VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Zoo veterinarijos centras, TOTO

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Zoo veterinarijos centras, TOTO

Atsiliepimai apie UAB Zoo veterinarijos centras, TOTO

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB Zoo veterinarijos centras, TOTO
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Kažkokie begalviai dirba sioje klinikoje! Vos nenužude mano juru kiaulytes, kuri dar vis labai labai silpna, bet aciu Dievui sveikstam. Is vis nustate diagnoze kurios visai nebuvo, skyre antibiotiku kuriuos reikejo vartot max 5dienas o liepe gert 3savaites!!! Ziauriai nusilpo, nieko nevalgo, negeria ir t.t. Gerai kad nuejome pas kita veterinare ir kuo puikiausiai skyre vaistus pagal diagnoze...ir dabar sveikstam.
Atsakyti
Mielieji, nevežkyt savo gyvuneliu i šią klinika.Mūsų mažiukas degutis mire, gerai neapžiurejo dave kažkokių vaistų, jis tik nusilpo ir mire.Jiems tik pinigai rūpi.Dar ir gaubta uzdejo ant kaklo, didesni uz ji pati.Pasityciojimas is gyvuneliu.
Atsakyti
Mieli gyvūnėliu mylėtojai,
Ši klinika marina gyvūnėlius už pinigus, sterelizuoja ineša infekcija o tada pasako Ups.... darėme viska ka galėjome. Reziume tame dar sumokėjom kad tipo pagalba suteikė. Nei higienos, nei žinių, nei tvarkos. Pinigai galingi, milimiausio augintinio jau nėra gyvųjų tarpe, bent jau pasistažuokit
Atsakyti
Šios klinikos gydytojams tikrai trūksta žinių apie smulkiuosius gyvūnus. Mano šinšila vos nebuvo išsterilizuota tik dėl to, kad per du apsilankymus ji tiesiog nebuvo tinkamai apžiūrėta. Klinikoje apsilankėme pirmą kartą dėl ašarojančių šinšilos akių ir dėl kraujo lašų ant lentynėlių. Po vizito gavome vaistų akims ir švirkštą šlapimo surinkimui, kad pasitikrinti ar kraujas ne šlapime. Po keletos dienų atvežėm surinktą šinšilos šlapimą, tačiau kraujo jame nerado, todėl užrašė ekoskopijai. Atvykome su šinšila ekoskopijai, po kurios gydytoja pasakė kad yra kažkoks patamsėjimas, bet nelabai aišku ar tai gimdoje kažkoks pakitimas, buvo išrašyti girdymui kažkokie uždegiminiai vaistai ir pasakyta, kad jeigu ir toliau matysime kad kraujuoja, siūloma sterilizuoti gyvūna, nes matyt ji iš gimdos kraujuoja. Po kelių dienų vėl pastebėjome kraują, po 7 dienų lašiniko į akis, taip pat niekas nepasikeitė, skambinau į kliniką ir gyditoja pasakė, kad dėl kraujavimo, tai reikėtų sterilizuoti, o dėl akių, kad reikėtų krūminius dantis patikrinti, bet jie to padaryti negali, todėl pasiūle nuvykti į kitą kliniką. Tai AČIŪ DIEVUI, kad nuvykome į kitą kliniką, nes ten užteko tik keletos pirmo vizito minučių ir tinkamos apžiūros, kad pamatytu, kad problema yra galinėse letenėlėse, dėl suragėjusios odos sluoksnio. Būtent dėl šios problemos viena kojytė ir pakraujuodavo... Tai esmė tokia, kad šioje klinikoje dėl kraujuojančios kojos (t.y. akivaizdžiai matomos problemos) vos nebuvo sterilizuota šinšila...
Atsakyti
Gerbiamieji, augintinių turėtojai, nesikreipkite į veterinarijos kliniką “TOTO” Karoliniškėse, nes už 300 eurų Jūsų šuniuką gali numarinti. Visiškai aplaidus darbas. Dėl jų kaltės praradome įspūdingą šuniuką, špicų veislės, jauną, gyvą ir sveiką. Atvežėme tvarkyti dantukų, o gavome negyvą kūnelį, gedime visa šeima, isterika ir širdies skausmas. Kaip galima taip atlikti savo darbą neišmanantiems profesionalams, jei po operacijos paliekamas gyvūnas be priežiūros? Kaip taip galima? Ko Jūs, Gerb. daktarėliai vadovaujatės? Gal pinigai aptemdė protą? Tik pelnas ir kaip greičiau jį gauti? Konvejeris? Kur Jūsų atsakingumas? Į Jūsų rankas mūsų gyvūnas atėjo savo kojytėmis, jam ir mums buvo žadėta, kad viskas bus gerai! O ką Jūs padarėte? Jis nebegyvas. Kokia Jūsų kompetencija? Jūsų įstaigoje būdamas mūsų augintinis lieka po operacijos be priežiūros, vienas. Pinigėliai už Jūsų paslaugas labai aukšti, o kur Jūsų aukštas gydymo ir priežiūros lygis??? Parašus iš mūsų renkate, o kur Jūsų atsakomybė ir žmogiškas parašas už tuos gyvūnėlius, kurie pateko į Jūsų rankas ir kurie po Jūsų gydymo miršta. Sąžinės visiškai neturite.
Atsakyti
Dažniausiai stengiuosi suprasti, kad visi esame žmonės ir darome klaidas, tačiau šį kartą to praleisti pro akis negaliu. Maždaug prieš 5 savaites atvežėme į Toto savo triušiuką, nes kelias dienas pradėjo nieko nevalgyti, būti vangesnis nei įprastai. Triušiuką apžiūrėjo veterinarė Ingrida Aleksejeva. Tik užėjus į kabinetą pasakė, kad laiko turiu nedaug, bet pabandysiu suspėti. Iš pradžių klausinėjo klausimų apie triušiuką (kuo maitinam, kiek ilgai nevalgo, ar skiepytas, ar pastarosiomis dienomis gavo kitokio maisto nei įprastai ir pan.) Dar jai beklausinėjant aš užsiminiau, kad turiu įtarimą, kad problema gali būti su dantukais. Ji net neapžiūrėjusi sako tikrai ne, būtų kitokie simptomai. Tuomet ji pačiupinėjo pilvuką ir sako jam skauda pilvą, nes jis išsipūtęs, susikaupusios dujos. Kažko suvalgė. Davė 4 pakelius BIOLAPIO, suleido vaistų nuo skausmo, davę 1 švirkštą nuo skausmo namo ir liepė vaistinėje nupirkti espumizan. Prieš išeinant paprašiau, kad vis tik patikrintų dantukus. Patikrino sako dantukai - tobuli. Ingrida pasakė, kad jei nepraeis per savaite, gydimui bus skirti antibiotikai. Per 4 dienas mūsų triušiukui negerėjo. Nuvežėme pas kita veterinarą, buvo atliktas žarnyno rentgenas kuris nerodė jokio pilvo pūtimo. Tada buvo padarytas dantukų rentgenas, kuris parodė, problema yra su galiniais dantukais (sugedę smarkiai trys dantukai, supūliavę žandikaulis). Dabar mūsų triušiukas yra po operacijos ir Ačiū Dievui sveiksta (mūsų triušiuką išgelbėjo Jeruzalės veterinarijos gydytojas Darius - puikus specialistas, kuris ne tik zuikučiui skyrė laiko, nustatė priežastį, gydė, konsultavo, bet net ir gydimo laikotarpiu skambino ir klausė, kaip jis jaučiasi!)

PO VISOS ŠIOS ISTORIJOS PARAŠIAU 2 LAIŠKUS I TOTO EL.PAŠTĄ, 2 LAIŠKUS TIESIOGIAI TOTO DIREKTORIUI BEI KOMENTARĄ SU KLAUSIMAIS JŲ FB PUSLAPĮ, DĖJA JOKIO ATSAKYMO PER 3 SAVAITES NEGAVAU. LABAI LIŪDNA IR APGAILĖTINA, KAD TEKO SUSIDURTI SU TOKIAIS "SPECIALISTAIS". BEJE UŽ INGRIDOS "GYDIMĄ" SUMOKĖJOME 42EUR, BŪTŲ LABAI ĮDOMU SUŽINOTI UŽ KĄ? UŽ IŠSIREIŠKIMĄ KAD NELABAI TURIU LAIKO IR UŽ VAISTŲ SUGIRDYMĄ, KURIE BEVEIK VISI IŠTEKĖJO ANT JOS KELNIŲ? NES KAI YRA MOKAMI TOKIE PINIGAI NORISI KAD BŪTŲ GYVŪNĖLIUI SUTEIKTA PAGALBA IR SKIRTAS NORMALUS LAIKAS. TAIP PAT VISGI KARTAIS PAGALVOJU, KAS VISGI BŪTŲ ATSITKĘ, JEI PO TOS SAVAITES BŪTUME VĖL VAŽIAVĘ I TOTO IR TEN TRIUŠIUKAS BŪTŲ GYDOMAS ANTIBIOTIKAIS, NET NE DĖL TOS "LIGOS" KURIĄ NUSTATĖ INGRIDA.

TAD TRIUŠIUKŲ ŠEIMININKAI, RAŠAU ŠĮ KOMENTARĄ DĖL JŪSŲ IR TIKIUOSI, JŪS SAVO TRIUŠIUKO Į ŠIĄ KLINIKĄ NEVEŠITE. RINKITĖS ATSAKINGAI.
Atsakyti
Mirė mūsų mylimas degu.. Tai nutiko dėl gydytojos neprofesionalumo! Degu buvo neaktyvus, nevalgė ir "gydytoja" pasakė, kad dantys labai dideli ir reikia patrumpinti, nors jie buvo normalūs.. Paėmė 15 eur už konsultaciją ir viskas, nenustatė net diagnozės!Gaila, kad dirba tokie žmonės
Atsakyti
Ingridos Aleksejevos "dėka" netekome šeško patelės, šiai neatlaikius trečios narkozės prieš sterilizaciją. Pati veterinarė net nepasiūlė atlikti kraujo tyrimų, nepilnai supažindino su galimomis rizikomis sterilizacijos metu. Perspėjo tik dėl vienos rizikos - po operacijos šeškas gali išsilaižyti žaizdą, kurią gali tekti persiūti. Aišku, pati klinika teigia, kad narkozės dozes paskirstė teisingai, tačiau mažai norisi jau jais tikėti, kai po to neistęsi savo pažadų, nesilaiko terminų dėl dokumentų atsiuntimo, ir pan. Lankantis ir ankstesnius kartus, Ingrida ne 1 kartą lėkė tikrintis informacijos savo studijų užrašuose. Ir kai šešką pykino, jos žodžiai buvo tokie "Neaišku, kodėl, galim pabandyti šitų vaistukų. Jei šitie nepadės, atneškite kitą kartą, suleisiu kitokių vaistukų". Ar čia profesionalumas, kai vaistukai, nepabijokim to žodžio, eksperimentuojami su gyvūnais? O per visus apsilankymus bandė būti tokia užtikrinta, iki kol netekome sveiko 8 mėn. šeško patelės, tada tik nusileidusi galvą stovėjo ir baigėsi visas jos pasitikėjimas. Nežinau, gal šunys /katės čia turi nuostabius specialistus, tačiau pas minėtą smulkių gyvūnų specialistę gyvenime jokio gyvūno nebeneščiau. Nesinorėtų dėl tokio atliekamo darbo netekti dar vieno brangaus, sveiko šeimos nario. Beje, vienos draugės kaimynė irgi nešė į šią kliniką triušiuką operacijai: lemtis ta pati, atgavo lavonėlį... Tai gal visgi derėtų šią specialistę išsiųsti pakartotinai į mokymus?
Atsakyti
Vakar labai nusivyliau aptarnavimu šioje klinikoje, ypač administratore, kuri ne tik nesugebėjo suteikti tikslią informaciją (tyrimų kaina ir atlikimo laikas), bet ir labai nepagarbiai kalbėjo. Tyrimų kaina „pabrango“ atsiskaitant, o po valandos žadėtų tyrimų rezultatų sulaukiau tik beveik po trijų valandų. Į šią kliniką tikrai nenorėsiu grįžti.
Atsakyti
Noriu padėkoti Gyd. Jurgitai už profesionalumą ir puikiai atliktus darbus. Daug metų bendraujame ir labai labai patenkinti.Tikrai rekomeduoju.
Atsakyti
Neveskite jiems triusiu dekoratyviniu gydyti, jie nieko neismano. Nori kad kiekviena diena ji ten vestum ir jie leistu vaistus uz kuriuos daug moki ir tiki jog jie pades. NIEKO JIE NEPADEDA O NUGAISINO MUSU DIDELI NULEPAUSI TRIUSI, kuri auginome tris metus. Kuo daugiau vezem tuo blogiau daresi kol nugaiso. SLYKSTI GYDYKLA IR NIEKO NEISMANANTYS NEJAUTRUS GYDYTOJAI, NEMOKAT NEKISKIT NAGU PRIE TRIUSIU, NEISMANELIAI !!!!!!!!!!!!!!!! NUZUDE MUSU AUGINTINI. Reikejo triusiuka laikyt namuose, ir kaip lemta butu taip butu, bet zinotume jog nepagreitinom jo mirties, problemos buvo su nevalgymu. zodziu gydykite masazu triusius, ieskokit liaudisku budu. Triusis jautrus gyvunas, neleiskit jam adatu, neveziokit su masina jo sergancio, ir saugokites a******u veterinaru kurie nori pinigu uzdirbti is jusu gyvuno nelaimes. ZODZIU NEREKOMENDUOJU SITOS ZUDIMO ISTAIGOS.
Atsakyti
Norėčiau padėkoti gydytojai Renatai. Jos dėka buvo nustatyta tikroji priežastis, kodėl mano gyvūnas nusikasydavo iki kraujų. Ačiū.. lenkiu žemai galvą. O štai gydytoja Vida... hm.. siūlyčiau visgi atlikti pirma tyrimus, o tada skirti vaistukus nuo tikrosios priežasties.. o ne šiaip..iš lempos.

Taip pat rekomenduojame

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Tvirtovės al. 47, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; veterinarija.
Trumpai apie mus Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! RuminaVet gyvūnų klinikose teikiamos...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
DAINAVOS VETERINARIJOS TEIKIAMOS PASLAUGOS Smulkių gyvūnų gydymas Kaune Rentgeno kabinetas Kaune Ultragarsinė diagnostika Kaune Endoskopija Kaune Lazerinė chirurgija Kaune Inhaliacinė anestezija Kaune Chirurginės operacijos Kaune Gyvūnų vakcinavimas Kaune Gyvūnų ženklinimas Kaune Gyvūnų eutanazija Kaune Infekcinių...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Nukentėję nuo gaisro Alytuje prašo atlyginti 45.500 Eur žalos
Nukentėję nuo gaisro Alytuje prašo atlyginti 45.500 Eur žalos 11-15 16:51
Nukentėję nuo padangų gaisro Alytuje ūkininkai, verslininkai, gaisrininkai bei kitos tarnybos jau paprašė valstybės kompensuoti 45.500 Eur žalos.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Hewlett-Packard 20,13 +3,07%
Xerox 38,65 +2,79%
CBS 37,63 +2,12%
Keurig Dr Pepper 30,00 +1,69%
Philip Morris 83,64 -1,29%
Nokia 3,37 -2,88%
Kraft Heinz Co 30,96 -7,03%
Cisco 44,91 -7,33%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 17,65 -2,81%
Dujos (JAV) 2,33 -9,69%
Nafta 57,12 +0,56%
Vištiena 1,85 0,00%
Jautiena 4,86 +4,52%
Benzinas 1,73 0,00%
Cukrus 0,57 0,00%
Apelsinai 0,52 -1,89%