Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laiptų karalystė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laiptų karalystė

Atsiliepimai apie Laiptų karalystė, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Laiptų karalystė, UAB

Simonas 2021-10-13 20:58:56
Aplink gyvena žmonės su mažais vaikais, o šitaip "atsakingai" elgiasi ir aiškina, kad taip dūmina 8% drėgnumo malkos.
Visi atsakymai pateikti gyventojų inicijuotame straipsnyje nuorodoje. https://www.facebook.com/kauno.diena/posts/10160216227061435
Žmonės, kurie į savo kaimynus žiūri neatsakingai ir teršią aplinką. Būna dienomis net neįmanoma būti lauke, kai jie šildosi. Pridedam nuotrauka iš kitos pusės M. ir P. Šalčių gatvės. Taip malkos be jokių priedų tikrai nesmirda. Rinkdamiesi juos prisidedat kad visi aplinkiniai nuo to kenčia.
Esu pastatęs kelis namus, taip pat ir privatų vaikų darželį, todėl apie meistrus galiu pasakyti daug.
Pirmas dalykas į ką reikia atkreipti dėmesį, tai yra į tai, kaip meistrai su tavimi bendrauja ir klausosi tavo nuomonės. Turėjom ir kitų pasiūlymų, tačiau prisiūlė papildomai siją prie sienos tvirtinti ir tas nereikalingas tvirtinimas matosi o dar kainos prašo didesnės. Laptų
Antras labai svarbus dalykas kaip meistrai myli savo įrankius ir kaip palieka juos ir darbo vietą net tada, kai žino, kad rytoj vėl toje pačioje vietoje dirbs. Va čia jau galima vertinti kruopštumą ir atsakingumą.
Laiptų karalystė yra viena iš tų bendrovių kurią galima rekomenduoti ir žinoti, kad asmenys kuriems rekomenduoji nenusivils. Asmeniškai net garantuoti už juos galėčiau :)
Laiptus įrengė taip preciziškai, kad atrodo, jog dirbo juvelyrai. Kampai supjauti suleisti idealiai. Simetrija ideali. Pakopos tarsi kalibruotos, net lipti nesinori, kad nesugadintum grožio. Bet kaip jį gali sugadinti kai dėvėjimasis yra nulinis.
Ačiū Jūsų kolektyvui ir meistrams. SĖKMĖS
Kreipėmės į keletą įmonių ir šie laiptų meistrai buvo patys profesionaliausi. Puikiai patarė, kaip geriau viską daryti. Darbus atliko laiku ir kokybiškai; laiptai - labai gražūs ir modernūs. Vadybininkė dirbanti su klientais labai maloni ir supratinga. Tikrai rekomenduoju!
Šaunuoliai!Savo sferos asai!Kreipėmės į keletą įmonių, nes namas 3 aukštų, tad laiptinė labai svarbu. Pagal keletą rekomendacijų pasirinkome Laiptų karalystę. Dabar mes kaip karalystėj! Pakopos patogios, turėklai gražūs, tvirti, o sija tobula ! Ačiū jums dar kartą!
Tai viena iš nedaugelio įmonių, kurios komanda dirba kaip šveicariškas laikrodis. Nuo vadybos iki montavimo. Kaip klientas -noriu pabrėžti, kad galutiniu rezultatu labai patenkintas. Meistrai dirba preciziškai ir švariai. Visuomet pasiruošia patalpą darbams (užsikloja grindis, sienas tam kad jų nesugadinti). Vadyba taip pat netsilieka. Terminai ir sekantys žingsniai visuomet išdėstomi užsakovui ir suderinami (nuo spalvos iki medžiagų). Broko darbuose nėra - todėl aš kaip klientas jaučiausi labai ramus, kad viskas bus padaryta taip kaip tikėtasi.
Bravo ! Taip ir toliau.
Mano naujiems namams buvo suteiktas veidas!
Jau pamačius vizualizaciją buvau sužavėta, tačiau galutinis rezultatas pranoko viską.
Ačiū visai komandai už kokybiškai atliktą darbą, suteiktą informaciją ir patarimus, kurių dėka laiptai atrodo puikiai ir yra didžiausia puošmena!
Labai rekomenduoju.
Tik patys geriausi atsiliepimai "Laiptų Karaliams". Viskas vykdoma pagal terminus, kokybiški produktai, meistrai atlieka viską profesionaliai. Dėkoju Jums, sekmės darbuose. Didžiausios rekomendacijos.
Dekui visam Jusu kolektyvui taip pat meistrui kuris montavo man laiptus uz nuostabiai atlikta darba.
100% igyvendinote mano lukescius Aciu Jums.
2017-06-12 12:40:26 IP 5ljq34fc
Modestas 2017-05-03 10:40:13
Visiskai nusivyliau sita kompanija. Uzsakiau metaline sija atvezus paaiskejo kad jinai per ilga. Meistrai pasake kad patrumpins vietoje. Po patrumpinimo akivaizdziai matesi kad sija kreiva. Sake suglaistys bet tai nieko nepadejo. Sumokejau didelius pinigus gavau brokuota produkta.
Gerb. Modestai, ačiū už Jūsų komentarą. Atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Atlikdami projektus įvykdome ne tik techninius, architektūrinius ir dizaino sprendimus, bet ir išsamiai diskutuodami su klientais atsižvelgiame į jų pageidavimus. Jūsų atveju sija buvo pagaminta tinkamai. Montavimo metu paaiškėjo, kad perdangos apsiuvimas gipsu buvo pastorintas mūsų neįspėjus, todėl sija buvo sumontuota nežymiai nukrypstant nuo projektinės padėties. Jūsų pageidavimu sija buvo koreguojama, kad sija atitiktų pirminius projektinius reikalavimus. Tai neturėjo įtakos sijos kreivumui. Jums paprašius buvo panaikintas vienas svarbiausių tvirtinimo mazgų, ko pasekoje sija deformavosi, prarado stabilumą ir pradinę estetinę išvaizdą. Prieš panaikinant tvirtinimo mazgą Jūs buvote informuotas apie galimus sijos pakitimus. Dėkojame, kad Jūs- mūsų klientas ir padedate mums tobulėti.
2017-06-12 11:55:24 IP 5ljq34fc
Tadas 2016-12-28 06:23:43
Labai dziaugiuosi kad nusprendziau laiptus gamintis Laiptu karalysteje. Jau pirmos konsultacijos metu viskas aiskiai aptarta, papasakota kaip bus, kaip atrodys mano laiptai, kaip ir kada bus atliekami kokie darbai.Projektas padarytas netgi savo laiptus isanksto galima pamatyti juos net negaminus. Vyrai kurie dirbo laiptus ne tik profesonaliai atliko savo darbus, bet buvo mandagus.Kas siuo metu reta. Rezultatu patenkinta visa seima. Laiptai pagaminti idealiai ir atrodo geriau nei tikejausi. Visiems rekomenduoju.
Gerb. Tadai, dėkojame, kad pasirinkote mus savo laiptų gamintojais. Džiaugiamės, kad išpildėme Jūsų lūkesčius.
2017-06-12 11:52:38 IP 5ljq34fc
Daiva 2017-06-08 09:52:29
Širdingai dėkoju šios įmonės direktoriui, P. Žilvinui ir administracijos darbuotojams už jų kantrybę ir profesionalumą. Jau pačioje pradžioje buvo pateikta išsami informacija ir planas, kaip atrodys laiptai. Pamačius realybėje, rezultatas stulbinamas. Ypatingai dėkinga žmonėms, dirbusiems šiame objekte, kurie parodė savo komunikabilumą, lankstumą kliento poreikiui bei profesionalumą. Labai rekomenduoju užsisakyti laiptus šioje įmonėje, rezultatas ir jų atsakomybė, stulbinama. Ačiū Jums. Jūs, savo srities profesionalai.
Gerb. Daiva, labai ačiū už gražius žodžius. Laimingas klientas- geriausias įvertinimas!

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 28-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...
Rekreacinė statyba
Adresas: Žirnių g. 12, LT-02120 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; architektai; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB "Rekreacinė statyba" suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: keliai (gatvės); inžineriniai tinklai: vandentiekio, nuotekų šalinimo; kitos paskirties inžineriniai statiniai; kultūros paveldo statiniai. Vykdome...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%