Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Laidojimo paslaugų centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Laidojimo paslaugų centras

Atsiliepimai apie Laidojimo paslaugų centras, UAB

Teikiame visas laidojimo paslaugas
Parašyk savo nuomonę apie Laidojimo paslaugų centras, UAB

Justina 2020-05-20 10:19:42
Labai ačiū visiems darbuotojams Antakalnio padalinyje padėjusiems 2020 m. gegužę išlydėti mylimą tėtį. Nuostabios administruojančios darbuotojos. Kaip žmogui, kuriam niekada neteko organizuoti laidotuvių tai buvo ypatinga pagalba. Nuolatinis lydintis dėmesys, pagarba ir rūpestis. Ypatingai dėkui Norai, mums padėjusiai ir patarusiai kiekviename žingsnyje. Ačiū vyrams, nešusiems karstą ir kasusiems kapą (kadangi kapo vieta buvo komplikuota, o ant jo stovėjo skulptūra prireikė ypatingo profesionalumo. Tačiau viskas buvo iš anksto aptarta, apžiūrėta ir suderinta).
Gerb. Justina, užjaučiame Jus netekties akivaizdoje ir dėkojame už gražius įvertinimo žodžius.
Rasa 2020-03-26 12:19:43
Labai noriu padėkoti visos šeimos vardu Matulaičio filialo darbuotojams, ypatingai administratorei, dirbusiai š.m. kovo 21 d., kuri maloniai, kantriai ir rūpestingai padėjo mums organizuoti atsisveikinimą (03-24-03.25) su mums brangiausiu žmogumi mama ir žmona taip, kaip mes norėjome, net ir atsižvelgiant į šį sunkų karantino laikotarpį.
Viskas buvo puikiai organizuota, jokių nesusipratimų. Visus papildomus klausimus išspręsdavo labai greitai.
Didelis Ačiū.
P.S. Tokio darbo ir bendravimo su klientais sunkią netekties valandą iš šio kolektyvo turėtų pasimokyti "Nutrūkusi styga" administratorė.
Gerb. Rasa, užjaučiame Jus netekties akivaizdoje ir dėkojame už gražius įvertinimo žodžius.
Didelis Ačiū.

Galiu geriausia atsiliepima palikti apie darbuotoja Nora (mes rinkomes paslaugas Jeruzaleje). Vasara turejom skaudzia netekti vaiko. Ji mums padejo visomis prasmemis, tiek kaip palaikantis zmogus, tiek pasirenkant paslaugas, tiek priimant neiprasta sprendima atsisveikinant. Ji mus palaike ir neleido nuleisti ranku ieskant tai ko mes patys norejome.

Didelis Aciu, kad daugiau tokiu darbuotoju butu, kurie dirba is sirdies, o ne del to, kad darba turi padaryti. Visiems rekomenduociau ne tai, kad siuos laidojimo namus, bet butent sia darbuotoja, kuris buvo labai didele pagalba mums.
Tikiuosi darbdaviai ta pati mato, ka mes jautem.

Aciu Jums Nora
Koki jus tyrima planuojate atlikti, jeigu net (turbut) nezinote nei koks cia atvejis, nei konkretus zmogus, nei kitu detaliu net nepaklausete manes, o kalbate apie tyrima? Pradekite. Labai lauksiu naujienu ir seksiu ivykius, kuriuos fiksuosiu cia, tegul zmones mato. Labai idomu kokiu priemoniu bus imtasi, nes neatrodo rimtai, kai nes nesitikslinote konkreciai kuria diena, kokioje vietoje ir tt. Kol kas kalbos lieka kalbomis ir situacija bei nuomone apie jus nepasikeite.
Butinai parasysiu, kai viskas pasibaigs (su salyga, jeigu kazkas prasides).
Nukentejusysis 2019-08-10 19:21:32
Pasislykstejima kelianti kompanija. Nutikus nelaimei, tevai issikviete jusu vaikinus, kurie net ir nelaimes atveju sugebejo apgauti ir apsvarinti jau negyva zmogu prie kitu zmoniu skausmo. Mirusi moteris turejo auksiniu ziedu ant rankos, bet kadangi tevai buvo pasimete tuo metu ir nenorejo "draskyti" ka tik isejusio zmogaus, sake, jog ziedus nuimti veliau, kai nuves kremavimui, vaikinai patys perklause dar ar ziedus nuimsit ar geriau palikti zmogui, kuris nuimtu veliau, tada tevai sutiko. Po visu proceduru atgavome zieda, kuris buvo vyriskas, sliubinis ir netgi augusiam vyrui ant storu pirstu buvo tik tik, tad galite tik patys isivaizduoti koki zieda jie mums pakiso. Bandeme skambinti bet mus patikino kad jokiu budu tas zmogus, kuris ruose zmogu kremavimui negalejo to padaryti, tai isvada lieka tik viena, toje kompanijoje dirba bent pora visiskai sudegusia morale, siuksliu siuksles paskutines, kurie sugebejo nuo negyvo zmogaus nurengti paskutinius ziedus. Tai buvo mano Mamos sese, todel Mama tikrai zinojo, kokius ziedus jos sese turejo ir nesiojo. Gyvuliai. Skaudu, bet patariu pasimokyti is musu situacijos. Tuo metu visiskai kitkas buvo galvoje ir tuo sugebejo sitie sudo gabalai pasinaudoti. Linkiu jusu kompanijai pacio blogiausio, o busimus klientus pasirinkti ju konkurentus.
Esame dėkingi už pasidalintą patirtį. Mūsų įmonė dirba daugiau nei 20 metų, tačiau su tokia situacija susiduria pirmą kartą. Keliame sau ir savo darbuotojams aukštus kokybinius, moralinius bei etinius reikalavimus. Užtikriname, kad atliksime vidinį tyrimą ir jeigu reikės, kreipsimės į teisėsaugą. Administracija susisieks su artimaisiais ir informuos apie tyrimo rezultatus. Dėkojame, kad pasirinkote UAB „Laidojimo paslaugų centras“ ir labai apgailestaujame dėl Jūsų išgyvenimų ypatingai Jums sunkią minutę.
Noriu labai padėkoti šiai įmonei ir įpatingai mus aptarnavusiam administratoriui Ignui už malonų bendravimą ir profesionalumą atliekant savo darbą. Nuoširdus AČIŪ !!!
Malonu bendrauti su tokiu draugišku, supratingu koliaktyvu, draugiškas vadovas ir suburtas koliaktyvas. Geros sveikatos stiprybės darbuose. Antanas

Atminimas
Laidojimo paslaugos | Kremavimas Lenkijoje

Adresas: V. Krėvės pr. 97, LT-50369 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; religinės organizacijos.
"ATMINIMAS" laidojimo paslaugų centras Kaune ir Veiveriuose dirba visą parą, skambinkite telefonu 8-37 311251 arba 8-686-38023. Pasirūpinsime visomis laidotuvėmis nuo mirusiojo sutvarkymo, šarvojimo salės parinkimo iki kremavimo ir palaidojimo pasirinktose ar šeimos kapinėse. Gedulo namai „Atminimas” teikia visas...
Gedulo rūmai
Gedulo Namai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: gėlės ir dekoratyviniai augalai; laidojimo paslaugos, kremavimas.
Gedulo Namai Garliavoje duris atvėrė 2007 metais. Šarvojimo salės išsiskiria erdve, jaukumu, raminančia aplinka bei patogiu išplanavimu. Jose įrengta oro kondicionavimo bei vėdinimo sistema, muzikinis fonas. Jūsų patogumui, kiekviena šarvojimo salė turi atskirą įėjimą, holą bei poilsio zoną artimiesiems...
Dorovalė
Laidojimo paslaugos, kremavimas, reikmenys

Adresas: Partizanų g. 19, LT-49477 Kaunas.
Veiklos sritys: gėlės ir dekoratyviniai augalai; laidojimo paslaugos, kremavimas; religinės organizacijos; renginių organizavimas.
Dorovalė, UAB laidojimo paslaugas teikianti įmonė. Visos laidojimo paslaugos Kaune, laidojimo reikmenys bei kremavimo paslaugos. Šarvojimas, šarvojimo salės, šarvojimo salių nuoma Kaune, šarvojimo salė Partizanų g. 19 Kaune ĮMONĖ TEIKIANTI ŠIAS LAIDOJIMO PASLAUGAS: Pensininkų, invalidų, socialiai remtinų asmenų...
Igeda
Laidojimo paslaugos Jiezne, Birštone, Prienų raj.

Adresas: Vytauto g. 32, Jieznas, LT-59427 Prienų r.
Veiklos sritys: dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; laidojimo paslaugos, kremavimas; paminklai, antkapiai.
UAB "Igeda" laidojimo paslaugų centras teikia visas ritualines paslaugas aplinkinių miestų gyventojams: Jiezne, Birštone, Stakliškėse, Prienuose, Prienų raj., Kruonyje, Darsūniškyje, Pakuonyje, Būdose, Ubiškėse, Aukštadvaryje, Vakalėse, Beižonyse, Žiūronuose, Kalviuose, Pikelionyse, Vyšniūnuose, Butrimonyse...

Europos Komisija siūlo 750 mlrd. Eur vertės ekonomikos gaivinimo fondą
Europos Komisija siūlo 750 mlrd. Eur vertės ekonomikos gaivinimo fondą 05-27 13:32
Europos Komisija trečiadienį pandemijos nualintai ekonomikai gaivinti pasiūlė skirti 750 mlrd. Eur. Ši suma ES valstybėms narėms būtų dalijama mišriu būdu tiek dotacijomis, tiek paskolomis.
Vartotojų pasitikėjimo rodiklis gegužę padidėjo 5 punktais
Vartotojų pasitikėjimo rodiklis gegužę padidėjo 5 punktais 05-27 13:15
Vartotojų pasitikėjimo rodiklis gegužę, palyginti su balandžio mėnesiu, padidėjo 5 proc. punktais iki minus 11, pranešė Statistikos departamentas.
Išmokamos pirmosios patalpų nuomos subsidijos
Išmokamos pirmosios patalpų nuomos subsidijos 05-27 12:09
Valstybės valdoma UAB "Investicijų ir verslo garantijos" ("Invega") išmoka pirmąsias patalpų nuomos subsidijas – iš viso 40.000 Eur aštuoniems pareiškėjams iš numatyto 100 mln. Eur krepšelio.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%