Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bravo events, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bravo events

Atsiliepimai apie Bravo events, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Bravo events, UAB

Skaitau komentarus ir iki galo nesuprantu kaip grazinti pinigus uz FK koncerta.
Ar reikia Bravo events parasyti, nurodant banko saskaita ir bilietu, cekiu kopijos?
Kas atgavo pinigus parasykit konkreciai.
Turiu 4 bilietus.
[email protected]
Pagaliau po ilgų rašinėjimų grąžino pinigus. Nenuleiskit rankų!
Algis 2022-01-24 15:07:53
Turiu irgi 2 bilietus į FK koncertą.Tragedija, o ne įmonė. Bandau susigrąžinti pinigus už FK koncertą.
Pateikus visus duomenis. visi terminai praejo. kreipiausi į VVTAT, Reikia gal dar į prokuratūrą
Sveiki, iš VVTAT jokios naudos - priėmė sprendimą, kad UAB "Bravo events" per 20 dienų privalo man grąžinti pinigus už neįvykusį Kirkorovo koncertą. Deja pinigų niekas negrąžino per nurodytą terminą. O kai vėl kreipiausi į VVTAT su klausimu kas toliau, man pasiūlė kreiptis į antstolį...
El.pastas [email protected]
Pavargau, bet atsiėmiau pinigus. Visai įmanomas atsiėmimas, tik turėkite kantrybės. Sėkmės !
Prisijungčiau dėl pinigų grąžinimo už bilietus.
Turiu 2 bilietus į FK koncertą.
[email protected]
Prisijungčiau ir a6 dėl pinigų grąžinimo už bilietus.
Turiu 5 bilietus į FK koncertą.
[email protected]
Prisijungčiau dėl pinigų grąžinimo už bilietus.
Turiu 4 bilietus į FK koncertą.
[email protected]
Prisijungčiau ir aš dėl pinigų atgavimo, jei dar yra reikalingas žmonių skaičius. Į laiškus ateina tik automatinis atsakymas " Jūsų žinutę gavome. Atsakysime Jums teisės aktuose nustatyta tvarka, t. y. ne vėliau nei per 14 dienų." Taip ir neatsako : (
Prisijungiu ir aš dėl pinigų atgavimo. Turiu 3 bilietus į Filipo Kirkorovą.
Prisijungčiau dėl pinigų atgavimo, jei dar yra reikalingas žmonių skaičius.
Turiu 2 bilietus į FK koncertą.
El. paštas [email protected]
Aliona 2021-12-17 19:52:29
El.pastas [email protected]
Papildau.Rasiau el.laiskus nuo geguzes menesio (praeitu metu), buvo atsakyta tik 2 kartus!!!aisku ta nesamone apie 44dienas po karantino atsaukimo
El.pastas [email protected]
Jungčiausi ir aš dėl pinigų atgavimo. Turiu du bilietus į FK koncertą.
el paštas [email protected]
Liubov 2021-07-18 15:28:49
Sveiki, prisijungciau. Mes i Kirkorovo koncerta turim 4 bilietus, panasy kad pinigus grazinti jie nenori. Jei ka rasykit i emaila [email protected]
Papildau savo komentara. Po ilgu rašinejimu i emaila, pagaliau buvo gautas atsakymas ir grazino pinigus???? Sekmes ir jums!????
Liubov 2021-07-18 15:28:49
Sveiki ir as prisijungti norėčiau [email protected]
Tragedija, o ne įmonė. Bandau susigrąžinti pinigus už FK koncertą.
Pateikus visus duomenis, vis tiek atsisakė grąžinti. Po kelių minučių atsakė, jog grąžins. Grąžinimo terminas vis keičiasi. Lauksiu iki metų pabaigos, jeigu negrąžins kreipsiuos į VTTAT.
Sveiki, metus bandžiau susigrąžinti pinigus.
Tik po to, kai kreipiausi į VVTAT, gavau nutarimą, kad privalo grąžinti pinigus, po kažkiek laiko visi gavau savo pinigus atgal.
Jungčiaus ir aš. Turiu du bilietus į atšauktą "Ghostemane" koncertą. El. paštas: [email protected]
Asta 2021-09-03 18:48:37
Turiu 7 bilietus i Il Divo. Jungciausi prie ieskinio…
Turiu 3 bilietus į Il Divo.
Rasa 2021-06-19 08:25:00
Sveiki, gal kuriam nukentėjusių grupę ir bendrai duodam tokią "įmonę" į teismą, kuri negrąžino pinigų, o koncertą "kažkada" padarys? Reikia 20 asmenų. Vartotojų teisių advokatas yra. Kaip manot?
Junkimės, tikrai!!!
Jungčiausi dėl pinigų grąžinimo
Taip pat turiu 2 bilietus ir jungčiausi dėl pinigų grąžinimo.
Rasa 2021-06-19 08:25:00
Prisijungčiau, jei dar įmanoma prie grupės dėl pinigų grąžinimo už neįvykusį FK koncertą (pirkti 2 bilietai). [email protected]
Man pinigus už atšauktą FK koncertą grąžino tik po skundo Vartotojų teisių apsaugos tarnybai. Labai nepatikima kontora, įstatymus aiškina kaip jiems patogiau, o ne kaip jie turėtų būti aiškinami, argumentai tokie skysti, kad net vaiko neįtikintų, užtai godumas beribis.. Pasimokiau, daugiau jokių reikalų su šia įmone, net jei ir organizuotų man įdomų renginį. Nes gerai, kol viskas gerai, tačiau jei renginys neįvyksta, tenka sugaišti daug laiko, kad atgautum pinigus, kurie tau priklauso.
Edmundas 2021-08-27 14:02:29
Sveiki, prisijungčiau prie grupės ir aš
Aš prisijungčiau, jei kažkas vyksta arba norėčiau gauti informacijos, kaip atgauti pinigus. Pati įmonė neatsiliepia niekaip. Mano tel. nr +37067444511
ar kas gali isteikti zmoniu grupe, gerai kad butu ir teisininku, kurie ismano si reikala, ir paduoti ieskini i teisma, daug kas prisijungtu.
Renata 2021-07-19 08:48:53
Sveiki, as turiu 2 bilietus, jungciausi.
Turiu 7 bilietus i Il Divo. Jungciausi prie ieskinio…
noriu parašyti savo nuomonę apie Bravo events. Manau, kad ši įmonė naudojasi COVID19 infekcija kaip priedanga negražinti klientam pinigų dėl atšauktų Filipo Kirkorovo koncertų. Biletus pirkau 2020m. Kalėdoms kaip dovaną tėvam, šiai dienai yra 2021 Rugsėjo 1d. Filipo Kirkoravo koncertai atšaukti dėl politinių priežasčių, todėl norėčiau atgauti pinigus. Su įmone susisiekti beveik neįmanoma. Galiausiai susisiekus el.paštu įmonė teigia, kad pinigus gražins per 44d. nuo karantino draudimų panaikinimo, tačiau dar kartą noriu pasikartoti, kad koncertai šiuo metu atšaukti ne dėl karantino ribojimų, o dėl draudimo F. Kirkoravui atvykti į Lietuvą.
Sveiki, prisijungčiau prie grupės ir aš
sveiki, ar jau yra ikurta grupe del pinigu grazinimo uz heivykusi kirkorovo koncerta Siauliuose.
Rasa 2021-06-19 08:25:00
Sveiki, as turiu 2 bilietus, jungciausi.
Raimundas 2021-06-23 12:01:06
Mes du asmenys jungiamės į nukentėjusių grupę
Vadinasi jau esam trys. Gal dar kas jungtųsi?
Mes du asmenys jungiamės į nukentėjusių grupę
Negrąžina pinigų už neįvykusį koncertą jau daugiau nei metus laiko, neatsakinėja į laiškus. Gaila laiko, kurį reikės skirti skolai išieškoti.
Prieš perkant bilietus į renginį siūlau pasitikrinti kas organizatorius ir venkti šios įmonės.
Tiek pasisavino pinigų už koncertą, teks grąžintis teismų pagalba.
Imone negrazina lesu uz isigytus bilietus. Pries metus dainavo daineles apie tuoj tuoj tik rytoj, o jau daugiau kaip 6 men. isvis neimanoma susisiekti ar gauti atsakyma.

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365® ARCHITECTUS | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Žvejyba Kirneilio ežere
Limituotos žvejybos leidimai

Adresas: Ežerų g. 8, Luokesos sen., Kaulakiai, LT-33163 Molėtų r.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; žuvininkystė, žuvies produktai.
Žvejyba natūraliame 57,8ha Kirneilio ežere, Molėtų raj., nutolusiame nuo Vilniaus 60 km. Ežeras Kirneilis intensyviai įžuvinamas lydekomis, šamais ir lynais. Žuvų įvairovė pakankamai didelė, Kirneilyje aptinkama per 15 rūšių žuvys: seliava, šamas, ungurys, ešerys, lynas, karšis, plakis, p. karosas, kuoja, pūgžlys...

Kliūtys dalyvauti viešajame pirkime: kada kvalifikacijos reikalavimai yra neteisėti? 08-09 07:20
Perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų sąlygose gali numatyti tik tokius kvalifikacinius reikalavimus, kurie yra susiję su tiekėjo tinkamumu verstis profesine veikla, ekonominiu ir finansiniu...
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą?
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą? 08-09 07:15
Atostogos – vienas labiausiai laukiamų mūsų metų įvykių. Į jį sudedame daug lūkesčių ir planų pailsėti, patirti naujų įspūdžių, pamatyti naujų kraštų arba tiesiog pasimėgauti ramybe. Kaip leisime...
"Aston Martin" pradeda naują erą: keičia prekės ženklą ir pristato naują ikoniškąjį logotipą 08-09 07:10
Ikoniškasis "Aston Martin" ženklas kelia sparnus į naują įspūdingą erą. Itin prabangių britiškų automobilių gamintojas pristatė naują ir drąsią kūrybinę strategiją kartu pasauliniu rinkodaros...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Bank of America 33,49 -1,38%
AT&T 18,00 -1,91%