VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Zoo veterinarijos centras, TOTO

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Zoo veterinarijos centras, TOTO

Atsiliepimai apie UAB Zoo veterinarijos centras, TOTO

Parašyk savo nuomonę apie UAB Zoo veterinarijos centras, TOTO
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Dažniausiai stengiuosi suprasti, kad visi esame žmonės ir darome klaidas, tačiau šį kartą to praleisti pro akis negaliu. Maždaug prieš 5 savaites atvežėme į Toto savo triušiuką, nes kelias dienas pradėjo nieko nevalgyti, būti vangesnis nei įprastai. Triušiuką apžiūrėjo veterinarė Ingrida Aleksejeva. Tik užėjus į kabinetą pasakė, kad laiko turiu nedaug, bet pabandysiu suspėti. Iš pradžių klausinėjo klausimų apie triušiuką (kuo maitinam, kiek ilgai nevalgo, ar skiepytas, ar pastarosiomis dienomis gavo kitokio maisto nei įprastai ir pan.) Dar jai beklausinėjant aš užsiminiau, kad turiu įtarimą, kad problema gali būti su dantukais. Ji net neapžiūrėjusi sako tikrai ne, būtų kitokie simptomai. Tuomet ji pačiupinėjo pilvuką ir sako jam skauda pilvą, nes jis išsipūtęs, susikaupusios dujos. Kažko suvalgė. Davė 4 pakelius BIOLAPIO, suleido vaistų nuo skausmo, davę 1 švirkštą nuo skausmo namo ir liepė vaistinėje nupirkti espumizan. Prieš išeinant paprašiau, kad vis tik patikrintų dantukus. Patikrino sako dantukai - tobuli. Ingrida pasakė, kad jei nepraeis per savaite, gydimui bus skirti antibiotikai. Per 4 dienas mūsų triušiukui negerėjo. Nuvežėme pas kita veterinarą, buvo atliktas žarnyno rentgenas kuris nerodė jokio pilvo pūtimo. Tada buvo padarytas dantukų rentgenas, kuris parodė, problema yra su galiniais dantukais (sugedę smarkiai trys dantukai, supūliavę žandikaulis). Dabar mūsų triušiukas yra po operacijos ir Ačiū Dievui sveiksta (mūsų triušiuką išgelbėjo Jeruzalės veterinarijos gydytojas Darius - puikus specialistas, kuris ne tik zuikučiui skyrė laiko, nustatė priežastį, gydė, konsultavo, bet net ir gydimo laikotarpiu skambino ir klausė, kaip jis jaučiasi!)

PO VISOS ŠIOS ISTORIJOS PARAŠIAU 2 LAIŠKUS I TOTO EL.PAŠTĄ, 2 LAIŠKUS TIESIOGIAI TOTO DIREKTORIUI BEI KOMENTARĄ SU KLAUSIMAIS JŲ FB PUSLAPĮ, DĖJA JOKIO ATSAKYMO PER 3 SAVAITES NEGAVAU. LABAI LIŪDNA IR APGAILĖTINA, KAD TEKO SUSIDURTI SU TOKIAIS "SPECIALISTAIS". BEJE UŽ INGRIDOS "GYDIMĄ" SUMOKĖJOME 42EUR, BŪTŲ LABAI ĮDOMU SUŽINOTI UŽ KĄ? UŽ IŠSIREIŠKIMĄ KAD NELABAI TURIU LAIKO IR UŽ VAISTŲ SUGIRDYMĄ, KURIE BEVEIK VISI IŠTEKĖJO ANT JOS KELNIŲ? NES KAI YRA MOKAMI TOKIE PINIGAI NORISI KAD BŪTŲ GYVŪNĖLIUI SUTEIKTA PAGALBA IR SKIRTAS NORMALUS LAIKAS. TAIP PAT VISGI KARTAIS PAGALVOJU, KAS VISGI BŪTŲ ATSITKĘ, JEI PO TOS SAVAITES BŪTUME VĖL VAŽIAVĘ I TOTO IR TEN TRIUŠIUKAS BŪTŲ GYDOMAS ANTIBIOTIKAIS, NET NE DĖL TOS "LIGOS" KURIĄ NUSTATĖ INGRIDA.

TAD TRIUŠIUKŲ ŠEIMININKAI, RAŠAU ŠĮ KOMENTARĄ DĖL JŪSŲ IR TIKIUOSI, JŪS SAVO TRIUŠIUKO Į ŠIĄ KLINIKĄ NEVEŠITE. RINKITĖS ATSAKINGAI.
Atsakyti
Mirė mūsų mylimas degu.. Tai nutiko dėl gydytojos neprofesionalumo! Degu buvo neaktyvus, nevalgė ir "gydytoja" pasakė, kad dantys labai dideli ir reikia patrumpinti, nors jie buvo normalūs.. Paėmė 15 eur už konsultaciją ir viskas, nenustatė net diagnozės!Gaila, kad dirba tokie žmonės
Atsakyti
Ingridos Aleksejevos "dėka" netekome šeško patelės, šiai neatlaikius trečios narkozės prieš sterilizaciją. Pati veterinarė net nepasiūlė atlikti kraujo tyrimų, nepilnai supažindino su galimomis rizikomis sterilizacijos metu. Perspėjo tik dėl vienos rizikos - po operacijos šeškas gali išsilaižyti žaizdą, kurią gali tekti persiūti. Aišku, pati klinika teigia, kad narkozės dozes paskirstė teisingai, tačiau mažai norisi jau jais tikėti, kai po to neistęsi savo pažadų, nesilaiko terminų dėl dokumentų atsiuntimo, ir pan. Lankantis ir ankstesnius kartus, Ingrida ne 1 kartą lėkė tikrintis informacijos savo studijų užrašuose. Ir kai šešką pykino, jos žodžiai buvo tokie "Neaišku, kodėl, galim pabandyti šitų vaistukų. Jei šitie nepadės, atneškite kitą kartą, suleisiu kitokių vaistukų". Ar čia profesionalumas, kai vaistukai, nepabijokim to žodžio, eksperimentuojami su gyvūnais? O per visus apsilankymus bandė būti tokia užtikrinta, iki kol netekome sveiko 8 mėn. šeško patelės, tada tik nusileidusi galvą stovėjo ir baigėsi visas jos pasitikėjimas. Nežinau, gal šunys /katės čia turi nuostabius specialistus, tačiau pas minėtą smulkių gyvūnų specialistę gyvenime jokio gyvūno nebeneščiau. Nesinorėtų dėl tokio atliekamo darbo netekti dar vieno brangaus, sveiko šeimos nario. Beje, vienos draugės kaimynė irgi nešė į šią kliniką triušiuką operacijai: lemtis ta pati, atgavo lavonėlį... Tai gal visgi derėtų šią specialistę išsiųsti pakartotinai į mokymus?
Atsakyti
Vakar labai nusivyliau aptarnavimu šioje klinikoje, ypač administratore, kuri ne tik nesugebėjo suteikti tikslią informaciją (tyrimų kaina ir atlikimo laikas), bet ir labai nepagarbiai kalbėjo. Tyrimų kaina „pabrango“ atsiskaitant, o po valandos žadėtų tyrimų rezultatų sulaukiau tik beveik po trijų valandų. Į šią kliniką tikrai nenorėsiu grįžti.
Atsakyti
Noriu padėkoti Gyd. Jurgitai už profesionalumą ir puikiai atliktus darbus. Daug metų bendraujame ir labai labai patenkinti.Tikrai rekomeduoju.
Atsakyti
Neveskite jiems triusiu dekoratyviniu gydyti, jie nieko neismano. Nori kad kiekviena diena ji ten vestum ir jie leistu vaistus uz kuriuos daug moki ir tiki jog jie pades. NIEKO JIE NEPADEDA O NUGAISINO MUSU DIDELI NULEPAUSI TRIUSI, kuri auginome tris metus. Kuo daugiau vezem tuo blogiau daresi kol nugaiso. SLYKSTI GYDYKLA IR NIEKO NEISMANANTYS NEJAUTRUS GYDYTOJAI, NEMOKAT NEKISKIT NAGU PRIE TRIUSIU, NEISMANELIAI !!!!!!!!!!!!!!!! NUZUDE MUSU AUGINTINI. Reikejo triusiuka laikyt namuose, ir kaip lemta butu taip butu, bet zinotume jog nepagreitinom jo mirties, problemos buvo su nevalgymu. zodziu gydykite masazu triusius, ieskokit liaudisku budu. Triusis jautrus gyvunas, neleiskit jam adatu, neveziokit su masina jo sergancio, ir saugokites a******u veterinaru kurie nori pinigu uzdirbti is jusu gyvuno nelaimes. ZODZIU NEREKOMENDUOJU SITOS ZUDIMO ISTAIGOS.
Atsakyti
Norėčiau padėkoti gydytojai Renatai. Jos dėka buvo nustatyta tikroji priežastis, kodėl mano gyvūnas nusikasydavo iki kraujų. Ačiū.. lenkiu žemai galvą. O štai gydytoja Vida... hm.. siūlyčiau visgi atlikti pirma tyrimus, o tada skirti vaistukus nuo tikrosios priežasties.. o ne šiaip..iš lempos.

Taip pat rekomenduojame

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Įmonė teikia visas paslaugas susijusias su veterinarija, gyvūnų operacijomis, vaistais, gydymu, gyvūnų priežiūra bei gyvūnų maistu ir gyvūnų priežiūrai reikalingais reikmenimis GYVŪNŲ RENTGENAS Klinikoje yra gyvūnams skirtas rentgeno aparatas kurio dėka, galima tiksliai nustatyti gyvūnų traumas bei jų sunkumą, taip...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių, mgraužikų, šeškų, triušių, dekoratyvinių paukščių gydyme. Gydykla dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val. vakaro, šeštadieniais iki 18.00 val. vakaro...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Lietuvės bakalauro darbas pateko į NASA konkurso finalą
Lietuvės bakalauro darbas pateko į NASA konkurso finalą 10-19 12:35
VDA Kauno fakulteto Grafinio dizaino katedros absolventės Gabrielės Monginaitės bakalauro baigiamasis darbas (vadovas lekt. Andrejus Repovas) pateko į NASA organizuoto konkurso "Project Mars" finalą.
Gitanas Nausėda pasirinko komunikacijos partnerius prezidento rinkimams
Gitanas Nausėda pasirinko komunikacijos partnerius prezidento rinkimams 10-19 12:33
Sprendimą dalyvauti Prezidento rinkimuose priėmęs ekonomistas, socialinių mokslų daktaras Gitanas Nausėda suformavo specialistų komandą, padėsiančią rinkimų kampanijos metu.
Išrinkti svarbiausi Baltijos šalių metų įsigijimo sandoriai
Išrinkti svarbiausi Baltijos šalių metų įsigijimo sandoriai 10-19 12:21
Taline paskelbti Baltijos įmonių įsigijimų ir susijungimų ir privataus kapitalo apdovanojimų nugalėtojai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar skiepijatės nuo gripo?

Partneriai

Skoda

Akcijų kainos

Philip Morris 87,52 +3,50%
AutoZone 730,03 +2,14%
Macy's 32,41 +1,79%
General Electric 12,38 +1,56%
Avon 1,95 -3,47%
Caterpillar 135,80 -3,92%
Goodyear 20,43 -4,76%
Manchester United 21,13 -5,25%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 6050,76 0,00%
Jautiena 3,92 -1,26%
Ryžiai 402,00 -0,74%
Anglis 114,16 -2,71%
Benzinas 2,09 +0,48%
Vištiena 2,03 -9,78%
Kava 2,67 -3,26%
Sidabras 14,27 -4,80%