Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kristiana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kristiana

Atsiliepimai apie Kristiana, UAB

„Kosmada“, „Go Best“

Parašyk savo nuomonę apie Kristiana, UAB

Šįvakar, apie 19:30 užėjome su vyru į Jūsų parduotuvę Panoramoje. Praėjome pro įvairių gamintoju kvepalus ir užėjome į nišinių kvepalų skyrių, kur mano vyras, žinodamas, kad kvepalus renkuosi ilgai, prisėdo ant foteliuko, kuris, kaip mes galvojome tam ir yra skirtas. Prie jo priėjusi konsultantė Irma pasakė, kad šį vieta nėra poilsio zona, vyras žinoma suglumo nesupratęs ar jam pasigirdo, perklausė "kaip sakėte?"ir Irma pakarotojo tą patį. Aš nugirdus šį pokalbį įsikišau, paklaususi kodėl vyras čia negali sedėti kol aš renkuosi, ji pasakė, kad mat aš jau ne pirmą kartą ateinu ir negaliu išsirinkti kvepalų, bet ar ne tam yra skirti kvepalų mėginėliai, kad žmogus galėtų rinktis? Dažniausiai kveplaus perku Creme de la creme, konsultantės visada, nesvabu kelintą kartą ateini padeda, konsultuoja, pataria, tuo tarpu į Kristiana, panašu, užeiti daugiau nei kartą negalima. arba ateini ir išsirenki, arba nebesi laukiamas. Na labai keista. Aptarnavimas tiesiog siaubingas. Linkiu pasitempti.
Vilnius, Panoramos Kristiana.
Įvyko taip, kad nusipirkau ne tuos kvepalus. Jie buvo rinkinyje, pardavėja patikino, kad tie patys kurie yra stende. Pasitikrint, nepasitikrinau iki kol negrįžau namo. Visgi buvo ne tie. Nutariau tiesiog grįžti ir pasikeisti, nes ta pakuotė tik liesta buvo. Vietoje vadovė priimė prekę ir vedė duomenis kai prie jos priėjo kita pardavėja kuri vakar priimė apmokėjimą ir pradėjo staiga priėjo mane atpažinus pardavėja ir piktai man pradėjo sakyti, kad aš pati tą prekę vakar pasiimiau ir ką aš čia dabar darau? (Į parduotuvę buvau užsukusi du kartus, vieną kartą apsižiūrėti ir tuo metu gavau pagalbą, kitą kartą atėjus jau žinojau ką imsiu ir žinoma iškart tą prekę radau ir paimiau) pirmo mano apsilankimo konsultantė žinoma nematė, nes aptarnavo kita. Viskas baigėsi taip, kad jaučiausi išeidama kaip v***s ir dar nužiūrėta piktais žvilgsniais. Jau nebesvarbu ar konsultantės ar mano kaltė buvo, visi juk darome klaidų, bet TAIP elgtis su žmogumi? gerai, pasakykit kad gal bonkutė jau buvo atkimšta ir nebegalite pakeisti, suprasiu. Bet nusipirkus, dar brangesnę prekę būt išlydėtai su panieka yra absurdiška.
vakar apsilankiau Kristianoje pc Panorama, rinkausi kvepalus, labai nemalonus aptarnavimas, N kartu prieina skirtingos konsultantes ir paklausia ar nereika pagalbos, pasakai, kad ne, tai visa grupele konsultanciu vaikstineja is paskos, kvepuoja i nugara, snekasi apie savo telefonus ir facebookus, ziuri nemaloniu zvilgsniu, lyg butu labai nepatenkintos, kad cia atejau ir noretu, kad greiciau iseiciau is parduotuves. Neimanoma atsipalaiduoti sitoje parduotuveje, ramiai issirinkti prekes.Istikruju cia jau ne pirmas kartas lankantis Kristianoje su tokiu "aptarnavimu". Susitvarkykite klientu aptarnavima.
Mažeikių "Kosmados" aptarnavimas geras, tačiau pasirinkimas tikrai menkas. Norėdamas pirkti kvepalus net pauostyti negali, nes kai kurių kvepalų neturi testerių. Pirkdamas prekių ir už nemažą sumą mėginėlių negausi, nors kartais nemokami mėginėliai įmušami į čekį. Paprašius pardavėjų mėginėlių visad teisinasi, kad jų negauna. Norint išsirinkti pudrą - didelis šansas, kad neišsirinksi, nes pvz. Pupos pudros atspalvių turi tik kelis. Ir vėl pasiteisinimai, kad ne viską gauna. Labai prašyčiau atsižvelgti į faktą, kad Mažeikiuose kosmetikos parduotuvių ir taip nedaug, kad įmonė užtikrintų prekių asortimentą ir vertintų lojalius klientus.
Si ketvirtadieni apsilankiau Panoramos “Kristiana” parduotuveje, nes is Klaipedos buvo paprasyta kad atidetu swarovski apyranke, atejus ii parduotuve priejau prie pardavejos Kristinos ir paprasiau, kad paduotu mano vardu atideta apyranke, paprasiusi, kad uzsegtu apyranke pardaveja atsisake ta daryti pasakiusi kad Jus pati uzsisegite, kazkaip idomiai nuskambejo, tada paklausiau, kaip man ja reikes susimazinti nes ji man buvo didoka, pardaveja atsake nezinau ir tiek, tada pasakiau gerai viska susizinosiu pas Klaipedos mergaiciu dirbanciu “Kristiana”. Aptarnavimas pardavejos vardu Kristina tragiskas, tik nelabai suprantu kaip dirba toki darba ko paprasysi to negausi! Klaipedos mergaiciu “Kristiana” kolektyvas nuostabus, visada patars, pakonsultuos ir visada iseinu su sypsena, ko negaliu pasakyti apsilankiusi Vilniaus Panoramos Kristianoj!
Vakar buvau Gedimino pr. Kristianoje, žmonių nebuvo, aš viena dairiausi didžiausioj parduotuvėj. Kai galiausiai nusprendžiau ieškoti pagalbos, nes niekas nepriėjo, konsultantė demonstratyviai nusisuko į ką tik atėjusį vyrą, pro mane, jau besižiojančią klausti, praėjo net nepažiūrėjusi, tarsi pro daiktą. Matyt, kuprinė ir sportinė striukė sukūrė įspūdį jai, kad nesu verta apsipirkti tokioje parduotuvėje. Rekomenduočiau labiau gerbti VISUS klientus.
Kaip ir suprantama, kad dabar Kalediniu dovanu metas, taciau tuo metu kai buvau Vilniaus Akropolio Kristianoje zmoniu beveik nebuvo, kelios klientes kuriomis buvo uzsiemusios kitos darbuotojos na ir as, kuri blaskiausi po parduotuve nes reikejo pagalbos.Visa laika salia manes buvo darbuotoja kuri stovejo be darbo ir labai nepatenkintu zvilgsniu apziurejo kai priejau ir paklausiau ar galiu Jusu paprasyti pagalbos. Nemalonus bendravimas, patarimo visiskai jokio, blogiau nei turguje... Manau verta susimastyti panelei : Ar darba kuri dirba tikrai skirtas jai ir aplamai ar patinka kur ji dirba, nes darbas susijes visu pirma su zmoniu bendravimu. Atvykau i parduotuve butent konsultacijos, taciau padariau isvydas kad perkant internetu liksiu labiau patenkinta ir neteks man matyti ta negatyva darbuotojos akyse... :) Apsilankymo data 2018 - 12- 09 vakaras.
Šiandien nuėjus (~ 19h) į Akropolio Kristiana ieškoti draugui dovanos (kvepalų), nesulaukiau jokios pagalbos, konsultantės 4 stovėjo prie kasos ir sau smagiai kalbėjosi, o kita konsultantė dirbo prie makiažo, tvarkėsi.. nei viena ne pasisveikino.. Ieškojau kvepalų ilgai rinkausi, pagalbos nesulaukiau, klientų parduotuvei buvo nedaug, tad manau kad galima pastebėt jog klientė ieško, gaila... Neišsirinkau kvepalų, ir kita kartą tikrai jau neisiu į Kristiana, kad ir kaip ji man patinka. Tikiuosi bus padarytos išvados, ir bent kiti klientai liks aptarnauti, nes juk toks konsultančių darbas. Sėkmės! :)
Tik geriausi atsiliepimai apie Akropolio Kristiana. Merginos labai paslaugios, kompetentingos, labai padeda išsirinkt, atsižvelgia į pageidavimus. Prekės labai kokybiškos, kaip niekur kitur Lietuvoje. Dėl sukurtos atmosferos ten visada miela tiesiog užeit ir... dažniausiai kažką puikaus nusipirkt. Ačiū, sėkmės didžiausios!
Simona 2018-10-30 09:51:01
Lina, visi Swarovski auskarai turi dvejų metų garantiją, Kristianos merginos visada labai operatyviai esant gamykliniam brokui auskarus keičia į naujus tokius pačius, jūs kartu su auskarais turėjote gauti garantinę kortelę, prie jos dažniausiai prisega kvitą arba kažkokį štampą uždedą, nuo pirkimo du metai galioja, pati esu pora kartu jau pasikeitusi, nes tik kokia akute iškrenta ir nunešu, kartais jei vietoje neturi atveža iš kitos parduotuvės, labai patogu, pabandykite. :)
O jei Swarovski mėgstate jūs turėtumėte žinoti, kad jie nenaudoja savo papuošaluose jokiu tauriųjų metalų. :)
Bet kažkodel tai turiu tokiu papuošalų kurie nedirgina... o konsultantė tiesiog melagė
Lina 2018-07-17 14:01:16
Balandzio menesi Kauno akropolyje draugas pirko dovanu auskariukus su swaroski. Jis klause ar jie sidabriniai. Pasake kad taip. Tad sakykite, kur rasti praba, ir kodel tinsta ausys nuo tokio "sidabro"? Ar konsultante neismano ka parduoda ar tiesiog reikejo prakisti? Auskarai vis tik ne pigus ir net ne sidabriniai. Labai didele geda jums pardavinet tokiu daiktus. Pardaveja vardužš Neringa
Ilgą laiką esu Kristianos klientė. Bet manau, kad daugiau nesilankysiu.
Praeita savaitę buvau OZO parduotuvėje. Daugiau klientų nebuvo. 4 pardavėjos konsultantės (ale) Kalbejosi tarp pusavyje ir nei viena nesiteikė man padėti, net jokio dėmesio neatkreipė, lig bučisu tuščia vieta, o man labai reikėjo pagalbos.
Šiandien buvau Panoramas, tai dar blogiau. Priėjau prie konsultantės, pasakiau, kad man reikia pagalbos išsirenkant prekę. Tai ji pasakė neturiu laiko ir nuėjo toliau, apėjo ratą aplink vieną stenda, atsistojo ir sau toliau ramiai stovėjo.
Gal įmonei reikėtų daryti išvadas???????
Likau labai nusivylus siandienos apsilankymu akropolio kristianoj (tarp 18-19val) kai apsilankymo metu aptarnavo auksta tamsiu plauku pardaveja. Atejau issirinkti nisiniu kvepalu, paklausus ar turit ka panasaus i creed kvepalus aventus, pasake viena zodi ‘Ne’. Spoksojo labai nemaloniai, stovejo salia, paklausta apibudint ingridientus nisiniu kvepalu, pasake viena zodi “vaisiniai”. (Ir viskas??? Galetu dirbti iskalbingesnes pardavejos ir labiau butu nusiteikusius parduoti produkta) Toliau seke, ”ne”, gerai, prasau”. Antras kartas kai akropoly ta pati pardaveja aptarnauja, ir visa laika kalbedama neziuri i akis, atsakineja tik paklausus po viena zodi, toks jausmas, kad baisiausiai nekencia savo darbo arba tam tikru klientu. Zinoma, po tokio aptarnavimo isejau nieko nenusipirkusi..Tokio lygio parduotuve, o toks personalas..Geda, kad dar tebelike tokiu pardaveju siais laikais..
Dirbau šioje įmonėje apie metus. Pradėjau dirbti, kol baiginėjausi studijas ir šiek tiek po jų baigimo. Tiesą sakant, likau sužavėta, kaip įmonė stengiasi dėl kliento, savo vardo ir darbuotojų. Mokymai, indėliai į darbuotoją, tai ištiesų šiuolaikiškos įmonės būtinybė. Kalbant apie valdžią, galbūt negaliu kompetetingai vertinti, kadangi niekada jokių konfliktų nebuvo, galbūt jiems atsiradus, nuomonę pakeisčiau, bet kol kas tik geriausi atsiliepimai. Kiek esu dirbus prekyboje, nekvalifikuotą darbą, tai darbas UAB KristiAna buvo vienintelis, kuriame teko išmokti ko nors naujo ir patobulėti.
Daug metų lankausi KRISTIANOJE. Esu patenkinta viskuom. Sėkmės Jums!
Prekiauja neoriginaliais kvepalais...Pirkau draugui, kuris gyvena Ispanijoje, dovana...Tai jo pirkti kvepalai Ispanijoje visiskai skiriasi nuo mano pirktu is Kosmados...Kvapas ne toks ir jie nelaiko...Niekam nerekomenduoju...
Jeigu norite apsipirkti už 170 € ir negauti net klausimo "kokių meginėlių norėtumėte?" - jums į Kristianą.
apsilankiau ozo18 prekybos centre kristianoj, kurioje nusipirkau preke, ir dave man megineli, kuri namie isbandziau. Labai patiko, tad nusprendziau ateiti pasiteirauti kokia kaina. Izengus i parduotuve pasisveikinau, bet i mane nekreipe visiskai demesio, viena mergina sedejo, o kita stovejo snekuciavosi, priejus arciau, pasiteiravau prekes, labai buvau nemaloniai aptarnauta, paklausus ar galetu duoti megineli dar, nes noretu kolege isbandyti, bet padare tokia veido israiska ir savo atsakymu, kad net nesinorejo ir pirkti pas ta pardaveja. Apsilankymas buvo antras 22d 11val.
Visada su vyru apsiperku Vilniaus Akropolio Kristianoj.Smagu, kad po itemptu darbu galim uzsukti i sia grozio oaze.Darbuotojos saunios, visada parodo vis atsiradusias naujoves ar padeda pasirinkti ieskomu kvapu.
Kristianoj aptarnavimas prastas. Pardavejos pagal kazkokius kriterijus ivertina kliento isvaizda ir nusprendzia, kiek verta su juo but maloniu. Mokant gerokai brangiau nei galima nusipirkti internetu, galetu but ir malonesnes. Na ka gi, po keliu apsilankymu, daugiau nebeuzsuku. Renkuosi orginalia kosmetika ir kvepalus, pirkdama internetu ir dar gerokai pigiau.
Šiandien apsipirkinėjau Kauno Akropolio Kristianoje.
Nuostabi konsultantė, nu taip patiko aptarnavimas, kad dar išėjus iš parduotuvės su drauge kalbėjomės, kokia nuostabi pardavėja. Konsultantės vardas Ernesta. Ačiū :)
Klaipedos akropolio KRISTIANOJ pirkau parfuma Keiko Mecheri PEAU DE PECHE. Konsultante itikino, kad ilgai isliekantis kvapas tai susigundziau nors kaina 150e, bet kvapas pakerejo.Gryzusi namo laukiau vyro pasikvepinusi nauju kvapu taciau vyras nepajuto jokio kvapo.Aromatas isgaruoja valandos begyja nors raso parfumas ir sudetis atitinka parfuma.Tik nesuprantu uz koki kvapa mokejau 150euru.Gryzau i parduotuve su pretenzija man pasiule rasyti skunda.Kvapo nejaucia ir kiti aplinkiniai.Ka daryti?
Net nustebau, kai perskaičiau tiek neigiamų atsiliepimų. O man labai patiko aptarnavimas Kauno Akropolyje. Džiaugiuosi, kad niekas įkyriai nesekioja iš pasko, o atėjus pasisveikina ir leidžia apžiūrėti, Man padėjo vadovė, tai paliko patį geriausią įspūdį.
Merginos prieš rašydamos komentarus, tai gerai pagalvokite ar tikrai buvote tiek įskaudintos, , ,
puikus aptarnavimas kristana Gedimino prospekte.geriausias pardavejas Andrius- visada moka patarti- Tusciomis niekada neiseini.
kai ateinu, visads ieskau, ar jis dirba ir paprasau, kad paderu issirinkti butent jis. Puikiausias konsultantas kuri esu sutikus
Labai dekoju uz greita pristatyma ir kokybiskas prekes.
Geru Svenciu!:_)
Siandien teko apsilankyti Kaune, Megos Kristianoje... Prisiekiu sau, daugiau as ten gyvenime kojos nekelsiu ir visiem taip pat patarsiu. Atejau, noredama issirinkti makijazo pagrinda. Prisistacius konsultantei pasakiau ko ieskau ir paminejau, kad mano oda sausa, tai pagrindo noreciau nesausinancio oda, labiausiai domina MAC firmos produktai. Ji pasake, kad pati yra kosmetologe, kad as pirma savo sausuma odos turiu susitvarkyti, o pudra man jokia nepades. Ir ji man aplamai nieko negali pasiulyti. (pas mane tikrai nera toookia sausa oda, as ja lb rupinuosiu, pries pora savaiciu dariausi pieno rugsties veido valyma, veido pilingas yra daromas karta i savaite, naudoju tik drekinamus kremus ir t.t.ir jei buciau pati neminejus koks veido tipas mano yra, manau mano sausesnes veido odos ji net nebutu pastebejus.) Paskui nuvede prie kazkokios pigios parfumerijos stendo ir sake, nu jums, nebent tai...nu kagi. Aciu. Taip ir isejau netekus zado. Pardaveja zemiausio lygio. Maza, sviesi, rusvais skruostais. Aciu jums. Tikiuosiu nedirbsite ten ilgai.
Šiomis dienomis buvau apsilankiusi Kauno Akropolio Kristianoje. Likau apakus. Darbuotojos labai nemalonios, nespėja dirbti, prie kasos kramto gumas. Pardavėja nekreipė dėmesio į mane, ignoravo. Tikrai daugiau ten nesilankysiu, nors tą dieną ir apsipirkau, bet tai buvo paskutinis kartas.
Sveiki, siandiena lankiausi Kristiana parduotuvej oze, nemalonei bendravo pardaveja, paprasiau meginelio kremo, norejau isbandyti nauja atsiradusi krema veidui ji man pasiule pirkti meginuka uz 1, 19 indelije nors turejo tuos standartinius meginukus kuriuos visur dalina nemokamai:) tai teko pirkti dienini ir naktini tai meginuko idejo tiek kad uzteko tik vienai pusej veido dieninio ir naktinio irgi tiekpat ar tai nekeista tai arba ispekit pirkejus, kad pirktu iskart po du indelius arba jai jau parduodat tai dekit tiek kad zmogus galetu isbandyti.Tokia parduotuve prabangi o meginukus parduodat uzdarbiaujat, juokinga.
Sveiki, esu nuolatine jusu kliente, labai patinka jusu parduotuviu tiklas visoje lietuvoje, aptarnavimas tobulas visada pasitinka su sypsena.bet nesenai lankiausi jusu parduotuveje Megoje Kaune. As ten einu kiekviena savaite. Visada zinau kad atejus i sia parduotuve sutiks mane su sypsena iki siol.. Pas jus pastebejau nauja kolektyvo nare, norejau pasakyti kad ji labai issiskyria is viso paneliu, yra nelabai mandagi ir nelabai supranta kur dirba. Aptarnavimas : maziau nulio. Apie kosmetikos produktus nieko neismano. Su klientais nesisveikina. Tikrai nusivyliau kad jusu kolektyve dirba toks zmogus, nemanau kad ji atitinka Kristianos lygi... Isejau tusciomis rankomis ir bloga nuotaika. manau jus turetumet atkreipti demesi idarbinat naujas paneles kad turetu bent jau minimalu mandagumo issilavinima ir is supratima apie kosmetika. (panele apie kuria rasau yra neauksta, rudu akiu,)tikiuosi issiaiskinsit kuri ir atkreipsite demesi.parduotuveje lankiausi 2016.08.05
PREKIAUJA NUODAIS! Kaunas, Akropolis! Truksta zodziu! Preke 2013 pagaminimo (!!!) metu! Senu seniausiai pasibaiges galiojimo terminas!!!

Chanel !!! As gal uz gulincia 3 metus jusu lentynuose pudra sumoku po 60 euru?

Ir Kauno Kristianos konsultantes.. Rasyciau skunda uz aptarnavima. Nera zodziu. Reikejo iki pabaigos viska uzbaigti, su baudomis, adminictracijos atsiprasymais, dovanelemis ir nuolaidomis! Gaila laiko ne buvo. Bet jeigu kita kart bus lygiai toks pat ivykis - garantuoju ne gailesiu laiko ;) reikia juristines veiklos praktika atgaivinti atmintyje :)

Mielos moterys - tikrinkite galiojimo termimus pagal kodus, kiekviena pakuote turi koduka, bet kokios firmos, pilna specializuotu saitu - uzeini i ta tinklakapi, ivedi koda ir matai kada preke buvo pagaminta. Ir kiek liko iki termino pabaigos!

Netingynekit. Cia jusu sveikata.

Pagarbiai, Žana :)
Noriu isreiksti padeka Vilniaus Akropolio, , Kristianos" konsultantei Galinai uz nepriekaistinga aptarnavima!!! Moka parinkti unikaliai dekorativine kosmetika, o ypac likau suzaveta kaip graziai ir skoningai moka isaiskinti ir parinkti kvepalus! Butinai sugrysiu vel! ACIU!
Nemalonus aptarnavimas, nera poreikiu issiaiskinimo, noro parduoti....vertos minimumo ! Tai kalbu apie Kauno akropolio Kristianos pardaveja. NEPASIULO NUOLAIDU KORTELES, KOL PATI NEPAKLAUSIAU NORS TUREJAU.
Esu labai patenkinta greitu prekių pristatymų ir geromis dovanomis. Visiems rekomenduojų.
Su Naujais metais, mielieji, jeigu skaitote tai, kas čia rašoma.. Labai norėčiau sulaukti atsakymo į mano laišką. Labai noriu teigiamo sprendimo mano reikale, nes vis dar labai žaviuosi Kristianos" tinklu, jo įkūrėjais, esu sena klientė, niekada nesu patyrus kažkokų nemalonių situacijų. Sakysit, ko gi noriu. O noriu štai ko. Buvo gražiosios šventės -Kalėdos, kai po eglute ieškom dovanų. Ir mano šeimoje vis dar stebinam vieni kitus dėmesiu ir meile. Bet..atsitik tu man taip, kad vaikinas mano dukrai padovanojo visai jai netinkančius kvepalus, matyt iš nežinojimo...ne visi gi ir susigaudo patys vyrai, o pardavėja gal nepasakė, o gal nebuvo paklausta.. Nuliūdom visi, bet pagalvojau, kad jau kur kur, bet su Kristiana šitą klausimą tikrai išspręsiu.. Vienok...apsirikau... Kvepalai buvo pirkti "Kosmadoje", , o tai, jau ne tai. Žinau, kad įstatymas leidžia nepriimti atgal tokių prekų)nors prekė visai, kaip nuo prekystalio ir su "dokumentais", bet įstatymas palieka teisę pačiam pardavėjui būti žmogiškui r priimti prekę pakeitimui..Dar liūdniau buvo, kai pardavėja man rekomendavo padovanoti kokiam nors nelabai mėgiama draugui, Niekad neperku parfumerijos tokio lygio parduotuvėse, bet, panašu, kad pardavejai ir konsultantai tikrai yra menkai paruošti, netgi išvaizda jau išduoda jų požiūrį į vietą kurioje dirba ir, be abejo, klientą. Kvepalus jaunuolis pirko parduotuvėje Kosmada, esančią Panoramoje, Vilniuje. Ačiū. Būkit laimingi.
Likau labai nepatenkinta megoje esančios Kristianos konsultante. Buvau kitoje parduotuvėje išsirinkus kvepalus ir ten užrašė jų pavadinimą, užėjau į Kristiana paklausiau ar jie turi šiuos kvepalus, parodžiau pavadinimą, bet vietoj to, kad tiesiog būtų normaliai atsakiusi kad neturi jų, pasakė lyg su panieka: "kas čia dabar, ne mes tokių neturim, atėjot čia iš douglas". Kaip supratau, vien kad pamatė kvepalų pavadinimą užrašyti ant douglas lapelio tai taip nemaloniai ir atsakė. Keista kai ateina pirkėjas o net nesugeba tinkamai aptarnauti, vietoj to kad būtų pasiūlius kitokių kvepalų ar pan. Po tokios nemalonios situacijos, tikrai nėbua noro jau ten nė kojos kelti, nesitikėjau tokio aptarnavimo iš taip išaukšrintoa parduotuvės :/
Pačios nuostabiausios pardavėjos yra Šiaulių Akropolio Kristianoje. Visada kantriai pataria, išklauso, tad tapau lojalI jų klientė, nors pati esu ne iš Šiaulių. Klaipėdos Kristianos merginoms dar reikia daug mokytis, nes dėmesio klientui 0
Gryzau atostogu i Lietuva, nuejau i Klaipedos akropolio Kristiana, likau pardavejos apkaltinta, kad apsivogiau. Iskniso rankine, nieko nerado, net nesugebejo islementi atsiprasau. Gal ir tikeciaus tokios kulturos kokioj tai maximoje, bet ne tokioj parduotuveje. Apsisprendziau daugiau i tokia parduotuve niekada negryzti ir informavau pazystamus aplenkti lanku, nes taip kaip man gali nutikti bet kuriam is Jusu. Akivaizdu, kad Kristianos vadovybe nekreipia demesio i klientu nusiskundimus tai bent viena kitas informuokime apie parduotuves kokybe!
Labai dziugu kad tiek metu Kristianoje Gedimino pr. islieka nepriekaistingas aptarnavimas, Nezinau ar keiciasi ten darbuotojai, bet kiek metu ten einu, visada sulaukiu atsakymu i visus savo klausimus, bei visakeriopa pagalba. Labai malonu lankytis, darbuotojai grazus bei mandagus, ko nepasakysi apie Vilniaus akropolio, bei panoramos darbuotojus. Kai kazkas jau minejo, tikrai apziuri nuo galvos iki koju ir eina is paskos, ne del to kad suteiktu pagalba, o del to kad stebeti tave, kad ko nors nenusvilptum!
Pasipiktinusi klientė
2014-12-21 15:15:04 IP 46.249.171.43
Pasipiktinau Kristiana parduotuvės pardavėjomis ir aptarnavimu: Stengiasi įsiūlyti pačią brangiausią prekę apibūdindamos ją kaip pačią tinkamiausią, nors iš tiesų tai ne visiškai atitinką realybę ir vėliau atėjus prekės keisti pareiškia, jog KOKYBIŠKŲ PREKIŲ parduotuvė nekeičia į PIGESNES prekes ir pinigų negražina. Bet mielai siūlo prekę keisti į BRANGESNĘ, bet žinoma kai pasipiktini šiuo pasiūlymu ir dar kartą mandagiai prašai surasti būdą kaip vis dėl to atsiimti pinigus už netinkamą prekę jums ne itin mandagiai paaiškinama, jog esate neteisus ir ši prekė jums visiškai tinka. Turbūt klientas niekada neteisus. Skamba kaip pasityčiojimas tiesa? Tad jeigu norite patirti tą patį ką patyriau aš, maloniai prašome apsilankyti Kristianos parduotuvėje!
Keiskit ofise sekretore/administratore, vista kazkokia...
Labai noriu pasidžiaugti, kad dauguma didelių įmonių, tame tarpe ir Kristiana, jau pradėjo pratinti klientus prie euro kainų. Ir ne šiaip NAUJŲ kainų, o sąžiningų kainų klientų atžvilgiu.
Man kaip gyvenančiai užsienyje, tai labai džiugu, kad pagaliau ir mano šalis žengs tokį svarbų žingsnį pasauliniame kontekste :)
Sėkmės!
Sėkmės!
Perskaičiau apie Kauno Akropolio Kristianos pardavėjas. Tikrai daug tiesos apie prikabų elgesį. Pirkau šampūną, kainą nurodyta, ko gero, eurais, pardavėja išgyrė, kad labai geras. O iš tikrųjų - šlamštas, plaukai veliasi ksip nuo maximinio už 5 litus. O namie pamačiau, kad sumokėjau 99lt. Nors jau būtų nelindus į akis, gal būčiau pamačius kainą ir pagalvojus, ar verta pirkti. Plaukų salone pirkau tris kartus pigesnį ir buvo labai geras
Katrina 2014-07-11 23:48:25
Nusivyliau kvepalu kokybe. Kiek pirkau is douglas viskas buvo saunu. Nusipirkau kristianoje, pareinu, kvapas visai ne toks koks testeryje, praeina valanda, vis dar alkoholio kvapas, specialiai uzsipurskiu ant kitos rankos kelis kitus is douglas pirktus kvepalus, jau po keliu minuciu geliu kvapas. Nesijaute lyg butu spiritas ar kas, o is kristianos, vis dar trenkia spiritu ir ant dezutes dugno dar parasyta arabiskai, kita diena paziurejau douglas parduotuveje tuos pacius kvepalus ir ant dezutes dugno nebuvo jokiu turkisku uzrasu. Na matos tikrai ne is gamintoju jie uzsakineja, kainas kelia, o mes purskiames spiritu ir kaciu sisiuku. Niekad nieko is ten nebepirksiu.
Katrina, kiek Douglas tau sumokėjo kad tai parašytum? :)
Labai juokinga skaityti tokį fake komentarą, kur akivaizdžiai parodai kaip neapgalvotai kuriamos nebūtos istorijos :)
P.S. esant tokiai bėdai žmonės kreipiasi tiesiogiai pas pardavėją, su čekiu, produkto pakuote (su arabiškais rašmenimis - ši eilutė privertė stipriai nusišypsot, gal jei ne ji, istorija ir būtų BENT LAŠELĮ LOGIŠKA) ir išsako savo bėdą.
O tu mažu mažiausiai elgiesi keistai. Tas leidžia suabejoti ar tikrai Kristianoje buvai ar gariūnuose pas tetą Jadzią.
Kažkaip nemoku užsimerkti kai taip be pagrindo juodina. Aš pati pirkau ir pirksiu Kristianoje, nes parduotuvės tikrai šaunios ir konsultantės man visada puikiai pataria ir pasiūlo tinkamų produktų.
VILNIAUS AKROPOLYJE KRISTIANOJE LABAI NEMALONUS APTARNAVIMAS.ATEJOM SU DRAUGU APSIDAYRYTI IR ISSIRINKTI KVEPALU, O PARDAVEJA SU APSAUGINIU PRADEJO MUS NUZIURINETI IR APKALBINETI NEMANDAGIAI.BUVAU SOKE NES NUGIRDAU KAIP PARDAVEJA SAKE KAD TUOI MUS ISVARYSENTI.MANU REIK TOKIUISZMONES ATLEIS IS DARBO.GAILA KAD NEPAZIUREJAU SIU DARBUOTOJU KORTELES.KAIP JUM NEGEDA....
Daugelį metų esu Kristianos klientė, tačiau pastaruoju metu esu vis nustebinama vienokiais ar kitokiais nesusipratimais. Šviežiausias buvo toks, kad sulaukiau iš Kristianos darbuotojos skambučio, kuri gan maloniai pasiteiravo ar norėčiau dalyvauti už savaitės Kauno Akropolio Kristianoje vyksiančiame „Georgio Armani“ dekoratyvinės kosmetikos stendo atidaryme. Išgirdusi mano teigiamą atsakymą darbuotoja pasitikslino adresą ir informavo, kad man bus atsiųstas pakvietimas. Pakvietimą aš gavau, tačiau diena vėliau nei vyko pristatymas. Apžiūrėjusi voką supratau, kad tai ne pašto kaltė, nes ant gražaus juodo voko nebuvo jokios pašto žymos ir tikėtina, kad juos pagal adresatus išvežiojo Kristianos darbuotojas ar kitas asmuo kuriam tai buvo pavesta atlikti........Taigi, kvietime pamačius renginio datą jausmas buvo tikrai nemalonus......Tokiu atveju jau geriau nei skambintų, nei kviestų, nei siųstų......
Klaipedos senamiestis ir taip jau numires, tad nusiplauti Tiltu g-ves KristiAnai langus butu visai neprosal, nes vaizdas toks kad suabejoji ar tik parduotuve neuzsidare....
Paskaičius komentarus, atrodo, kad Kristiana tai kažkoks siaubas. Deja, man joje lankantis taip nepasirodė. Visada mandagiai aptarnauja, pataria ir dovanėlių negaili. Dažniausiai apsiperku Kauno Akropolio arba Megos Kristianoje. Pardavėjos mandagios, malonios, visada pataria. Tik jų dėka atradau La Prairie kvepalus, kuriuos dabar tiesiog dievinu. Nereikia pačioms būti arogantiškoms, tai ir su Jumis bendraus gražiai. Ir toliau ten žadu lankytis :)

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
Spa Babor Cosmetics
Adresas: Juozapavičiaus g. 9A-176, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; spa centrai.
Šiuolaikiniame pasaulyje BABOR cosmetics užsirekomendavo kaip viena patikimiausių kosmetikos prekinių ženklų, turinti savo kosmetikos institutus, bei išskirtinius Spa centrus, tokiuose viešbučiuose kaip Hotel Union Norvegijoje, Al maha Dubajuje, Ritz Carlton Floridoje ir Four Seasons New York. Turėdama daugiau nei...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas 06-20 20:52
Borisas Johnsonas, buvęs Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ministras ir Jeremy Huntas, dabartinis užsienio reikalų ministras, susirungs galutinėje dvikovoje dėl naujojo Konservatorių...
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė"
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė" 06-20 18:03
Alchemija, kai nugaros skausmas ir intymūs prisiminimai sulig kiekvienu aktorių gestu, butaforijos detale, spalviniu sprendimu prieš jūsų akis kas sekundę virsta kūryba, atsitinka vis rečiau...

Kur atostogausite šią vasarą?

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%