Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kristiana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kristiana

Atsiliepimai apie Kristiana, UAB

„Kosmada“, „Go Best“

Parašyk savo nuomonę apie Kristiana, UAB

Nusivylusi klientė
2020-05-25 20:56:01 IP 5f4soc97
Iškilo problemų dėl užsakymo, užsisakinėjau internetu. Tai net į laiškus neatsakinėja...bent jau kažkoks atsakymas ar reakcija būtų...
Nusivilusi klientė
2020-05-22 16:41:25 IP 2eehhfjg
Pritariu kitai klientei dėl užsakymo e-parduotuvėje. Niekam nepatariu užsakinėti ir aš. Teko važinėti kelis kartus į fizinę parduotuvę. Nei pateiktu telefonu atsakė, nei el. paštu atrašė, nei atsiprašė. Šiai įmonei nerūpi visai klientas. Tokio siaubingo aptarnavimo dar neteko matyti.
Nuostabi kvepalų parduotuvė, kuria džiaugiuosi net ir per karantiną! Man siunta atvyko 1 diena vėliau, bet net jei ilgiau būtų vėlavę - tokių prekių verta laukti! Labai pasiilgau konsultantės Gražinos - nuostabus aptarnavimas!
Esu labai patenkinta apsipirkimu Jūsų internetinėje parduotuvėje. Prekes gavau pakankamai greitai, atsižvelgiant į siuntų strigimą mieste, juk visiems tenka palaukti, ypatingai, kad terminalai perpildyti. Siunta kvepia nuostabiai, gavau mėginukų ir net dovanų apsauginę kaukę ! Ačiū, kad rūpinaties klientais tokiu sunkiu momentu !!
Tai buvo mano pirmas ir paskutinis kartas užsakant e-parduotuvėje. Užsakius ir apmokėjus prekes 18 dieną, prisijungus šiai dienai 27 vis dar rodo, kad vykdoma-išrašoma sąskaita. Rimtai, tiek dienų? Prekes pirkau ir rodė, kad jos visos yra, puslapyje nurodote, kad pristatymas trunka nuo 1-4 dienų, tai klausimas kas nutiko mano užsakymui? Nei pateiktu telefonu atsako, nei el. paštu atrašo, balso pranešimai ignoruojami, fb tyli. Tokio siaubingo aptarnavimo dar neteko matyti. Niekam nepatariu užsakinėti.
Labai blogas aptarnavimas e-parduotuveje KOSMADA, uzsakymas buvo suformuotas ir apmoketas, bet jokio pranesimo ir jokio sprendimo del uzsakymo issiuntimo daugiau kai 7 d.d., del pinigu grazinimo taip pat vargas, pinigus negrazina, vilkina...., praso papildomai pateikti duomenys, sunku prisiskambinti, o kai prisiskambini, pranesa, kad perskambins.... ir jokio perskambinimo. Manau toks aptarnavimas -tai nepagarba klientui ir konversijos rezultatas yra labai mazas. Lojalus klientas =geras atnesantis pelna klientas :), labai noreciau, kad atkreiptumete demesi, kad su tokiu aptarnavimu ir abejingumu, galite prarasti daug klientu. Pirkejams tikrai rekomenduociau pasinaudoti kita internetine parduotuve.
tiesiog gėdų gėda, aplenkite šią š*******o kontorą
Tikiuosi tai padės dauk kam, prieš turint su jumis reikalų. Foto skolinta iš LRT portalo.
Bankrutuokit kuo greičiau. https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1152769/zinoma-imone-darbuotojams-pasiule-3-variantus-meluoti-kad-turejo-kontakta-su-serganciaisiais-atostogauti-arba-iseiti
Šiandien užėjau i Kristiana Vilniaus akropolio prekybos centre, apskritai rėtai ten vaikštau, nes nemalonu ten būti, kodėl toms pasikėlusioms merginioms niekas nepaaiškina, kad jos tik pardavėjos:Dieškojau konkrėčios prekės, priekyje stovėjusi mergina pasakė, kad kvepalai, kurių ieškau gale, na gerai galvoju, įdomiai, negu taip sunku parodyti, nuėjusi į galą jų neberadau, teko klausti dar vienos pardavėjos kur tie kvepalai, jie pasirodo visai kitoje vietoje..kažkaip nemaloniai pasijaučiau, negu sunku parodyti, o gal kvepalai ne tokie brangus ir neverta dėl tokių aptarnauti...
Nežinojau, kad perkant internetu kosmadoje neįdeda mėginėlių. Apgailėtina. Atsilikę, už tai ir klientų nedaug turi.
Labai maloni pardaveja, Klaipedos Kristianoje, Vilija ;) Aciu uz meginukus ir dovaneles ;) Alexandria III nuostabus kvapas :)
Esu labai nepatenkinta aptarnavimu.. neatidūs darbuotojai sukėlę nemalonių pojučių. Paprašiau kad suieškotų išsirinktos spalvos lupdažį. Darbuotoja ištraukusi jį pažiūrėjo į numerį apačioje pakuotės ir padavė man. Nusipirkau, o kai atėjo dovanų metas paaiškėjo, kad tai visai ne tos spalvos lupdažis..
Nuostabios panos dirba panoramos Kristianoj, o ypač Ieva! atsakingai ir nuoširdžiai padėjo išsirinkti prekę. Eisiu tik i panoramos Kristiana
Norėjau labai padėkoti Kristiana panoramos konsultantei iš Vilniaus ! Didelis ačiū Daiva už kokybišką ir svarbiausia nuoširdų aptarnavimą ir pagalbą išsirenkant kvepalus! Nebuvau dar sutikusi tokios konsultantės, kuri taip atsakingai ir nuoširdžiai pagelbėjo išsirinkti prekę ! Likau tikrai nustebinta jos nuoširdumu ir žiniomis apie produktus.Visada yra labai malonu, kai darbuotojai yra draugiški, paslaugūs, su šypsenom ir pasiryžę patarti ar padėti. Būtinai grįšiu pas Jūs!
Vakar apsipirkinėjom Kristianoj Kauno Akropolyje. Pardavėja maloniai konsultavo, padėjo. Nemaloniai nustebome grįžę namo ir peržvelgę čekį. Buvo įmušti trys mėginėliai, kaina 0, bet mėginėlių maišelyje nebuvo. Ne tai, kad reikia tų mėginėlių, bet čia elementarus sukčiavimas pardavėjų ar net įmonės. Jei reikia kažką sau pasilikti ar likučius nusirašyt būtų malonu, kad tai darytumėte nesinaudodami pirkėju.
gauti 2% pagalbos, kad galėtumėte sumokėti savo medicinines išlaidas susisiekti selsumat@gmail.com
Panoramos Kristianoje turėjau tikslą - rasti TUOS konkrečios spalvos lūpų dažus, kuriuos buvau nusižiūrėjusi oro uoste. Netikėjau, kad pavyks, bet konsultantė Indrė nuoširdžiai išieškojo visus galimus variantus. Užtrukus gal 20min. reziume įsigijau ne tik lūpų dažus, bet ir dar porą vietoje pamėgintų produktų, praktiškai Indrės dėka. Džiaugiuosi ir pirkiniais, ir maloniu bendravimu su šiltu žmogumi. Tikiuosi, šioje pilkoje komentarų jūroje mano teigiamas atsiliepimas nepaskęs :)

Jūs parašėte atsiliepimą apie įmonę Kristiana, UAB. Komentaras bus pradėtas rodyti viešai, kai paspausite šią patvirtinimo nuorodą: https://rekvizitai.vz.lt/patvirtinti-komentara/250523/abac73bcbe16c098ce99b06486355496/

Įsitikinkite, kad Jūsų komentare nurodyta informacija nėra įžeidžiančio pobūdžio ir melaginga! Stenkitės savo nuomonę pateikti kultūringai ir argumentuotai. Šį komentarą turite patvirtinti per 7 dienas, kitaip jis bus pašalintas.

Taip pat siunčiame nuorodą, jei ateityje norėtumėte pašalinti šį komentarą: https://rekvizitai.vz.lt/pasalinti-komentara/250523/abac73bcbe16c098ce99b06486355496/

Primename, kad savo komentarą galite ištrinti ir be nuorodos. Iš to paties kompiuterio atidarykite įmonės atsiliepimų skiltį ir prie savo komentarų matysite trynimo nuorodą (tik tuo atveju, jei Jūsų kompiuterio IP nesikeitė nuo komentaro rašymo momento).

Komentaro, rašyto 2019-07-17 22:49:49, tekstas:

--------------------------------------------------

Miela, Kristiana... 2019 07 17 diena apsilankymas jusu skyriuje PC Panorama, Vilniuje sukele nuostaba ir tiesa pasakant kulturini soka. Atvykau su drauge, jai gimtadienio proga nupirkti kvepalu...atejus kiek suprantu i nisiniu kvepalu skyriu jis buvo tuscias, pardaveja sedejo ir net neatsistojo mums priejus. Kas nustebino, kad mums priejus pirmas zvilgsnis buvo nuo galvos iki koju, matyt ivertino apranga. Suprantama, eidama i parduotuve rengiuosi pirmiausia patogiai. Matyt, jos isivaizduojamo potencialaus pirkejo neatitikome. Mums pirmoms pasisveikinus, gavome pasisveikinima atgal... pasakeme, kad ieskome kvepalu, atsakymas pas mane cia 500 rusiu kvepalu, pasimeciau ir as! Gal pastebejusi, kad pasikeite mano veido israiska teikesi pasikelti nuo kedes ir paklause drauges: tai bent jau pasakykit ko norit? Nuskambejo balse ir veide pasaipa. Draugei pasakius, kad dar pati neapsisprendusi, nori kazko naujo... net gal iskirtinio... letu zingsniu priejo vienu: gal sitie? Mes atsakome gal? Gal galim pauostyti? Su ironija papurskia, po to nueina prie kitu... na gal dar sie! Negalejau tverti ziuredama i jos veido israiska kele ir juoka, ir pykti! Isejome i kita skyriu, drauge jau man sako, tik tegul niekas neprieina... kaip nors pacios isirinksim.... Na kaip taip galima?! Aisku, priejo konsultante, po to kita jos jau bent kiek draugiskiau pradejo bendrauti, as pradejau juokauti, juk reikejo kazkaip nukreipti drauges demesi ir ja padrasinti jaustis gerai jusu parduotuveje. Taip! Isirinkome! Taip! Nusipirkome! Bet... kita karta, ten tikrai nebesivesiu draugiu noredama nupirkti dovana. P.S. ne apranga pasako apie zmogaus padeti, ir ne isvaizda..., galbut to reiketu ismokyti merginas.

--------------------------------------------------

Įmonių katalogas Rekvizitai.lt
Šįvakar, apie 19:30 užėjome su vyru į Jūsų parduotuvę Panoramoje. Praėjome pro įvairių gamintoju kvepalus ir užėjome į nišinių kvepalų skyrių, kur mano vyras, žinodamas, kad kvepalus renkuosi ilgai, prisėdo ant foteliuko, kuris, kaip mes galvojome tam ir yra skirtas. Prie jo priėjusi konsultantė Irma pasakė, kad šį vieta nėra poilsio zona, vyras žinoma suglumo nesupratęs ar jam pasigirdo, perklausė "kaip sakėte?"ir Irma pakarotojo tą patį. Aš nugirdus šį pokalbį įsikišau, paklaususi kodėl vyras čia negali sedėti kol aš renkuosi, ji pasakė, kad mat aš jau ne pirmą kartą ateinu ir negaliu išsirinkti kvepalų, bet ar ne tam yra skirti kvepalų mėginėliai, kad žmogus galėtų rinktis? Dažniausiai kveplaus perku Creme de la creme, konsultantės visada, nesvabu kelintą kartą ateini padeda, konsultuoja, pataria, tuo tarpu į Kristiana, panašu, užeiti daugiau nei kartą negalima. arba ateini ir išsirenki, arba nebesi laukiamas. Na labai keista. Aptarnavimas tiesiog siaubingas. Linkiu pasitempti.
Vilnius, Panoramos Kristiana.
Įvyko taip, kad nusipirkau ne tuos kvepalus. Jie buvo rinkinyje, pardavėja patikino, kad tie patys kurie yra stende. Pasitikrint, nepasitikrinau iki kol negrįžau namo. Visgi buvo ne tie. Nutariau tiesiog grįžti ir pasikeisti, nes ta pakuotė tik liesta buvo. Vietoje vadovė priimė prekę ir vedė duomenis kai prie jos priėjo kita pardavėja kuri vakar priimė apmokėjimą ir pradėjo staiga priėjo mane atpažinus pardavėja ir piktai man pradėjo sakyti, kad aš pati tą prekę vakar pasiimiau ir ką aš čia dabar darau? (Į parduotuvę buvau užsukusi du kartus, vieną kartą apsižiūrėti ir tuo metu gavau pagalbą, kitą kartą atėjus jau žinojau ką imsiu ir žinoma iškart tą prekę radau ir paimiau) pirmo mano apsilankimo konsultantė žinoma nematė, nes aptarnavo kita. Viskas baigėsi taip, kad jaučiausi išeidama kaip v***s ir dar nužiūrėta piktais žvilgsniais. Jau nebesvarbu ar konsultantės ar mano kaltė buvo, visi juk darome klaidų, bet TAIP elgtis su žmogumi? gerai, pasakykit kad gal bonkutė jau buvo atkimšta ir nebegalite pakeisti, suprasiu. Bet nusipirkus, dar brangesnę prekę būt išlydėtai su panieka yra absurdiška.
vakar apsilankiau Kristianoje pc Panorama, rinkausi kvepalus, labai nemalonus aptarnavimas, N kartu prieina skirtingos konsultantes ir paklausia ar nereika pagalbos, pasakai, kad ne, tai visa grupele konsultanciu vaikstineja is paskos, kvepuoja i nugara, snekasi apie savo telefonus ir facebookus, ziuri nemaloniu zvilgsniu, lyg butu labai nepatenkintos, kad cia atejau ir noretu, kad greiciau iseiciau is parduotuves. Neimanoma atsipalaiduoti sitoje parduotuveje, ramiai issirinkti prekes.Istikruju cia jau ne pirmas kartas lankantis Kristianoje su tokiu "aptarnavimu". Susitvarkykite klientu aptarnavima.
Mažeikių "Kosmados" aptarnavimas geras, tačiau pasirinkimas tikrai menkas. Norėdamas pirkti kvepalus net pauostyti negali, nes kai kurių kvepalų neturi testerių. Pirkdamas prekių ir už nemažą sumą mėginėlių negausi, nors kartais nemokami mėginėliai įmušami į čekį. Paprašius pardavėjų mėginėlių visad teisinasi, kad jų negauna. Norint išsirinkti pudrą - didelis šansas, kad neišsirinksi, nes pvz. Pupos pudros atspalvių turi tik kelis. Ir vėl pasiteisinimai, kad ne viską gauna. Labai prašyčiau atsižvelgti į faktą, kad Mažeikiuose kosmetikos parduotuvių ir taip nedaug, kad įmonė užtikrintų prekių asortimentą ir vertintų lojalius klientus.
Si ketvirtadieni apsilankiau Panoramos “Kristiana” parduotuveje, nes is Klaipedos buvo paprasyta kad atidetu swarovski apyranke, atejus ii parduotuve priejau prie pardavejos Kristinos ir paprasiau, kad paduotu mano vardu atideta apyranke, paprasiusi, kad uzsegtu apyranke pardaveja atsisake ta daryti pasakiusi kad Jus pati uzsisegite, kazkaip idomiai nuskambejo, tada paklausiau, kaip man ja reikes susimazinti nes ji man buvo didoka, pardaveja atsake nezinau ir tiek, tada pasakiau gerai viska susizinosiu pas Klaipedos mergaiciu dirbanciu “Kristiana”. Aptarnavimas pardavejos vardu Kristina tragiskas, tik nelabai suprantu kaip dirba toki darba ko paprasysi to negausi! Klaipedos mergaiciu “Kristiana” kolektyvas nuostabus, visada patars, pakonsultuos ir visada iseinu su sypsena, ko negaliu pasakyti apsilankiusi Vilniaus Panoramos Kristianoj!
Vakar buvau Gedimino pr. Kristianoje, žmonių nebuvo, aš viena dairiausi didžiausioj parduotuvėj. Kai galiausiai nusprendžiau ieškoti pagalbos, nes niekas nepriėjo, konsultantė demonstratyviai nusisuko į ką tik atėjusį vyrą, pro mane, jau besižiojančią klausti, praėjo net nepažiūrėjusi, tarsi pro daiktą. Matyt, kuprinė ir sportinė striukė sukūrė įspūdį jai, kad nesu verta apsipirkti tokioje parduotuvėje. Rekomenduočiau labiau gerbti VISUS klientus.
Kaip ir suprantama, kad dabar Kalediniu dovanu metas, taciau tuo metu kai buvau Vilniaus Akropolio Kristianoje zmoniu beveik nebuvo, kelios klientes kuriomis buvo uzsiemusios kitos darbuotojos na ir as, kuri blaskiausi po parduotuve nes reikejo pagalbos.Visa laika salia manes buvo darbuotoja kuri stovejo be darbo ir labai nepatenkintu zvilgsniu apziurejo kai priejau ir paklausiau ar galiu Jusu paprasyti pagalbos. Nemalonus bendravimas, patarimo visiskai jokio, blogiau nei turguje... Manau verta susimastyti panelei : Ar darba kuri dirba tikrai skirtas jai ir aplamai ar patinka kur ji dirba, nes darbas susijes visu pirma su zmoniu bendravimu. Atvykau i parduotuve butent konsultacijos, taciau padariau isvydas kad perkant internetu liksiu labiau patenkinta ir neteks man matyti ta negatyva darbuotojos akyse... :) Apsilankymo data 2018 - 12- 09 vakaras.
Šiandien nuėjus (~ 19h) į Akropolio Kristiana ieškoti draugui dovanos (kvepalų), nesulaukiau jokios pagalbos, konsultantės 4 stovėjo prie kasos ir sau smagiai kalbėjosi, o kita konsultantė dirbo prie makiažo, tvarkėsi.. nei viena ne pasisveikino.. Ieškojau kvepalų ilgai rinkausi, pagalbos nesulaukiau, klientų parduotuvei buvo nedaug, tad manau kad galima pastebėt jog klientė ieško, gaila... Neišsirinkau kvepalų, ir kita kartą tikrai jau neisiu į Kristiana, kad ir kaip ji man patinka. Tikiuosi bus padarytos išvados, ir bent kiti klientai liks aptarnauti, nes juk toks konsultančių darbas. Sėkmės! :)
Tik geriausi atsiliepimai apie Akropolio Kristiana. Merginos labai paslaugios, kompetentingos, labai padeda išsirinkt, atsižvelgia į pageidavimus. Prekės labai kokybiškos, kaip niekur kitur Lietuvoje. Dėl sukurtos atmosferos ten visada miela tiesiog užeit ir... dažniausiai kažką puikaus nusipirkt. Ačiū, sėkmės didžiausios!
Simona 2018-10-30 09:51:01
Lina, visi Swarovski auskarai turi dvejų metų garantiją, Kristianos merginos visada labai operatyviai esant gamykliniam brokui auskarus keičia į naujus tokius pačius, jūs kartu su auskarais turėjote gauti garantinę kortelę, prie jos dažniausiai prisega kvitą arba kažkokį štampą uždedą, nuo pirkimo du metai galioja, pati esu pora kartu jau pasikeitusi, nes tik kokia akute iškrenta ir nunešu, kartais jei vietoje neturi atveža iš kitos parduotuvės, labai patogu, pabandykite. :)
O jei Swarovski mėgstate jūs turėtumėte žinoti, kad jie nenaudoja savo papuošaluose jokiu tauriųjų metalų. :)
Bet kažkodel tai turiu tokiu papuošalų kurie nedirgina... o konsultantė tiesiog melagė
Lina 2018-07-17 14:01:16
Balandzio menesi Kauno akropolyje draugas pirko dovanu auskariukus su swaroski. Jis klause ar jie sidabriniai. Pasake kad taip. Tad sakykite, kur rasti praba, ir kodel tinsta ausys nuo tokio "sidabro"? Ar konsultante neismano ka parduoda ar tiesiog reikejo prakisti? Auskarai vis tik ne pigus ir net ne sidabriniai. Labai didele geda jums pardavinet tokiu daiktus. Pardaveja vardužš Neringa
Ilgą laiką esu Kristianos klientė. Bet manau, kad daugiau nesilankysiu.
Praeita savaitę buvau OZO parduotuvėje. Daugiau klientų nebuvo. 4 pardavėjos konsultantės (ale) Kalbejosi tarp pusavyje ir nei viena nesiteikė man padėti, net jokio dėmesio neatkreipė, lig bučisu tuščia vieta, o man labai reikėjo pagalbos.
Šiandien buvau Panoramas, tai dar blogiau. Priėjau prie konsultantės, pasakiau, kad man reikia pagalbos išsirenkant prekę. Tai ji pasakė neturiu laiko ir nuėjo toliau, apėjo ratą aplink vieną stenda, atsistojo ir sau toliau ramiai stovėjo.
Gal įmonei reikėtų daryti išvadas???????
Nusivylus kliente
2018-03-25 20:50:42 IP 2ju3kvqg
Likau labai nusivylus siandienos apsilankymu akropolio kristianoj (tarp 18-19val) kai apsilankymo metu aptarnavo auksta tamsiu plauku pardaveja. Atejau issirinkti nisiniu kvepalu, paklausus ar turit ka panasaus i creed kvepalus aventus, pasake viena zodi ‘Ne’. Spoksojo labai nemaloniai, stovejo salia, paklausta apibudint ingridientus nisiniu kvepalu, pasake viena zodi “vaisiniai”. (Ir viskas??? Galetu dirbti iskalbingesnes pardavejos ir labiau butu nusiteikusius parduoti produkta) Toliau seke, ”ne”, gerai, prasau”. Antras kartas kai akropoly ta pati pardaveja aptarnauja, ir visa laika kalbedama neziuri i akis, atsakineja tik paklausus po viena zodi, toks jausmas, kad baisiausiai nekencia savo darbo arba tam tikru klientu. Zinoma, po tokio aptarnavimo isejau nieko nenusipirkusi..Tokio lygio parduotuve, o toks personalas..Geda, kad dar tebelike tokiu pardaveju siais laikais..
Dirbau šioje įmonėje apie metus. Pradėjau dirbti, kol baiginėjausi studijas ir šiek tiek po jų baigimo. Tiesą sakant, likau sužavėta, kaip įmonė stengiasi dėl kliento, savo vardo ir darbuotojų. Mokymai, indėliai į darbuotoją, tai ištiesų šiuolaikiškos įmonės būtinybė. Kalbant apie valdžią, galbūt negaliu kompetetingai vertinti, kadangi niekada jokių konfliktų nebuvo, galbūt jiems atsiradus, nuomonę pakeisčiau, bet kol kas tik geriausi atsiliepimai. Kiek esu dirbus prekyboje, nekvalifikuotą darbą, tai darbas UAB KristiAna buvo vienintelis, kuriame teko išmokti ko nors naujo ir patobulėti.
Daug metų lankausi KRISTIANOJE. Esu patenkinta viskuom. Sėkmės Jums!
Prekiauja neoriginaliais kvepalais...Pirkau draugui, kuris gyvena Ispanijoje, dovana...Tai jo pirkti kvepalai Ispanijoje visiskai skiriasi nuo mano pirktu is Kosmados...Kvapas ne toks ir jie nelaiko...Niekam nerekomenduoju...
Jeigu norite apsipirkti už 170 € ir negauti net klausimo "kokių meginėlių norėtumėte?" - jums į Kristianą.
apsilankiau ozo18 prekybos centre kristianoj, kurioje nusipirkau preke, ir dave man megineli, kuri namie isbandziau. Labai patiko, tad nusprendziau ateiti pasiteirauti kokia kaina. Izengus i parduotuve pasisveikinau, bet i mane nekreipe visiskai demesio, viena mergina sedejo, o kita stovejo snekuciavosi, priejus arciau, pasiteiravau prekes, labai buvau nemaloniai aptarnauta, paklausus ar galetu duoti megineli dar, nes noretu kolege isbandyti, bet padare tokia veido israiska ir savo atsakymu, kad net nesinorejo ir pirkti pas ta pardaveja. Apsilankymas buvo antras 22d 11val.
Visada su vyru apsiperku Vilniaus Akropolio Kristianoj.Smagu, kad po itemptu darbu galim uzsukti i sia grozio oaze.Darbuotojos saunios, visada parodo vis atsiradusias naujoves ar padeda pasirinkti ieskomu kvapu.
Kristianoj aptarnavimas prastas. Pardavejos pagal kazkokius kriterijus ivertina kliento isvaizda ir nusprendzia, kiek verta su juo but maloniu. Mokant gerokai brangiau nei galima nusipirkti internetu, galetu but ir malonesnes. Na ka gi, po keliu apsilankymu, daugiau nebeuzsuku. Renkuosi orginalia kosmetika ir kvepalus, pirkdama internetu ir dar gerokai pigiau.
Šiandien apsipirkinėjau Kauno Akropolio Kristianoje.
Nuostabi konsultantė, nu taip patiko aptarnavimas, kad dar išėjus iš parduotuvės su drauge kalbėjomės, kokia nuostabi pardavėja. Konsultantės vardas Ernesta. Ačiū :)
Klaipedos akropolio KRISTIANOJ pirkau parfuma Keiko Mecheri PEAU DE PECHE. Konsultante itikino, kad ilgai isliekantis kvapas tai susigundziau nors kaina 150e, bet kvapas pakerejo.Gryzusi namo laukiau vyro pasikvepinusi nauju kvapu taciau vyras nepajuto jokio kvapo.Aromatas isgaruoja valandos begyja nors raso parfumas ir sudetis atitinka parfuma.Tik nesuprantu uz koki kvapa mokejau 150euru.Gryzau i parduotuve su pretenzija man pasiule rasyti skunda.Kvapo nejaucia ir kiti aplinkiniai.Ka daryti?
Net nustebau, kai perskaičiau tiek neigiamų atsiliepimų. O man labai patiko aptarnavimas Kauno Akropolyje. Džiaugiuosi, kad niekas įkyriai nesekioja iš pasko, o atėjus pasisveikina ir leidžia apžiūrėti, Man padėjo vadovė, tai paliko patį geriausią įspūdį.
Merginos prieš rašydamos komentarus, tai gerai pagalvokite ar tikrai buvote tiek įskaudintos, , ,
puikus aptarnavimas kristana Gedimino prospekte.geriausias pardavejas Andrius- visada moka patarti- Tusciomis niekada neiseini.
kai ateinu, visads ieskau, ar jis dirba ir paprasau, kad paderu issirinkti butent jis. Puikiausias konsultantas kuri esu sutikus
Labai dekoju uz greita pristatyma ir kokybiskas prekes.
Geru Svenciu!:_)
Siandien teko apsilankyti Kaune, Megos Kristianoje... Prisiekiu sau, daugiau as ten gyvenime kojos nekelsiu ir visiem taip pat patarsiu. Atejau, noredama issirinkti makijazo pagrinda. Prisistacius konsultantei pasakiau ko ieskau ir paminejau, kad mano oda sausa, tai pagrindo noreciau nesausinancio oda, labiausiai domina MAC firmos produktai. Ji pasake, kad pati yra kosmetologe, kad as pirma savo sausuma odos turiu susitvarkyti, o pudra man jokia nepades. Ir ji man aplamai nieko negali pasiulyti. (pas mane tikrai nera toookia sausa oda, as ja lb rupinuosiu, pries pora savaiciu dariausi pieno rugsties veido valyma, veido pilingas yra daromas karta i savaite, naudoju tik drekinamus kremus ir t.t.ir jei buciau pati neminejus koks veido tipas mano yra, manau mano sausesnes veido odos ji net nebutu pastebejus.) Paskui nuvede prie kazkokios pigios parfumerijos stendo ir sake, nu jums, nebent tai...nu kagi. Aciu. Taip ir isejau netekus zado. Pardaveja zemiausio lygio. Maza, sviesi, rusvais skruostais. Aciu jums. Tikiuosiu nedirbsite ten ilgai.
Šiomis dienomis buvau apsilankiusi Kauno Akropolio Kristianoje. Likau apakus. Darbuotojos labai nemalonios, nespėja dirbti, prie kasos kramto gumas. Pardavėja nekreipė dėmesio į mane, ignoravo. Tikrai daugiau ten nesilankysiu, nors tą dieną ir apsipirkau, bet tai buvo paskutinis kartas.
Sveiki, siandiena lankiausi Kristiana parduotuvej oze, nemalonei bendravo pardaveja, paprasiau meginelio kremo, norejau isbandyti nauja atsiradusi krema veidui ji man pasiule pirkti meginuka uz 1, 19 indelije nors turejo tuos standartinius meginukus kuriuos visur dalina nemokamai:) tai teko pirkti dienini ir naktini tai meginuko idejo tiek kad uzteko tik vienai pusej veido dieninio ir naktinio irgi tiekpat ar tai nekeista tai arba ispekit pirkejus, kad pirktu iskart po du indelius arba jai jau parduodat tai dekit tiek kad zmogus galetu isbandyti.Tokia parduotuve prabangi o meginukus parduodat uzdarbiaujat, juokinga.
Sveiki, esu nuolatine jusu kliente, labai patinka jusu parduotuviu tiklas visoje lietuvoje, aptarnavimas tobulas visada pasitinka su sypsena.bet nesenai lankiausi jusu parduotuveje Megoje Kaune. As ten einu kiekviena savaite. Visada zinau kad atejus i sia parduotuve sutiks mane su sypsena iki siol.. Pas jus pastebejau nauja kolektyvo nare, norejau pasakyti kad ji labai issiskyria is viso paneliu, yra nelabai mandagi ir nelabai supranta kur dirba. Aptarnavimas : maziau nulio. Apie kosmetikos produktus nieko neismano. Su klientais nesisveikina. Tikrai nusivyliau kad jusu kolektyve dirba toks zmogus, nemanau kad ji atitinka Kristianos lygi... Isejau tusciomis rankomis ir bloga nuotaika. manau jus turetumet atkreipti demesi idarbinat naujas paneles kad turetu bent jau minimalu mandagumo issilavinima ir is supratima apie kosmetika. (panele apie kuria rasau yra neauksta, rudu akiu,)tikiuosi issiaiskinsit kuri ir atkreipsite demesi.parduotuveje lankiausi 2016.08.05

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

"BaltCap" fondas už 13,6 mln. Eur atnaujins mokyklas Kauno rajone
"BaltCap" fondas už 13,6 mln. Eur atnaujins mokyklas Kauno rajone 05-27 15:32
Didžiausio Baltijos šalyse privataus fondų valdytojo "BaltCap" fondas "BaltCap Infrastructure Fund" ir Kauno rajono savivaldybė pasirašė 15 metų trukmės viešosios ir privačios partnerystės (VPSP)...
Kiniškos kameros pavojingos saugumui: ministras sako, kad riziką galima valdyti
Kiniškos kameros pavojingos saugumui: ministras sako, kad riziką galima valdyti 05-27 15:15
Kinijos gamintojų "Hikvision" ir "Dahua" vaizdo stebėjimo kameros turi saugumo spragų, leidžiančių nesunkiai prisijungti prie jų per nuotolį ir vykdyti stebėjimą, teigia Nacionalinio kibernetinio...
"Sodrai" leista naudoti 606 mln. Eur rezervą
"Sodrai" leista naudoti 606 mln. Eur rezervą 05-27 15:00
Vyriausybė pritarė siūlymui leisti "Sodrai" naudoti per dvejus metus sukauptą 606 mln. Eur rezervą, lėšas skiriant pensijoms, ligos, motinystės, nedarbo ir kitoms išmokoms.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%