VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laidojimo paslaugų centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laidojimo paslaugų centras

Atsiliepimai apie Laidojimo paslaugų centras, UAB

LPC

Visos laidojimo paslaugos ir prekės VISĄ PARĄ
Parašyk savo nuomonę apie Laidojimo paslaugų centras, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Nuosirdus aciu Virsuliskiu laidojimo centro darbuotojoms, Ausrai, Godai, ir Liucinai, uz profesionalia pagalba musu seimai sunkiu metu, laidojant mylimaTeta.Dekoju Jums.
Atsakyti
Ačiū darbuotojai dirbančiai Ignalinos padalinyje, už nuoširdumą ir už paramą sunkiu metu. ačiū už supratingumą ir pagalba sunkiu laikotarpiu. sėkmės tolimesniuose darbuose.
Atsakyti
Nuoširdi padėka darbuotojomis Daliai ir Boženai. Puikiai viskas apgalvota ir suorganizuota. Gavome profesionalių, dalykiškų patarimų, tačiau kartu pajutome ir atjautą, taktą, nuoširdumą. Suprantame, kad tai ypatingai sudėtingas darbas, todėl įmonei tokie darbuotojai - tikra vertybė.
Atskira padėka darbuotojui Viktorui už paslaugumą ir gerą žodį.
Atsakyti
Širdingai dėkoju Laidojimo paslaugų centro Karvariju g. 329 darbuotojams už šilumą, jautrumą, supratingumą ir profesionalumą išlydint mano patį mylimiausią žmogų šioje žemėje.Didžiulis ačiu už patarimus ir gražius žodžius, kai skausmas užgaubė tarsi rūkas, taip pat esu be galo dėkinga floristams už jų nepartojamas gėlių kompozicijas.Šiuo skaudžiu gyvenimo momentu Jus buvote šalia! Aš to niekada nepamiršiu!
Atsakyti
Labai dėkoju Ignalinos padalinio darbuotojai už rūpestį or atjauta sunkia akimirką. Didelis AČIŪ
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkingi UAB "Laidojimo paslaugų centro" darbuotojams už puikų aptarnavimą, laidojant mums brangų žmogų. Labai dėkoju už pagalba ir profesionalumą administratoriai Oksanai Bortiakienei. Viskas buvo atlikta labai tvarkingai, greitai su užuojauta ir pagarba.Dėkojame už supratingumą bei pagalbą sunkiu momentu. Ačiū
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame Jūsų komandai už pagalbą mūsų šeimai itin sunkią valandą, laidojant mylimą tėvelį. Ypatingai esame dėkingi Joliantai, kuri taip jautriai, nuoširdžiai, profesionaliai ir su žmogiška atjauta padėjo suruošti subtilų atsisveikinimą. Ačiū Jums.
Atsakyti
Nuoširdžiausias ačiū Jeruzalės darbuotojams už pagalbą ir palaikymą laidojant mūsų mylimą tėtį ir senelį, o ypač administratorėms už profesionalų darbą. Dėkojam Anželikai, Jolantai, Editai ir Zofijai.Negaliu nepaminėt ir duobkasio Artūro, kuris savo darbą atliko nepriekaištingai. Ačiū, kad esat ir padedant tokią sunkią akimirką.
Pagarbiai
Laurynas
Atsakyti
Labai dėkingi už pagalba ir profesionalumą Administratoriai Irenai Matyjevič, dirbančiai Pergalės g. 34A, Naujoji Vilnia, viska atliko greitai ir operatyviai, labai maloniai konsultavo, bei suorganizavo viska daug geriau nei įsivaizdavome.
Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą, ačiū jums
Atsakyti
Didelis ačiū. Labai viskas profesionaliai. Atskiras didelis ačiū administratorei Irenai.
Atsakyti
2023.01.29 atsisvaikinome su Vyru, Tėvu, tikru žmogum I.K
DIDELIS AČIŪ už nuoširdžią, kupiną užuojautos ir supratingumo pagalbą ta sunkią išlydėjimo valandą, Laidojimo paslaugų centro administratorei I.S
(Pergalės 34a. N.Vilnia).
Atsakyti
Nuoširdžiausias AČIŪ Laidojimo paslagų centrui (M.Paco g. 4) už nuoširdžią pagalbą laiduojant mylimą vyrą. Ypatingai AČIŪ Boženai ir Zitai už palaikymą ir begalinį rūpestį!!!
Atsakyti
Dėkoju mielai Boženai ir visai komandai už profesionalumą ir žmogišką dėmesį kiekvienam. Tai stipri visapusiška pagalba sunkią valandą. Pagarbiai, Asta.
Atsakyti
Noriu padėkoti jums Anželika ir Jolanta už nuoširdų darbą ir pagalbą sunkią gyvenimo akimirką. Jūsų nekomercinis požiūris į mūsų netektį lėmė mūsų sprendimą pasirinkti būtent jus. Esu dėkingas, kad padėjote palaidoti mano brolį Mindaugą R. pagarbiai ir oriai. Jūsų darbas tikrai nelengvas ir nuolatinis sąlytis su kitų žmonių liūdesiu manau tikrai stipriai išvargina, tad linkiu jums ir toliau išlaikyti žmogiškus jausmus, energiją ir atjautą visiems, kas į jus kreipsis. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už jūsų profesionalų, nelengvą ir labai reikalingą darbą.
Pagarbiai
Gediminas
Risardas Biveinis
2022-12-31 12:03:45 IP 2i581v5s
Atsakyti
Esu labai Jums dekingas uz didele ir nuosirdzia pagalba ir uzuojauta, laidojant Barbara Znaidzilovska.

Pagarbiai
sunenas Risardas Biveinis
Atsakyti
Rekomenduoju ! Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui už profesionaliai suteiktas paslaugas, puikus aptarnavimas. Teko kelis kartus kreiptis į Naujosios Vilnios, Pergalės g 34A skyrių. Atskira padėka administratorei Irenai S. už užuojautą, supratimą ir šilumą.
Atsakyti
Dalyvavau giminaitės laidotuvėse, Ignalinos padalinyje, labai nuoširdžiai dėkoju administratorei už puikų bendravimą su žmonėmis, kokybiškai, laiku suteiktas paslaugas, sėkmės ir toliau.
Vaikai Roberta,Monika,Darius
2022-12-22 10:58:07 IP 2i23sosi
Atsakyti
Nuoširdžiausiai dėkojame Laidojimo paslaugų centro Paco g.4 darbuotojoms Norai, Boženai ir Daliai už žmogišką šilumą netikėtai netekus artimo žmogaus, mamos Laimos Margaritos Pangonytės.Praėjo jau 2 mėnesiai bet mes vis atsimenam jų šiltus palaikymo žodžius, profesionalius bėi orginalius patarimus organizuojant laidotuves. Dėkojame už kantrybę ir draugiškumą taip pat už sugebėjimą numatyti visko ko tokioje sunkioje situacijoje gali prireikti Šių darbuotojų vidinė ramybė buvo kaip saulės spindulys tamsioje dienoje.Labai Jums Ačiū! Roberta, Monika, Darius
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju UAB "Laidojimo paslaugų centro" Kalvarijų g. 329 darbuotojams, ypač administratorei Jolitai, už dėmesingumą, atidumą, atjautą ir suteiktas paslaugas palydint Mamytę į paskutinę kelionę.
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame Grigiškių laidojimo paslaugų centro personalui už puikų aptarnavimą sunkia ir skausminga valanda. Ypač norime padėkoti ponei Marytei už profesionalų bendravimą, už supratingumą ir naudingus patarimus. Ačiū visos šeimos vardu.
Janina Lisovskaja
2022-12-10 14:12:16 IP 2e7r3s7n
Atsakyti
Didelis ačiū Laidojimo paslaugų centrui (N.Vilnios skyriui) už seses Valentinos laiduotuvių organizavimą. Ypač noriu padėkoti administratorei Irenai Salvinskai už profesionalumą, pagalbą, šiltą ir malonų bendravimą. Administratorė yra labai paslaugi ir supratinga.Dar kartą DIDELIS AČIŪ.Esam dėkingi.
Atsakyti
Norime nuoširdžiai padėkoti Laidojimo centrui (N.Vilnios skyriui) už profosialumą ir malonų aptarnavimą organizojant mano vyro išlydėjimą. Netekus artimą žmogų labai sunki akimirką. Ypatingai dėkoju Irenai Salvinskai už pagalbą, patarimus, kanribė ir už dėmesį. Už palaikymą ir svarbius žodžius, kurių reikėjo tuo metu. Viskas buvo atlikta laiku ir labai kruopščiai. Buvo padaryta taip, kaip norėjome. Dėkojame.
Atsakyti
Norėčiau padėkoti už supratingumą, aktyvų dalyvavimą organizuojant laidovuves Irenai Slavinskai, dirbančiai laidojimo biure Naujoj Vilnioje.
Ačiū!!!
Atsakyti
Didelis ačiū Laidojimo paslaugų centrui (N.Vilnios skyriui) už tėvuko laiduotuvių organizavimą. Ypač noriu padėkoti administratorei Irenai S. už profesionalumą, pagalbą, šiltą ir malonų bendravimą. Dar kartą DIDELIS AČIŪ.
Irina Vasilevič
2022-12-06 11:02:13 IP 2i23uji3
Atsakyti
Rekomenduoju šią įmonę, nes teko kelis kartus kreiptis tai likau patenkinta. Labai maloni administratorė Irena Salvinskaja, išmananti savo darbą, nes pirmą kartą prireikus tokių paslaugų nežinai ką daryti o Ji sugebėjo suorganizuoti viską puikiai. Ačiū.
Atsakyti
Viskas buvo atlikta labai tvarkingai, su užuojauta ir pagarba. Didelis ačiū Žibutei, kuri iš ties labai profesionaliai atliko savo darbą, be to yra labai suprantinga ir užjaučianti. Labai liūdnas ir jautrus gyvenimo įvykis, kurį Laidojimo paslaugų centras padėjo išgyventi. Ačiū.
Atsakyti
Dėkojame "Laidojimo paslaugų centro", esančio Tolminkiemio g. 4, Pilaitė, Vilniuje darbuotojams už pagalbą, vertingus patarimus, korektišką bendravimą laidojant mylimą Tėvelį Povilą Petrą Grigaitį. Labai AČIŪ administratorėms Emai ir Žibutei, kurios kantriai ir rūpestingai, paguodos žodžiu, maloniu aptarnavimu padėjo palydėti Tėvelį amžinybėn. Jūs suprasdami mūsų skausmą, tai atliekate profesionaliai ir nuoširdžiai.
Atsakyti
Didelis aciū Laidojimo paslaugų centro, Matulaičio g., Vilniuje kolektyvui, o ypač P.Aušrai už pagalbą, gebėjimą spręsti iškilusius klausimus.Ačiū už nuoširdumą ir profesionalumą.
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Laidojimo paslaugų centro Paco g. 4 darbuotojams už profesionalumą, jautrumą, atsisveikinant su brangiausiu Žmogumi - Mamyte. Už patarimus, už pagalbą, už žmogišką šilumą ir dėmesį. Atsisveikinimas ir palydėjimas į kapines buvo labai šviesūs, ramūs, viskas apgalvota. Visos mūsų šeimos vardu didelis ačiū.
Atsakyti
Labai ačiū už pagalbą laidojant Tėtį. Dėkojame Centro darbuotojams už jų jautrumą, pagarbą, patarimus, pasiūlymus, supratingą kantrybę. Ačiū...
Atsakyti
Labai dėkojame už jūsų paslaugas. Buvo skoninga, viskas aisku, o personalas itin paslaugus
Atsakyti
Labai dėkojame už jūsų paslaugas. Buvo skoninga, viskas aisku, o personalas itin paslaugus
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkingi UAB "Laidojimo paslaugų centro" darbuotojams už puikų aptarnavimą, laidojant mums ypač brangų žmogų Mylimą Mamytę Albertiną Staišienę.
Dėkingi dviems mandagiems darbuotojams už rūpestingą velionės kūno išvežimą.
Ypač dėkingi administratorei Daliai (Paco g.4) už pagalbą ir patarimus, aptariant visus velionės pašarvojimo klausimus ir rūpestingą visų laidojimo procedūrų išdėstymą.
Taip pat nuoširdžiai dėkojame patarnautojai Boženai už malonią pagalbą.
Daiva Žibutės vardu
2022-10-17 15:50:44 IP 2i23v33g
Atsakyti
Norime nuoširdžiai padėkoti Vilniaus Kalvarijų g. Jeruzalės padalinio Laidojimo paslaugų centrui ir gerb. Oksanai už pagalbą ir patarimus organizuojant mūsų mylimo žmogaus, tėvelio Stanislavo Liuberto laidotuves. Ypatingai Oksanai už kantrybę, už sugebėjimą atjausti, patarti, nukreipti. Tiesiog žavimės tokiu žmogumi ir esame labai labai dėkingi. Viskas vyko sklandžiai, paslaugos atitiko mūsų lūkesčius.
Padėkų padėka.
Žibutė
Daiva Žibutės vardu
2022-10-17 15:48:05 IP 2i23v33g
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame "Laidojimo paslaugų centro", esančio Matulaičio g., Vilniuje', darbuotojams už pagalbą, , nuoširdumą, vertingus patarimus, , korektišką bendravimą, laidojant artimą žmogų, tėvelį Stanislovą Liubertą spalio 10 dieną 5 salėje.
Ačiū jums už viską.
Žibutė
Tomas Motiejunas
2022-09-30 21:24:39 IP 2i23v33p
Atsakyti
Puikus aptarnavimas, kokybiškas inventorius, labai labai graži aplinka, rekomenduojame!

Ačiū Jums už paslaugas.
Likome patenkinti.
Atsakyti
Profesionaliai dirbantis kolektyvas M.K Paco g, greitas problemų sprendimas, tik geriausios rekomendacijos artimas buvo išlydėtas jaukiausiai sukurtoje aplinkoje, širdingas ačiū Jums!????????
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame "Laidojimo paslaugų centro", esančio M. K. Paco g. 4, Vilniuje darbuotojams už pagalbą, vertingus patarimus, korektišką bendravimą, laidojant artimą žmogų. Labai ačiū administratoriai Boženai, kuri kantriai ir rūpestingai padėjo mums organizuoti atsisveikinimą. Už jos rūpestį, patarimus, paguodos žodžius ir malonų aptarnavimą.
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame "Laidojimo paslaugų centro", esančio Matulaičio g., Vilniuje', darbuotojams už pagalbą, vertingus patarimus, , korektišką bendravimą, laidojant artimą žmogų.
Ačiū jums už viską.
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą Laidojimo paslaugų centrui. Netekus artimojo buvome pasimetę ir sunerimę. Tačiau organizuoti atsisveikinimą centro darbuotojai padėjo lengvai ir sklandžiai. Ypač dėkingi už pagalbą, supratingumą, vertingus patarimus centro darbuotojoms Daliai (Jeruzalės padalinys) ir Inai (Antakalnio padalinys).
Nijolė Pukėnaitė
2022-05-27 15:29:01 IP 2i2508hr
Atsakyti
Estetiška ir ramiai jauki aplinka, nuoširdūs, paslaugūs ir visuomet pasiruošę padėti darbuotojai, M. K. Paco g. 4, Vilnius
Birutė Lukoševičienė
2022-04-27 10:47:55 IP 28m83768
Atsakyti
Norime nuoširdžiai padėkoti Vilniaus Kalvarijų g. esančiam Laidojimo paslaugų centrui ir gerb. Zitai už pagalbą ir patarimus organizuojant mūsų mylimo žmogaus laidotuves. Viskas vyko sklandžiai, paslaugos atitiko mūsų lūkesčius.

Birutė L.
Aušra Skrebienė
2022-01-13 09:46:30 IP 28p8d1b4
Atsakyti
Dėkoju "Laidojimo paslaugų centrui" Matulaičio g. už mamos laidotuvių organizavimą, už kruopštų atsakingą darbą, korektišką jautrų bendravimą nuo pirmo skambučio ir vizito.Tikri savo srities profesionalai.Labai džiaugiamės pasirinkę Jūsų įmonę, viskas nepriekaištinga.
Atsakyti
Labai ačiū Antakalnio padalinio administratoriai Boženai, kuri kantriai ir rūpestingai padėjo mums organizuoti atsisveikinimą.Už jos rūpestį, patarimus, paguodos žodžius ir malonų aptarnavimą.
Aurika Juchnevič
2021-12-05 12:12:47 IP 2i24v9ck
Atsakyti
Norime nuoširdžiai padėkoti Laidojimų paslaugų centrui, N. Vilnia (Pergalės g. 34A) už malonų aptarnavimą ir gerą laidotuvių organizavimą. Ypatingai dėkoju administratorei Joanai ir Irenai už palaikymą ir pagalbą sunkią akimirką.
Atsakyti
Aciu jums uz viska. Padejusiems sunkia valanda. Darbuotojai buvo malonus ir supratingi. KALVARIJU G
Rasa Ragauskaitė
2021-10-24 17:30:53 IP 2g44eh14
Atsakyti
Noriu nuoširdžiai padėkoti jūsų darbuotojai Norai Išganaitienei. Ji sunkiausias gyvenimo akimirkas padėjo padaryti prasmingomis ir iki galo išgyventomis. Ji buvo ne tik dėmesinga, paslaugi ir užjaučianti, kaip kiti jūsų įmonės darbuotojai. Jos patarimai buvo esminiai dėliojant paskutinės kelionės akcentus. Jos dėka mūsų atsisveikinimas su velione buvo toks, po kurio atrodo neliko jokios skolos, kaltės ar kažko neišsakyto. Linkėčiau, kad kiekvienas išlydintis sau brangų žmogų galėtų gauti tokio lygio patarimus, aiškia informaciją ir padrąsinimą atsisveikinti taip, kad neliktų pilkų dėmių.
Atsakyti
Nuoširdžiausias DĖKUI puikioms, profesionalioms, supratingoms Kalvarijų g. esančio laidojimo centro darbuotojoms ir visam personalui. Lydėjome labai brangų ir visų mylimą artimą žmogų, netektis buvo staigi ir sunkiai pakeliama, tačiau Jūsų profesionalumas labai padėjo šį skausmą sumažinti, ir gražiai bei pagarbiai palydėti tikrai nuostabų žmogų. Ačiū Jums už aukščiausią profesionalumą ir nuoširdžią pagalbą. Tai mums buvo labai svarbu ir labai padėjo.
Aliona Borisevič
2021-10-02 12:06:28 IP 2i583otl
Atsakyti
Dėkoju "Laidojimo paslaugų centrui" Matulaičio g. už mamos laidotuvių organizavimą. Ypatingai administarorėms Aušrai ir Andželikai už atsakingą ir kruopštų darbą.
Atsakyti
Didelis Ačiū darbuotojoms: Dovilei ir Editai. Išskirtinis nuoširdumas, profesionalumas ir atjauta mums sunkią valandą. Tikrai rekomenduoju visiems kreiptis į šią Laidojimo paslaugų įmonę.

Taip pat rekomenduojame

Atminimas
Laidojimo paslaugos | Kremavimas Lenkijoje

Adresas: V. Krėvės pr. 97, LT-50369 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; religinės organizacijos.
"ATMINIMAS" laidojimo paslaugų centras Kaune ir Veiveriuose dirba visą parą, skambinkite telefonu 8-37 311251 arba 8-686-38023. Pasirūpinsime visomis laidotuvėmis nuo mirusiojo sutvarkymo, šarvojimo salės parinkimo iki kremavimo ir palaidojimo pasirinktose ar šeimos kapinėse. Gedulo namai „Atminimas” teikia visas...
Gvatosta
Vakarų Lietuvos krematoriumas

Adresas: Volungių g. 11, Toleikių k., LT-95387 Klaipėda.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; gėlės ir dekoratyviniai augalai; religinės organizacijos.
Klaipėdoje, šalia Lėbartų kapinių, atidarytas, naujas laidojimo paslaugų kompleksas „Vakarų Lietuvos krematoriumas“. Mirus Jūsų artimam žmogui, laidojimo paslaugų kompleksas teikia kremavimo ir viskas laidojimo paslaugas. Komplekse yra 3 šiuolaikiškai įrengtos šarvojimo salės, kuriose galima atsisveikinti su...
Gedulo rūmai
Gedulo Namai

Adresas: J. Šimkaus g. 22, Garliava, LT-53203 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas.
Gedulo Namai Garliavoje duris atvėrė 2007 metais. Šarvojimo salės išsiskiria erdve, jaukumu, raminančia aplinka bei patogiu išplanavimu. Jose įrengta oro kondicionavimo bei vėdinimo sistema, muzikinis fonas. Jūsų patogumui, kiekviena šarvojimo salė turi atskirą įėjimą, holą bei poilsio zoną artimiesiems...
Igeda
Laidojimo paslaugos Jiezne, Birštone, Prienų raj.

Adresas: Vytauto g. 32, Jieznas, LT-59427 Prienų r.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; paminklai, antkapiai.
UAB "Igeda" laidojimo paslaugų centras teikia visas ritualines paslaugas aplinkinių miestų gyventojams: Jiezne, Birštone, Stakliškėse, Prienuose, Prienų raj., Kruonyje, Darsūniškyje, Pakuonyje, Būdose, Ubiškėse, Aukštadvaryje, Vakalėse, Beižonyse, Žiūronuose, Kalviuose, Pikelionyse, Vyšniūnuose, Butrimonyse...
Dorovalė
Laidojimo paslaugos, kremavimas, reikmenys

Adresas: Partizanų g. 19, LT-49477 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; gėlės ir dekoratyviniai augalai; religinės organizacijos; renginių organizavimas.
Dorovalė, UAB laidojimo paslaugas teikianti įmonė. Visos laidojimo paslaugos Kaune, laidojimo reikmenys bei kremavimo paslaugos. Šarvojimas, šarvojimo salės, šarvojimo salių nuoma Kaune, šarvojimo salė Partizanų g. 19 Kaune ĮMONĖ TEIKIANTI ŠIAS LAIDOJIMO PASLAUGAS: Pensininkų, invalidų, socialiai remtinų asmenų...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Inovacija, gimusi lietuvių laboratorijoje
Inovacija, gimusi lietuvių laboratorijoje
Bendrovė "ODA LT" sukūrė kosmetikos gaminį su iki šiol praktikoje nenaudota veikliąja medžiaga, turinčia ypač veiksmingą antimikrobinį ir antivirusinį poveikį – lantano nitratu. Naujos kartos...
Ką ir kaip drausti gamybos įmonėms, kad suvaldytų šiandienos rizikas?
Ką ir kaip drausti gamybos įmonėms, kad suvaldytų šiandienos rizikas?
Gamybos industrijai iššūkių pastaraisiais metais tikrai nepagailėta: trūkinėjančios tiekimo grandinės, žaliavų deficitas, kylanti kainų kreivė. Tokioje aplinkoje veikiančiam verslui bet kokios...
Pokalbių robotai valstybinėse organizacijose: proveržis jau čia pat
Pokalbių robotai valstybinėse organizacijose: proveržis jau čia pat
Tarptautinė pokalbių robotų rinka 2032 m. turėtų pasiekti 4,6 milijardų eurų vertę, kai pernai ji buvo 0,79 milijardo. Šis augimas jau stebimas ir Lietuvoje: su "ChatGPT" atsiradimu pokalbių...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

Manchester United 25,62 +6,66%
NVIDIA 264,68 +1,03%
Twitter 53,70 +0,66%
Oracle 87,90 +0,37%
Macy's 18,00 -4,00%
Boeing 196,16 -4,17%
Nike 119,50 -4,86%
AIG 48,75 -4,88%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 467,00 +6,14%
Sidabras 23,33 +10,99%
Kava 4,63 -1,91%
Cukrus 0,81 +2,53%
Dyzelis 3,12 -23,15%
Anglis 379,23 +10,83%
Dujos (JAV) 5,50 +4,17%
Auksas 1797,55 +4,20%