Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kulverstukai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kulverstukai, UAB

Atsiliepimai apie Kulverstukai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kulverstukai, UAB

Baisus wc smirda nera popieriaus, bei nosi pucia prie maisto darbuotojai. Kebabas sausas
Laba diena. Nakti su mergina uzsakiau kebabu leksteje, deja sakutes padarytos turbut iš popieriaus, teko kebaba valgyti kartu su sakute. Aciu buvo labai skanu, tikiuosi ryte nereikės vaziutoi i santariskes. Abu sakutes buvo luze ir tikrai buvo ne skanu aciu :)
Pirkau kebaba leksteje budama mieste. Nuvaziavau namo uz 20 kilometrų ir atsidarius pamaciau kad nera padazo. Viskas sausa neimanoma buvo valgyti! Kas cia per ekonomija tokia. Ne pirma karta. Tauro jammi.
Ne pirmą kartą lankėmės, , Jammi grill", net nežinau kaip pavadinti šią vietą, likom labai nusivylę, paskutinis kartas.. Visų pirma darbuotojai - kepėjai plikomis rankomis gamino maistą ir žvengė per visą kavinę, maistą gavome greitai, bet visas įpakavimas ištepliotas, cezario salotų mėsa negana to, kad šalta, bet dar ir pačios salotos - visas indas nesmulkintų salotos lapų, keli gabalai mėsos, pora gabaliukų sūrio ir kalnas padažo, kad bent kažkokį skonį pajust.. Draugas užsakinėjo kebabą lėkštėje, su juo viskas gerai, tik kad viena padažinė ištepliota, o kitą padažą kurio paprašėme pamiršo įdėti...Gaila.. Vienintelis pliusas - maloni kasininkė.
Su draugais atvažiavome pavakarieniauti. Užsisakiau cezario salotų. Dažnai jas pirkdavau. Iš pirmo žvilgsnio atrodė visai nieko, bet po kelių kąsnių pasirodė visas gražumas. Salotos pasenusios, sudribusios, patamsėjusios. Ar jas šaldytuve savaitėmis laikot? Mėsa irgi neaiški, ar tikrai valgoma buvo. Nusivyliau.
p.s. Tauro g. personalo darbuotojos labai nemalonios, nemačiau bent vienos patenkintos :)
Pries savaite uzsakynejau cezario salotas Balciukoniu g jammi, labai buvo skanus ir neturejau prie ko prikibti, siandien uzsakiau tai prideda kopustu lapu puse bliuduko, mesos pora gabaliuku ir viskas, skrudintos duoneles nerasta, jau nekalbu apie tai kad kopustai papuve jau.. ir labai nemandagi pardaveja..
Pirkau du kartus per bolt food didelius kebabus ir bulvytes. Pirmo užsakymo kebabo svoris buvo 638gr.
Šiandien užsakyto kebabo svoris jau siekė vos 470 gr., O bulvytėse prieskonių tiek, kad net pačių bulvyčių nesimatė. Be to kebabas buvo šaltas, nora nuo kebabinės iki pristatymo vietos vos 600 metrų.
Už ką moku pinigus? Tokių aferų netoleruosiu ir būtinai pranešiu viešai apie tokį maisto paruošimą. Užsakymai buvo teikti Ukmerges g. Vilniuje esančiai kebabinei.
Sia kebabine pavadinciau maziausiu kebabu kebabine Vilniuje, kas nemegstate sociai pavalgyti si kebabine kaip tik jums, kadangi tai jau tapo desningumu, toks vaizdas, kad pardavejos pro sona varo nes kas trecia kebabas padoresnio didzio, pateikia mazus kebabus arba vietoi mesos kopustu prideda.. nera kontroles, buvau istikimas klientas, jau n kartu nusivyliau, cia nebegrisiu. sekmes taisantis.
baisu, visada visi draugai uzsakinejom 3 metus syaiga lekšteje 30 % mesios, 30% bulviu %salotu 5%padazo!!!! nepagalvojom, vietoj net neziurejom!!! mes nusivyle, dqr paskambinus ji drasko akis kad pasverta, sakau atvesiu, cia nieko nera, numete rageli!!!! 5 įmones pirko is aplinkiniu raj!!! viskas!!! renkames Sinana!!!!!!
Siandiena tai yra 2020 03 30. 19:30 užsakiau 1 kebaba su vistiena kita su jautiena. Atvaziaves i namus prisedau ir pavalgiau kopustas su lavasu tai yra abu kebai buvo kaip vegan aciu!....
Buvau uzsakius telefonu 3 kebabai ir tako sriuba buvo pasakyta uz 10min. Atvaziavau susimokejau aisku dar laukiau gal 15minuciu. Galiausiai atidave uzsakyma, paklausiau ar viska atidave, isedau i automobili pasirodo idejo du kebabus. Atejus atgal pasake kad nieko as nesakiau apie trecia. Uzsakiau dar karta viena kebaba, akis plese kad as nesusimokejau. Nors cekio nedave ir ji ismete, tai teko dar karteli uz kebaba susimoketi. Na zodziu siaubas. O pasirodo kad naujoke dirba, tai nestatykit zmogaus naujo dirbti su pinigais. Nu siaubas!!!!! Veiksmas ateities g. Susisiekit kuo greiciau
Šiandien 01:40 pirkom kebabus prie zalgirio maximos esancioje kebabineje. Kebabus gavome visiskai šaltus, pardavejos labai nemandagios : (
Supykino kaip kebaba lavase nusipirkes radau ilga plauka...
Paskaičius kitus komentarus, nieks neatrašinėja į neigiamus komentarus, o teigiamo nerasta nė vieno.. Turbūt net nėr už ką rašyt.. Visada perku kebabus, bulvytes, kulverstukų sriubą tik medeinos jammi, bet dabar rinksiuos kitą užkandinę arba piceriją, nes čia nebeįmanoma nieko užsakyti.. Perki sumuštinį, gauni kebabą, arba gauni kebaba su nedakepta, kažkokia skūra vietoj mesos. Skambini telefonu, tai išvis jos nieko nesupranta, prašai kebabo su traškučiais, parduoda kaip paprstą kebabą, pirkau sriubą kulvertsukų tai radau pakelį viduje kartu su visa plaukiojančia mėsa. Norėjau kebabo su vištiena, sako nėėr, bus tik su jautiena. Ok, gavom su jautiena, o ta mėsa net nedakepta, ir žalia, neįmanoma įkasti, ar normaliai valgyti. Padažus sumaišo, bulvytes kietos ir plaukiojančios riebaluose.. Visiška prasta kokybė šitoj jammi..
Uzsisake kebabu tik susigadinom sau nuotaika....
Uzsisakem Sauletekyje 2kebabus leksteje.
Paminėsiu tai kad nuo kebabines gyvenam 800m. Vyras atveze kebabus saltus. Bulvytes lyg saldytuve gulejusios. Pomidorai (jei juos galima taip pavadint) buvo kose. Vistiena kieta... maisto kokybe šudina! Toks jausmas kad kai atidarinejo sita taska pagalvojo, , aj koks skirtumas kuom maitinti studentus, ,
Medeinos g. kebabinėje darbuotojos elgiasi taip, tarsi aš joms ką nors blogo būčiau padaręs. Visuomet pasitinka susiraukusiais veidais, pasisveikinus net neatsako, o priėjęs prie kasos būni tiesiog ignoruojamas keletą minučių (ir čia tikrai ne tie atvejai, kad laukia 15 žmonių ir 10 užsakymų). Pačioje kebabinėje visada smirda sudegusiu aliejumi. Užtenka ten pabūti tas keletą minučių laukiant prie kasos (kol kažkas teigsis aptarnaut) ir išeini prasmirdusiais drabužiais. Užsakant kebabus telefonu klausia ar padažą pateikti atskirame indelyje, bet to paprašius, padažą vis tiek supila per visą lėkštę. Padažo kiekis kažkoks nenormalus, valgai kebabą kaip kokią sriubą. Tiesa, su higiena apgailėtini reikalai. Imami pinigai ir t.t., o paskui be jokių pirštinių, neplovus rankų daromi kebabai. Išvirusių bulvyčių temperatūra tikrinama tiesiog pliku delnu jas paliečiant. Patarimas darbuotojoms: jei nekenčiat savo darbo ir viso pasaulio - tiesiog nedirbkite šio darbo ir negadinkite kasdien klientams nuotaikos. Atlyginimų mediana šiai dienai yra 531, 69 € po mokesčių, tai arba dirbama už tokius pinigus, arba mokama "juodais". Bet kuriuo atveju, gėda įmonei, darančiai nuo 3 iki 5 mln € metinės apyvartos ir jos vadovui
2019-11-23 apie 01:30 teko lankytis kebabinėje esančioje medeinos g., Vilnius. Prie langelio teko stovėti virš 20 min. Dvi darbuotojos nesugeba tinkamai organizuoti darbo. Moteris šviesiais plaukais atrodo iš viso nesupranta, ką veikia šioje įmonėje. Kol jos kolegė blaškosi po virtuvę nieko nerasdama, ji ramiai sau geria vandenį, kažką ragauja, taip pat naudojasi telefonu, bendrauja rusų k., su savo kolege. O klientų eilė vis ilgėja (jau laukia 5 žmonės), taip pat užsakymai telefonu, liepiama palaukti. Taip ir nesulaukėme. Bet norėčiau pagirti žvėryno kebabinės darbuotojus. Vyrukas ir mergina greitai ir organizuotai priėmė užsakymus, greitai pagamino maistą. Nepraėjo nė 10 minučių nuo užsakymo pradžios. Dėkoju :)
Vis neideda papildomai fetos surio. Kas antra karta tik pasiseka. Visada po 2 kartus uzsakant pakartoju. I ceki imusa bet kebabe fetos nebuna eilini syki. Ateities g. Jammi kebabu sukejos prasau atidziau skaitykite kas parasyta uzsakymu cekiuose. Dziugu kad itrauket falafelius i meniu bet del fetos tai c'mon!!!
Siandien pirkau kovotojo kebaba (kuris atseit turi but 1 kg.) Tai gryzus namo pasisveriau: kilograminis kebabas pakete su servetelem sakutem ir didele bulvyciu porcija svere vos 750 g.
Žvėryno jammi. Visas kolektyvas amazing, o kebabu turbūt sau tokiu skanių net nepasidarytų, kaip klientams padaro. 10 balų.
Šiandien užsisakiau kebabą iš saulėtekio al Jammi, kadangi naujai atsidarė norėjau išbandyti ir išbandžiau... Ne gana to, kad kebabas plaukė padaže tai dar ir plaukų ar pūkų kamuoliuką ištraukiau... Šlykštu
Siandien medeinos g. Jammi vietoj didelio jautienos mix + suris gavau maza vistienos kebaba su cesnakiniu padazu. Aptarnavo naujokes (pastovus lankytojas)
2019-09-13
Jau ne pirma syki gaunu kebaba ne pagal uzsakyma. Pasirinkau dideli vistienos kebaba su jelapenais. Sumokejau uz jelapenus, kvite yra viskas ismusta, bet nei vieno jelapeno kebabe net neparagavu.. :)
Aptarnavo medeinos g. jammi kebabine
2019-09-07 apie 01:00 teko lankytis Tauro g. esančioje kebabinėje. Nelabai suprantu ar taip sunku pakepti tuos kebabus ilgiau? Vidus visai šaltas. Ir kodėl pabrango kebabai?
Jammi kalvaijų gatvėje aptarnavimas siaubingas. Atvažiuoju jau kelinta kartą į draivą, spausdama mygtuką, nieks nepasisveikina, stovi nieks su tavim nešneką. Jūs žmonių aptarnavime dirbat, išmokit pasisveikinti ir atsisveikinti.:) be to, šiandien užsisakiau bulvytės su pikantišku padažu, o gavau česnakinį, nežinau, tikrai skanu, bet nebesinori jau važiuoti dėl tokių darbuotojų kaip šiandien, nei labas, nei viso. 15h 2019.07.12
DIDELIS MINUSAS ŽVĖRYNO KEBABINEJ! Pirkom šiandien kompleksus du, dėl gerimų nieko nepasakė, jų neidėjo ir nepasakė, kad patiems pasiimti, atidavė maišiuką ir atsisveikino. Matomai sau pliusą nori pasidaryt gėrimų. 2019.07.07.
Šiandien tikrai buvo paskutinis kartas, kai lankiausi Tauro g Jammi. Kaip nenuvažiuoju užsisakyti maisto per draiva gaunu jį šalta! Suprantu pasitaiko, na bet gal ne taip dažnai.. nuotaikos ir apetito nebera.
Nepatenkintos klientes
2019-06-18 18:36:12 IP 2e7r3t6e
Maisto kokybe visiskai tragiska bei aptarnavimas nemalonus. Nauji lavasai yra itartinai ryskios spalvos, neskanus, mesa suri bei su kaulais ir kremzlem, o kebaba leksteje paduoda vartojimui netinkamoje pakuoteje. Nebesilankysime.
Katik valgiau luksio gatvei. Puse kebabo ismeciau, nes paziurėjus i darbininkus jau dingo apetitas. Paziurėkit i vyriausios darbuotojos rankas. Nesvarbu kad su pirstinem daro tuos kababus. Rankos spoguotos apgamuose kazkokiuose paprasiau su jelapenais jelapenus pamirso idėt. Sakau jelapenu neidėjot, pradėjo aiskint kad idėjo. Nesiginčijau ir išejau. Neeisiu daugiau ten niekada ir kitiem nesiulau. Cia gi maista ruosia o ne sportbacius gariunuose parduoda. Pilna jaunu graziu studentu be darbo. Kurie nekels pasišlykštėjimo ir negadins apetito. Padazo pripyle puse litro i lavasa ir gerai.
Nepatenkintas klientas
2019-06-10 16:28:45 IP 28m86vcu
Tragedija ne aptarnavimas, nesugeba net teisingai uzsakymo padaryt
Ukmerges gatves kebabine, , Jammi” nepavadinciau kebabine tikrai o kažkokiu kosmaru!!! Koks aptarnavimas žemo lygio! Nesiskaito su žmonem! O gavus kebabus tiesiog nuo ju pikino ir buvo bloga!
Kodėl mandagumas aukščiau kokybės, daug gražių žodžių ir netie padažai, ir ar būtinas paleistuvisko aptarnavimo lygis maisto istaigoi, pas panelia Rasa iš Pilaites.
2019.03.25 20.40h nupirkau piragelius su gribais nedakepti. Ačiū už skanius piragelius
Esu buves pries dvi savaites zverino jammi. Uzsisakem su vaikais 3 tako sriubas salotas cezario ir 2 kebabus. Suvalges sriuba. Pradejau valgyti kebaba. Kazkur trecdali suvalges isbegau i tualeta ir visas maistas pasiprase atgal. Nes buvo nekokybiskas ir nesviezias kopustai buvo gerai paguleja, valgydavau ta pati maista i savaite 2-3 kartus buvau jusu pastovus klientas bet kokia slykstine gavau ta kart ir kaip apsinuodijau kad visa savaite negalejau atsitoketi prisiminsiu ilga laika siuo momentu nera noro daugiau valgyti pas jus bei niekam nerekomenduoju
Nuotraukos neikeliau nes manau kad maisto turinys iaejas atgal tualete butu nelabai korektiska
Pomidorai prašvinkę
Neįsivaizduoju kas er vadovas turėtų būti....kad priiminėtų į darbą tokias neišprususias, nemokšas darbuotojas, kurios sugeba draskyti akis klientams ir vogti maistą...ir į viską šaltai reguoti, net po masinių skundų. Matyt vadovas toks pat a*******s kaip ir jo darbuotojos. Gėda. Visiems savo pažįstamiems ir draugams nerekomenduosiu ten eiti. Ir dar antireklamą padarysiu! Žinosite kaip apgaudinėti žmones.
Katik valgiau ukmerges g. Jusu kebabus, as pakraupusi
Kebabe zalia vistiena... as turbut jau niekada nebevalgysiu
Kebabu..fu fu fu, tikiuosi nesusirgsiu...
Jau senokai lankausi jūsų greito maisto užkandinėse ir pastebėjau tendenciją, kad jūsų kepėjos nemoka iškepti bulvyčių. Pastoviais nedakeptos, šlapios, netraškios. Kebabai irgi labai suprastėję ir labai priklauso nuo vietos, vienur gana neblogai padaro, kitur pataupo produktų ir valgant vietoje kebabas būna pusiau šaltas. Labai retai kur normaliai pagamina :/ P.S kebabinėjė Tauro g. 3 labai trūksta dar vieno monitoriaus prie staliukų, nes atsisėdus toliau tikrai nesimato esančio prie kasos.
Šiaip esu nelinkęs rašyt blogų atsiliepimų, bet šį kart matau teks. Jau 2 kartą per mėnėsį tenka paskambinus į Ukmergės g. Jammi "laukti kol nusiplaus rankas" ir po 15 minučių laukimo išgirsti - oj, klausau jūsų..
Maistas skanus, bet aptarnavimas.. patyliu..
Baisus maistas kebabinėje Ateities g.
Prisiminus jammi anksciau ir kas yra dabar tai tragiskai regresuojat. Po paskutinio karto galvojom suteiksim dar viena sansa. Nevertejo, oi nevertejo. Kebabas leksteje buvo vienareiksmiskai blogiausias kebabas ever. Mesa sausa (jei isvis mesa), bulvytes is milteliu, darzoviu kaip zvirbliui. Preska, sausa, neskanu. Net didziausiam priesui nelinkeciau.
Patys blogiausi kebabai kokius esu valges. Kebabas leksteje buvo visiskai be darzoviu... nesupratau ar buvp pamirsta ideti ar tiesiog neturejo. Mesa deklaruoja kad jautiena, nors is tikruju soja... paskutinis kartas kai ten valgau. Nerekomenduoju!!!
Šiandiena lankiausi Vilniaus Jammi kebabinej medeinos g. Mane ir mano draugus aptarnavo labai neklituringa darbuotoja švoesiais plaukais. Atejus uzsisakyti papraseme lavaso, kadangi esame ne is Vilniaus nezinome su kuo cia jie buna. Pardaveja iskart grubiai atsove tai jum tik lavasa? Ir paprase koleges paduoti tik lavaso paploteli. Taip buvome pazeminti ne tik pries savo draugus bet ir nepazistamus aplinkinius žmones. Labai nemalonu, kokybe buvo anksčiau tikrai gera, bet po tokio aptarnavimo nerekomenduosiu ne tik draugams bet ir paviešinsiu plačiau
Vieni prasčiausių kebabų Vilniuje. Kebabinėje, esančioje Aukštaičių ir Maironio g. sankirtoje, prie Tymo turgaus, įsigyjau kebabą pitoje, o gavau kopūstų salotas pitoje su trupučiu padažo ir dviem gabalėliais vištienos. Tikras absurdas, mokėti brangiau nei kitose kebabinėse, o gautą "kebabą" išmesti tiesiai į šiukšledėžę.
Jusu istaiga labai gerbiau, buvau patenkinta tiek maisto kokybe, aptarnavimu.
Siandien 2018m. liepos 10 diena. Apie 21h, is Seliu gatves uzsisakiau savo megiamu vistienos salotu. Grizusi namo, pradejau maisyti ir ketinau valgyti, taciau valgiau tik lapus, kadangi mesos ten buvo vos keli gabaliukai. Gaila, kad nepadariau nuotraukos. Likau nepatenkinta ir nusivylusi. Anksciau buvote orientuoti i kokybe, i tai kad klientas griztu. Labai liudna, kad taip nebesielgiate.. geda..
Jammi Taurakalnyje paskutiniu metu labai suprastejo, didelis kebabas nelygus dideliam!!! Be to pamokinkyte vaikinuka suvinioti normaliai lavasa!!
Aptarnavimas Užupio kebabinėj - košmaras. Tokių piktų ir nemalonių moterų nedaug kur sutiksi... norint susigadint nuotaiką - kaip tik ta vieta...
Šeštadienio vakarą važiavom su draugais užkąsti į Tauro Jammi ir supratom, kad daugiau ten užsukti neteks nei man nei mano draugams. Kodėl? Nes visi turim daug praktikos dirbant su klientais, o Jammi darbuotoja Diana, panašu, kad ne. Toks darbuotojas ne tik atgrąso klientus su savo žargonu “nu tai koks padažas sakyk” “ nu tai kiek kebabų, 4?” bet ir skatina skleisti kuo daugiau neigiamų komentarų. Maža to, vienam iš mūsų teko ir neiškepusios vištienos paragauti. Todėl linkiu sėkmės.
Slikstu skaityti. Tokie ekspertai raso nieko patys neraukdami. As pati ten dirbau ir zinau kad merginos tikrai stengesi visos ir ruosia sviezius, o kad pasiema po puse val ir saltus tai jau ju beda. Nepatinka tai ko tie patys veidai nepatenkinti eina kiekviena diena ir kritikuoja. Tai nepatiko ir neikit. O del aptarnavimo tai, paskaitykit cia ir suprasit. O vargses turi visa para tokiu ekspertu klausyti. Idomu kaip patys tada aptarnautumet.!!!!

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Į Lietuvą "humanitariniais tikslais" leista netrukdomai atvykti baltarusiams
Į Lietuvą "humanitariniais tikslais" leista netrukdomai atvykti baltarusiams 08-12 14:25
Į Lietuvą bus leidžiama netrukdomai atvykti užsienio studentams, investuotojams, taip pat baltarusiams, siekiantiems patekti į šalį "ypatingais humanitariniais tikslais".
Aptarė scenarijus, kaip skirstytų paramą verslui antrosios bangos atveju
Aptarė scenarijus, kaip skirstytų paramą verslui antrosios bangos atveju 08-12 14:09
Kilus antrajai COVID-19 pandemijos bangai, pagal verslo poreikius galėtų būti atnaujintos ir adaptuotos priemonės "Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams" bei "Subsidijos...
Baltarusijoje po naktinių protestų ligoninėse 50 žmonių, milicija prisipažino šaudžiusi 08-12 13:48
Baltarusijoje po naktį į antradienį įvykusių protestų hospitalizuota per 50 žmonių, trečiadienį pranešė šalies Sveikatos apsaugos ministerija.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

JPMorgan 103,82 +3,16%
Microsoft 203,38 -2,34%