Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB RV Oferta

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę RV Oferta

Atsiliepimai apie UAB "RV Oferta"

Langų meistras

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "RV Oferta"

Jokių būdu nerekomenduoju!!! Žmonės turi žinoti kokie "meistrai" dirba šioje firmoje. Negana to, kad pirmą dieną stiklindami balkoną sugebėjo subraižyti kambario sieną ir sugadinti balkono slenkstį, ateidami antrą dieną karantino metu paprašyti užsidėti apsaugines veido kaukes teigė, kad karantinas jiems negalioja, nes yra iš Alytaus ir kaukes dedasi tik eidami pirkti alaus, stūmė duris mano link naudodami fizinę jėgą ir galiausiai išreiškė savo intelektą žodžiais: uždaryk duris, juk poniai karantinas. Žinoma, žalos už apgadintus namus niekas neatlygino, nors siuntėme nuotraukas, kaip langai buvo atremti tiesiog į baltas namų sienas be jokių apsaugų. Tegul žmonės žino su kuo turi reikalą.
Aš nepatenkinta pro langus pučia pusė metų skambinu vis žada atsiųsti meistrą dar nesulaukiau niekam nesiuliciau šią firmą
Dabar UAB "Atitvara". Nerekomenduoju kreiptis į šią įmonę, nes liksite apgauti. Apie direktorių trūksta žodžių - chamas, pilnas arogancijos. Apgaudinėja ne tik klientus, bet ir savo darbuotojus. Bėkit kuo toliau nuo šitos firmos.
Gerai ir pigiai istiklino balkona ir sarvo duris pakeite. esu patenkinta atliktu darbu. Rekomenduoju kitiems. Jokiu problemu.
pagarbiai
Elvyra
Istiklino balkona kreivai, viena karta reguliavo kita karta paskambinus nenoriai bendrauja ir konkretaus atsakymo neduoda. Garantijs 5 metai o jie po keliu men savo broku tvarkyt nenori
Simona Petkeviciute
2018-10-31 10:45:48 IP 2cc3r9kb
Spalio 19 diena UAB RV Oferta montavo duris Tvirtoves 15-24. Gavome nusiskundimu is namo pirmininko, benesant duris buvo subraizyta naujai suremontuota laiptine. Nuotraukas prisegsiu. Namo pirmininkui paprasius atsargiau elgtis, darbuotoju elgesys buvo nemandagus. Patys namo savininkai, gyvename ne Lietuvoje. Darbus priziurintis asmuo buvo iskviestas tik imontavus duris. Prasau atkreipti i tai demesi. Namo pirmininkas reikalauja zalos atlyginimo.
Nepatenkinta brigada, kuri stiklino balkoną. Atliko darbus su broku, nepagarbiai elgiasi, darbas nešvarus. Sumokėjau už apdailą. Baisu žiūrėti:, apdailos juostelės išsikraipiusios, matosi montavimo putos, palangė juda, viršui skarda atšokusi. Prašiau pataisyti. Atsiuntė tuos pačius "meistrus". Palopė. Jau antrą dieną vėl atšoko apdailos juostos.Po pataisymų nesaugu bus valyti, nes gali susižeisti rankas. Palangę irgi prilipdė, kaip kregždės lizdą.
uzsisakeme istiklinti balkona vasario men.pagal sutarti kai turejo atvezti ir istatyti istiklinima nesulaukeme, teko ieskoti.Po paieskos po savaites teikesi atvezti.Kadangi mama uzsisakinejo balkono istiklinima as suabejojau apskaiciuota kaina.Paskambinau i imone ir paprasiau samatos iki siandienos t.y. 06.08 d jos neturiu.Skambinau turbut direktoriui, kuris net nevertas tokio vardo, labai izuliai kalbejo, izeidinejo ir net nesiruose israsyti samatos motyvuodamas kad jis neprivalo tai daryti, kad tai firmos paslaptis.Mes pirkejai negalime suzinoti uz ka ir kiek mokame.Praejus 4 men kai vel nuvykau su foto, kad dar nepadaryta apdaila, teikesi atvaziuoti.Kai mama paklause kodel taip ilgai nepadare apdailos tai darbininkai atsake kad nieko nezinojo kad reikia apdaila padaryti.Tai koks darbu organizavimas, atlikimas ir t.t.Bukite atsargus neuzkibkite siai a******u firmai.
Teko dirbti apdailininku tai galiu pasakyt kad su darbu organizavimu nekas, duoda išvys ne man skirtus darbus darbus daryt, mokėjimas nelabai koks. Be to depresija biski užėjo tai teko išeiti
Šioje įmonėje dirba puikūs darbuotojai, pradedant p. Laimute, langų ir durų montuotojais ir baigiant apdailininkais. Darbus atlieka ypač gerai ir greitai. Visiems patariu kreiptis į šią firmą. Nuoširdžiai dėkoju už įstatytas duris ir langą balkone.
Nieko gero ir aš negaliu pasakyti apie šią įmonę. Užsisakiau balkono stiklinimą su apdaila ir likau nusivylusi. Pirmiausia bandė išsireikalauti sumokėti visus pinigus net neatvežus gaminio ir nepadarius darbo. Avansas buvo anksčiau sumokėtas. Atvažiavo kitą dieną trys darbininkai. Apie jų darbo kokybę ir kultūrą tai nėra net ką sakyti. Visur vaikšto su purvinais batais, nieko nesaugo. Apdegino balkone plastikinę palangę, išgriovė savavališkai lentutes, pritvirtino skardas net plėvelės pilnai nenuėmę ir galiausiai sudėjo aštuntame aukšte visus stiklus iš lauko pusės nešvarius, nučiupinėtus. Sumokėjus už pilną apdailą, meistrai sugalvojo kad gali nebaigti iki galo, nes juk vis tiek kažkada darysit remontą ir kiti pabaigs. Tačiau teko jiems baigti darbą iki galo. Pagal sutartį likusią sumą galima pervesti per tris dienas po darbų atlikimo. Antrą dieną vadybininkė jau pradėjo skambinėti dėl pinigų. Paklausus jos kaip ji gali patarti dabar nuvalyti kleckuotus tureklo stiklus iš išorės, pavaidinusi, kad jai tai labai rūpi ir pasitars su direktoriumi ką galima padaryti dingo, nes pinigus gavo ir daugiau nieko nereikia daryti. Jokios sąmatos negavau kas kiek kainavo. Reklamuoja nuolaidas, bet kažkaip negavau aš jų ir pasislėpusi paskaičiavo pati, kiek norėjo tiek paskaičiavo. Nepatariu kreiptis į šią įmonę. Geriau jau kitiems sumokėti gal ir brangiau, nors manau kad galima rasti ir pigiau, bet bent pirkėjai yra gerbiami ir darbai atliekami kokybiškai.
Kad ir kaip norėtųsi atsiliepti gerai, deja, nepavyks. Užsisakėme duris, kažką "pasimatavo" ir įdėjo 10 cm per žemas. Durys akivaizdžiai žemesnės negu šalia visoj daugiabučio laiptinėj esančios. Apart pasiūlymo "nusipirkti dar vienas tokias pačias duris už pusę kainos", t.y. už savo duris mokėti 1, 5 karto brangiau, daugiau į kalbas net nebuvo leistąsi. Savo kaltę neigė iki pat galo, teko nusileisti tik vartotojų teisėms priėmus sprendimą vartotojo naudai. Neturiu nieko prieš pačią įmonę, tačiau aptarnavimas pardavėjui akivaizdžiai suklydus - apgailėtinas.
AČIŪ už balkono duris be rankenų, jaučiuosi kaip durnyne. "Gera" vadybininkė pasitaikė, nors būtų užsiminusi, kad reikia papildomai užsisakyti rankenėlę iš lauko pusės. Labai nusivyliau tokiu firmos darbuotojų darbu. Kaina didelė, jokių nuolaidų netaikė, nors reklamavosi, kad nuolaidos iki 30%.
Noriu pagirti ir padekoti sitai firmai. Labai gerai ir greitai pagamino ir sumontavo langus ir sarvuotas buto duris. Langai ir durimis esu labai patenkintas, neturiu jokiu priekaistu. Apejau gal kokias 4 firmas - vieni kitus apkalbineja ir smeizia (ir ant sitos imones neisimtis). Gal del to kad, sitoje firmoje kaina buvo mazesne.
Zodziu aciu uz gera darba. Jei reikes duru ar langu tiesiu taikiniu kreipsiuosi i juos. Rekomenduoju ir kitiems.
Pirkau šiltnamį o gavau tik kažką panašaus bet to šiltnamiu nevadinčiau. Tartasi su pamatu gavau be, tarpai tarp strypų vietoj 70cm visas 1m. ir tt. o apie komunikaciją su valdžia galit pamiršti jūs būsit patys kalti kad kažką perkate. Trumpai tariant kol nevėlu ir nesusigadinot nuotaikos BĖKIT nuo tokios įmonės paslaugų
O man visai patiko firmelė.Tai kas, kad langus negerai išmatavo?Ne pasaulio pabaiga.Užtai pagamino laiku.Ir dėl langų kokybės rietis neteko.Susitikom su direktorium, nesislapstė.Pasišnekėjom.Padidino, kur trūko, nupjovė patys sienas ir labai gerai viskas gavosi, šaunuoliai meistrai langus montavo.Vienos durys sunkiai atsidaro ir užsidaro.Paskambinau p.Laimai ir sakė, kad atsiūs meistrus, pareguliuos ir viskas bus gerai.Kas nedirba, tik tas neklysta.O tikri meistrai visada žino kaip ištaisyti klaidą, jeigu netyčia taip atsitiko.Jei reikės langų ir vėl kreipsiuos pas juos.
Mano nuomone šita įmonė yra a******ų kompanija, neprisiima atsakomybes už brokuotus savo gaminius, nekontaktuoja ir vengia atsakomybes, direktorius neatsako i skambucius, 2 metus nesutvarko langų iki galo
Laima matuotoja nemoka matuot ir melage o is montuotoju 2 brigadu abi netike, nes subraize langa ir grindis
klientas 2015-03-26 22:35:56
Palyginti su kitais langu imones viasai nebloga imone, is 100 % langu ar duru ei 2-3 % turi nedideli montavimo ar gamybiska broka gaminant ir montuojant dideli kieki produkcijos galvoju cia viasai normalei.O mes lietuviai turim tokia liaudiska
Palaikau jus.
Pries 10 metu i buta istate duris man si firma. Uzsakiau duris su brangesnemis spynomis ir neturejau iki siol ne vieno nusiskundimo.

Uzsakiau nesenai dar duris, paziuresiu kaip dabar pagamins ir sumontuos.
klientas 2015-03-26 22:35:56
pritariu
Dirba nekokybiskai po dvieju savaiciu istatymo duru subirejo istatyta pati pigiausia spyna ir atsirado kitu defektu.paskambinus direktoriai i firma labai izuliai kalbejo.
Jokiu budu neaps.... imones, tiesiog kaip ir dauguma cia aprasiau situacija su kuria susiduriau.
Ir linkiu visiems busimiems klientams nesusidurti su imones 2-3% broku.
ypatybė greiciau aps.......kt. kitus ar ne taip?
Kaina Ju gaminiu tikrai palyginus su kitais gamintojais mazesne bet ir kokybe prastesne.
Man asmeniskai duris dejo tai pirma syki atveze duris vienoje vietoje ilenkta kitoje ibrezta buvo. Padariau nuotraukas isiunciau vadybininkei paprasiau kad pakeistu, ilga ceremonija, teko skambint ir direktoriuj bet po pokalbiu su Juo, kaip pasake kad nesimato jokiu nuotraukose defektu ir dar pridure kad ne juvelyrinius gaminius uzsisakot (cia manau bande pasiteisinti) supratau kad beviltiskas variantas yra.
Manau zmones geriau sumoketi siek tiek brangiau ir gauti kokybiska preke ir aptarnavima, negu gadinti sau nervus ir nuotaika.
atsiliepimas tik NEIGIAMAS !!!

nepasakosiu visos tos užsitęsusios istorijos su tais A********S, nes ji panaši į kitas čia aprašytas: vabybininkės nuolat "nieko nežino", visko reikia maldauti, apie jokias kompensacijas net į kalbas nesileidžia...
jie veikia panašiai kaip telefonų s*****i: atrodo, lyg ir galėtum suprasti, kad esi maustomas, bet va nekurie paima ir pasimauna. tada belieka kaltinti tik save...
Zmones is kur tiek pykcio pas jus. RV Oferta uzsisakiau duris. Atvaziavo, ismatavo, pagamino - jokiu problem nebuvo. Pasake po menesio - atveze po 3 savaiciu. Montuotojai mandagus, tikrai vyrai stengesi, viska tvarkingai padare. As likau patenkinta. O ir kaina ne paskutineje vietoje (palyginau su kitom firmom) - ju maziausia. Ai tiesa buvau nuvykusi I ju cecha - pamatytumete koki kieki duru jie ten gamina. Visi tik laksto kaip bites. As tikrai nieko blogo negaliu pasakyti.
As uzsisakiau pas juos ir sarvo duris ir langus. Ju kainos tikrai zemesnes nei kitur. Palaukti reikejo vietoj 4 savaiciu, laikiau 5 savaites (bet as galvoju kainos zemesnes - tai ir uzsakymu daug) Atveze, sumontavo, jokiu problem. Viskas kokybiskai pagaminta, tvarkingai sumontavo - jokiu nusiskundimu. As netikiu ka cia raso (greiciausiai konkurentai juos smeizia) - as tikrai patenkintas ir kitiems rekomenduoju...
Sveiki, mano tėvų bute keitė buto langus...langus pagamino per mažus, apdaila langų, dar nesu gyvenime mačiusi..kampus prišaudė kabėmis...Keista, kaip tokiais konkurencijos laikais tokia įmonė gauna užsakymų..
Irma 2014-08-28 18:57:11
Sveiki, mes iš šios firmos nusipirkome šarvo duris. Ir nuo ko čia pradėti pasakoti? Administratorė buvo itin maloni, kol užsakinėjome duris. O tada... Atvežė duris, o žadėtą garantinį taloną pamiršo. Teko eiti pačiai pasiimti - pirkėjui tai svarbus dokumentas. Nuėjau. Palaukiau, kol tą dokumentą išspausdino nei šiokį nei tokį, bet, nusprendusi, kad vis geriau nei nieko, pasiėmiau. Tada apsižiūrėjau, kad vienai spynai vietoj perkant žadėtų penkerių metų garantijos, įrašė pora metelių mažiau. Teko priminti, apie kelerių metų garantiją kalbėjo mums užsisakant duris. Pataisė. Bet apskritai administratorė šiuo mano apsilankymu nebuvo patenkinta. Ką jau kalbėti, kad sulaukčiau apgailestavimo ar atsiprašymo už nepristatytą garantinį taloną ar nusuktus kelerius garantinius metelius, jaučiausi kaip atėjusi ieškoti tai, ko nepametusi... Būčiau pamiršusi ir nerašiusi šio atsiliepimo, bet tuo bėdos nesibaigė. Nepraėjus garantiniam laikotarpiui, tiksliau gana greitai po durų įstatymo, pradėjo luptis ir atplaišomis prie durų kristi durų plokštė. Mano trijų dešimčių spinta atrodo geriau nei naujos durys: (Teko vėl kreiptis į Langų meistrą. Administratorė sakė, kad to, apie ką aš kalbu, negali būti, bet, kaip ji patikino, užregistravo mano pranešimą, paėmusi mano mobiliojo numerį, žadėjo per kelias dienas atsiųsti meistrus. Praėjo mėnuo - jokie meistrai neapsireiškė. Daugiau nematau reikalo skambinti ar eiti į nekokybiškas duris įstačiusią įmonę - aš ne piemuo, kad lakstyčiau pirmyn atgal. Žodiniai pareiškimai šiai įmonei kaip nuo žąsies vanduo, tad tenka imtis veiksmų (civilizuotų). Vienas iš jų - pateikti žmonėms informaciją, kurios Langų meistras savo reklaminėse skrajutėse nespausdina.
Labai panasi situacija ir pas mus... Garantinio remonto darbu laukiam jau puse metu, kiek skambinam pranesa, kad atvaziuos, bet jokiu ziniu is ju..Beje preke gavom taip pat nekokybiska, nedailiai pagaminta. Gaila, kad komentarus pasiskaiciau po duru uzsakymo. Niekam nerekomenduociau sitos firmos!!!
JP 2013-11-09 15:57:52
Labai pasipūtęs vadovas... jo arogancija tik kelia juoką :)
Esu darbuotojas sios firmos ir visapusiskai jums pritariu:)
Aaaa 2014-01-24 09:36:12
Labai nerimta firma. Susitariam su direktorium del susitikimo, o sutarta val ofisas uzdarytas o ragelio niekas nekelia.
Ir man tas pats. Padarė duris be apdailos tai jau 4 mėnuo niekaip neprisiprašau, kad atvažiuotų iškeltų duris ir padarytų durų apdailą! Tai rašau skundą vartotojų teisių inspekcijai-nusibodo stumdyti su jais durnių.
na oferta tai tai klounų buveinė pradedant administratorės kompetencija tikriausiai kulinarijos specialistas daro užsakymus ir brėžinius jeigu įėjimo duris padaro atsidarančias į vidų priperša kažkokių apdailos juostelių kurių meistrai negali uždėti ir palieka o paprašius pasiimti ir grąžinti pinigus atsisako net kalbėti nekeldami ragelio o darbus atliko nekokybiškai per 67 dienas norit susigadinti nervus UŽSISAKYKIT LANGUS IR DURIS OFERTOJ
Jungiuosi ir as prie tos daugumos, kuriu nuomone apie sia imone neigiama, uzsisakem 4 lagus, zadejo pagaminti per 2-3 savaites, taciau laukeme menesi, vietoj 4 langu, atveze 3, viena pagamino ne toki, koki buvome uzsisake, taigi teko laukti dar menesi....Jei isskirt darbuotojus, su kuriais teko bendrauti, tai apie ofise sedincias ir atsiliepinejancias telefonu merginas, galiu pasakyti, kad joms is tiesu gerokai truksta mandagumo, nebuvo malonu bendrauti (kaskart paskambinus ir pasiteiravus apie uzsakyma, pasijausdavau kalta, kad uzsakiau)... Montuotojams (Aivarui ir jo kolegai) galiu padekoti (dirbo gerai, greitai ir atsakingai) ir palinketi susirasti darba kitoje imoneje, labiau vertinancioje savo klientus, imones varda, bei savo darbuotoja.
Turime uzsisake is cia langus, kolkas viskas tvarkoje, tik aptarnavimas tai nepasakyciau, kad suinteresuoti parduoti, mergina kiek supratau nelabai ka nusimananti ir dar tokiu tonu kalba, kad nelabai ir norisi uzsisakyti cia:) administratore lyg ji buvo, bet visiskai nekompetetinga, tokia per daug jau atsiputus:)
Nereikėtų čia taip gąsdinti. Nėra taip blogai, kaip rašote...arba ne visi meistrai taip dirba. Užsisakiau balkono stiklinimą ir lauko duris. Po to pasiskaičiau šiuos atsiliepimus... Neradau sau vietos, pergyvenau, gailėjausi, kad nepaskaičiau prieš užsisakant. Po 3 savaičių pasiskambinome dėl užsakymo, administratorė labai maloniai kalbėjo, ką pažadėjo tą ir padarė t. y. viskas buvo pagaminta laiku, atvežta laiku. Laukiau to "broko" apie kurį čia rašote, bet...mano nuostabai, aš jo nesulaukiau... Galiu tik padėkoti už malonų bendravimą administracijai, atliktą darbą meistrui Erikui ir jo komandai. (Tikiuosi, kad nors kiek galėsiu nuraminti tuos, kurie, kaip ir aš graužiasi ir su nerimu laukia užsakymo įvykdymo. Žinoma, negaliu už visus garantuoti, bet tikėkite, kad ne visada "šaukštas deguto sugadina visą statinę medaus".)
Įmonė negerbianti nei savęs, nei klientų, užsakytą langą pardavė ir net nesiteikė paskambinti
Apie jų darbo kokybę siūlau pažiūrėti:

Netikėkite jų reklaminiais bukletais ir žadamom nuolaidom. MELUOJA!!! Užsakymą priimantis asmuo nesiskaito su užsakovu, nesikalba, o tik primeta savo nuomonę. Neapsieita be broko. Būkite budrūs, jei naudositės šios firmos paslaugomis. Nepatarčiau...
Apgavo - suklastojo sutarti - uzsisakeme langus su medzio drozliu palangemis, o atveze ir istate paprastas PVC plastmasines tusciavidurias kazkokias, siaubingos kokybes palanges. Sutartyje nepazymejo ko praseme, o paskui issigyne, kad nieko nezino. Pirkome net 14 langu, ir taip isdure, kad net slykstu - GYVENIME NESU MACIUS TOKIOS FIRMOS - a*******i PASKUTINIAI !
Jei ieskote rimtos firmos, reputacijos ir kokybes - ne cia pataikote.
na kaip galima ka nors gero parasyti vietoj 3-4 savaiciu laukeme 6 savaites ir tai ne is pirmo karto atvyko.Reikejo namuose sedeti keliais paras. O dar ir sudejo su broku, tai dabar negalima prisisaukti kad sutvarkytu.labai tikiuosi kad viskas bus gerai.Taisykites i gera puse.
Labai pasipūtęs vadovas... jo arogancija tik kelia juoką :)
Cia turi dometis darbo inspekcija... tokiom darbo salygom,
tikri a*******i melagei o labeuse justas

VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Eigulių g. 2, (BMS Megapolis), LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
REYNAERS ALUMINIUM
REYNAERS aluminium

Adresas: Kęstučio g. 47-27, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai.
Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais. Galime parengti projekto techninę specifikaciją (skirtą aliuminio-stiklo konstrukcijoms)...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast I KÖMMERLING

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Vykdome, gerai žinomų prekinių ženklų PENOSIL bei MAKROFLEX montavimo...
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...

Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą
Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą 12-02 19:38
Opozicijos pateiktas siūlymas paleisti Knesetą buvo priimtas 61 balsais prieš 54, kai Benny Gantzui išvakarėse paskelbus, kad jo vadovaujama partija "Mėlyna ir balta" parems šią trapiai koalicijai...
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą 12-02 19:20
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį sveikatos apsaugos pareigūnams nurodė nuo kitos savaitės pradėti plataus masto vakcinavimą nuo koronaviruso.
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4%
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4% 12-02 18:33
Artumą su koronavirusu sergančiais žmonėmis fiksuojančią mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" iki šiol parsisiuntė 130.000 žmonių – maždaug 4% Lietuvos gyventojų, trečiadienį pranešė Sveikatos...

Karantino metu Jūs:

Hasbro 96,19 +3,40%