Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laspalda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laspalda

Atsiliepimai apie Laspalda, UAB

comfort at home!
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Laspalda, UAB

Aciu UAB Laspalda už tinkamai atlikta paslaugą ir kompetentingą komunikaciją.
Užsakymą gavome, prekė kokybiška.
Prieš 4 mėnesius nusipirkome sofą - kampą. Jau po mėnesio naudojimo visas vidus Išlužo taip kad vaiko ligos metu negalime net jos išskleisti ir permiegoti. 600 eur kaip į balą, tarška, barška net atsisėsti baisu, pardavėjai į kalbas nesileidžia jiems viskas normalu ir pasak juos "čia mes patys kalti nes kažkaip ne taip, ne pagal jų instrukcijas ant jos sėdėjome", absurdas. Apie bendravimo manierą aš išvis tyliu. Buvo kreiptasi į vartotojų teises, laukiame žinių, nes naudotis sofą negalime, išmesti ir nusipirkti kitos irgi. Niekam nelinkii turėti tokios patirties o kaip matosi ne mes vieni nepatenkinti kokybę. P. S spalva taip pat neatitiko visiškai, tačiau kokybė audinio kolkas atroso visai gera, bet kas iš to jei net atsisėsti baisu
Saule 2021-02-23 20:23:13
Tai buvo vitrina. Nežiūrint, kad atspalvis visai kitoks, baldas kaip baldas. Atvažiavo geras, renkant irgi viskas aišku, visos dalys vietoje.
Renkantis iš foto reikia įsivertinti, kad spalva gali būti šiek tiek kitokia.
Tai jums dar labai pasisekė
Giedre 2021-02-23 19:30:47
ar patenkinti kokybe?
Renkantis iš foto reikia įsivertinti, kad spalva gali būti šiek tiek kitokia.
Saule 2021-02-13 17:13:05
Baldų laukiau 4 mėnesius.
ar patenkinti kokybe?
Baldų laukiau 4 mėnesius.
Pirkeja 2021-02-04 18:21:19
Na as ir prie nepatenkintu klientu, ☹️ nuo gruodzio 10 negaunu vaikiskos lovos. Terminai pristatymo kosmaras. Parasai, pazada ir tiek ziniu. Mano pirmas ir paskutinis pirkinys pas juos
ir as patarciau atsiimti pinigelius, man ir velavo visa men.ir dar gavau gryna broka
Pirkeja 2021-02-04 18:21:19
Jūsų vietoje susigrazinciau pinigus kol dar nevėlu patirtis
Ponia 2021-01-28 20:53:47
Miela Birutė,
Vienijames tik nelabai noriu tavo kontaktu viešinti :) parašykite i pašta malizia66@gmail.com
birute 2021-01-28 15:13:19
Karoli ir Marija, gal susivieninkim nes po viena tikrai nieko nelaimėsim.Man ir nepasisekė su ju minkstu kampu, issitampė medziaga, darosi raukslės nei mėn.nepraėjus po naudojimo.Raso kad tai normalu ir jie užtai neatsako.
Miela Birutė,
Karolis 2021-01-18 19:34:52
Labai prasta kokybė bent jau minkšto kampo, po mėnesio naudojimo isluzo miegamosios dalies laikykliai. Dar ir su garantija jaučiu su jais bėdų bus nes į pratenzijas atsako tik tuo kad duota užklausą gamintojui. Manau be vartotojų teisių neapseisim. Todėl iš savo patirties tikrai nerekomenduoju jų.
Nepadės vartotojų teisės ta pati situacija ir pas mus : (
Esu labai patenkintas minkštu kampu. Baldo kokybė puiki, atitiko mano ir žmonos lūkesčius su kaupu. Tiesa truputi vėlavo užsakymo atvykimas, bet žinant esamą situaciją dėl pasaulinės pandemijos viskas yra suprantama. Puikus aptarnavimas ir komunikacija. Ačiū jums
Neringa 2020-10-26 12:37:30
Daugiau su šia įmone nenoriu turėti reikalų. Užsisakiau virtuvinius baldus 08, 06d., šiandien 10-26d. dar nepristatė visų spintelių, jie vežasi iš Lenkijos, o baldų parvežimas užtrunka kaip iš Mozambiko.Šiaip kokybė nebloga.Bet pristatymo terminas siaubingas, patyriau daug nuostolio.
2020-10-30 d. trūkstamą spintelės korpusą pristatė, tik rankenėlių trūksta..... gal Kalėdoms po eglute rasiu.....
Labai ačiū šios įmonės kolektyvui už konsultaciją baldų pasirinkimo klausimais ir maloniu bendravimu. Šiandien sulaukiau savo užsakymo anksčiau nei buvo numatytas terminas. Baldų kokybė puiki, džiaugiuosi kad jus rekomendavo. Sėkmės jums darbuose.
Esu labai nepatenkintas šios "įmonės" bendravimu, "darbu", bendrauja grubiai, meluoja apie pristatimo terminus, terminas keičia tiek kiek vėluoja pristatyti baldą, net nusiuntus susirašinėjimą su jų rašytu terminu, vistiek neigia ir meluoja, galutiniame variante gaminio negavau, susigrąžinau pinigus. Mano patirtis su jais NEREKOMENDUOJU.
Esu nepatenkinta užnešimo įkainiais, kurie yra gerokai didesni, nei kitur. Puslapyje buvo informuojama, kad vežėjas Viabaldai, tačiau pristatė trečioji šalis. Prekę gavau vėliau, nei buvo numatyta užsakant.
Labai ačiū už malonų aptarnavimą. Atskira padėka vairuotojui už pagalbą. Sofa-lova esame patenkinti- kokybiškas gobelenas, lengvas baldo surinkimas. Greitai atsako į užklausimą. Laikosi prekių pristatymo termino. Rekomenduoju.
Agnė 2018-10-12 18:37:26
Labai nemalonus aptarnavimas. Mokama už atvežimą, tačiau pasirinkti atvežimo laiko nėra galimybės, reikia taikytis. Iš tikrųjų dėl komunikacijos labai nusivyliau. Perki, moki pinigus, kantriai lauki kol gausi prekę, o su tavimi bendrauja atmestinai. Labai nuvylė, tikuosi kad pati prekė nenuvils.
Laba diena, mes irgi turime savo darbo valandas kaip ir jūs.
Atsiprašome, kad jus nuvylėme, tačiau prisitaikyti prie kiekvieno kliento yra fiziškai neįmanoma.
Nuoširdžiai dėkoju vadybininkei p. Živiliai, dėl komunikavimo apie baldų gamybą, bei orentavimą dėl kokybės. Džiūgų, kad esami darbuotojai, darbui atsineša nuoširdžiai - manau vadovai turėtų tai vertinti ir skatinti šiuos žmones. Baldų kokybė, taip pat patikima tvarkingai padaryta. Rekomenduoju visiems apsilankyti šios įmonės tinklapyje ir peržiūrėti baldų kataloga.
Labai malonus aptarnavimas, gretas pristatymas, kokybiski baldai.Aciu jums.
Neseniai pirkau minštą kampą iš šios įmonės. Atsiliepimai tik patys geriausi. Baldas kokybiškas, greitas pristatymas ir malonus bendravimas.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai
Karibų jūros saloje dėl ugnikalnio išsiveržimo evakuojami gyventojai 04-10 19:38
Sufriero ugnikalnio išsiveržimas privertė tūkstančius žmonių Karibų jūros Sent Vinsento saloje palikti savo namus.
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms
Kretinga ieško sklypo naujo policijos komisariato statyboms 04-10 18:40
Kretingoje planuojama iš centrinės miesto dalies iškeldinti policijos komisariato darbuotojus ir pastatyti naują pastatą priemiestyje. Projektui ketinama skirti virš 1 mln. Eur.
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą
A. Merkel dalyje Vokietijos nori įvesti komendanto valandą 04-10 17:53
Vokietijos kanclerės Angelos Merkel valdančioji koalicija parengė įstatymo projektą, pagal kurį federalinei vyriausybei būtų perduoti įgaliojimai nustatyti COVID-19 apribojimus regionuose.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%