Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laiptų karalystė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laiptų karalystė

Atsiliepimai apie Laiptų karalystė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Laiptų karalystė, UAB

Mano naujiems namams buvo suteiktas veidas!
Jau pamačius vizualizaciją buvau sužavėta, tačiau galutinis rezultatas pranoko viską.
Ačiū visai komandai už kokybiškai atliktą darbą, suteiktą informaciją ir patarimus, kurių dėka laiptai atrodo puikiai ir yra didžiausia puošmena!
Labai rekomenduoju.
Tik patys geriausi atsiliepimai "Laiptų Karaliams". Viskas vykdoma pagal terminus, kokybiški produktai, meistrai atlieka viską profesionaliai. Dėkoju Jums, sekmės darbuose. Didžiausios rekomendacijos.
Dekui visam Jusu kolektyvui taip pat meistrui kuris montavo man laiptus uz nuostabiai atlikta darba.
100% igyvendinote mano lukescius Aciu Jums.
Modestas 2017-05-03 10:40:13
Visiskai nusivyliau sita kompanija. Uzsakiau metaline sija atvezus paaiskejo kad jinai per ilga. Meistrai pasake kad patrumpins vietoje. Po patrumpinimo akivaizdziai matesi kad sija kreiva. Sake suglaistys bet tai nieko nepadejo. Sumokejau didelius pinigus gavau brokuota produkta.
Gerb. Modestai, ačiū už Jūsų komentarą. Atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Atlikdami projektus įvykdome ne tik techninius, architektūrinius ir dizaino sprendimus, bet ir išsamiai diskutuodami su klientais atsižvelgiame į jų pageidavimus. Jūsų atveju sija buvo pagaminta tinkamai. Montavimo metu paaiškėjo, kad perdangos apsiuvimas gipsu buvo pastorintas mūsų neįspėjus, todėl sija buvo sumontuota nežymiai nukrypstant nuo projektinės padėties. Jūsų pageidavimu sija buvo koreguojama, kad sija atitiktų pirminius projektinius reikalavimus. Tai neturėjo įtakos sijos kreivumui. Jums paprašius buvo panaikintas vienas svarbiausių tvirtinimo mazgų, ko pasekoje sija deformavosi, prarado stabilumą ir pradinę estetinę išvaizdą. Prieš panaikinant tvirtinimo mazgą Jūs buvote informuotas apie galimus sijos pakitimus. Dėkojame, kad Jūs- mūsų klientas ir padedate mums tobulėti.
Tadas 2016-12-28 06:23:43
Labai dziaugiuosi kad nusprendziau laiptus gamintis Laiptu karalysteje. Jau pirmos konsultacijos metu viskas aiskiai aptarta, papasakota kaip bus, kaip atrodys mano laiptai, kaip ir kada bus atliekami kokie darbai.Projektas padarytas netgi savo laiptus isanksto galima pamatyti juos net negaminus. Vyrai kurie dirbo laiptus ne tik profesonaliai atliko savo darbus, bet buvo mandagus.Kas siuo metu reta. Rezultatu patenkinta visa seima. Laiptai pagaminti idealiai ir atrodo geriau nei tikejausi. Visiems rekomenduoju.
Gerb. Tadai, dėkojame, kad pasirinkote mus savo laiptų gamintojais. Džiaugiamės, kad išpildėme Jūsų lūkesčius.
Daiva 2017-06-08 09:52:29
Širdingai dėkoju šios įmonės direktoriui, P. Žilvinui ir administracijos darbuotojams už jų kantrybę ir profesionalumą. Jau pačioje pradžioje buvo pateikta išsami informacija ir planas, kaip atrodys laiptai. Pamačius realybėje, rezultatas stulbinamas. Ypatingai dėkinga žmonėms, dirbusiems šiame objekte, kurie parodė savo komunikabilumą, lankstumą kliento poreikiui bei profesionalumą. Labai rekomenduoju užsisakyti laiptus šioje įmonėje, rezultatas ir jų atsakomybė, stulbinama. Ačiū Jums. Jūs, savo srities profesionalai.
Gerb. Daiva, labai ačiū už gražius žodžius. Laimingas klientas- geriausias įvertinimas!

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 20 metų statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau virš 20 metų sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių konstrukcijų...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
Avadi
Adresas: M. Krupavičiaus g. 71, LT-46146 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba.
,,UAB AVADI" - statybinė organizacija, apimanti didelę dalį veiklos rūšių. Bendrovė buvo įkūrta 2004 metais ir nuo tada yra pelningai dirbanti įmonė, įgyvendinusi daugybę projektų. Savo veiklos patirtį realizuoja ne tik individualių namų, bet ir daugiabučių bei visuomeninių objektų statyboje.

Iš tikinčiųjų aukso nukaldinta karūna papuoš Aušros Vartų Mariją
Iš tikinčiųjų aukso nukaldinta karūna papuoš Aušros Vartų Mariją 11-16 20:06
Šį sekmadienį, pagrindinę Aušros Vartų Gailestingumo Motinos atlaidų dieną, garsusis Gailestingumo Motinos paveikslas bus vainikuotas karūna, kurią lankydamasis Lietuvoje palaimino popiežius...
"Eugesta" siekia įsigyti "Armavistą"
"Eugesta" siekia įsigyti "Armavistą" 11-16 20:04
Konkurencijos taryba gavo UAB "Eugesta" prašymą leisti įsigyti 63,89% UAB "Armavista" akcijų ir įgyti jos vienvaldę kontrolę.
Po beveik 130 metų pakeistas kilogramo apibrėžimas
Po beveik 130 metų pakeistas kilogramo apibrėžimas 11-16 18:11
Mokslininkai penktadienį Versalyje (Prancūzija) pakeitė kilogramo apibrėžimą. Iki šiol kilogramo etalonas buvo Paryžiuje saugomas platinos luitas, vadinamas "Le Grand K". Viskas kas svėrė tiek...

Ką manote apie ekonominę krizę?

3M 209,00 +2,00%
Walmart 97,69 -1,86%