Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lasma motors, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lasma motors

Atsiliepimai apie Lasma motors, UAB

Lauto.LT

Pirkti automobilį lauto.lt yra ypač paprasta ir greita!
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Lasma motors, UAB

Nusprendėme isigyti didesnį automobili šeimai, pasiūlė varianta audi q7. Tiko, patiko, grįžus namo, pastebėjom, jog visas variklis tepeluotas, mašina kuriasi sunkiau ir pan. Nuvažiavus patikrinti pasakė koki gedimai (variklio) kadangi yra Garantinis, susitarėme nuvaryti mašina atgal i Vilnių, nes jie nesutiko, jog tvarkytų mūsų pasirinktame servise, o mašina pažadėjo grąžinti ilgiausiai po savaitės. Tuoj bus dvi, o jie diena nuo dienos tempia guma ir pasakyti aiškiai nieko negali! Parduoda mašinas jų net netikrine, antra kartą nepirkčiau automobilio ir nerekomenduoju pirkti, na nebent esant labai gerai kantrybei.
"Įsigyjau" iš šios įmonės man patinkantį automobilį, kadangi paskutiniame darbe nepakankamai ilgai esu dirbęs, man lizingo pasiūlyti negalėjo, tačiau pasiūlė ilgalaikę automobilio nuomą su išpirkimu per įmonę Go4Rent. Supratau, jog galų gale automobilio pačio neišperku, o tik moku už jo nuomą. Kad automobilis priklausytų man, turėčiau iš viso sumokėti beveik 4500 eurų daugiau, nei automobilis yra vertas
Perkant automobilį, gavau dovanų draudimą vienam mėnesiui. Po dviejų savaičių atėjo laiškas iš draudimo bendrovės, kad draudimas neapmokėtas. Susimokėjau už dovaną.
Ir mane apgavo, taip buna kai nepaskaitai atsiliepimu pries pirkdamas. Kokio dydzio nuostoli patyriau, parodys ateitis...
Nuvykęs apžiūrėti kelis variantus, kuriuos žiūrėjau tinklapyje, kaina skiriasi. Žymiai didesnę, paklausus del ko kaina skiriasi, atsakę kad tu automobilių nera, išpirko už tokia kaina, nors viskas stovi ka mačiau internete. Pravažiuoti leidžia labai mažai, bet ir to užteko kad suprasti jog mašina nevisai tvarkinga. Mašinos nuotraukų neatitinka. Darbuotojai bendravo aišku mandagiai. Kaip kitaip parduot mašina.
Nerekomenduoju!!!! Tragedija....nuotraukose tiesiog wow!!! Nuvykus į vietą nėra į ką žiūrėti...ieškojom konkrečiai BMW...ką galiu pasakyti visi pilni rūdžių, drėgmės, lempos visos užrasoja...koncultantas kuris aprodė mašinas, aiškino:, , Šitose mašinose yra kaip čia pasakyt toks kaip varžtukas kurį atsukus kondencatas išsipila" jau vien tai sukėlė didelį juoką...toliau žiūrime automobilius salone lubos atšokusios, sėdynės suplėšytos, kaikurie vairai tiesiog tragiškai atrodo...pabandžius pravažiuot išmetamos klaidos važiuoklės, oro pagalvių ir t.t...paspaudus gazo mėlynas dūmelis dažnas egzempliorius...beveik visi automobiliai buvo eksplotuoti Lietuvoje...atsidarius bagažinę randi kandžių veisyklą...Taip pat garantinis kuris yra skelbiamas, galioja tik varikliui ir pavarų dėžei....jei renkatės auto, kad refinansuotų atidžiai peržiūrėkite, koks refinansuotojas, vienas iš jų turi ryšį su mogo.lt, o kaip žino dauguma juos pasirinkus turėsi bėdą ilgam...Tai gi jau išsirinkus auto kurį galima būtų įsigyti, sužinoma, kad jis neturi tech. apžiūros...Neeikvokit savo brangaus laiko!!!!
Nepaėjo Vilniuje tai dabar Kaune atidarė nauja aikštelę KAUTO.LT, net negalvokit apie mašinos įsigijimą nes apgaus ir tiek.
Absoliučiai neatsakingi darbuotojai ir įmonė, automobiliai tragiškos būklės, atvykus vienai moteriai, buvo konkrečiai "kabinami" makaronai. Žodžiu, visiškai nerekomenduoju. Paskaičius komentarus suprantu, kad klientų nusivylusių labai daug, įtariu, kad neužilgo bus pervadinta įmonė ir toliau sukami tie patys reikalai :)
Nusivylusi kliente
2021-12-06 17:44:41 IP 66gka1sm
Prieš kelias dienas atvykome įsigyti automobilio, aprodė keleta variantų, išsirinkome patikusį, tikino kad masina gera, trukumu nebuvo, tačiau neturėjo masinos dokumentų, patikino jog per kelias dienas sutvarkys, dave masina be dokumentu. Pirma nuvykau i servisa- masina su laabai didele ATSUKTA rida, begale problemu ir vasarinem (skirtingom!) padangom, nors tikino kad tai žiemines. Kai atvykau grazinti masinos (praėjus 2 dienom) nebuvo nei atsiprašymo, nei pasiaiškinimo kodėl melavo ir slepe tokius reikalus. Siūlyčiau pasvarstyti pries vaziuojant pas juos!!!!! Nes veliau bus per vėlu!!!!
Kaip tik ieškau automobilio. Šita įmonė spamina laiškais kasdieną. Galvoju užeisiu pažiūrėti ką turi. Įvedu į paiešką nuo 2016 metų ir gaunu vieną rezultatą :D Wow, pasirodo jie grabus lavonus stumdo. Pasiskaičiau komentarus ir supratau, kad tikrai lavonus :D
Labai malonus bendravimas viskas vyko sklandziai esu patenkintas suteiktomis paslaugomis
Atvažiavau pas juos į aikštele išsirinkau mašina bmw 320 kaip ir normaliai viskas atrodo paklausiau kiek laiko technikinė apžiūra dar galioja pasiimė vokiška tech lapa ir nieko nesake išėjo.. Tuščias bakas paklausiau ar užpils pilna baka kaip reklamuoja sakė taip. Išvažiavo užpilt po geru 2 valandu gryžo sako sugedo kuro siurblys.. davė pakaitine mašina audi a6 c6 sako rytoi patys atveš mašina. Išvažiavau kuro bakas irgi tuščias sustojau į degaline. Užsipyliau už 20 euru bandau išvažiuot rankinis neatsijunge. Paskambinau jiems atvažiavo ir su užtrauktu rankiniu buksuojančia nuvažiavoį šona (kaip patys sako rankinio trosas užrudyjo). Tada kita pakaitine atvežė lexus is220 ten irgi tuščias bakas irgi už 20 užpyliau sakė, kad gražins veliau.. (gražino neviska aišku ir tai labai gynčinosi..). Kita diena paskambinu sako dar tvarko praneš kaip sutvarkys.. po 3 dienu vėl paskambino atsakymas tas pats.. dar po savaitės laiko paskambino sako jau sutvarkė galit atvažiuot atsiimt.. sakau taigi taremės, kad atvešit sako užsieme nebent kita savaite.. nuvažiavau vistiek nes su tuo lexusu baisu važinėt visa važiuoklė barška, nestabili dėžė užia.. nuvažiavus vietoi žadėto pilno bako vos puse.. dar karta paklausiau kuriam laikui T.A pasakė už savaitės baigias galioti.. sako jei nepraeisi skambink.. aišku nepraėjo nes priekinis langas skiles, dugnas smarkiai apsitepalaves, stabdžiai silpnoki ir akumuliatorius laisvas. Surado firma kur langa pakeitė. Sumokėjau iš savu pinigu 120 euru sakė tuoj perves..iki šios dienos pinigu negavau. Pats už savo pinigus pakeičiau nauja radiatoriu nes ana pasirodo kiauras buvo. Tepalus su visais filtrais pakeičiau nes seni buvo atrodo kaip 5 metai nekeisti. Nupirkau trūkstamu detaliu iki tech. (Akumo laikikli, gesintuva ir panašias smulkmenas) vistiek nepraėjo nes pasirodo kažkas rimčiau yra. Technikinė baigiasi rytoi galioti 29 diena spalio (šiandien spalio 28) susitvarkyt laiko jau nebeturiu virš 400 euru iš asmeniniu pinigu sukišau ir dar kažin kiek kišt.. į skambučius ignoruoja arba kai pakelia tai atsakymas arba “direktoriaus nėra” arba “taigi ne nauja mašina perki” … venkit šitū a******u nes tik pasiraše sutartis šypsenos dingsta ir elgiasi su tavim kaip su skuduru
Parduota nekokybiškus automobilius. Tik isvaziavus is aiksteles pasirode variklio klaida. I kalbas nesileidzia, tik per teismus. Automobilis stovi neeksplotuojamas - laukiame teismo sprendimo. Nusipirkome kita automobili is kitos imones. Šia imone tikrai siulau apeiti, jeigu nenorite tureti problemu. Jeigu pasiruose investuoti papildomai 2-3k uz automobilio remonta, si imone tikrai tinka jums. Aptarnavimas puikus iki kol nereikia spresti situacijos. Tik isvaziavus is aiksteles malonus nebezino kas yra malonus bendravimas.
Buvo nupirkta mašina, po savaitės užlinko dėžė, neina i kalbas apie masinos tvarkyma, nors teigia jog duoda garantija, garantija baigiasi tik išriedejus už vartu, taip kad gerai pagalvokit.
Pries menesi pirkau masina, viskas tiko patiko. Labai malonus darbuotojai, masinu irgi buvo is ko rinktis, audi a6 i marijampole parsivezem grazus salonas vaziuoja gerai.
Pirkau automobilį šioje įmonėje, patiko aptarnavimas, darbuotojai patarė ir padėjo išsirinkti gerą automobilį, palankūs finansavimo sprendimai ir nuolatos vykstančios akcijos.

Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT | CUPRA

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Adampolis
Sunkvežimių prekyba, dalys, servisas, finansavimas

Adresas: Perspektyvos g. 10-1, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių nuoma; automobilių prekyba; autoservisai; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
"Adampolis" įmonių grupė: UAB "Adampolis", UAB "Adampolis NT", UAB "VL Rental". Įmonių grupė: Užsiima prekyba naujais ir naudotais MAN sunkvežimiais; Valdo sunkiojo transporto serviso tinklą (centrai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje); Turi atsarginių dalių tinklą (parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%