Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lankava, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lankava

Atsiliepimai apie Lankava, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lankava, UAB

Karolina Barkauskaitė
2019-06-06 15:22:08 IP 90.131.38.146
Norėčiau padėkoti Alytaus lankavos dažų skyriaus kolektyvui už puikų darbą, malonų aptarnavimą, puikią nuotaiką bendraujant su pirkėjais, bei operatyvų aptarnavimą.
Labai patenkinti jusu darbu.Mums reikejo labai nedidelio kiekio sienu plyteliu, kuriu jus neturejote sandelyje. Jus neatsisaket priimti tokio smulkaus uzsakymo ir uzsaket plyteles is tiekejo. Viskas buvo atlikta greitai, Plyteles atejo kruopscai supakuopos. Geras darbas - labai aciu jums
Puikus aptarnavimas ! Maloniai prastovėjau puse valandos laukdama konsultanto Alytuje, nes kiti konsultantai nieko negali pasakyti dirbdami toje pačioje vietoje tik kitame skyriuje!
labai nemaloni vadove Vilniuje. pasikelusi.nemalonu buvo bendrauti.neverta kaip girdejau dirbti sitoje s*******o kontoroje.
Valdas 2017-10-19 23:51:59
Labai į domūs atrankos kriterijai. Bandžiau įsidarbinti šioje įstaigoje vadybininku (statybinės medžiagos). Nusiunčiau savo CV ir motyvacinį laišką, bet jokio užklausimo ar skambučio negavau (nors tikėjausi bet į vieną pokalbį pakvies). Pagalvojau, kad gal negavo mano duomenų, tad paskambinau tiesiai filialo vadovei, pataikiau ne laiku - pietavo, paprašė atsiųsti el. laišką su priminimu. Laišką nusiunčiau su atsiprašymu, kad sutrukdžiau pietauti, be to kartu vėl pridėjau CV ir motyvacinį laišką. Gavau atsakymą, kad neturiu reikiamos patirties (skelbime reikalavo "darbo patirtis statybų ar statybinių medžiagų sektoriuje (būtų gerai, kad darbuotojas nusimanytų bent apie vieną ar kelias statybinių medžiagų grupes)"). Mano patirti 4 metai pardavinėjant stogo dangas bei virš 10 vasarų dirbant statybose -- pasirodo tai yra patirties neturėjimas :) Ar būtina meluoti negi sunku parašyti, kad "sorry mes jau išsirinkome kandidatą" ar "mums nepatiko jūsų veidas" ar kažką panašaus
Valdai jau pajutau kokie čia vadovai dirba. Suprantu tave. Blogiausia jie daug prižada. Žmonės papuola ant jų kabliuko
Jeigu norėsi įsidarbinti į lankava gerai pagalvok. Teisybė virgis pasakė vadovė tupa blondinė. Man irgi teko tuo įsitikinti. Nemalonus žmogus. Kaip algos? Algos galima pavadinti greičiau pašalpom. Šitoje įmonėje dar liko gerų darbuotojų. Bet girdėjau dažnai ten žmonės bėga. Nerašau šito komentaro iš blogųjų kėslų. Tik noriu įspėti žmonės kad ne pakliūtų į pinkles.
PIrkom sifery IZOPOL is LANKAVOS, katras anot ju yra tvirtas nenusilupa, po keleriu metu sutruko, pradejo luptis svalva, garantinis anot pardavejo 15metu, praejo 6 metai, nusilupo sutruko, o garantinis isgaravo kaip dumas!!!!!!!!!!!!!!
Uzsisakem vandens siurbli sekmadieni.O antradieni ryte jau pristate i namus.Labai greit.Aciu
El. parduotuvėje pirkau dūmtraukio plytas. Vadybininkė aptarnavo labai maloniai ir dalykiškai, padėjo besirenkant prekę ir ją pristatant į Varėnos rajoną. Nuo užsakymo iki pristatymo nepraėjo ir 2 paros. Nustebino ir tai, kad nė vienoje Vilniaus parduotuvėje arba neradau reikiamo išmatavimo plytų Lode Janka, arba buvo per mažas kiekis, o Lankavoje jų buvo. Ačiū Lankavos darbuototai Jurgitai Kaževienei.
Nerekomenduoju!!! Internetinėje parduotuvėje leido įsigyti prekes, jas apmokėti, net patvirtino užsakymą, o po to viską atšaukė nes mat kurjeris tokio ilgio prekių pristatyt negali....visiškas absurdas, tik laiko ir nervų gadinimas...
Susiskambinau dėl vieno šviestuvo, sutariau kainą. Nuvažiavo draugas į parduotuvę Alytuje, "NULUPO" 3 eurais daugaiu ir dar kažko primurmėjo. Nerekomenduoju, nesilaiko duoto žodžio.
Prieš keletą dienų teko naudotis e-parduotuvės paslaugomis. Likau maloniai nustebinta operatyvumu ir rūpesčiu. Užsakymą pateikiau 21.30 val., o po 15 min elektroniniu laišku susisiekė vadybinikė Jurgita Kaževienė dėl pristatymo datos ir kainos. Įpatingai malonus bendravimas ir rūpinimasis pigesniu prekių pristatymu. Krepšelio suma nesiekė net 70 eurų. Prekes gavau sekančią dieną per pietus. Laikas nuo užsakymo pateikimo iki įvykdymo lygiai 14 val. Gyvenu 25 km nuo Alytaus. Labai malonus ir paslaugus vairuotojas, pristatęs prekes. Gaila nepaklausiau vardo.
Ačiū "Lankavos " e-parduotuvės kolektyvui. Nors tiesą sakant, paslaugūs visi ten dirbantys pardavėjai. Sėkmės visam kolektyvui.
Neseniai pirkau iš "Lankava", labai nustebino rūpestis, kad klientas liktų patenkintas. Po užsakymo sekančią dieną gavau pranešimą, jog liko vienas vienetas o patikrinus pasirodė ir tas brokuotas, todėl pasiūlė kitą panašų daiktą ir atsiųntė jau sekančią dieną.
Kiek esu pirkusi internetu didesnius elektronikos prietaisus, niekad nebūdavau informuojama apie broką, tekdavo vėliau aiškintis ir vežioti pačiai.
Didelis pliusas šiai įmonei
Puikiai dirbate, nustebino operatyvumas, vieną dieną užsakiau, kitą dieną viską gavau.
Nuvykau į darbo pokalbį lankavoje (alytuje) ir jis truko maždaug 30sekundžiu, nes vos spėjes įeiti per duris man pasake "aaa... Mum tokių kaip tu nereikia, sekmes kitur" na tai buvo tik mano laiko švaistymas ir net pats nesusiprates išėjau iš ten. Tikriausia kokia personalo vadovė toki ir darbininkai.
Ir aš nusivyliau Alytaus UAB "Lankava", gegužės 25 dieną pirkome tris prekes, atsiskaičiau banko kortele ir kad neužlaikyčiau eilės neatkreipiau dėmesio į kasos čekį. Pasižiūrėjau tik kitos dienos rytą prieš išmesdama ir likau nemaloniai nustebinta, čekyje vietoj 3 prekių radau keturias. Vienos iš jų tikrai neįsigijome, taigi už kažkieno prekę sumokėjome beveik du eurus, be abejo suma ne didelė, bet vis tiek nemalonu. O kitos dienos rytą nieko ir neįrodysi, tiesiog artimiausiu metu tikrai nieko nežadu įsigyti šioje įmonėje, kur dirba nesąžiningi darbuotojai.
noretusi Alytaus Lankavoj tokios tvarkos kokia buvo kai ji buvo ne tokia dar issipletusi, o dabar kas is to issipletimo jei aptarnavimas absurdiskas? aisku padidejus plotams ir prekiu asortimentui kitaip ir neissiversi kaip tik priimt daugiau pardaveju, bet kazkaip turetu patys vadovai atsizvelgti kokius darbuotojus priima.... patikrint ar jie tikrai viska zino apie tas prekes kuriu skyriuj dirba- o dabar ateini nusipirkt paprastos juodos slangos o tau priskaiciuoja kaip uz slanga skirta geriamam vandeniui kuri yra dvigubai brangesne... kompetencijos nerasta... jei taip visi atsizvelgsim i savo pareigas darbe toli nenueisim.....o jei Alytaus Lankava tikisi pelno is tokiu dalyku tai belieka palinket jai sekmes
dažnokai tenka užsisakyt prekes internetu ir labai malonu, kai susiduri su tokiu aptarnavimu kaip UAB " Lankava".
Kai ieškojau man reikalingos prekės, e-lankava jo neturėjo, tačiau vos tik prekė atsirado parduotuvėje, buvau iš karto informuota. Prekę gavau jau kitą dieną (nors gyvenu tolokai nuo Alytaus).
Užsakymą priėmė internetinės parduotuvės vadybininkė Jurgita Kaževienė, norėčiau jai padėkot už operatyvų darbą ir malonų bendravimą :)
reklaminiame leidinyje (sausio 6_31d) nurodytų prekių, kurias galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje neradau.Paskambinus nurodytu informaciniu telefonu, jokios informacijos apie mano pageidaujamą prękią negavau (nei kainos, nei koks pajungimas)_kaip galima nusipirkti prękią Jūsų eparduotuvėje, jei jos ten nėra.Nors rašote, kadprekiaujate.DĖMESIO.RAŠAU SAUSIO 17.atsakymas, teiraujantis telefonu, nespėjome įkelti.man atrodo, jei reklama nuo 6 d.tai ir epa rduotuvėje prękės turėtų būti nuo tos dienos pardavinėjamos.o, kai suspėsite įkelti (su nurodytomis nuolaidomis) tai parašykite.gal būt nupirksiu.BRANGIEJI PRADĖKITE NORMALIAI DIRBTI.tel867837815

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Daisera
Didmeninė ir internetinė prekyba statybinėmis medžiagomis!

Adresas: Jonavos g. 254-20, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos.
MŪSŲ KONTAKTAI MB „Daisera“ Įmonės kodas: 304722476 PVM kodas: LT100011314910 Registracijos adresas: Vyturio g. 13, Domeikava, LT-54348 Kauno r. Įmonės adresas: Jonavos g. 254-20, Kaunas Mob. tel. +370 61652001; +370 67717833 El. paštas: info@daisera.lt www.daisera.lt ; www.latonitas.lt Pagrindinė MB „Daisera“...
Ekokodas
IZODOM2000 LIETUVA

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; tarpininkavimas.
Izodom2000 technologijos unikalumas Izodom2000 technologija yra skirta greitai ir kokybiškai statybai Izodom2000 elementai yra tarsi LEGO kaladėlės, kurias sudėjus ir užpildžius betono mišiniu sienos yra GALUTINAI baigtos Izodom2000 sistema išsprendžia 3 iš 5 būtiniausių sąlygų pasyvaus (A+, A++) namo statyboje...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%