Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LAURESTA, V. Stropaus firma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lauresta

Atsiliepimai apie LAURESTA, V. Stropaus firma

Įvairiausios žaliuzės, roletai, garažo vartai, markizės, pavėsinės pergolos, romanetės, širmos
Parašyk savo nuomonę apie LAURESTA, V. Stropaus firma

Nataliia Vlasenko 2021-01-04 21:15:17
Darbas buvo atliktas nepatenkinamai. Kelis kartus buvo meistras. Paskutinis kreipimasis visiškai nereagavo. Todėl roletai atrodo bjauriai.
Gerb. Natalija,
dėkojame už pastabas - aiškinsiuosi Jūsų situaciją.

Asmeniniu el. paštu atsiuntėme natalijavla____@ atsiuntėme kelis klausimus, atsakymai į kuriuos padės mums greičiau išsiaiškinti situaciją.

Nataliia Vlasenko
2021-01-04 21:15:17 IP 2g5vdkka
Lina 2020-12-28 22:11:43
Absoliuciai esu nepatenkinta Klaipedos filialo darbu, uzsakymas turejo buti ivykdytas gruodzio 5 diena, taciau niekas net nesugebejo paskambinti ir informuoti kad nebus ivykdytas. Paciai teko per visur ieskoti, suprantu pandemija, susirgo gamybininkai, bet siaip klienta gerbianti imone visada informuoja, pirkome kruva ivairiu dalyku, baldu ir visada komunikacija buvo puiki. o cia atsiprasau pati turiu maldauti ir ieskoti kad kas nors atsilieptu. Po ilgu paiesku sumontavo ant 2 langu roletus, taciau tai tik trecdalis uzsakymo laukiam ir ieskom toliau. Turejo siandien paskambinti ir informuoti apie kitu roletu montavima iki Nauju metu bet spekite ar kas nors paskambino. Ka gi laukiam beveik 2 menesius nors uzsakymas gana nemazas visiems namo langams. kazkoks absurdas ir visiskas kliento negerbimas.
Gerb. Lina,
dėkojame už pastabas, jos padeda tobulėti.

Asmeniniu emailu lina.mila____________ atsiunčiau Jums kelis klausimus, atsakymai į kuriuos padės greičiau išsiaiškinti Jūsų situaciją. Dėl Covid pandemijos dabar išties turime iššūkių, kaip ir kiekviena įmonė, bet stengiamės dėl klientų.

Ramutė 2020-12-17 22:08:40
Nerekomenduoju, konkrečiai Šiaulių skyriaus. Nekokybiškai atliktas užsakymas - neįtikėtina, bet pasirodo žaliuzės pas juos ir nebūna vienos spalvos! Be jokio įspėjimo, savo nuožiūra ' pritaiko' skirtingos spalvos mechanizmą, o atvykus atsiimti prekės ir pasakius, kad toks variantas visiškai netenkina dar atsisako gražinti avansą! Galiausiai sekančią dieną, po vieno išsiųsto email'o sutinka grąžinti pinigus, bet nori kad aš pandemijos, o dabar jau ir karantino metu važiuočiau pas juos! Nesutikus, iki šiol vilkina procesą, reikalauja rašyti oficialų prašymą, mat email'as nepakankamai oficialu (?!) Atrodo, kad čia ne privati įmonė, o valstybinė, kuriai klientas - nulis, o apie elementarų 'atsiprašau', jau tik pasvajoti galima.
Gerb. Ramute,
dėkojame už pastabas, jos padeda tobulėti.

Asmeniniu emailu Ramute051____________ atsiunčiau Jums kelis klausimus, atsakymai į kuriuos padės greičiau išsiaiškinti Jūsų situaciją. Dėl pasaulinės pandemijos dabar išties turime iššūkių, kaip ir kiekviena įmonė, bet stengiamės dėl klientų.

Dainius M. 2020-12-17 15:27:35
Nerekomenduoju, ypatingai Šiaulių skyriaus (Rūdės g. 23). Darbuotoja nemaloni ir arogantiška. Užsakytos prekės vėluoja.
Gerb. Dainiau,
dėkojame už pastabas - jų dėka galime gerinti procesus.

Asmeniniu emailu meska@_______ atsiunčiau Jums kelis klausimus, atsakymai į kuriuos padės greičiau išsiaiškinti Jūsų situaciją.

Klientas 2020-12-16 18:41:10
Nerekomenduoju, ipatingai Kauno skyrius.Vadovas nemalonus ir arogantiškas, jei nutiks taip kaip man ir pagamins brokuota prekę, paskambinus jausiesi kaltas, kad kazko nori iš jo ir netiesiogiai pasius n...i
Gerb. Kliente,
dėkojame už pastabas.

Asmeniškai parašiau Jums laišką su keliais klausimais, Jūsų atsakymai padėtų mums išsiaiškinti Jūsų situaciją detaliau.

Saulius 2020-12-11 15:41:05
Rinkites bet kuria imone tik ne sita. kiek esam isbande visu kokybe nesiskundem. pasiimdavom susimontuodavom ir naudodavomes. roletai tinkamo dydzio, isbalansuoti, be broko. pasirinkom isbandyti Lauresta del geresnio kainos pasiulymo. roletai netelpa i stiklo remus ismatavo blogai padare per didelius, medziagos kampai nukripti isdraskant. apacios nukirptos kad tilptu i metala kampu. nuvaziavus i ju parduotuve nei vienam pvz tokiu nesamoniu nera. pateikus pretenzija atsisako grazinti pinigus. neigia savo prekiu nekokybiskuma, atsisako pasirasyt bet kokius dokumentus kad butu galima reiptis i vartotoju teises. tik juokias is aiskina kaip nieko mes neirodysim. kuo toliau nuo tokiu menkaverciu kontoru.
Gerb. Sauliau,
dėkojame už pastabas.

Informaciją apie Jūsų atvejį gavome ir išnagrinėję būtinai pateiksime atsakymą.

Gintas 2020-12-04 10:19:12
Iš Jūsų pasakymo suprantu, kad tai Covid-19 pandemija sutrukdė pasižiūrėti, kokių medžiagų turite sandėlyje ir jei ne Covid-19 Jūs būtumėte kita dieną paskambinę ir pasakę, kad šitų medžiagų vietoje neturite. Jei Jūs dėl Covid-19 negalite patekti į savo sandėlius Klaipėdoje, tai aš net nežinau ką Jums daugiau pasakyti.
P.S
Man telefoninio pokalbio metu buvo pasakyta, kad vėluoja iš Kinijos, todėl iš kur jus siunčiatės medžiagas, aš nežinau, bet tai parodo, kad Jūs įmonės viduje patys nežinote, nes kiekevienas darbuotojas nurodo skirtingai.
Vėlavimas vyko dėl šio užsakymo, todėl ir nuolaida turėjo būti taikoma šiam užsakymui, o ne sekančiam, kurio tikrai nebus, bet manau Jūsų tikslas būtent toks ir yra.
Gerb. Gintai,
manau, kad daugelis įmonių šiais metais susidūrė su esamų sandėlio likučių valdymo problemomis, nes lig tol veikę algoritmai po pandemijos veikia ne taip gerai. Deja, bet ir greitesnių alternatyvių tiekėjų šiuo metu rasti nėra lengva. Dar kartą apgailestaujame dėl pandemijos sukelto vėlavimo, kurio (kaip ir pačios pandemijos) išvengti mes neturėjome galimybės.

P.S
Gintas 2020-12-02 14:48:21
Nerekomenduoju ir daugiau niekada neužsisakinėčiau šitoje įmonėje. Tinklelius nuo uodų užsisakėme vasara, atvažiavo išmatavo, pasakė gaminimo terminas iki 1.5 mėnesio. Po pusantro mėnesio sulaukta skambučio ir pranešta, kad negali užbaigti užsakymo, nes trūksta medžiagų, kada bus baigta, nepaaiškinta. Praėjus beveik trims mėnesiams patys skambinome, tai atsakė, kad dalis tinklelių pagaminta, o kitų laukia kol atsiųs iš Kinijos ir atšaukti užsakymo negalima. Įmonė nejaučia savo kaltės dėl vėlavimo, trijų mėnesių laukimas tapo didžiuliu galvos skausmu. Manau įmonėje netinkamai organizuojamas darbas, nes net patys nežino kokių medžiagų turi vietoje, o kurių reikės užsakinėti. Galėjo užsakymo metu ar bent kitą dieną po užsakymo paskambinti ir pasakyti, kad neturi tokių medžiagų, kurias mes išsirinkome, todėl mes būtume iš karto atšaukę užsakymą ir kreiptumėmės kitur, o dabar po beveik trijų mėnesių laukimo, tinklelius nuo uodų sumontavo lapkričio pabaigoje, kai jau beveik žiema. Taip pat pasakė, dabar jų nenaudoti, nes šaltu metu jie gali sugesti, todėl net negalime patikrinti kaip jie pagaminti. Nesuprantu Laurestos įmonės požiūrio į klientą, nejaugi sunku paskambinti ir pasakyti, kad neturi tokių medžiagų vietoje. Manau įmonė priima užsakymus, kuriuos nėra pajėgi tinkamai įvykdyti, o klientams nieko nesako, kad neatšaukinėtu užsakymų, nes tikrai dauguma nenorėtų laukti tris mėnesius, jei žinoti tikrąją padėtį. Taip pat būtina atidžiai perskaityti sutartį, kurią sudarinėsite, nes jei kokia detalė nebus numatyta sutartyje, o sutarsite žodžiu, tai jos ir nebus, nes kiti įstatymai įmonei negalioja.
Gerb. Gintai,
dėkojame už atsiliepimą - tokios pastabos leidžia gerinti mūsų veiklą.

Noriu atsiprašyti už patirtą vėlavimą. Visiškai Jus suprantu, kai sakote, kad atrodo keista, kaip gali įmonė nežinoti krovinio atvykimo datos.

Dėl visuotinių tiekimo sutrikimų dėl Covid-19 pandemijos šiais metais iš tiesų turėjome neprognozuotą ir nenumatytą tam tikrų medžiagų trūkumą sandėliuose. Apgailestaujame dėl Jūsų gaminių vėlavimo - negalėjome iš anksto numatyti būsimų atsargų, detalių tiekimo sutrikimų dėl Covid-19 pandemijos. Deja, bet daugelis gamyklų ne tik Europoje, bet ir Pasaulyje dėl Covid-19 pandemijos susidūrė su darbo/tiekimo sutrikimais, dėl ko nukentėjo ir žaliuzių/roletų sektoriaus įmonės - kelis kartus pailgėjo detalių pristatymas. Tai palietė ir mūsų įmonę - dėl nenumatytų tiekimo sutrikimų vėlavome pagaminti kai kuriuos produktus - taip pat ir Jūsų tinklelius nuo uodų (pastariesiems vėlavo dalys iš Italijos, ne Kinijos; Italija turėjo didžiausią Europoje pandemijos smūgį vasario-kovo mėnesiais, todėl mūsų detales gaminanti gamykla buvo uždaryta, bei dėl to sutriko planuotų detalių pristatymas).

Atsiprašome Jūsų dėl vėlavimo ir tikimės, kad kiti susidūrimai su "Lauresta" bus tik teigiami, dėl to siūlome Jums 20% nuolaidą kitam užsakymui. Plačiau parašiau Jums el. paštu.

Rima 2020-11-30 17:49:53
Norėčiau padėkoti meistrams, sumontavusiens šiandien apsaugines žaliuzes. Darbas atliktas kokybiškai. Puiku, kad įmonė laikosi terminų. Sėkmės darbuose!
Ačiū Jums labai!
Alex 2020-11-24 04:37:59
Kaip čia dažnai rašo bendravimo 0. Užsakiau ir roletus ir romanetės. Bet romanetės be medžiagos. Projektų vadovas sakė kad visi gaminiai bus sumontuoti (pritvirtinti) Atėjo montavimo diena atvyko sumontavo viską išskyrus ramanečiu nes užsakyme nėra romanečiu montavimo. Parašiau Projektų vadovui kodėl taip yra, nes jis sakė kad viską pritvirtins nesvarbu kad nėra medžiagos. Gavau e mail kad išsiaiškins. Pralaukiau 5 dienos - tyla. Pabandžiau paskambinti telefonu bet kiek skambino tiek sako kad neteisingas numeris. Paėmiau kita telefona ir numeris tapo geras (speju mano numeris tiesiog užblokuotas) Pakėlus ragelį pasakė kad labai užimtas buvo ir kaip tyčia neranda juodraščiai ant kurio skaičiavo. Sakė paskambins rytoj. Praėjo daugiau nei savaite. Rytojus taip ir neatėjo.
Gerb. Alex,
dėkojame už pastabas - jos padeda suprasti, kur galime augti ir gerinti veiklą.

Asmeniniu laišku užklausiau Jūsų papildomų situacijos detalių, būsiu dėkingas už Jūsų atsakymą el. paštu.

Aušra 2020-11-19 16:54:45
Ačiū Vilniaus padalinio komandai už kokybiškai atliktus žaliuzių remonto darbus, viskas lyga nauja:)
Dėkoju, p. Aušra, už atsiliepimą!
Ieva A. 2020-10-08 10:20:22
Likome labai patenkinti langais ir tinkleliais nuo uodų, o taip pat aptarnavimu, ypač malonus ir dalykiškas buvo bendravimas su padalinio vadovu Rinaldu Vilku. Darbai atlikti laiku, kokybiškai.
Ačiū Jums, p. Ieva.
Rutene 2020-10-03 13:00:34
Esu labai patenkinta tinkleliais ir apsauginemis zaliuzemis, kurias uzsisakeme. Patogiai atsirado ir graziai atrodo. Labai greitas ir kokybiskas meistru darbas.
Ačiū gerb. Rūtene, malonu kad klientai dalinasi ir teigiamomis emocijomis:)

Gintautas 2020-10-04 13:33:06
..paprasčiausių roletų užsakymas virto du mėnesius neišspręndžiama problema: atvyko matavimams tik po trečio kvietimo, pagamino neužsakytos spalvos, su broku. Telefonu tik abstraktus pažadas: kažkas, kada nors paskambins....Tik paskambins...ir taip trečia savaitė. Matyt be vartotojų teisių istorija nesibaigs.
Gerb. Gintautai,
Dėkoju už pastabas - ne visos probleminės situacijos pasiekia mane, todėl tokios pastabos padeda susidaryti „bendresnį“ vaizdą apie mūsų procesus ir tobulinimo galimybes.

Asmeniniu el. paštu parašiau Jums keletą klausimų apie šią situaciją - Jūsų atsakymai pagreitintų situacijos išsiaiškinimą.
Apgailestauju dėl Jūsų patirtų nepatogumų.

Sarune 2020-10-02 10:31:12
Tik teigiami atsiliepimai apie šią įmonę.
Mano senoje troboje buvo pritaikyti roletai, esu labai patenkinta, kad pasitikėjau darbininkais kurie viską išrinko, namai nušvito kitomis spalvomis, namai tapo gyvesni.
Dukros najos statybos namuose buvo pritaikytos žaliuzės prie mondernaus namo interjero.
Darbininkai labai malonūs ir išmanantys savo darbą. Super!
Gerb. Šarūne, ačiū už gražius žodžius.

Sekunda 2020-10-02 08:29:53
Labai gražią roletų spalvą išsirinkote ir puikiai sumontavote roletus mano kambariui, dabar mano kambarys atrodo naujoviškai ir pasakiškai gerai. Ačiū, jums labai už puikų aptarnavimą ir linkiu Jums geriausios sekmės.
Dėkojame už atsiliepimą.

Aurimas Šumbrauskis
Tik teigiami atsiliepimai apie šią įmonę.
Darbininkai labai malonūs ir išmanantys savo darbą. Super!
Dėkojame p. Fanis už gražius žodžius.

Labai ačiū, jūsų žmonės darbą atliko labai gerai!
Fanis G.
Ginduliai, Klaipedos raj.
Viktoras 2020-09-24 11:23:08
Labai bloga firma užsakė Klaipėdoj garazo vartus sutarėm 2 savaitėm o jau 4 praėjo ir net neskambina. O paskambinus darbotajui tai sako Kaune dar ne pagamino vartų.
Gerb. Viktorai,
dėkoju už pastabą - jų dėka galime aiškintis probleminius atvejus ir mažinti jų tikimybę ateityje.

Parašiau Jums asmeniškai keletą klausimų dėl Jūsų užsakymo - atsakymai į juos man padės išsiaiškinti Jūsų situaciją.

Sandra 2020-08-26 17:58:23
Labai nusivyliau šiauliu firma, uzsisakiau 4 tinklelius nuo uodu, ir stoglangiui roleta, nuo uzsakymo praejo pusantro men. Pagaliau atveze, dziaugiaus, bet deje, viskas dar tik prasidejo, is 4tinkleliu vienas tik be broko. Kita issimatavo taip jog geru pora sprindziu truksta, na ta tai perdare, biski tarpai sviecia, lygtais uodai nelenda. Trecias, irgi su trukumais rėme, prikibt galima, nekokybiskai, kolkas uodai nelenda. Ketvirtas, ziauriai brokuotas, tarpai didziausi, uodai lenda, issikvieciau vel meistra, rodau kas blogai, uzklijavo kazkokias gumas, ale jam gerai, dabar meginsiu issireikalauti oerdarymo arba grazinima daryt, kazi kiek pavyks. Na roletas galima sakyt geras, tik biski kliurkos buvo, nesivazinejo gerai mediaga, nes buvo suspaustas remas, tai su kai tiesino liko pabraizyta. Kai moki pinigus tikiesi gero, tvarkingo ir kokybisko daikto.
Tomas 2020-09-02 11:14:23
Nerekomenduoju ir daugiau niekada neužsisakinėčiau. Roletus užsisakėme vasaros pradžioje, atvažiavo išmatavo, pasakė gaminimo terminas apie 3 savaites. Laukėme, po 3 savaičių nesulaukėme jokių žinių, nuvažiavus į ofisą, pasakė, kad dar reiks laukti, nes gaminimo terminai 4-5 savaitės. Laukėme, po daugiau nei 5 savaičių atvažiavo sudėti, pasirodo blogai išmatavo ar blogai pagamino, bet roletai per siauri, bėgeliai netinka, vėl teko laukti, pažadėjo dvi savaites, aišku laukėm ilgiau. Atvažiavęs meistras pažadėjo nuolaidas dėl tokių terminų nepaisymo, nuvažiavus sumokėti buvo pasakyta, kad jokių nuolaidų nebus. Kas galit apeikit tokią įmonę, nes ji nėra orientuota į laimingą klientą.
Gerb. Tomai,
Dėkoju už grįžtamąjį ryšį - tokių pastabų dėka galime susidaryti pilnesnį vaizdą apie mūsų aptarnavimą ir gerinti kokybę.

Apgailestauju dėl Jūsų patirties su roletais.
Išsiaiškinome Jūsų situaciją:

2020.06.05 Jūs užsakėte plisuotas žaliuzes trims stoglangiams.
2020.07.06-10 (28-ą savaitę) Montuotojams nuvažiavus pas Jus paaiškėjo, kad trūksta kreipiančiosios juostos bei pagamintos plisuotos žaliuzės per siauros. Kad nepalikti neuždengtų stoglangių langų, plisuotas žaliuzes palikome pritaisytas ant stoglangių.
Po kelių dienų pagaminome naujas plisuotas žaliuzes Jūsų stoglangiams bei atvažiavome pakeisti plisuotas žaliuzes. Taigi palikome ant stoglangių naujas tinkamas plisuotas žaliuzes, bet dėl visuotinių tiekimo sutrikimų dėl Covid-19 pandemijos dar negalėjome pritaisyti trūkstamos kreipiančiosios juostos.
2020.08.03-06 (32-ą savaitę) Kai tik gavome trūkstamas kreipiančiąsias juostas, trečią kartą atvažiavome pas Jus ir pritaisėme jas Jūsų stoglangiuose.
2020.09.03 Gavome Jūsų pastabą rekvizitai.lt svetainėje.

Apgailestaujame dėl Jūsų gaminių vėlavimo - negalėjome iš anksto numatyti būsimų atsargų, detalių tiekimo sutrikimų dėl Covid-19 pandemijos. Deja, bet daugelis gamyklų ne tik Europoje, bet ir Pasaulyje dėl Covid-19 pandemijos susidūrė su tiekimo sutrikimais, dėl ko nukentėjo ir žaliuzių/roletų sektoriaus įmonės. Tai palietė ir mūsų įmonę - dėl nenumatytų tiekimo sutrikimų vėlavome pagaminti kai kuriuos produktus (tarp jų ir plisuotas žaliuzes).
Atsiprašome Jūsų dėl vėlavimo bei matavimo klaidos ir tikimės, kad kiti susidūrimai su "Lauresta" bus tik teigiami, dėl to siūlome Jums 20% nuolaidą kitam užsakymui. Nuolaidos kuponą ir detalesnę informaciją apie nuolaidos panaudojimą atsiųsime Jums el. paštu.

Tomas 2020-09-02 11:14:23
Gerb. Tomai,

Apgailestauju dėl Jūsų patirties su roletais.
Ar galite parašyti man asmeniškai savo namų adresą? Tai man padėtų pasiaiškinti Jūsų situaciją.

Būsiu dėkingas už atsakymą.

Sandra 2020-08-26 17:58:23
Gerb. Sandra,
dėkojame už pastabas - tokių pastabų dėka galime gerinti veiklą.

Parašiau Jums asmeniškai - norėsiu pasiaiškinti detaliau Jūsų situaciją.

Audronė 2020-06-11 18:36:17
Jau antrą kartą renkuos šią įmone ir nenusiviliu. Ačiū kad greit išsprendėt susiklosčiusią problemą. Tikrai likau patenkinta tinkleliais nuo vabzdžių.
Dėkojame už atsiliepimą, p. Audrone.

Aurimas Šumbrauskis
Gerb. klientai, dėkojame už grįžtamąjį ryšį.
Labai lauktume Jūsų atsiliepimų apie mūsų darbą/produktus el. paštu atsiliepimai@lauresta.lt. Siųsdami šiuo el. paštu būsite tikri, kad Jūsų komentarus pamatysime iš karto (el. laiškus gaus marketingo vadovas) - tai leistų reaguoti greičiau (reaguotume greičiau nei rašant atsiliepimus į šį portalą) esant probleminėms situacijoms. Taip pat iškilus bet kokiam klausimui prašome kreiptis į artimiausią mūsų saloną "Lauresta", kurių kontaktus rasite adresu https://www.lauresta.lt/kontaktai/.

Ačiū už pastabas - tik jų dėka galime gerinti aptarnavimą!

Kristina V. 2020-02-12 14:20:57
Užsakymą Kauno padalinys priėmė greitai. Gamino, kaip ir žadėjo, dvi savaites. Montuoti atvyko trečią savaitę nuo užsakymo pateikimo. Labai gaila, kad montuotojai greiti it vėjas, savo darbo iki galo ir tvarkingai neatlieka.
Komunikacija padalinyje prasta. Pranešus projektų vadybininkui apie montuotojų paliktą broką informacija el. paštu nukeliavo iki padalinio vadovo Žydrūno. Deja, toliau niekas neišsisprendė iki tol, kol klientas, kantriai palaukęs, neiškentė ir nuvyko į padalinį pasiaiškinti "gyvai". Deja, pats pasikreipusysis liko kaltas, o meistrai - išteisinti. Klientas padalinio administracijai - "žemiau plintuso" lygio. Galiausiai, pavyko išsiderėti, kad projektų vadybininkas atvyktų ir įvertintų meistrų darbą, tai ir įvyko. Pagarba p. Edmundui, projektų vadybininkui, kuriam tenka nuolatos taisyti tokių "kietų" meistrų klaidas. Jei ne jo iniciatyvumas, tai dar šiandien gyventume su meistrų paliktu roletų montavimo broku.
Šiai įmonei rimtai reiktų peržiūrėti savo komunikaciją ir žmogiškuosius išteklius, jų kokybę, o svarbiausia - išmokti gerbti klientus ne tik priimant užsakymą, bet ir po to, kai jie sumokėję pinigus, turi nusiskundimų ir prašo geranoriškai juos išspręsti.
Būsimiems klientams linkiu atkaklumo išsireikalaujant tai, kas jiems priklauso.
Gerb. Kristina. Dėkoju už pastabą. Apgailestauju dėl Jūsų nepatogumų. Priimame pastabą dėl komunikacijos ir proceso - stengsimės taisytis. Pasiaiškinsiu Jūsų situaciją asmeniškai.

Aurimas Šumbrauskis
Būsimiems klientams linkiu atkaklumo išsireikalaujant tai, kas jiems priklauso.
Gerb. klientai, dėkojame už grįžtamąjį ryšį.
Labai lauktume Jūsų atsiliepimų apie mūsų darbą/produktus el. paštu atsiliepimai@lauresta.lt. Siųsdami šiuo el. paštu būsite tikri, kad Jūsų komentarus pamatysime iš karto - tai leistų reaguoti greičiau (reaguotume greičiau nei rašant atsiliepimus į šį portalą) esant probleminėms situacijoms. Taip pat iškilus bet kokiam klausimui prašome kreiptis į artimiausią mūsų saloną "Lauresta", kurių kontaktus rasite adresu https://www.lauresta.lt/kontaktai/.

Ačiū už pastabas - tik jų dėka galime gerinti aptarnavimą!

Aurimas 2020-01-13 09:13:51
Gerb. Jelena,
Dėkojame už atsiliepimą. Tik atsiliepimų dėka galime gerinti aptarnavimą ir procesus.

Kad greičiau galėčiau išsiaiškinti Jūsų situaciją, gal galite parašyti namų adresą? (parašiau Jums el. laišką).
Būsiu dėkingas.

Lauresta - roletų ir žaliuzių centras
2020-01-14 užsakytas žaliuzes gavau. Kokybė labai gera, pati medžiaga kokybiška, labai gražiai atrodo. Tikrai buvo verta laukti. Džiaugiuosi, kad pasirinkom plisuotas žaliuzes, atrodo ypatingai.
Gerb. Aurimai, ačiū už rūpestį ir nuoširdų bendravimą, susiklosčiusios situacijos paaiškinimą ir greitą problemos sprendimą.
Jelena 2020-01-10 18:20:17
Esu nusivylusi dėl užsakymo gamybos laiko. Užsakymas buvo padarytas 2019-12-03 ir pilnai apmokėtas. Rinkomės šią įmonę dėl gamybos laiko (2-3sav.), žadėjo iki švenčių įvykdyti užsakymą. Dėje šventėm žaliuzių negavom. Na, suprantama, šventės, daug užsakymų... Šiandien 2020-01-10 užsakymas nėra įvykdytas. Tikrai nemaloniai jaučiuosi dėl užsakymo vėlavimo ir gyvenimo lyg "akvariume".
Gerb. Jelena,

Būsiu dėkingas.

Pirkėjas 2019-10-18 15:30:51
Personalas pakankamai kompetetingas, tačiau norėčiau perspėti potencialius klientus, kad su įsipareigojimų vykdymu laike yra ženklių problemų. Mano konkrečiu atveju žadėjo gamybos terminus 15 d.d. Kadangi gamybos termino greitis (kuris pagal pasiūlymą buvo vidutinis lyginant su kitais) mums buvo svarbus ir dar tiko, pasirinkome Laurestą. Deja, kai atėjo sutartas laikas paskambino, jog nespėja pagaminti ir gali 1 sav. vėluoti. Sulaukus šio termino jokių žinių, pradėjus vėl teirautis ir raginti, dar po vienos savaitės pranešė, kad ale rytoj gamyba gauna audinius ir gaminiai bus už 2 dienų. Kantriai laukiu. Suėjus ir šiam terminui ir pradėjus teirautis, netikėtai praneša, kad net nepradėta ir siūlo rinktis kitą audinį. Rezultatas, po užsakymo šiaip taip pavyko atsiimti per lygiai po 32 d.d. (vietoj įsipareigotų 15 d.d.). Labai nepatikima laiko atžvilgiu, jokių kompensacijų už vėlavimus ir su tuo susijusius nepatogumus. Kam nesvarbu kada pagamins, galite rizikuoti.
Gerb. kliente P.,
dėkojame už atsiliepimą. Pastabų dėka galime gerinti savo aptarnavimą ir procesus.

Parašiau Jums el. laišką asmeniškai - lauksime Jūsų atsakymo. Jūsų atsakymai padės greičiau identifikuoti Jus ir pasiaiškinti giliau šią situaciją.

Apgailestauju dėl Jūsų patirtų nepatogumų - įsivaizduoju, kaip tai nesmagu.

Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai.
DOMUS LUMINA jau 12 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
SOLEMLUX
Roletai | Žaliuzės | Tinkleliai | Markizės

Adresas: Smiltynų kel. 3, Smiltynų I k., LT-54400 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos.
SolemluX: Roletai, Žaliuzės, Tinkleliai, Markizės, Fasado roletai SolemluX: saulės šviesa jūsų rankose! Saulė – tai ne tik gyvybinių jėgų šaltinis. Maloni šiluma ir šviesa gali paversti jaukiomis net niūriausias patalpas. Nuo šių spindulių, pasiekiančių mus per pastatų langus, priklauso gera savijauta namuose ir...
Roletai, žaliuzės, tinkleliai, garažo vartai

Adresas: Eigulių g. 21, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai.
DEXTERA – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas. Patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu...
Soliteka
Roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune

Adresas: Butrimonių g. 9A, LT-50220 Kaunas.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos.
UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius langų aksesuarus, kurie apsaugotų asmeninį pasaulį nuo pašalinių žvilgsnių, visiškai patenkintų poreikius, o tuo pačiu supančią...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME® – didžiausia plastikinių ir medinių langų bei durų gamybos bendrovė Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei 25-erius metus. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – šiltų A+ ir A++ energinio naudingumo klasių langų ir durų gamyba. MEGRAME® produkcijoje atsispindi pasaulinės langų ir durų madų tendencijos...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Maskva laukia sugrįžtant A. Navalno
Maskva laukia sugrįžtant A. Navalno 01-17 16:14
Ko gero, Maskva pastaraisiais metais nieko nelaukė taip grįžtant į tėvynę, kaip Aleksejaus Navalno. Socialinė žiniasklaida praneša, kad "Pobeda Airlines" lėktuvas, kuriuo opozicijos lyderis...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%