Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Langė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Langė

Atsiliepimai apie Langė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Langė, UAB

Užsakėme savo mamai balkono stiklinimą, kaina padori, o ir sumontavimas netiek jau ilgai ir truko.Tad, ačiū už gerai atliktą darbą Langės įmonei. O kas liko nepatenkinti, tai galiu pasakyti nuo savęs...kantrybės ir supratingumo, ten gi ne robotai, o žmonės dirba...o jei kokių klaidų nutinka gi galima ir susikalbėti ir išspręsti jas...Žmonės tik linkę skųstis, o gero žodžio pagailima...Jei praleis kur vandenį balkonas, tai manau išspręs problemą, bet nepulsim rašyt skundo.Daugiau džiaukimės gyvenimu, o ne "bambėkim"...juk ne pasaulio pabaiga. Sėkmės ir gerų klientų "Langei".
Man irgi viskas tiko bendravimas, efektyvumas o svarbiausiai kaina
Nuvylė. Biure mergaitės malonios, bet tai ir viskas, užsakydami roletus, paklausėme ar per 4 savaites spėsite pagaminti, nes išvažiuojame, o grįžus jau bus svečių ir langai turi užsidengti. Atsakė spėsime be problemų. Atvažiavus 4 savaitę ramiu veidu paaiškina, na ką jūs, mes gaminame per 30 darbo dienų, tada ir bus. Taigi prašymas nebuvo išgirstas. Po 1, 5 mėn. gavome roletus (3 dalių), viena iš jų kreiva ir viena šonas netvarkingas. Nuvežėme, vėl maloniai pasakė kad po dienos sutvarkys, po savaitės dar nebuvo sutvarkyta, pasiimame po 10 dienų supakuotą roletą, parsivežame namo, o jis visiškai netaisytas, grąžino tokį koks buvo. Ir kokia tada mano nuomonė gali būti apie šios įmonės darbų kokybę???
Maloniai bendrauja su klientais, greitai ir efektyviai atlieka darbus.
Renatas 2018-06-14 20:52:52
Ačiū už greitą ir operatyvią pagalbą užsitrenkus durims ir keičiant spyną, tikrai jau manėm, kad atostogas reikės atšaukt. Tad, dar kartą dėkojame šauniems vyrukams ir dabar jau linkėjimai iš aerouosto, spėjome laiku.Lauktuvių nuo mūsų tikrai bus.
Sveiki, džiaugiamės, kad pagelbėjome ir kad spėjote į skrydį. Tikimės kad kelionė buvo puiki !
Ačiū už operatyvų Jūsų darbą.Rekomenduoju.Langai kokybiški, darbai atlikti taip pat puikiai.Gryšim pas Jus kai reikės šarvo durų.Klaipėda.
Bendravimas malonus, gaminiai kokybiski, darbas profesionalus. Rekomenduoju
Labai ačiū Uab Langė už greitą, profesionalų ir kokybiškai atliktą darbą. Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią langų įmonę. Ačiū dar kartą.
Dekoju uz naujus langus. Esu patenkinta vadybininko profesionalumu ir bendravimu Klaipedoje uzsisakant langus. Trumpai tariant mano patirtis su sia kompanija - teigiama. Dekoju ir sekmes darbuose.
Artūras 2016-08-17 20:17:06
Norėčiau papsakoti kaip savo klientus mausto kai kurios langų įmonės. Nebūtinai čia taikau UAB "Langė", elgiasi taip ir kai kurie kiti. Prireikė į butą 5 langų ir vienų balkono durų. Kadangi bute buvo nešalta ir su senais mediniais langais, nutariau rinktis paprastesnį profilį. Išsimatavau, pasidariau brėžinius, gavosi bendras plotas 9, 04 kv. m. aprašiau kiek ir ko, kokios palangės ir pan. Išsiuntinėjau į dauguma įmonių kokias radau Šiauliuose. Na konkurencija toj srity didžiulė, tad gavau apie 30 pasiūlymų, iš kurių atsirinkau kelis mane labiausiai sudominusius. Pradėjau nuo Langės. Jų pasiūlymas buvo Elite Effect profilis ir 720 eur kaina. Atėjo matuotojas, persimatavo pagal save, na padidėjo vos vos, bendrai apie 30 kvadratinių centimetrų prie bendro ploto. Bet kai pradėjo skaičiuoti kainą, pasirodo dėl tų 0, 3 kv. metro kaina paaugo net 50 eurų (!) Toliau paklausė kokių palangių norėsiu, medžio drožlių ar plastikinių. Na medžio drožlių geresnės, tai sakau šitų reikia. Tada dar +50 eurų. Mat pradiniame pasiūlyme buvo įtrauktos pigienos plastikinės. Jau 100 euriukų prie kainos. Kažkaip sumasčiau paklaust ar į balkono duris spragtuką įdės, nors atrodo tai savaime suprantamas ir būtinas daiktas, prieš kelis metus jau vienas balkono duris buvau įdėjęs, tai net neklausę įdėjo tada kita firma. O pas Langę pasirodo čia yra atskirai užsakomas daiktas. Nu ir kiek kainuoja… tai 15 eurų sako… čia jau man stalčius ir nukrito… tas metalinis mažytis šūdžiukas 15 eurų !!! … Jau +115 eurų prie pradinio pasiūlymo. Ačiū, tas spragtukas mane galutinai damušė ir su Lange atsisveikinau “ant visajaus”. Tą pačią dieną atėjo žmogus iš kitos firmos, kurio pasiūlymas buvo Wital 70 profilis ir 644 eurai už viską. Pasimatavo, na irgi panašiai tiek padidėjo langų plotas. Nu padidėjo tai padidėjo, sako žmogelis, tiek to palikim kainą tą pačią. Va čia suprantu kaip lanksčiai yra reaguojama į klientą… O palangės kokios bus paklausiau, kokias pasiūlyme įtraukėte? Aišku medžio drožlių, net nustebo žmogus… O spragtuką įdėsite? Oi, sako langininkas, buvau užmiršęs, bet čia atskirai reikės primokėt… Nu prasideda pagalvojau… Ir kiek jis kainuos? Tai 4, 34 eur sako… Čia jau antrasyk dienoj man atsidarė stalčius… Nu ir antkainiukai pas Langę, beveik 4 kartus už kažkokį šūdniekį. Nu reziume kaina susiapvalino iki 649 eurų… Pabrango nuo pradinio pasiūlymo cielais 5 eurais… (!!!) Pas Langę cielais 115 (!!!).. Aišku Langė puls tvirtinti kad jų profilis elitinis nes vadinasi Elite Effect. Bet kad ir kiek kamantinėjau tiek vadybininkę telefonu, tiek Langės matuotoją, taip jie man ir nepaaiškino kuo jų ekonominės klasės lenkiškas profilis Elite Effect yra pranašesnis už ekonominės klasės lenkišką profilį Wital 70… Kad yra keliais mm platesnis ir turi viena kamera daugiau, tai ir pats buvau radęs internete informaciją. Bet ką tie keli mm ir ta viena kamera juntamo duos bute kuriame užteko šilumos ir su senais kiaurias mediniais langais, tai papsakot nei vienas negalėjo.. Ir nėr čia ką pasakot. Ir arkliui aišku kad nieko  Tai ir pasirinkau tą firmą, kuri nepaisant juokingo išmatavimų pasikeitimo paliko tą pačią kainą, kuri išsyk įskaičiuoja į pasiūlymą normalias palanges, kuri už daiktus ima tiek kiek jie verti, kuri nemausto taip primityviai klientų. Atėjo montuotojai, viską tvarkingai sudėjo, tie patys ir apdailą pasiūlė padaryt. Tai nedidelė Šiaulių firmelė neišsireklamavusi ant kiekvieno kampo ir be manekeniško veido vadybininkės savo interneto svetainėje, nenoriu čia jos reklamuot, jei kam reikia kreipkitės duosiu kontaktus. Ir atidžiai rinkitės tas langų firmas, konkurencija didelė, yra ir tokių su kuriais gali pasiderėti dėl kainos… Bet yra ir tokių kurie kainą pagal save paderina 
Gal galit duoti tos įmonės kontaktus? Ršykit į arvydas.mickevicius@gmail.com. Ačiū.
Sveiki, kreipiuosi į gerbiamus klientus, ypatingai į anoniminius komentatorius. Su kuriais net negalime susisiekti ir ištaisyti trūkumus. Prašome pretenzijas teikti telefonu + 370 656 47416 arba el. paštu info@lange.lt, o nesidangstyti slapyvardžiais ir skleisti neigiamą informaciją viešoje erdvėje, kuri net ne visada yra teisinga. Visus klausimus galima išspręsti, tik reikia kalbėtis. Palinkėsiu gražaus pavasario. Pagarbiai UAB Langė vadovė.
Galina 2018-01-17 11:37:22
pasinaudojau paslauga- balkono stiklinimas (montavimas) ir labai nusivyliau. Pusę metų UAB „Langė“ darbuotojai dirbo bereikalingus darbus (atliko 7 taisymus), bet broko nesutvarkė.sutarta dėl galūtinių darbų atlikimo. Sutartą dieną niekas neatvyko, paskambinus kalbėjo neprofisionaliai, nekonkrečiai.
Iki šiol brokas nėra sutvarkytas. Balkonas įstiklintas nekokybiškai, su plyšiu, pilasi vanduo, pelyja.
Sveiki, ponia Galina, trūkumus visada stengiamės pašalinti kuo skubiau. 7 taisymai? Abejoju. Labai prašau, kad susisiektumėte tel. +370 656 47416, pagarbiai UAB Langė vadovė.
Andrius 2017-12-01 21:46:36
Firma kaip firma. Tokių Lt dauguma sumontavo neteisingai. Per siauri latakai virš langų, bėga vanduo. Bet užsisakyčiau vėl jei ištaisytų broką. Tikiuosi artimiausiu metu susisieks. Reikia dar langų.
Sveiki, ponas Andriau, tikiuosi, kad sutvarkėme trūkumus. Visada juos stengiamės pašalinti. Bet kokiu atveju norėčiau, kad susisiektumėte tel. +370 656 47416, pagarbiai UAB Langė vadovė.
Irmantė 2018-04-16 19:44:06
Norime pasidžiaugti ir padėkoti šiai įmonei, jog greitai ir kokybiškai atliko montavimo darbus, gerai, kad neskaitėme atsiliepimų
Sveiki, dėkoju ir džiaugiuosi, kad šiais laikais yra pozityvių žmonių, kurie savo dėkingumą išreiškia raštu viešoje erdvėje. Lauksime Jūsų su nauju užsakymu. Pagarbiai UAB Langės vadovė.
Artūras 2016-08-17 20:17:06
ar galite duoti kontaktus tos imones?
Siaubas su firma kaskoks. Uzsisakeme lauko plastikines duris rugsejo gale. Ememe issimoketinai.zadejo per menesi ideti. Bet deja praejo menuo ir daugiau.skambinu teirautis kur tos durys pirma imoka sumoketa o duru nera. Man pasake kad gamyklos gedimas po savaites kitos bus.praejo antras menu antra imoka sumoketa duru vis dar nera.siaip netaip sulaukeme.atveze duris isdraske senas po kiek laiko pastebejo vyras kad visai netas duris zada deti.sumaise duris musu durys paliko mazeikiuose.meistro mandagumas sakes.vietoj to kad atsiprasytu tai dar vos nepasisaipe.siandien pagaliau atveze musu duris idejo.siuksles paliko koridoriuj lempa sudauze sedo i masina ir isruko. Siaubas
Kazkoks siaubas veluoje savaite snd sake atves ispat labo ryto 10h puse vienuolikos paskambinau sake jau pusiaukelej (pusiaukele kazkur 15 km) tai va jau beveik 12h zodziu 15 kulometru vaziuoja pusantros valandos.
Deja deja, skubejau ir uzsisakiau bet jau meistrai ir darbo kokybe tikrai verta 0. Sudejo balkono langus visiskai atmestinai, aisku reikejo kviest dar karta nes vanduo bego, langai nesureguliuoti tinkamai ir detaliu truko, is isores sonai atsoke bet kaip uzklijuoti. Apie darbo sauga ju darbuotojai tikriausiai visai nera girdeje, senas medinio remo lentas su vinim tiesiog meto pro langa is 4 auksto nepaisant to kad apacioj takelis. Daugiau ju paslaugom nesinaudociau : (
Rimantas 2016-11-27 18:47:17
Labas gal galetum duoti iš šauliu tos fimos tel nr kur daro langus
Sveiki, norėčiau numerio tos gerosios firmos. Aciu
Labas gal galetum duoti iš šauliu tos fimos tel nr kur daro langus
Sveiki.Esu labai nepatenkinta jusu darbu.Jusu darbuotojai imontavo langus ir padare lauko apdaila..bet si apdaila neatlaike net keletos menesiu.Kreipiausi i jus siuo klausimu.bet jokiu veiksmu nesulaukiau jau pora savaiciu.Nezinau..bet manau reiks kreiptis kazkur kitur.nes manau kad sitaip palikt negalima.
Sveiki, niekam nelinkiu turėti reiklų su šia įmone prieš mėnesį laiko buvau asmeniškai nuvykusi dėl durų apdailos ir dar iki šiol laukiame, kur kitose įmonėse tikrai projektai vykdomi greičiau, negana to šiandien skambinausi dėl durų apdailos pasakė kad dar gamina, tai BAISU duris greičiau pagamino nei apdaila vidaus pasibaisėtina, negana to pardavėja pasakė kad perskambins dėl durų apdailos kada bus ir nepaskambino tiesiog IGNORUOJAMI KLIENTAI. NIEKAM NEREKOMENDUOJU ŠIOS ĮMONĖS
baisu, niekam nelinkėčiau turėti reikalų, lauko duris dėjo 2 kartus, staktą susuko varžtus kreivai taip ir matosi. Atvežė duris tipo raktus pametėm, idėjo kitą spyną, po metų meistras pažiūrėjęs pasakė, kad kinietiška, tai žinote..............ne bereikalo tiek atsiliepimų ir niekas čia nesumaišėte įmones ir joks čia ne konkurentų šmeižtas, čia ne seimas nereikia tiek susireikšminti
Atvažiavo išmatuoti, apskaičiavo sumą. Sutarėme, kad paskambinsim apsisprendę. Po pietų paskambinome, kad norime užsisakyti ir prižadėjo paskambinti rytoj, kad pasakytų kaip pervesti avansą. Tai dvi savaites nesulaukiam skambučio. Ir visa laimė, kad nepaskambino, nes patikimoje imonėje, kuri jau 20 metų aptarnauja klientus, tokio pat tipo langus užsisakėme 270€ pigiau. Baisu kiek būtume permokėję
Ramunas 2016-02-11 12:36:49
Sveiki, nusipirkau langus ir duris su idejimu tai langu ir duru kokybe labai prasta! iskarto kai idejo pirma savaite langas, normaliai nebeuzsidare (virsus) dedami 3 langa ji ibreze ir dar kitas langas barska kai atidarai ar uzdarai. durys labai garsiai barska kai darineji. jiems pradejau skambineti kad atvazuotu ir sutvarkytu langus bet jau 8 sykius skambina nuo pat 2015 metu rudens pradzios ir jie dar neatvazuoja! durys pradejo barsketi vis garsiau ir garsiau, pries 1 menesi is duru iskrito virsutinis guolis tai dabar sunkiau darinejasi. Sumokejau 1050 euru uz 3 langus ir duris bet kokybe labai prasta! As turejau pasirinkima ar is langes pirkti ar is Privataus zmogaus kuris butu idejas SALAMANDER Profilio langus kurie yra daug geresni negu Lenkiski elite langai! Kaimynas nusipirko netgi pigiau SALAMANDER Langus ir as jam pavydziu labai svelniai ir kokybiskai darinejasi langai! VIENU ZODZIU PATS BLOGIAUSIAS PIRKINYS KOKI ESU PIRKES!
Sveiki ponas Ramunai. Pas mus nebuvo užregistruoti šie gedimai ir tokio tipo pretenzijos. Jei tokių turite maloniai prašau kreiptis el. paštu info@lange.lt arba telefonu +370 656 47416. Man kyla klausimas ar tik čia ne konkurentai reklamuoja SALAMANDER langus, kurie nė iš tolo neprilygsta mūsų produkcijai. Atitinkami veiksmai turi pasėkmes. Pagarbiai Direktorė Evelina Čerkasienė.
Laba diena! Sioje imoneje uzsakiau balkono istiklinima deja teko labai nusivilti. Kainavo nemazai nervu, kol sumontavo vidines palanges, o lietui lyjant, vanduo varva visu perimetru.
rasa 2016-01-02 21:57:08
Zmones tik neapsigaukit sakydamiesi ka nors is sios imones, kokybes cia absoliutus 0. Mes pries 4 metus susidejom namui langus ir lauko duris is ju, tai su durim turejom begale problemu, nes pradejo lankstytis ir galiausiai pro uzdaras duris galejai matyti lauka, tai atsiunte meistru tipo paremontuoti, tai privirino gelziu kad net dorai laminato nebeprispaudzia ir vis tiek vejai pucia, o su langais tai vejai pro sonus svilpia. Ju tinklapyje raso, kad PVC produktams garantija 5 metai, o paskambinus iskart pasako kad pasibaigusi, o kai pradedi reikalauti, tai atsiuncia meistrus kurie pasako, kad nieko negalima padaryti. Tai zodziu anot ju reikia keisti langus. Negi plastikiniai langai tik 4 metams?
Rasa raso skundus 15-08-18 13:02:13 IP 78.58.229.92Atsakyti
Pati Lytagros parduotuve ir jos darbuotojai dar pakenciami, yra ir tokiu kurie nori padeti, o kai patenki i zemes ukio skyriu tai baisu, geriau net neiti ten. Zodziu laukem eileje 10 min., nors buvo 2 pardavejai ir tik keli zmones, galiausiai sulaukus eiles pardavejas pradeda aptarnauti po musu atejusia kliente, o kai pradedam reiksti pretenzijas, kad musu eile, tai mums pasiulo eiti apsipirkti i Maxima, tai galima suprasti kad klientai jiems visiskai nerupi ir viskas jiems vienodai, svarbu kad tik prastumti diena
Baisi atmosfera Mazeikiuose langeje teko padirbti diena zadejo sumokes bet taip ir nesulaukiau. Nesiok Zydrunai ta nasta ant peciu kad sazines neturi. Nors kur ten beturesi kad darbo metu nebegali iskenteti ir geri prie pat uzsakovu.
Audrius 2015-10-07 22:04:02
Langu uzsakymas velavo tris savaites, langai nubraizyti suskilineja remai, palanges vidines neatveze kaip buvo sutartyje sutarta, dar mergina apreke, meistrai blogi valdzia nesiskaito su klijentais.neuzsisakiniekite
Sveiki ponas Audriau, malonėkite prisistatyti ir pretenzijas pareikšti telefonu ar elektroniniu paštu, kad jas galėtume išspręsti. Kadangi ši situacija man yra nežinoma, drįsčiau teigti, jog Jūs sumaišėte įmones arba labiau manyčiau, jog tai konkurentų šmeižtas. Pagarbiai UAB "Langė" direktorė Evelina Čerkasienė, Tel. +370 656 47416, el p. info@lange.lt
O man patiko bendravimas, nes kitose imones negavau tokios aiskios informacijos kaip sioje. Todel ir uzsakiau langus bei duris pas juos.
Man irgi ju produkcija tiko ir kaina normali.
Labai geri langai ir konkurencinga kaina.Kiek esu dėjęs langų ir durų šios įmonės produkcija tiko labiausiai
O aš dėjausi duris šioje įmonėje ir man viskas tiko, tiek kaina tiek kokybė. Darbuotojai super malonūs ir tvarkingi.
Zmones tik nesisakykit pas juos sarvo duru.Kokybe baisi, inejimo meistrai tai profkes lygio.Per menesi tris kartus vaziavo tvarkyt kol galu gale atidaviau tas duris atgal.Tik ne lange patikekit.Pigi preke bet problemu kruva

UAB "VisiVisi"
LANGAI | DURYS

Adresas: Tyzenhauzų g. 8-10, LT-02108 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai.
PLASTIKINIAI LANGAI, LANGAI PASYVIEMS PASTATAMS, LANGŲ MONTAVIMAS, DURYS A++ PASTATAMS, VIDAUS DURYS, ŠARVO DURYS, ROLETAI, ŽALIUZĖS, TERASŲ IR PAVĖSINIŲ STIKLINIMAS, VARTAI BALKONŲ STIKLINIMAS PLASTIKINIŲ LANGŲ KONSTRUKCIJOMIS Balkonų stiklinimui naudojami tie patys PVC profiliai, kaip ir buto langams. Jie...
VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | SEIFAI

Adresas: Verkių g. 44, Durų ir grindų galerija, A korpusas, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB langai, durys, seifai, spynos, rankenos Šarvuotos, metalinės durys Šarvuotos durys į butą Šarvuotos lauko durys Metalinės durys į laiptinę Metalinės durys į rūsį Metalinės durys į sandėliuką Miltelinis dažymas durų Lauko durys (šiltos) Lauko durys Mikea (šiltos) Lauko durys, dažytos (šiltos) Lauko...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 17metų pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...

"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai
"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai 08-20 17:46
Šią savaitę portalo "15min" komercijos direktoriaus pareigas pradeda eiti Aivaras Matulis, o nuo rugsėjo mėnesio rinkodaros vadovu tampa Gediminas Galkauskas, iki šiol bendrovėje dirbęs pardavimų...
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba 08-20 17:19
Valstybinių miškų urėdija viešame aukcione parduoda 1985 m. pagamintą burinę jachtę "Gilija" ir 2006 m. gamybos priekabą "Bazaltas 4", kuri skirta jachtos pervežimui.
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta 08-20 17:02
Ekonominės krizės ir hiperinfliacijos kamuojama Venesuela nuo pirmadienio 95% devalvavo savo nacionalinę valiutą, pervadino, denominavo ir susiejo ją su vyriausybės išleista kriptovaliuta.

Primenybe teikiate..

Skoda