Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Esbaldai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Esbaldai

Atsiliepimai apie Esbaldai, UAB

ESbaldai.lt

Nemokėkite už vardą. Mokėkite už kokybę!
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Esbaldai, UAB

Klientas 2021-04-12 18:16:41
Nu juokas pro ašaras... Žmonės, net negalvokite kreiptis į šį aferistą. Melagis kokių reta, o kas juokingiausia, visi paskutiniai "teigiami" atsiliepimai yra rašyti paties Česlovo. Atkreipkite dėmesį į IP adresą. Žmogus iš nevilties jau pats sau atsiliepimus rašo, kad nors šiek tiek savo reputaciją pagerintų. Nuo jo nukentėjo labai daug žmonių, žmonės laukia virtuvės virš pusės metų, o šis žmogus negrąžina avanso ir toliau išsisukinėja, nors pagal įstatymus privalo! Gerai, kad įstatymai klientų pusėje ir šis žmogus anksčiau ar vėliau turės ne tik atlyginti visą žalą, bet ir sulauks iš valstybės
baudų. Labai daug klientų pasiryžę eiti iki teismų, kad pamokytų šitą žmogų. Betkokiu atveju, jeigu norite išsaugoti savo nervų ląsteles - apeikite ratu ir persižegnokite, nes priešingu atveju būsite tik eilinis jų apgautas klientas, ieškantis teisybės.
Labas vakaras, esame pas šį baldininką užsisakę baldus, taipogi laukiam. Jūsų komentaras išgąsdino, tad norėčiau susisiekti su jumis privačiai ką turite omeny 'a*******s'. Ar Jūs taipogi pas jį užsisakėte baldus?
Ar galite man parašyti Ilona Kin į mesenger?
Klientas 2021-04-12 18:16:41
IP Adresas yra atrašančio Esbaldai administratoriaus o ne komentaru, kurių visų IP adresas skirtingas. Žiūrėkite įdėmiau ir neskleiskite dezinformacijos.
Darius 2020-10-24 09:32:05
Esu patenkintas, teko palaukti virtuvės baldų, bet dėl kokybės jokių priekaištu, puikiai susukti, kokybiškos medžiagos na ir žinoma grožis. Patariu
Ačiū ponas Dariau. Dėkojame Jums už bendradarbiavimą. Džiaugiamės kad esate patenkinti mūsų darbuotojų darbais. Sėkmes.
Santa 2020-10-06 14:54:10
Ęsame šioje įmonėje užsakė beveik visus buto baldus. Projektuotojas atsižvelgė į visus mūsų pageidavimus, be to pasiūlė konstruktyvių įdėjų kaip maksimaliai išnaudoti nedidelio buto erdvę. Labai patenkinti darbu ir tikrai rekomenduojame šiuos gamintojus.
Ačiū pone Santa. Džiaugiamės kad mūsų darbuotojai padėjo Jums sukurti patogu busta. Sėkmes.
Ana 2021-03-03 09:41:59
Puikus baldininkai. Tikrai rekomenduojam. Nors virtuvės teko šiek tiek palaukti, bet darbas atliktas idealiai. Ačiū ir sėkmės darbuose.
Ačiū Pone Ana. Dėkojame Jums už rekomendacijas. Sėkmes.
Aistė 2021-03-06 18:16:25
Malonus ir profesionalus bendravimas. Laiku ir kokybiškai atlikti baldų gamybos ir montavimo darbai. Atsižvelgia į kliento norus.
Ačiū Pone Aistė. Džiaugiamės kad įgyvendinome Jūsų norus.
patenkintas klientas 2021-03-23 18:59:14
100 proc. rekomenduojame. Dėkojame už laikų ir kokybiškai atliktą darbą. Esame labai patenkinti miegamojo ir virtuvės baldais, kuriuos pagal mūsų poreikius padėjo suprojektuoti malonus ir savo darbą išmanantis projektuotojas Česlovas. Linkimę sėkmės darbuose ir supratingų klientų;)
Ačiū Pone Irina už įvertinimą. Tikimės mūsų pagaminti baldai džiugins Jus ilgai.
P.S ir vėl meluojate kaip jūs gaunate 40 d.d. jei sutarties terminas buvo iki rugsejo pirmos dekados, o virtuvę baigėte sausio pirmoje dekadoje? (darbo pabaiga kai darbas pilnai atliekamas...)
Linkiu kuo mažiau Žmonių su jumis susidurti...
Aš neviešinsiu mūsų susirašinėjimo, bet Jūs tik bandote gražinti situaciją prieš būsimus klientus arba žmones kurie jūsų įmone domisi, bandote neprisiimti/atsikratyti atsakomybės.
JŪS NUTRAUKIANT SUTARTĮ REIKALAVOTE, "KAD PATIRTI NUOSTOLIAI" BŪTŲ PADEGTI IŠ AVANSO KURIO JŪS NENORĖJOTE GRĄŽINTI, NORS VISI TERMINAI BUVO PRAĖJĘ. (mane šokiravo jūsų pasakyti žodžių esmė "sumokėjote avansą tai tylėkite ir laukite kiek reikės").
JEI PASAULINĖ SITUACIJA KALTA, KODĖL KITOS ĮMONĖS (taip pat dirbančios baldų gamyboje) SUGEBA LAIKYTIS TERMINŲ, O JŪS NE? Aš manau čia ne pasaulinė situacija kalta, o jūsų apsiimtų darbų kiekis ir tiems darbams numatytas dienų skaičius, t.t...
Visiškai pritariu komentarui BĖKITE NUO ŠIOS ĮMONĖS ir kuo greičiau...
Paulius 2021-03-03 20:45:22
Nors virtuvės kokybe ir sumontavimu esame patenkinti, tačiau:
1. Nuo avanso pervedimo iki virtuvės sumontavimo teko laukti daugiau nei 6 mėnesius, nors pagal sutartį turėjo sumontuoti per 2. Montavimo data nukelta net 5 kartus, prisidengiant nelogiškomis priežastimis, kol galiausiai paaiškėjo, kad tikroji priežastis visai kita. Galėjo iš karto tiesą sakyti, o ne „sniegą visą dieną kasėm“ ar „mašinos sugedo“
2. Prasta komunikacija - nemandagus bendravimas, norint gauti informaciją apie vėluojantį gamybos procesą tenka klausti patiems ir atsakymo laukti kelias dienas.
Reziume, jeigu turit geležinę kantrybę, tai užsakinėkit, tačiau mes nerekomenduojam.
Gerbiamas kliente, Pauliau Uogintas,
Džiaugiamės, kad esate patenkinti mūsų kokybę, tačiau apgailestaujame, kad teko šiek tiek palaukti baldų. Tačiau norėtumėme priminti, kad už vėlavimus, kaip ir nurodyta įmonės sutartyje iš mūsų pusės buvo sumokėti delspinigiai, taipogi jūsų konkrečiu atveju buvo sumokėta papildoma kompensacija už laukimą.
Gamybos ir montavimo darbai užtruko dėl objektyvių priežasčių, kadangi nuo gruodžio 15 d. šalyje buvo paskelbtas sugriežtintas karantinas - neturėjome teisės vykdyti montavimo darbų ir vykti pas klientus. Dėl šių priežasčių gamybos procesas ir nusitiesė 2 mėnesiams. Mūsų įmonė bandė užglaistyti šiuos nesklandumus, kurie šiuo atveju priklausė ne tik nuo mūsų. Ačiū už supratingumą.
ESbaldai admin 2021-04-07 21:00:24
Gerbiamas kliente, Loreta Mačiulytė.
Patikrinę duomenų bazę, kliento tokiu vardu ir pavardę neradome, todėl negalime atsakyti į jūsų skundą. Jeigu nebuvote sudarę sutarties su ESbaldais - pateikta informacija yra klaidinanti. Prašome susisiekti su mumis el.p:.info@esbaldai.lt ir atsiųsti sutarties numerį. Jeigu esate mūsų klientas pabandysime išspręsti problemą individualiai.
Taip, nėra jūsų duomenų bazėje, nes pakeičiau pavarde. Geriau pripažinkite savo klaidas, o ne ieškokite kaltu.
Nusivylusi klientė 2021-03-31 08:04:38
Visi neigiami komentarai yra tiesa!!! Virtuvę gamino 6 men, nors žadėjo epr 2 mėn. Visą laiką vis melavo, kodėl vėluoja. Kas savaitę priežastys vis skiresi, pats pamirsdavo ką meluoja arba fantazija berybe. Bendravimas yra tragiškas, patys skambinom vis klausėm terminų tai ponas Česlavas (kuris ir pats direktorius, ir montuotojas ir inžinierius) arba atsakynedavo kelias dienas į klausimą kada bus baldai. Visiškai nerekomenduoju niekam, saugokitės. Priimti užsakymą naują skuba, tačiau vos tik sumoki avansą 50 proc. Dingsta kaip į vandenį. Melagis absoliutus, bendraudamas vis kelią toną, kad ko čia skambinam, sutarties nutraukti nesutinka. Labai nemalonus procesas buvo iki pat galo kol reikėjo bendrauti. Saugokitės ir nepakliukit.
Klientas 2021-03-31 08:55:46
Nerekomenduoju. Dėl terminų ką rašo žmonės visa tiesa. Teisinasi, kad karantinas, negauna medžiagų. Apie kitus pasiteisinimus aš tyliu.. Bet kažkodėl drauge užsisakė pas kitus baldininkus vėliau nei mes pas Ceslava, ir jau džiaugiasi baldais po 2 menesiu. O mes turėjom laukti šiek tiek daugiau nei pusė metų, nes priežasčių kodėl negali montuoti ir kodėl nepadaryta atsirasdavo begale.. Kiti baldininkai gauna medžiagas o jis ne? Tai gal tuomet nereikėjo priimti užsakymų naujų ir sakyti, kad ne gaminam baldų kol karantinas..
Nerekomduoju.
Bekit kuo toliau 2021-04-07 13:38:16
Visiskai nepatikimi, veluoja jau puse metu ir dar drasko akis. Bekit kuo toliau nuo sito chamo.
Gerbiamas kliente, Evaldas Stangys.
Norėtumėme šiek tiek patikslinti informaciją. Su tokiu vardu ar pavardė mes kliento neturime savo domenu bazėje. Gal jus suklydote su įmonės pavadinimu.
Bekit kuo toliau
2021-04-07 13:38:16 IP 2ju3l3qp
Nerekomduoju.
Nusivylusi klientė
2021-03-31 08:04:38 IP 2i2k3fdi
Visiškai nerekomenduoju šios įmonės:
A. Virtuvę gamino PUSĘ METŲ, nors mano pirmas klausimas buvo "Ar spėsite per 2
mėnesius". (visiškai nesilaiko sutarties terminų (nes delspinigiai juokingi)).
B. Montavimas buvo atidėtas daugybę kartų ir net nepranešta, kad neatvyks. Sėdim, laukiam sutartą dieną, (specialiai vyras iš darbo pasiime nedarbo dieną), skambiname "kada atvyksite ar ilgai vėluosite"? Atsakymas buvo NEATVYKSIME.
C. Jokios atsakomybės neprisiima, jis visada nekaltas tik aplinkybės (tai ŠVENTINIU LAIKOTARPIU suserga darbininkai, tai mašina sugedusi, tai atkeliauja brokas, tai jam neišpjauna plokščių t.t.).
D. Pats šios įmonės direktorius leidžia sau kalbėti su klientais chamiškai, jokių problemų nesprendžia jas versdamas kitiems, net daugybę laiko vėluodamas nesutiko nutraukti sutarties.
P. S. labai įdomu kodėl įmonė buvo pakeitusi pavadinimą, ko gero neišgero...
patenkintas klientas
2021-03-23 18:59:14 IP 27tbomqv
Klientas 2021-03-22 13:32:46
Visiškai nerekomenduočiau. Labai nuvylė bendravimas, vėlavo prastatyti, o pats baldų montavimas truko ne vieną dieną, nors realiai tai buvo vienos dienos darbas. Atvažiuodavo montuoti 11 val, iki 17 val jau būdavo išvažiavę ir taip tris dienas. O po to skundžiasi, kad nespėja su užsakymais. Baldų kokybė atrodo gera, tačiau terminų nesilaikymas ir prasta komunikacija nuvylė.
Gerbiamas kliente, mūsų tikslas yra kokybiškai atliktas darbas. Toks tikslas vėl buvo pasiektas, tik kartais tam reikia daugiau laiko. Kadangi nėra jūsų vardo, negalime atsakyti asmeniškai. Vėlavimas buvo dėl įvesto sugriežtinto karantino Lietuvoje. Dėl atvykimo pas klientą laiko, tai priklauso nuo to kokius pasiruošimo darbus esame atlikę, taip pat kuomet reikia atlikti kažkokius projekto pakeitimus kliento prašymu - pasiruošimas užtrunka. Apie atvykimo laiką darbuotajai informuoja Užsakovą. Dėkojame už jūsų nuomonę ir džiaugiamės, kad mūsų baldų kokybė yra gera, o dėl komunikacijos spragų - šiuo metu rimtai dirbame tuo klausimu. Atsiprašome už nesklandumus ir tikimės dar ne vienerius metus džiaugsitės mūsų baldais.
Nors virtuvės kokybe ir sumontavimu esame patenkinti, tačiau:
Baldų kokybė patenkinama, tačiau:
1. Mano nuomone, komunikacija su klientu turėtų būti pagarbesnė, taktiškesnė ir sklandesnė. Prasidėjus užsakymo vėlavimui buvo sunku bendrauti su įmonės vadovu, daugumą skambučių reikėjo inicijuoti mums, pritrūko konkretumo ir tikslumo. Vadovas nematė tame problemos ir minėjo, kad įmonė neteikia komunikacijos ir bendravimo paslaugų. Mano nuomone, atliekant užsakymą, bendravimas ir komunikavimas su klientu yra neatsiejama darbo dalis - be to nepavyktų nei atlikti užsakymo nei pagaminti baldo. Atlikdama užsakymus tikiuosi gauti ir sklandų bei malonų bendravimą ir bendradarbiavimą. Čia to negavau.
2. Baldų gamyba stipriai vėlavo. Apmokėtas avansas kovo viduryje, baldai sumontuoti rugpjūčio pabaigoje. Liepos mėnesį turėjome broko namuose, dėl kurio nebuvo paruoštos erdvės montavimui. Tačiau asmeniškai nematau kaip tai galėjo daryti įtaką termino nusikėlimui - dar birželio viduryje įmonės vadovas minėjo, kad planuoja liepos mėnesį montavimą (6-10d). 8 dieną įmonės vadovas buvo informuotas, kad trikdžiai beveik pašalinti ir mėginta tartis dėl montavimo dienos. Tada datos buvo nukeliamos į priekį bent tris kartus, reikėjo inicijuoti daugumą pokalbių su įmonės vadovu, kad išsiaiškinti kada gausime užsakymą.

Visumoje, turėjome tikrai labai nemalonią patirtį su šia įmone. Nerekomenduotume ir tikrai nesirinktume antrą kartą.
Nevykdo terminų, vis nukelia pristatymo datą, jau laukiame 4 mėn., ir dar neaišku kada gausime. Visiškai įmonė nesusitvarko su užsakymų kiekiu.
Po ilgo 4, 5 mėnesio laukimo pagaliau sulaukiau savo virtuvės. Galutinis variantas visai priimtinas kokybės atžvilgiu, bet pats baldų laukimo procesas paliko labai nemalonų įspūdį. Jeigu norite sklandaus bendravimo, tikitės laiku gauti informaciją apie užsakymo įvykdymo terminus, šios įmonės nerekomenduoju. O įmonei linkiu daugiau dėmesio skirti užsakymų valdymui ir komunikacijai su klientais.
UAB ,,Eurospintos"
2020-04-26 12:43:05 IP 2e7r3s5n
Regina 2018-02-23 15:46:26
Matyt, yra a*******i, nes Facebooke bijojo mano klausimu, blokavo, prisijungiau prie ju svetaines, paprasiau, kad paskaiciuotu kiek kainuotu mano norima spinta, tai jokio atsakymo. Labai keistai elgiasi. Zmones, bukit atsargus. Jie kainos paskaiciuoti nesutinka, nori iskart I buta pakliuti.
Sveiki. I jūsų klausimus buvo atsakytą. Jei negalėjome atsakyti i klausimus, reiškias turėjome atvykti i vieta, atlikti matavimus, sudaryti projektą su jumis ir aptarti visus klausimus. Arba dėl norimo baldo kainos paskaičiavimo. Jo nedarome jei matoma kad tokio baldo negalime pagaminti ar jo kaina pagaminimo viršytu kelis kartus nei galima nusipirkti pagaminta baldu rinkoje.
UAB ,,Eurospintos"
2020-04-26 12:24:02 IP 2e7r3s5n
Nusivylęs klientas 2020-04-16 08:44:04
Labai nudegėme su šiais baldininkais, tikrai niekam nerekomenduoju.
Sveiki. Ar tikrai mūsų įmonė gamino jums baldus, ar turite visas sutartis. Jei taip tai turėjome padaryti nuolaidą už jūsų "nudegimą". Jei ne, susisiekite su mumis info@esbaldai.lt. Jei tas "nudegimas" yra vėlavimas baldų pristatime, tai jis yra dėl dabartinės situacijos Lietuvoje ir pasaulyje. Dėl paskelbto karantino dauguma žmonių, įmonių dabar turi nuostoliu ir problemų. Ačiū už supratingumą. Laikykimės iš vien. Linkime sėkmes ir sveikatos.
UAB "EuroSpintos" administracija.
Nusivylęs klientas
2020-04-16 08:44:04 IP 28mepdkv
Labai nudegėme su šiais baldininkais, tikrai niekam nerekomenduoju.
Esu patenkinta meistrų darbu, tikrai šyrai vyrukai dirbo, net viršvalandžius, projektuotojas irgi išmanantis savo darbą. Dėkoju jiems :)

Markė
Natūralios odos meistrai

Adresas: Palemono g. 7D, LT-52158 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; interjero apdailos medžiagos; odos gaminiai.
BALDAI NAMAMS „Juodasis alksnis" misija yra pasirūpinti labai svarbia namų aplinkos dalimi – kokybiškais, praktiškais ir stilingais baldais! Atrinkdami baldus lietuviškiems namams, vadovaujamės pagrindiniais – praktiškumo ir stiliaus kriterijais. Suprantama, jog kiekvienas daiktas privalo būti kokybiškas, tačiau...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
TOP SOFA – nestandartinių minkštų baldų projektuotoja ir gamintoja, savo produkciją pagal individualius užsakymus tiekianti verslams ir individualiems klientams. Siekdami užtikrinti produkcijos kokybę ir maksimaliai patenkinti pirkėjo poreikius, išskirtinį dėmesį skiriame medžiagų atrankai ir ilgaamžiškumui. Nuolat...
Azetas
BALDŲ GAMYBA

Adresas: Žirmūnų g. 98-10, LT-09122 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
UAB "AZETAS" pagrindinė veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Tiek privatiems savo užsakovams, tiek įmonėms galime sukurti unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui ire pagaminti individualaus projekto baldus. AZETAS tikslas - padėti Jums susikurti stilingą, šiuolaikišką...
Dzūkijos baldų fabrikas
Minkštų bei kietų baldų gamyba

Adresas: Nemuno g. 29, Radžiūnų k., LT-62181 Alytaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba.
Mūsų kompanija turi ilgametę patirtį baldų gamybos srityje. Dirbame su dizaineriais bei architektais iš visos Europos. Gaminame nestandartinius ir klasikinius, minkštus ir kietus baldus restoranui, viešbučiui, biurui bei namams. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. KLASIKINIŲ BALDŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS Klasikinių...

J. Bidenas kviečia V. Putiną į susitikimą, siekia stabilumo
J. Bidenas kviečia V. Putiną į susitikimą, siekia stabilumo 04-13 21:37
JAV tikisi sukurti stabilius santykius su Rusija, bet nesitiki pasitikėjimo savo reikaluose su Maskva, antradienį pareiškė Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Jen Psaki.
CPO LT išsinuomojo patalpas Vilniaus biurų pastate "U219"
CPO LT išsinuomojo patalpas Vilniaus biurų pastate "U219" 04-13 20:30
Centralizuotus viešuosius pirkimus organizuojanti viešoji įstaiga CPO LT persikels į Vilniaus biurų pastatą "U219".
JAV karius iš Afganistano išves iki rugsėjo 11-osios
JAV karius iš Afganistano išves iki rugsėjo 11-osios 04-13 20:08
JAV prezidentas Joe Bidenas išves visus amerikiečių karius iš Afganistano iki Rugsėjo 11-osios išpuolių 20-ųjų metinių, ir taip užbaigs ilgiausią Amerikos karą, antradienį pranešė vienas JAV...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Hasbro 97,11 +1,96%
FedEx 290,79 +1,47%