Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bravo events, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bravo events

Atsiliepimai apie Bravo events, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Bravo events, UAB

sveiki, ar jau yra ikurta grupe del pinigu grazinimo uz heivykusi kirkorovo koncerta Siauliuose.
Rasa 2021-06-19 08:25:00
Sveiki, gal kuriam nukentėjusių grupę ir bendrai duodam tokią "įmonę" į teismą, kuri negrąžino pinigų, o koncertą "kažkada" padarys? Reikia 20 asmenų. Vartotojų teisių advokatas yra. Kaip manot?
Sveiki, as turiu 2 bilietus, jungciausi.
Rasa 2021-06-19 08:25:00
Sveiki, prisijungciau. Mes i Kirkorovo koncerta turim 4 bilietus, panasy kad pinigus grazinti jie nenori. Jei ka rasykit i emaila liubov28@gmail.com
Raimundas 2021-06-23 12:01:06
Mes du asmenys jungiamės į nukentėjusių grupę
Vadinasi jau esam trys. Gal dar kas jungtųsi?
Mes du asmenys jungiamės į nukentėjusių grupę
Negrąžina pinigų už neįvykusį koncertą jau daugiau nei metus laiko, neatsakinėja į laiškus. Gaila laiko, kurį reikės skirti skolai išieškoti.
Prieš perkant bilietus į renginį siūlau pasitikrinti kas organizatorius ir venkti šios įmonės.
Tiek pasisavino pinigų už koncertą, teks grąžintis teismų pagalba.
Imone negrazina lesu uz isigytus bilietus. Pries metus dainavo daineles apie tuoj tuoj tik rytoj, o jau daugiau kaip 6 men. isvis neimanoma susisiekti ar gauti atsakyma.

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Žvejyba Kirneilio ežere
Limituotos žvejybos leidimai

Adresas: Ežerų g. 8, Luokesos sen., Kaulakiai, LT-33163 Molėtų r.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; žuvininkystė, žuvies produktai.
Žvejyba natūraliame 57,8ha Kirneilio ežere, Molėtų raj., nutolusiame nuo Vilniaus 60 km. Ežeras Kirneilis intensyviai įžuvinamas lydekomis, šamais ir lynais. Žuvų įvairovė pakankamai didelė, Kirneilyje aptinkama per 15 rūšių žuvys: seliava, šamas, ungurys, ešerys, lynas, karšis, plakis, p. karosas, kuoja, pūgžlys...
R-centras
Big Green Egg ir Arctic Spas Lietuvoje

Adresas: P.Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; indai, valgymo įrankiai; keramikos gaminiai; maisto gamyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; restoranų, kavinių, barų įranga.
Oficialus Big Green Egg® atstovas. Kviečiame tapti mūsų prekybos atstovais įvairiuose Lietuvos regionuose. Plačiai pripažintos originalios amerikiečių sukurtos keraminės kepsninės Big Green Egg pirmtakas – senovinis molinis kepimo indas, vadinamas kamado. Kadaise buvęs tik molinis indas su dangčiu, šiandien Big...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"AstraZeneca" vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pasiekė 1 mlrd. Eur
"AstraZeneca" vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pasiekė 1 mlrd. Eur 07-29 21:43
Didžiosios Britanijos farmacijos milžinė "AstraZeneca" ketvirtadienį pranešė, kad jos vakcinos nuo COVID-19 pardavimai pirmąjį pusmetį pasiekė 1 mlrd. Eur.
Rusijos ekonomika pirmąjį pusmetį priaugino 4,6%, birželį augimas lėtėjo
Rusijos ekonomika pirmąjį pusmetį priaugino 4,6%, birželį augimas lėtėjo 07-29 21:23
Per pirmąjį pusmetį Rusija sukūrė 4,6% solidesnį nei prieš metus bendrąjį vidaus produktą (BVP), pranešė Ekonominės plėtros ministerija, remdamasi išankstiniais vertinimais.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

McDonald's 241,78 -1,86%
Starbucks 122,41 -2,87%