Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kretingos Ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kretingos Ligoninė

Atsiliepimai apie Kretingos Ligoninė, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Kretingos Ligoninė, VŠĮ

Apie ligonine neturiu jokių nusiskundimu, viskas gerai!!!na bet gauti talonėli pas gyditoja yra misija neįmanoma !!! Talonėlio vaikui pas odos gyditoją negaunu jau du mėnesiai, o vyrui kur serga sunkia onkologine liga pas kardiologa tas pats, , buvo pasakyta skambinkite 9 valanda ryto, paskambinau po 9 val 1 min ir gavau atsakyma talonu nebera, nes gavom tik 5 talonelius, visam mėnesiui 5 talonėliai turbūt juokaujate !!!!!!! O paklausus ka daryti gavau pasiūlymą i kitą ligoninę kreptis, ka daryt tokiu atveju paprastam kaimo žmogeliui !!!!!
Didžiausias nuoširdžiausias Ačiū Kretingos ligoninės chirurgijos skyriaus personalui ir ypatingai gydytojui, traumatologui - ortopedui Juozui Bartusevičiui už meilę darbui ir žmogui. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Mandagus, malonus, švelnus, visada su šypsena. Man buvo suteikta išsami informacija apie traumą, padaryta skubi raktikaulio lūžio operacija, buvau apžiūrėta, nuraminta, išgydyta. Kuo puikiausi atsiliepimai. Sėkmės Jums!
Nu kaip dar Kreringos ligonineja gali dirbti Opulskiene???? Kaip? Nu tokio antžmogio gyvenime nebuvau sutikus!!!!! Grubi! Šaukia, netik ant pacijantu, bet ir ant personalo... Nesuprantu ar jums reik televizija iškviesti, kad darytumet kažka su ta daktare??? Jau senai ja reikejo atleisti. Toki darba dirbdama turi jausti pagarba žmonems, neštukems ir aplamai bedu beturinčiom moterim... Ir dar vedeja.... BAISU!!!! Man asmeniskai nuomone apie ja bloga... Jeigu gyvenime dar pakliusiu pas ja iškarto jos atsisakysiu paslaugu ir gydimo.. neduok dieve pas ja gimdyti.....
Pabuvau vakar baisiausiam filme. Esu nescia 34sav. keturias dienas kietejo pilvas, is ju dvi dienas skaudejo po truputi pilvo apacia, o ta diena, kai nuvykau i akuserijos skyriu, nelabai jauciau judesius. Akuserijos skyriuje, susiduriau su baisia, netaktiska gydytoja Opulskiene. Pasitiko mane jau pikta mimika, pradejo kelti balsa, viska valandomis jei reikejo sudiktuot, kol as mastau, apytiksli laika, ji rekia greiciau mastyk, isvadino neatsakinga moterim, kuriai gyvybe vaiko nerupi, vis minejo, kad as gi ne is kokio misko kilusi, o mieste gyvenu, kodel neatvykau anksciau, pripezejo, kad man jau gresiantis, kaklelis sutrumpejes, nieko pasakyt man neleidzia, as pati pasimetus, galva nuo tokio zeminimo istustejo. Su greitaja ir garsine sirgalke issiunte mane i Klaipeda. Verkiau iki kukciojimo, spaudimas sukilo, visa buvau raudona kaip burokas, stresas neapsakomas. As pati jau gimdziusi, zinau ka turiu jausti jei jau tektu gimdyti. Atvykau, kad pamatuotu tonusus, galbut padarytu echoskopa, patiktrintu kakleli. Bet gavau doze spektaklio, kad vos nemista jau mano vaikas.... Tokias gydytojas tik mest lauk, kurios su zmonemis nemoka bendrauti.
Atvykus i klaipdeda, visi ramiai viska patikrino, joks kaklelis nesutrumpejes, sirdute plaka gerai, padare kraujo ir slapimo tyrimus, echoskopa ir nuramino.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Ramūnui Šuipiui už skubiai ir profesionaliai suteiktą pagalbą Kretingos priėmimo skyriuje. Susižalojau dešinės rankos pirštus. Traumatologas operatyviai viską sutvarkė. Jis yra rūpestingas, atidus pacientui. Gydytojas po 2 savaičių, susiradęs mano tel. numerį, paskambino ir pasidomėjo mano sveikata. Esu dėkinga gydytojui, kad turiu sveikus rankos pirštus. Pagarbiai Audra V.
Šiandien 2017 08 15 6 h ryte su vyru atvykome į priėmimo skyrių, laukiuosi ir turėjau tam tikrų nusiskundimų, budintis gydytojas buvo Gediminas Vaičiūnas, tokio grubaus, pakelto tono, ironiško gydytojo dar nebuvau sutikusi. Piktas, paklausia -atsakau, netinka. Pats nesuprasdamas ko nori klausia to paties keletą kartų, kai pasakai, kad judesius pajutau 19 sav, o dabar 20 jis šaukia ir mojuoja rankomis, datą datą ir su kiekvienu klausimu taip, jokios pagarbos žmogui, tujina, kiekvienas jo sakinys priverčia pasijaust netikele, nesugebančia jam atsakyt taip kaip jis to nori. Kentėjau, tylėjau, kai galiausiai jis vel pašaipiai sumurmejo pasakiau, kad gražintų dokumentus aš pas jį nepasiliksiu nes kelia man stresą širdis daužėsi, rankos drebėjo, o atėjau pagalbos!Tada įėjo mano vyras sako jus nuleiskit toną jau net koridoriuje girdisi ir jau kai atejot akis krapštydamas neišmiegojęs matėsi, kad piktas blogos nuotaikos, o dar šitaip nepagarbiai bendraujat su besilaukiančia moterim. Jis pašoko ir rėkia ka as tau padariau, nenorėjo atiduot dokumentų, sako mano balsas toks, bet ponas turbut neskiria bendravimo kulturos nuo balso tembro. Tiesiog isikišus vyrui jis nuleido balsą, kalbėjo ramiau, liepė man sėst i vietą, bet man užteko to, kad pamatyt kad šitas ponas toli gražu negali dirbti gydytoju juolab su besilaukiančiomis. Pavardės teko klaust keletą kartų, liepė pasirašyt, kad atsisakau jo paslaugų. Šalia buvusi sesutė labai maloni, patare vykti geriau tiesiai į Klaipedos priėmimą, ji mate mano buseną kurią sukėlė Gediminas Vaičiūnas. Bet jos paklausus gydytojo vardo ji nelabai galėjo/norėjo pasakyt (neseniai dirba, beja pavardė tokia pati kaip ir gydytojo).Labai gaila, kad mano miesto ligononinėje šitokie žmonės dirba ir pagalbos tenka ieškot kitam mieste.
svieciausi kretingos poliklinikoje plaucius, grizusi namo ta pacia diena sulaukiau skambucio, kad dingo plauciu nuotrauka.vel turejau vykti sviestis plaucius.vien jau uz moraline zala galima paduoti i teisma.ar taip turetu buti??
Esu labai nusivylusi traumatologu Pociumi, man vakar nueme gipsa po stipinkaulio luzio ir palinkejo darytis paciai mankstas kad istreniruoti ranka, negi nepriklauso jokia reabilitacija?is kur paprastas zmogus gali zinoti ka su ta silpna ranka daryti, belieka tik guglintis.
Nuoširdų AČIŪ tariu mane gydžiusiam gydytojui SLIPKUI PETRUI už sugrąžintą sveikatą, už rūpestingą gydymą. AČIŪ mielas gydytojau! Taip pat širdingai dėkoju mane slaugiusioms slaugytojoms ZITAI, RENATAI, JOLITAI ir visam personalui prisidėjusiam prie mano greito pasveikimo. Sėkmės Jums visiems !
Sveiki, norėjau paklausti kuriems galams reikalingas priėmimo skyrius jei atvažiavus su žmogumi kuris visą naktį karščiavo, kuriam silpna, kuris koseja ir vemia, jam pasiūloma pirmiau užsirašyti pas šeimos daktara nes cituoju:"jei nieko nerasiu turėsi susimokėti"? Kas čia per nesamonė? Už ką mes mokam PSD mokesti jei net elementrios apziuros nesuteikiama?
audronė 2015-08-03 18:12:02
Man teko 2015 birželio 15 d. daryti hallux operaciją.Nors esu iš Klaipėdos pasirinkau operacijai Kretingos ligoninę pas gydytoją traumatologą Ramūną Šuipį.Esu jam labai dėkinga už gydymą, už suprantamą ir aiškų paaiškinimą apie operacijos eigą ir gydymą po jos.Norėčiau padėkoti slaugytojoms kurios po operacijos rūpestingai slaugė.Mane labai nustebino nesavanaudiškas medikų dėmesys pacientui, Džiaugiuosi kad pasirinkau Kretingos ligoninę.
Nors sutikome šį gydytoją kitoje ligoninėje mūsų šeimyna be galo dėkinga jam! Gydytojas Ramūnas Šuipys turi auksines rankas!
Labai nusivyliau registravimo sistema. Kadangi laukiuosi, yra keleta privalomu echoskopu, kuriuos reikia daryti tada kada reikia. Nuejus i registratura paprasiau, kad mane uzregistruotu pas viena ginekologe. Registratutoje sedinti dama piktai atsove, kad neregistruoja siandien, ir liepe ateit pirmadieni po piet. Klausiu kelinta tiksliau ateiti, kad garantuotai gauciau talona, kuris pabreziu-butinas ne profilaktiskai. Atsove, kad nezino. Sakau, gal gali tiesiog i prieki uzregistruoti. Tai atsakymas buvo toks: "ar as ant sienos turiu uzrasyt?!" Vel klausiu kada man ateiti pirmadieni. Gal geriau is ryto? Ji man liepe pasigydyt ir akiu nedraskyti, nes nieko nezino. Tai ir likau prie zmoniu apsaukta, neuzregistruota ir negavau informacijos.
Esu nuliūdusi. Šį komentarą, jei kas ir perskaitys, TIKRAI nesureaguos. Bet savo nusivylimu norisi pasidalinti. Kretingos ligoninė ir yra geriausias Lietuviško paradokso pavyzdys: mokame pinigus, kurių dėka užsitikriname medicininę priežiūrą, tačiau priešingai nei pinigai, ji yra tik iliuzija. Prieš daugiau nei pusę metų norėjau užsiregistruoti pas ginekologę, bet ji išėjo atostogų, o jos pakeisti nebuvo kam. Numojau ranka ir iškeliavau gydytis privačiai, suplojau kelis šimtus litų. Šį kartą ta pati situacija. Dermatologas išeina atostogų mėnesiui ir visas 30d. nebus kas jį pakeis! Nežinau ką daryti, ant kojų susidarę pūliniai plinta dienomis. Mėnesio laukti negaliu, daugiau dermatologų Kretingoje nebežinau... Na ką. vėl ruošiu šimtines privačiam gydymui. Tik kyla klausimas, ką daryti žmonėms, kurie negali sau to leisti? Kurie gyvena nuo atlygio iki atlygio ? Jie moka mokesčius, bet dabar būtų priversti laukti?
Likimas lėmė sutikti jauną ortopedą - traumatologą, Tadą Abelkį, kuris pradžioje mane konsultavo, o vėliau atliko ir kelio sąnario artroskopiją..
Taigi, tokie gydytojai puošia mūsų Kretingos ligoninę.Jų paprastas ir nuoširdus bendravimas, stiprina ir teikia geras emocijas ligoniams, pasitikėjimą šio nedidelio miestelio ligonine ir jos kolektyvu.
Manau, ligoninės vadovybė, turėtų didžiuotis tokiais darbuotojais, o mes, buvę Jūsų ligoniai, tariame nuoširdų ačiū už tai, kad yra tokie geri gydytojai Kretingoje.
Už nuoširdumą dėkojame visam bendros chirurgijos skyriaus personalui ir birželio 23 dieną dirbusiai anesteziologei.Tegul nepavargsta Jūsų širdys, dalinančios gėrį mums, Jūsų ligoniukams.Stiprybės Jums, sunkiame Jūsų darbe.
Teko pirmą kartą atsigulti į ligoninę ir tai buvo Kretingos ligoninės bendrosios chirurgijos skyrius. Nenusivyliau! palata erdvi, švari. Sesutes nuoširdžios, paprašiau nupirkti vaistu, nes vaistinė kitam pastate, už dešimties minučių mano vaistai gulėjo ant spintelės su grąža ir čekiu. Už ką joms širdingas ačiū! Taip pat noriu padėkoti gyd. A. Dementjev ir jo komandai operacinėje už nuoširdų ir profesionalų darbą. Noriu pabrėžti, kad niekam nieko nedaviau ir už nieką nemokėjau, nors man darė operaciją (išskyrus antibiotikus).
Susidurti teko pirma karta su sita ligonine, bet vaizdelis siurpinantis, elgiamasi su ligoniais kaip su zverimis, tokio grubumo neteko nei vienoje istaigoje dar matyti.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Visoje Argentinoje ir Urugvajuje buvo dingusi elektra
Visoje Argentinoje ir Urugvajuje buvo dingusi elektra 06-16 17:18
Dėl didelio elektros tinklo gedimo visoje Argentinoje ir Urugvajuje keletą valandų buvo dingusi elektra. Bendras šių šalių gyventojų skaičius siekia apie 48 mln.
Kokių įgūdžių reikės ateities darbuotojams
Kokių įgūdžių reikės ateities darbuotojams 06-16 15:19
Darbuotojams, norintiems efektyviai konkuruoti su vis labiau darbo rinkoje įsigalinčiu dirbtiniu intelektu, reikia ugdyti tuo gebėjimus, kurių robotai tiesiog neturi.
Turizmo sektoriaus žinutė: atostogų sezonas – su mažiau plastiko
Turizmo sektoriaus žinutė: atostogų sezonas – su mažiau plastiko 06-16 15:16
Vaizdingasis Italijos Kapris nelaukia 2021 m., kai visoje Europos Sąjungos teritorijoje bus uždraustas vienkartinis plastikas ir į salą šių gaminių atsivežusius turistus edukuos baudomis...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%