Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laiptų karalystė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laiptų karalystė

Atsiliepimai apie Laiptų karalystė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Laiptų karalystė, UAB

Mano naujiems namams buvo suteiktas veidas!
Jau pamačius vizualizaciją buvau sužavėta, tačiau galutinis rezultatas pranoko viską.
Ačiū visai komandai už kokybiškai atliktą darbą, suteiktą informaciją ir patarimus, kurių dėka laiptai atrodo puikiai ir yra didžiausia puošmena!
Labai rekomenduoju.
Tik patys geriausi atsiliepimai "Laiptų Karaliams". Viskas vykdoma pagal terminus, kokybiški produktai, meistrai atlieka viską profesionaliai. Dėkoju Jums, sekmės darbuose. Didžiausios rekomendacijos.
Dekui visam Jusu kolektyvui taip pat meistrui kuris montavo man laiptus uz nuostabiai atlikta darba.
100% igyvendinote mano lukescius Aciu Jums.
Modestas 2017-05-03 10:40:13
Visiskai nusivyliau sita kompanija. Uzsakiau metaline sija atvezus paaiskejo kad jinai per ilga. Meistrai pasake kad patrumpins vietoje. Po patrumpinimo akivaizdziai matesi kad sija kreiva. Sake suglaistys bet tai nieko nepadejo. Sumokejau didelius pinigus gavau brokuota produkta.
Gerb. Modestai, ačiū už Jūsų komentarą. Atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Atlikdami projektus įvykdome ne tik techninius, architektūrinius ir dizaino sprendimus, bet ir išsamiai diskutuodami su klientais atsižvelgiame į jų pageidavimus. Jūsų atveju sija buvo pagaminta tinkamai. Montavimo metu paaiškėjo, kad perdangos apsiuvimas gipsu buvo pastorintas mūsų neįspėjus, todėl sija buvo sumontuota nežymiai nukrypstant nuo projektinės padėties. Jūsų pageidavimu sija buvo koreguojama, kad sija atitiktų pirminius projektinius reikalavimus. Tai neturėjo įtakos sijos kreivumui. Jums paprašius buvo panaikintas vienas svarbiausių tvirtinimo mazgų, ko pasekoje sija deformavosi, prarado stabilumą ir pradinę estetinę išvaizdą. Prieš panaikinant tvirtinimo mazgą Jūs buvote informuotas apie galimus sijos pakitimus. Dėkojame, kad Jūs- mūsų klientas ir padedate mums tobulėti.
Tadas 2016-12-28 06:23:43
Labai dziaugiuosi kad nusprendziau laiptus gamintis Laiptu karalysteje. Jau pirmos konsultacijos metu viskas aiskiai aptarta, papasakota kaip bus, kaip atrodys mano laiptai, kaip ir kada bus atliekami kokie darbai.Projektas padarytas netgi savo laiptus isanksto galima pamatyti juos net negaminus. Vyrai kurie dirbo laiptus ne tik profesonaliai atliko savo darbus, bet buvo mandagus.Kas siuo metu reta. Rezultatu patenkinta visa seima. Laiptai pagaminti idealiai ir atrodo geriau nei tikejausi. Visiems rekomenduoju.
Gerb. Tadai, dėkojame, kad pasirinkote mus savo laiptų gamintojais. Džiaugiamės, kad išpildėme Jūsų lūkesčius.
Daiva 2017-06-08 09:52:29
Širdingai dėkoju šios įmonės direktoriui, P. Žilvinui ir administracijos darbuotojams už jų kantrybę ir profesionalumą. Jau pačioje pradžioje buvo pateikta išsami informacija ir planas, kaip atrodys laiptai. Pamačius realybėje, rezultatas stulbinamas. Ypatingai dėkinga žmonėms, dirbusiems šiame objekte, kurie parodė savo komunikabilumą, lankstumą kliento poreikiui bei profesionalumą. Labai rekomenduoju užsisakyti laiptus šioje įmonėje, rezultatas ir jų atsakomybė, stulbinama. Ačiū Jums. Jūs, savo srities profesionalai.
Gerb. Daiva, labai ačiū už gražius žodžius. Laimingas klientas- geriausias įvertinimas!

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Radiniai Gedimino kalne – nuo klajoklių genčių strėlių iki Vytauto laikų mūrų
Radiniai Gedimino kalne – nuo klajoklių genčių strėlių iki Vytauto laikų mūrų 01-16 19:48
Pernai tvarkant Gedimino kalną archeologai aptiko įdomių radinių iš įvairių istorinių laikotarpių.
Keičiasi "Novaturo" vadovas
Keičiasi "Novaturo" vadovas 01-16 18:20
Kelionių operatoriaus "Novaturas" vadovas Linas Aldonis palieka bendrovę, jį keičia Audronė Keinytė.
"Švaros broliai" į naują tunelinę plovyklą Vilniuje investuoja 2,5 mln. Eur
"Švaros broliai" į naują tunelinę plovyklą Vilniuje investuoja 2,5 mln. Eur 01-16 18:10
UAB "Švaros broliai" pradeda naujos tunelinės automobilių plovyklos statybas Vilniuje, Gariūnuose. Tai bus penktoji tunelinė šios bendrovės plovykla sostinėje, investicijos į ją sieks daugiau nei...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Citigroup 61,38 +4,16%