Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Latransa autoservisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Latransa autoservisas

Atsiliepimai apie Latransa autoservisas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Latransa autoservisas, UAB

Vilius Kraujutis 2021-01-22 10:43:14
Spalio pradžioje, nuvariau į servisą dėl smulkmenos (rankinio stabdžio pareguliavimas). Darbo dienos eigoje sulaukia skambučio, kad surado "rimtų bėdų": susidėvėjusi vairo traukė ir kad ją reikia keisti, nes pavojinga vairuoti. Aišku, būtų reikėję daryti ir ratų suvedimą ir papildomas darbas būtų sukainavęs 150€. Kadangi iki tol nebuvau pajautęs jokių laisvos vairo traukės simptomų, atsisakiau papildomų paslaugų. Netgi po to kai atsiėmiau automobilį, tiksliai reagavo į vairo pasukimus (jokio laisvumo, jokio klibėjimo, jokio girgždėjimo nesijautė), tačiau iš smalsumo, sekančią dieną dar nuvariau į kitą servisą ir man jame pasakė, kad vis dėl to su vairo traukėmis ten viskas yra gerai. Netgi dabar keli mėnesiai po šios patirties - viskas su tomis vairo traukėmis yra gerai.

Pasitikėjau aš jais, nes tikrai buvo sudarę gerą įspūdį (entuziastai, patyrę profesionalai), tačiau, pasirodo, tas noras susigeneruoti papildomo darbo iš egzistuojančių klientų ir užpildyti tuščius langelius darbo grafike visiškai sugriovė pasitikėjimą jais ir manau, kad aš jau niekada pas juos nebevarysiu savo automobilio.
Sveiki, tuščių langeliu mes nepildome. Jeigu turite itarimu visada galime pakelti automobili ir Jums parodyti kur kas negerai jegu jau norite teisybes atvykite pakelsime ir parodysime va tada jei mes neteisus galesite ir pareiksti pretenzija. aciu geros dienos
Vilius Kraujutis
2021-01-22 10:43:14 IP 28mc0dtl

Labai ačiū už gerą darbą ir malonų aptarnavimą.
Puikus servisas, vien teigiami atsiliepimai, viskas atliekama operatyviai, be priekaištų ir už gerą kainą. visiems rekomenduoju!!!
Šio autoserviso paslaugomis naudojuosi apie tris metus, niekad dar nenuvylė. Dirba puikūs meistrai išmanantys savo darbą.
Vertinu tik teigiamai. Atsakyma del gedimo ir sprendimus del darbu gavau labai greitai. viska smulkiai išaiškino. Rekomenduočiau kitiems... +++++
Vedinas kitų gerų rekomendacijų pats šiandien apsilankiau ir nenusivyliau. Puikus, draugiškas, bendraujanti ir mandagus kolektyvas, duodantis gerų rekomendacijų ir darbus atliekantys už adekvačią kainą. Turbūt sutapimas, kad servise remonto metu (o gal net ir prieš jį) perdegė galinio žibinto gabaritas, kurį išvažiuojant pastebėjęs darbuotojas puolė keisti. Smulkmena, tačiau tai sudaro puikaus ir kokybiško serviso įspūdį, į kurį norisi grįžti vėl, nes retai to sulauksi kituose servisuose.
Puikus autoservisas, didelis dekui kolektyvui ir labai didelis dekui meistrui Vytautui.
Algirdas Uab “Arma”
2019-05-15 00:40:09 IP 28m9uv88
Puikus autoservisas. Šaunūs vyrai, problemas sutvarkė, sumokėjau labai adekvačiā rinkos kainā. Skyrė laiko paaiškinti man rūpimus klausimus. Net uošvienei rekomenduočiau ;)
Autoservisas, kuris tikrai pateisina lūkesčius, darbai atliekami išties kokybiškai ir už adekvačią kainą. Bendravimas su klientais yra tikrai superinis.
Nerijus, AUTOVAINERA
2017-12-30 21:19:20 IP 2g44d141
Geras autoservisas, nors patys irgi remontuojam automobilius, bet kai pritrukstam minciu visad kreipiames i juos visad padeda, gerai ismano savo darba, ypac Toyota markes automobiliu remonta
Dabar nebetenka lankytis (kitur gyvenu), bet patekau kolegės rekomendacija ir nepasigailėjau. Vienas iš autoservisų, kur nebandė kažką parduoti ar prastumti vien dėl to, kad vairavo mergina.
Latransa autoservisas
2014-04-02 13:15:45 IP 27tuuib2
ponas komentatoriau " tomas 2014-04-01 14:58:25 IP 84.46.173.59 " atkreipkit demesi kad Jusu IP yra rasomas tai kita karta pries rasydami ka nors pagalvokite?! Telsiai tolokai nuo Vilniaus tai pirma ir Jusu komentaru labai idomiu yra apie kitus autoservisus arba labai daznai juos keiciate arba?! prasome netersti imones vardo! aciu uz supratima

Latransa autoservisas
nekažką tikrai buna geresnių

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

SAM smarkiai išplėtė COVID-19 paveiktų šalių sąrašą, izoliuotis reikės beveik visiems 01-22 21:46
Dėl naujų COVID-19 mutacijų ir jų išplitimo rizikos Europos Sąjungos (ES) šalyse, Lietuva griežtina reikalavimus keliautojams – jie privalės turėti neigiamą testą ir izoliuotis atvykę iš daugelio...
B. Johnsonas: gauta duomenų apie britiškosios COVID-19 atmainos didesnį mirtingumą 01-22 20:35
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas penktadienį pranešė, jog esama "tam tikrų duomenų", jog naujos atmainos koronavirusas, pirmąkart aptiktas Britanijoje, yra ne vien...
Vėjo parko Baltijos jūroje vietą parinks "Ardynas"
Vėjo parko Baltijos jūroje vietą parinks "Ardynas" 01-22 20:19
Lietuvai ketinant Baltijos jūroje statyti 700 MW vėjo jėgainių parką, konkrečią teritoriją jam parinks bei pasekmes aplinkai vertins konkursą laimėjusi projektavimo, poveikio aplinkai vertinimo...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 62,46 +6,46%