Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lakštausko klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lakštausko klinika

Atsiliepimai apie Lakštausko klinika, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Lakštausko klinika, UAB

Esu labai dėkinga gydytojui E. Lakštauskui už sugrąžintą galimybę gyventi. Atvykau į kliniką sunkios būsenos, metus laiko varsčiusi gydytojų ir ligoninių priėmimo skyrių duris, kas keturias valandas vartodama vaistus (tame tarpe ir raminamuosius), prižiūrima artimųjų, nes nuolat svaigo galva, tirpo galūnės ir bet kada galėjo nutikti eilinis priepuolis. Nieko nežadėjo ir E. Lakštauskas, apžiūrėjęs pasakė: “Darysim ką galim“. Padaryta buvo daug - kompleksiškai įvertinta ir gydyta liga, taikyti alternatyvios medicinos metodai, dirbta dėmesingai ir atsakingai. Jau po pirmo apsilankymo ir procedūrų nustojo svaigti galva, vėliau buvo atstatyta vegetatyvinė sistema, medžiagų apykaita, normalizuotas kraujospūdis. Gydytojas nurodė sveikos gyvensenos principus, kurių laikantis galima išvengti sveikatos sutrikimų. Šiandien aš vėl džiaugiuosi gyvenimu, esu pilna energijos, dirbu, leidžiu laisvalaikį su anūkais ir vėl galiu vairuoti mašiną!
Šios klinikos gydytojų darbo efektyvumu gydant ir atkuriant sveikatą jau įsitikino ir mano artimieji bei pažįstami. Klinikoje gydoma ne atskira žmogaus liga ar organizmo dalis, o atsižvelgiama į žmogaus visumą: fizinį kūną, protą, emocijas ir dvasią. Būtent dėl šios priežasties, žmogaus organizmas, kuris yra savireguliacinė sistema, gali išgyti.
Savo ir visų jų vardu nuoširdžiai dėkoju gydytojui E. Lakštauskui ir jo profesionaliam kolektyvui - sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos jums visiems! Dėkui, kad esate!
Kreipiausi pas gyd. reabilitologę Brigitą Paulienę, dėl veido bėrimo, kuris tęsėsi nuo paauglystės ir periodiškai labai stipriai pasireikšdavo jau studijų laikais. Gydytoja įvairiapusiškai įvertino atvejį, nustatė ne tik fiziologinę, bet ir emocinę problemos priežastį, kas padėjo spręsti problemą iš esmės. Esu dėkinga gydytojai Brigitai už platų požiūrį į žmogaus kūną ir efektyvius sveikatos problemų sprendimus.
Į Lakštausko kliniką kreipiausi, kai tradicinė medicina, negalėjo rasti pasikartojančių kojos kelio ir dešinės rankos riešo sąnarių uždegimų priežasties ir pririšo mane prie vaistų, kurie slopina imuninę sistemą. Kai imuninė sistema nusilpo, mane susargdindavo menkiausias virusas. Sveikata tik blogėjo. Ačiū gydytojui E. Lakštauskui, kuris surado ligos priežastį ir pagydė. Kai šią vasarą netikėtai paralyžiavo dešinę veido pusę (Belo paralyžius), vėl kreipiausi į gydytoją E. Lakštauską. Vėl pagydė. Pasidarė lengviau gyventi, kai yra toks gydytojas, kuriuo gali pasitikėti, kuris gydo ne vaistais, o rankomis, visada dėmesingas ir nuoširdus. Ačiū.
Puikūs gydydojai. Iki asmeninės patirties, buvau girdėjas iš pažystamų ir žmonos apie puikų gydymą.
Metų pradžioje, teko pačiam susidurti su situacija, kai kiti specialistai bandė pagelbėti tačiau dėl kokių tai priežaščių darėsi tik blogiau.
Gyd E.Lakštauskas išgelbėjo nuo nepraeinančio kojos mėšlungio ir tirpimo dėl juosmens srities stuburo išvaržos. Skausmas buvo sunkiai pakeliamas.Gydytojo gebėjimas derinti tiek tradicinės medicinos tiek ir rytų medicinos požiūrius į ligą lėmė tikrai kokybinį sveikatos pagerėjimą.
Gydytoja E.Dilbienė, pratesdama kolegos darbą, pagelbėjo suprasti, kaip teisingai ir nepakenkiant sau atsistatyti.
Puikus kolektyvas, rami aplinka, patogi lokacija, aiški ir konkreti komunikacija priimamajame.
Nuoširdus AČIŪ gydytojui E. Lakštauskui už jo auksines rankas. Išgelbėjo mane nuo nepakenčiamų skausmų. Tai tikras profesionalas, žinantis savo darbą, gerbiantis žmogų.
Taip pat noriu padėkoti gydytojui Vladimirui, kuris irgi prisidėjo prie mano savijautos pagerėjimo. Linkiu abiems sveikatos, sekmės ir Dievo palaimos. Linkiu taip pat sėkmės visam kolektyvui.
Nuoširdžiai,
Alicija M.
Klinikoje lankiausi dėl neaiškios kilmės nugaros skausmų. Pas kineziterapeutą Vladimirą ėjau 4 kartus, pas Lakštauską 3, ir pas Paulienę 1 kartą. Deja, jokio pagerėjimo nejaučiau, nei vienas darbuotojas negalėjo nustatyti, kas sukelia nugaros skausmus. Galiausiai, kreipiausi į savo polikliniką, joje padarė nugaros rentgeną ir nustatė nedidelį stuburo iškrypimą bei slankstelių nusidėvėjimą. Pataisoma tinkama fizioterapija. Keista, kad tokia neva gerbiama klinika nesugebėjo nustatyti stuburo iškrypimo.
Lakštausko klinikos komanda
2017-12-02 12:51:44 IP 2i24unmd
Šioje svetainėje komentarus rašantys žmonės sudaro vos 0, 6 % mūsų klinikoje besigydančių pacientų, todėl mes labai vertiname jų nuomonę ir nuoširdžiai branginame gerus atsiliepimus, nes neretai su mūsų klinika asmeniškai nesusipažinę žmonės savo pasirinkimą apsilankyti ar neapsilankyti grindžia būtent jau apsilankiusiųjų komentarais. Pil.Tomo (IP 86.38.4.35) komentaras nukreiptas nuvertinti ir diskredituoti geruosius atsiliepimus. Todėl Klinikos administracija ir specialistų komanda jaučia būtinybę atsakyti į p. Tomo (IP 86.38.4.35) komentarą.
Visų pirma, pil. Eglė nepabrėžė fakto, kad gydosi mūsų klinikoje 8 metus. Galbūt, norėta referuoti į šalia esantį pil. Kristinos komentarą, kuri yra klinikos pacientė nuo 2008 metų. Buvimas klinikos pacientu ir gydymosį proceso trukmė - tai skirtingi dalykai. Mes ir šiandien sulaukiame savo pirmųjų pacientų, tačiau tai neįrodo mūsų klinikos gydytojų darbo neefektyvumo, nes egzistuoja tokia sąvoka kaip „sveikatos priežiūra“, kuri nėra tapati sveikatos problemoms. Žmogaus organizmas skirtingais laikotarpiais susiduria su skirtingomis problemomis ir išsprendus vieną problemą žmogus gali kreiptis visai kitokiu klausimu.
Antra, pastebėjimas apie žmones, rašančius gerus atsiliepimus - tai subjektyvi, faktiškai nepagrįsta nuomonė. Pagrindinis gerų atsiliepimų tikslas - padėka ir noras pasakyti „ačiū“. Įprastai komentarus rašo mūsų klinikoje apsilankę žmonės, kurie susidarė savo asmeninę nuomonę pagal savo asmeninę patirtį. O kas pil. Tomą motyvavo viešai išsakyti asmenine patirtimi nepagrįstą nuomonę - mums kelia klausimų. Mus nuoširdžiai stebina pil. Tomo gebėjimas geruosius dalykus paversti blogais, nes tuose žodžiuose, į kuriuos bandoma apeliuoti, nėra blogumo užuominos.
Mes tikime tuo, kad mūsų potencialūs pacientai sugebės atskirti pagrįstą „juodą“ ir pagrįstą „baltą“. Kviečiame Jūs į mūsų Facebook paskyrą, kur galima susipažinti su skaidriais realių pacientų vertinimais (nes šiame tinklapyje galima pamatyti pacientų vardus ir pavardes).
Eglė 2016-06-10 11:48:55
Esu be galo dėkinga Gydytojai Brigitai, kuri padėti atsistoti po traumos ant kojų ir gyventi pilnaverti gyvenimą. Tik jos komandos ir Lakštausko Klinikos dėka su šypsena viede pasitinku kiekvieną dieną.
8metus lankotes ir dar neisgyde?..Tai kas per klinika jei tiek laiko gydo?Norejau eiti, bet po sio komentaro persigalvojau.Ir siaip dauguma komentaru prasideda vienodai, kas leidzia apmastyti, ar jie nerasyti to paties zmogaus ar paprasius darugu.
33 metu osteochondrodziu rinkinys :)
2017-11-22 22:26:48 IP 28mctscq
Nuejau skeptiskai nusiteikusi, bet isejau visa pagydyta :) visos ligos nuo gimimo buvo susietos, iskart suanalizuotos, problemine vieta rasta, individualus pratimai padaryti, tik is tos laimes pamirsau, kokiu zoleliu liepe pagerti :D
Profesionalus ir malonus aptarnavimas, ypatingas dėmesys mano asmeniniams nusiskundimams, kurio rezultatas buvo greitas ir veiksmingas gydymas.
Tikrai grįšiu į Lakštausko kliniką ir rekomenduoju visiems.
Noriu padėkoti E. Lakštauskui ir B. Paulienei už tai, kad padėjo išspręsti daug skausmų ir nepatogumų sukeliančią problemą. Man buvo diagnozuota stuburo išvarža. Poliklinikoje gydžiausi apie pusmetį, bet sveikatos būklė nepagerėjo. Kankino naktiniai skausmai, dienos metu patyriau nepatogumus (negalėjau savarankiškai įlipti į automobilį ir pan.). Po pirmojo apsilankimo pas gydytoją E. Lakštauską pajutau palengvėjimą, skausmai sumažėjo. B. Paulienė rekomendavo paprastus ir efektyvius pratimus, kurie padėjo sustiprinti vidinius raumenis. Kalbant apie šią kliniką svarbiausia tai, kad gydytojai atlieka savo darba ne dėl formalumo ir materialinių dalykų. Jiems tikrai rūpi paciento sveikata, nuoširdžiai džiaugiasi paciento sveikatos būklės pagerėjimu. Todėl tiems, kuriems reikia realaus rezultato, rekomenduočiau kreiptis į šios kliniko specialistus. Nuoširdžiai dėkoju klinikos gydytojams!
Aukšto lygio specialistai, puiki daktarų komanda, unikalus darbo stilius!
Man buvo diagnozuotos dvi kaklo išvaržos. Poliklinikoje pasakė, kad vienintelė išeitis - operacija. Nusprendžiau paieškoti kitos nuomonės, nors tuo metu kentėjau didelius skausmus.
Jau po pirmo apsilankymo skausmas pradėjo silpti, o po poros savaičių iš viso praėjo!!! Buvau išgelbėtas nuo operacijos!!!
Visas gydymas truko kelis mėnesius. Per tą laiką teko gydytis pas kineziterapeutą Gytį Šakicką, reabilitologę Brigitą Paulienę bei pas gydytoją Eduardą Lakštauską. Buvau ne tik pagydytas nuo mane varginančios ligos, bet ir sužinojau daugybę kiekvienam žmogui būtinų tiesų kaip kad teisingai kvėpuoti, maitintis, judėti ir sveikai gyventi. Ačiū Jums labai !!!
E. Laukštauskas gydytojas profesionalas, mažai bendraujantis, bet rankomis jaučiantis ir nustatantis kūno problemas. Po to palaikyti formą reikia pačiam ir netingėti su savimi dirbti ir daryti Brigitos paskirtus pratimus.
Dėl kainos - manau ji normali, ypač matant kaip sugrižta sveikata.
Labai labai ačiū E.Laukštauskui ir Klinikos kolektyvui:)
sveiki, norejau pasidalinti savo ligos istorija. Daugeli metu buvau aktyvus, sportavau ivairias sporto sakas, siek tiek turejau supratima apie giliuju raumenu svarba ir tt. Pries 14 men. atsirado labai stiprus nugaros skausmas, plintantis i koja, o teisingiau ja isviso atimdavo: negalejau vaikscioti, pasilenkti, pritupti ar prisesti.Buvo nustatytos 2 isvarzos juosmenineje dalyje. Be sitpriu leidziamu ir siaip nuskausminamuju nebegalejau tverti. Gydziausi pirmiausiai pas sporto medicinos gydytojus, po to pas neurologa, praejau 3 reabilitacijas (tame tarpe tiek privacias tiek zinomose ligoninese). Buvo padaryta skausmo blokada ir t.t.t.t..t Visada stengiausi kreiptis tik pas geriausius specialistus. Bet skausmas ir bemieges naktys nesibaige. Kreipiausi pas gydytoja E.Lakstauska. Tai buvo paskutine viltis, be operacijos gyventi be skausmo..
Po trecio apsilankymo - Stebuklas yvyko! Pradejo sparciai gereti bukle: miegas be vaistu, skausmas mazejo pradejau po truputi judeti be Skausmo!
Didelis ACIU gydytojams E.LAKSTAUSKUI, B.PAULIENEI ir visai komandai uz ypatinga demesi pacientui ir uz sveikata.
Gyvenimo tempas šiais laikais yprastas reiškinys. Aš dirbau ištiesų labai daug, virš dešimt metų, dirbau neribodama savo darbo laiko, savaitgalių... Prieš pusę metų pradėjo kilnotis spaudimas, itn smarkiai suktis galvą, visiškai neturėjau jėgų... toks jausmas, kad silpau su kiekviena diena. Porą mėnesių vaikščiojau po įvairius gydytojus, vartojau krūvas vaistų, niekas nepadėjo...Sunku dirbti, kai tavo galva nuolat sukasi, kai vakarais kyla spaudimas, kai nerandi atsakymo, pradedi vartoti raminamus vaistus xanax...eini pas gydytojus, bet tau niekas nepadeda.
Iš rekomendacijų po 4 mėnesių sunkios mano emocinės būklės sužinojau apie Lakštausko kliniką.Su manimi pradėjo dirbti gyd rebilitologė Brigita Paulienė. Tai ne tik profesionalus gydytojas, tai ir puikus motyvatorius, pašnekovas, ko tikrai nesugeba šiandien gydytojai. Brigita diagnozavo mano ligą, paskyrė akupunktūrą, limfodrenazinius masažus (kuriuos puikiai atliko Gytis), davė nemažai savarankiško darbo ir mano jėgos jau po kelių susitikimų ėmė grįžti, nustojau vartoti raminamuosius, stabilizavosi mano emocijos. NUSTOJO suktis mano galva!!! Po 4 mėnesių nuolatinio galvos sukimosi, ir daug vaistų, buvau praradus viltį, kad vieną dieną būsiu vėl normali moteris...Brigita mane išmokė pažinti savo kūną, išgirsti pirmuosius signalus, kuriuos siunčia. Aš ir toliau profesionaliai dirbu, nes man labai svarbūs darbe rezultatai, bet aš tapau visai kitokia. Išmokau pažinti savo kūną, elgtis su juo tinkamai. Kadangi dirbu įtemptai, draugų tokių taip pat turiu nemažai, jau rekomendavau ne vienam pažystamui šią kliniką ir jie džiaugiasi rezultatais. Puiku, kai žinai, kaip "užkurti savo kūną" iš naujo, be vaistų, fizinių pratimų dėka ir būti laimingai, produktyviai, energingai. Ačiū Brigitai ir Gyčiui, jūs nuostabūs!!!
Bent truputi pabėgėjus sukdavosi man galva ir dingdavo jėgos. Taip pat, tirpo rankos net keičiant elektros lemputę.

Bėgimo problema lydėjo vią gyvenima, begant 'kilometrą' mokykloje laikui sekėsi labai nekaip. Treneriai neturėjo ką patarti. Taigi būdamas 29'erių apsilankiau klinikoje ir po pirmo susitikimo su daktaru Lakštausku pasakė man, jog mano krūtines raumenys sutrumpėje, sportuojant jie dar labiau susispaudžia ir paveikia kraujotaką.

Tuomet reikejo 2 sesijų su gydytoja reabitologe Brigita ir 2 sesijų su kinezoterapeutu Gyčiu. Pečiai nusileido, krutinė atsipalaidavo, rangos nebetirpsta, bėgti galiu daugiau ir silpnumas neapima. Tačiau, kaip sakė klinikoje didžiausias darbas laukia namuose pats su savim. Pratimų ir užuočių davė užtektinai.

Ačiū, kad esat visi klinikoje :-)
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui E. Lakštauskui, gydytojai Brigitai ir kineziologui Gyčiui.
Nebeskauda šono, nebetirpsta kojos, atsirado energijos ir pozityvumo. Ir visa tai - be tablečių,
kurių šalutinį poveikį esu tokį patyrusi, kad niekam to nelinkėčiau.

Ačiū administratorei už profesionalumą ir lankstumą.

Džiaugiuosi, kad Vilniuje yra tokie gydytojai, kurie žiūri ne į vieną organą - galvą, nugarą ar koją, o į žmogų kaip visumą ir efektyviai gydo.

Dar kartą ačiū Jums.
Aš noriu padėkoti Eduardui Lakštauskui ir jo komandai Brigitai Paulienei ir Gyčiui Šakickui, už galimybę vėl žaisti krepšinį, kad galiu vėl sportuoti po dešinio klubo sąnario degeneracijos, kad lydėjote mane kiekviename reabilitacijos laiptelyje, kai kūnas kiekvieną kartą atmesdavo padidintus krūvius bei, kad suteikėte daug pozityvumo. Ačiū jums!
Labai keistas komentaras... Gydausi šioje klinikoje nuo 2009 metų, nė karto nėra buvę, kad nuo klinikos įkūrimo dirbanti registratore Elena nebūtų išdavusi grynų pinigų priėmimo kvito, o dabar kasos aparato kvito. Esu finansistė, todėl tokius dalykus pastebiu ir gerai prisimenu. Jums ponas, Arnai, reikėtų gerai pagalvoti prieš metant kaltinimus be pagrindo... Jūs sakote, kad čia palikote apie 1000 EUR, tai galėtų būti minimum 15 apsilankymų, nepastebėti sveikatos pagerėjimų po šitiek gydomųjų seansų galėtų tik žmogus, kuris čia niekada nebuvo apsilankęs, nes nebūtų ėjęs tiek kartų perniek, vien iš neturėjimo ką veikti...ar kad paliktų blogą atsiliepimą...
Nuostabi klinika, kurios gydytojais galima 100% pasitikėti. Atėjus dėl stuburo skausmų, sužinojau to priežastis, apie kurias niekad nebūčiau pagalvojus ir dar ilgai ieškojus atsakymų. Viskas pasidarė taip aišku ir su gydytojų Eduardo, Brigitos ir Gyčio pagalba susitvarkiau visą sveikatą, pradedant nuo stuburo baigiant skrandžiu ir kvėpavimu. Tad ačiū jiems! Nuo to laiko į šiuos gydytojus galiu kreiptis visai sveikatos klausimais, nes žinau, kad tai greičiausias ir efektyviausias būdas juos išspręsti Dar kartą valio!
Klinikoje gydžiausi nugaros skausmus (po diskų išvaržos). Negalėjau be skausmo nei sėdėti, nei gulėti, nei vaikščioti. Taip pat vargino virškinimo problemos. Pavargau eiti nuo vieno specialisto pas kitą specialistą. Todėl nusprendžiau kreiptis į gyd. E. Lakštausko kliniką. Šioje klinikoje gydoma "čia ir dabar". Pavartojus rekomenduotus vaistus/ papildus, nebevargina žarnyno problemos. Dabar galiu laisvai be skausmo judėti, sportuoti. Neseniai kreipiausi dėl galvos, kaklo skausmo, nuovargio, sutrikusio miego. Neįtikėtina, du gydymosi seansai, ir galvos nebeskauda, miegas tapo gilus, atsikeliu žvali ir pailsėjusi. Gydytojo rankos daro stebuklus. Dėkinga gyd. E. Lakštauskui už gydymą ir klinikos personalui už malonų aptarnavimą.
Į kliniką 1 kartą kreipiausi dėl 8 m.dukrai ilgai besitęsiančių stiprių pilvo skausmų. Jau buvo pereiti visi tradiciniai gydytojai, padaryti visi tyrimai, bet nebuvo rasta nei priežastis, nei išgydyti skausmai. Reabitologės B. Paulienės ir masažuotojo Vladimiro pastangomis, per porą mėn. pilvo skausmai buvo išgydyti!
Po to dar vedžiau vaikus dėl traumuotų nugarų nuo batutų parko - per 1 vizitą Vladimiras pašalino skausmus. Dabar klinikoje lankausi ir pati ir pensininkai tėvai. Taip, klinikoje kainos nemažos, bet sveikata - brangiausias turtas.
Į kliniką kreipiausi dėl stiprių kojos ir nugaros skausmų, geriau po kelias tabletes ar miltelius stipriausių nuskausminamųjų, kurie sunkiai padėjo. Jau žinojau, kad turiu stuburo išvaržą, užspaustas nervas. Gydytojas Lakštauskas konsultvo, paskyrė vaistus, atliko punktūrą (keli seansai), taip pat nukreipė į masažus. Gydymas trūko ne viną dieną, o kelis mėnesius, tačiau rezultatas tikrai tenkina, šiuo metu vaistų nuo skausmo negeriu, galiu judėti ir netgi dirbti sode. Esu dėkinga už profesionalią pagalbą. Visi klinikos darbuotojai labai geranoriški, gražiai bendrauja, stengiasi padėti.
I Lakstausko klinika kreipiausi po autoavarijos turedama nugaros trauma. Gerb. gyd. Lakstauskas yra gydytojas is didziosios raides kuris pastate mane ant koju ir isvadavo is nesibaigianciu skausmu. Po keliu gydytojo seansu man nebreikejo nuskausminamuju vaistu kuriu gerdavau dideliais kiekiais. Brigitos P. parinkta manksta yra nepamainoma mano kiekvienos dienos pradzia. Labai rekomenduoju sia klinika ir jos puikius specialistus.
Į Lakštausko kliniką atėjau prieš pusantrų metų dėl uodegikaulio traumos, turėjau ir kitų problemų su stuburu. Jau buvau lankiusis pas kitus gydytojus, prisiklausiusi jų gąsdinimų, išbandžiusi jų siūlomas metodikas, bet pagerėjimo nebuvo, skausmas vargino ne tik dieną, bet ir naktį. Gydytojas Eduardas Lakštauskas pirmiausia nuramino, paaiškino mano būklę ir paskyrė gydymą. Man labai tiko akupunktūra. Esu labai dėkinga kineziterapeutui Vladimir Elman, turinčiam „auksines“ rankas. Jis sutvarkė mano uodegikaulį tiek, kad jau galėjau mankštintis, galvos skausmai, varginę nuo paauglystės, pasidarė labai reti. Individuali gydytojos Brigitos Paulienės reabilitacijos programa, jos vedamos mankštos padėjo gana greitai atgauti sveikatą. Iki šiol lankau puikias daktarės mankštas, mokausi pažinti savo kūną ir padėti jam. Ir vis pasidžiaugiu - kaip gera, kai neskauda. Labai ačiū visiems už pagalbą.
Pas gydytoją Lakštauską lankausi nuo 2008 metų. Man jis - daktaras, kurio gydymu ir metodais besąlygiškai pasitikiu, nes žinau ir patyriau, kaip efektyviai, tiksliai ir teigiamai jie veikia. Per visą laikotarpį su gydytojo Lakštausko pagalba mano sveikatos būklė žymiai pagerėjo.
Esu dėkinga už jo gydymo metodus, kurie man yra unikalūs ir teikiantys pačią didžiausią naudą žmogaus organizmui kaip visai visumai. Tai ypač efektyvu, kai dirbama komandoje, kurią sudaro profesionalai ir savo srities specialistai, tuomet per palyginti neilgą laiką vienoje vietoje galima gauti visą spektrą organizmui reikalingų praktikų.
Labai džiaugiuosi susipažinusi su gydytoja reabilitologe Brigita Pauliene, kurios gebėjimas parinkti tinkamą metodiką mane iš pradžių stebino, atrodė kažkokie keisti pratimai, ką jie čia padės, bet kadangi tvirtai nutariau išbandyti, likau labai patenkinta rezultatais. Tie pratimai mane ilgą laiką gelbėjo nuo veriančio skausmo nugaros srityje, tiesiog negalėjau jų nedaryti, nes niekas kitas nepadėjo.
Jei žmogus pats nenori ir nesistengia padėti sau, neklauso gydytojų rekomendacijų, jam niekas negalės padėti. Gydytojas ir ligonis turi dirbti kaip komanda, kad rezultatas būtų maksimalus.
Taip pat esu dėkinga kineziterapeutui Gyčiui Šakickui už jo kantrybę ir profesionalumą atliekant įvairių tipų masažus, už jo nuoširdumą ir pozityvą bei norą padėti.
Daktaro Lakštausko klinika mano nuomone pilnai pateisina savo šūkį gydyti ne ligą, o žmogų. Klinikoje sugebama rasti gilumines ligos priežastis įsiklausyti į žmogaus organizmą individualiai bei parinkti tinkamas metodikas, kurios padeda žmogui įveikti skausmą ir negalavimus, atsiranda poreikis keisti gyvenimo būdą ir mitybos įpročius.
Dėkinga visai gydytojui Lakštauskui ir jo komandai už profesionalumą, atsidavimą savo darbui, norą padėti žmonėms bei už susigrąžintą mano sveikatą!!
Kristina M.
Atsimenu, kaip vaikystėje norėdama medaus išgirdau komentarą - palik jį, nes valgysim, kai susirgsim. Nuo tada stebiuosi tokiu požiūriu - o ką, jei noriu medaus tam kad nesusirgčiau?
Visi esame skirtingi ir į sveikatą žiūrime skirtingai: vieni gydomės, kiti bandome nesusirgti. Lakštausko klinikos komanda padėjo man atsistatyti ir sukaupti jėgas svarbiems darbams. Jau kelis metus pas juos ateinu prieš svarbius darbus, kad sukaupčiau pakankamai jėgų, nes jei taip nepadarau, tenka ateiti kai pradeda ką nors skaudėti.
Įdomus "šalutinis" efektas apsilankymų klinikoje tapo nuolatiniai komplimentai apie tai, kaip gerai atrodau, o iki atėjimo į kliniką ir man būdavo tokiu dienų, kad dėl skausmo negalėdavau išlipti iš lovos ir tuos nuskausminamuosius, kuriuos galima gerti 2 kartus per dieną, tekdavo išgerti du kartus daugiau...
Visi renkamės, ar tik skaityti vis apie naują dietą, ar imti ir pakeisti gyvenimo būdą, tuo labiau kai yra šauni Lakštausko klinikos komanda, kuri gali pokyčių kelią žymiai palengvinti.
Linkiu ir kitiems pagalvoti - norite gydytis, ar norite visada būti sveikais?
Diana
Rimas Stankevicius
2016-06-02 23:24:20 IP 2cfuv00l
Man buvo 18 metų, ryte atsikėlus nusiražiau ir, kaip vėliau paaiškėjo, stuburo slankstelis pasislinko apie 1 cm į kūno vidų. Skausmas nežmoniškas negalėjau net atsisėst, tik stovėt arba gulėt. Kreipiausi į medikus, tie išvadino mane tinginiu, ieškančiu pasiteisinimų, kad išvengti fizinės veiklos. Po pusės metų skausmai aprimo, nes slankstelis natūraliai suaugo naujoje vietoje. Bet vos stipriau fiziškai padirbdavau ar nepatogiai pasėdėdavau, viskas prasidėdavo iš naujo. Kartais net atsistot negalėdavau dėl skausmo. Taip gyvenau gerus 18 metų, išbandžiau eilę gydytojų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, rezultato nebuvo, po kai kurių rekomendacijų būdavo dar blogiau, tada viską sustabdydavo ir sakydavo, kad nebežino ką daryti. Uždrausdavo net sportuoti. Nuolatiniame skausme gyvenau ir toliau kol vieną dieną nedėdamas didelių vilčių užsukau pas gydytoją Brigitą Paulienę. Jau po pirmos apžiūros pasakė, kad viskas bus gerai ir skausmai dings po kelių užsiėmimų. Nepatikėjau ir žiūrėjau skeptiškai, bet rezultatas nustebino jau po pirmo vizito, nes iš kabineto išėjau be jokio skausmo nugaroje ir su detaliomis instrukcijomis ką toliau daryti, o būtent stiprinti aplink slankstelį raumenis ir grąžinti į vietas sutrikusią kraujotaką raumenyne. Tai truko apie mėnesį ar du ir tikrai reikėjo pastangų, bet nuo pirmo vizito skausmai ir nebegrįžo. Ir taip jau gyvenu ištisus 4 metus. Gyvenu pilnavertį gyvenimą, dirbu, aktyviai sportuoju, užsiimu kovos menais, dalyvauju varžybose, nugaros nebeskauda.
Turėjau skrandžio bėdų dėl virškinimo sutrikimų, taip pat medikamentai ir tradicinė akademinė medicina nepadėjo, nebegalėjau valgyti jokių žalumynų, vaisių, daržovių ir šią negandą išdydė gyd. Lakštauskas.
Prieš gerus metus ruošiantis pasaulio čempionatui, trūko kojos kelio sąnario raiščiai, atstatymo operaciją teko daryti Belgijoje. Po operacijos laukė ilgas 12 mėnesių reabilitacijos laikotarpis, kurį taip pat pradėjau Belgijoje. Po trijų mėnesių vis dar buvo sunku vaikščioti, tad vėl sugižau pas gydytoją B. Paulienę į Lakštausko kliniką. Ten lankiausi savaitę, po jos išskridau į Belgiją bet jau be ramentų. Belgų gydytojai (vienoje iš geriausių klinikų) pamatę mano pažangą neteko amo, sakė taip negali būti. Visus kineziterapijos parametrus pagal jų grafiką aš viršijau dvigubai tiek kojos lankstumu tiek raumenų galia. Darant paskirtus pratimus jau po penkių mėnesių jaučiausi gerai tartum sveikas. Nors raumenų atrofavimas po operacijos buvo didžiulis - 4 cm kojos perimetre ties keliu. Dar keletą kartų lankiausi Lakštausko klinikoje ir jos komandos dėka jau po 8 mėnesių dalyvavau tarptautinėse Taekwondo varžybose ir laimėjau sidabro medalį. Visi stebėjosi mano greitu sveikimu. O paslaptis buvo nuostabių gydytojų, tikrų profesionalų, darbas Lakštausko klinikoje. Drąsiai sakau tai vieni geriausių gydytojų Lietuvoje ir sporto pasaulyje. Nuo šiol pas akademinės medicinos gydytojus reabilitologus, kinezeterapeutus nebevaikštau, nes nematau prasmės, nes ten tik išrašo vaistų skausmui malšinti, bet ligos priežasties nebegydo. Esant traumai ar skausmams raumenyne visada kreipiuos į Lakštausko kliniką ir dar nė karto nelikau nusivylęs!
По совету своего друга, я обратилась в клинику Lakštausko к Brigita Paulienė за консультацией в июле 2015 года с продолжительными эпизодами болей в суставах. Могу сказать, что осмотр был внимательный, так же как и довольно детальный опрос относительно моего образа жизни, по итогу конультации Brigita Paulienė произвела на меня впечатление врача, который имеет целостное представление о работе человеческого организма и взаимосвязи процессов в нем. Мне было рекомендовано принимать гомеопатические препараты на протяжении шести недель, и прекратить тренировки на этот период. В итоге, второй прием мне не понадобился, так как прошло 11 месяцев, а боли так и не вернулись.
Patys geriausi specialistai dirba sioje Klinikoje! Kurie is esmes suranda priežastį ir ją pagydo. Ypač noriu padėkoti Brigitai, labai nuostabi moteris, tikra profesionalė, kuri suteikė daug žinių ir padėjo lengvai susilaukti vaikelio, AČIŪ JUMS!
Galiu tik pasidžiaugti, kad man pavyko atrasti Laukštausko kliniką. Prieš tai buvau praėjęs begalę valdiškų, privačių įstaigų ir niekas nepadėjo. Laukštausko gydymas iš tikro skiriasi ir man taip pat iš pradžių buvo keista, bet aš nutariau praeiti programą iki galo ir man palengvėjo bei atsivėrė akys. Suvokiau, kad viskas labai paprasta - pirmiausia reikia išsivalyti organizmą ir atstatyti jį į tokią būseną, kad būtų galima gydyti, tada gydyti, o po to palaikyti formą ir pačiam netingėti su savimi dirbti, daryti Brigitos paskirtus pratimus, kad neužleisti ir bėdos nesugrįžtų. Taip pat suvokiau, kad labai daug priklauso nuo manęs pačio, mąstymo, nuostatų, gyvenimo būdo - ir tuos dalykus Lakštausko komanda sugebėjo padėti pakeisti.

Dėl gydymo būdo - Lakštauskas yra vienas iš pradininkų ir turbūt kiečiausias savo srityje, bet tai nėra naujiena pasaulyje ir kiekvienas pasigilinęs į šią metodiką suvoktų jos pagrindinius principus ir naudą. Neįmanoma to aprašyti keliais sakiniais, bet esmė ta, kad kūnas pats pasako kas „jam blogai“, o žmogus mokantis tai „skaityti“ ir atlikdamas keletą testų gali tiksliai nustatyti tas bėdas.

Skaičiau komentarus apie kainą - manau ji normali ir atitinkanti rinką, ypač matant kokia gausybė pacientų lankosi klinikoje. Sveikata neįkainojama, visi geri dalykai kainuoja, o jei skauda labiau nei traukiant pinigus iš piniginės, tai ir susimokėti už gydymą bei sugražintą sveikatą negaila.

Man klinikos komanda sutvarkė stuburo problemas, padėjo daug ką pakeisti gyvenime (mąstymą apie savo sveikatą, nuostatas ir prioritetus, reakciją į stresą, darbo vietos sveikumą ir pan.). Mankštos ir paskirti pratimai sugražino energiją, tonusą, gerą savijautą. Taip pat nebesergu peršalimo ligomis, susitvarkė žarnyno veikla, dingo galvos skausmai, o labiausiai dėkoju Lakštauskui už gydymą, kuris mūsų šeimai padėjo susilaukti vaikų.

Dėkoju ir žemai lenkiu galvą prieš visą Laukštausko Klinikos Kolektyvą!
Didelė padėka gyd.Brigitai Paulienei už jos neišsenkančią energiją ir pozityvumą, labai maloniai viską išaiškina ir sudaro individualią pratimų programą, ji - savo srities profesionalė, žiūrinti į žmogų kaip į visumą, o ne tik į atskiras kūno detales ir funkcijas. Lakštausko klinikoje dirbantys specialistai taiko galbūt ne visai tradicinius metodus, bet jie yra tikrai veiksmingi ir efektyvus! Tačiau jei ir pats žmogus su savimi nedirbs (pozityvios mintys, darbo-poilsio režimas, teisingų mitybos įpročių formavimas, kasdieninis fizinis aktyvumas), efekto neduos joks (net ir tradicinis) gydymas. Ačiū už sugrąžintą sveikatą.
Esu sužavėta Lakštausko klinika ir joje dirbančiai žmonėmis. Tai tikrai profesonalu komanda.Lakštauskas, Paulienė, Vladimiras, Gytis. Labai džiaugiuosi, kad gydomo ne vaistais, o metodais, masažais, kineziterapija, rankomis, manualine terapija, mankšta.
Tik nori pasakyti iš savo patirties, jeigu tikitės, kad be jūsu noro ir pagalbos sau issveikti tikrai nebus rezultato. Gydytojas jums padės, pasakys ir patars kaip elgtis, o jūs turite dirbti daug su savimi, pradedant nuo minčiu, poelgiu, mitybos, gyvenimo būdo. Turi išmokti klausyti savo kūno kalbos. Dar karta dėkoju nuostabiai ir profesonaliai pagalbai. Esu laiminga ir sveika.
Reikia pasidžiaugti gerb. gydytojo Lakštausko pasiaukojimu savo profesijai ir žmonėms. Atėjau į kliniką jau ilgą laiką malšindama skausmą nuskausminamaisiais, nes poliklinikoje nieko kito pasiūlyti negalėjo dėl stuburo disko L4/5 listezinės išvaržos, kuri buvo pilnai užspaudusi stuburo kanalą ir nervų šakneles. Aišku reikėjo ir mano pačios pastangų, tačiau gydytojo Lakštausko rankų dėka jaučiuosi gerai.
Dėkoju gydytojui Lakštauskui ir jo komandai, gydytojai Brigitai Paulienei už nuoširdų ir pasiaukojantį darbą, ir linkiu dievo palaimos, o jų pacientams - kantrybės ir ištvermės šalinant skausmo pasekmes bei pasitikėjimo šiais gydytojais.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

SEB pelną padidino 14%
SEB pelną padidino 14% 01-29 09:21
Švedijos bankas SEB Lietuvoje pernai uždirbo 117,7 mln. Eur neaudituoto grynojo pelno – 14% daugiau nei 2018 m., kai jis buvo 103,5 mln. Eur.
"Telia Lietuva" pernai uždirbo beveik 55 mln. Eur pelno
"Telia Lietuva" pernai uždirbo beveik 55 mln. Eur pelno 01-29 08:59
Bendrovės "Telia Lietuva" 2019 metais uždirbtas neaudituotas pelnas sudarė 54,7 mln. Eur ir buvo beveik toks pat kaip prieš metus.
Geidžiamiausių darbdavių mokėtos algų medianos gruodį
Geidžiamiausių darbdavių mokėtos algų medianos gruodį 01-29 08:29
Naujausi "Sodros" duomenys rodo, kokias algų medianas mokėjo geidžiamiausi šalies darbdaviai.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Pfizer 38,14 -5,03%
3M 165,58 -5,72%