Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kulverstukai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kulverstukai, UAB

Atsiliepimai apie Kulverstukai, UAB

Jammi

Kad visi būtų sotūs ir laimingi.
Parašyk savo nuomonę apie Kulverstukai, UAB

Gertrūda 2022-06-26 01:26:30
Vilnius, Saulėtekio al. Jammi - niekada neįmanoma užsisakyti telefonu. Skambinau net 8 kartus, užsisakius per internetą užsakymas stipriai vėlavo, o nuvažiavus paimti matosi, kaip skamba telefonas, o darbuotojai tiesiog kalbasi ir nereaguoja. Tai kam ras užsakymas telefonu jei neina prisiskambinti??
IR DAR - ponia Nijolė visada labai stipriai sudegina sumuštinius su vištiena. Jei pamatau, kad ji dirba nebenoriu pirkti šio sumuštinio, nes tenka valgyti vien degesius.
Sveiki, Gertrūda,

Dėkojame už informaciją ir atsiprašome už nepatogumus. Telefoniniai užsakymai atjungiami esant dideliam apkrovimui, srautą nukreipiant užsisakyti internetu. Taip yra dėl to, kad internetiniai užsakymai visomis prasmėmis pranašesni - užsakymas pateikiamas greičiau (jo metu nereikalingas darbuotojo dalyvavimas), aiškiau (nėra interpretacinių ar žmogiškų klaidų), yra iš karto apmokamas ir taip daug lengviau planuotis virtuvės apkrovimą bei užtikrinti, kad užsakymai būtų paruošiami laiku.

Jei manote, kad maistas paruošas neteisingai - visada rekomenduojame padaryti nuotrauką ir palikti atsiliepimą www.jammi.lt/atsiliepimai. Jei padarėme klaidą - ją būtinai ištaisysime :)
vakar uzsisakem per wolt maisto 0.25 val is zveryno patvirtino laukem iki 1.45 ir atsauke maista 1.50 val:))))) Jus normalus ?:) Kodel jus taip elgetes ?:))))
Pilaitė 2022-06-20 15:56:25
Be, žodziu.Žinojau, kad porcijos mazos, bet kad ant tiek tai nzn.Sumoki 4, 6€ o gauni sauja bulvyciu ir mesites.
Gal jums reikia pasimokinti is kitu kebabiniu kur sumoki maziau o gauni daugiau.Nuotrauka prisegiau.Valdzia turi isivertinti po kiek darbuotojai deda maisto.

Dėkojame už atsiliepimą.

Patikiname, kad porcijų dydžiai nesikeitė jau daugelį metų. Dedame itin dideles pastangas siekdami užtikrinti ruošiamos produkcijos kokybę - ingredientai į kiekvieną Jammi pristatomi keletą kartų per dieną, yra švieži ir sunaudojami labai greitai, gamybos procesas yra kruopščiai prižiūrimas ir kontroliuojamas, darbuotojų įgūdžiai yra nuolat tobulinami. Tačiau, neslėpsime - pagaminame labai daug maisto ir žmogiškų klaidų tikrai gali pasitaikyti. Todėl būsime labai dėkingi, jei patikslinsite apsilankymo detales (vietą, laiką, kaip buvo pateiktas užsakymas ir maisto bei čekio nuotrauką) el. paštu: [email protected] arba mūsų internetiniame puslapyje: http://jammi.lt/atsiliepimai.

Jei padarėme klaidą - būtinai ją ištaisysime.
Gabriela Nenartovic
2022-06-08 01:43:59
Jammi, uzsisakius maisto per programele ir sumokejus internetu 00.05 - atsiemimas turejo buti 00.45. Dabar 01.40 maisto vis dar nera! Jus tyciojates is zmoniu ir net negebate grazinti pinigu, kas yra absoliuti geda!
Veiksmas: Vilnius, Blindziu g. 10
Skambinau vakar gal 3 kartus, pakelia pasisveikina, o kai darau uzsakyma, tyli juokiasi, kalba tarpusavy, tikrai labai nemandagus darbuotojai, jau nepirma karta, uzupio jammi visada patiko, o dabar nezinau kas ten darosi, labai pasipiktinusi esu!
Sveiki, užsakiau Jammi maža levaša išsinešimui, sauletikio al 9:43, ilgiausiai laukiau, atvykes namo begalo nusivyliau levašu, nes kiek pirkau visados buvau patenkintas, ši karta, padažas begalo šlykštus, toks rūgžtus poskunis, valgyt neimanoma, po kokiu 4 ikandimu pilva susuko ir teko išvempt, nes neimanoma valgyti, iki dabar dar poskonis rūgštaus padažo ir mesos skonis lyg “pašteto” beto kebabas iš vidaus buvo šaltas, nors anksčiau buvi visados šiltas bei dar ilgai gamino, nors nebuvo jokio daugiau žmoniu, prašau gražinti pinigus už nekokybiška maista
Darija 2022-06-03 12:35:00
Užsisakiau per Wolt užsakymą, gavau neteisinga užsakymą ir vietoj pinigu gražinimo arba perdarymo gavau “mes nieko negalime padaryti, ne kosmiska problema” ???????????????????????? (Jammi, Medeinos g.)
Sveiki, Darija,

Dėkojame už informaciją. Kaip ir minėjome jums el. paštu - visus užsakymų per Wolt/Bolt klausimus sprendžia būtent pats partneris. Tačiau, visiškai pritariame, kad jūsų atveju jums turėtų būti kompensuota suma už visus neteisingus patiekalus, todėl susisiekėme su partnerio atstovais ir pasirūpinsime, kad situacija būtų išspręsta :)

Dėkojame, kad padedate mums tobulėti!
Monika 2022-06-01 16:24:43
Žvėryno Jammi nepirkit, apsinuodijom!! Matau nepirmas toks komentaras....BŪČIAU anksčiau pamačius būčiau nepirkus:/
Sveiki, Monika,

Patikiname, kad dedame itin dideles pastangas siekdami užtikrinti ruošiamos produkcijos kokybę - ingredientai į kiekvieną Jammi pristatomi keletą kartų per dieną, yra švieži ir sunaudojami labai greitai, gamybos procesas yra kruopščiai prižiūrimas ir kontroliuojamas. Būtent dėl to visi Jammi turi aukščiausią VMVT įvertinimą.

Tačiau, pagaminame tikrai daug maisto ir žmogiškos klaidos atvejo atmesti niekada negalima. Todėl būsime labai dėkingi, jei patikslinsite apsilankymo detales palikdami atsiliepimą: http://jammi.lt/atsiliepimai arba el. paštu: [email protected]
Jammi 2022-06-01 13:04:56
Sveiki, Vladai, veiklą vykdome taikydami griežčiausius standartus ir laikydamiesi visų LR reikalavimų, todėl tokius kaltinimus išgirsti itin nemalonu : (

Kiekvienas čekis yra prisegamas prie užsakymo arba pateikiamas atsiskaitant. Jeigu visgi čekį pamiršote/palikote, tačiau jis jums reikalingas - parašykite mums [email protected] ir rasime jūsų užsakymą savo apskaitos sistemoje ir čekį atsiųsime skaitmeniniu formatu.
Prisegad uzsakimo kvita.
Ieva 2022-05-25 23:06:58
Kokybė tragiška. Nežinau už ką moki ir kam padarytas pasirinkimas daugiau padažo. Jeigu susimoki pinigus dar už papildomą, o atveža isvis be padažo sausą, sūrų kebaba. Nebūtų pikta, bet kodėl susimokejus už papildomą sumą, negauni net tai kas privalo būti.. Ir jau ne pirmas kartas.
Sveiki, Ieva,

Patikiname, kad pristatymo paslaugos nevykdome, todėl norime pasitikslinti - ar tikrai maistą užsakėte mūsų užkandinėje? Jei visgi tai buvo Jammi, būsime dėkingi, jei parašysite mums el. paštu: [email protected] arba paliksite atsiliepimą mūsų internetinėje svetainėje. Jei padarėme klaidą - visada ją ištaisysime :) Jei maistą užsakėte per Bolt/Wolt platformas - reikėtų kreiptis į jų pagalbą ir esame tikri, kad partneriai išspręs šią situaciją jūsų naudai.

Tauro kalno kebabine, ar pradesit musti i kasa ir duoti cekius?
Paulius 2022-05-12 12:04:36
Valgant salėje, darbuotoja isreiske nepasitenkinima klientais, kad erzina kai klientai nezino ko nori.
Vieta:Pilkalnio g. 18, Vilnius
Sveiki, Pauliau, dėkojame už informaciją. Labai nemalonu, mūsų siekis - kad apsilankymai Jammi svečiams keltų tik geriausias emocijas. Pasirūpinsime, kad daugiau taip nenutiktų. Dėkojame už rūpestį!
Vieta:Pilkalnio g. 18, Vilnius
Nuostabus kebabai Panevėžio “Babilonas “ labai malonus aptarnavimas ir maisto skonis ! ????
Bumerangas 2022-05-09 19:34:33
Tai kad nieko jus neistaisote ! Jus tik galite atrasyti : 'Kaip ir esame nurodę prekių pirkimo - pardavimo JAMMI parduotuvės internete taisyklėse, pirkėjas yra atsakingas, kad pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs.'
Sveiki, jei klaida įvyko iš mūsų pusės - ji būtinai bus ištaisyta. Deja, jei klaidą pateikiant užsakymą padarė svečias, užsakymo atšaukti ir pinigų grąžinti galimybės neturime. Būtent todėl skatiname pateikiamą informaciją nuodugniai patikrinti ir įsitikinti, kad visi pasirinkimai teisingi.
Rugile 2022-04-18 19:47:00
per jammi.lt programėlę užsisakius maistą Panevėžyje, jo atsiimti nepavyko.
Pardavėja Rita, kurios bendravimas visiškai neatitinka aptarnaujančio personalo reikalavimų, tujino, bendravo labai nemandagiai ir paprašius nešaukti ir kalbėti atitinkamai, pareiškė, jog ji DAR nerėkia ir bendrauja normaliai. Ir vietoj to, jog būtų stengtasi užbaigti nesusipratimą, ji toliau toliau provokavo konfliktui.
Deja, bet turėjome pasijusti kalti dėl to, jog užsisakėme maistą per programėlę, o ne telefonu, nes nebuvo galima prisiskambinti, o maisto užsakymo funkcija Panevėžyje yra.
Reziume, likome apšaukti ir be maisto, nors pinigai nukeliavo į įmonės sąskaitą.
Labai tikiuosi, kad spragos programėlėje bus sutvarkytos ir personalas išmoks normaliai bendrauti.
Zinokit man irgi atsisake grazinti pinigu, ttipo pati kalta kad ne toj vietoj uzsisakei per programele !!!

Dėkojame už informaciją. Suprantame, kad situacija nemaloni, tačiau yra pilnai automatizuota ir pateikus/apmokėjus užsakymą jo atšaukti nebeturime galimybės.

Dėkojame už supratingumą!

Ačiū, kad padedate mums tobulėti!
Jammi komanda
Jammi 2022-05-04 23:05:12
Sveiki, Diana,

Būsime dėkingi, jei užpildysite atsiliepimo formą ir pateiksite apsilankymo duomenis (jammi.lt/atsiliepimai). Jei padarėme klaidą - ją būtinai ištaisysime!
JAMMI APGAVO SU PINIGU GRAZINIMU, O UZSAKYMAS TAIP IR LIKO NEGRAZINTAS:
Diana 2022-05-04 19:15:13
Užaakynejau Tauro Jammi burgeri lavase be jalapenu, ir be kopustu, idejo, ta ir ta. : (
Sveiki, Diana,

Diana 2022-05-04 19:12:26
Užsakynejau internetu burgeri lavase. Užsakynejau be Kopūstu, ir be Jalapenu. Idejo ta, ir ta : (
per jammi.lt programėlę užsisakius maistą Panevėžyje, jo atsiimti nepavyko.
2022-04-17 užsysakius 21:45kebabus parasyta kad bus padaryta 22:30, jau 22:45 vis dar laukiu ….
Greta 2022-04-11 17:25:47
Tai klausimas tada -Kodėl nebuvo priimtas uždakymas vietoje ? Ir nieko nepasakius nusisuko ir nuėjo? Tai ta prasme ? Čia klausimas ir apie aptarnavino kultūra, jums atrodo normalu šitaip aptarnauti klientus?? Kiekvienas klientas turi būti svarbus, ir su kiekvienu reikia pasisveikinti, aptarnauti. Jai negali aptarnauti, turi paaiškinti situacija, būtinai atsiprašyti, pasiūlyti alternatyvą. Nekelti ragelio, ar nueiti kai klientas su tavim kalba, čia jau viršūnė, ne tokiems žmonems dirbti aptarnavime
Greta, sunku įsivaizduoti tokią situaciją. Peržvelgsime vaizdo įrašus ir pasidomėsime, kas konkrečiau ten nutiko. Dažniausiai tokie atvejai būna paprasčiausias nesusiskalbėjimas. Bet kuriuo atveju, pasirūpinsime, kad panašios situacijos nepasikartotų :) Dėkojame už informaciją!
Jammi 2022-04-11 14:42:25
Sveiki, Greta, dėkojame už informaciją ir atsiprašome už nepatogumus. Dažniausiai tokios situacijos pasitaiko dėl didelio apkrovimo ir užsakymų kiekio (kurio dėl internetinių užsakymų kartais gali ir nesimatyti). Tokiais atvejais, kad ir kaip norėtųsi priimti visus užsakymus, deja, pirmenybę teikiame užsakantiems vietoje, internetu ir per Bolt / Wolt.

Visuose Jammi jau įdiegėme internetinę užsakymų sistemą, kurioje galima patogiai užsakyti maistą išsinešimui - kviečiame išbandyti! :) Tai turėtų išspręsti šią problemą.
Greta 2022-04-08 20:37:08
Lukšio g. Kebabinėje, postovios problemos su užsakymais.telefono niekad nekelia, atvažiuoji į vieta, sako ar telefonu užsakėt?sakau -kad ne, nes nekeliat.užsisuko ir nuėjo, nei labas nei viso gero. Nei aptarnavo, nei kažka pasakė.Kita stovi krapštos su pinigais. 4 darbuotojai “dirba” vadinas.Telefonas skamba non stop, visi stovi, nieks nekelia. Ir tai jau ne pirmas kartas.. jau skaičiuojam koki 3 karta kai šitaip nutinka.Gyvenam netoli, tai labai gaila kai tenka važinėt iki Tauro kalno užsakymus daryt (kadangi tik ten gerai dirbama ir atsiliepiama kai skambinama), nors gyvenam prie Lukšio. Ivykio data 2022.04.08 19.30. Butu gerai kad atleistumėt iš darbo tokius kurie tik imituoja kad kažka dirba :)

Jammi 2022-03-27 21:58:18

Dėkojame už informaciją ir atsiprašome už nepatogumus. Dažniausiai tokios situacijos pasitaiko dėl didelio apkrovimo ir užsakymų kiekio (kurio dėl internetinių užsakymų kartais gali ir nesimatyti). Tokiais atvejais, kad ir kaip norėtųsi priimti visus užsakymus, deja, pirmenybę teikiame užsakantiems vietoje, internetu ir per Bolt / Wolt.

Daugumoje Jammi jau įdiegėme internetinę užsakymų sistemą, kurioje galima patogiai užsakyti maistą išsinešimui - kviečiame išbandyti! :)

Šnekant apie netinkamai paruoštą maistą - būsime labai dėkingi, jeigu patikslinsite apsilankymo laiką ir kitas detales mūsų internetinėje svetainėje esančioje atsiliepimų formoje (jammi.lt/atsiliepimai) - situaciją išnagrinėsime ir, jei padarėme klaidą, pasirūpinsime, kad ji būtų ištaisyta.

Iš anksto dėkojame!
Zverynas, Vilnius, 27.03.2022, skambucio laikas 20:58. Esu alkanas kaip suo nes kebabo negavau, namuose issipakavau ir pamaciau kaip pasielge. Aciu bent uz reakcija
Stanislovas 2022-03-27 21:55:38
Skambinu uzsakyt kebabo, pakelia rageli zveryne, oj palaukit, pralaukus 10 minuciu, prasiklausius ka ten sneka ragelis buvo numestas, paskambinau uzsakyti is naujo, issakiau nepasitenkinima tai atsikersyjo pustuste lekste idejo vietoj kebabo, durnas nepatikrinau, negaliu patiket, tatuiruota merga kuo uzsiema siais laikais. Esu net ne simtais, o tukstanciais turbut isledes jusu kebabam, apgaletina ir tiek. Bukit prakeikti

Margarita 2022-01-23 18:57:33
Ateities g. Uzsakiau dideli, maza kebabus ir bulvytes. Tai darbuotojai grybai pridare 3 didelius kebabus. Negana to dar ir peroksidini plauka is burnos issiemiau. Slyksu, nekompetentinga! Grazinkitebpinigus nes kebabai siuksledezeje!
Sveiki, Margarita, dėkojame už atsiliepimą ir atsiprašome už nepatogumus. Būsime dėkingi, jeigu užpildysite atsiliepimo formą ir paliksite reikiamą informaciją mūsų internetiniame puslapyje: www.jammi.lt/atsiliepimai. Jei įsivėlė klaida - visada ją ištaisysime :) Geros dienos!
Erika 2022-02-19 15:13:57
Laba diena. Šiandien užsisakiau iš Lukšio, 2 kebabus, bulvyciu didesne porcija, sriuba, 3 pepsi. Sriuba ir bulvytes neįmanoma valgyti, nes viena tik druska. Teko išmesti. Porcijos tikrai geros, viskas kaip ir gerai, bet kam tiek druskos dėti man nesuprantama.
Sveiki, Erika, dėkojame už informaciją ir atsiprašome už nepatogumus. Maistas yra ruošiamas taip, kad patiktų didžiajai daliai lankytojų, bet suprantame, kad skonis yra subjektyvus dalykas. Jeigu pageidaujate maisto su mažiau druskos/prieskonių - visada kviečiame tai paminėti darbuotojams užsakant ir pasirūpinsime, kad į jūsų pageidavimą būtų atsižvelgta :) Gražios dienos!
JK 2022-02-26 13:30:33
Kebabas lėkštėje buvo tragiškas!!!! Žvėrynas.
Sveiki, dėkojame už nuomonę. Būsime dėkingi, jeigu patikslinsite, ką turėjote omenyje užpildydamas atsiliepimų anketą ir pateikdamas reikiamą informaciją mūsų internetiniame puslapyje: www.jammi.lt/atsiliepimai. Jeigu padarėme klaidą - visada ją ištaisysime :) Geros dienos!
Aistė 2022-03-03 12:42:37
Klaipėdoje, jūsu jammi merginos 2022.03.03 neidėjo gėrimo ir net neužsiminė apie jį, daugiau negryšime ????
Sveiki, Aiste,

Dėkojame už atsiliepimą ir atsiprašome už nepatogumus - greičiausiai pasitaikė žmogiška klaida. Būsime dėkingi, jeigu užpildysite atsiliepimo anketą mūsų puslapyje ir pateiksite reikiamą informaciją: www.jammi.lt/atsiliepimai. Jei padarėme klaidą - ją visada ištaisysime. Ačiū ir geros dienos!
Kebabas lėkštėje buvo tragiškas!!!! Žvėrynas.
Donatas 2022-01-22 16:30:14
Ant Tauro kalno. Uzsisakius kulverstuka su kebabu sriuboje viduje radau polietilenini maiseli su prieskoniais.
Sveiki, Donatai,

Dėkojame už informaciją ir atsiprašome už nepatogumus. Stengiamės, kad apsilankymai Jammi sukeltų tik geriausias emocijas ir tokios situacijos yra labai nemalonios : (

Būtume dėkingi, jeigu patikslintumėte apsilankymo laiką el. paštu: [email protected] Pasidomėsime ir pasirūpinsime, kad daugiau taip nenutiktų, taip pat - kito apsilankymo metu pavaišinsime tinkamai paruoštu patiekalu.

Iš anksto dėkojame!
Mano mėgstamiausi jammi kebabai tik tauro kalne, skaniau Vilniuje neradau, kiek kartų uzsisakinejau visada puikiai padaro, labai aciu jammi tauro kalnui! ;)
Sveiki, ar žinote, jog užsakymas internetu neveikia, rodoma klaida "model.cart.restaurant_off" ir neleidžia nieko pridėti į krepšelį. Tuo tarpu bandžiau užsisakyti telefonu, bet pralaukus kokius 4 kart po 5 minutes išgirsti maždaug "atsiprašome, turime daug užsakymų, užsisakykite internetu". Taigi telefonu ne pirmą kart niekas nekelia ir nepanašu, kad daug skambučių ir užsakymų, greičiausiai iš tingėjimo arba nenoro atsiliepti telefonas numestas kažkur į šalį, nes niekas vakare iš valdžios nepatikrins ir nesužinos, o šiaip tikrai turėtų iš 4-5 bandymų laukiant po kelias minutes kažkas atsiliepti, bet yra kaip yra. O neveikiant užsisakymui internetu, tas pasiūlymas užsisakyti per svetainę ir ragelio padėjimas nuskamba švelniai pasakius kaip pasityčiojimas.
Jammi 2022-01-06 11:16:22
Sveiki, dėkojame už informaciją. Dedame itin dideles pastangas siekdami užtikrinti ruošiamos produkcijos kokybę - ingredientai į kiekvieną Jammi pristatomi keletą kartų per dieną, yra švieži ir sunaudojami labai greitai, gamybos procesas yra kruopščiai prižiūrimas ir kontroliuojamas. Būtent dėl to visi Jammi turi aukščiausią VMVT įvertinimą.

Į ruošiamo maisto kokybę žiūrime itin atsakingai, todėl, nors žmogiškų klaidų ir gali pasitaikyti, šiuo atveju nekokybiško maisto atvejis nelabai įmanomas. Bet kuriuo atveju, tikimės, kad jaučiatės geriau ir dėkojame už rūpestį.
Tada kaip jus paaiskinsit kad jusu darbotojai dirba be pirstiniu ir kaukes? Nekalbu kad pastoviai, bet ne karta teko pastebet kad nedevi pirstiniu, tai telefona pamaigo tai kebaba susuka su ta pacia ranka. Esame pastovus jusu maisto klientai ir tikrai daznai lankomes zverino kebabinei. Dirbant be saugaus priemoniu labai lengva ira uznesti i maista kokia bakterija, kas ir atsitiko mano atveju
Pzc 2022-01-06 11:12:01
2022-01-05 zveryne nusipirkom kebabus su zmona, grizus namo suvalgem ir po pusvalandzio prasidejo baisus viduriavimas, sukilo temperatura, po apsinodejimo praejo 15h, niekas nepraeina, reikes kreiptis pas medikus. As neisivaizduoju is kokios produkcijos jie gamina maista!.... Pirmas toks baisus atvejis...

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? 06-29 12:06
Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip "Dell Technologies" – viena didžiausių IT įrangos...
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%