorius pas mus, tai be problemu pakeite. Rekomenduojam! Vilnius
Ačiū Emilija!

Nikita 2022-05-05 21:38:34
Sveiki, Gabijos g. 52-16 atlikote užsakymą (roletų ir užuolaidų karnizo montavimas) vasario mėnesį. Užsakymas buvo atliktas su broku (vienas iš roletų brokuotas, karnizas neteisingai pritvirtintas), apie 5 kartus buvo susiskambinta su meistru, kuris sakydavo kad viska padarys "an dienų" arba "sekančia savaite" bet taip nieko ir neįvyko. Po laiško reikalai pajudėjo: karnizas buvo permontuotas, roletas nuimtas su pažadu kad per 2 savaites atveš naują. Po 3 savaičių paskambinau pats, informavo kad roletas jau yra vietoje ir meistras turetu paskambinti. Praėjo dar savaite ir jokio skambučio iki šiol negavau.
Sveiki, Nikita,
dėkojame už pastabas - jos padeda tobulėti.

Bandome su Jumis susisiekti telefonu, tačiau nepavyksta. Apgailestauju dėl nepatogumų. Kai tik pavyks su Jumis susisiekti telefonu - susiderinsime detales.

Edita 2022-04-06 11:12:24
Labai ačiū už puikiai atliktą darbą.Esu labai patenkinta rezultatu ir džiaugiuosi, kad kreipiausi į Jus.Esate geri specialistai ir labai ačiū už kokybę.
Džiugu girdėti, p. Edita. Dėkojame už Jūsų komentarą.
Nebūsimas klientas 2022-03-30 19:33:22
Salono Vilniuje, Lukšio gatvėje vadybininkė- pardaveja neturi elemantarių bendravimo įgūdžių, grubi. Apie prekes/paslaugas nieko neišmano. Jausmas toks, kad mes ją "trukdome", aptarnavimo jokio. Į klausimus atsako klausimais. Po apsilankymo paliko šlykštokas jausmas, kaip 20 metų atgal.Tik išėjus, abu Laurestos darbuotojai išlėkė parūkyti, rūkė priešais įėjimą į saloną. Supratome kur nenorime užsisakyti.
Gerb. Rasa, ačiū Jums už pastabą - jų dėka sužinome, kur galime tobulėti.
Iš tiesų nesmagu dėl Jūsų patirties.

Atsiprašome Jūsų dėl minėto aptarnavimo - tikrai siekiame ne tokio klientų jausmo išėjus iš Laurestos salono. Norėdami ištaisyti situaciją parašiau asmeniškai Jums dėl vadybininko matuotojo vizito į namus.

Aurelija 2022-03-09 09:17:34
Kokybiskas ir laiku atliktas darbas. Ačiu laurestos vadybinkui, kuris pukiai patare kokias zaliuzes rinktis, nes mum spatiems tai buvo labai sunki uzduotis.
Dėkojame, Aurelija.
Nebūsimas klientas
2022-03-30 19:33:22 IP 2e7r5776
Dėkojame Laimai už atsiliepimą.

"Labai kokybiški roletai, užsakinėjom atskirai balkonui, virtuvei, kambariui, tikrai maloniai bendravo, patarė.Ačiū Baltų pr.26, Kaunas, Lauresta merginoms."
Dėkojame Vilmai už atsiliepimą.

"Noriu padėkoti Laurestos profesionaliam meistrui Vilniuje, kad greitai ir operatyviai sutvarkė tinklelį. Nuoširdžiai ačiū;)"
Eglė 2022-01-14 10:40:49
Pavasarį užsisakėme medines žaliuzes ir tinklelius nuo uodų. Buvo vis atidėliojamas ir ilginamas užsakymo įvykdymo laikas (tai tęsėsi MĖNESIAIS). Žiemos metu per šalčius paskambino ir sako, kad mes jau turime jūsų tinklelius ir galime vykdyti užsakymą. OK, pagalvojau, tikrai pats reikalingiausias momentas tinkeliams, bet kur jūs buvot visa vasarą? O žaliuzės kada? Galiausiai pasirodo, kad jos net neužsakytos, dėl nesklandumų su tiekėjais. Darbuotojai patys tarpusavyje nesusikalba, tai ko galima tikėtis dar iš tokių įmonių? Turite daug vidinių problemų, pradedant nuo nekompetetingų darbuotojų, baigiant normalios komunikacijos nebuvimu. Tokio lygio nekompetencija paskatino tiesiog atšaukti užsakymą. Ir ką jūs galvojate - likučio negrąžina jau dvi savaites.

Fun fact, užsisakėme pas kitus gamintojus ir praėjus vos 3 savaitėm jau džiaugiamės kokybiškai atliktu darbu.
Sveiki, Egle,
dėkojame už pastabas - jos padeda augti.

Asmeniniu el. paštu [email protected] parašiau Jums keletą klausimų, atsakymai į kuriuos padės greičiau išsiaiškinti Jūsų situaciją. Būsiu dėkingas už Jūsų atsakymą.

Aurimas Šumbrauskis

Dėkojame Gintarei už atsiliepimą. Džiugu, kai klientai džiaugiasi.
"Ačiū už pagamintas ir sumontuotas žaliuzes, viskas laiku ir kokybiškai. likom patenkinti!"
Vijole 2021-11-29 14:42:57
LAURESTA kompanija su daugybe padaliniu ivariuose Lt miestuose, todel pasirinkau butent sia kompanija.Taip sakant apejau smulkius paslaugu tiekejus, tikedamasi isvengti neatsakingu gamintoju. Neskaiciau net atsiliepimu :) …. O be reikalo - dabar pamaciau kad nieko gero apie jusu teikiama paslauga zmones neparaso. Faktai tokie : Rugsejo 17d buvo ismatuotas langas ir sumoketas uzstatas 50%. Buvo pazadeta atlikti uzsakyma per 1 menesi. Siai dienai dar ju nera. Po keliu skambuciu supratau, kad zmogus aname laido gale nesuristas su gamybos dirbtuvem. Tiesa, atskambinusi kelis sykius pazadejo ateinanti pirmadieni “garantuotai” bus instoliuotos. Tiesiog nebeskambinau ir laukiau kas bus toliau…… o toliau gavau pranesima buti namie Lapkricio 26d nuo 15val. Valioooo pagaliau ! Be gailescio pakeiciau tos Dienos planus ir laukiau. Deja, taip niekas ir nepasirode….. nesugebejo net pranesti nors telefono skambuciu. Beje, visa velavimo laikotarpi nesivargino paskambint, atsiprasyti uz velavima. Zodziu, tau reikia uzdengti miegamojo langus, tai tu ir ieskok musu. Sumokejai kelis simtus uzstata ir pasidarei nebeidomi….. Siandien vel pirmadienis, tikejausi po zadeto penktadienio, paskambins, atvyks, bet kur tau! Sveikinu Lauresta su 43-cia velavimo diena, puikia komunikacija ir profesines etikos virsune ! Zinau kad tokios kompanijos su laiku isnyks is marketo, uzleisdamos vieta zmonem, kurie dirba, komunikuoja su klientais ir yra atsakingi, bet siandien yra Lauresta, kurios niekam nerekomenduociau.
Sveiki, Vijole,
dėkojame už pastabas - jų dėka sužinome, kur galime tobulėti.

Asmeniniu el. paštu [email protected] parašiau Jums keletą klausimų, atsakymai į kuriuos padės greičiau išsiaiškinti Jūsų situaciją. Suprantu Jūsų nepasitenkinimą - išties nesmagu.

Ramunė Sadaunykienė 2021-10-18 10:11:15
Nesilaikote žodžio, atidėliojate ir vis ilginate laiką, per kurį mano užsakytas roletas turėjo būti pagamintas.
Neklaidinkite būsimų klientų! Jei gamyba užtrunka daug ilgiau, tai ir rašykite realų laiką!
Dar negavau savo roleto, tačiau tikrai žinau, kad daugiau su jūsų firma nenorėčiau turėti reikalų.

Ramunė Sadaunykienė.
Gerb. Ramune Sadaunykiene,
dėkojame už pastabas - jos mums svarbios.

Jūsų el. pašto adresu atsiuntėme kelis klausimus, atsakymai į kuriuos padės išsiaiškinti Jūsų situaciją. Būsiu dėkingas už atsakymą. Apgailestauju dėl Jūsų nepatogumų.

Ramunė Sadaunykienė
2021-10-18 10:11:15 IP 2g5vhjnq

Ramunė Sadaunykienė.

Vilija 2021-09-23 14:44:01
Aš patenkinta šios firmos darbu, patarė kokias medžiagas rinktis, kokybiškai sumontavo, ypač atsakingas montuotojas.
Džiugu girdėti, p. Vilija.

Aurimas 2021-07-30 09:43:51
Gerb. Daiva,
dėkojame už pastabas - jos padeda tobulėti.

Asmeniniu emailu [email protected] atsiuntėme kelis klausimus, atsakymai į kuriuos padės greičiau identifikuoti Jūsų situaciją ir pasiaiškinti. Būsiu dėkingas už atsakymus emailu. Apgailestauju dėl patirtų nesklandumų.

Marketingo vadovas
LAURESTA - roletų ir žaliuzių centras
Ačiū Jums už greitą problemos išsprendimą.

Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai, tvoros.
DOMUS LUMINA jau 15 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
Roletai, žaliuzės, tinkleliai, markizės, pergola pavėsinės

Adresas: Eigulių g. 21, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai, tvoros.
DEXTERA – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas. Patyrę specialistai jau daugiau kaip 25 metus padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu...
Regila
REGILA

Adresas: J. Tumo-Vaižganto g. 31, LT-90125 Plungė.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; vartai, tvoros.
Daugiau nei 17 metų Lietuvos gyventojų langų uždengimais besirūpinanti REGILA - jau spėjo įgyvendinti daugiau nei 700 unikalių projektų, sukurti platų prekių, paslaugų asortimentą bei išplėsti savo parduotuvių tinklą. Prekes galima įsigyti fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Klaipėdoje, Plungėje arba internetu:...
Soliteka
Roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune

Adresas: Butrimonių g. 9A, LT-50220 Kaunas.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; vartai, tvoros.
UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius langų aksesuarus, kurie apsaugotų asmeninį pasaulį nuo pašalinių žvilgsnių, visiškai patenkintų poreikius, o tuo pačiu supančią...
ISVETA ir ko
Garažo vartai, žaliuzės, roletai

Adresas: Putinų g. 23, LT-62312 Alytus.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai, tvoros.
UAB ISVETA ir Ko yra viena didžiausių įvairių rūšių lauko ir vidaus langų uždengimo produktų gamybos ir montavimo įmonių Lietuvoje. Įmonė taip pat gamina segmentinius garažo vartus, susukamus vartus ir grotas, montuoja ir prižiūri kiemo bei vartų automatiką. Centrinė UAB ISVETA ir Ko būstinė yra įsikūrusi Alytuje...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%