Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laisvas ir nepriklausomas kanalas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laisvas ir nepriklausomas kanalas

Atsiliepimai apie Laisvas ir nepriklausomas kanalas, UAB

LNK

Parašyk savo nuomonę apie Laisvas ir nepriklausomas kanalas, UAB

Didesnio liūdesio nei jūsų KK2 - nėra.Ar tie vedėjai tokie yra iš tikro? Trumpi ir buki? Ar už pinigus gali bet ką?? O, kai vakar dar vargšai šuneliai tampė visą brigadą - pasipiktinimui ir pasišlykštėjimui ribų nėra..kodėl dar operatorių ir redaktorių nesukėlėt..Geda...
Na lnk zinios iškraipo faktus ir skleidžia tikroves neatitinkančia informacija... fake news
Geda!!!!Kaip galima ziureti i Vitulskiene.Stora boba, kaip galima, nes visi vyrai neziuri tokios laidos.Visos moterys, tokios storos, kad net baisu ziureti.Girdejau, kad Vitulskis diretorei dave kysi.As taip girdejau......Nejaugi, nera jaunu mergu, kad storas "bobas"rodote.Geda!!!!
be reikalo as cia registravaus patys zinot kame reikalas maziau sudmalizmo ir reklamos daugiau filmu be reklamos
Kur dingsta serijalai???? Ar jau neberodys serialo TIK TU IR AŠ???? KUR JIS DINGO??????
Parodykit Miescionio serijas ikelkit i savo lnk go arba atkurkit naujas serijas.
gal jau laikas butu pakeist KK2 vedejus, prodiuseri, nes nusisneka konkreciai:))), arba - ka jie ruko?, P.S. buvot normali TV, o patapot- nevykeliais:))). sekmes TV3, LTV,....
Labadiena.... nesinori rašyti, bet priverčia aplinkybės. Negana to kad internetas pilna sexo filmukų, tai dar sugebate leisti per tv kanalus reklamas visokio pobudžio. Kaip galite reklamuoti xxxpažintis ar erokluba, kai nežinia kada tai vaikai gali pamatyti.... šlykštu ir neapgalvota... tai kas bus per vasaros atostogos katrie vaikai nueina vėlai miegoti... tai jie pamatę šias reklamas išbandys telefonu...pagalvokit apie mūsų jaunimo ateitį...jau ir taip negana to kad jau vaikai kalba tokius dalykus negražius tai dar jūs sugebat rodyti ir viešinti per tv. Išimkit šias reklamas, turėkite sąžinės ir pagalvokite apie savo vaikus. O daba nieko kito nepamatysi tik erotika ir erotika per reklama vakarais.... iterpkit laida kokią ar šeip kokę muzikos pauzę o ne erotika skleiskite per kanalus. Nusiritote visiškai....
Nesąmones, 0paaugle dingo""kobyla"-11 metu surišta ir į bagažinę.......gal pati už pinigus nori pasidalinti!
Ar būtų imanoma nebekviesti Monikos Marijos į laidas. Neimanoma žiūrėti Lietuvos balso vien dėl jos. Ji visada nori kalbėti pirma, pertraukia visus. Erzinanti asmenybė, kartais norisi perjungt kanalą vien dėl jos.
Kada pradesit HD formatu rodyti ir paprastu antenu turetojams ? kodel HD transliuojama tik per kabeline ?
Kiek begalit rodyt tuos indų serialus po puse dienos.. isijungi televizoriu ir nieko kito nematai tik tuos vienodus serialus. Rimtai, baikit, kiek begalima. Tiek lnk, tiek tv3 rodo tuos pačius indų serialus. Bloga darosi jau nuo jų! Suprasciau dar, kad po vieną seriją, bet ne
Labai blogai yra kalbama apie kitu saliu zmones laidoje ura kaip yra ir visai nezinant factu.As esu vedusi 16 metu uz musulmono ir kiekvienas zmogus yra skirtingas bet kad visus tuo paciu purvu laistyti tai nera teisinga.Tai jei tas pats jei pasakytum kad visi lietuvos vyrai yra dustininkai ir museikos
Nu žiauriai nusivažiavo su paskutine (12.04) laida. Ar žmonėms rimtai su galvom negerai, kad BTS reikia taip išjuokt??????? Tuoj aš apie juos šou padarysiu, o vat tada tai bus. Nepykit, bet žiiaauuurrriiiaaaii sunervinot. Smagaus vakaro :)
P.S. čia tik MANO NUOMONĖ.
Nors reikia ir komentuoti apie įmonę, bet šį kartą truputį nukrypsiu nuo temos ir su mielais komentatoriais pasidalinsiu nuomone, ką aš manau apie TV tinklelį.
Manau, kad televizijos, norėdamos išlaikyti reitingus rodo tai, ką žmonės labiausiai žiūri. Gaila, tačiau besipiktinantieji yra iki tokio lygio neįgalūs protiškai - kad šito niekad nesuvokia. Jeigu yra rimtas laidos vedėjas ir jo laida yra beveik nuobodi ir prie jo prisijungia jo šmaikšti asistentė, kuri įneša į laidą gyvumo - ar tai yra blogai? Negi tikrai galvojate, kad ta moteris yra kvaila? Jos tik darbas - pagyvinti laidą. Kad laida netaptų laidotuves primenančia ceremonija. Ir tai tikrai nereiškia, kad laidos vedėja yra kvailoka. Ji tik atlieka tam tikrą rolę.

Gaila, kad tv reitingus turi tokios laidos kaip 24 valandos, yra kaip yra ir panašiai. Tai tik parodo, kad žmonės turi tiek daug laisvo laiko, kad labai noriai domisi kitų gyvenimais. O jų pačių gyvenimas, geras santykis su artimaisiais ar galų gale laiptinės išsiplovimas - nelabai ir dominantis reikalas. Jau nekalbant apie knygą, gamtą, pažintinių laidų žiūrėjimą.
Aš vienu metu dirbau darbe kur kartais nebūdavo žmonių tai žiūrėdavau laidą per kompiuterį kaip atsiranda daiktai. Kaip ten įdomu pamatyti kaip kas gaminama. O ir gyvūnų pasaulio laidos įdomios. Tiek daug įdomių laidų yra. O pasirenkate žiūrėti kažkokią nesąmonę, visi žiūrite, ir paskui verkiate ir kliedite kad nėra ką žiūrėti.... Nežiūrėkite nesąmonių, kris laidų reitingai ir bus kiti reikalai. Patys dėl to kalti.

Dabar dėl filmavimuose, salėje sėdinčios auditorijos - nežinau kaip tai pakeisti - bet tai taip stipriai dirbtina atrodo. Natūraliame gyvenime nebūna, kad visi pradeda ploti vienu metu ir visiškai visi ploja. Jau taip suvaidintai viskas.... Jau geriau mažiau plojimų bet natūraliau. Kai kurie gali ir neploti. kiti gali ir pamojuoti. Nors aišku suprantu - televizijos įleidžia į filmavimus - jos ir stato sąlygas. O mes norėdami papulti į filmavimus - tas sąlygas vykdome.

Paskutiniu metu įtemptas gyvenimo ritmas leidžia man tv įsijungti tik kartą per savaitę.... ir tada būna net nesvarbu ką rodo - tiesiog dėl fono. O laidos kaip Ingrida Kazlauskaitė ieško turtingo vyro ar Radži ieško žmonos - reikia suprati - kad tai tėra tik linksmas projektas, kuris neturi didelės išliekamosios vertės.

Tai va, apie pačią LNK negaliu nieko pasakyti, o apie jos žiūrovus tai bent jau pasisakiau. Nesupykit, bet negaliu gyventi šalyje su tais, kurioje populiariausios laidos 24 valandos, yra kaip yra ir panašiai.... Kai kurie žmonės gyvenime tiek problemų turi, kad pas juos 24 valandos visa kūrybinė grupė turėtų apsigyventi, jei norėtų jiem padėti... o čia skambina į televiziją žmonės kad kaimynas kibirą pavogė... ir man kvailai atrodo ne tik, kad žmogus paskambina, bet kad tokią laidą paskui pusę Lietuvos žmonių žiūri ir rūpinasi kibiru. Kodėl geriau nepasidomėti kur nueina nuo mano darbo užmokesčio vos ne 50 proc. sumokėtų mokesčių? Kodėl nepasidomėti kaip rūšiuoti pavojingas atliekas ir kaip sumažinti kainas...
Manau tai nėra daroma - nes žmonės yra per buki. Jiems prie lito 7 litai už kilogramą buvo brangu. Dabar 5 eurai už kilogramą jiem yra labai pigu. akcija. Nu tai jei nesuprantat, kad kainoms pakilus algos nepakilo tiek, tai tada taip ir numirsite, nesužinoję, kad 5 eurai ne taip jau labai pigu, palyginus su 7 litais. Avinų tauta.
Megstamiause laida kakdu
Jus kk2 kritot i bedugne geda jusu klausyt isimkit sita laida is eterio fuuuuu, nepraustaburniai ir parsidaveliai jokios teisybes ir nesvankybes !
Gaila, kad KK2 iš šmaikščios laidos apie Lietuvos eilinių ir valdžių gyvenimus tapo pigia propogandine ir šia prasme nevykusia laida.Ypač koktu, kada rodomi žuvę žmonės, o komentatoriai bando skaldyti juokelius...-tai jau mažų mažiausia-amoralu.Tačiau "šiuolaikiniai" taip vadinami žurnalistai šiandien jau nieko nesigėdija ir nesivaržo, ir dėl savo populiarumo kaimyną` nors ir srutomis aplies-tokia moralė.
2017-04-29. 15:23 H. Nerodykite tokių žiaurių vaizdų ar stogas jums paslinko ???? Per pričiupom laidą, kaip užmušė vaiką po to visokie nesveiki-os., daro visokias nesąmones.
Nusivyliau laid KK2 rodoma per LNK televizija kodėl rodot ta daktara nuteistas iki gyvos galvos jo nuomonė man visai neydomi tikuos po šio mano komentaro jo nerodisit ačių
paska 2014-04-27 17:23:17
Noriu asmenyskai pklausti Gybauskaites kas ta amerikos karius islaikis lietuvos teritoryjoi, jai nesugeba lietuvos tautai grazinti pavoktas pencininku pinygelius man vietoi grybauskaites butu geda jai as teip nanipuliuocau tauta, ir kokius rinkimus ji svajoja kad paskutini vaiko kasni jinai atimtu susavo nesveikais pataisom istaymo palinkeciau jai vyra susirasti ir surimteti o grybauskaite ir jos mokslus pazistu nuo mezens ir sakau Grybaukaite baik meluoti tautai lietuvos komunistu partijos diplomate buvusi
Mielas skaitytojau,
Kaip Jums negėda šitaip rašyti ir dar vaidinti patriotą. Mes, mokesčių mokėtojai, mokėjom mokesčius, kad Jūs gautumėte bent jau 9 klasių švietimą, o Jūs neaišku į ką žiūrėjote. Esate besmegeniai, kaip ir dauguma čia verkiančių komentaruose.
LNK yra televizija, o ne bėdų turgus. Mano močiutė, vyro palikta, du vaikus ant rankų išaugino, į darbą ėjo, niekad biuletenio neturėjo, ir nei karto nieko nieko neprašė.
O Jūs kažkokie degradavę, vien Jūsų rašyba ką pasako...
Taisymai:
* Asmeniškai. Paklausti. Grybauskaitės. Išlaikys. Lietuvos teritorijoj. Jei. Lietuvos. Pavogtas. Pensininkų. Pinigėlius. Vietoj. Manipuliuočiau. Įstatymo. Mažens.

Norisi verkti kai paskaitau tokius komentarus... ir tokius atsilikusius Lietuvos žmones, kurie namuose neturi veidrodžių. Slėpkitės savo urvuose. Negadinkite vaizdo.
Sveikinimai "ŽD" prodiuseriams...
Jie - labai panašūs į šiuos metus...
"Žvaigždžių duetai" būtų visai nieko laida, jeigu...
Kokio bieso prie neblogos laidos prikergėte taip vadinamus "radistus",
kurie mala šūdą ir užtęsia laidą, užgožia duetus?... Jie čia visiškai nereikalingi!...

Dėl vedėjų. Ar Jums žinomas Ingos moralinis-dorovinis veidas?...
Ar Jums neatrodo, kad šiai, šiaip jau fainai laidai, netinka skystalas Stonkus?...

Pagalvokite! Dar yra laiko...

Ačiū!
Buvusi ziurimiausia mano tv., bet dabar su jusu kad ir kokiais gerais vedejais neimanoma ziureti, kai kurie jusu vadinami laidu ekspertai mazu maziausiai yra apgailetini, noretusi is jusu prodiuseriai daugiau profesalumo renkatis "ekspertus". Aciu jums uz pakantuma☺
Jurgis 2015-04-15 15:03:00
Sveiki, ar versite Judancio Objekto (person of interest) 4-aji sezona ? Nemazai praejo laiko ir zmoniu gausu, kurie nori seriala pamatyti lietuviu kalba...
Butu didelis aciu jei isverstumet :)

Geros dienos.
Būtų nerealu, visi laukiam nesulaukiam to 4- ojo sezono. O dabar rodot tuos filmus vakarais tuos pačius. Kur pritrauktumėte žiūrovų ratą. Kažin ar ka nors jie išvis atrašo, tikėtis ar jau nebe.
Butu didelis aciu jei isverstumet :)

Geros dienos.
Kaišiaforiu raj
2015-04-14 14:15:27 IP 2e7r3t4r
Nusivyliau lnk televizija ir laida 24 valados 13 d paskambinau laidai 24 valando lnk tv atsiliepe pikta mergina agriasyvi klausau sakau padekit man nusipirkt traktoriu iš pašalpos susitaupiau pora tukstančiu euru esu biednas žmogus kaime pas motina gyvenu mašinos nevairuoju tai negaliu kaip nuvažiot apžiuret tehnikos man atsake mes ne vairuotojai piktu agriesyviu balsu net išsigandau jos toki lnk televizijos laidos žurnalistai agriasyvus pikti nieko man nepadėjo melagiu gauja sako per laida vedejas skambikit apačioj esančiu nr ekrane toj atleksim ir padėsim o kai paskambini špyga gauni man nepadėjo melagiai niekada mežiuresiu lnk televizijos kaip ir tv 3 nepadejo.
Parašiau laidai kaka2 el pastu laiška kad aš turiu iraša kuriame cocialinis darbuotojas daro nusikaltima man taip atrodo užrašo viešus darbus 40 val kuriu mes niekada netidirbam ir su savo irankiais dirbam o nemaitoniu seniunė važinėja su nauja mašina tai man nepadėjo laida nuslepe šį nusikaltima neviešina man nepaskambino netikejau kad žurnalistai taip gali elktis lnk televizijos.
laba diena, norejau paklaust ar neturit kitu normaliu laidu vedeju, nes nusibodo v valinsku seiminele, bonkes ar zvonkes kvaila bezdzioneles sipsena, juk tikrai turit ka parodit, nes kaip reklama tai nelaimes rodot
Edvinas 2014-10-11 15:44:45
Kodėl serialą "Didingasis amžius" šitaip bjauriai rodot? Padarykit kaip ankščiau - per visą ekraną, o dabar baisu žiūrėt - veidai ištampyti, juodos linijos, neišnaudotas ekranas ir dar pastebėjau - labai neryšku... Reikalauju ankstesnės serialo išvaizdos.
Ačiū, kad sutvarkėt, tikrai nesitikėjau. Ačiū
Vienintelį serialą žiūrėjau per lnk Be Kaltės Kalta ir nesugebejo paskutiniosios serijos parodyt.tikrai nepatiko
atsiprasau neparasiau kokio filmo BE KALTES KALTA vietoj paskutines serijos yjunget pirma nejaugi taip ir nematysdime kuo baugesi
labadiena siandie labai laukiau filmo paskutines serijos taciau vietoj paskutines serijos jus transliuojate pirma serija laukiau ksakiau gal pakeisit po reklamos. nesuprantu negi jus patys per tiek laiko nematot kad ne ta serija
laba diena, as noriu jusu paklausti, kodel jus saipotes is ziurovu? jau antra sekmadienio vakara bandau paziureti jusu transliuojama laida, lietuvos balsas.neimanoma ziureti, nesuprantu ka jus rodot reklama, ir tam tikrus siuzetus is laidos, o pacios laidos tik po viena dalyvi kas puse valandos, jukinga jeigu neturit ka rodyti tai geriau visai nerodykit nieko, nes moku uz viasat kad kazka paziureciau o cia nieko gero.manau yra daugybe nepatenkintu tokiom laidom kaip jusu, aciu
Kodel sitiek daug reklamu serijalu laidu ir filmu metu? Bebrotybe kazkokia !! Pamirsti ka ziuri kai reklama ijungia...
Ir 24valandos -neparodot tesinio visos istorijos o sakot kad padejot...padekit ko praso zmones ir parodykit mum istorijas su pabaiga... :) mes ziuresim jus dazniau jei priimsit musu kritika ;)
Klausykit, jusu sita laida, pirmas dalykas nesamone, o antras dalykas didele klaida, turiu galvoja.Kaleda kuris veda laida patruliai, pirmas dalykas mes laisvoj Lietuvoj, antras, ka jus cia filmuojat kas vyksta Maskvoj, gal parodykit kiek Lt policininku girti nuzude zmoniu, karocia csita laida apsisikus, nufilmuosiu ir duosiu vaizdu is LT, o, ne kaip sitas, tipo LIETUVIS o rodo viska RU
visai tautai patarciau susigrazinti pencijas tik pe europos sajungos komysija, isireikalauti kiekviena centa, nes kiteip Grybauskaites kalbos jai terupi tik energyja.o as griestai sakau lietuvos tautai isireikalaukit savo pencijas is europos sajungos
as pridursiu pri to paties lnk ladai jus lnk generalinis derektoiau isikviekite i ziniu laida nors viena karta Grybauskaite kuri buvo rusijios sajungos pirmyninke ir dabar ira falsiva europos sajungos pirmininke tegul lietuvos tautai pasako tiesa per tv kas ji per moterys ir viena karta tegul savo dirbtine sipsena nemulkina lietuvos o pairupina lietuvos rajonu apylinkem kaip zmones apgaudineja ir kas ji per lietuvos pirmininke Grybauskaite jai jiai nusispjauti kai apylinkes rajjono meslo gabalai sau kisenes pildo o pencininkas galvoja kaime kaip vaistuku nusipirkti ir isko, Vienas klausimas visai lieuvai AR ilgai dar kenesime ta KA per nakti Grybauskaite susapnuos
na atsiprasau ziurejau kaka2 laida net paciam geda pasidare ziureti as kaip produseris rasitojas bet kad net tokios grazios moterys nebemoka ar nesugeba kaska naujo sudainuoti tempia dainu tekstus is caru laiku dainas tai kas jos per zvaigzdes, man rodos as geriau sudainuociau siolaikine daina o ne solnisku glyzu, gwda moterys nesugebat kaska naujo dainuoti paprasikite manes zvonkus mokesti im uz teksta o as neprasau jokipo mokiecio tik padarikite lietuvai nors kaskoki atsipalaidavima nuo afiristu valdiskos kurkite koncertus miestose pralinsminkit lietuva nuo tu svolaciu kurie is musu kisenes gyvena jug cia musu zemele o ne grybauskaites ismokite linksmintis o kad cia kaskokias saru ruriku dainas dainuoja tokios grazios moterys is caru laiku geda
Sveiki, kodel jus siandien ziniose meluojate, jog moteriske, kuri trenkesi i dzipa, vijosi policijos pareigunai. Per TV3 kazkodel sake tiesa, kad vairuotojas uzfiksavo su vaizdo registratoriumi, jis ja ir pasivijo. Daugiau LNK ziniu nebeziuresiu.
tv3 daug geriau.
Atsiprašau, bet visą olimpiados uždarymo ceremoniją sugadino komentatorius - rašytojas. Jis kalbėjo vien nesąmones ir labai trukdė žiūrėti. T.Langvinis buvo savo vietoje, o anas malė ir malė liežuviu be perstojo.
Geras kanalas tik labai laukiu kada pradėsit transliuoti HD raiska
sveiki.na, jusu kanalas vienas is idomesniuju.bet viska sugadina Valinskas su savo seimyna.galima pagalvoti, kad kanalas sukurtas tik tam, kad jis ir jo brangioji butu matomi.kas tik bevyktu, sokiai, dainos, koknkursai.ir t.t.nors reikia pripazinti, ir kitur jau matosi.na ir ponia Valinskiene, galetu biski arklius pristabdyti.jai jau nebe 20metu, kad vaidinti seks bomba.na istikro uzknisa, visur Valinskas, ir Valinskiene.na ir kita problema, gal priekaistas.tai, kad vakare rodot nesamones, kazkokie vaikiski projektai, o nakty, jau nuo 10-11 valandos, geri filmai.kas gali sulaukti filmo tokiu laiku, kai keltis i darba.o juo labiau ziureti iki galo.karta meginau, tai po 12val.ikisot dar reklama, tai ir isjungiau nebaiges ziureti.reklama nakty turetu buti sutrumpinta, ar apribota.o filmus rodykit vakare, kad baigtusi nors apie 12val.o savaitgali isviso vakare galima nejunjti.gal kokius erotinius sou sukurkit, tai galesit savaitgali vakare ir rodyti.bus nors ko laukti.sukurkit kanors tokio, kad zmones kalbetu, o ne ziovautu.
Apgavot, anonsavot kad 02 03 per KK2 rodysit Svencioniu problemas. zmones tiejosi, lauke ir vylesi jumis
Supykau ant jūsų nervai jau nelaiko
2014-01-14 22:21:40 IP 1arvd8te
Mano vaikas papraše atėjus pas mane į kambari 22 val pažiūretu televizjos keletai minučių, ijungiu aš jam LNK o ten atsiprašant pornografinį kiną rodo, susimastykit jūs, vaikas dar tokiu laiku nemiega, tūrėtumėt tokias nesamones daug daug veliau rodyti gėda televizijai jezau aš apakus buvau ijungiam televizorių o ten du žmones užsiima sexualiskai, lytiniu būdu Gėda jum tūrėtų būt sūnus 6 metų sužino apie tai kaip reikia užsiimti tokiais dalykais tikrai labai negražu iš televizijos pusės
Sveiki. Noreciau suzinot kas pasidare su Lnk televizija pradejo istisai rodyt rusu filmus. As noreciau kad per lietuviska kanala nerodytu rusu filmu ir koncertu bent tiek daug yra BTV kur istisai ta daro, ner ka ziuret jau vien rusu filmai ir koncertai.
Sveiki megstantis ir nekenciantis sito kanalo.
Reiskiu uzuojauta LNK kanalui sugebanciui nepaskaiciuoti savo biudzeto, istysus metus is tam tikru nieko nevertu projektu, is visiskai neturinciu jokio brandaus ir aiskaus supratimo apie dalyvavima ir tuo labiau kaip laidos vedeju parinkimo (nu pinigu ir pazinciu saitai, bent man taip atrodo), del atrodo parasiau tik todel, kad nebuciau patrauktas adnministracines atsakomybes tam tikru straipsniu'nes dabar kiekvienas sudas vadindamas save zvaidzde tai daro, nes yra niekam visiskai neidomus ir nereikalingas, smirda.
Reziume
Pratrasliavo kazkokius tipo koncert. dar visisk, mesl., ir tt. O rodo pigius jau Rusijos rinkoja ismetamus i arhyva rusu kinus.
PS. Kur ziuri P.Landsburgietis. JUK MUS PER LNK PUOLARUSAS

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
Deisima
Adresas: Gegužių g. 75-51, LT-78334 Šiauliai.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; architektai; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; projektavimas; televizija ir radijas; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB “ Deisima” įmonė, kuri orientuota į elektros komunikacijų statybą, elektronikos, apsaugos, automatikos ir kontrolės sprendimus. Įmonės vizija Suteikti aukščiausios kokybės inžinerines paslaugas už prieinamą kainą privatiems ir viešiems objektams,taikant aplinkai draugiškus būdus. Patyrę elektros, elektronikos...

Paminklo P. Cvirkai klausimas vėl traukiamas į dienos šviesą
Paminklo P. Cvirkai klausimas vėl traukiamas į dienos šviesą 06-05 18:07
Paminklą rašytojui ir sovietmečio veikėjui Petrui Cvirkai svarstoma nukelti, bet sprendimai bus priimti po Seimo rinkimų, kad temos neeskaluotų Rytų kaimynas, sako sostinės meras Remigijus Šimašius.
"Klaipėdos naftos" pajamos mažėjo 24,4%
"Klaipėdos naftos" pajamos mažėjo 24,4% 06-05 17:35
AB "Klaipėdos nafta" pajamos per penkis šių metų mėnesius siekė 32,2 mln. Eur – 24,4% mažiau nei pernai sausį-gegužę (42,6 mln. Eur).
Grupė parlamentarų siūlo Lietuvoje suteikti prieglobstį Honkongo žmonėms
Grupė parlamentarų siūlo Lietuvoje suteikti prieglobstį Honkongo žmonėms 06-05 16:25
Grupė įvairioms frakcijoms priklausančių parlamentarų siūlo Lietuvoje suteikti prieglobstį "Honkongo žmonėms, kuriems gresia Kinijos politinis persekiojimas ir represijos".

Ar karantinui pasibaigus planuojate atostogas?

AIG 35,21 +5,89%
Hewlett-Packard 16,47 -2,31%