Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laiko žvaigždė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laiko žvaigždė

Atsiliepimai apie Laiko žvaigždė, UAB

„Laikrodžių centras“

Stilingi laikrodžiai vyrams ir moterims
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Laiko žvaigždė, UAB

Vladislovas 2021-06-07 20:15:30
Niekam nepatariu pirkti šioje parduotuvėje, nupirkęs laikrodį dovanu, kurio vertė virš 500 eur, ir kitą dieną padovanojęs, pastebėjome, kad prekė yra nekokybiška t.y. laikrodis sustoja ir neina, pinigų grąžinti nenori, nes prekė yra negrąžinamųjų sąraše, tačiau šis punktas negalioja, jei prekė yra nekokybiška, pagal civilinio kodekso 6.363 straipsnio 7 p. 4 d., tačiau pardavėjas nei į pretenziją atsakė, nei pinigų grąžino, tad spresime ginča per vartotojų teises. Labai prastas požiūris į vartotoją, pardavėjas elgiasi lyg neturi jokių įsipareigojimų prieš pirkėja, bet gerai, kai pirkėjas žino savo teises!
2021.06.11 Pinigai grąžinti.
Labai greitai išsirinkau tai, ko norėjau, o kitą dieną laikrodis jau buvo mano rankose, ir viskas vyko internete ir išsiųsta per siuntų tarnybą.
Reikėjo atsinaujinti laikrodį, todėl nusprendžiau paieškoti varianto internete.
Kadangi laukti nemėgstu, norėjau nueiti į fizinę parduotuvę. Visgi, karantino metu laikrodžių parduotuvės nedirba, todėl pasiskambinus nurodytu telefonu pavyko susitarti, dėl gyvo atsiėmimo parduotuvėje.

Aptarnavimas - 10 balų, prekė - laikrodis (Maserati), taip pat aukščiausios klasės originalas, su originalia dėžute, dviejų metų garantija bei su papildomais patarimais kaip prižiūrėti jį.

Esu visapusiškai patenkintas preke, labai greitu aptarnavimu ir puikiu orientavimusi į iškilusių problemų (karantino suvaržymai) sprendimą ir vadovui Audriui tariu ačiū.
Rekomenduoju visiems šią įmonę, kaip patikimus ir savo sritį išmanančius profesionalus. Sėkmės!
Labai operatyvu ir kokybiška, tik geriausi atsiliepimai!
Šaunus ir greitas aptarnavimas.Ačiū.
Labai geras aptarnavimas, greitai ir laiku. Ačiū.
Likau labai patenkinta maloniu bendravimu, suteikta pagalba ir konsultacijomis padedant išsirinkti laikrodį.
Viskas labai greitai, maloniai, taip kaip sutarta.
Rekomenduoju!
Dedelis, aciu Gabrielei!!
Uz greita ir nuotabu aptarnavima.
Robertina Rydje
Viskas puiku, išsirinkau, rezervavau, atvažiavau ir bingo. Naujas laikrodis gera kaina. Sėkmės versle!
Uzsisakinejau laikrodzio certina odini dirzeli, dirzelis originalus butent toks kokio man reikejo, aptarnavimas labai geras, nors bendravom tik el pastu viskas buvo greitai ir aiskiai aptarta, del terminu irgi nesuklydo ir atveze preke kaip zadejo. Rekomenduoju tikrai is savo puses nenuvyle. 10balu.
Ilgą istoriją trumpai. Nusipirkau sportinį laikrodį manydama, kad tai ta pati kaina kaip ir kitų pardavėjų internete. Pasirodo apsižioplinau ir permokėjau 54 eurais. Na, galvoju grąžinsiu, ir taip viskas išsispręs. Pasirodo laikrodžiai įtraukti į negrąžinamų prekių sąrašą ir direktorius nesutinka jo priimti. Nuo pirkimo iki prašymo tepraėjo iki dviejų valandų. Jis sako, jeigu kaina būtų tokia pati, kaip ir prosport.lt tai padarytume nuolaidą. Na gerai. Susisiekiu su vartotojų teisėmis ir ten patvirtina, kad grąžinti negalima, nebent pardavėjas sutinka. Galvoju pasitikrinsiu, ką tas prosport.lt sako, kokia ten kaina. Pasirodo ir ten 54 eurais mažiau. Vėl kreipiuosi į parduotuvę ir sako, kad negrąžins skirtumo, nes pastebėta po laiko. Tas pats direktorius, dvi skirtingos išvados apie tą pačią problemą. Sako taip, kaip geriau. Žodžiu, tikrinkite kainas prieš atsiskaitydami, o dar geriau, apeikite šiuos nelanksčius pardavėjus.
Turėjau 100 eurų vertės laikrodžių centro dovanu kuponą (galiojimo laikas jau ėjo į pabaigą)... Laikrodziai.lt išsirinkau laikrodi už 200 eurų tad pažiūrėjau kur rasti, svetaine nurodė "laikrodžių pasaulis" PC senukai Ukmergės g.. Ten pasakė kad laikrodžių centro dovanų kuponas pas juos negalioja, bet laikrodžių centras galėtu iš jų perpirkti. Paskambinau į laikrodžių centrą paaiškinau situacija, pasakė perskambins. Perskambino sako viskas ok kitą savaitę galėsite atsiimti Ozo Laikrodžių centro skyriuje, sakau pas mane pasibaigs kupono galiojimo laikas, atsako nieko baisaus jis dar galios... Na žodiškas toks kupono pratęsimas :) per tą savaitę PC "nordika" laikrodžių parduotuvėje pamačiau lygiai tokį patį laikrodį už 170 euru, pagalvojau neblogas kainų skirtumas... pažiūrėjau kokios nuolaidos galioja Laikrodžių centre - su ozo lojalumo kortele 9proc nuolaida skelbia ozo tinklapis na pagalvojau kaip ir neblogai jau išeina 182 eurai. Nuvažiavęs atsiimti laikrodžio matau reklama casio laikrodžiams -15proc. Pardavėja sako mano išsirinktam laikrodžiui 15 proc. nuolaida negalioja tada paduodu ozo kortelę, sako ozo kortelė irgi negalioja, tuomet sakau grazinkit pinigus už kuponą, sako už kuponus pinigai negražinami, tada sakau išsirinksiu kita laikrodi iš vitrinos, ta sako kuponas jau negalioja ir galit nusipirkti tik ši laikrodį be juokiu nuolaidų.... Susinervinau sumokėjau tuos 200 eurų paprašiau vadovo tel.nr. pasiėmiau laikrodi ir išėjau. iškart paskambinau tam vadovui paaiškinau situaciją sako šiems laikrodžiams 15 proc. nuolaida, o jei be nuolaidos tai turi galioti ozo lojalumo kortelės 9 proc. nuolaida... nuėjau atgal į saloną padaviau ragelį pardavėjai pašnekėjo su vadovu duoda rageli atgal... tada jis man sako, kad šiam laikrodžiui 15proc. nuolaida negalioja, o ozo kortelė pas juos išvis negalioja, nors prie įėjimo į saloną ant grindinio puikuojasi lipdukas "čia galioja SUPERKORTELĖ" :D cirkas kaip turi būti....
Tai va išėjau kad ir su geru laikrodžiu, bet labai nepatenkintas šia įmonę.... Moralas: jei turi kuponą tai negausi jokių nuolaidų, net ir tų kurios tau priklauso....
Panoramoje dirba labai mandagios ir liksmos konsultantes, aptarnavimas malonus.Esu patenkinta laikrodziu.

Seime tveriamos užkardos riboti operacijas grynaisiais
Seime tveriamos užkardos riboti operacijas grynaisiais 06-21 15:00
Seimas antradienį balsuos, ar priimti Darbo kodekso pataisas, kuriomis numatoma apriboti galimybę darbo užmokestį ir dienpinigius išmokėti grynaisiais pinigais.
Vyriausybė: nuo 2023-ųjų 100% viešųjų pirkimų – žali
Vyriausybė: nuo 2023-ųjų 100% viešųjų pirkimų – žali 06-21 14:48
Vyriausybė trečiadienį nutarė didinti žaliųjų viešųjų pirkimų dalį, kad jau po poros metų jie sudarytų 100% visų pirkimų. Tokiu būdu būtų įsigyjama kuo mažesnį poveikį aplinkai darančių prekių...
Lenkijos vyriausybės įgaliotinis: nematome galimybių prekybai elektra su trečiosiomis šalimis 06-21 14:44
Lietuvai svarbu su Baltijos kaimynėmis išspręsti prekybos elektra problemą iki sinchronizavimo projekto užbaigimo, pabrėžia Lenkijos vyriausybės strateginės energetinės infrastruktūros įgaliotinis...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%