Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laisvalaikio dovanos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laisvalaikio dovanos

Atsiliepimai apie Laisvalaikio dovanos, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Laisvalaikio dovanos, UAB

2021-11-29 10:16:28 IP 2i24tars
Indrė 2021-11-27 10:28:18
Ačiū už malonų ir profesionalų aptarnavimą šauniai PC PUPA "Laisvaikio dovanų" pardavėjai (11.26 d.). Viskas sklandžiai ir operatyviai. Džiaugiuosi dovana. Sėkmės!
Sveiki, Indre,

dėkojame už Jūsų komentarą :)
Linkime nepamirštamų įspūdžių!

2021-10-25 13:17:41 IP 2i24tars
Irmantas 2021-10-22 17:23:18
Kuponu pasinaudoti nepavyko, nes toks "neegzistuoja".
Susisiekus su Laisvalaikio dovanomis buvo pažadėta išspręsti problemą. Gaila, kad šiam sprendimui prireikė dar 5 skambučių ir tiek pat el. laiškų. Na ir žinoma beveik 3 savaičių laukimo.
Pikčiausia tai, kad problema pradėta spręsti tik tada, kai pasakiau jog noriu susigrąžinti pinigus, kadangi paslauga pasinaudoti negaliu. Žinoma, atsakymas paprastas "pinigai negrąžinami" :)))
ne pirmas, bet tikrai paskutinis pirkimas.
Sveiki, Irmantai,

dėkojame už Jūsų komentarą ir labai apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų.

Laisvalaikio dovanos
Kuponu pasinaudoti nepavyko, nes toks "neegzistuoja".
ne pirmas, bet tikrai paskutinis pirkimas.
2021-10-22 11:44:46 IP 28mdnhof
Lina 2021-10-22 11:01:05
liūdna, kad jūsų pasiūlymą nusipirkome, o pasinaudoti negalime. Per penkias darbo dienas nurodytu telefonu nepavyko prisiskambinti į "Tulpę". Į laiškus Laisvalaikio dovanos komanda taip pat neatsako.
Esame labai nusivylę Laisvalaikio Dovanos komandos darbu. Tikimės paaiškinimo arba pinigų grąžinimo.
Jei nenorite susigadinti šventės, patariame čia dovanų neužsisakinėti.
Laba diena, Lina,

labai atsiprašome dėl patirtų nepatogumų.
Pakartotinai su Jumis susisieksime el. paštu ir padėsime išspręsti problemą.

Laisvalaikio dovanos
Jei nenorite susigadinti šventės, patariame čia dovanų neužsisakinėti.
2021-10-20 10:53:00 IP 28mdnhof
Juste 2021-08-25 13:15:59
Bandžiau prasitęsti kuponą, skambinau rašiau el. Paštu, ragelio niekas nekelia, perskambint neperskambina, el laisku neatsako. Nuvykus i parduotuvėje esančią salelę jokios info nesuteikia, ir vietoje negali pratęsti. Niekam nepatariu pirkti kanors šioje įmonėje. Nes atsakymu jeigu iškils klausimai negausite.
Sveiki, Juste,

dėkojame už Jūsų komentarą ir atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos. Prašome susisiekti el. paštu info@laisvalaikiodovanos.lt ir išspręsime Jūsų problemą.

Laisvalaikio dovanos
Nepatikima įmonė. Įmonės vakarėliui buvo užsakyti burbulai žaidimams. Atvykus pasiimti jų- negavome, net nesistengė paaiškinti priežastį. Sugadino suplanuotą šventę.
O vis dar puslapy Nemuno trasa yra, pinigu negrazina, patirtos moralines zalos neatlygina pasidomekit ar egzistuoja teikiama paslauga
UAB Laisvalaikio Dovanos
2021-03-03 13:22:49 IP 4ljjhsf
Indrė 2020-11-27 17:33:12
Nelankstūs klientų atžvilgiu. Dovanų atsiėmimas parduotuvėje komplikuotas. Susidūriau su pardavėja, kuri nemaloni, netaktiška, kelia balsą, neieško kitų spredimų būdų, tik nori greičiau atsikratyti kliento. Nuliūdino. Taip pat užsiskant dovaną kilo problemų, gavau ne visus patvirtinimo laiškus (daug "šlamšto"). Nerekomenduočiau turėti reikalų su šia įmone.
Sveiki, Indre,

labai atsiprašome, jog prikimo procesas nebuvo patogus. Gal galite informuoti, kurioje parduotuvėje susidūrėte su nepatogumais, pasistengsime, jog ateityje šių probelmų neiškiltų.

UAB Laisvalaikio Dovanos
2021-03-03 13:20:00 IP 4ljjhsf
Marius 2021-01-26 00:25:38
NEREKOMENDUOJU...
Poilsio Kuponas buvo pirktas prieš 11mėn. Dėl Covid-19 kupono panaudoti negalėjome, todėl bandėme svetaineje keisti kuponą, skambinti ar susisiekti el. Paštu, kad galėtume pakeisti i kažką kito. Dėja toks jausmas, kad įmonė neegzistuoja ties šiuo klausimu...
Likome be pinigu ir be galiojančio kupono šiai dienai.
Buvo likęs mėnesis iki galiojimo pabaigos, tai jau visa mėnesį jokiu atsakymų į užduotus laiskus. Konsultantai užimti, paštas tuščias...
Neprasidėkite su šia įmone...
Sveiki, Mariau, labai atsiprašome, jog negalėjote susisiekti, stengiamės atsakyti į visas klientų užklausas. Parašykite į info@laisvalaikiodovanos.lt ir išspręsime jūsų problemą.
NEREKOMENDUOJU...
Likome be pinigu ir be galiojančio kupono šiai dienai.
Neprasidėkite su šia įmone...
NEREKOMENDUOJU. Likau ne tik nusivylusi, apgauta, bet ir turėjau labai greit ieškoti kitos dovanos ar išeities. Užsakiau internetu dovanų kuponą kursams, gavau patvirtinimo el.laišką ir paklausiau, ar galiu sumokėti atsiimdama. Nuvažiavus atsiimti kupono, mane informavo, kad jis iš sistemos ištrintas, nes nebuvo gautas mokėjimas (juk gavau patvirtinimą, kad galiu mokėti vietoje!). Jokio sprendimo man pasiūlyti, aišku, negalėjo. Darbuotoja net patvirtino, kad tokių klaidų - labai daug. Grįžusi, nurimus emocijoms parašiau laišką (pakankamai mandagų), tikėjausi bent jau formalaus atsiprašymo. Praėjo beveik 3 savaitės, o jokio laiško negavau. Džiaugiuosi, kad jų konkurentai padėjo ne tik išspręsti greit dovanos klausimą, bet ir padarė ekstra žingsnių. Neveltui sakoma, kad bloga reklama sklinda greičiau ir didesniu spinduliu - visiems sakau, kad laisvalaikio dovanos netinka, kai reikia greito ir gero sprendimo.
NEREKOMENDUOJU! Pirkom kuponą į Trasali trakuose, trasalis užsidarė, kai paprašiau grąžinti pinigus, pasakė, kad pinigų negražina o rinktis į ka pakeist kita. Bet pasirinkimo tinkančio nėra. Geriau neprasidėti su šia kontora...
Nusipirkom iš ''Laisvalaikio dovanos'' dovanų kuponą i Cinamon kiną. Kai nuėjom į kiną, rodo, kad kuponas panaudotas. Kreipėmės į Laisvalaikio dovanas, o jie pasakė, "atsiprašome, bet sistema tokių pačių kodų klientams nesiunčia". Likome apgauti
Venkite kaip imanoma. Geriau tiesiogiai bendrauti su paslaugos teikeju. Isivaizduoju kad perkant korteles jiems sumoka is karto ir patys teikejai tada jau.vengia klientu kaip maro.:)
Kaip matau jau kartosiuos, bet kadangi likau nepatenkintas tai parašysiu ir aš.
Labai jau nelankstūs klientų atžvilgiu. Dovanų rinkinyje išsirinkau pažaist golfa, nes seniai jau to norėjau. Prisiskambint golfui nebuvo įmanoma, pasigilinus, paaiškėjo kad jie jau subankrutavę. Paprašiau, kad pakeistų man dovaną į golfą, net sutikau primokėt skirtumą, bet net nebuvo jokios diskusijos, tik nieks nekeičiama, ne, ne, ne.
Tai va, tikrai siūlau nepirkti nieko iš šios įmonės, nes galit turėt tokių pačių problemų kaip aš :)
Labai nelanksti įmonė, pirkau kuponą kur pasiūlyme nurodyti 3miestai, kuriuose galima naudotis, įsigijus lieka tik 2miestai kurio man reikia nėra, susisiekus su jais sako, kad galios kuponą noriu dovanoti, pinigų negražina.Nerekuomenduoju niekam šios įmonės paslaugų.
UAB Laisvalaikio dovanos, bekit ir neturekit reikalu su sia imone, pinigus sumoki, o kupona reikia 3 dienas skambinet ir irodinet, kad sumokejai, tada isgirsti, kad kupona issiunte, nors jo negavau ir kai tik kreipiesi i policija tada sukciu kompanija atsiuncia kupona, neturekit reikalu su sita imone, turesit dauk vargo ir kainuos dauk nervu.
Gavome dovanų kuponą į restoraną. Likus daugiau nei 3 mėn. iki kupono galiojimo pabaigos juo pasinaudoti negalėjome, nes restorano "Himitsu" nebebuvo. Kreipėmės ir į restoraną visais įmanomais būdais ir į Laisvalaikio dovanos. Atsakymo negavome nei iš vieno.
Pinigus paėmė, o dovanos nedavė : (. Jokios garantijos...
Būkite atsargūs, šis pardavėjas gali parduoti tik gražų kuponą už didokus pinigus!!!
Sonata Vičiėnė
2017-09-03 17:50:36 IP 4ljlruk
Sveiki, norėciau pareikšti nusivilimą.Jau kiek teko naudotis, , laisvalaikio dovanos, ”, neteko nusivilti iki pastarojo karto.ANYKŠČIAI, KALITOS KALNAS VASAROS ROGUČIŲ TRASA...Pateikiau kuponą kasininkei, laukiu 5 min.atsakymas... (.pirmą kart tokį matau).Tai sakau skambinkit vadovybei juk turi zinot, juk ne aš pati nusipiešiau šitą kuponą.Po gerų 15 min.jau kantrybė paima savo..., nuinu vėl prie kasos...o pasirodo čia niekas nieko net nesprendžia.Beje...buvo susisiekta su, , laisvalaikio dovanos”, viskas galioja ir viskas tinka. Pralaukem vos ne valandą..., SUSIMOKĖJAU PATI UŽ BILIETUS..Aisku, juk kelias irgi kainuoja, juk ne šiaip sau užsukom......Reziumė.....Po to kaip papramogamom ŪŽSIMOKĖJĘ, po gerų 3 val gamom atsakymą, kad gal ir priklauso kazkas.
Gavau dovaną, kurią galima naudoti tik vasarą, tuomet kai nelyja, nėra vėjo ir tik po 19val, nes kaip supratau diena jie dirba kitą darbą...
Kadangi aš gyvenu ne Lietuvoje ir orai šią vasarą buvo labai nepalankūs, aš niekaip nesugebėjau išnaudoti kupono...
Parašius laišką pasakė, kad pratęsti kupono galiojimą gali savaitei... mano kuponas dar ir taip galioja iki naujų metų, bet kas iš to jeigu tą kuponą galima naudoti tik vasarą...
Daugiau nebesinaudosiu šios įmones paslaugomis ir tikrai niekam nerekomenduosiu...
Ne kartą pirkau ar gavau dovanų kuponus iš Laisvalaikio dovanų, dažniausiai likdavau nusivylusi, nes visi aprašymai neatitinka realybės.
Personalas neapmokytas, nemoka dirbti, teko ne kartą lankytis punktuose Vilniuje ir Panevėžio RYO. RYO darbuotoja, net nemokėjo atspausdinti kupono, o Vilniuje teko lankytis šalia hyper RIMI esančiame "kioske", vis pataikau ant tos pačios darbuotojos (šviesiaplaukė, apkūni, jauna mergina). Visada atrodo pikta, tarsi atėjusi būčiau sutrukdžiusi jai naršyti Facebooke. Tačiau paskutinis apsilankymas mane visai pribloškė, tačiau šį kartą pas vieną iš naujokių (pati pasakė, kad yra naujokė). Paprašiau dovanų čekio už 90eur, ji pasakė, kad tokio nėra, nors telefonu konsultavausi sakė, kad yra tokia galimybė pasirinkti norimą sumą, net jei puslapyje nėra tokios sumos. Taigi paprašiau ji teisinosi, kad taip negalima, o kai pasakiau, kad kalbėjau telefonu su konsultante tai visa išraudonavo ir pasakė, kad ji naujokė ir nemoka to padaryti. Todėl išvis nieko nepirkau ir likau nusivylusi.
2017-02-28 12:56:05 IP 2j3qhrka
Tomas 2017-02-23 22:33:40
Antras kartas kai nusivyliau sia neveikiancia sistema. Po apmokejimo paypal'u net praejus valandai dovana maciau kaip savo ausis. Siulyciau nesinaudoti sios imones paslaugomis nes sistema nera pritaikyta kliento patogumui.
Laba diena, Tomai,

Atsiprašome už šį nesusipratimą.
Pažadame patobulinti savo sistemą.

Laisvalaikio Dovanos
Zodziu pirkau gruodzio men i restorana tv bokste, draugas apmokejo nes jam daviau pinigus, atejo el. Pasto laiskas kad viskas apmoketa galima atsiimti, o pasirodo negalima atsiimti nes neapmoketa, ir dar pasake kad kaskas teiravosi mano bilietu tik nezino kas, parodziau pasa, laiska viska, ir deja pasake galimai systema automatiskai atsiunte laiska, ir tego grist namo be nuotaikos, manau jai nebutu apmoketa tai neateitu toks laiskas. Nesiulau sios parduotuves..... Vat sendienos laiskas.
Gimtadienio proga gavau dovanu kupona, bet uzsakiti bileto i pasirinkta vieta neimanoma, nes jie tai dariti atsisako motivodami, kad skiriasi kainos tu biletu.
Issiaiskinau del to kupono, kad tiems kuponams isskirtos pacios blogiausios ir pigiausios vietos.
Andrejus (ar Aleksandras, tik pamenu kad is A raides vardas, teatro administratorius) suilo keisti poziuri i viska, alia nusiramikite kas cia tokio.Paskui pradejo issisukuneti kad kazkur (nezinia kur) nurodita, kad tiems vietoms kuponai negalioja.
Is laisvalaikiodovanos nesulaukiau nieko, jokiu kompensaciju, jokiu pasiulimu, isskirus pasiulima grazinti pinigus.

Aciu jums uz sugadinta gimtadieni, nuotaika ir nervus.
Niekam nesiuliciau pirkti is sitos kontoros.
Labai noriu padekoti Kauno megos konsultantei - uz kantrybe ir malonu aptarnavima. Ieskojau laisvos vietos viesbutyje tam paciam vakarui. Jusu konsultante apskambino tikriausiai puse viesbuciu, bet rado man laisva kambari vakarui. Beje, ne tik rado laisva vieta, bet ir padejo iskart rezervuoti. Aciu.
Gavome kuponą nakvynei Druskininkuose, kurio deja negalėjome panaudoti, nes nedažnai būname Lietuvoje. Atvykus į Laisvalaikio Dovanas mums buvo pasiūlyta kuponą išsikeisti į kitas pramogas. Ten dirbusi mergina, atsižvelgdama į mums tinkamą laiką, padėjo išsirinkti ir net gi užregistravo mus išsirinktai pramogai. Mums buvo pasiūlyta keletas pramogų variantų, susisiekta su organizatoriais ir pasidomėta dėl galimų datų, todėl labai noriu padėkoti už rūpestingumą ir malonų bendravimą bei operatyviai išspręstą problemą!
Niekam nerekomenduoju. Visiškai nusivyliau. Nupirkau vyrui ferario vairavina su filmavimu. Be filmavimo kainavo 55, su filmavimu 95. Ir ką gavau po mėnesio? Už 40 € filmavimo? 47 sekundžių filmą, kuriame 20 sek jų reklamos ir vyro tas pats kadras kas 5 sek. Siaubas!!!!!!!!! Pati sumontuočiau daug geriau. Matosi, kad tik pinigus melžia. a*******i, s*****i.Paprašius atsiųsti originalą, niekas net neatrašė. Tel tik siuntinėja kitais adresais. Nepakliukit.
2016-04-11 17:39:19 IP 2j3qhrka
Drąsius 2016-03-25 22:18:03
Gavau dovanu ceki-pasivazinejima Ferrari su nufilmavimo paslauga. Visu pirma kilo keistas jausmas registracijos metu, kai administratores telefonu pasiulyta vaziavimo laika (vieninteli laika) buvo tiesiog piktai reikalaujam sutikti, o man paprasius el.pastu atsiusti informacija apie numatoma vaziavimo laika ir data, administratore labai nepatenkintu tonu pareiske, kad jie to nedaro, ir as tureciau uzsirasyti informacija tiesiog dabar, man kategoriskai pareikalavus atsiusti informacija el.pastu ar sms, - vis del to atsiunte. Pasijauciau, jog bendrauju su valstybines imones darbuotoja-poziuris i klienta nustebino....Bet didziausias netiketumas ivyko veliau po pasivazinejimo, kai po 2 savaiciu, nesulaukes vaziavimo iraso, el.pastu priminiau, jog dar nesu gaves video....gavau atsakyma "..vaizdo įrašai atsiunčiami per 1-2 mėnesius nuo važiavimo datos. Dėkojame Jums už kantrybę!..'' - pagalvojau, jog nemaciau dovanu cekyje niekur parasyta, kad video reiks lauks 2men- tiek to galvoju palauksiu.Po 2men taip ir nesulaukes prizadeto video, parasiau dar viena priminima, bet si karta atsakymo is viso negavau...:) supratau, kad jo ir negausiu...:) Daugiau nebesinaudosiu sios imones paslaugomis ir niekam nerekomenduosiu...

Susisiekite su mumis el. paštu vaida@laisvalaikiodovanos.lt ir mes šį nesusipratimą greitai išspręsime.

VILMA 2015-05-13 11:05:03
galiuosi kad pirkau cia kupona, norejau uzsiregistruoti, pasake, kad kuponas panaudotas, va cia tai mistika, ateiviai Birstone proceduras atliko...baisu, jai pirksite dovanas tik ne cia...
Man lygiai tas pats buvo
Tapau „Laisvalaikio dovanos“ vidinės informacijos nutekėjimo, dviejų vienodų atspausdintų kuponų ar kažko panašaus auka. Gavau dovanų rinkinys „JAM“ kuponą dovanų, kurį panaudojau, tačiau po procedūros liepė susimokėti, nes pasirodo prieš keletą savaičių buvo panaudotas kažkur Anupriškėse. Teko raudonuoti prieš kitus klientus, administratorę ir salono vadovę. Tuo metu kaip specialiai skubėjau į susitikimą. Reikėjo vietoje prie visų skambintis laisvalaikiui ir bandyti spręsti situaciją su visą laiką tylinčia vadybininke, kuri net nebandė spręsti situacijos, buvau lyg a*******s kitų akyse, bei tuo pačių metu jaučiausi kaip nusipirkęs vogtą automobilį, nors originalus kuponas buvo mano rankose, niekas manęs nesiklausė. Prašiau, jog kuo greičiau susisiektų su Anupriškėmis ir kad jie parodytų originalų kuponą kaip įrodymą, pasirodo nėra privaloma duoti atspausdintą kuponą, užtenka tik koduko, kurį kad ir tas pats spaustuvės darbuotojas gali bet kada užsirašyti  Paslaugų teikėjui priekaištų neturiu, net gi kaip tik noriu padėkoti ir pagirti tiek salono vadovę, tiek administratorę už suprantingumą, tiek už pačią paslaugos kokybę kinų masažo ir grožio centrui Vilniuje „QI ANMO“ kurie patikėję manimi vistik apmokėti paslaugos nereikalavo. Laisvalaikio dovanos nesugebėjo išspręsti šios situacijos ir dar kitomis dienomis skambinėjo ir bandė kažką neva iš manęs išpešti vienareikšmiškai mane įtarinėdami, bei šmeiždami, jog aš pasinaudojau du kartus paslauga. Buvo kreiptąsi ir į advokatus dėl moralinės žalos atlyginimo ir į vartotojų teises dėl situacijos paviešinimo, tačiau kadangi taip ir nesulaukiau žadėto „susidorojimo“ ar kažko panašaus iš laisvalaikio su manimi, nutariau negaišti savo laiko ir neeikvoti dar daugiau nervų taip pat nesiimdamas jokių priemonių. Tiesiog norėjau įspėti visus, jog taip gali atsitikti bet kam ir nieko negalėsite įrodyti, nes susidaro toks įspūdis, kad laisvalaikio dovanos nesirūpina klientais, o dar blogiau gimtadienininkais kurie būna niekuo dėti dovanų gavėjai. Visada išlieka rizika ir kartais nuoširdi dovana gali tapti dideliu nesusipratimu. Viską ką parašiau, tai yra tiktai mano asmeninė nuomonė iš šios patirties.
Tikra tiesa nuo to laiko kai susimoki pinigus klientas yra paskutinėje vietoje ir reikai pačiam skambinėti ir maldauti pasinaudoti paslauga už kurią tu SUMOKĖJAI.
2015-06-18 14:17:54 IP 2j3qhrka
Gintare 2015-06-08 17:03:22
Esu labai nusivylusi jusu teikiamomis paslaugomis, esam gave du kuponus, pasivazinejima keturaciais klaipedos raj, kretingaleje, jau beweik metai, neina suderinti laiko, kad prawaziuoti, dar menuo ir kuponus teks ismesti, o paslaugos tekejui esame lb didele nasta, susisiekus nurodytu tel liepia paskambinti kita diena, o paskambinus nebekelia. Zodziu pramoga tiems kas nori susigadinti nervus.
Laba diena, Gintare,

Susisiekite su mumis el. paštu info@laisvalaikiodovanos.lt ir mes šį nesusipratimą greitai išspręsime.

LaisvalaikioDovanos.lt
Turėjau problemų dėl susisiekimo su paslaugų tiekėju, tai paskambinau, pasakiau problemą, o po to man ten dirbusi mergaitė perskambino ir viską susitvarkėme. Abu su vyru likom patenkinti, ačiū už greitą ir gerą aptarnavimą :)
Buvo dovanu kuponas su viena atrakcija, skambini, nori pasinaudot proga ir geru oru, o tau pasako, mes siuo metu neteikiam sios paslaugos (nors kupone parasyta- "siltuoju metu laiku, birzelis-rugpjutis) tad galim iskeist ja jums i kita, palyginus paslaugu kainas jos skiriasi 1.5 karto o laika palieka ta pati. O jei norite pasinaudoti tuo kas jums skirta galite pas mus uzsukti po menesio laiko ir tai tektu dar pavaziuoti 100 km i kita vieta, nes mes ten perkelem savo iranga...
Paslaugų teikimas nėra orientuotas į klientą - tik didelis noras kuo daugiau uždirbti. Kategoriškai atsisako keisti dovanas net į mažesnės vertės pramogas. Jeigu kažkam ruošiatės įteikti dovaną - geriau rinkitės šios įmonės konkurentus (pavadinimo neįvardinsiu, kad nepradėtų vadinti reklama).Ten ir keitimai leidžiami, ir priemokos. Laisvalaiko dovanos - klientas nėra įdomus nuo tada, kai sumokėjo pinigus. Gautos dovanos (dovanų rinkinio su 65 skirtingomis pramogomis) nėra galimybės išnaudoti, o klientų konsultantėms (Jūratei ir Indrei T.) tai nerūpi: "Dovanos nekeičiamos". Taip išeina, kad ją galima tik išmesti.
Labai maloniai pabendravome su agentūros darbuotoja, , Laisvalaikio dovanos" ir užsakėme dovaną jaunavedžiams, , Plaukimas jachta Kuršių mariomis". Vestuvės labia svarbi diena, o ypač jauniesėms, todėl stengėmės, kad viskas būtų nepriekaištingai suplanuota ir nekiltų jokių nesusipratimų. Gavome kapitono telefono numerį ir suderinome viską asmeniškai.
Atvykus į dovanų kupone nurodytą vietą (Pilies uostas, Klaipėda), niekaip negalėjom rasti hachtos. Susisiekėme su kapitonu, jis liepė ieškoti subnarinu kiosko :) ir nešti savo SUBINES prie jachtos, nes vieluojame. Lakstėm krantinėm su jaunavedžiais ir nervinomės... hachta ramiausiai stovėjo šiaurės rago kanale, sveikintojai laukė prie pilies uosto, (kaip buvo nurodyta), o mes apgailestavome dėl savo kvailo pasirinkimo.
Rašome, norėdami perspėti ypač tuos, kurie tikisi malonios paslaugos, nes ta ieškojimų valanda dar ilgai liks mūsų ir jaunavedžių atmintyje....
Aciu Dovilei uz puikiai atlikta darba isame informacija ir padejima isirinkti tinkama dovana.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Giftika - verslo dovanos, firminė atributika. Visus katalogus rasite paspaudę ant nuorodų apačioje! Juosteles.lt - kontrolinės juostelės, kaklajuostės, apyrankės, raktų pakabukai, ženkliukai, atšvaitiniai gaminiai, vardo kortelės ir kt. Puodeliai.eu - didžiulis pasirinkimas puodelių, kuriuos galime apipavidalinti...
Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai.
Nerizikuokite, rinkdamiesi reklamos gamintoją. Tik bendradarbiaudami su mūsų bendrove gausite kokybę, kuria didžiuositės. Reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo UAB „Admen Baltic“ rinkoje jau nuo 1992 m. Esame didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba 160 profesionalų. Generuojame...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

balduturgus.lt – greita, paprasta ir patogu!
balduturgus.lt – greita, paprasta ir patogu! 11-17 18:46
balduturgus.lt – Lietuvoje jau septynerius metus sėkmingai veikiantis prekių ženklas, siūlantis platų naujų kokybiškų baldų asortimentą žemomis kainomis! Tiek internetinėje...
Danijos "Podimo" Vilniuje kitąmet ketina samdyti keliolika specialistų
Danijos "Podimo" Vilniuje kitąmet ketina samdyti keliolika specialistų 12-09 15:32
Kelerius metus Lietuvoje veikęs Danijos startuolis – podkastų ir garso knygų platforma "Podimo" – Vilniuje ketina kurti technologijų plėtros padalinį. Bendrovė nurodo ketinanti auginti darbuotojų...
M. Skuodis: esu pasiruošęs prisiimti atsakomybę ir trauktis
M. Skuodis: esu pasiruošęs prisiimti atsakomybę ir trauktis 12-09 14:42
Susisiekimo ministras Marius Skuodis pranešė, jog yra pasiruošęs prisiimti atsakomybę dėl tebesitęsiančio "Belaruskalij" trąšų tranzito per Lietuvą ir trauktis iš posto.

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

Cisco 57,02 -1,83%