Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Krispo, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Krispo, UAB

Atsiliepimai apie Krispo, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Krispo, UAB

Noriu pasidalinti geromis emocijomis kurios aplankė apsilankius Vilniaus akropolyje, jūsų konsultantė Jolanta nuostabus žmogus. Gryšiu dar tikrai čia.
Labai šauni ir maloni konsultantė dirba naujai atsidariusioje Krispo parduotuvėje, Vilniaus Akropoly. Ačiū, kad padedat greitai išrinkti dovanas! Geros prekybos ir gerų klientų! :)
Ačiū už puikų aptarnavimą Kauno akropolio mažoje Krispo parduotuvėlėje dirbančiai konsultantei..Labai šiltas aptarnavimas. Tokios konsultantės visada palieką grįžtamąjį ryšį. (Lankėmes 07.15)
Esu labai patenkinta konsultante dirbančia akropolio antrajame aukšte. Aptarvavimas buvo aukšto lygio, neįkyri ir paslaugi išmano apie produktus, ir parinko būtent man tinkamiausius - buvau sužavėta grįšiu dar ne kartą!
Sveiki, noriu pagirti Kauno Akropolio Krispo konsultantes! Tokio silto, malonaus ir profesionalaus aptarnavimo reiktu gerai paieskoti!! Tikrai sugrisiu dar ne karta! Sekmes!
Laba diena, rašau Jums, nes noriu palikti neigiamą atsiliepimą apie Jūsų parduotuves darbuotojus. Tikriausiai kaip ir visi tikrai mėgau Jūsų parduotuve, įvairus pasirinkimas, geri kvapai na ir ko daugiau reikia, tačiau susidūriau su tikrai nemalonia situacija. Pirmiausia prekes apžiūrinėjau Kauno Akropolyje esančioje parduotuvėje, tačiau norimo kiekio (ml) jie neturėjo ir susisiekę su Megos Krispo parduotuve užtikrino kad ten yra ir mano prekė rezervuos kol atvyksiu. Taigi atvykus į Mega pirkti namų kvapo būtent pasirinkto kiekio (250ml) locherber firmos. Pardavėja įmantriai siūlė pirkti didesnį kiekį. Taigi pasirodo rezervuotos prekės nebuvo. Atsakiau, kad man tikrai nereikia 500ml nes tai didelis kiekis ir nenoriu to paties kvapo turėti ilgai, mėgstu juos keisti. Tada pasake, kad likęs tik vienas buteliukas mano norimo kiekio kaip ekspozocinis, patikino, kad jis naujas ir viskas su juo gerai, tai galbūt man tiktų šis ekspozicinis. Sakau puiku ir norėjau, kad šia preke man parduotų, kaip pati pardavėja sakė, pradžioje kad viskas gerai, bet staiga paklausė ar sau perku ar dovanu. Kai tik buvo pasakyta, kad sau ji iškart kategoriškai pareiškė, kad prekes neparduos. Cituoju: oj tikrai ne, ne aš jums šito net neparduosiu.
Atsiprašau, bet kaip taip galima?! Čia labai nemandagus poelgis, kodėl ji turi nuspręsti kokio dydžio man reikia ir staiga persigalvoti ką parduoda o ko ne. Realiai buvo ipirsta prekė, kurios aš net nenorėjau. Ir buvo teikiami palyginimai, kad čia nedidelis kainos skirtumas, neapsimoka ir pns. Tiesiog manau, kad Jūsų firma turi tikrai gerą vardą, tačiau tokie konsultantai, labai atgrąso žmones. Atėjau nusipirkti vieną produktą kurio noriu, tačiau jo negavau nes pardavėja sumąstė, kad, ne, neparduosiu. Buvau apgauta, tikrai labai nemalonus bendravimas su klientais. Buitiškai tariant apdūmė akis ir tik išėjus supratau, kas per apgavystė įvyko. Žmonių srautas nežmoniškas, tikras chaosas. Realiai net nebuvau supažindinta kokie tie kainų skirtumai, viskas supakuota, įmušta į kasa ir viso gero. Atėjau tiesiog išnaudoti dovanų čekį, maloniai apsipirkti, bet reziume likau minuse. Sugaištas laikas, važinėjimas iš vieno miesto galo į kitą, kuro sąnaudos ir likau su ipiršta preke kurios net nenorėjau ir dar turejau primokėti dvigubai nei planavau. Labai tikiuosi, kad su tokiais darbuotojais bus kalbama dėl jų darbo kompetencijos.
O as noriu palikti gera atsiliepima. Sioje parduotuveje perku jau kuri laika, nusivilti dar neteko. Siandien eilini karta ispakavusi siunta, nusprendziau, kad būtina pagirti Krispo komanda už puiku darba. Siunta visuomet buna graziai, saugiai ir tvarkingai supakuota, nuostabiai kvepia. Toks ispudis, kad supakuota tikrai su meile :) Prekes visada kokybiskos, originalios. Manau Krispo apskritai yra pavyzdys kitoms el. parduotuvėms, kaip turi atrodyti siunta. Sėkmės Jums!
Dažnai apsipirkineju Kauno fizinese parduotuvese, visuomet priekaistu nei produktams (nes jau turiu atsirinkusi “savo”) neturiu, nei kada nors turejau aptarnavimo kokybei.
Bet sikart buvo kazkas ne taip.
Pardavejos malonios.. bet nustebau, kad prekes sudetos belekaip.. seniau kazkaip islaikydavo ta grazu ipakavima net namams, idedavo pabandymu meginuku ar maza dovanele. O dabar tuscia.. nei to “popieriaus” i krispo maiseli.. o jau apie pakvepinima pakuotes net nekalbu. Sausai.. sumete i maiseli ir eik. Suprantu kai perki uz 20€ gali ir siaip paduot tik koki purskaliuka i ranka.. bet dar pasakius kad viena dalis dovanai, tai tikejausi tikrai kazko ypatingesnio… na labai nusivyliau. Gal cia taip akropolyje dirba.. nezinau.. pabandysim kitose - jei pasikartos manau rinksiuos ne fizines parduotuves, kur be to.. galima internetu rasti net keliais eurais pigiau tuos pacius produktus.
Iš privačios pardavėjos, kuri prekiauja KRISPO produkcija nusipirkau kvepalus Black Virgin. Papurškus pasklido tikrai geras kvapas. Pardavėja patikino, kad geri šleifiniai kvepalai, kurie laikosi kelias dienas. Aišku nedvejojus nusipirkau, sumokėjau 67e. Parvažiavusi namo pasikvepinau. Praėjus 10min visiškai neliko jokio kvapo, nei ant rūbų nei ant odos. Daviau pabandyti keliems žmonėms, visi nejuto jokio kvapo. Grįžus pas pardavėją, ji paskambino vadybininkei, tai ši atsakė, kad man covidas. Na labai apgailėtina. Kvepalai už 67e yra vanduo. Nors reklama ir pardavėjai sako priešingai.
Iš elektroninės parduotuvės KRISPO nusipirkau pabandymui dviejų rūšių parfumuotus skalbiklius: Antoine Pour Elle 250 ml ir Antoine Jasmin 50 ml. Išskalbus skalbinius žadėto kvapo nejaučiau, lyginant rūbus jie taip pat neturėjo parfumuoto skalbiklio kvapo. Beje, Jasmin parfumuotas skalbiklis 50 ml KRISPO kainuoja 5 Eur, viena drabužių švaros įmonė prekiauja po 3, 50 Eur. Patarimas - būkite atidūs!!!
Iš internetinės parduotuvės KRISPO įsigijau labai išpopuliarėjusius prancūziškus Antoine prekinio ženklo rūbų skalbiklius ir minkštiklius, kurie kainavo 88 eurus. Šie produktai yra parfumuoti ir po jų naudojimo, rūbai yra lyg pakvepinti kvepalais ir kvapas laikosi iki kito skalbimo.
Deja, gavusi prekę ir ją išbandžiusi likau smarkiai nusivylusi, tiek aš, tiek mano mama, kuriai nupirkau šiuos skalbiklius taip pat, nes kvapo nebuvo jokio, lyg išskalbta su vandeniu.
Iškart kreipiausi į parduotuvę, nes perskaičiau jų taisyklėse, kad nekokybiškos prekės yra grąžinamos. O čia faktas, kad produktas yra nekokybiškas, kaip mane patikino konsultantė - turbūt prasta partija pakliuvo.
Gavau atsakymą iš atsakingo asmens, kad prekės grąžinti negalėsiu.
Kreipiausi į vartotojų teises. Laukiu atsakymo.
Manau ne tokiam parduotuvių tinklui menkinti savo vardą neišlaikant teigiamo kontakto su klientu. Tikiuosi atrasti teisybę.

Asprovita
Vitaflora medelynas

Adresas: Pramonės g. 6, LT-66182 Druskininkai.
Veiklos sritys: gėlės ir dekoratyviniai augalai; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Vitaflora - tai e-medelynas, tiekiantis įvairiausius augalus internetu į jūsų namus ar biurą Lietuvoje ir svetur. Nuo 2013 metų esame pateikę per 35 tūkst. siuntų su augalais. Saugiai pristatome ne tik standartines jų siuntas, bet ir stambiagabarites ar aukštas. Komplektuojame augalus apželdinimo projektams...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

"Luminor": nuotaikos žemės ūkio sektoriuje – geros, tačiau didžiausi iššūkiai laukia smulkiųjų 09-30 10:48
Nepaisant išaugusių sąnaudų ir vis didesnio neapibrėžtumo rinkose, žemės ūkio sektorius šiemet gali džiaugtis geru derliumi. "Luminor" banko duomenimis, šio sektoriaus investicijų ir skolinimosi...
"TGS Baltic" vadovams dovanoja renginių savaitę "Sharp Week: 2030-ieji jau rytoj" 09-30 08:44
Trisdešimies metų jubiliejų mininti advokatų kontora "TGS Baltic" kviečia į tradicinį renginių ciklą verslo lyderiams "Sharp Week", kuris spalio 3–5 dienomis vyks organizacijos biure Konstitucijos...
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos?
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos? 09-30 00:42
Kuo skiriasi tradiciniai bankai ir fintech ar naujieji bankai? Ko reikia vartotojui, kad bankas jo nenustebintų neigiamai ir jam nepridarytų bėdos, pvz., kad neatsitiktų taip, jog klientas negali...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 152,31 +1,55%
Visa 180,06 +0,49%