Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kulverstukai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kulverstukai, UAB

Atsiliepimai apie Kulverstukai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kulverstukai, UAB

Jammi kalvaijų gatvėje aptarnavimas siaubingas. Atvažiuoju jau kelinta kartą į draivą, spausdama mygtuką, nieks nepasisveikina, stovi nieks su tavim nešneką. Jūs žmonių aptarnavime dirbat, išmokit pasisveikinti ir atsisveikinti.:) be to, šiandien užsisakiau bulvytės su pikantišku padažu, o gavau česnakinį, nežinau, tikrai skanu, bet nebesinori jau važiuoti dėl tokių darbuotojų kaip šiandien, nei labas, nei viso. 15h 2019.07.12
DIDELIS MINUSAS ŽVĖRYNO KEBABINEJ! Pirkom šiandien kompleksus du, dėl gerimų nieko nepasakė, jų neidėjo ir nepasakė, kad patiems pasiimti, atidavė maišiuką ir atsisveikino. Matomai sau pliusą nori pasidaryt gėrimų. 2019.07.07.
Šiandien tikrai buvo paskutinis kartas, kai lankiausi Tauro g Jammi. Kaip nenuvažiuoju užsisakyti maisto per draiva gaunu jį šalta! Suprantu pasitaiko, na bet gal ne taip dažnai.. nuotaikos ir apetito nebera.
Nepatenkintos klientes
2019-06-18 18:36:12 IP 84.15.183.54
Maisto kokybe visiskai tragiska bei aptarnavimas nemalonus. Nauji lavasai yra itartinai ryskios spalvos, neskanus, mesa suri bei su kaulais ir kremzlem, o kebaba leksteje paduoda vartojimui netinkamoje pakuoteje. Nebesilankysime.
Katik valgiau luksio gatvei. Puse kebabo ismeciau, nes paziurėjus i darbininkus jau dingo apetitas. Paziurėkit i vyriausios darbuotojos rankas. Nesvarbu kad su pirstinem daro tuos kababus. Rankos spoguotos apgamuose kazkokiuose paprasiau su jelapenais jelapenus pamirso idėt. Sakau jelapenu neidėjot, pradėjo aiskint kad idėjo. Nesiginčijau ir išejau. Neeisiu daugiau ten niekada ir kitiem nesiulau. Cia gi maista ruosia o ne sportbacius gariunuose parduoda. Pilna jaunu graziu studentu be darbo. Kurie nekels pasišlykštėjimo ir negadins apetito. Padazo pripyle puse litro i lavasa ir gerai.
Nepatenkintas klientas
2019-06-10 16:28:45 IP 78.56.226.206
Tragedija ne aptarnavimas, nesugeba net teisingai uzsakymo padaryt
Ukmerges gatves kebabine, , Jammi” nepavadinciau kebabine tikrai o kažkokiu kosmaru!!! Koks aptarnavimas žemo lygio! Nesiskaito su žmonem! O gavus kebabus tiesiog nuo ju pikino ir buvo bloga!
Kodėl mandagumas aukščiau kokybės, daug gražių žodžių ir netie padažai, ir ar būtinas paleistuvisko aptarnavimo lygis maisto istaigoi, pas panelia Rasa iš Pilaites.
2019.03.25 20.40h nupirkau piragelius su gribais nedakepti. Ačiū už skanius piragelius
Esu buves pries dvi savaites zverino jammi. Uzsisakem su vaikais 3 tako sriubas salotas cezario ir 2 kebabus. Suvalges sriuba. Pradejau valgyti kebaba. Kazkur trecdali suvalges isbegau i tualeta ir visas maistas pasiprase atgal. Nes buvo nekokybiskas ir nesviezias kopustai buvo gerai paguleja, valgydavau ta pati maista i savaite 2-3 kartus buvau jusu pastovus klientas bet kokia slykstine gavau ta kart ir kaip apsinuodijau kad visa savaite negalejau atsitoketi prisiminsiu ilga laika siuo momentu nera noro daugiau valgyti pas jus bei niekam nerekomenduoju
Nuotraukos neikeliau nes manau kad maisto turinys iaejas atgal tualete butu nelabai korektiska
Pomidorai prašvinkę
Neįsivaizduoju kas er vadovas turėtų būti....kad priiminėtų į darbą tokias neišprususias, nemokšas darbuotojas, kurios sugeba draskyti akis klientams ir vogti maistą...ir į viską šaltai reguoti, net po masinių skundų. Matyt vadovas toks pat a*******s kaip ir jo darbuotojos. Gėda. Visiems savo pažįstamiems ir draugams nerekomenduosiu ten eiti. Ir dar antireklamą padarysiu! Žinosite kaip apgaudinėti žmones.
Katik valgiau ukmerges g. Jusu kebabus, as pakraupusi
Kebabe zalia vistiena... as turbut jau niekada nebevalgysiu
Kebabu..fu fu fu, tikiuosi nesusirgsiu...
Jau senokai lankausi jūsų greito maisto užkandinėse ir pastebėjau tendenciją, kad jūsų kepėjos nemoka iškepti bulvyčių. Pastoviais nedakeptos, šlapios, netraškios. Kebabai irgi labai suprastėję ir labai priklauso nuo vietos, vienur gana neblogai padaro, kitur pataupo produktų ir valgant vietoje kebabas būna pusiau šaltas. Labai retai kur normaliai pagamina :/ P.S kebabinėjė Tauro g. 3 labai trūksta dar vieno monitoriaus prie staliukų, nes atsisėdus toliau tikrai nesimato esančio prie kasos.
Šiaip esu nelinkęs rašyt blogų atsiliepimų, bet šį kart matau teks. Jau 2 kartą per mėnėsį tenka paskambinus į Ukmergės g. Jammi "laukti kol nusiplaus rankas" ir po 15 minučių laukimo išgirsti - oj, klausau jūsų..
Maistas skanus, bet aptarnavimas.. patyliu..
Baisus maistas kebabinėje Ateities g.
Prisiminus jammi anksciau ir kas yra dabar tai tragiskai regresuojat. Po paskutinio karto galvojom suteiksim dar viena sansa. Nevertejo, oi nevertejo. Kebabas leksteje buvo vienareiksmiskai blogiausias kebabas ever. Mesa sausa (jei isvis mesa), bulvytes is milteliu, darzoviu kaip zvirbliui. Preska, sausa, neskanu. Net didziausiam priesui nelinkeciau.
Patys blogiausi kebabai kokius esu valges. Kebabas leksteje buvo visiskai be darzoviu... nesupratau ar buvp pamirsta ideti ar tiesiog neturejo. Mesa deklaruoja kad jautiena, nors is tikruju soja... paskutinis kartas kai ten valgau. Nerekomenduoju!!!
Šiandiena lankiausi Vilniaus Jammi kebabinej medeinos g. Mane ir mano draugus aptarnavo labai neklituringa darbuotoja švoesiais plaukais. Atejus uzsisakyti papraseme lavaso, kadangi esame ne is Vilniaus nezinome su kuo cia jie buna. Pardaveja iskart grubiai atsove tai jum tik lavasa? Ir paprase koleges paduoti tik lavaso paploteli. Taip buvome pazeminti ne tik pries savo draugus bet ir nepazistamus aplinkinius žmones. Labai nemalonu, kokybe buvo anksčiau tikrai gera, bet po tokio aptarnavimo nerekomenduosiu ne tik draugams bet ir paviešinsiu plačiau
Vieni prasčiausių kebabų Vilniuje. Kebabinėje, esančioje Aukštaičių ir Maironio g. sankirtoje, prie Tymo turgaus, įsigyjau kebabą pitoje, o gavau kopūstų salotas pitoje su trupučiu padažo ir dviem gabalėliais vištienos. Tikras absurdas, mokėti brangiau nei kitose kebabinėse, o gautą "kebabą" išmesti tiesiai į šiukšledėžę.
Jusu istaiga labai gerbiau, buvau patenkinta tiek maisto kokybe, aptarnavimu.
Siandien 2018m. liepos 10 diena. Apie 21h, is Seliu gatves uzsisakiau savo megiamu vistienos salotu. Grizusi namo, pradejau maisyti ir ketinau valgyti, taciau valgiau tik lapus, kadangi mesos ten buvo vos keli gabaliukai. Gaila, kad nepadariau nuotraukos. Likau nepatenkinta ir nusivylusi. Anksciau buvote orientuoti i kokybe, i tai kad klientas griztu. Labai liudna, kad taip nebesielgiate.. geda..
Jammi Taurakalnyje paskutiniu metu labai suprastejo, didelis kebabas nelygus dideliam!!! Be to pamokinkyte vaikinuka suvinioti normaliai lavasa!!
Aptarnavimas Užupio kebabinėj - košmaras. Tokių piktų ir nemalonių moterų nedaug kur sutiksi... norint susigadint nuotaiką - kaip tik ta vieta...
Šeštadienio vakarą važiavom su draugais užkąsti į Tauro Jammi ir supratom, kad daugiau ten užsukti neteks nei man nei mano draugams. Kodėl? Nes visi turim daug praktikos dirbant su klientais, o Jammi darbuotoja Diana, panašu, kad ne. Toks darbuotojas ne tik atgrąso klientus su savo žargonu “nu tai koks padažas sakyk” “ nu tai kiek kebabų, 4?” bet ir skatina skleisti kuo daugiau neigiamų komentarų. Maža to, vienam iš mūsų teko ir neiškepusios vištienos paragauti. Todėl linkiu sėkmės.
Slikstu skaityti. Tokie ekspertai raso nieko patys neraukdami. As pati ten dirbau ir zinau kad merginos tikrai stengesi visos ir ruosia sviezius, o kad pasiema po puse val ir saltus tai jau ju beda. Nepatinka tai ko tie patys veidai nepatenkinti eina kiekviena diena ir kritikuoja. Tai nepatiko ir neikit. O del aptarnavimo tai, paskaitykit cia ir suprasit. O vargses turi visa para tokiu ekspertu klausyti. Idomu kaip patys tada aptarnautumet.!!!!
2018-04-21 po darbu sugalvojau pavakarieniaut suvalgydamas kebaba leksteje. Gryzes namo atsidarau dezute net apetitas dingo - mesa SUSVILINTA i bulvytes smeigiau sakute vienkarine tai ji SULUZO !!! Perkeptos ant tiek kad neimanoma kramtyti. Kopustai ir tie SURUGE!!! P.s niekada to nebuvo, kad taip viskas blogai.. as ne esu isrankus bet uz tokias isdaigas galima i veterinarija paduot.
Į kedabą pridedą "škūrų", jau antrą kartą randu, o paskutinį karta didžiulis gabalas gyvūlio odos ar lašinio kaškokio didžiausias gabalas. Kebabas lekštėje ir levaše skiriasi, nes į pastarąjį prideda neaiškų kokios mėsos su odomis ir lašiniais, tipo nesimato tai ok, galima š*do pridėti. Svarbu tik pelnas, tai ką, sekmės ;)
Nusipirkau kebaba prie ozo esancio parko netoli technopolio jie ten turi furgona ir pardavineja. Sedi mikroskopinei dezutei 2 ar 3 mergos zvenge kaip apsinesusios. Padare ta kebaba, kebabo nerasta vien lavasas.. tai atsiprasau uz ka moket tada ? nieko neideta kas kokie kopustai su svogunais.. Siaubas daugiau nepirksiu nesamone. Geriausia tai vaziuot i zalgirio gatve kur anksciau saulutes parduotuve buvo o dabar maza maxima ten netoli kioskai yra ten gruzinas daro ir grybu ir visko ideda ten labai gerai daro. o Jami isvis nusivyliau kuo toliau tuo prasciau..
Katik nusipirkau, neimanoma valgyt... toks jausmas kad ten riebalu kas pripyle...Teko išmest... mesa skendi riebaluose. Pirkau ant tauro kalno. Kažkada ten pat esu gaves ir su žale vistiena. Ant tauro kalno kebabo daugiau nepirksiu.
Idedu ir čekio foto gal savininkai išsiaiskins kas taip prastai gamina...
Toks jausmas kad ten supyle riebalus kurie issiskire nuo mesos. PS. nebuvo majonezo, tai gal sumaise su riemalais...
Ant folijos matosi kas vien riebalai... visas darbinis stalas skendejo riebaluose:D. As megstu ir riebei pavalgyt, bet toks jausmas kad is lavaso riebalus gertum:D
Arklidė, maistas prasmirdes senais Neplautas skudurais. Vienintelis valgomas buvo kulverstuko sumustinis kurio jau nebegamina ir nesugeba pašalinti iš valgiarasciu, o padavėjos piktai atsako
Jammi kebabai ant tauro kalno parduodami ne sviezi o pasildyti. Pardavejos kiek tenka vaziuoti lauke vis ruko, taciau uzsakymai ivykdomi staigiai. Kad kebabas daromas ne sviezias, o tik is anksto pagaminamas ir pasildomas (siekiant sutaupyti laiko) sprendziu is to, kad lavasas buna siltas ir paskrudes, o viduje mesa su padazu salti.
Neįmanoma valgyti, kažkokie riebalai ne vištiena. Ukmergės Jammi.
Pirkau cezario salotas ir salotose vištiena buvo visiškai žalia!!pasityčiojimas
Jei perkate telefonu, visada porma patikrinkite ar šiltas kebabas, nes bando prakišti kažkokius seniai pagamintus. Ieško durnių.
Perku visada dideli kebaba, o man ismusa uz maza. Reiskia pardavejos darosi 0, 40 centu sau i kisene :-) Ir taip jau kelinta karta. Man tai nesvarbu, bet matomai direktorius neturi tam sugalvojes saugiklio ir praranda 'abarota'
Jammi pasilaiciuose siaubingas aptarnavimas, pardaveja labai pikta, neatidaro langelio, daug zmoniu laukia.Grazos neturi, sako ieskok centu kitaip neparduosiu.
Klientas 2017-01-15 12:50:11
Žvėryno kebabinėje (Sėlių g.) reikia keisti aptarnaujantį personalą, būtinai. Absoliučiai jokio mandagumo bendraujant su klientais. Mano manymu, kai žmogus jau kurį laiko stovi prie kasos ir nori padaryt užsakymą, tai reikia stengtis padaryt greitai, o ne demonstratyviai šnekučiuotis su savo "kolegėm". Perliukas - pasirodo, jeigu neturi 0, 20 euro centų dadėti tam, kad "gerbiamai" pardavėjai išeitų lygiai gražą atiduot, kebabo nenusipirksi, kadangi, cituoju - "Nu neturiu aš, nu", turbūt, labai "reta" kupiura :) O tai kieno čia problemos?
Juokas pro ašaras..
P.S. Kebabai skanūs, bet tokius darbuotojus lauk tik mest.
Beje, toji "reta" kupiura - yra 10 eurų. :)
Juokas pro ašaras..
P.S. Kebabai skanūs, bet tokius darbuotojus lauk tik mest.
Kažkada buvo geriausi kebabai vilniuje tai yra jammi ant taurakalnio ir visur kitur dabar valgyt neįmanoma kažkoks š atsiprašant. Vieninteliai likę geri dar pašilaičiuose, visur kitur - nieko gero. Tenka ieškoti naujų greito maisto vietų, kadangi po DAUG metų valgymo pas jus ant taurakalnio nebesinori nė žiūrėti į ta pusę, net jei ir atsinaujinot savo pastatą. Kažkaip ne atsitiktinumo dėka suprastėjo kebabai su lyg darbuotojų pasikeitimu. Sėkmės jums. Patys paragaukit kada ką gaminat ;)
sveiki, aptarnavimas apgailetinas kalvariju g. prikabintas kazkokia spargalke prie drive'o kad paspaudus laukti na ir lauki 5-10-15min ir nieko dar sugeba kazka islementi su keiksmais kad nematot lapelio. tai kam tas drive'as isvis reikalingas jei nesugebat net uzsakymo priimti?? apgailetina, su tokiu poziuriu ir kokybes nebuvimo tiesus kelias i bankrota. palinkekim kad jis ateitu greiciau
Mindaugas 2013-05-31 19:49:32
Sveiki, jeigu kas nors skaitot is valdzios siuos atsiliepimus, prasau atkreipti demesi, kad moterys kurios priima uzsakymus kalba su klijentais taip lyg butu koki kiemo draugai... Man susidare toks ispudis paskambinus, kad ne as darau paslauga pirkdamas, o jinai daro paslauga parduodama...
Zinoma, skanus jusu kebabai, nors ant tauro kalno jie man kazkokie kitokie jaucias, o Pasilaiciuose ir Ukmerges plente, man vis tiek patinka valgyt, todel as speju kad ten ir vazinesiu nors ir is Zveryno yra arciau vaziuot i Taurakalni, bet ten esu nusivyles kokybe...
Gal norite pameginti apsilankyti musu kebabinei? Randames magistralei Vilnius-Kaunas, priesais maxima baze. Manau nenusivilsite ;)
Ateities g. pirkau du kebabus, padazai netike negana to radau plauka kebabe...
Dabar ir Ukmergės plente RYŠKIAI suprastėjo kebabų kokybė. Dabar ir padažai kažkokie jau nebe tokie kaip ir seniau...
Labas vakaras, jau ne pirma karta uzsisakau Jusu skanius kebabus, taciau kiekviena karta uzsisakant jos telefonu, atsiliepia nelabai mandagiai bendraujanti ponia. Del to Jusu kebabu daugiau nesiulysiu ir neuzsakynesiu, ir padazus jau pradejote gaminti nebe tokius skanius kaip anksciau. Uzsakai mixa, gauni cesnakini?

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus
Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus 07-20 16:57
Josifo Stalino užmiesčio namas skendi nakties tamsoje, kai 1953 m. kovo 2 d. juodas limuzinas sustoja priešais žaliai dažytą pagrindinį diktatoriaus vilos Pamaskvėje pastatą. Atsiveria galinės...
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija 07-20 16:26
Šis automobilis atviru kėbulu, pakeliamomis durimis, garso arba vaizdo įrašus grojančia multimedijos sistema ir autonominiu (nors tiksliau – nuotoliniu) valdymo režimu parduodamas vos už 350 Eur.
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade 07-20 15:16
"Rosenergoatom" skelbia, kad 2019 m. Baltijos atominės elektrinės statybos konservavimo darbams skirs beveik 0,5 mlrd. RUB.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
American Express 124,82 -2,79%