Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę L. Varanausko veterinarijos klinika

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę L. Varanausko veterinarijos klinika

Atsiliepimai apie L. Varanausko veterinarijos klinika

Parašyk savo nuomonę apie L. Varanausko veterinarijos klinika

Mano jorksyriukei Seilai jau 8 m, tad tiek metu bendrauju su Lino Varanausko klinika.Visada lankausi tik pas veterinare Loreta.Diagnozes nustato labai atsakingai.Turejome alergija, ieskojome daug priezasciu ir pagaliau pavyko veterinarei nustatyti jos priezasti, Pries tai stengesi padaryti isamius tyrimus, kad isitikintu ar nezeimas alerginis, ar ne nuo kepenu problemu.Tyrimai parode, jog problemu su kepenimis nera.Suleido vaistus nuo alergijos, issiaiskino, jog alergija sukelia lasai nuo erkiu, pritaike tinkamus, kurie turie kazkokios maziau alergzuojancios medziagos.Jei atvykus i klinika Loreta uzimta, visada geriau palaukiu, kol ji atsilaisvins.Siai veterinarei galiu tarti tik grazius zodzius.Linas turetu dziaugtis sia profesionalia savo darbuotoja.Jei kyla problemu, visada galiu paskambinti telefonu ir paklaust infrmacijos Loretos del iskilusiu problemu.Visada atsakys, duos patarimu telefonu kaip pasielgti
Mes dekojame uz musu suniuko gydima, suniukas pasveiko greitai yra vel linksmas :) Aciu.
Deja, mano atsiliepimas taip pat neigiamas. Labai grubus aptarnavimas, pasijutau kalta, kad klausinėju apie numatomą gydymą, leidžiamus vaistus. Virš dviejų valandų prasėdėjau viena su kalyte atskiroje patalpoje, kuriai buvo pastatyta lašelinė su kontrastiniu bario tirpalu planuojamai rentgeno nuotraukai, niekas per tą laiką nepasidomėjo kaip mes. Po poros valandų pasišaukiau sesutę, mačiau, kad lašės dar kelias valandas, paprašiau gydytojos pratęsti rytoj procedūrą, nes nespėsime iki darbo laiko pabaigos, ji labai emociškai sureagavo, atnešė man pasirašyti gydymo atsisakymą. Norėjau neužvėlinti darbo laiko, bijojau, kad neįstengsiu susimokėti brangioje klinikoje už viršvalandžius. Mus aptarnavęs pagyvenęs gydytojas vyriškis kaip ir spėjau nutraukė tik pusę sulašėjusios lašinės ir nusivedė daryti rengeno, kontarstinis tirpalas buvo suvarvėjęs pusiau. Neapsakomai grubus specialistas, jaučiausi kalta, kad mano kalytė guli ant rengeno stalo be pasiūlytos sedacijos nejudėdama, taip pat kad jam už valandos baigiasi darbo laikas ir reikia paskubėti. Toks grubus, sudirgęs balso tonas, kapoti judesiai... Galbūt tai buvo įtemta gydytojams diena, iš tiesų laukiamasis buvo pilnas. Sukurta nedraugiška, pikta atmosfera gyvūnui ir žmogui. Dėl gydytojų kompetencijos komentuoti negaliu, iš etikos pusės šiai klinikai tvirtas ne.
Gaila jog nera tarnybos, kuri rupintusi gyvunu apsauga pvz.sioje istaigoje. Kaip gydytojus galima vadinti kvalifikuotais, jeigu senai katytei, kuriai kailis krenta kuokstais del senatves, atlikus visus tyrimus, "gaivina ja visa savaite" ? "Gydytojai, zinodami, jog kate mirsta is senatves, atsakineja organai, nesako seimininkams TIESOS, pinigaujasi.Kate savaite buvo veziojama " proceduroms", kol nepamacius rezultato buvo nuvezta i kita klinika, kur pasake nekankinkit gyvuno! Kur zmogiskumas sios istoigos gydytoju ????? Deja, nukentejom cia du kartus.Atvezem vel cia mylima sunyte, kuriai spyre benamis praeivis i snukuti, ir sukniazino ji. Mes vel, is inercijos puolem i ta nelemta klinika, nes ji arciausiai namu.Valanda "atstatinejo gyvybines funkcijas", leido vaistus, sunyte kankinosi, cype is skausmo, pastebejau, jog gydytojai ruosiasi namo, darbo laikas baigiasi. Paklausiau, ar yra koks budintis gydytojas, nes nuo skausmo reikia leisti vaistus kas 10 min.Negavau jokio atsakymo, isskyrus: atvezkit rytoj!!!! Klausiu kas toliau? Ji bent gyvens, nes "gydytojas" tyli. Uz usiuku atkele snukucio dalio ir islemeno:NE. Tai idomu ko visa valanda kankino gyvuna? Pinigus nepamirso paskaiciuoti ir us "atstatinejima gyvybiniu funkciju "ir uz uzmigdyma. Tiesos cia nesako, juk nebus galimybes paimti pinigus. Zmones, jeigu mylit savo gyvunus, laikykites toliau nuo cia dirbanciu zmoniu ir sios baisios vietos.
Lino klinikoje dirba labai jautrūs, gyvūnus mylintys žmonės, savo srities žinovai. Ačiū visam klinikos kolektyvui, o ypatingai Ligitai bei LInui, kad padedate man kovoti su liga.

Pagarbiai Lakis :)
Norime taip pat pareikšti neigiamą nuomonę apie apsilankymą L.Varanausko veterinarijos klinikoje. Mūsų katytė sunkiai susirgo - ant žando užaugo didelis auglys, kuris stipriai pažeidė nosytę, akytę ir iškreipė visą snukutį. Per ligos progresavimo mėnesį apsilankėme trijose veterinarijos klinikose. Trečioji klinika, kurioje apsilankėme, buvo L.Varanausko veterinarijos klinika adresu Debreceno g. 5, Klaipėda. Veterinarė (vardo nežinau) nustatė diagnozę - vėžys. Puikiai supratome, kad operacija negalima, juk nepaliks katytė be snukučio. Praėjus 15 dienų po apsilankymo, nebegalėdami stebėti mūsų mylimos katytės kančių (katytės guzas kiekvieną dieną didėjo, kraujavo ir šlapiavo, katytė valgyti nebegalėjo), skaudančia širdimi, grįžome į L.Varanausko veterinarijos kliniką ją užmigdyti. Ir šį kartą pakliuvome pas veterinarę Ligitą Žutautaitę. Nuo tokios arogantiškos, pasipūtusios ir bejausmės darbuotojos bendravimo pasimetė net kabinete esančios darbuotojos, jau nekalbant apie mane. Neaprašinėsiu, ko jinai manęs klausinėjo, net neatsistodama nuo kėdės ir žiūrėdama tik į kompiuterio monitorių... Pasiėmę dėžutę su užmigdyta mylima katyte, prisiekėme kojos daugiau nekelti į šią kliniką. Ir atkreipiame klinikos vadovo dėmesį į tai, kad vienos darbuotojos Ligitos Žutautaitės arogantiškas elgesys teršia visos klinikos vardą!!
Norime taip pat išreikšti savo neigiamą nuomonę apie Lino kliniką. Veterinarai nekvalifikuoti ir mūsų atveju, šuniukui Čarliui operacija buvo atlikta netinkamai. Šuniukas po operacijos 16 dienų prasikanino, inkštė, kentė skausmą. Šeimininkas naktimis budėjo ir nemiegojo. Blogiausia tai, kad po viso šito šuniuką teko užmigdyti. Veterinarai prastai atliko savo darbą ir nerekomenduojame savo mylimus augintinius čia vesti.
Labai norime "padėkoti" Lino vet. klinikai, už tai, kad sugebėjo per 2 valandas numarinti energingą katė. Atvežėm katę, kuri namuose viską darė įprastai, valgė, žaidė, murkė, tačiau pradėjo greitai kvepuoti. Tad nuvežėm pas "gerus" veterinarus į rankas. Katej buvo padarytas rengenas, o po jo dar nežinant tikslios diagnozės suleisti vaistai ir sukeltas didžiulis stresas. Katė pradėjo alsuoti ir garsiai knarkti, ko namuose nebuvom matę. Tuomet ją įkišo į deguonies
krepšį, ir paliko ją ten viena visą išsigandusia ir alsuojančia, o mums buvo pasakyta atvažiuoti po ~2 valandų. Atvažiavus pranešė, kad katė neišgyveno ir atnešė jau susitingusia. Paskui dar prašė už tyrimus susimokėti, paklausus už ką čia mokėti? Ar už numarinta katę? Visi staigiai pradėjo naglai kibti į akis ir teigti, kad katė buvo leisgyve ir praktiškai nesigirdėjo širdies dūžiu. Gerai pagalvokit atiduodami augintinį į šių vet. rankas.
Jau personalo mandrumas, kad zodziu truksta.... Arogantiski ir pasipute zmones, fu, net bjauru. Rekomenduociau i etiketo kursus uzsirasyti, palengvintumete gyvenima ir sau, ir aplinkiniams.
Labai geri gydytojai, per valandą atliko tyrimus, nustatė ligą ir išoperavo. Didelis ačiū !
Nerekomenduoju kreiptis į šią kliniką! Šioje klinikoje įdarbintas nepatyręs personalas, kuris nesugebėjo nustatyti teisingą diagnozę mano katinui. Mes kreipemes, nes katinas buvo labai silpnas, nenorejo žaisti, blogai valge. Kraujas parodė uždegimą. Po siūlomo gydymo (antibiotikais ir lasaline, vieną savaitę), palengvejo, bet kraujo tyrimas vis dar rode uždegimą. Mums buvo pasakyta, kad nieko tokio, kad, jei jis valgo ir aktyvūs, neverta jaudintis. Mane tai nenuramino ir mes nuėjome į kitą klinika, kur katinui buvo padarytas rentgenas ir nustitas uždegimo priežastis, buvo reikalinga operacija, nes skrandyje rado svetimkūnį. Šiuo metu katinas yra gyvas ir sveikas!
Labai geri gydytojai paer valandą nustatė dignozę, išgelbėjo jorkšyrą Mikutį. Ačiū jiems
Labai geri veterinarai, rekomrnduoju
Lankomės šioje klinikoje ir manau ilgai lankysimės.Jau teko susidurti su keliais veterinarais, palyginti, atsirinkti..Šuo baikštus, tad sunku apžiūrėt ir tt..Ir būtent šioje klinikoje niekas neskaitė moralų, kad baikštus šuo didžiausia blogybė, o suteikė pagalbą, su minimaliu stresu šuniui..Patiko tiek veterinaro Lino profesionalumas, konkretūs, aiškūs paaiškinimai, gydymas šuniui sergant, o šiandien sužavėjo Loretos mokėjimas "užkalbėt" šunį, nuramint, pamokyt mus kaip elgtis, tad tai buvo pirmas skiepas, kai šuo net nesureagavo, nepajuto kada skiepijo..Ačiū Jums už profesionalumą ir sėkmės Jūsų kolektyvui darbuose!
Mano atveju noriu pasakyti, kad Linas Varanauskas - profesionalus ir žmogiškas gydytojas
Neveskite savo gyvūnėlių į šią kliniką. Mūsų atveju, ten dirbantis personalas situaciją vertino per atlaidžiai ir nepakankamai įsigilino į kitus negalavimus, kurie turėjo lemiamos įtakos mylimam augintiniui. Galbūt siekė tik labiau pasipelnyti, skirdami nereikalingus vaistus, lašelines... Jei būčiau žinojęs anksčiau, kad tokia situacija, tikrai nebūčiau ten vedęs savo šuniuko.

Deja, dabar per vėlu... Šuo susirgo babezioze. Šią ligą sukelia erkės - organizme pradeda nykti eritrocitai, sutrinka inkstų, kepenų veikla. Ligą dažniausiai gali pagydyti ir paprastas skiepas, jei reaguojama laiku. Taip gydo ir kiti veterinarai, taip gydė ir mūsų augintinio veisyno šeiminikai, kurie su šia yra susidūrę net keliolika kartų. Deja, mes to nežinojom ir pasitikėjom Lino vet klinika.
Pirmąją dieną paėmė šuniuko kraujo mėginį, sakė, kad matė dėl babeziozės suprastėjusius atitinkamus kraujo parametrus, bet liko neaišku, kodėl buvo mažai leukocitų, nes šiai ligai tai nebūdinga. Sakė, kad, ko gero, taip organizmas reaguoja į babeziozę ir pradėjo gydyti su visu nereikalingu paketu, siekiant suteikti daugiau paslaugų, už kurias mes sumokėsim, o jie pasipelnys. Pastatė lašelinę, į ją suleido visokių vaistų. Galiausiai, po lašelinės suleido skiepą nuo babeziozės ir sakė, kad vakare turėtų atsigauti. Sulaukus vakaro lyg ir matėsi, kad babeziozė pamažu traukiasi, tačiau naktį nuo didelio vaistų kiekio turbūt pradėjo nebefunkcionuoti inkstai ar kiti organai. Nors nėra visiškai aišku ar dėl to, ar dėl kitų priežasčių, kurios nebuvo gydytojų nustatytos, šunelis iš skausmo pradėjo dūsauti, aimanuoti, kankinosi. Kai ryte nuvedėm į kliniką, pakartotiniai kraujo tyrimai nebebuvo atlikti, nors aiškiai matėsi, kad šuniuko būklė suprastėjusi ir mes tai sakėm. Vėl buvo pastatyta lašelinė, suleisti kiti neaiškūs vaistai, davė antibijotikų - nežinia dėl ko. Kai išėjom, sakė, kad dabar jam pagerės. Bandėm tikėti, bet vakare pastebėjom, kad šuniukui sparčiai blogėja - iš skausmo buvo stipriai suspausti dantys, jis nebepaėjo, vandenį pajėgė ryti tik iš pipetės. Daugybę kartų bandėm skambinti į Lino vet, bet niekas ragelio nekėlė. Internete susiradę kito vet gydytojo kontaktus, susisiekėme su juo ir sužinojome, kad, jo teigimu, taip nereikėjo gydyti. Gydytojas pasisiūlė atvežti keturkojį iki 22h ir viską iš naujo ištirti. Sudvejojom, nebežinojom, ką daryti... Galvojam, kad organizmas vis dar kovoja su liga, kaip teigė Lino vet klinikoje, ir visgi pasitikėdami nutarėm palaukti iki ryto. Deja, naktį šuniukas nebeatlaikė...
Kažkas anksčiau mums rekomendavo, kad Lino vet klinika Debrecene viena geriausių vet klinikų Klaipėdoj, tačiau mūsų skaudi patirtis to nepatvirtino. Būkite apdairūs, vengite šios klinikos...
Zmones!!!! zinau, kad skaitote visus siuos komentarus del to, kad nukentejote arba ieskote ieskote klinikos savo augintiniui!!!
Zinau, kad visi ieskote geriausios klinikos ir kainos jau nebera taip svarbu, svarbu, kad jusu augintinis butu sveikas!!
taip butent nutiko ir mums, mazdaug pries menesi pastbejom, kad suo pradejo slubuoti galinem kojom, nuvezem i ta klinika, kas 2-3 dienas turejom ten apsilankyti ir mums dure ivairius vaistus, taip lankemes apie dvi savaites ir tikrai isleidom virs 100 e, o musu suniui visiskai paralyzavo galines kojytes!!!
poto mums pasake, kad viskas reikia operacijos kuriai reikia 700 e ir vezti i kauna. Svarbiausia, kad suniui nebuvo padaryta jokia tamografija, gydytojas tikriausiai viska mato plika akimi :)
Kadangi suma pamateme didele, zinoma parodem musu suni kitam specialistui, tai iskarto nuvezem, mums padare tamografija ir ant operacinio stalo!!! operacija kainavo maziau nei per puse! siandien mano suo jau pradejo judint savo kojytes!! neveskit savo augintiniu i ta klinika! sundaktariai, pinigu plesimas, fu, slykstu, kad tokiu kliniku yra!!!!!!!
Nu nejaugi dar kas nors veda svo gyvūnus pas šį nugydytoją? Arogantiškas bendravimas, užkeltos kainos, neprofesionalumas - tokie mano įspūdžiai po apsilankymo šio veikėjo klinikoje.
Ir aš jungiuosi į nukentėjusių gretas nuo varanausko vėl.klinikos, leido vaistus nesteriliai ir dūrio vietą uzkrete, tai po to kiek problemų po jų turėjom. Tikrai nepatariu ten lankytis, kainos didelės, o atsakingumo jokio!
Labai nemalonus aptarnavimas.. Skubos atveju jei augintiniui labai blogai, vistiek turėsite laukti bendroje eilėje valandą ar dvi.. Siūlau visiem aplenkti šia kliniką.
Apie sia klinika galiu parasyti tik gerus zodzius. Pries du metus daremes gerkles operacija. Tokios prieziuros pries ir po operacijos as nebuvau maciusi. Su zmonemis taip nesielgia, kaip su gyvunais. Neseniai vel kreipemes del kitu ligu, tai taip pat buvome ir gerai priimti ir isgydyti. Suo per dvi dienas atgavo savo super aktyvuma ir gryzo i vezias.Po 3 dienu buvo skambinama ir klausiama, kaip suo jauciasi. Aciu Gyd. Rimantei ir visam Lino klinikos kolektyvui.
Jau 4 metai lankomes sioje klinikoje ir esame patenkinti... mano suniukui jau septinti metai o jauciames lyg metuku... jus zmones amzinai nepatenkinti viskas jums blogai, aisku lengviausia kaltinti kitus del nelaimiu bet gal vis del to pradekit nuo saves... daktarai irgi zmones ir jie ne hariai poteriai nemostels lazdele kad viskas butu idealu.. patys laiku nepastebit laiku nesikreipiat ir stai jums rezultatai... gal karts nuo karto savo augintinius profilaktiskai pavedziokit pasitikrint tai paskui nekils problemu ir nereiks smeisti kitu zmoniu...
Turiu du suniukus prancuzus. Vienam beveik 3m, kitam 9men. Visada einame tik i sia klinika. Niekur kitur net nesame buve. Nors vyresniajam daznai reikalinga veterinaro pagalba. Kainos prieinamos, personalas malonus. Del naktiniu iskvietimu nezinau. Bet esu nekarta klausus ar jei nakti prireiktu galima kreiptis. Atsakymas buvo beabejones. Jei tik bus galimybe nesvarbu kelinta valanda. Tad aciu siai klinikai. Musu augintiniai einant pakeliui, net patys eina ten ir braizos i duris, be baimes. Jie zino, kad su jais ten bus graziai ir maloniai elgiamasi.
Neseniai įsigyjau šuniuką, tad mes dar kol kas nieko nesigydėm (tikiuosi ir nereikės). Tik norėčiau pasakyti, kad tuo atveju, jei šuniukas susirgtų ir matyčiau, kad rezultatų gydymo nėra, tuoj pat skubėčiau ir į kitą veterinarijos kliniką išgirsti kito profesionalo nuomonę ir pradėti naują gydymą.

Šeimininkai, jūs irgi esate atsakingi už savo gyvūniukų sveikatą. Atsakykite sau, kurie kaltina šiuos veterinarus už tai, kad "nužudė" jūsų augintinį, kodėl jūs pats nepadarėte visko, ką galėjote, delsėte arba nėjote į kitą veterinarijos kliniką. :)

O mano gyvūniuko patirtis kol kas labai gera. Rūpestingas ir draugiškas personalas. ko klausi - viską atsako ir paaiškina. :)
Gerai kad perskaiciau atsiliepimus, nes jau ruosiausi ryt vezti suni pas juos diagnozei..
Daugiau nei 2 mėnesius lankėmes šioje klinikoje dėl šuns šlubavimo. Iš pradžių pati įtariau babezę, tačiau viena gydytoja (šviesių plaukų, pavardės neįsiminiau) įrodinėjo jog mano šuniui infekcijos nuo erkių tikrai negali būti, nes “šuo atrodo visiškai sveikas”. Išrašė kažkokių priešuždegiminių tablečių “dėl viso pikto”. Mūsų “visiškai sveikas šuo” per savaitę vos nenugaišo, atvedėm pas Andrių, kuris iš karto atpažinęs ligą padėjo mūsų šuniui lašeline, priešnuodžiu ir kt. Po savaitės pastebėjom, jog šuo vėl sunkiai keliasi nuo galinių kojų, sunkiai vaikšto. Apsilankėme vėl klinikoje, tuo metu šuniui savijauta buvo pagerėjusi. (Tai, kad šuo pusdienį vos paeina, kitą pusdienį vėl vaikšto lyg niekur nieko nuolat kartodavome kiekviename apsilankyme). Patikrino temperatūrą, kurios nėra suleido pakartotinai priešnuodžių. Po maždaug poros savaičių vėl šuo atkrito, vėl ėjome, vėl neaiškūs vaistai, kurie išrašomi rodos tik pažvelgus į šunį “iš akies”. Taigi, nepavykdavo atvesti šuns šlubuojančio, nes nuo pasivaikščiojimo jis atsigaudavo. O šioje klinikoje tik pažvelgę jog šuo atrodo sveikas leisdavot pasijaust lyg aš būčiau beprotė šeimininkė, kuri prigalvoja šuniui ligų. Pakeitėm kliniką - radom liga, tai truko 2 dienas, kai pas juos lankėmes daugiau nei 2 mėnesius. Laimė, sanarių liga nepakenkė kaulams, kas dėl uždelstumo galėjo įvykti (ir dar velniai žino kokių pasekmių galėjo įvykti). Gaila laiko, pinigų, labiausiai gaila šuns.
Linai, kodėl atsakote tik į šį komentarą? Pakomentuokite ir kitus. Aš besąlygiškai pasitikiu tik Christina jūsų klinikoje, tikiuosi ji dar dirba pas jus, nes nesutikau jos kada man reikėjo. Iš esmės maloni ir Agnė bei Andrius, kurie bando paaiškinti bendrą situaciją, tačiau kalbant apie jaunąją Ligitą, nesuprantu, ar ji veterinarė, ar tik kokia padėjėja. Labai šiurkšti, nesugebanti išlaikyti "rėmų" tarp savo profesijos (jei tokią turi) ir asmenybės charakterio. Andrius su Agne gelbėjo mano katę, nors atlikus visus tyrimus diagnozės nenustatė, tačiau ant kojų, nors ir sunkiai bendrom jėgom pastatėm. Christina gelbėjo kitą mano katę, nors ir sakė, kad vilčių mažai, ji buvo teisi, tačiau jos nuoširdumas ir atsidavimas sugėrė šiek tiek mano skausmo. Pritariu tai nuomonei, kad klinikoje, susidaro toks įspūdis, kad skubama kuo daugiau pinigų uždirbti. Geriau jau kainos didesnės, bet ir dėmesio daugiau. Apie skausmingiausią atvejį nenoriu kalbėti, nes nežinau ar pasielgiau teisingai verčiama jūsų jaunųjų specialisčių, kadangi savo gyvūnus myliu besąlygiškai. Ir toliau vesiu čia savo gyvūnus, tik nuo šiol atsirinksiu šios klinikos specialistus iki kol patobulės jaunieji. Visi darom klaidų, bet esu garantuota, kad jūsų Linai, klinikoje niekas specialiai tų klaidų nedaro.
Asta 2015-01-12 00:14:52
Koks siaubas! Nesilankysime ten ir niekam nerekomenduosime, neduok dieve pas toki sundaktari papult kur vien blogi atsiliepimai
Užjaučiu Jus dėl Jūsų šunelio netekties, tačiau tokios paslaugos, kaip atvykimo į namus, juolab po darbo laiko, mūsų klinika neturi galimybių, kas buvo ir paaiškinta. Klaipėdoje yra apie 15 veterinarijos įstaigų, kur gali suteikti pagalbą - šeimininkė į jas kažkodėl nesikreipė. Mes niekada neatsakoma suteikti pagalbą po darbo laiko, jei yra galimybės - deja, tą vakarą aš buvau išvykęs iš Klaipėdos, apie ką informavau šeimininkę. Klinikos darbo laiku, atvykus į priėmimą sunkiam ligoniui jis priimamas be eilės.
Šmeižti įstaigą ar veterinarijos gydytoją, kurio net nesate matę - mažiausiai neetiška.
Noriu ir aš pasidalinti skausmu...Mūsų vilkšunei buvo 8.5 metu, prieš Kalėdas jai paralyžavo užpakalines kojas, buvom pasiryžę ja nešioti i lauka ant ranku, kad tik gyventu, nors buvo daug skeptiku, kurie siūle migdyti.. Mes nepraradom vilties ir po mėnesio ji pradėjo vaikščioti.
2015 03 17 naktį ja pirma karta ištiko epilepsijos priepuolis, bet juk su epilepsija gyvenama. O kadangi ateinančias dvi dienas viskas buvo tvarkoje, tai ir pagalvojom kad vis tiek gyvensim, kas bebūtu...
2015 03 20 po 19 valandos, kai daugumos veterinarijos klinikų darbo laikas buvo pasibaigęs, vėl prasidėjo epilepsijos priepuolis. Ši karta buvo baisu, priepuoliai pradėjo kartotis kas valanda, supanikavę pradėjome skambinti visiems ką prisiminėm, visur buvo tik ilgi signalai. Drauge patarę paskambinti i Lino klinika, skambinau, kiek supratau, pačiam Linui. Pirmas klausimas, o kodėl nesikreipėte anksčiau, kada klinika dirbo? Bet juk liga neklausia ar jau galima ateiti... Pasiule atvažiuoti ryt, nuo 10 valandos i klinika Debreceno gatvėje. Paklausiau ar priims be eiles - ne i bendra eilė... Dabar, kas ten buvo, galite įsivaizduoti kaip ten privažiuoti ir kaip moterims nunešti ant ranku šunį sverianti 40 kg, su epilepsijos priepuoliais.. na ir dar pasėdėti bendroje eilėje.. Paklaustas ar nevažiuotu i namus - atsake ne.
Skambinau kitam vet gydytojui... jis irgi nepadėjo..net neatvažiavo.....
Rezultatas: epilepsijos priepuoliai pradėjo kartotis kas pusvalandi, paskui jau nebepaleido jos.... 2015 03 21 6.10 netekome savo augintinės.. Patikėkit.. tokiu kančių ir priešui nepalinkėčiau.
Esame NUSIVYLĘ Lino veterinarijos klinika Debreceno g. 5. Klaipėda. ČIA NIEKADA GYVENIME NEKELSIME KOJOS!!!
1 DIENA. Viskas prasidėjo sekmadienį, kuomet mūsų 7 mėnesių labradoriukas pasijautė blogai - neėdė, nelakė vandens. Nors vakare buvo žaismingas, tampė žaislus, sekiojo iš paskos, krėtė išdaigas - buvo įprasta diena. Nieko nelaukdami išvežėme į Lino veterinarijos kliniką, būtent į ją, nes vienintelė dirbo sekmadienį.
Temperatūrą - 39, 9. Atliko kraujo tyrimus - aiškino, kad pakitimai nedideli. ĮTARIAMAS apsinuodijimas. Pastatė lašalinę +5 rūšys vaistų. Klausiame „Ar gyvens?“, - atsakymas - „Na visi to klausia...“ Supratome, jei būtų kažkas labai blogai pasakytų - juk suaugę žmonės. Šuo jaučiasi blogai.
2 DIENA. Labradoras neleidžia prisiliesti, visas skausmingas, neremia galinės kojos, atsirado šlaunies srityje gumbas. Neėda ir nelaka. Vežame į kliniką. Temperatūra - 40, 1. Vėl stato lašelinę +5 rūšys vaistų. Grįžus namo ėdė ir lakė. Vakare ir visą naktį ėmė be pertraukos dejuoti.
3 DIENA. Vežame į kliniką. Temperatūra - 40, 1. Narkozė - atliekama rentgenodiagnostika - kaulų patalogijos nesimato. Lašelinė +8 rūšys vaistų. DIAGNOZĖ NENUSTATYTA, BET VAISTAI PUMPUOJAMI? Nurodymas - jei naktį dejuos, suleisti vaistus. Naktis nerami, suleidžiame vaistus, bet situacija nesikeičia.
4 DIENA. Vežame į kliniką. DIAGNOZĖ NENEUSTATYTA. +2 rūšys vaistų. Šuo ėdė ir lakė, bet viską išvėmė. Kojos tynis nesikeičia. Naktis bemiegė - šunelis pradejavo.
5 DIENA. Vežame į kliniką. Veterinarė, mėgindama įstatyti kateterį, subado šuneliui koją, vis nepataikydama į veną. Atliktas pakartotinis kraujo tyrimas. Išsamiai niekas nepaaiškinta. DIAGNOZĖ NENUSTATYTA. Lašelinė + 6 rūšys vaistų. Šunelis klykia kaip išprotėjęs. Niekas nekreipia dėmesio.
5 DIENOS VAKARAS - labradoriukui šąla kojos, šąla nosis, pasišiaušia kailis, sustingsta žvilgsnis, galva pradeda riestis į viršų... Bandėm gaivinti šunelį, tikėdamiesi, kad atsigaus - atsiduso... atsirado viltis - deja, tik akimirkai... supratom, ką reiškia paskutinis atodūsis... kelios minutės ir jis pavirto į akmenį...
6 DIENA. Važiuojame į kliniką. Pasiimame ligos istorijos išrašą, už kurį turime susimokėti 5 Eur. Lino klinikoje sumokėjome apie 700 Lt. Už ką??? Už gyvūno nugydymą, draugo ir šeimos nario netekimą, už skausmą...
IŠVADA: KAIP GALIMA GYDYTI GYVŪNĄ NENUSTATANT LIGOS??? Čia toks atvejis, kuomet Anglijos gydytojai (žmonių) nuo visų ligų, ar tai būtų pilvo skausmai, infarktas, vėžys ar kt. siūlo paracetamolį, o Lino klinikoje lašelinę. Kur žmogiškumas? - jeigu kažko nesuprantame, nesugebame patys nustatyti - klausiame geriau išmanančių žmonių. Galėjo nukreipti gydymui pas kitą veterinarą. Bet deja, čia jau VERSLAS, ŽMOGIŠKUMO NĖ KVAPO.
Norim pasakyti, kad žmonės prieš vešdami į Lino kliniką gyvūnus, apsvarstytų visus internete esančius komentarus. Mes tai padarėme per vėlai...
jau ketvirtą gyvūną per paskutinius 10 metų gydau Lino klinikoje, ir esu labai patenkintas. Mūsų 14 metų pekiną trijose klinikose buvo siūlę užmigdyti, visi atsisakė operuoti, nes jis turėjo širdies ligą. Lino klinikoje diagnozavo blužnies auglį, operavo, po operacijos labai sunkiai atsigavo, ir jau greitai bus pusė metų po operacijos, šuniukas gyvas ir pakankamai neblogai jaučiasi.
Visu pirma draugo suni numarino beveik, dvi savaites pumpavo vaistus, zmogus isleido virs 1000lt, viena diena sako nebeisiu, nebeturiu pinigu, reik suni migdyt, nes kaip lavonas ir kazkas is draugu pasiule pas gera gyvuliu veterinara nuvezt, tai sis per 2 dienas suni ant koju pastate!!! Ir mum dabar atsitiko beda ir visai uzmirse pastaraji ivyki, nuvezem savo suni i sia klinika. Visa savaite ir mus pumpuoja vaistais, tiesa, 3 dienas gyde nuo vieno, po to paprasiau, kad krauja paimtu, tai pasirodo visai net ne tas. Gydo nuo kito, lasalines stato, injekcijas daro. Suo visa savaite paleges, nezaidzia, liudnas, siandien raudona deme ant kojos atsirado, galvojam gal nuo vaistu. Tai ryt vaziuosiu, kad isimtu kateteri ir atsisveikinsiu su sia klinika. Ziuresim kaip baigsis toliau. Nelauksiu kol suo nebepaeis. Dirba ten jaunos merginos, nesneka, nesisypso, toks jausmas, kad jos ten tik primokintos leist kateterius, lasalines ir vsio.. jausmas, kad tik pelno siekianti organizacija.
Mūsų šuniukui atsirado gūzai ant pilvo ir keistos demės, atvažiavome į lino veterinarijos kliniką. Daktaras pažiūrėjo (net nepačiupinėjo), pasakė, kad alergija, bet dėl visą ko padarė analizės ir nieko neradęs pardavė vaistus kuriais reikėjo tepti. SUMOKĖJOME. Namuose, po trejų dienų šuniui pasidarė dar blogiau, pilvas išsipūtė, atvežėme į tą pačią kliniką, padare dar karta analizės, pasakė, kad nieko blogo, kažkoks tik kažkoks mažas uždegimas ir išrašė antibiotikus.SUMOKĖJOME. Po savaitės, šuo dar labiau pablogėjo, nuvežėme į Lino vet. kliniką ir mums pasakė, kad šuo sveiksta, gūzai "suminkštėjo" ir viskas praeis su antibiotikais. SUMOKĖJOME. Mūsų mylimiausio šuniuko gyvybė užgeso praėjus trim dienom. Atvažiavę į kitą veterinarijos kliniką, mums paaiškino, kad šunį galima buvo išgydyti, teisingai nustačius diagnozė (poliomielitas) ir tinkamai gydant. O iš mūsų tik traukė pinigus, nieko negydė. Mūsų šuns mirtis yra ant šios klinikos gydytojų sąžinės. Lino vet. klinikos darbuotojai, linkiu, kad visos šios brangių gyvūnų mirtys jums dar atsilieptų.
Apie L.Varanausko klinika galiu parasyti, tik gerus atsiliepimus.Ne karta ten lankemes ir visada likau patenkinta.Netgi pagalvojau, o kad zmoniu poliklinikose gautumem tiek demesio ir supratingumo, kaip sioje klinikoje.Musu suniukui buvo nustatyta igimta sanario liga.Kadangi si liga skausminga, tai suniukas jau buvo priprates eiti, begioti ant triju kojyciu.Pradejo nykti tos kojytes raumuo.Ir butent sios klinikos gydytojas patare operuoti sanari, mes sutikome.Siuo metu, kai po operacijos praejo 2menesiai, matome, kad turime visai kita suniuka-judrus, zaismingas, linksmas, vel krecia isdaigas ir kas svarbiausia-nebejaucia skausmo.Vaiksto, begioja ant visu keturiu kojyciu ir po trupuciuka atsistato kojytes raumuo.Tiek gydytojui L.Varanauskui, tiek visam personalui, kurie buvo susije su musu Dinos operacija, galiu pasakyti nuosirdu-ACIU.Mes ir toliau pas jus lankysimes.Sekmes jums!
Ką galiu pasakyti. Mūsų katinas iškrito iš 5 aukšto balkono. Atvežėm daryti rentgeną į Lino kliniką. Kaip tyčia chirurgas tuo pat metu išvyko iš klinikos ir pasakė, kad tik padarys rentgeną ir tiek. Padarius rentgeną paaiškėjo, kad yra lūžių ir paklausius ką daryti jaunoji rentgenologė pasakė, kad tokiais atvejais yra neoperuojama. Praėjusius 1, 5 mėn. nuvežėm vėl padaryti rentgeną (kadangi taip sakė). Šį kartą buvo ir chirurgas, kuris pasakė, kad jei būtume operavę, būtų daugiau šansų, kad katinas vaikščios normaliai. Tai kaip galima pasitikėti tokios klinikos darbuotojais?? Būtų pasakius, kad galima operuoti ar kad atvežtume katiną anksčiau nei po 1, 5-2 mėn, tai būtume ir operavę, atvežę, viską darę. Gyvūnų kaulų chirurgė, pas kurią lankėmės šiandien, pasakė, kad reikėjo operuoti!! Esam visiškai nusivylę klinika ir tikiuosi su tokiais gydytojais daugiau reikalų neturėti. Tiksliau su rentgenologe, per kurios atsainumą ir neatsakingumą mūsų katinas liks luošas arba reikės operuot ir neaišku ar padės operacija!
Na o aš drįsčiau paprieštarauti kai kurių žmonių komentarams neva Lino veterinarijos kliniką yra bloga ir į savo darbą žiūri nerimtai. Patikėkit jie į savo darbą žiūri labai rimtai pats turiu džeko raselo terjera ne kartą vedžiau jį pas juos ir viskas buvo tvarkoj, patikėkit su džeku labai sunku būną kad ir muilo prisivalgo ar kokia koja išsisuka ar dar kokių velnių prisidaro bet tie neva jauni specialistai manęs nei karto nenuvylė ir pats buvau nuvežęs i kitą kliniką tai jie man tokių baisybių prikalbėjo neva mano šunėkui jau paskutinio ji, kad nedelsiant reikia operuoti nes kitaip gali neišgyventi, kažkaip suabejojau tuo veterinaru ir nuvykau į Lino kliniką ir ką galvojant jokių operacijų nereikėjo nieko. Kainos ten ir nėra didelės žmonės patys turit suprasti kad veterinarijos kliniką nėra ligoninė ir jie jokių kompensacijų negauna. Tai va brangieji reziume galiu pasakyt, kad kiekvienas specialistas yra savo srities žinovas ir mažiau kritikuokim to ko neišmanom ir nesuprantam.
Ir mes nusivylem sita vet klinika: (Atvezem suniuka galvojom, kad paspringo, padare rengena ir pasake, kad musu prognozes pasitvirtino.Paklausus ka darys tokiu atveju atsakymas buvo NEZINAU GAL PJAUSIM, GAL STUMSIM: (zodziu jai nieko nedarysim tai mirs.Liepe palikt suniuka ir po operacijos paskambins, bet daug vilciu nedave.Zodziu uz 1h.paskambino su blogom ziniom, pasirodo nei buvo paspringes, nei ka, sako i plaucius kraujavimas buvo nuo to ir mire: (Na yra kaip yra stresas didelis, bet paskui is pokalbio supratau, kad jie net nespejo ar neturejo noro, ar nenorejo pradet operacijos, zodziu mire 3men.suniukas nuo kraujavimo.nes koridoriuj pilna zmoniu buvo (tipo pinigu)cia mano nuomone tokia: (Bet kai paskui paziurejau saskaita 134lt tai pamaciau, kad uz vaistus 34lt, o uz darba 100lt.
Cia tas pats, kad as automobili pas meistus atvaryciau remontuot, o jie nesuremontuoja ir paima uz tai pinigus: (
Zodziu aptarnavimas nepatiko, kainos didelios, jaunu speciailstu prisiemes kurie nelabai dar supranta, bet pinigus lupa.
NEISIU DAUGIAU TEN IR KITIEMS NEPATARIU.
Net pakraupau skaitydama komentarus apie sia vet.klinika :- (
Gailiuosi, kad anksčiau nepaskaičiau šių komentarų.
L.Varanausko klinikoje Debreceno g.vedžiojom savo šumiuką nuo 6metų.Linksmas ir guvus mūsų augintinis būtų šventęs 9metukus...Būtų, jei šios klinikos veterinarai būtų buvę atidesni, kai ištiko tikrai rimta bėda, prikibo rimta liga.Kol reikia tik nagučius pakarpyt ar ausis apžiūrėt, rodosi, viskas ok, Tačiau ištikus didesnei bėdai nesulaukėm deramo dėmesio, reikalingų tyrimų, kas būtų padeję tiksliai diagnozuot šuniuko ligą.Amžinas skubėjimas, bambėjimas, abejingumas tiek pergyvenančiam šeimininkui, tiek bejėgiui gyvūnui, galva neišneša, kaip ten gali dirbti tokios arogantiškos moterys (veterinares??), Varanauskas, "perdegęs", kaip specialistas, keturkojai pacientai, priimami konvejeriu, rodos, sergantys XXV amžiaus ligomis, nes sumos už konsultacijas, žmogiškus vaistus ir pilvo paspaudimą-kosminės kainos.pPo skirtų vaistų šuniui tik blogėjo.po 4 d.gydymo, jis jau nevalgė, girdėm per prievartą švirkštu, Nelipo iš guolio, duso, karkė...Atvežus antrai konsultacijai šuniuką (užsirašius!), teko jį nešt.Pasakius, kad šuo daug svorio numetė, veterinarė pasakė, jog nusišnekam, koks buvo, toks ir yra.Rentgeno nedarė, nes...daug žmonių eilėje!O šunelis DUSO! Laukit pirmadienio...Mes ne iš tų, kurie šaukia, reikalauja, mes tikėjom veterinare, leidom vaistus, girdėm vaistais, vykdėm nurodymus...sekančią naktį mūsų draugas "paskendo"savo plaučiuose.Mirė visos šeimos, vaikų akyse, glostomas, glaudžiamas...Neįmanoma apsakyti emocijų, ką jautėm, kai šuo iš skausmo ir nevilties paskutinį kartą sulojo.
Praeis skausmas, turėsim kitą augintinį.Bet šią kliniką apeisime 2 km spinduliu.Žmonės, reikalaukit, būkit šalia, neklausykit vienos nuomonės, veskit pas kelis veterinarus.Kad nepatirt to košmaro nei jūsų keturkojui draugui, nei jums...
Moterys be atidumo, mano suniuko akytems yra kazkas negerai.suzinojau kad sausio 25d.atvaziuoja i vet.klinika akulistas vienintelis lietuvoje kuris laaabai retai atvaziuoja, nusprendziau suneli uzregistruoti tai paskambinau pries 5dienas uzsiregistruoti atsiliepe moteris uzsirase pavarde tel numeri (dar pakartojau antra kart nr) ir pasake 25d mes jums paskambinsim nuo9 iki14h kada atvaziuoti, as laukiu to skambucio kada cia reikes lekt, ir ka tu niekaip nesulaukus skambucio 14h paskambinau pati, sakau tai nesulaukiu skambucio kada atvaziuot, sako tai kokia pavarde, pasakiau tai sako tokios net nera, ir drysta dar taip sakyt, tai sako atvaziuokit uz 20min sakau ne vietine esu nespesiu bet pabandysiu, bevaziuodama vel paskambinau ir sakau veluosiu nes masinu daug nespesiu sako gerai dar gyditojas 20mon.palauks ir nesulaukes iseis, nu ka beliko 10min iki pasibaigusio laiko ir sast duris uzrakintos. Zmones jei registruojates ten tai 10kartu skambinkit lad uzsirasytu, o ta ponia ziopla tikrai per ja mano sunelis turi kentet, jei jau neuzregistravot tai malonekit palaukt laiko bent tiek koek pazadejot, o ne sakyt kad palauksot ir net nelauket, o kes tai neskeendam su lektuvu kad per 5min jau butume wietoje...
Laba diena.perskaiciau Viktorijos komentara. Ir buvau tokioj pat beveik situacijoj.. as papasokosiu savo istorija. Ir zmones padarykite isvadas is kitu skaudzios netektes.mano tojterjerui pasidare blogai ryte isvieme maista. Ir nepastovejo ant kojyciu. Niekada taip nebuvo.itariau jad galejo buti nuodai. As iskart grebiau suni ir kad greiciau ivyktu apziura nuveziau i lino vet klinika debreceno 5. Bet visada lankiausia pas r. Vaisvila.pasakiau admin kad lb blogai mano suniui kad itariu nuodai yra gymunis. Dar pralaukiau 15-20min kol prieme. Buvo gyd andrius ir dvi dar tipo daktares. Nezinau ju vardu bet viena labai grubi kol uzrase kompe duomenys.. pamatavo temp buvo 34.paskui 33.6 as sakau tai ka suo mirsta mano. Darykit ja nors nesikeiksiu.. imkit krauja ziurekyt ar laseline dar ka. Jie apklause ka ede sakiau kaip visada. Jis buvo saltas gleivines baltos. Pastate kateteri kad paimti kraujo. O kraujo nelaso nebuvo. Dar pries tai klausiau per kiej min tirymai bus. Sake per 15.min. tai sakau jis gali mirt darykit ka nors. Ji tokiu grubiu tonu net neziuredama imane isveskit sita kliente.. as sakiau laikysiu savo suni ir neeisiu. Na kraujo nelaso.. saltas. Ant grelkes mazuti pasodino. Laseline gliuzes ir dar kazko nuo paprasto apsinuodijimo.. na lig pakilo temp.. tai jau atliko kita tamsi panele. Kiek ten pastebejau visiem laseline stato.. na isleido namo sake 5ateit. Silditi ji.. Viska dariau vabdenuka gert dodavau. Va 5valandos vakaro.. geriau nepasidare.. vel pastate laseline. Mano suniukas sirgdavo daug kartu tai tas tai abas tai suo ikando tai dar.. vaisvila visada priimdavo inamus ir nakti.. na ir si jart begalejau patiket kad jis neissigydis.. jis stiprus. Po laselines nepasidare geriau. Paskb vaiavilui paaiskinau situacija.. pasakiau vaistus kokius suleido nes paskamb i vet klinika ju andrius gyd susake ka leido. Vaisvila sake jai apsinuodejimas tai jie suleido viska gerai. As sajau bet temp krenta.. apziurekyt. Jis sake jaj ileisiu vaistu kokiu ir suo mirs kad nekaltinciau paskui. Atvezem su vyru inamus. Suo dar akytemis apsidziauge pamates vyra.. na pagalvojau jai dziaugiasi gal sveiksta.. nunesem inamus gyd apziurejo dantenos baltos sakiau kad kraujo nelaso nebuvo.. jis pirmu pirmuausiai apciupinejo pilva ilgai ilgai.. sake kad organai jau kaip zele... tada sake kad vidinis kraujavimas jaj gleivines baltos.. tai yra ziurkiu nuodai tikriausiai... uzmigdyt negalejom buvo viltis ovdrug ne.neziurkes.. padarykit kanors. Ileido vit K.ir dar kazka.. as tikiuosi kad nekas kito..ir sake butu didelis stebuklas jaj idgyventu.. bet vistiek viltis buvo kad isgyvens.. nanie jau lovytei pasidare jam blogiau..jau pradejo kviepoti sunkiai.. kai su garsais pradejo tada isvk kita vet gyd kad uzmigdytu..bet viltis dar.. negaliu uzmigdyt ir negaliu tai gyrdet kai kankinasi..neaprasau jau tu emociju kas buvo tada..tas tik sake kad atvaz uz 20min. Nes ne klp. Bet nespejo tik sirdute sustojo..paklause sirdute tikrai mire.. sumokejom uz atvaziavima.. palaidojom mazuti.. tai va zmones tokie gydytojaj 3apziurejo ir nei vienas nesuprato kad tai ziurkiu nuodai.. ir grubumo kiek oragancijos.. kaltinau kad neiskart pas vaisvila veziau. Iki siol uzduodu sau klausyma kodel.. ojaj dar butu ryte viska imanoma sutvarkyti kai organai sveiki buvo. Kraujo pepilima vitamina K.. nekenciu ir niekada nevesiu pas tuos neismanancuus gydytojus... kazkokie studentai..
Viktorija 2013-06-05 22:36:49
Siandien jau trys dieneles kaip nera musu mazyles, mire. Niekas negrazins jos mums, bet jeigu atsukciau laika atgal ir laiku vesciausi pas kita daktara,galbut mazyle butu gyva ir ilgiau pagyventu. Tikiuosi si klinika ilgai neissilaikys,niekam nelinkiu patekti ten, niekam nelinkiu tokiu sirdies skausmu,kuriuos isgyvena dabar musu seima.
Uzuojauta del netekimo, musu seima turejo taip pat skaudu praradima : (
Nuskriaustoji 2013-05-31 10:21:34
Dziugu, kad zmones nebetyli ir pasisako pries sia klinika uzmigusia ant lauru. Visi ja liaupsina, nors is tiesu ten kaip ir rase Viktorija yra morgas. Gal kazkada buvo gera vet.klinika, bet dabar tikrai ne. Personalas nemalonus (tik administratore maloni), veterinarai neatsakingi, nedaro jokiu tyrimu, o tik leidzia vaistus patys tikriausiai nezinodami nuo ko. Apie ta Kristina isvis nekalbu.. As asmeniskai galiu pasiulyti kreiptis pas veterinara Roberta Bartku arba i Aumura. Vaisvila labiau nusimano apie sunis kiek zinau.
Siandien jau trys dieneles kaip nera musu mazyles, mire. Niekas negrazins jos mums, bet jeigu atsukciau laika atgal ir laiku vesciausi pas kita daktara, galbut mazyle butu gyva ir ilgiau pagyventu. Tikiuosi si klinika ilgai neissilaikys, niekam nelinkiu patekti ten, niekam nelinkiu tokiu sirdies skausmu, kuriuos isgyvena dabar musu seima.
Sia klinika labiau pavadinciau Lino morgas. Mano katytei per sios klinikos daktaru kalte dabar kritiska bukle. Nepasitikekit, zmones, sios klinikos specialistais, nes jie skuba greiciau priimti pacientus ir uzdirbti pinigu, todel laiko tiksliam diagnozes nustatymui jie neturi. Istorija prasidejo nuo to, kad katyte pradejo blogai valgyti, buvo pageltusios gleivines, nuveziau ja i "Lino klinika" debreceno gatveje, prieme maloniai daktare Milda, siek tiek buvau nustebusi, kad ji pernelyg jauna, zmogus geras, nuosirdus, israse vaistuku. Liktais pagerejo...Taciau praejus menesiui bukle vis blogejo...Nutariau vezti vel, pastate lasaline, suleido kazkokiu vaistu..Isvaziavom su katyte namo ir jai prasidejo anafilaksinis sokas, as per raudonus sviesoforus liekau i klinika nematydama kelio, kad tik greiciau, laime- isgelbejo ir paleido be tikslios diagnozes. Bukle gerejo, bet laime tesiaisi neilgai, teko vel sugrysti i sia klinika... pasake, kad katyte serga mazakraujyste, israse vitaminu B 12, taciau nepadejo. Paskutini karta nuveziau katyte i Lino klinika, prieme daktare Kristina su kazkokia armeniska pavarde. Si pasake, kad jai kraujo vezys, kad gleivines melsvai baltos, kad jai niekas nepades, ISPRASIAU, kad atliktu tyrimus del kraujo vezio, korono viruso- tyrimai neigiami. Balso tonas jos buvo ant tiek baisus, grubus ir nemalonus, kad tiesiog norejosi keiktis, bet vos sulaikydama asaras isejau is kabineto, nezinodama kiek liko mano katytei, ka toliau daryti, kokiais vaistais palaikyti bukle, nes hemoglobinas buvo nukrites iki 25 (norma 80-120), eritrocitu vos 1, 135 (norma apie 5). Kol laukiau tyrimu rezultatu, zmones buvo priimami kaip per konveeri, automatu, girdejau sios Kristinos grubuma beveik su visais pacientais. Pavadinciau ja monstru medicinineje aprangoje. Apie tyrimu rezultatus atejo sneketis su manim SANITARE, kuri padeda daktarei, snekejo tokias nesamones, kuriu paprastas zmogus nesuprastu (as esu medike). Pasake, kad ant organu "yra prikibes navikas", as klausiau jos, ka man toliau daryti, bet dave suprasti, kad nieko cia nepadarysi, lai mirsta tas tavo gyvunas. PAprasiau bent vitamino B12 injekciju, kad siek tiek pagerinti kraujodara, ji paziurejo i mane tokiu zvilgsniu, kad "TIPO NEVERTA". Taciau, pazinojau kita daktara Riciarda Vaisvila, kuris turi savo kabineta, taip, ten zmoniu daug niekad nemaciau, ten ramu, svaru, malonu...Kazkada lankemes pas si daktara, bet jis sukele itaruma del kainu, man buvo "per brangu" jo paslaugos, taciau, suradusi jo numeri paskambinau, paaiskinau visa situacija, jis isklause manes ir pasake atvaziuoti kita diena. Riciardas apziurejo mano katyte, isklause stetoskopu, paskambino i Lino klinika ir isreikalavo tyrimu rezultatu, kad suprasti visa situacija. Paziurejes tyrimus, daktaras pasake, kad katytei greiciausiai kepenu vezys, bet jam dasuto patikslinti diagnoze echoskopu, persvieciant vidaus organus. Kepenyse jis surado augli 2, 5 cm bet nepuole tuoi pat sakyti, kad niekuom nepades. Pasake, kad katyte yra kritiskos bukles, kad gydyma reikejo pradeti anksciau ir neleisti jai tai sudziuti (sulyso nuo 5 iki 2 kg). Bet sis daktaras israse vaistu, palaikanciu kraujodara, kepenu funkcija, pagerinanciu tulzie snutekejima. Vaistai visi zmoniski. Uz visas proceduras ir konsultacijas sumokejau taip pat kaip ir lino klinikoje su grubiais, neissimokslinusiais daktarais, vos baigusiais mokyklas.Tik gydytojo Riciardo deka as atradau vilti, tikejima, kad galesiu maksimaliai pagerinti ir prailginti savo dvimetes katytes gyvenima. Si zmogus- MYLI, tiesiog myli gyvunus ir jiems atsiduoda darbe. Saugokites Lino klinikos, neprofesionalumo bei etikos nebuvimo. O daktarei Kristinai (nezinau, as ja net daktare nepavadinsiu) patarciau kelti kvalifikacija, nmesti remus, ir vos verkenciam zmogui stovint, ATSISTOTI ir normaliai paaiskinti, ka toliau daryti. Taciau, tokios sielos zmogui vieta turguje prie kojiniu, ten ir gales rodyti savo charakteri ir grubuma. Is visos sirdies parasau sia savo nelabai malonia istorija, kad ja paskaitytu tie zmones, kurie kaip ir as ziauriai myli gyvunus, bet jiems susirgus neranda tinkamo daktaro.
Be galo dekingai sios klinikos gydytojams ir slaugytojams. Po operacijos musu Svariukas sveiksta ir pats ateis padekoti siam kolektyvui. Aciu labai:)
As pilnai pritariu siam komentatoriui.Pries savaite musu Jorkiukui pasidare labai blogai.Nezinojom kur kreiptis, tai nuvezem i sia klinika.Jaunas daktarelis net nepadares jokiu tyrimu nusprende kad tai smegenu liga ir reikia ji mikdyti.Mes patys papraseme kad darytu tyrimus, pamatuotu temperatura!Nepatikejome jo diagnoze (ir aciu dievui, neuzmigdeme).Kitoje klinikoje nustate kepenu nepakankamuma (kepenu suntas).Padare operacija ir jau penkios dienos kai sunelis gyvas ir zvalus!
Noriu perspeti zmones, kad si klinika nera jau labai gera ir patikima. Jau is daugeliu nukentejusiu zmoniu girdejau, kad jei nuvesi gyvuna gydytis i Lino klinika jis mirs, nes nepagydo, o nugydo. Taip atsitiko ir mums. Nenoriu issiplesti, tik noriu ispeti zmones, kad kreiptusi geriau i kitas klinikas kur galbut Jusu gyvunais bus geriau pasirupinta. Negaliu nieko gero pasakyti apie sia klinika.

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
Įmonė teikia visas paslaugas susijusias su veterinarija, gyvūnų operacijomis, vaistais, gydymu, gyvūnų priežiūra bei gyvūnų maistu ir gyvūnų priežiūrai reikalingais reikmenimis GYVŪNŲ RENTGENAS Klinikoje yra gyvūnams skirtas rentgeno aparatas kurio dėka, galima tiksliai nustatyti gyvūnų traumas bei jų sunkumą, taip...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių, mgraužikų, šeškų, triušių, dekoratyvinių paukščių gydyme. Gydykla dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val. vakaro, šeštadieniais iki 18.00 val. vakaro...

Karbauskiui paviešinus pokalbį tarp VTEK narių, oponentai įžvelgia spaudimą
Karbauskiui paviešinus pokalbį tarp VTEK narių, oponentai įžvelgia spaudimą 10-18 12:57
Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis ketvirtadienį paviešino visą slapta įrašytą pokalbį tarp Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos...
"Primo Interactive" steigia biurą Vilniuje
"Primo Interactive" steigia biurą Vilniuje 10-18 12:35
"Workland" verslo centre Vilniuje rugsėjo 19 d. atidarytas pirmasis Jungtinėje Karalystėje įsikūrusios bendrovės "Primo Interactive" užsienio biuras.
Ūkio ministras: "Sicor Biotech" nieko neprašė, tai aš jų prašiau
Ūkio ministras: "Sicor Biotech" nieko neprašė, tai aš jų prašiau 10-18 11:46
Vakar biologinės farmacijos įmonėje "Sicor Biotech/TEVA" apsilankęs Virginijus Sinkevičius, ūkio ministras, sako iš įmonės vadovų neišgirdęs jokių prašymų, tačiau pats prašęs jų informuoti apie...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Goldman Sachs 228,28 +2,97%