Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB ZOOVETERINARIJOS CENTRAS TOTO

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ZOOVETERINARIJOS CENTRAS "TOTO"

Atsiliepimai apie UAB ZOOVETERINARIJOS CENTRAS "TOTO"

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB ZOOVETERINARIJOS CENTRAS "TOTO"

Labai rekomenduoju. Ypac kardiologa ir vadova, kaciukas gyvena jau virs metu, kai kitoje klinikoje sake ruostis atsisveikinimui. Todel tik geriausi atsiliepimai, kolektyvas nerealus, klinika superine.
Iš pradžių veterinaras išrašė labai brangių vaistų mano žiurkytei, ši nepasveiko. Vėliau užsiregistravau telefonu pakartotiniui susitikimui su gydytoju ir, kai atvykau į kliniką, registratūra teigė, jog aš neregistruota, turiu atvykti dar po kelių dienų. Jaučiu, kad nėra įvertinamas tiek mano, tiek mano augintinio laikas, sveikata.
Rekomenduoju! Po dviejų savaičių sunkios ligos, neteisingai nustatytos diagnozės kitoje klinikoje bei gydymo ne tais vaistais, kreipėmės į kliniką TOTO. Čia per parą šuo buvo išvaduotas iš mirties gniaužtų. Visas kolektyvas nuoširdžiai stengėsi, greitai reagavo bei suteikė profesionalias paslaugas. Gydytojas kardiologas, Orestas padarė stebuklą! Po tikslios diagnozės ir atliktos sudėtingos procedūros šuniukas išgelbėtas :) Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui!
Rekomenduoju ! Prieš 13m operavome savo katę, šioje klinikoje. Viskas praėjo sklandžiai, katyte dar džiaugiamės ir šiandien.
Prieš porą savaičių operavome savo šunį, taip pat šioje klinikoje. Operacija nebuvo iš lengvųjų (pieno liaukų augliai, sterelizacija, dantų problemos ir viskas vienos operacijos metu). Prie visko prisidėjo ir tai, jog šuniui 11metų. Bet ir šįkart Toto komanda susitvarkė puikiai. Labai draugiškas, paslaugus kolektyvas. Retai sutiksi tokius nuoširdžiai rūpestingus gydytojus ☺️. Mes su Pupa tariam didelį ačiū !
Tik geriausi žodžiai šios klinikos gydytojams.
Turiu ne vieną augintinį ir dažnai jų priežiūrai tenka tapti savamoksliu veterinaru, nes Lietuvoje neturime pakankamai žmonių dirbančių su egzotiniais gyvūnais todėl Toto klinika tapo tam tiktu atokvėpiu ir palengvėjimu. Šios klinikos darbuotojai skiria daug laiko ir imasi visų prevencijos priemonių.
Be roplių ir graužikų turime katiną su keliais sutrikimais kuriuos praleidę pro akis galėjome netekti gyvūno jau vien kastracijos metu. Vererinarijis gydytojai skyrė laiko ir atliko tyrimus, nusiuntė į kitas klinikas ir tik tada pateikė išvadas ir davė rekomendacijas. Nuo skiepų iki ekstrinių situacijų - klinikos darbuotojai parodė puikiausius sugebėjimus ir didžiausias pastangas. Džiaugiamės čia lankydamiesi, nes ne viena stresinė situacija baigėsi ramiai dėka sklandaus Jūsų darbo.
Ačiū klinikos kolektyvui ir gydytojai Vidai Kisielevskytei už rūpestį, puikiai atliktą operaciją ir gydymą. Esate nuostabus kolektyvas :)
Mielieji, nevežkyt savo gyvuneliu i šią klinika.Mūsų mažiukas degutis mire, gerai neapžiurejo dave kažkokių vaistų, jis tik nusilpo ir mire.Jiems tik pinigai rūpi.Dar ir gaubta uzdejo ant kaklo, didesni uz ji pati.Pasityciojimas is gyvuneliu.
Mieli gyvūnėliu mylėtojai,
Ši klinika marina gyvūnėlius už pinigus, sterelizuoja ineša infekcija o tada pasako Ups.... darėme viska ka galėjome. Reziume tame dar sumokėjom kad tipo pagalba suteikė. Nei higienos, nei žinių, nei tvarkos. Pinigai galingi, milimiausio augintinio jau nėra gyvųjų tarpe, bent jau pasistažuokit
Šios klinikos gydytojams tikrai trūksta žinių apie smulkiuosius gyvūnus. Mano šinšila vos nebuvo išsterilizuota tik dėl to, kad per du apsilankymus ji tiesiog nebuvo tinkamai apžiūrėta. Klinikoje apsilankėme pirmą kartą dėl ašarojančių šinšilos akių ir dėl kraujo lašų ant lentynėlių. Po vizito gavome vaistų akims ir švirkštą šlapimo surinkimui, kad pasitikrinti ar kraujas ne šlapime. Po keletos dienų atvežėm surinktą šinšilos šlapimą, tačiau kraujo jame nerado, todėl užrašė ekoskopijai. Atvykome su šinšila ekoskopijai, po kurios gydytoja pasakė kad yra kažkoks patamsėjimas, bet nelabai aišku ar tai gimdoje kažkoks pakitimas, buvo išrašyti girdymui kažkokie uždegiminiai vaistai ir pasakyta, kad jeigu ir toliau matysime kad kraujuoja, siūloma sterilizuoti gyvūna, nes matyt ji iš gimdos kraujuoja. Po kelių dienų vėl pastebėjome kraują, po 7 dienų lašiniko į akis, taip pat niekas nepasikeitė, skambinau į kliniką ir gyditoja pasakė, kad dėl kraujavimo, tai reikėtų sterilizuoti, o dėl akių, kad reikėtų krūminius dantis patikrinti, bet jie to padaryti negali, todėl pasiūle nuvykti į kitą kliniką. Tai AČIŪ DIEVUI, kad nuvykome į kitą kliniką, nes ten užteko tik keletos pirmo vizito minučių ir tinkamos apžiūros, kad pamatytu, kad problema yra galinėse letenėlėse, dėl suragėjusios odos sluoksnio. Būtent dėl šios problemos viena kojytė ir pakraujuodavo... Tai esmė tokia, kad šioje klinikoje dėl kraujuojančios kojos (t.y. akivaizdžiai matomos problemos) vos nebuvo sterilizuota šinšila...
Dažniausiai stengiuosi suprasti, kad visi esame žmonės ir darome klaidas, tačiau šį kartą to praleisti pro akis negaliu. Maždaug prieš 5 savaites atvežėme į Toto savo triušiuką, nes kelias dienas pradėjo nieko nevalgyti, būti vangesnis nei įprastai. Triušiuką apžiūrėjo veterinarė Ingrida Aleksejeva. Tik užėjus į kabinetą pasakė, kad laiko turiu nedaug, bet pabandysiu suspėti. Iš pradžių klausinėjo klausimų apie triušiuką (kuo maitinam, kiek ilgai nevalgo, ar skiepytas, ar pastarosiomis dienomis gavo kitokio maisto nei įprastai ir pan.) Dar jai beklausinėjant aš užsiminiau, kad turiu įtarimą, kad problema gali būti su dantukais. Ji net neapžiūrėjusi sako tikrai ne, būtų kitokie simptomai. Tuomet ji pačiupinėjo pilvuką ir sako jam skauda pilvą, nes jis išsipūtęs, susikaupusios dujos. Kažko suvalgė. Davė 4 pakelius BIOLAPIO, suleido vaistų nuo skausmo, davę 1 švirkštą nuo skausmo namo ir liepė vaistinėje nupirkti espumizan. Prieš išeinant paprašiau, kad vis tik patikrintų dantukus. Patikrino sako dantukai - tobuli. Ingrida pasakė, kad jei nepraeis per savaite, gydimui bus skirti antibiotikai. Per 4 dienas mūsų triušiukui negerėjo. Nuvežėme pas kita veterinarą, buvo atliktas žarnyno rentgenas kuris nerodė jokio pilvo pūtimo. Tada buvo padarytas dantukų rentgenas, kuris parodė, problema yra su galiniais dantukais (sugedę smarkiai trys dantukai, supūliavę žandikaulis). Dabar mūsų triušiukas yra po operacijos ir Ačiū Dievui sveiksta (mūsų triušiuką išgelbėjo Jeruzalės veterinarijos gydytojas Darius - puikus specialistas, kuris ne tik zuikučiui skyrė laiko, nustatė priežastį, gydė, konsultavo, bet net ir gydimo laikotarpiu skambino ir klausė, kaip jis jaučiasi!)

PO VISOS ŠIOS ISTORIJOS PARAŠIAU 2 LAIŠKUS I TOTO EL.PAŠTĄ, 2 LAIŠKUS TIESIOGIAI TOTO DIREKTORIUI BEI KOMENTARĄ SU KLAUSIMAIS JŲ FB PUSLAPĮ, DĖJA JOKIO ATSAKYMO PER 3 SAVAITES NEGAVAU. LABAI LIŪDNA IR APGAILĖTINA, KAD TEKO SUSIDURTI SU TOKIAIS "SPECIALISTAIS". BEJE UŽ INGRIDOS "GYDIMĄ" SUMOKĖJOME 42EUR, BŪTŲ LABAI ĮDOMU SUŽINOTI UŽ KĄ? UŽ IŠSIREIŠKIMĄ KAD NELABAI TURIU LAIKO IR UŽ VAISTŲ SUGIRDYMĄ, KURIE BEVEIK VISI IŠTEKĖJO ANT JOS KELNIŲ? NES KAI YRA MOKAMI TOKIE PINIGAI NORISI KAD BŪTŲ GYVŪNĖLIUI SUTEIKTA PAGALBA IR SKIRTAS NORMALUS LAIKAS. TAIP PAT VISGI KARTAIS PAGALVOJU, KAS VISGI BŪTŲ ATSITKĘ, JEI PO TOS SAVAITES BŪTUME VĖL VAŽIAVĘ I TOTO IR TEN TRIUŠIUKAS BŪTŲ GYDOMAS ANTIBIOTIKAIS, NET NE DĖL TOS "LIGOS" KURIĄ NUSTATĖ INGRIDA.

TAD TRIUŠIUKŲ ŠEIMININKAI, RAŠAU ŠĮ KOMENTARĄ DĖL JŪSŲ IR TIKIUOSI, JŪS SAVO TRIUŠIUKO Į ŠIĄ KLINIKĄ NEVEŠITE. RINKITĖS ATSAKINGAI.
Mirė mūsų mylimas degu.. Tai nutiko dėl gydytojos neprofesionalumo! Degu buvo neaktyvus, nevalgė ir "gydytoja" pasakė, kad dantys labai dideli ir reikia patrumpinti, nors jie buvo normalūs.. Paėmė 15 eur už konsultaciją ir viskas, nenustatė net diagnozės!Gaila, kad dirba tokie žmonės
Vakar labai nusivyliau aptarnavimu šioje klinikoje, ypač administratore, kuri ne tik nesugebėjo suteikti tikslią informaciją (tyrimų kaina ir atlikimo laikas), bet ir labai nepagarbiai kalbėjo. Tyrimų kaina „pabrango“ atsiskaitant, o po valandos žadėtų tyrimų rezultatų sulaukiau tik beveik po trijų valandų. Į šią kliniką tikrai nenorėsiu grįžti.
Noriu padėkoti Gyd. Jurgitai už profesionalumą ir puikiai atliktus darbus. Daug metų bendraujame ir labai labai patenkinti.Tikrai rekomeduoju.
Norėčiau padėkoti gydytojai Renatai. Jos dėka buvo nustatyta tikroji priežastis, kodėl mano gyvūnas nusikasydavo iki kraujų. Ačiū.. lenkiu žemai galvą. O štai gydytoja Vida... hm.. siūlyčiau visgi atlikti pirma tyrimus, o tada skirti vaistukus nuo tikrosios priežasties.. o ne šiaip..iš lempos.

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Efektyvus būsto remontas: kaip suplanuoti ir nuo ko pradėti?
Efektyvus būsto remontas: kaip suplanuoti ir nuo ko pradėti? 09-21 22:36
Nusprendus remontuoti ar įsirengti būstą, pirmiausiai susiduriama su dilema nuo ko pradėti. Tuomet apima baimė, o jeigu remontas užsitęs ir rezultatas neatitiks investuotų pinigų.... Kaip...
Minsko teismas: M. Kalesnikava ir I. Salejus liks areštinėje
Minsko teismas: M. Kalesnikava ir I. Salejus liks areštinėje 09-21 21:03
Baltarusijos opozicijos Koordinacinės tarybos prezidiumo narė Maryja Kalesnikava lieka areštinėje, Minsko miesto teismui pirmadienį atmetus jos advokatų skundą, pranešė naujienų agentūros...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?