Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laumės baldai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laumės baldai

Atsiliepimai apie Laumės baldai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Laumės baldai, UAB

Labai noriu padekoti vadybininkei už malonu bendravima.baldus miegamo gavome laiku kaip žadejo esame labai patenkinti.sekmes jums.
Užsakinėjome tachtas. Viskas super, pasirinkom spalvas medžio, audinio. Viską pagamino, atvežė, berniukai surinko.. Jokių problemų.
Rasa 2013-09-20 10:04:44
Pirkome virtuvines kėdes. Parduotuvėje jų buvo 3 vnt., ketvirtą patarė užsakyti. Pardavėja pažadėjo, kad ketvirtoji kėdė bus mėnesio bėgyje. Sumokėjome avansą. Praėjo jau pusantro mėnesio, kėdės vis nėra. Norim grąžinti įsigytas prekes, bet parduotuvė nesutinka grąžinti avanso. Niekada daugiau nepasitikėčiau šios įmonės parduotuvėm ir kitiems to daryti nesiūlau.
Sveiki, Rasa. Įsigytų prekių priimti atgal mes negalime, o dėl kėdės, kuri vėlavo - atsiprašome. Kartais būna, kad gamintojas neatvažiuoja laiku ir tenka palaukti. Mums tokia situacija lygiai taip pat nemaloni kaip ir Jums. Gražios dienos!
kristina 2012-11-06 20:40:58
gavom virtuvinį, instrukcijos nėra, dalių trūksta, stalviršiai brokiniai..košmaras kažkoks. daugiau niekada iš ten neužsisakinesime
Sveiki, Kristina. Atsiprašome už tokią situaciją, tačiau mes fiziškai negalime įlįsti į pakuotę ir pažiūrėti, ką gamintojas padarė ne taip. Visada rekomenduojame kreiptis į parduotuvę, kurioje pirkote ir taip išspręsti problemą. Gražios dienos :)
VIRGINIJA PRONCKUVIENĖ 2019-09-30 17:35:16
Rugsėjo 30, ryte, atvežė stalą transformerį art.321 SJ Jokios informacijos apie jo valymą, didinimą - mažinimą net garantijos nebuvo.Pinigai gana didelį. Papildomai dar sumokėjau 28 eurus už jo atvežimą ir sumontavimą. O kas man sumokės už nulaužtą gėlės lapą bei purvinais batais pereitą kambarį? Kaip iš vidurio kaimo tie Jūsų žmonės. Nereikėjo laukti tų 1-2 mėnesių kol atveš, bet visa kita...
Sveiki, Virginija. Visą informaciją apie stalą suteikia gamintojas. Jeigu kyla klausimų, visada galite skambinti mums ir mes gamintojo pasiteirausime visos Jums trūkstamos informacijos. Garantija VISADA yra, o tai yra Jūsų čekis, kurio negalima išmesti. Papildomi garantiniai lapeliai nėra išrašomi. Atsiprašome už Jūsų išteptą kilimą ir nulaužtą gėlytės lapelį. Gražios dienos!
Jūratė 2018-01-18 13:51:04
Viskas puiku! Pirkome miegamojo komplektą ir esame tikrai labai patenkinti. Pristatymo metu buvo sudaužytas veidrodis kuris savaitės begyje buvo pakeistas. Ačiū
Sveiki, Jūrate! Problemą visada stengiamės ištaisyti kaip įmanoma greičiau. Labai dėkojame Jums, kad esate supratinga! Gražios dienos! :)
Asta 2018-09-09 17:06:02
Pirkau miegamojo komplekta is Plunges laumes baldu parduotuves, zadejo atvezti treciadieni o atveze ketvirtadieni, bet cia smulkmena...Pristate baldus truko vienos dezes, teko eiti aiskintis pardaveja pradejo draskyti akis, kad prisifalvonu jog nera taip buve galiausiai kazkam paskambino ir pasirodo deze buvo atrasta..Pristate tik pirmadieni ir paciai teko pasiimti is parduotuves nes isvadino mane princesemis prie kurios niekas nesiderins...Susirinkau pagaliau labai prastos kokybes konplekta na ir ka dar truko kabyklos...Vel ejau aiskintis i parduotuve, kadangi buvau jau ikyrejusi tai tiesiog atsuko ir padave is ekspozicijos modelio...Daugiau nieko is ten nepitksiu!!!NIEKADA! Pardavejos bukos ir nekulturingos o baldai grazus bet kokybes nulis!!!
Sveiki, Asta. Labai gaila dėl to, kas Jums nutiko, tačiau pardavėja iš ekspozicijos kabyklą Jums padavė tikrai ne todėl, kad jai įkyrėjote. Visada problemą stengiamės išspręsti kuo greičiau. Kad trūko kažkurios tai dėžės - tai žinoma, kad neišardysime iš ekspozicijos ir teko palaukti dar kelias dienas, kol neatvežta prekė atkeliaus, bet jei kabykla yra ekspozicijoje ir klientas sutinka ją imti iš ten - tuomet kodėl gi ne? Jums nuo to tik geriau... Prašome suprasti vieną dalyką - klysti yra žmogiška ir neklysta tie, kurie apskritai nieko nedaro. Atsiprašome, kad vairuotojai pamiršo įdėti Jūsų trūkstamą pakuotę ir džiaugiamės, kad problema buvo greitai išspręsta. Gražios dienos!
Laura Bagdzevičiūtė 2019-04-09 14:04:16
Sekcija puiki, kokybė gera, tik gavom dvi lentas aplūžusias. : (
Sveiki, Laura. Labai gaila dėl Jūsų susiklosčiusios situacijos, tačiau mes fiziškai negalime įlįsti į pakuotę ir patikrinti, kokią prekę mums atvežė gamintojas. Visada rekomenduojame kreiptis tiesiai į parduotuvę, kurioje pirkote ir problemą stengiamės išspręsti kuo skubiau. Tikimės, kad Jums tokia situacija nepasikartos ir linkime gražios dienos!
KRISTINA 2019-07-28 18:19:10
Nu taip dirba zmones savo darba : (as nezinau kaip galima siusti toki stala, net stiklas suklijuotas blogai, mechanismas nenusileidzia o pinigu suma oooooohooooooo
Sveiki, Kristina. Labai gaila dėl Jūsų susiklosčiusios situacijos, tačiau šis stalas yra ne mūsų gamybos - jį užsakome. Deja, bet mes negalime įlįsti į kiekvieną pakuotę, tad kartais taip nutinka, kad klientai gauna brokuotą prekę, o mes to net nežinome, kol jie nesikreipia į parduotuvę, kurioje pirko. Brokų pasitaiko retai, tačiau visų pirma reikėtų kreiptis į parduotuvę ir spręsti problemą realiai, nes, kad ir kaip būtų gaila, komentarai Jūsų problemos neišspręs... Gražios dienos!
Monika 2018-08-21 15:32:19
Šiaulių Tilžėje nusipirkome sekciją. Pristatė laiku, bet.. Visų pirma pastebėjau, jog trūksta vieno iš kartonų sekcijos nugarėlei užkalti. Na čia dar nieko. Toliau dar įdomiau - reikia surinkti stalčius, o dugnui presuoto popieriaus taip pat nėra (abiems stalčiams). Negana to, stalčiams bėgeliai su guoliais turėjo būti iš 2 dalių ir reikėtų susirinkti, o gavome jau surinktus, tad stačius laikysis tik ant 2 varžtelių. Priėjome prie rankenų tvirtinimo. Tiek stiklinėms, tiek medinėms durelėms rankenos tos pačios, o štai varžtai per medį 4, 2 skersmens, o per stiklą tik 3, 5. Varžtas net nekliudo rankenos skylės sienelių. Lyg viso to dar būtų maža, visos detalės apkibusios dulkėmis ir pjuvenomis, nemažai ir pabraižytos. Jei norite kokybiškų prekių, nerekomenduočiau pirkti iš šios parduotuvės.
Sveiki, Monika. Labai gaila dėl Jūsų susiklosčiusios situacijos, tačiau VISADA rekomenduojame kreiptis į parduotuvę, kad išspręstumėte problemą. Daugelį baldų gaminame ne mes patys (pavyzdžiui, Jūsų sekcija) ir mes fiziškai negalime įlįsti į pakuotę, kad pamatytumėme, kas joje blogai. Mums patiems nesmagu, kai klientai gauna brokuotas prekes, nors tai pasitaiko ir nedažnai. Visada stengiamės broką ištaisyti kuo skubiau. Gražios dienos!
LB Naujoji Akmenė
2020-08-12 10:08:47 IP 27p491fp
Simona 2020-04-15 18:09:14
Noriu pasidžiaugti pirkiniu, puikiu aptarnavimu ir labai greitu pristatymu. Atvežta kurjeriu sekcija buvo puikiai supakuota ir be jokiu defektų. Ačiū Laumės baldams už puikų aptarnavimą ir puikų baldą! :)
Sveiki, Simona :) Labai džiugu, kad esate patenkinta! :)
Laumės Baldai Naujoji Akmenė
2020-08-12 10:04:17 IP 27p491fp
Kęstutis Krecius 2020-03-04 07:46:29
Noriu pareikšti užuojautą dėl Naujosios Akmenė
s " Laumės baldai" parduotuvės projektuotojos. Nežinau ar ji mirus ar dar kokia bėda, tačiau parduotuvė nesugeba per 10 dienų įvykdyti mano užsakymo, o jei tiksliau tai tik pradėti vykdyti. Manau, kad šioje parduotuvėjre netinkamai organizuojamas darbas ir jos pasitikėjimas mažėja.
Sveiki. Labai apmaudu, kad juokaujate mirtimi - tai yra labai žema ir nepadoru. Taip pat gaila, kad skleidžiate melagingą informaciją. Sudarant kiekvieną sutartį, yra nurodytas terminas, kada bus pagaminta/pristatyta prekė. Kartais prekę galima gauti per 1-3 dienas, o kartais tenka palaukti 7-8 savaites. Projektuotoją turime tik vieną, ji taip pat žmogus, o ne robotas, tačiau brėžinį atsiunčia per 1-2 dienas ir tai nėra ilgas terminas. Per kiek laiko Jūs ateisite jo pasižiūrėti ir per kiek laiko Jūsų baldai bus pagaminti - čia jau kitas klausimas. Nepamirškime ir to, kad dirbantys žmonės atostogauja arba serga ir kartais projektuotojos atvykimo tenka palaukti savaitę ir tai yra visiškai normalu, juolab, kad laiką visada suderiname iš anksto ir Jūs puikiai žinote susitikimo laiką. Gražios dienos :)
Kęstutis Krecius
2020-03-04 07:46:29 IP 2ju3l1v6
Noriu pareikšti užuojautą dėl Naujosios Akmenė
Diana 2019-09-17 10:16:29
Uzsisake tevai minksta kampa, 2 menesius pralauke pagaliau gavo. Kampas buvo visiskai kitoks nei uzsakytas is katalogo, nei dydis neatitiko, plius brokuotas, kaina beveik 700€. Kreipesi i sia parduotuve, noredami grazinti kampa. Pardaveja tempe laika, kad praeitu 14 dienu, jog negaletu kreiptis i vartotoju teises sakydama, kad atvaziuos meistrai ir sutvarkys ta kampa. Lauke tevai taip ir praejo tos 14 dienu... Nuejo vel pas pardaveja i parduotuve ir jinai i kalbas nejo net del grazinimo. Pagrasinus paviesinti ju nezmogiskuma, pasake darykit ka norit... Niekam nerekuomenduojame Laumes baldu, ten pigiausios prekes, gaminamos garazuose su brokais ten viskas.... Cia viskas buvo Šilutėje. Nesamones vyksta su tais baldu perpardavimais cia.
Diana, Jūsų tėvai minkštą kampą užsakė liepos 02 d, iš parduotuvės pasiėmė rugpjūčio 20 d. Ant užsakymo yra nupiešta minkšto kampo pusė ir surašyti išmatavimai, tokį ir gavo, Jūsų tėvas pripažino, kad apsiriko su išmatavimais ir bute tas kampas permažas. Brokas buvo, nes susirinko blogai ir gamintojas sutvarkė. Buvom sutarę, kad, kai parduosim iš ekspozicijos tokį pat kampą, tai ir tada pasistatysim Jūsų tėvų kampą, tada ir pasirinks didesnį minkštą baldą. Apie 14 dienų net nebuvo kalbos. Kai atėjo Jūsų mama, tai ir pasakiau, kad mes dar nepardavėm to kampo, o tada Jūsų mama pasakė, kad "Padarysiu antireklamą" ir išėjo. Negaliu atsakyti už tai, kad patys suklydo, bandžiau pagelbėti. Prekių turime įvairių pigesnių ir brangesnių, kurias gamina gamyklose.
VIRGINIJA PRONCKUVIENĖ
2019-09-30 17:35:16 IP 1arvdcpb
Laura Bagdzevičiūtė
2019-04-09 14:04:16 IP 2i576ffi
Sekcija puiki, kokybė gera, tik gavom dvi lentas aplūžusias. : (
Labai nusivyle sia imone, uzsisakeme kampa gruodzio 31 ir iki siol jokiu ziniu apie ji. Nors buvo zadeta kad per 4 savaites gausime preke. Pardaveja grubi ir nemandagi, visiskai nemoka bendrauti. Niekam nepatarciau rinktis is sios imones
Tėvai pirko prieškambarį. Išpakavus, paaiškėjo, kad skilęs veidrodis ir šoninė plokštė pervežta kiaurai. Kitą dieną kreipėsi į pardavėją ir prasidėjo : nesiskaitymas su klientu, skambinejimai, pažadai, kaltinimai, elementarus tyčiojimasis iš pagyvenusių žmonių..Tėvams trūko kantrybė ir kreipėsi į vietinio laikraščio redakciją. Situacija pasikeitė, bet teko patiems išsisukti brokuotą detalę ir veidrodį iš ekspozicijos ir dėl chamiško elgesio atsisakyti užsakyto miegamojo komplekto. Keista, kad 2018 metais tokie baldų pardavėjai egzistuoja, nors perskaičius daugumą komentarų matyt tai įmonės vadovo toleruojama. Veiksmas Šilutėje
Pardavineja baldus medziagu pasirinkimas dydelis kainu nezino ar pabrangs ar ne.... susitarem paskambins apie medziagu kainas pranes ar keicias kas ar ne paskambino kita diena sako negavom kainu sake atsius kita diena. Po savaites pats skambinu klausiu sako vis dar nezino sako rytoj paskambinsim ar gavom ir kokios bus. Gavos taip kad nebeatsiliepia....
Baisu...
Pardaveja saltakraujiska, tai cia pirma..
Antra- issirinke sau tinkama STALELI, pasakeme jog ji pirksime, pardaveja pasake, kad neturi sandelije, ir reikes laukti apie savaite laiko, tai sakome pirksime ta kuris yra ekspozicijoje, pardaveja pasake, kad negaliu parduoti prekes is ekspozicijos, nes tipo neleidzia šefas (bosas). Praejus kelioms akimirkoms pardaveja pasake- damokekite 10€ ir galesite pasiimti staliuka is ekspozicijos.
Paklausus del ko tas 10€ atsakimas buvo: reikia moketi baldu sirinkimo zmonems.

Tai reziume toks- ar sefas (bosas) nera visiskai suinterisuotas parduoti preke, uz kuria butu gaves pinigus, ar toji pardaveja yra, visiska......suprantat apie ka as :)

Na o mes nuejome i kita parduotuve ir nusipirkome staliuka.

Veiksmas - Siauliuose, PC Tilže
gyvenime nebepirkciau is laumes baldu.baldai brokuoti luzta, nusipirkom spinta ir komodo, tai komodai visi stalciai isluzo o apie spinta net nekalbu kas dedas......
Uzsisakiau minksta kampa,.atveze brokuota, kompromiso nepasiseke rasti, be.to renkant netiko varztai, labai esu nepatenkinta siais baldais.Nepatariu niekam uzsisakineti baldus is "laumes baldai"
Visus nepatenkinyus "Laumes baldais "kviečiu pirkti Telšių parduotuvėje.Aš iš ten susipirkau beveik visus baldus.Abi vadybininkės labai mielos, aptarnavimas-aukšta klasė-padeda išsirinkti, pataria, tiesa, turėjau šiokių tokių problemėliu su rinkėjais, bet pažadėjo išspręsti-tikiuosi taip ir bus.Jei turi baldus sandėlyje atveža iš karto, jei ne-užsakai, užsakymus vykdo sutartu laiku.Žodžiu-esu patenkinta ir kitiems rekomenduoju.
nepatikima imone.
Pirkau komoda, gavau brokuota. Jau menuo laiko kariauju, kad galetu istaisyti broka, taciau vis niekas nesiteikia. Mazeikiu parduotuveje Ventos g. tiesiog is klientu neslepiant sypsenos tyciojamasi...
Nepatarciau su jais tureti reikalu!!! Uzsakem virtuvini ir sekcija tai buvo lapkricio 15d, pazadejo iki Kaledu bus, dabar jau sausio 20d ir pareiske, kad virtuvinis yra, o tokiu sekciju nebegamina, duos panaudota is ekspozicijos ir ne visas dalis. Su vadovu neleidzia susisiekti. Atsisakyti negalime, nes 2 men jau mokam lizinga, pinigu negrazintu. Teko kreiptis i teisininkus, bus matyti kaip viskas pasibaigs.
labas, uzsakiau komoda s.m rugsejo 11d sumokejau avansa, praejo 6 savaites kaip sutartyje rasoma, bet prekes vis nera.gal galetu suzinoti kodel nesilaikoma sutarties?Aciu
pirkome miegamojo kompklekta laukeme 3 menesius, baldus gavome brokuotus jau 4 men niekaip nesulaukiame veidrodziu, daugiau niekad gyvenime nieko is ten nepirksiuir niekam nepatariu pirkti, berekalingas nervu gadinimas....

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Skautu g. 15, LT-92281 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

"Amazon" Siatle atidarė "pop-up" skiepijimo nuo COVID-19 centrą
"Amazon" Siatle atidarė "pop-up" skiepijimo nuo COVID-19 centrą 01-25 18:25
"Amazon" sekmadienį atidarė skiepijimo nuo koronaviruso centrą, kuriame pirmą darbo dieną nuo COVID-19 paskiepijo 2.000 bendruomenės narių. JK prekybos tinklas "Asda" taip pat tampa vakcinavimo...
Pirmą kartą per 37 m. "Budweiser" praleis "Super Bowl"
Pirmą kartą per 37 m. "Budweiser" praleis "Super Bowl" 01-25 17:35
Keli didieji reklamos užsakovai paskelbė, kad praleis šiemetinį "Super Bowl", amerikietiškojo futbolo sezoną vainikuojančias finalo taurės varžybas, kurios JAV laikomos vienu iš svarbiausių...
Dėl diskriminacijos smulkieji kreipėsi į Konkurencijos tarybą
Dėl diskriminacijos smulkieji kreipėsi į Konkurencijos tarybą 01-25 17:33
Dėl karantino įvesti įmonių veiklos apribojimai turi būti proporcingi ir nesuteikti nepagrįstų privilegijų vieniems verslo atstovams, diskriminuodami kitus, sako Konkurencijos tarybos vadovas.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Walmart 146,33 +1,02%
IBM 118,61 -9,91%