Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Langų sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Langų sistemos

Atsiliepimai apie Langų sistemos, UAB

Nes kokybė atsiperka
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Langų sistemos, UAB

Labai profesionalus, malonus ir savalaikis bendravimas. Norėjome pasikeisti langus ir ieškojome sau tinkamiausio varianto, todėl susisiekėme su nemažai Kaune dirbančių įmonių. Operatyvus ir malonus Langų sistemų aptarnavimas bei konsultacijos paliko geriausius įspūdžius. Ačiū.
Margarita Ruzgienė
2020-10-03 17:02:52 IP 2der08sk
Rekomenduoju "Langų sistemas". Dėkoju p.Ingridai už išsamią konsultaciją ir malonų bendradarbiavimą. Matavimas ir darbai atlikti žaibiškai, kokybiškai ir profesionaliai. Jokio streso.
Noriu padėkoti visai Langų sistemų komandai Kaune už gražų bendradarbiavimą, už greitą ir kokybišką darbą, esam labai patenkinti ir rekomenduojame. Ačiū vadybininkei Ingridai už patarimus, operatyvumą ir malonų bendravimą. Sekmės darbuose!
Užsisakiau balkono stiklinimo rėmus. Užsakymas pagal žadėtą vadybininkės terminą vėlavo, bet pagal sutarties teriminą ne. Balkono rėmai gaminami Rusijoje ar Baltarusijoje. Jų kokybė gera. Turiu priekaištų dėl montavimo darbų darbuotojams. Darbuotojai purvinais batais vaikščiojo po privačią erdvę t.y. butą, susinešė visą naudojamą įrangą į miegamąjį. Naudomiesi įrankiais subraižė grindų laminatą, prinešė tiek purvo (lauke buvo po lietaus), kad gyvenime nesu mačiusi. Darbuotojai nebuvo užsidėję antbačių ir nieko ant grindų nepasitiesė. Taip pat buvo be apsaugos kaukių (viešioje vietoje yra privaloma). Teko buto grindis plauti kelis kartus, bet nepadėjo. Kreipiausi į UAB Langų sistemos klausdama kaip išvalyti likučius klijų, sandarinimo priemonės likučius ir kitų dėmių likusių nuo darbuotojų batų. Atsakymas buvo " atsiprašome", tačiau nuo to buto grindys netapo švaresnės. Darbo metu darbuotojai leido rusišką muziką, neatsiklausdami buto savininko ir trukmė dirbti (montavimas vyko darbo dienos metu). Užsandarindami įstatytą rėmą, taupė sandarinimo putas. Norėčiau, kad rėmas atlaikytų garantinį laikotarpį. Šios įmonės tikrai kitiems nerekomenduosiu.
Rekomenduoju šią firmą.
Užsakinėjant langus - su projektų vadovu Vaclovu buvo smagu bendraut,
maloniai pakonsultavo, patarė.
Balkono langų montavimo darbus vyrai atliko laiku ir kokybiškai.
O ir kaina - iš penkioms firmoms nusiųstų pasiūlymų pasirodė prieinamiausia.

Ačiū
Užsisakėme šios įmonės gaminius - langus ir balkono stiklinimą. Likom sužavėti montuotojų darbu - greitai, kokybiškai, tvarkingai, profesionaliai. Vadyba puiki, viskas atlikta laiku. Pasirinkom juos dėl mažesnės nei kitur kainos už gaminius.
Nesilaiko pažadėtų terminu. Balkono stiklinimas turėjo buti vakar pastatytas. 6 savaitės jokio skambučio. Paskambinus aiškina kad dar nepagaminti, nors gamybos terminas žadėtas 3 sav. Dabar skambinu numeta skambutį. Negaliu išeiti į neistiklintą balkona. Jau 3 savaites senas stiklinimas išardytas, viskas paruošta. Bučiau žinojusi apie tokį aplaidumą, niekada nesikreipčiau.
Iš šios įmonės pirkome langus ir lauko duris namui. Vadybininkė dirbo tikrai gerai, paaiškino kas ir kaip, patiko. Meistrai gaminius įstatė - irgi viskas ok, buvo, kad tik sekančią dieną pastebėjome vieną įskilusį stiklo paketą- pakeitė be problemų. Lauko durų plokštė po metų pradėjo pūstis iš lauko pusės, atvažiavo meistrai, kai kurias dalis pakeitė, kai ką apskardino, bet nepadėjo, plokštė vietomis išsipūtusi ir atrodo prastai (plokštei taikoma 1 metų garantija, darbams 5 metai. 5 metai turėtų sueiti šį rudenį). Kreipiausi į įmonę pagalbos, kad vienai ar kitaip pagelbėtų, davė meistro numerį, jis pasirodo dirba Vilniuje (duris remontuoti reikia prie pat Kauno), tad pasiūlė dar paprašyti pagalbos. Kreipiausi į įmonę vėl, bet man pasiūlė meistro pasieškoti pačiam, kadangi meistrų, kurie atliktų pogarantinį remonta jie neturi. Gaila, šiuo atveju likau nusivylęs.
Puiki vadyba, AČIŪ p. Ingridai, maloniai bendravome. Darbai atlikti laiku ir kokybiškai. Sėkmės.
Esu super priekabus, t.y. kokybė man pirmoje vietoje, ir net menkiausiais paliktas įbrėžimas mane erzina. Tačiau šiuo atveju, negaliu pasakyti nieko blogo apie šią įmonę. Jiems patikėjome savo naujai statomo namo langus, o jų nemažai ir jie patys nemaži. Užsakymą atliko laiku, kokybė nepriekaištinga tiek gaminių, tiek aptarnavimo, tiek montavimo darbų. Po darbo vieta sutvarkyta ir šiukšlės išsivežtos. Montuotojai mandagūs. Lankstus požiūris derinant kainą ir kas svarbiausias, viskas legaliai su visais fiansiniais popieriais tvarkingais parengtais norint teikti juos VMI. Taigi, esame labai dėkingi Kauno skyriui. Tikimės jog ir kilus kokiems garantiniams rūpesčiams taip pat kokybiškai bendrausime :)
Darbus padarė greitai, viskas kaip žadėta, kokybiškai, malonus vadybos aptarnavimas.
Sėkmės darbuose ir gerų klientų! Ačiū ;)
Ačiū Langų-sistemos kelektyvui!
Keitėm du langus ir balkono duris. Nežinau kokiu stebuklingu būdu, meistrai viską padarė vos per valandą!
Lifto nėra. 5 aukštas. Viską susinešė, išnešė senus langus. Sumontavo. Susišlavė šiukšles ir atsisveikino.
Pats dirbu statybose. Tokio profesionalumo ir greičio dar neteko matyti. Darbas atliktas kokybiškai. Dirba tikri savo srities specialistai.
Rekomenduoju. Nr 1.
Ačiū Langų sistemų kolektyvui už greitai ir kokybiškai padarytą darbą. Keitėm ir langus ir stiklinome balkoną, viskas be priekaištų. Rekomenduoju drąsiai!
Skilus stiklo paketui ši įmonė nenuėmus stiklajuosčių nustatė, kad skilimo priežastis - termošokas. Situacija čia nesibaigia, bet kadangi mūsų atveju įmonė labiau rūpinasi teisiniais - juridiniais klausimais, nei suteiktų paslaugų kokybės vertinimu, todėl negaliu viešinti visų detalių.
"Nes kokybė atsiperka"!
Noriu padėkoti visai įmonei už greitą ir kokybišką aptarnavimą.Keitėm visus langus bei stiklinomės balkoną ir esame labai patenkinti nuo pradžių iki galo.Darbuotojai tikri savo srities žinovai, o montuotojai greitai ir kokybiškai viską sumontavo.Didelis ačiū
NEREKOMENDUOJU.
Darbai atlikti nekokybiškai. Langų angokraščių apdailos kaina aukšta, bet neatliekama išorinių angokraščių apdaila. Meistras nekompetentingas, pridarė broko, kurį teko pačiai taisyti.
Šioje įmonėje užsisakėme duris (apie jų kokybę kol kas nieko negaliu sakyti, nes dar tik antra savaitė kai jas turime), bet turiu nusiskundimų dėl atsainaus vadybininko (Kaune) bendravimo. Viskas buvo labai smagu iki kol užsisakėme duris, jis skambino, siuntė pasiūlymus ir vėl skambino. Užsisakius duris, toks malonus bendravimas ir informacijos skalida baigėsi... Mokinkite savo darbuotojus, ne tik "pasigauti" klientą, bet jį ir išlaikyti, nes vien dėl tokio atsainaus bendravimo, informacijos stokos ir pan., langų šioje įmonėje neužsisakysiu.
Nerekomenduoju. Padarytas brokas. Ir jau antra savaitė kaip nesusitaria kas jį taisys.
Ačiū kolektyvui už pagalbą išsirenkant tinkamus langus ir greitą montavimą. Sėkmės darbuose!
Pirkau Kaune likau patenkintas paslaugom.
Siaubo filmas kazkoks, Kaune Silainiuose uzsisakiau langus tai vadybininke"ale projektu vadove " o is tiesu kazkokia netasyta nestabilios psichikos merga, iskoliojo ir isvijo mane nes paprasiau atgauti tuos langus uz kuriuos sumokejau... bekit nuo tokiu verslautoju, jai nenorit but iskolioti uz tai kad pas juos perkat
Rekomenduoju šią įmonę, savo darbą atliko laiku ir kokybiškai. Langus pagamino greitai, paslaugos kaina atitiko kokybę. Montuotojai dirbo greitai ir tvarkingai. Esame dėkingi vadybininkei, kuri išmano savo darbą, padeda ir pataria iškilus klausimams. Nekilo jokių nesklandumų. Ačiū visai komandai ir sėkmės!
Labai sunkiai su terminais ir komunikavimu ofiso. Duris darė 3 mėnesius ir vistiek nespėjo laiku. O patys montuotojai profesionalūs ir greiti.
Likau patenkintas paslaugom. Rekomenduoju.
Uzsisakem landus. Atvazievo ismatavo. Gavosi samata 1600€, su nuolaida 1500€. Imone dirba labai gudrie sistema. Jei tau pasulo nuolaida tai reike moketi pinigus iskarto visus. Dar uzsakymas niekt nepradetas daryti. Vadovaujasi sutarties pasirasymu. O jei be nuolaidos tai galima moketi avansa pusie sumos kita pusie po langu istatimo. As dar niekur negirdejas kad visa suma pinigu reike sumoketi iskarto kaip dar nematai padaryto darbo. Sutartys yra tik toks dalykas kas teismais kariauti galetum. Nu yra sarasna kontora. Labai nusivilem su zmona. Bukit atsargus del apmokejimo.
Vienintelė įmonė, kuri nepavedė. Šiais laikais pilna a******ų. Pradžioje dėl didelio kiekio reklamos bandėme pirkti kitoje įmonėje, tačiau ji gerai dirbo tik kol gavo avansą. Paskui pralaukėme tris mėnesius ir atsiėmėme savo avansą.
Antru kartu užsisakėme langų sistemose. Sutartyje įsipareigojo 2 mėnesius, faktiškai sumontavo per 5 savaites. Kainą gavome taip pat geresnę nei pirmieji. Esame patenkinti ir rekomenduojame. Ir greičiau ir pigiau.
Nupirktas butas, užsakytas pilnas remontas: laiptinės durys, visų kambarių langai ir balkono apstiklinimas. Visus darbus atliko savaitę greičiau, nei įsipareigojo sutartimis. Viskas atlikta būtent taip, kaip reikalavome. Rinkomės pagal kainas, jų kaina buvo pati žemiausia, o vadybininkai dirbo tiesiog žaibiškai. REKOMENDUOJU, tik geriausi atsiliepimai!
Geri malonus ir labai visiems siulau šita imone greit padare langus atvaževo imontavo isiveže šiukšles ir jokiu priekaištu neturiu rekomenduoju ačiu jums už gerus montuotojus labai malonus ir nuoširdus rekomenduoju ;)
Norim padėkoti už ypatingai kruopštų bei atsakingą meistrų darbą keičiant langus bei vadybininkėm su kuriomis buvo lengva ir paprasta bendrauti ir surasti tinkamą sprendimą!
Noriu padėkoti pardavimų vadybininkei Jurgitai Mikalauskienei už gerą pasiūlymą įsigyjant kokybiškus langus bei rūpestį nuo pasiūlymo įsigyti langus pateikimo iki pat darbų atlikimo pabaigos. Taip pat dėkoju langų montuotojams už kruopščiai bei švariai atliktus montavimo darbus. Super! Rekomenduoju.
Ar tikrai neturit galimybiu suskaiciuoti 400 kvadratiniu metru projekto, vien tik stiklo paketus, 4mmstiklas+ 4-6 mm tarpas+ 4mm stiklas, nes vadybininke sake kad programa neleidzia,
Ačiū Jums už viską, būsiu dar viena iš daugybės atsiliepusių apie Jūsų firmą, kaip puikiai tvarkotės ir dirbate :)
Dėkojame jūsų firmai už paslaugas. Vyrai dirbo labai tvarkingai, todėl esame viskuo patenkintos. Tikiuosi, kad ir kokybė bus gera ir langai puikiai laikys šilumą šaltuoju sezonu. Sėkmės jums!
04, 07 Išsiunčiau paskaičiuoti PVC langus. Telefonu labai maloniai bendravo vadybininkas žadėjo paskaičiuoti, paskaičiavimo laukių iki dabar :), ačiu nereikia, NEKONKRETUS
Ačiū už jūsų rūpestį ir gerą darbą. Linkiu, kad jūsų požiūris į darbą nepasikeistų ir ateityje.
Atvykę sumontuoti langus darbininkai neturėjo savo šiukšlių maišų, teko paskolinti, ir tik jiems išvykus pamačiau, kad tų maišų jie neišsivežė, nors buvo užsakyta išvežimo paslauga.
O dėl aptarnavimo, reagavimo į nusiskundimus jokių pretenzijų neturiu - operatyviai susisiekia, išsamiai konsultuoja (ačiū Sandrai :))
Langai atrodo patvarūs ir kokybiški.
Buvau tiesiog sužavėta firmos paslaugomis - nuo pirmojo skambučio (ačiū, p. Sandra) iki langų sumontavimo: jokių problemų, greita ir patikima.
Ačiū Jums už kultūringą ir nepriekaištingą darbą. Sėkmės Jums
Langus užsakiau pabendravus su vadybininku, gerai nuteikė komentarai. Todėl nusivylimas buvo labai didelis. Langus įdėjo blogai, tos pačios, kaip daugelio montuotojų klaidos: palikti plyšiai po palangėmis, dideli tarpai tarp lango ir sienos. Darbininkai prišiukšlino, siukšlių maišų neatsinešę, iš vieno kambario šiukšles išsinešė, kitam paliko, išluptas lentas mėtė per balkoną. Tiesa, po "idomių" pokalbių atvažiavęs žmogus, pripažino, kad darbą blogai atliko ir užpildė bent tarpą po palangėmis. Džiaugiuosi, kad atsisakiau tos firmos apdailininko. Todėl tikrai nerekomenduoju rinktis šitos firmos.
Langus padarė daug greičiau nei 3 sav.Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai.Langais esame patenkinti.Teko bendrauti ir su kitomis įmonėmis, bet visomis nusivylėme.Džiaugiamės pasirinkę šią įmonę.Su apmokėjimu derinasi prie kliento, o tai didelis pliusas.Didelis ačiū vadybinkei Sandrai Ačiū :)
Esu patenkinta langu ir meistriukais kurie jį montavo. Ačiū.
Deja, deja. Man kaip baltai varnai taip gerai nesisiekė Keičiau sodo namelio 6langus Po poros savaičių atvyko meistrai, tvarkingai įstatė langus, bet štai čia ir stop...užpurškė tarpus, o toliau - daryk ką nori.Nors Langų sistemos reklamoje aiškiai parašyta: dalinė apdaila privaloma.Matyt teks man, seneliui, pabaigti nepabaigtą darbą.

Vilnius, Gediminas
Didelis dėkui visam kolektyvui, kad taip greitai padėjote mano LT likusiam tėvukui ir taip maloniai įsiklausėte į nestandartinius mano pageidavimus, net ir pačiame darbymetyje. Sėkmės jums! Likite tokie ir toliau!!!
Langu sistemu draugas
2014-07-30 00:06:17 IP 35ik75vb
As radiatorius uzsisakiau Kaune:) I tema. Demesio - pirmas atsiliepimas - 2013.01.18, paskutinis - 2013.06.28. Toliau - trys is ju parasyti 2014.05.08, du - 2014.05.21. Imone dirba nuo 2009 metu. Kaip cia taip? Visi pasirase vardais, jokiu slapyvardziu. Gerbiamieji, ar tik tokiu (rankiniu) budu manot pelnyt busimu klientu pasitikejima?
Labas rytas, ačiū Jums už puikų darbą, mums langus sustatė, apdailą padarė, ir šiandien pervesiu likusius pinigėlius...
Ačiū už kokybišką ir laiku atliktą darbą. Aš radiatorius užsisakiau Kaune ir norėčiau padėkoti ir vadybinkei kurios vardo nepamenu, bet ji sėdėjo prie vidurinio stalo už malonų aptarnavimą. Užsisakant pagrindinis reikalavimas buvo, kad langus sudėtų kokybiškai, tai sudėjo ne tik kokybiškai, bet ir greitai vos po dviejų savaičių nuo užsakymo. Meistrai mandagūs, nepaliko šiukšlių, langus įdėjo kokybiškai.
Tikrai geras aptarnavimas. Maloniai bendravosi su vadybininke (Egle), meistrai irgi šaunuoliai. Ačiū!
Sveiki, ačiū Jums už langus ir aptarnavimą - uošvis liko labai patenkintas viskuo! Rekomenduoju
Noriu padekoti uz malonu bendravima vadovei ir meistrams staciusiems langa uz greita, tvarkinga, kokybiska darba.Gaila, kad kitus langus state kiti.Labai visiems rekomenduoju!
Užsisakėme tris langų paketus ir duris.Telefonu labai maloniai bendravo vadybininkė.Langus sudėjo po trijų savaičių, duris po keturių savaičių.Atvažiavo dėti langus ir duris labai malonūs šios įmonės darbuotojai.Noriu padėkoti už malonu bendradarbiavima.Sėkmės darbe visam kolektyvui.

VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Eigulių g. 2, (BMS Megapolis), LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
REYNAERS ALUMINIUM
REYNAERS aluminium

Adresas: Kęstučio g. 47-27, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais. Galime parengti projekto techninę specifikaciją (skirtą aliuminio-stiklo konstrukcijoms)...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast I KÖMMERLING

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Vykdome, gerai žinomų prekinių ženklų PENOSIL bei MAKROFLEX montavimo...
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...

Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos
Programišiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos 10-29 20:57
Kompiuteriniai sukčiai pavogė 2,3 mln. USD iš Respublikonų partijos banko sąskaitos Viskonsine, iš kurios finansuojamos prezidento Donaldo Trumpo pastangos laimėti šioje svarbioje "svyruojančioje"...
BBC paskelbė naujas gaires darbuotojų pasisakymams socialiniuose tinkluose
BBC paskelbė naujas gaires darbuotojų pasisakymams socialiniuose tinkluose 10-29 19:47
Britų visuomeninis transliuotojas BBC ketvirtadienį pristatė naujas nešališkumo gaires, sulaukęs kaltinimų, kad žurnalistai ir kiti darbuotojai kelia grėsmę pasitikėjimui transliuotoju, skelbdami...
Helovinas Lietuvoje: objektai, apipinti šiurpiomis istorijomis
Helovinas Lietuvoje: objektai, apipinti šiurpiomis istorijomis 10-29 19:13
Panašu, kad kelionės po Lietuvą, į atokesnius, primirštus objektus, vėl tapo bene vienintele saugesne pramoga. Šį ilgesnį savaitgalį nacionalinė turizmo skatinimo agentūra "Keliauk Lietuvoje" ir...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Red Hat 187,71 0,00%
Google 1516,62 -5,46%