Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Langė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Langė

Atsiliepimai apie Langė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Langė, UAB

Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojams
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Dekoju uz naujus langus. Esu patenkinta vadybininko profesionalumu ir bendravimu Klaipedoje uzsisakant langus. Trumpai tariant mano patirtis su sia kompanija - teigiama. Dekoju ir sekmes darbuose.
Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu.
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Martynui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus langus, duris.
Man labai patiko ir darbas, ir langai. Super. Rekomenduociau visiems!!!!!!!!!!!!!!
Laba diena, noriu padėkoti Direktoriui ir vyrams, kurie labai kruopščiai ir atsakingai sudėjo plastikinius langus, padėkoti vyrams, kurie gražiai padarė vidaus apdailą.Džiaugiuosi kad dar yra darbuotojų, kurie atsakingai ir sąžiningai atlieka savo darbus.Ačiū
Esu dėkinga direktoriui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai.
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui.
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti.
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Malonu bendrauti kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju jeigu ieškot patikimos įmonės.
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Atsiliepimai tik geri. Stačiau duris į rusį. Padarė viską laiku ir kokybiškai.
Pirkau balkono langus, jau sumontavo, tikrai šauniai vyrukai padirbėjo. Didelis dėkui - tai turbūt viena iš nedaugelio kompanijų kur viskas vyko taip sklandžiai!!!
Užsisakėme tris langų paketus ir duris.Telefonu labai maloniai bendravo vadybininkė.Langus sudėjo po trijų savaičių, duris po keturių savaičių.Atvažiavo dėti langus ir duris labai malonūs šios įmonės darbuotojai.Noriu padėkoti už malonu bendradarbiavima.Sėkmės darbe visam kolektyvui.
Noriu padekoti uz malonu bendravima vadovei ir meistrams staciusiems langa uz greita, tvarkinga, kokybiska darba.Gaila, kad kitus langus state kiti.Labai visiems rekomenduoju!
Sveiki, ačiū Jums už langus ir aptarnavimą - uošvis liko labai patenkintas viskuo! Rekomenduoju
Didelis dėkui visam kolektyvui, kad taip greitai padėjote mano LT likusiam tėvukui ir taip maloniai įsiklausėte į nestandartinius mano pageidavimus, net ir pačiame darbymetyje. Sėkmės jums! Likite tokie ir toliau!!!
Esu patenkinta langu ir meistriukais kurie jį montavo. Ačiū.
Langus padarė daug greičiau nei 3 sav.Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai.Langais esame patenkinti.Teko bendrauti ir su kitomis įmonėmis, bet visomis nusivylėme.Džiaugiamės pasirinkę šią įmonę.Su apmokėjimu derinasi prie kliento, o tai didelis pliusas.
Buvau tiesiog sužavėta firmos paslaugomis - nuo pirmojo skambučio (ačiū, p. Sandra) iki langų sumontavimo: jokių problemų, greita ir patikima.
Ačiū už jūsų rūpestį ir gerą darbą. Linkiu, kad jūsų požiūris į darbą nepasikeistų ir ateityje.
Dėkojame jūsų firmai už paslaugas. Vyrai dirbo labai tvarkingai, todėl esame viskuo patenkintos. Tikiuosi, kad ir kokybė bus gera ir langai puikiai laikys šilumą šaltuoju sezonu. Sėkmės jums!
Norim padėkoti už ypatingai kruopštų bei atsakingą meistrų darbą keičiant langus bei vadybininkėm su kuriomis buvo lengva ir paprasta bendrauti ir surasti tinkamą sprendimą!
Geri malonus ir labai visiems siulau šita imone greit padare langus atvaževo imontavo isiveže šiukšles ir jokiu priekaištu neturiu rekomenduoju ačiu jums už gerus montuotojus labai malonus ir nuoširdus rekomenduoju ;)
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus.
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkintas ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe.
Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems.
Laiku ir gerai, greičiau negu sutartyje, pagamino langus ir pigiau negu kiti gamintojai. Atvažiavo, sumontavo. Langais labai patenkinta. Jeigu, reiktų kreipčiausi tik į juos. Labai puikūs vyrai, gerai ir nebrangiai atlieka darbus. Sėkmės jiems!
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau Langės langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Nepatariu su sia imone tureti reikalu...kalbejo viska graziai kol neuzsakem. Tada prasidejo velavimai nors taremes kitaip...pagaliau atvyko ideti langu...paeme pinigus ir nepabaige det jau 2savaite ir jokiu ziniu laiksu neatsako niekas neskambina....zodziu jei reikia galvos skausmo galit bandyt..bet rikrai ira daug geresniu imoniu ir geresnem kainom ir kokybe...
Noriu parašyti nelabai gerą atsiliepimą apie šią įmonę. Gana ilgai laukėm plastikinių durų, galų gale sulaukėme, bet meistras nesugebėjo gerai įdėti. Dabar jau beveik dvi savaites laukiame, k
ad ištaisytų broką, ir kiek ilgai lauksime, neaišku. Bandau paskambinti, kad sutrumpinti laukimo procesą ir išgirstu, kad į jūsų pusę nevažiuojame.Klausimas, tai kada važiuosite.
nuoreciau papasakoti savo liudna istorija-padaviau paraiska del sarvotu duru 2018 08 29---iki siandien 2018 09 06 su manimi nesugebejo nei matininkas nei vadibininkas susisekt-praejo 7 darbo dienos----rasiau puslapi zinutes-atsakimas is merginu tik sulaukdavou (jie tikrai bendravo malonei)-----tai apie ka tada kalbet---jiuk as negaliu laukti duru iki nauju metu---tikrai daugiau i sita firma nekada nesikreipsiu
Langus padarė per sutarta laiką. Bet kai atvažiavo langus dėti ne įdėjo lauko palangių ir dar laiptinė suniokojo bei kreivai duris įdėjo einant į balkona ir tvarko jau visa menesi savo broka bet niekaip ne sutvarko. Aš gyvenime tokiu, , meistru'' nesu mačiusi. Biure mergaitė yra maloni, tik jinai nepatiko!!
Užsakėme savo mamai balkono stiklinimą, kaina padori, o ir sumontavimas netiek jau ilgai ir truko.Tad, ačiū už gerai atliktą darbą Langės įmonei. O kas liko nepatenkinti, tai galiu pasakyti nuo savęs...kantrybės ir supratingumo, ten gi ne robotai, o žmonės dirba...o jei kokių klaidų nutinka gi galima ir susikalbėti ir išspręsti jas...Žmonės tik linkę skųstis, o gero žodžio pagailima...Jei praleis kur vandenį balkonas, tai manau išspręs problemą, bet nepulsim rašyt skundo.Daugiau džiaukimės gyvenimu, o ne "bambėkim"...juk ne pasaulio pabaiga. Sėkmės ir gerų klientų "Langei".
Man irgi viskas tiko bendravimas, efektyvumas o svarbiausiai kaina
Nuvylė. Biure mergaitės malonios, bet tai ir viskas, užsakydami roletus, paklausėme ar per 4 savaites spėsite pagaminti, nes išvažiuojame, o grįžus jau bus svečių ir langai turi užsidengti. Atsakė spėsime be problemų. Atvažiavus 4 savaitę ramiu veidu paaiškina, na ką jūs, mes gaminame per 30 darbo dienų, tada ir bus. Taigi prašymas nebuvo išgirstas. Po 1, 5 mėn. gavome roletus (3 dalių), viena iš jų kreiva ir viena šonas netvarkingas. Nuvežėme, vėl maloniai pasakė kad po dienos sutvarkys, po savaitės dar nebuvo sutvarkyta, pasiimame po 10 dienų supakuotą roletą, parsivežame namo, o jis visiškai netaisytas, grąžino tokį koks buvo. Ir kokia tada mano nuomonė gali būti apie šios įmonės darbų kokybę???
Maloniai bendrauja su klientais, greitai ir efektyviai atlieka darbus.
Renatas 2018-06-14 20:52:52
Ačiū už greitą ir operatyvią pagalbą užsitrenkus durims ir keičiant spyną, tikrai jau manėm, kad atostogas reikės atšaukt. Tad, dar kartą dėkojame šauniems vyrukams ir dabar jau linkėjimai iš aerouosto, spėjome laiku.Lauktuvių nuo mūsų tikrai bus.
Sveiki, džiaugiamės, kad pagelbėjome ir kad spėjote į skrydį. Tikimės kad kelionė buvo puiki !
Ačiū už operatyvų Jūsų darbą.Rekomenduoju.Langai kokybiški, darbai atlikti taip pat puikiai.Gryšim pas Jus kai reikės šarvo durų.Klaipėda.
Bendravimas malonus, gaminiai kokybiski, darbas profesionalus. Rekomenduoju

UAB "VisiVisi"
LANGAI | DURYS

Adresas: Tyzenhauzų g. 8-10, LT-02108 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai.
PLASTIKINIAI LANGAI, LANGAI PASYVIEMS PASTATAMS, LANGŲ MONTAVIMAS, DURYS A++ PASTATAMS, VIDAUS DURYS, ŠARVO DURYS, ROLETAI, ŽALIUZĖS, TERASŲ IR PAVĖSINIŲ STIKLINIMAS, VARTAI BALKONŲ STIKLINIMAS PLASTIKINIŲ LANGŲ KONSTRUKCIJOMIS Balkonų stiklinimui naudojami tie patys PVC profiliai, kaip ir buto langams. Jie...
VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | SEIFAI

Adresas: Verkių g. 44, Durų ir grindų galerija, A korpusas, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB langai, durys, seifai, spynos, rankenos Šarvuotos, metalinės durys Šarvuotos durys į butą Šarvuotos lauko durys Metalinės durys į laiptinę Metalinės durys į rūsį Metalinės durys į sandėliuką Miltelinis dažymas durų Lauko durys (šiltos) Lauko durys Mikea (šiltos) Lauko durys, dažytos (šiltos) Lauko...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 17metų pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...

Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis
Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis 10-20 18:30
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, viliamasi, kad bus išspręsti ginčai dėl statybų mieste.
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit"
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit" 10-20 18:07
Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje Londone šeštadienį tūkstančiai protestuotojų reikalauja antrojo referendumo dėl galutinio "Brexit" susitarimo su ES.
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas 10-20 14:08
Europos Komisija ir Billo Gateso fondas "Breakthrough Energy" pasirašė susitarimo memorandumą dėl jungtinio investicijų fondo "Breakthrough Energy Europe" steigimo. Jis padės Europos bendrovėms...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%