Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kreditų birža, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kreditų birža

Atsiliepimai apie Kreditų birža, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Kreditų birža, UAB

DIVINE MOON CO-OPERATIVE LOAN COMPANY
2020-03-12 10:49:24 IP 3o65fat7
Attention:
Are you looking for a REAL FINANCIAL LOAN COMPANY to give you loan between 5, 000 Euro and 50, 000, 000 Euro (for a business or company loan, personal loan, home loans, car loan, debt consolidation loans, venture capital, healthcare loan, etc.)
Or have you been denied a loan from a bank or financial institution because of one reason or the other?
Apply now and get real financial loan processed and approved within 3 days.
DIVINE MOON CO-OPERATIVE LOAN COMPANY, we are an "Internationally Accredited Loan Lender" that give REAL FINANCIAL LOANS to individuals and companies in a low interest rate of 2% with your valid identity card or your country international passport for verification.
Our loan Repayment starts 1 (One) year after you have received your loan, and repayment duration ranges from between 3 to 35 years duration.

FOR IMMEDIATE RESPONSE AND PROCESSING OF YOUR LOAN REQUEST WITHIN 2 WORKING DAYS,
Contact us directly through this email: divinemooncooperativeloan@gmail.com

Contact us with the following information:

Full Name:____________________________
City/Zip code:__________________________
Country:_______________________________
Occupation:____________________________
Mobile Phone:__________________________

Send your request for immediate response to: divinemooncooperativeloan@gmail.com

Thank you.
DIVINE MOON
Director.
DIVINE MOON CO-OPERATIVE LOAN COMPANY
Email:divinemooncooperativeloan@gmail.com
saulius valantinas
2016-04-26 16:38:41 IP 1b2ceaqj
sveiki, noreciau informuoti kad kreditu birza savo blogu iprociu nemeta toliau apgaudineja zmones, tokios imones nereikalingos, pelnosi is tu kur ir taip nera lengva zmoniems, visas ju gaunamas pajamas reike arestuoti ir grazinti zmonems.
Sveiki kas galite dasidekite kiek nors, kad šitie kreditoriai būtų sunaikinti ir daugiau neapgaudinėtų veikdami psichologiškai žmonių, kreipkitės visi kas nori su jais kovoti. uzburimai@gmail.com neleiskime jiems pelnytis dažniausiai iš žmonių neišprusimo, ar iš užklupusių nelaimių nesėkmių.
UAB Kreditų birža 2014-09-16 18:16:18
Laba diena, Laima,

Toks puslapis egzistuoja ir puikiai funkcionuoja. Tiesa šiandien ryte turėjome techninių nesklandumų, kuriuos per kelias valandas išsprendėme. Galbūt pataikėte kaip tik tuo metu.

Geros dienos
cia visada tai, nesklandumai tai gedimai... o galiausiai nieko negauni tas pats kas pinigus i bala ismesti...
2015-03-03 12:10:51 IP 4slf1u8l
Siaip 2014-12-14 12:36:27
Atsargiai su sita kompanija.

Jie turi kruva su paskolom susijusiu domainu:
www.kreditubirza.lt
www.kurskolintis.lt
www.suteiktapaskola.lt/
www.visos-paskolos.lt/
www.garantuota-paskola.lt/

Visi jie registruoti prie vieno ir to pacio adreso Taline, kurio Google Maps net neranda, tai gali but, kad ir adresas isgalvotas, arba tycia klaidingai uzrasytas. Vienintelis kontaktas su imone - kazkoks.eu elektroninis pastas.

Imone NERA registruota Lietuvos Banke tarp imoniu turinciu teise teikt vartojimo kreditus.

Jūs esate visiškai teisus. Mums šio svetainės nepriklauso, mes valdome tik vieną svetainę - www.ekreditubirza.lt. Taip pat esame registruoti Lietuvoje ir viešai nurodę savo kontaktus.

Geros dienos!
Atsargiai su sita kompanija.

Jie turi kruva su paskolom susijusiu domainu:
www.kreditubirza.lt
www.kurskolintis.lt
www.suteiktapaskola.lt/
www.visos-paskolos.lt/
www.garantuota-paskola.lt/

Nusivyliau kreditu birža. Tai juoda apgaulė. Netgi menkos pinigu sumos negalima prašyti.
Visos paskolos ira tinginių verslas, kurie nieko nemoka dirbti, kaip kvailinti visuomene.sms, babutės kitū firmų siūlančių imti paskolas, tai jusų kvailinimo bilietas.Evaldas.Paskui juk reikia atiduot, toms iš pišto lauštoms firmoms-kurių pagrindas-apgavystė.
Eiliniai a*******i, susirenka po 35 lt, ir dingsta. jokiu paslaugu neteikia. Reikia pranesti ekonominiu tyrimu tarnybai.
kodel negaunu jokiu pasiulimu is kreditu birzos sumokejau viena karta 35lt o po to vel ateina zinutes kad pildyciau paraiska ir vel kad mokeciau 35lt.
>>>35lt uz Nieka + Erzinatis sms-slamstas. Visos uab (kreditubirza, imupaskola ir tt.) registruotos Soo tn 46-ÄP 12, Tallinn. Del ekreditubirza.lt nesu tikras, bet svetaine veikia labai letai, tai kelia itarima. Nusibodus laukti zmogus eina kitur. Su paskolom be uzstato galit nevargt, joks kreditorius nekreips demesio. O pasiulymus gausite tik su uzstatu, kuriuos lengvai rastumet google. Beveik visi kreditubirza.lt atsakymai i klausimus baigiasi atsiprasome uz nepatogumus, bandykite pildyti paraiska is naujo :D Anksciau ar veliau uztrumpins juos. Nebent moka % reikiamiems zmonems ;) Bet pagal iki debesu isaugusi sms-slamsto kieki manau, kad jiems svyla uodegos ir pries pabaiga arba stiprius suvarzymus nori prisikimsti kisenes. Aciu uz demesi :)
Skaiste 2014-11-07 11:11:25
Žmonės saugokitės!!!! a*******i !!! aš nesuprantu, kaip jiems iš vis leidžia šitaip viešai žmones apgaudinėti!!!!! užpildėm paraišką, pervedėm tuos 35 lt ir ką jūs galvojat, dingo visos ilgaliežuvės siūlytojos, niekas nei ragelio kelia, nei į el.laiškus atrašo, o būsto paskolos prašymas neaktyvotas, tipo perveskit dar 35lt ir tada mes ją aktyvuosime, nu kas per aferos!!!!!! ne tik perspėsiu visus pažystamus, draugus, bet ir paplatinsiu šią info visuose soc.puslapiuose, kad pasibaigtų jūsų vagystės iš paprastų žmonių! manau, vartotojų teisės nepraleis jūsų pro akis, nusiūsiu visus banko išrašus, jūsų pačių siūstus laiškus!!!!!
Tikrai teisybe sakot ir man tas pats buvo!
UAB Kreditų birža 2014-09-15 17:29:42
Jūs rašote apie www.kreditubirza.lt, tai nėra mūsų puslapis ir mes už juos negalime nieko komentuoti. Mums priklauso www.ekreditubirza.lt, pas mus nėra jokio 35 Lt mokesčio.

Taip pat mes nesiuntinėjame jokių SMS ar el. laiškų su reklama.
gal jau nebenusisnekam pas jus dabar skellbiama 35lt mikestis dar anksciau buvo 10lt jus sukuret gal kokias 5 svetaines tik rekvizitai tie patys ir saskaitos..a******u GAUJA IR TIEK.
UAB Kreditų birža 2014-09-29 16:12:31
Jūs turbūt padarėte ši pavedimą www.kreditubirza.lt puslapyje, tai nėra mūsų įmonės puslapis. Todėl už jį atsakyti negalime.
tai jus ir atsiuntet i email www.kreditubirza.lt sask. apmokejimui, o veliau sakot kad cia ne musu puslapis !!! a*******i !!!
Laba diena. Be jokių įspėjimų ar prašymų gavau reklaminę žinutę į mobilųjį telefoną www.kreditubirza.lt, dar nuolatos gaunu žinutes iš www.garantuota-paskola.lt Esu sąžiningas Lietuvos pilietis neturiu jokių įsiskolinimų ir niekada nereikėjo nei kreditų nei paskolų nesu net lankęsis jų puslapiuose ir jais nesidomėjęs. Jau kelis kartus bandžiau tas įmones įspėti dėl reklamos be mano sutikimo siuntinėjimo ir dėl PAAIŠKINIMO iš kur gavo mano kontaktus bei kitą asmeninę informaciją deja iš jų pusės tyla. Norėčiau šias įmones paduoti į teismą arba atitinkamoms institucijoms, kad suvaldyti šį chaosą, nes yra pažeidžiamas mano privatumas ir t.t. Gal galite pasakyti kur kreiptis ir kas galėtų padėti šiuo klausimu?
2014-09-29 16:12:31 IP 1l4mfabd
as 2014-09-22 15:46:00
padariau pavedima 35lt, parase laukite skambucio, laukiu jau 3 dienas.eferistu gauja ten........
2014-09-29 16:11:30 IP 1l4mfabd
Gintas 2014-09-20 15:04:35
Vieni ant kitu varo, tai cia ne musu puslapis ir t.t...renka pinigus apgaules budu, sita jau girdime is simtu zmoniu, jeigu nenustos grobstyti lt.zmoniu, tai tikrai rasim budu kaip uzdaryti kuo greiciau sita nesvaria veikla...LR.istatymai vis dar veikia..bus sudaroma komisija istirti siu imoniu veikla...vadovaujantis LR istatymu.Geros dienos.
ačiū už komentarą.
Mūsų įmonė veikia pagal visus LR įstatymus, veikla ir paslaugos yra aiškiai aprašytos mūsų puslapyje www.ekreditubirza.lt. Tačiau už kitų įmonių panašią veiklą atsakyti negalime. Mus prižiūri ir asmens duomenų apsauga ir Lietuvos bankas.
2014-09-16 18:16:18 IP 1l4mfabd
Laima 2014-09-16 10:33:17
Nera jokio ekreditubirza.lt, nera tokio puslapio
Laba diena, Laima,

Geros dienos
UAB Kreditų birža 2014-08-26 14:31:06

Ačiū už Jūsų žinutę, norime informuoti, kad savo atgalinį numerį viešai skelbiame ir juo visada galite mus pasiekti, taip pačiai kaip ir el. paštu.

Taip pat SVARBU paminėti, kad mes nesiunčiame jokių žinučių, tai daro www.kreditubirza.lt, o tai yra visai kita imone.
Nera jokio ekreditubirza.lt, nera tokio puslapio
2014-09-15 17:29:42 IP 1l4mfabd
Rima 2014-09-08 19:45:45
Neprasidekit su kreditu birza.Cia a******u gauja is manes islupo 90lt nei pagalbos nei geru pasiulymu.Kiekviena diena vis reikalauja kad pyldicau paraiska ir mokeciau po 35lt.Nieko nedaro tik lengvai pinigus usidirba.Tau reikia pagalbos o gauni neigiamus atsakymus.Cia kad nori.

Taip pat mes nesiuntinėjame jokių SMS ar el. laiškų su reklama.
2014-09-15 17:27:20 IP 1l4mfabd
Aldona 2014-09-02 12:24:41
Laba diena.Pildant paraišką reikia nurodyti dok.nr.Tai nesaugu.Dėkoju
Jūs maišote įmones, mums nepriklauso www.kreditubirza.lt puslapis, o mūsų puslapyje www.ekreditubirza.lt nereikia nurodyti jokių dokumentų numerių. Be to mes esame užsiregistravę ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS įstaigoje ir saugome kiekvieno mūsų kliento duomenis, kaip to reikalauja LR įstatymai.
2014-09-15 17:24:16 IP 1l4mfabd
Laurynas 2014-08-27 00:42:30
kreditubirza.lt APGAULĖS BŪDU VILIOJA PINiGUS iš lengvatikių! jie renka pinigus už SKELBIMŲ talpinimą, kurių NIEKAS NEMATO !!!, kadangi kreditoriui, norinčiam skolinti, prisijungimas pas juos kainuoja 2000 LTL/mėn. ! joks sveiko proto skolintojas nemokės tokių pinigų.

NEMOKAMAS PASKOLŲ SU UŽSTATU PORTALAS: www.greitaslizingas.lt, jie patys ir teikia paskolas, gyvai konsultuoja.
Sėkmės!
Laba diena Laurynai,

jeigu Jūs taip konsultuojate savo klientus, kaip rašote komentarus ne apie tą įmonę mūsų profilyje, tai čia tikrai neprofesionalu.

Mums nepriklauso puslapis www.kreditubirza.lt, mes valdome www.ekreditubirza.lt pas mus nėra jokio 35 Lt mokesčio už skelbimo patalpinimą, o kreditoriai visus skelbimus mato nemokamai!
Apsilankykite mūsų puslapyje www.ekreditubirza.lt meniu "Kainos" ir pats savo akimis pamatysite.
Laba diena.Pildant paraišką reikia nurodyti dok.nr.Tai nesaugu.Dėkoju
kreditu birza ima pinigus, o paskolos nesuteike tik tiek galiu pasakyti, pildziau paraiska ir rasiau, kad be uzstato uzpildziau 3ar net 4paraiskas, sumokejau po35lt uz viena paraiska, ir nieko, atsiunte dvieju kreditoriu pasiulymus su uzstatu, gryna nesamone galiu pasakyti taip ir suka lt is zmoniu
Dva raza perecisljala dengi, i nikakogo otveta.Znacit eto prostoe vimanivanie deneg, u ljudei kotorim i tak tjazelo.

Sėkmės!
jau tris kartus pildziau paraiska ismeta man visuokius kad uzstatiti nekilnojama turta arba automobili nu bet kukie s*****i esate pasimate pinigus ir dar rasuote kad kasku ikeisciau neben vaiku prisiktus pamperius ikeisiu negu nama ar automobili melagiu melagiai esate netikekit tais sukciais ir nebeduokim jokiu 35lt jie taip ir prisirenka tiu pinegu apgaudinedami sukciau
2014-08-26 14:31:06 IP 1l4mfabd
milijonas gavusių iš jūsų SMS... 2014-08-25 13:32:38
PARAZITAI PRAKEIKTI-JEI NETURIT KĄ VEIKTI EIKIT ŠUNIMS BLUSŲ RINKTI... JEI BIJOTE NURODYTI ATGALINĮ SAVO TELEF nR, AR KT...TAI IR SLEPIATĖS KRŪMUOSE?...

milijonas gavusių iš jūsų SMS...
2014-08-25 13:32:38 IP 2g5vdcq0
zmones, nesikreipkitite i tokias istaigas kaip kreditu birza, jie nedirba su kreditoriais, jie praso pinigu tik uz aktyvavima tuo ju darbas ir baigiasi, duoda kreditoriu adresus, o kai susieki su kreditoriu pasirodo kad jie nieko bendro neturi su kredito birza, visokimis kristinomis, sandramomis ir tt.
Nuolat gaunu spamus iš www.kreditubirza.lt. Žinutėje net nenurodytas įmones pavadinimas, kurio nėra net įmonių kataloguose; taip paslėptas telefono numeris. Anksciau žinutes buvo siunčiamas iš įvairių numeriu. Kažkada paskambinus vienu iš jų, kažkoks padugnis mane iškeikė; vėliau, paskambinus adresato numeriu, išgirsdavau: "Tokio numerio nėra"; t. P. jokių kontaktų nenurodyta tinklalapyje. Akivaizdu, tai sukčių gauja, kuri neteisėtai naudoja asmeninius duomenys, apgaulingams žinutėms siusti.
Nepildykite niekas čia paraiškų. Vadybininkai šitos įmonės tikina jog suteiks paskolą, o kai pravedžiau už paraišką pinigus, gavau " BIG BANK PASIULYMĄ" arba uniju su 200% procentų palūkanom. Gauni paskolą 20000 atiduosi 50000lt. Gaunu geras pajamas, tačiau normalaus pasiūlymo nesiūlo, tik greituosius kreditus.
SUMOKĖJAU 35 LITUS, NIEKO NEPASIŪLĖ, TIK META REKLAMAS O KAI NORI PASIŽIŪRĖTI VĖL META TĄ SAVO PILDYK PARAIŠKĄ, TAI VIRŠ VISKO, PINIGŲ PLOVIMAS, KURIŲ IR TAIP NĖRA, ŽMOGUS PASKUTINIUS ATIDUODI NES TIKIESI, O GAUNASI Š.......
netykekit zmones sitais pydarastais jie paima pinigus o paskola tik svajone yra, tokius sudus tik deginti gyvus
JEI YRA TOKIU KURIE SUPRASTUIR GALETU PADETI SU PASKOLA SKAMBINKIT860100242 LAUKSIU ACIU
ACIU GERAI KAD PASKAICIAU KOMENTARUS NOREJOM PASISKOLINT BUSTUI PINIGELIU 20.000LT BET GERAI KAD NEVEDZIAU PARAISKOS IKI GALO TIKRAI a******u SAIKA.GAL KAS GALETUPADETI?SU TOKIA PASKOLA 4METU LAIKOTARPY NOTARISKAI GRAZINTUME.BEDA BANKAI NEDUODANES ESU 2GR INVALIDE: (
Straipsnis liečiantis šitą temą : http://www.apiekredita.lt/lietuvos-zinios-ieskanciuju-paskolu-internete-tyko-nuostoliai/
2014-07-22 08:34:11 IP 28m86bq2
Klientas 2014-07-18 11:01:36
Cia yra tik vienas atsakymas, , pas mus nera jokio 20litu mokescio'' AS TAIP PAT DU KARTUS PRVEDZIAU IR NIEKO IS TO NEI SKAMBUCIO NEI PASIULYMO. Cia tiesiog viskas pas juos yra labai gudriai padaryta ir tiek, nieko cia jau nepadarysi pasikabinom visi ir tiek ;) labai noretume kad kreditu birza duotu tikslu savo svetaines adresa atsakydami i si komentara
Ačiū už kometarą. Primename, kad UAB "Kreditų birža" valdo tik vieną svetainę - www.ekreditubirza.lt visos kitos svetainės priklauso kitoms įmonėms ir už jų veiklą mes neatsakome. Taip pat primename, kad mes patys paskolų nesuteikinėjam, mes dirbame kaip skelbimų portalas, todėl negalime garantuoti, kad kiekvienas užsiregistravęs gaus pasiūlymą ar paskolą.
Geros dienos!
buvau uzpildziusi anketa sumokejau mokesti, taip ir negavau jokio atsakymo is kreditu birzos.
Siaip www.kreditubirza.lt tikrai veikia. Pasiemiau paskola is bigbanko.
a******u kontora netikekit
Kreditu birzoj, tipo galma gauti kredita bedarbiams, sumokejau20 lt.gavau 2 pasiulymus uzstatyt auto.arba nekilnoj.pildai kita paraiska jau 35lt:-D.issiaiskinau, reikia kreiptis ne kreditu birza o ekreditu birza mokestis 9.90.pavadinimai klaidina zmones..
as pernai buvau uzpildzius paraiska kreditui dar tada reikejo pravest 25 lt as juos pravedziau ir nei paskolos nei tu 25 lt nebeatgavau, Mano informacija tikra ir as cia neizeidziancia informacija rasau o todel kad pradejus pildyt paraiska pildyt pamaciau kad cia tas pats kreditas bet jau reikia prvest 35 lt Bijau
ce ya didziausi melagiai kaip ir visur.negalima jai tiketi.nieko jie niekada ir nesiulys

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Lengvatinė verslo paskola už 0,1% metinių palūkanų

Adresas: Igno Šimulionio g. 3-87, LT-04330 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ – smulkaus ir vidutinio verslo finansuotojas. Skirtingiems verslo poreikiams patenkinti „Noviti finance“ siūlo įvairias finansavimo priemones: verslo paskolas, faktoringą, mokėjimo atidėjimo garantiją. Skaidri kainodara. Finansavimas vos per 1 dieną. Visi procesai internetu. Pasirinkite tai, ko...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Latvijoje atidaroma pirmoji firminė "Utenos trikotažo" parduotuvė
Latvijoje atidaroma pirmoji firminė "Utenos trikotažo" parduotuvė 07-09 16:20
SBA grupės bendrovė "Utenos trikotažas" pardavė Latvijoje įsteigtą dukterinę įmonę SIA "Utenas trikotaža", o šią įmonę įsigijęs privatus asmuo Daugpilyje įkurs pirmąją specializuotą "Utenos...
"Lietuvos geležinkeliai" iš Vilniaus Mindaugo g. kraustosi arčiau stoties
"Lietuvos geležinkeliai" iš Vilniaus Mindaugo g. kraustosi arčiau stoties 07-09 15:34
"Lietuvos geležinkeliai" (LTG) iki metų pabaigos išsikraustys iš sostinės Mindaugo gatvėje esančios centrinės bendrovės būstinės, o jos pastatą perduos valstybei.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 124,44 -1,98%