Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laidojimo paslaugų centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laidojimo paslaugų centras

Atsiliepimai apie Laidojimo paslaugų centras, UAB

Teikiame visas laidojimo paslaugas
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Laidojimo paslaugų centras, UAB

Viskas buvo atlikta labai tvarkingai, su užuojauta ir pagarba. Didelis ačiū Žibutei, kuri iš ties labai profesionaliai atliko savo darbą, be to yra labai suprantinga ir užjaučianti. Labai liūdnas ir jautrus gyvenimo įvykis, kurį Laidojimo paslaugų centras padėjo išgyventi. Ačiū.
Dėkojame "Laidojimo paslaugų centro", esančio Tolminkiemio g. 4, Pilaitė, Vilniuje darbuotojams už pagalbą, vertingus patarimus, korektišką bendravimą laidojant mylimą Tėvelį Povilą Petrą Grigaitį. Labai AČIŪ administratorėms Emai ir Žibutei, kurios kantriai ir rūpestingai, paguodos žodžiu, maloniu aptarnavimu padėjo palydėti Tėvelį amžinybėn. Jūs suprasdami mūsų skausmą, tai atliekate profesionaliai ir nuoširdžiai.
Didelis aciū Laidojimo paslaugų centro, Matulaičio g., Vilniuje kolektyvui, o ypač P.Aušrai už pagalbą, gebėjimą spręsti iškilusius klausimus.Ačiū už nuoširdumą ir profesionalumą.
Nuoširdžiai dėkoju Laidojimo paslaugų centro Paco g. 4 darbuotojams už profesionalumą, jautrumą, atsisveikinant su brangiausiu Žmogumi - Mamyte. Už patarimus, už pagalbą, už žmogišką šilumą ir dėmesį. Atsisveikinimas ir palydėjimas į kapines buvo labai šviesūs, ramūs, viskas apgalvota. Visos mūsų šeimos vardu didelis ačiū.
Labai ačiū už pagalbą laidojant Tėtį. Dėkojame Centro darbuotojams už jų jautrumą, pagarbą, patarimus, pasiūlymus, supratingą kantrybę. Ačiū...
Labai dėkojame už jūsų paslaugas. Buvo skoninga, viskas aisku, o personalas itin paslaugus
Nuoširdžiai dėkingi UAB "Laidojimo paslaugų centro" darbuotojams už puikų aptarnavimą, laidojant mums ypač brangų žmogų Mylimą Mamytę Albertiną Staišienę.
Dėkingi dviems mandagiems darbuotojams už rūpestingą velionės kūno išvežimą.
Ypač dėkingi administratorei Daliai (Paco g.4) už pagalbą ir patarimus, aptariant visus velionės pašarvojimo klausimus ir rūpestingą visų laidojimo procedūrų išdėstymą.
Taip pat nuoširdžiai dėkojame patarnautojai Boženai už malonią pagalbą.
Daiva Žibutės vardu
2022-10-17 15:50:44 IP 2i23v33g
Norime nuoširdžiai padėkoti Vilniaus Kalvarijų g. Jeruzalės padalinio Laidojimo paslaugų centrui ir gerb. Oksanai už pagalbą ir patarimus organizuojant mūsų mylimo žmogaus, tėvelio Stanislavo Liuberto laidotuves. Ypatingai Oksanai už kantrybę, už sugebėjimą atjausti, patarti, nukreipti. Tiesiog žavimės tokiu žmogumi ir esame labai labai dėkingi. Viskas vyko sklandžiai, paslaugos atitiko mūsų lūkesčius.
Padėkų padėka.
Žibutė
Daiva Žibutės vardu
2022-10-17 15:48:05 IP 2i23v33g
Nuoširdžiai dėkojame "Laidojimo paslaugų centro", esančio Matulaičio g., Vilniuje', darbuotojams už pagalbą, , nuoširdumą, vertingus patarimus, , korektišką bendravimą, laidojant artimą žmogų, tėvelį Stanislovą Liubertą spalio 10 dieną 5 salėje.
Ačiū jums už viską.
Žibutė
Tomas Motiejunas
2022-09-30 21:24:39 IP 2i23v33p
Puikus aptarnavimas, kokybiškas inventorius, labai labai graži aplinka, rekomenduojame!

Ačiū Jums už paslaugas.
Likome patenkinti.
Profesionaliai dirbantis kolektyvas M.K Paco g, greitas problemų sprendimas, tik geriausios rekomendacijos artimas buvo išlydėtas jaukiausiai sukurtoje aplinkoje, širdingas ačiū Jums!????????
Nuoširdžiai dėkojame "Laidojimo paslaugų centro", esančio M. K. Paco g. 4, Vilniuje darbuotojams už pagalbą, vertingus patarimus, korektišką bendravimą, laidojant artimą žmogų. Labai ačiū administratoriai Boženai, kuri kantriai ir rūpestingai padėjo mums organizuoti atsisveikinimą. Už jos rūpestį, patarimus, paguodos žodžius ir malonų aptarnavimą.
Nuoširdžiai dėkojame "Laidojimo paslaugų centro", esančio Matulaičio g., Vilniuje', darbuotojams už pagalbą, vertingus patarimus, , korektišką bendravimą, laidojant artimą žmogų.
Ačiū jums už viską.
Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą Laidojimo paslaugų centrui. Netekus artimojo buvome pasimetę ir sunerimę. Tačiau organizuoti atsisveikinimą centro darbuotojai padėjo lengvai ir sklandžiai. Ypač dėkingi už pagalbą, supratingumą, vertingus patarimus centro darbuotojoms Daliai (Jeruzalės padalinys) ir Inai (Antakalnio padalinys).
Nijolė Pukėnaitė
2022-05-27 15:29:01 IP 2i2508hr
Estetiška ir ramiai jauki aplinka, nuoširdūs, paslaugūs ir visuomet pasiruošę padėti darbuotojai, M. K. Paco g. 4, Vilnius
Birutė Lukoševičienė
2022-04-27 10:47:55 IP 28m83768
Norime nuoširdžiai padėkoti Vilniaus Kalvarijų g. esančiam Laidojimo paslaugų centrui ir gerb. Zitai už pagalbą ir patarimus organizuojant mūsų mylimo žmogaus laidotuves. Viskas vyko sklandžiai, paslaugos atitiko mūsų lūkesčius.

Birutė L.
Aušra Skrebienė
2022-01-13 09:46:30 IP 28p8d1b4
Dėkoju "Laidojimo paslaugų centrui" Matulaičio g. už mamos laidotuvių organizavimą, už kruopštų atsakingą darbą, korektišką jautrų bendravimą nuo pirmo skambučio ir vizito.Tikri savo srities profesionalai.Labai džiaugiamės pasirinkę Jūsų įmonę, viskas nepriekaištinga.
Labai ačiū Antakalnio padalinio administratoriai Boženai, kuri kantriai ir rūpestingai padėjo mums organizuoti atsisveikinimą.Už jos rūpestį, patarimus, paguodos žodžius ir malonų aptarnavimą.
Aurika Juchnevič
2021-12-05 12:12:47 IP 2i24v9ck
Norime nuoširdžiai padėkoti Laidojimų paslaugų centrui, N. Vilnia (Pergalės g. 34A) už malonų aptarnavimą ir gerą laidotuvių organizavimą. Ypatingai dėkoju administratorei Joanai ir Irenai už palaikymą ir pagalbą sunkią akimirką.
Aciu jums uz viska. Padejusiems sunkia valanda. Darbuotojai buvo malonus ir supratingi. KALVARIJU G
Rasa Ragauskaitė
2021-10-24 17:30:53 IP 2g44eh14
Noriu nuoširdžiai padėkoti jūsų darbuotojai Norai Išganaitienei. Ji sunkiausias gyvenimo akimirkas padėjo padaryti prasmingomis ir iki galo išgyventomis. Ji buvo ne tik dėmesinga, paslaugi ir užjaučianti, kaip kiti jūsų įmonės darbuotojai. Jos patarimai buvo esminiai dėliojant paskutinės kelionės akcentus. Jos dėka mūsų atsisveikinimas su velione buvo toks, po kurio atrodo neliko jokios skolos, kaltės ar kažko neišsakyto. Linkėčiau, kad kiekvienas išlydintis sau brangų žmogų galėtų gauti tokio lygio patarimus, aiškia informaciją ir padrąsinimą atsisveikinti taip, kad neliktų pilkų dėmių.
Nuoširdžiausias DĖKUI puikioms, profesionalioms, supratingoms Kalvarijų g. esančio laidojimo centro darbuotojoms ir visam personalui. Lydėjome labai brangų ir visų mylimą artimą žmogų, netektis buvo staigi ir sunkiai pakeliama, tačiau Jūsų profesionalumas labai padėjo šį skausmą sumažinti, ir gražiai bei pagarbiai palydėti tikrai nuostabų žmogų. Ačiū Jums už aukščiausią profesionalumą ir nuoširdžią pagalbą. Tai mums buvo labai svarbu ir labai padėjo.
Aliona Borisevič
2021-10-02 12:06:28 IP 2i583otl
Dėkoju "Laidojimo paslaugų centrui" Matulaičio g. už mamos laidotuvių organizavimą. Ypatingai administarorėms Aušrai ir Andželikai už atsakingą ir kruopštų darbą.
Didelis Ačiū darbuotojoms: Dovilei ir Editai. Išskirtinis nuoširdumas, profesionalumas ir atjauta mums sunkią valandą. Tikrai rekomenduoju visiems kreiptis į šią Laidojimo paslaugų įmonę.
Nuoširdžiai noriu padėkoti jūsų įmonei, pasirūpinus mano brolio išlydėjimu į amžinybę. Ypatingą ačiū tariu jūsų įmonės administratorei poniai Boženai nuolankiai ir su meile patarnavusiai, konsultavusiai ir atjautusiai tiek mano artimuosius, tiek mane. Džiaugiuosi, kad turite tokį šaunią, jautrią ir atidžią darbuotoją. Sėkmės jūsų emociškai nelengvame darbe.
Violeta Dilkienė
2021-08-16 21:54:34 IP 5cch37ve
Šis atsiliepimas apie laidojimo paslaugas, suteiktas Grigiškėse, 2021 metų liepos 27-28 dienomis. Ačiū, beveik viskas buvo atlikta gerai, bet du dalykus būtina tobulinti. Pirmas yra tai, kad vežant į kapus kai kur buvo viršijamas leistinas greitis ir mašinoms, važiuojančioms iš paskos, teko vytis, skubėti paskui ritualinių paslaugų automobilį. Kitas yra tiesiog neatleistinas: po dviejų dienų atėjusi tvarkyti kapo pamačiau, kad mano ir dukros vainikas buvo VIENINTELIS, kuris apvyto, ir jį teko išmesti... Eglišakiai - pagrindas, pasirodo, buvo jau geltoni. Nepamatėme, kadangi meistriškai buvo pridengta juosta su užrašu. Labai negražu taip elgtis, juolab paslaugos ten tikrai brangios.
Gabrielė 2021-07-14 23:23:14
Nuoširdi padėka Šv. Petro ir Povilo bažnyčios padaliniui, o ypač administratorei Daliai, kuri ne tik viską sukoordinavo, bet ir gražiais žodžiais atsisveikino su mirusiuoju. Nuo pirmos minutės atvykus į laidojimo namus iki karsto išnešimo buvo suorganizuota ir suplanuota, tad artimiesiems sunkiausiu ir skaudžiausiu gyvenimo momentu, išlydint savo brangų artimąjį, neteko papildomai rūpintis procesu. Nuvykus į kapines laidojimo namų darbuotojai ne tik pagarbiai atsisveikino su mirusiuoju, tačiau pasirūpino ir atvykusiais atsisveikinti artimaisiais, paruošė gėles prie kapo vietos, vėliau padėjo sutvarkyti kapą ir sudėti gėles. Dėkojame už supratingumą, greitą reakciją, pagalbą visai šeimai sunkiu momentu.
Gerb. Gabriele, užjaučiame Jus netekties akivaizdoje ir dėkojame už gražius įvertinimo žodžius.
DARIUS 2021-07-14 19:44:22
Sukią netekties valandą šeimos vardu noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų įmonės Petro ir Povilo bažnyčios padaliniui. Esu ypač dėkingas Jūsų administratorei Daliai, kuri nuo pat atvykimo į ofisą tvarkytis formalumų iki pat išlydėjimo buvo ypatingai paslaugi, nuoširdi ir dėmesinga. Esu daug kartų dalyvavęs atsisveikinant su artimaisiais ir draugais, tačiau tokio dėmesio ir rūpestingimo iki smulkenu, nuoširdumo, paprastumo bendraujant ir gerumo, kaip teko patirti iš Dalios, - nesu matęs. Nuoširdžiai AČIŪ Tau Dalia.
Gerb. Dariau, užjaučiame Jus netekties akivaizdoje ir dėkojame už gražius įvertinimo žodžius.
Sunkią netekties valandą tiesiog išvarė iš parduotuvės Kalvarijų g., nes neperkame papildomų paslaugų, o vien tik salės nuomoti 4 val. jiems neapsimoka. Taip ir pasakė- NEAPSIMOKA. Norite šarvoti pas mus - pirkite duobkasių paslaugas, karstą, urną... Kalvarijų bažnyčios kunigas pasidalino, kad tikrai ne mes vieninteliai skundžiamės tokiu elgesiu... Tai kaip išpildyti paskutinę mirusiojo valią, kai akyse matomas ne sielvartas, o pasipelnymas..
Faustina 2021-06-18 09:55:36
Netekus mums musu brangaus vyro, tevelio ir senelio nuosirdziai dekojame visos seimos vardu Laidojimo paslaugu centro darbuotojams : tai vadybininkams uz malonu kulturinga aptarnavima, VADIMUI uz jo profesianaluma, AUSRAI, VERONIKAI uz Jusu kantrybe ramybe siluma patarimus, .uz graziai sukomponuotas puokstes, duobkasiams
Aciu dar karta JUMS ir linkime sekmes, istvermes ir DIEVO PALAIMOS JUSU sunkiame darbe.
Pagarbiai Faustina su seima
Gerb. Faustina, užjaučiame Jus netekties akivaizdoje ir dėkojame už gražius įvertinimo žodžius.
Jūratė 2021-06-28 16:50:25
Nuoširdžiai dėkoju laidojimo centrui už profesionalumą ir malonų aptarnavimą organizuojant mano tetos išlydėjimą. Užsakyti gėlių papuošimai pranoko lūkesčius. Estetiška, jauki aplinka, puikios techninės galimybės, patogus poilsio kambarys (buvome užsakę salę nr 1) ir darbuotojų atidumas palengvino netekties skausmą. Ypač dėkoju Dovilei už jos malonų rūpestį ir atjautą.
Gerb.Jūrate, užjaučiame Jus netekties akivaizdoje ir dėkojame už gražius įvertinimo žodžius.
Pagarbiai Faustina su seima
Astra ir Remigijus
2021-04-13 15:45:36 IP 28mcv4gg
Visos šeimos vardu nuoširdžiai dėkojame Laidojimo paslaugų centrui, nuoširdiems ir labai atsakingiems darbuotojams už idealiai organizuotą šviesų mūsų mylimos mamytės išlydėjimą. Nelaimė mus užklupo Didžiąją Velykų savaitę. Iš Jūsų mes sulaukėme ypatingai didelio palaikymo šią sunkią valandą. Viskas buvo organizuota su meile ir atjauta.
Ačiū Laidojimo paslaugų centro vadovams ir darbuotojams. Linkime visiems sėkmės šiame sunkiame ir atsakingame darbe!
Astra ir Remigijus
Rasa 2020-05-27 23:42:22
Nuoširdus ačiū už organizavimą mylimo Tėvuko atsisveikinimo apeigų.
Su Jumis buvo saugu ir patikima.
Labai dėkoju už solidžiai santūrų ir šviesų išlydėjimą;
Už estetikos išlaikymą (Petro Povilo bažnyčios šarvojimo salė N1 šviesiai modernus interjeras, elegantiški baldai, tvarkingas poilsio kmb), muziką (arfa ir styginiu dueta rekomenduokite, USB irašas taip pat derėjo), tv rodomos nuotraukos, maloniai priminė gražias Tėvelio gyvenimo akimirkas. Už Noros elegantišką išvaizdą ir pagarbią atjautą, apgaubimą rūpesčiu ir žmogiška šilumą skausmo akimirką.
Jūsų darbuotojų sklandus bendradarbiavimas, pagarba leido mums suprasti, kad paskutinę pareigą išlydėjimo atlikome tinkamai.
Dėkoju, kad siekiate aukštų standartų: servise, įrangoje, kad galėjome pasirinkti, pagal poreikį ir skiriamą biudžetą.
Sėkmės atsakingame darbe,
Rasa Šnaiderienė ir Vygantas Laucius
Gerb. Rasa ir Vygantai, užjaučiame Jus netekties akivaizdoje ir dėkojame už gražius įvertinimo žodžius.
Nuoširdus ačiū už organizavimą mylimo Tėvuko atsisveikinimo apeigų.
Su Jumis buvo saugu ir patikima.
Labai dėkoju už solidžiai santūrų ir šviesų išlydėjimą;
Sėkmės atsakingame darbe,
Rasa Šnaiderienė ir Vygantas Laucius
Justina 2020-05-20 10:19:42
Labai ačiū visiems darbuotojams Antakalnio padalinyje padėjusiems 2020 m. gegužę išlydėti mylimą tėtį. Nuostabios administruojančios darbuotojos. Kaip žmogui, kuriam niekada neteko organizuoti laidotuvių tai buvo ypatinga pagalba. Nuolatinis lydintis dėmesys, pagarba ir rūpestis. Ypatingai dėkui Norai, mums padėjusiai ir patarusiai kiekviename žingsnyje. Ačiū vyrams, nešusiems karstą ir kasusiems kapą (kadangi kapo vieta buvo komplikuota, o ant jo stovėjo skulptūra prireikė ypatingo profesionalumo. Tačiau viskas buvo iš anksto aptarta, apžiūrėta ir suderinta).
Gerb. Justina, užjaučiame Jus netekties akivaizdoje ir dėkojame už gražius įvertinimo žodžius.
Rasa 2020-03-26 12:19:43
Labai noriu padėkoti visos šeimos vardu Matulaičio filialo darbuotojams, ypatingai administratorei, dirbusiai š.m. kovo 21 d., kuri maloniai, kantriai ir rūpestingai padėjo mums organizuoti atsisveikinimą (03-24-03.25) su mums brangiausiu žmogumi mama ir žmona taip, kaip mes norėjome, net ir atsižvelgiant į šį sunkų karantino laikotarpį.
Viskas buvo puikiai organizuota, jokių nesusipratimų. Visus papildomus klausimus išspręsdavo labai greitai.
Didelis Ačiū.
P.S. Tokio darbo ir bendravimo su klientais sunkią netekties valandą iš šio kolektyvo turėtų pasimokyti "Nutrūkusi styga" administratorė.
Gerb. Rasa, užjaučiame Jus netekties akivaizdoje ir dėkojame už gražius įvertinimo žodžius.
Didelis Ačiū.

Galiu geriausia atsiliepima palikti apie darbuotoja Nora (mes rinkomes paslaugas Jeruzaleje). Vasara turejom skaudzia netekti vaiko. Ji mums padejo visomis prasmemis, tiek kaip palaikantis zmogus, tiek pasirenkant paslaugas, tiek priimant neiprasta sprendima atsisveikinant. Ji mus palaike ir neleido nuleisti ranku ieskant tai ko mes patys norejome.

Didelis Aciu, kad daugiau tokiu darbuotoju butu, kurie dirba is sirdies, o ne del to, kad darba turi padaryti. Visiems rekomenduociau ne tai, kad siuos laidojimo namus, bet butent sia darbuotoja, kuris buvo labai didele pagalba mums.
Tikiuosi darbdaviai ta pati mato, ka mes jautem.

Aciu Jums Nora
Koki jus tyrima planuojate atlikti, jeigu net (turbut) nezinote nei koks cia atvejis, nei konkretus zmogus, nei kitu detaliu net nepaklausete manes, o kalbate apie tyrima? Pradekite. Labai lauksiu naujienu ir seksiu ivykius, kuriuos fiksuosiu cia, tegul zmones mato. Labai idomu kokiu priemoniu bus imtasi, nes neatrodo rimtai, kai nes nesitikslinote konkreciai kuria diena, kokioje vietoje ir tt. Kol kas kalbos lieka kalbomis ir situacija bei nuomone apie jus nepasikeite.
Butinai parasysiu, kai viskas pasibaigs (su salyga, jeigu kazkas prasides).
Nukentejusysis 2019-08-10 19:21:32
Pasislykstejima kelianti kompanija. Nutikus nelaimei, tevai issikviete jusu vaikinus, kurie net ir nelaimes atveju sugebejo apgauti ir apsvarinti jau negyva zmogu prie kitu zmoniu skausmo. Mirusi moteris turejo auksiniu ziedu ant rankos, bet kadangi tevai buvo pasimete tuo metu ir nenorejo "draskyti" ka tik isejusio zmogaus, sake, jog ziedus nuimti veliau, kai nuves kremavimui, vaikinai patys perklause dar ar ziedus nuimsit ar geriau palikti zmogui, kuris nuimtu veliau, tada tevai sutiko. Po visu proceduru atgavome zieda, kuris buvo vyriskas, sliubinis ir netgi augusiam vyrui ant storu pirstu buvo tik tik, tad galite tik patys isivaizduoti koki zieda jie mums pakiso. Bandeme skambinti bet mus patikino kad jokiu budu tas zmogus, kuris ruose zmogu kremavimui negalejo to padaryti, tai isvada lieka tik viena, toje kompanijoje dirba bent pora visiskai sudegusia morale, siuksliu siuksles paskutines, kurie sugebejo nuo negyvo zmogaus nurengti paskutinius ziedus. Tai buvo mano Mamos sese, todel Mama tikrai zinojo, kokius ziedus jos sese turejo ir nesiojo. Gyvuliai. Skaudu, bet patariu pasimokyti is musu situacijos. Tuo metu visiskai kitkas buvo galvoje ir tuo sugebejo sitie sudo gabalai pasinaudoti. Linkiu jusu kompanijai pacio blogiausio, o busimus klientus pasirinkti ju konkurentus.
Esame dėkingi už pasidalintą patirtį. Mūsų įmonė dirba daugiau nei 20 metų, tačiau su tokia situacija susiduria pirmą kartą. Keliame sau ir savo darbuotojams aukštus kokybinius, moralinius bei etinius reikalavimus. Užtikriname, kad atliksime vidinį tyrimą ir jeigu reikės, kreipsimės į teisėsaugą. Administracija susisieks su artimaisiais ir informuos apie tyrimo rezultatus. Dėkojame, kad pasirinkote UAB „Laidojimo paslaugų centras“ ir labai apgailestaujame dėl Jūsų išgyvenimų ypatingai Jums sunkią minutę.
Noriu labai padėkoti šiai įmonei ir įpatingai mus aptarnavusiam administratoriui Ignui už malonų bendravimą ir profesionalumą atliekant savo darbą. Nuoširdus AČIŪ !!!
Malonu bendrauti su tokiu draugišku, supratingu koliaktyvu, draugiškas vadovas ir suburtas koliaktyvas. Geros sveikatos stiprybės darbuose. Antanas

Atminimas
Laidojimo paslaugos | Kremavimas Lenkijoje

Adresas: V. Krėvės pr. 97, LT-50369 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; religinės organizacijos.
"ATMINIMAS" laidojimo paslaugų centras Kaune ir Veiveriuose dirba visą parą, skambinkite telefonu 8-37 311251 arba 8-686-38023. Pasirūpinsime visomis laidotuvėmis nuo mirusiojo sutvarkymo, šarvojimo salės parinkimo iki kremavimo ir palaidojimo pasirinktose ar šeimos kapinėse. Gedulo namai „Atminimas” teikia visas...
Gvatosta
Vakarų Lietuvos krematoriumas

Adresas: Volungių g. 11, Toleikių k., LT-95387 Klaipėda.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; gėlės ir dekoratyviniai augalai; religinės organizacijos.
Gedulo rūmai
Gedulo Namai

Adresas: J. Šimkaus g. 22, Garliava, LT-53203 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas.
Gedulo Namai Garliavoje duris atvėrė 2007 metais. Šarvojimo salės išsiskiria erdve, jaukumu, raminančia aplinka bei patogiu išplanavimu. Jose įrengta oro kondicionavimo bei vėdinimo sistema, muzikinis fonas. Jūsų patogumui, kiekviena šarvojimo salė turi atskirą įėjimą, holą bei poilsio zoną artimiesiems...
Igeda
Laidojimo paslaugos Jiezne, Birštone, Prienų raj.

Adresas: Vytauto g. 32, Jieznas, LT-59427 Prienų r.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; paminklai, antkapiai.
UAB "Igeda" laidojimo paslaugų centras teikia visas ritualines paslaugas aplinkinių miestų gyventojams: Jiezne, Birštone, Stakliškėse, Prienuose, Prienų raj., Kruonyje, Darsūniškyje, Pakuonyje, Būdose, Ubiškėse, Aukštadvaryje, Vakalėse, Beižonyse, Žiūronuose, Kalviuose, Pikelionyse, Vyšniūnuose, Butrimonyse...
Dorovalė
Laidojimo paslaugos, kremavimas, reikmenys

Adresas: Partizanų g. 19, LT-49477 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; gėlės ir dekoratyviniai augalai; religinės organizacijos; renginių organizavimas.
Dorovalė, UAB laidojimo paslaugas teikianti įmonė. Visos laidojimo paslaugos Kaune, laidojimo reikmenys bei kremavimo paslaugos. Šarvojimas, šarvojimo salės, šarvojimo salių nuoma Kaune, šarvojimo salė Partizanų g. 19 Kaune ĮMONĖ TEIKIANTI ŠIAS LAIDOJIMO PASLAUGAS: Pensininkų, invalidų, socialiai remtinų asmenų...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Apie Web3 internetą, Lietuvos galimybes prisidėti prie jo plėtros ir 2022 m. gruodžio 7 d. organizuojamą konferenciją "WEB3: Impact the Future" kalbamės su Sauliumi Galatilčiu, UAB "Bifinity" vadovu.
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Norėdama realizuoti švietimo idėjas, subrandintas per ilgus pedagoginio darbo metus, Vilma Grigoraitienė kartu su bendraminte Laura Tekore įkūrė kitokią mokyklą. "Apvalaus kvadrato mokykloje"...

Ar ketinate pradėti investuoti?

FedEx 177,82 +2,66%
American Express 154,42 +2,35%