Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Langė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Langė

Atsiliepimai apie Langė, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Langė, UAB

Kristina paulauskiene
2020-01-19 22:05:11 IP 1b2akm3d
Pries 2 savaites uzregistravo gedima, iki sios g dienos jokiu ziniu
Sakykit ka norit, man tiko viskas. Ir kaina ir langais patenkitas. Darinejasi gerai, dariausi termovizines nuotraukas, viskas gerai, o jos viska parodo. Reziumuojant gerai kad pasiklausinejau kaimynu o ne skaiciau cia nieko vertus plepalus...
Tai apie jusu imone. Nes uab lange turbut baisiausia Lietuvoje.. galiu imesti sutarties foto. Antra karta net uz dyka su jumis reikalu netureciau ir niekam nerekomenduosiu.
UAB Langė 2019-12-13 17:16:25
Labai dėkoju už pastebėjimą, pranešime IT specialistui. Ar Jūs norėjote padėti šiuo klausimu? :)
Taip, esu nepriklausoma dizainerė, galiu padėti dėl reklamos ir rinkodaros mano el paštas: egleskroviniai@gmail.com
Aurelija 2019-07-24 13:55:07
Bėkite visi nuo šitos įmonės. Nei kokybės languose, nei paslaugose. Langai užsakyti kovo 21. Žadėjo per 4 savaites. Sudėjo birželio mėnesį, (kreivai ir brokuoti langai) ir prasidėjo. Kadangi užsakinėjome langus skandinaviškus, su apdailos grotelėmis ir nepigius, taigi grotelės buvo kreivos. Sutiko iš 4 langų, vieną pergaminti. Teko vėl laukti 3 savaites. Tada nebeatrado laiko sumontavimui. "Susirgo" "auksarankis". Kitų matyt neturi. Po sumontavimo pradėjo lysti montavimo gabumai ir gudrybės, pasirodo kad langai sudėti į angas nesimetriškai, vienoj pusėje tarpas 5 cm., kitoje priglausta prie sienos. Apsišiltink kaip tik išmanai. Kad suderinti grotelių lygį, "meistrams" pakako proto "bulgarke" nupjaustyti terasos durų aliumininę apdailą, nesvarbu kad matosi ir kampai nurėžti. Vienas langas net neturi taisyklingos stačiakampio formos kreivas rėmas, ir čia jie nemato jokios problemos. Pasakius meistrams priekaištus, sėdo ir išvažiavo. Tada prasidėjo dar gražiau. Vietoj kokybiškos prekės ir kokybiškos paslaugos siūlymai susimontuoti pačiam. Žodžiu. Dabar pažadėjo permontuoti viską rugpjūčio pradžioje, bet...Visą vasarą dėl "Langės" kokybiško aptarnavimo negalime su statybomis net pajudėti, nei apdailos daryti, nei apšiltinti, nei kitus planus planuoti. Langai brokuoti, meistrų normalių neturi, dar sugeba name rūkyti ir mėtyti nuorūkas. Ir čia jie skaito, kad mes priekabūs klientai, juk jei lango įstrižainė skiriasi 1 cm ir matosi plika akimi, tai kas čia tokio. Dabar lauksim kažkokio jų auksarankio, kuris sugebės tą kreivą langą įdėti tiesiai. Patarimas, jei norite streso, nervų, esate bedarbiai ir neturite jokių kitų planų artimiausiu pusmečiu, prasidėkite su šita įmone.
Ponia Aurelija, ne tai įmonei skirtas komentaras. Prašome pasitikrinti.
Gerb. Aurelija, ne tai įmonei skirtas komentaras. Prašome pasitikrinti.
SV 2019-11-24 22:19:26
Atkreipkit dėmesi kad Jūsų net logotipas nebetitinka reklamos taisyklių svetainėje yra 176 kodo klaidos, 2ia elementari rinkodara :)
Ačiū, gerai atliko darbus.
Užsisakinėjau langus, ir nemažą kiekį į namą, viska puikiai atliko, gaminius pristatė laiku, montuotojai tikrai šaunūs vyrukai, atliko darbus kruopščiai ir gana greitai. Ačiū Tikrai rekomenduoju šią įmonę.
Daugiau gyvenime nieko iš jų neužsakyčiau. Darbo iki galo neatliko. Padarė brokuotai.
Langų kokybei priekaištų nėra, bet montuotojai siaubingi. Sutarta, kad atvyks po piet, laukiau nuo 13 val.... atvažiavo 19 val. iki 21 val gręžiojo ir dėjo langus su pailsėjimais, parūkymais. Langų gamyba irgi vėlavo apie tris savaites.. Nerekomenduoju.
Del langu neturiu jokiu priekaistu, bet darbuotoju bendravimas (laiku neatveze langu) tai ka as zinau, tokiu neissilavinusiu ir nemokanciu bendrauti su klientais sunkiai atrasi sioje zemeje, meluoja per akis, nesusikalba jie tarp saves o saukia ant klientu, geros dienos visiems
Tragiska kompanija. Mes buvom uzsisake lauko duris. Taip ir nesulaukem. Pabodo melagystes, tai sutarti nutraukem. Bekit visi kuo toliau nuo sios firmos.
Įmonė tikrai nebloga, dėjausi namui langus ir duris, nusiskundimu neturiu, laiku atliko darbus užsakytas montavimas ir apdaila buvo, viska kruopščiai padarė, kaina tikrai nesikandžioja, kitos įmonės užsišaukia nesvietiškai kosmines kainas.
Noriu padekoti zadejo per 4 savaites pagaminti pagamino per 2, Super meistrai.Visiems rekomenduojiu
Didžiausia kaida, kad prieš užsakydami balkono langus, nepasidomėjome atsiliepimais...Dabar mūsų vargams nėra galo...Langus užsakėme rugpjūčio gale, gavome spalio pabaigoje (sutartyje nurodyta jog bus per 31d.).Na dėl vėlavimo nieko tokio, maža kas nutinka su gamyba, esam tolerantiški. Atvežė, langus įdėjo...Įdėjo ir plika akim matomą iš lauko pusės brokinę skardą.Reikėjo pakeist, tad ir prasidėjo melagystės iki tokio lygio: siūlo konkretų atvykimo laiką, vyras išsiprašo iš darbo...ir niekas neatvyksta (sako jog mus pamiršo).Sutaria kt dieną, ir vėl niekas neatvyksta.Pats darbininkas skambinęs pripažino, jog direktorius neturi net darbo priemonių (kopėčių, mašinos, ir tos skardos).Dabar 2018-12-03, langai nebaigti.....
Nuo rugpjucio men laukiame balkono o dabar jau beveik gruodis... vis zadama rytoj ir rytoj pasiteisinimai tikrai juokingi. Niekam nerekomenduoju sitos firmos.
Su darbais vėluoja jau kelintą mėnesį. Kaip ir kitiems vis žadama rytoj ir rytoj. Pabaigos nesimato, pasiteisinimai vis įdomesni
Laima 2018-11-16 18:58:04
Sveiki. Daugiabučiui laukinės durys užsakytos rugsėjo 5d, sumokėtas avansas ir laukti reikėjo 31dd. Šiandien lapkričio 16d. Durų dar tebelaukiam. Svarbiausia, kad pažada rytoj, rytoj, o kaip nėr, taip nėr... Nu, firmelė. Gėdelė!!! Čia ne vieną žmogų apgauti, čia daug žmonių laukia. Tikimės geriausio ir kuo greičiau.
Sveiki, mus taip pat apgavo. Užsisakėme rugpjūčio 22 d. dvejus langus ir vienerias duris. Šiandien lapkričio 17 d.
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojams
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Dekoju uz naujus langus. Esu patenkinta vadybininko profesionalumu ir bendravimu Klaipedoje uzsisakant langus. Trumpai tariant mano patirtis su sia kompanija - teigiama. Dekoju ir sekmes darbuose.
Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu.
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Martynui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus langus, duris.
Man labai patiko ir darbas, ir langai. Super. Rekomenduociau visiems!!!!!!!!!!!!!!
Laba diena, noriu padėkoti Direktoriui ir vyrams, kurie labai kruopščiai ir atsakingai sudėjo plastikinius langus, padėkoti vyrams, kurie gražiai padarė vidaus apdailą.Džiaugiuosi kad dar yra darbuotojų, kurie atsakingai ir sąžiningai atlieka savo darbus.Ačiū
Esu dėkinga direktoriui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai.
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui.
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti.
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Malonu bendrauti kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju jeigu ieškot patikimos įmonės.
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Atsiliepimai tik geri. Stačiau duris į rusį. Padarė viską laiku ir kokybiškai.
Pirkau balkono langus, jau sumontavo, tikrai šauniai vyrukai padirbėjo. Didelis dėkui - tai turbūt viena iš nedaugelio kompanijų kur viskas vyko taip sklandžiai!!!
Užsisakėme tris langų paketus ir duris.Telefonu labai maloniai bendravo vadybininkė.Langus sudėjo po trijų savaičių, duris po keturių savaičių.Atvažiavo dėti langus ir duris labai malonūs šios įmonės darbuotojai.Noriu padėkoti už malonu bendradarbiavima.Sėkmės darbe visam kolektyvui.
Noriu padekoti uz malonu bendravima vadovei ir meistrams staciusiems langa uz greita, tvarkinga, kokybiska darba.Gaila, kad kitus langus state kiti.Labai visiems rekomenduoju!
Sveiki, ačiū Jums už langus ir aptarnavimą - uošvis liko labai patenkintas viskuo! Rekomenduoju
Didelis dėkui visam kolektyvui, kad taip greitai padėjote mano LT likusiam tėvukui ir taip maloniai įsiklausėte į nestandartinius mano pageidavimus, net ir pačiame darbymetyje. Sėkmės jums! Likite tokie ir toliau!!!
Esu patenkinta langu ir meistriukais kurie jį montavo. Ačiū.
Langus padarė daug greičiau nei 3 sav.Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai.Langais esame patenkinti.Teko bendrauti ir su kitomis įmonėmis, bet visomis nusivylėme.Džiaugiamės pasirinkę šią įmonę.Su apmokėjimu derinasi prie kliento, o tai didelis pliusas.
Buvau tiesiog sužavėta firmos paslaugomis - nuo pirmojo skambučio (ačiū, p. Sandra) iki langų sumontavimo: jokių problemų, greita ir patikima.
Ačiū už jūsų rūpestį ir gerą darbą. Linkiu, kad jūsų požiūris į darbą nepasikeistų ir ateityje.
Dėkojame jūsų firmai už paslaugas. Vyrai dirbo labai tvarkingai, todėl esame viskuo patenkintos. Tikiuosi, kad ir kokybė bus gera ir langai puikiai laikys šilumą šaltuoju sezonu. Sėkmės jums!

Dorvila
Durų-vartų salonas

Adresas: S. Žukausko g. 43, LT-01001 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; pramonės įrengimai; statyba; vartai.
Uždaroji akcinė bendrovė „Dorvila" - teikia visą eilę paslaugų: prekybą durimis, prekybą garažo vartais, konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, bei užtikrina šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema. UAB „...
VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | SEIFAI

Adresas: Verkių g. 44, Durų ir grindų galerija, A korpusas, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB langai, durys, seifai, spynos, rankenos Šarvuotos, metalinės durys Šarvuotos durys į butą Šarvuotos lauko durys Metalinės durys į laiptinę Metalinės durys į rūsį Metalinės durys į sandėliuką Miltelinis dažymas durų Lauko durys (šiltos) Lauko durys Mikea (šiltos) Lauko durys, dažytos (šiltos) Lauko...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...

"Delfi TV" bus rodoma visoje Lietuvoje
"Delfi TV" bus rodoma visoje Lietuvoje 01-29 17:20
Žiniasklaidos bendrovei "Delfi" laimėjus televizijos transliavimo licencijos konkursą, "Delfi TV" nuo šiol bus rodoma visoje Lietuvoje.
Paladžio pabrangimas pradėjo neraminti net išgavėjus
Paladžio pabrangimas pradėjo neraminti net išgavėjus 01-29 16:57
Paladžio rinkoje susiformavo toks akivaizdus kainos burbulas, kad vėsinti rinką ir mažinti kainos svyravimus imasi didžiausia pasaulyje šio metalo išgavėja Rusijos "Norilsk Nickel".
Europos Komisija tarė žodį dėl 5G: "Huawei" neišskirama
Europos Komisija tarė žodį dėl 5G: "Huawei" neišskirama 01-29 16:41
Europos Komisija (EK) trečiadienį patvirtino priemonių rinkinį, skirtą mažinti saugumo rizikai, susijusiai su 5G ryšio tinklų diegimu. Iš esmės sutarta griežtinti saugumo reikalavimus, bet...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Pfizer 38,14 -5,03%
3M 165,58 -5,72%