Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kreditų birža, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kreditų birža

Atsiliepimai apie Kreditų birža, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Kreditų birža, UAB

Sveiki, ponios ir ponai, ar jums reikia skubios paskolos? Ar jums reikia paskolos savo verslui ar projektui pradėti arba namui ar automobiliui įsigyti? Ar jums reikalinga paskola skoloms išieškoti ar sąskaitoms apmokėti? Jei jūsų atsakymas yra „taip“, patariu susisiekti su „Marcus & Millichap“ adresu (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com), kad gautumėte greitą paskolą

„Pinnacle Finance Group“ yra pasaulinė skolinimosi organizacija, kurios tikslas - teikti greitai užtikrintas ir neužtikrintas grynųjų pinigų paskolas privatiems asmenims ir įmonėms subsidijuojamomis 3% palūkanų normomis. Mes padėjome daugeliui asmenų ir organizacijų, susiduriančių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kai kreipiatės su mumis, kreipiatės į patikimą įmonę, kuri rūpinasi jūsų finansavimo poreikiais. Mes pasirūpinsime Jumis per visą procesą.

MŪSŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS ĮSKAITANT;

* ASMENINĖ PASKOLA
* VERSLO PASKOLAS
* Hipotekos paskolos

Mes siūlome paskolas nuo minimalaus 1 000 iki 10 milijonų JAV dolerių ir paskolos trukmę nuo 1 iki 30 metų, kad grąžintume paskolą (saugią ir neužtikrintą).

Mūsų tikslas - teikti puikias profesionalias finansines paslaugas.

Negalima išlaikyti savo finansinių problemų sau, kad jūs negalėtumėte būti skolos kapitonas ar finansinis stresas, todėl turite greitai susisiekti su mumis, kad išspręstumėte jūsų finansines problemas. Tai bus didelis džiaugsmas mums, kai esate finansiškai stabilus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, susisiekite su mumis šiuo el.
El. Paštas: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

Marcus & Millichap
NORTION LOAN CONSULTANT
2019-04-15 18:34:52 IP 104.243.210.83
Gera diena

Ar ketinate įsigyti namą, darbo įrangą, statyti ar investuoti ir gauti pajamų. Paskolos sandoriui galite pasitikėti kontaktais NORTION LOAN CONSULTANT dabar už 2, 5 proc. Paskolą. Tai lengva, greita ir patikima.

Kontaktinė informacija:

El. Paštas: nortionloanconsultant@gmail.com

Telefono numeris: +1 409 210 4274

Kas yra: +1 409 210 4274

„Facebook“: „Nortion Loan“

Jūsų prašymai yra tikėtini ir mes jus įtikinsime, kad būsite patenkinti mūsų paslaugomis.
Gera diena,

Ar jums reikia verslo paskolos? ar asmeninė paskola? ar ketinate skolintis? todėl susisiekite su mumis dabar su daugiau informacijos. nedvejodami persiųskite savo prašymą dabar el. paštu (jameschristopher09@aol.com)

paskolos paraiškos forma:

pilnas vardas:
paskolos suma:
kontaktinis adresas:
Šalis:
telefono numeris:
paskolos trukmė:
paskolos tikslas “

aš laukiu jūsų skubaus atsakymo.
Sveiki visi, tikiuosi, kad viskas gerai? Mano pavadinimai yra ponia Diana Patrick, aš atvykau iš Ohajas, prieš kelis mėnesius buvau bloga finansinė padėtis ir man reikėjo greitos paskolos, kad galėčiau sumokėti savo sąskaitas ir finansiškai grįžti į savo koją dėl savo dabartinės finansinės padėties, kurią mano bankas atsisakė man suteikti paskolą, kad aš turėjau dar vieną galimybę nei ieškoti neužtikrintos paskolos internete, per savo tyrimą buvau sukčiavimo auka ir aš netekau beveik 1500 dolerių ir turėjau daugiau problemų, ir turėjau daugiau problemų, kol tikiuosi gauti paskolą, kol radsiu postą, kol aš rasiu postą Eric Ericas iš Naujosios Džersis pasidalijęs liudijimas, rodantis, kaip jis gavo 50 000 JAV dolerių iš Karen Finance Inc. po to, kai skaitė pranešimą. el. paštas: (karenronaldfinance@hotmail.com) mano paskyroje bendra kontaktinis asmuo, mano neužtikrintas paskolos prašymas $ 600, 000 buvo patvirtintas per 72 valandas nuo mano prašymo ir mano paskola buvo sumokėta į mano banko sąskaitą be jokių veiksmų.

Noriu išreikšti savo didelę padėką ir pasiūlyti paskolos pareiškėjams, kad jie yra labai budrūs, nes yra daug s*****i, kurių vienintelis tikslas yra sukčiavimas prieš nekaltus paskolos prašytojus, todėl jūs turite būti atsargūs ir budrūs. kuriems reikia paskolos, rekomenduoju „Karen Finance Inc“, galite susisiekti el. paštu: (karenronaldfinance@hotmail.com)

Ačiū, kad perskaitėte savo parodymus, linkiu jums sėkmės.

Jūs,
Diana Patrick.
Sveiki, noriu jums pristatyti šią paskolų kompaniją, kuri padėjo man gauti paskolą, jie siūlo paskolas 3% palūkanų norma, jie siūlo įvairių rūšių paskolas. finansuoti mažus ir didelius projektus, investicijas į fondus ir įmones. teikti paskolas privatiems asmenims ir įmonėms, jie gali susitarti dėl paskolos iki 5 000 000, 00, jie siūlo įvairias paskolas, pavyzdžiui:
* Namai ar automobilis
* Verslas
* Projektai arba investicijos
* Asmeninis ar skolinis
* Ir daug daugiau, jie siūlo finansinę laisvę.
Jų paskolos paslaugos yra 100% garantuotos ir daugiau informacijos arba nuorodos:
WhatsAPP: +1 631 386 8061
Ačiū.
Johnshon Ricarioni
kreditloansprestamos010@gmail.com
Sveiki, ponios ir ponai, ar jums skubiai reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos ar hipotekos paskolos? Jei taip, patariu susisiekti su „Sunshine Financial Group“ šiuo el. Pašto adresu (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), kad gautumėte paskolą

„Sunshine Financial Group“ yra visapusiška finansinių paslaugų įmonė, pasiryžusi padėti jums pagerinti jūsų ilgalaikę finansinę sėkmę. Mūsų pritaikytos programos yra skirtos padėti augti, apsaugoti ir išsaugoti Jūsų turtą, teikiant personalizuotą aptarnavimą ir patirtį.

Jei buvote taip sunku gauti paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansų įstaigų, nebijokite, nes mes padėjo daugeliui asmenų ir organizacijų, susiduriančių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kai kreipiatės su SFGI, kreipiatės į patikimą įmonę, kuri rūpinasi jūsų finansavimo poreikiais. Jūs pasirūpinsite per visą procesą.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI;

- Taikyti bet kuriuo metu ir bet kur.
- Gauti grynuosius pinigus per mažiau nei 24 valandas
- Pasiskolinkite nuo 1000 iki 30 mln. Eurų
- Nėra paslėptų mokesčių.
- Maža 3% palūkanų norma
- Jūs gaunate galimybę pasirinkti grąžinimo datą - kas savaitę, kas mėnesį arba kasmet - 1-30 metų.
- Mes siūlome tiek užtikrintas, tiek neužtikrintas paskolas

Jei jums reikia skubios paskolos per 24 valandas, prašome parašyti toliau nurodytą el. Laišką, jei norite gauti daugiau informacijos

El. Paštas: (sunshine_fginc@outlook.com)
El. Paštas: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp: +447903159998

Šilti linkėjimai
Ieškote paskolos skubiai? Ar norėtumėte apmokėti savo sąskaitas ir Pirkimo turtą (investicinė paskola) / asmeninę paskolą? Galiu garantuoti jums 24 valandų paskolos patvirtinimą.

Mes - pasaulinės klasės investicinė bendrovė, siūlanti visas finansines paslaugas su lanksčiais grąžinimo terminais ir laiku uždarytu grafiku.

El. Paštas: mattewwilliamsfinances@gmail.com

Aš esu ponas Leon DEBAETS
Aš esu asmuo, kuris siūlo finansavimą visame pasaulyje, įskaitant: Prancūzijoje, Kanadoje, Rusijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, JAV, Argentina, Brazilija, Nyderlandai, Norvegija, Italija, Liuksemburgas, Meksika, Dominikos Izraelis ir kiti kaip Afrikos šalimis dėl 3% norma visumos jūsų poreikius pagalba. Su mano patirties paskolų restruktūrizavimo, aš įdėti internete teikiama paslauga "Finansavimas pasiūlymas", kur siūlome nekilnojamojo turto finansavimo ir paskolos atsakingą vartojimą, kurti projektus, NVO, personalo aptarnavimo centrą greičiau Įmonės, automobilių pirkimas, namų statyba, prasideda kur kitur, jei jums reikia mes esame jūsų paslaugoms.

Paštas: debaets.leon@outlook.be
Ar noretumete, kad nauja pradžia, be skolu? Tai yra imanoma šiandien! Jus ieškote asmenines paskolos, hipotekos ar ilgos trukmes ir jusu bijo. Prašome rašyti mumis del jusu asmenines paskolos El. paštas :m.didisse.j@gmail.comSigmas " Crédit jusu paslaugoms 24/24 Valandu P. S: aš tik skolina asmenims, kurie gali gražinti man
Aš tik pamačiau savo adresą į skelbimą ir aš noriu jums pasakyti, aš esu ponia DEWILDE NICOLE Prancūzijos pilietis. Aš esu paskolos davėjas, kuris iškelia savo žinioje paskolos pinigų tarp ypač. Aš būčiau laimingas, jei tau padėti. Siunčiu jums mano požiūriu, jei jus domina. Aš palikti jus mano asmens tapatybės kortelės kopiją, galite patvirtinti savo tapatybę. Jūs galite susisiekti su manimi tiesiogiai per elektroninio pašto adresu: dewildenicole240@gmail.com
Ačiū, ir gerai jums.
sveiki, noreciau informuoti kad kreditu birza savo blogu iprociu nemeta toliau apgaudineja zmones, tokios imones nereikalingos, pelnosi is tu kur ir taip nera lengva zmoniems, visas ju gaunamas pajamas reike arestuoti ir grazinti zmonems.
Sveiki kas galite dasidekite kiek nors, kad šitie kreditoriai būtų sunaikinti ir daugiau neapgaudinėtų veikdami psichologiškai žmonių, kreipkitės visi kas nori su jais kovoti. uzburimai@gmail.com neleiskime jiems pelnytis dažniausiai iš žmonių neišprusimo, ar iš užklupusių nelaimių nesėkmių.
UAB Kreditų birža 2014-09-16 18:16:18
Laba diena, Laima,

Toks puslapis egzistuoja ir puikiai funkcionuoja. Tiesa šiandien ryte turėjome techninių nesklandumų, kuriuos per kelias valandas išsprendėme. Galbūt pataikėte kaip tik tuo metu.

Geros dienos
cia visada tai, nesklandumai tai gedimai... o galiausiai nieko negauni tas pats kas pinigus i bala ismesti...
Siaip 2014-12-14 12:36:27
Atsargiai su sita kompanija.

Jie turi kruva su paskolom susijusiu domainu:
www.kreditubirza.lt
www.kurskolintis.lt
www.suteiktapaskola.lt/
www.visos-paskolos.lt/
www.garantuota-paskola.lt/

Visi jie registruoti prie vieno ir to pacio adreso Taline, kurio Google Maps net neranda, tai gali but, kad ir adresas isgalvotas, arba tycia klaidingai uzrasytas. Vienintelis kontaktas su imone - kazkoks.eu elektroninis pastas.

Imone NERA registruota Lietuvos Banke tarp imoniu turinciu teise teikt vartojimo kreditus.

Jūs esate visiškai teisus. Mums šio svetainės nepriklauso, mes valdome tik vieną svetainę - www.ekreditubirza.lt. Taip pat esame registruoti Lietuvoje ir viešai nurodę savo kontaktus.

Geros dienos!
Atsargiai su sita kompanija.

Jie turi kruva su paskolom susijusiu domainu:
www.kreditubirza.lt
www.kurskolintis.lt
www.suteiktapaskola.lt/
www.visos-paskolos.lt/
www.garantuota-paskola.lt/

Nusivyliau kreditu birža. Tai juoda apgaulė. Netgi menkos pinigu sumos negalima prašyti.
Visos paskolos ira tinginių verslas, kurie nieko nemoka dirbti, kaip kvailinti visuomene.sms, babutės kitū firmų siūlančių imti paskolas, tai jusų kvailinimo bilietas.Evaldas.Paskui juk reikia atiduot, toms iš pišto lauštoms firmoms-kurių pagrindas-apgavystė.
Eiliniai a*******i, susirenka po 35 lt, ir dingsta. jokiu paslaugu neteikia. Reikia pranesti ekonominiu tyrimu tarnybai.
kodel negaunu jokiu pasiulimu is kreditu birzos sumokejau viena karta 35lt o po to vel ateina zinutes kad pildyciau paraiska ir vel kad mokeciau 35lt.
>>>35lt uz Nieka + Erzinatis sms-slamstas. Visos uab (kreditubirza, imupaskola ir tt.) registruotos Soo tn 46-ÄP 12, Tallinn. Del ekreditubirza.lt nesu tikras, bet svetaine veikia labai letai, tai kelia itarima. Nusibodus laukti zmogus eina kitur. Su paskolom be uzstato galit nevargt, joks kreditorius nekreips demesio. O pasiulymus gausite tik su uzstatu, kuriuos lengvai rastumet google. Beveik visi kreditubirza.lt atsakymai i klausimus baigiasi atsiprasome uz nepatogumus, bandykite pildyti paraiska is naujo :D Anksciau ar veliau uztrumpins juos. Nebent moka % reikiamiems zmonems ;) Bet pagal iki debesu isaugusi sms-slamsto kieki manau, kad jiems svyla uodegos ir pries pabaiga arba stiprius suvarzymus nori prisikimsti kisenes. Aciu uz demesi :)
Skaiste 2014-11-07 11:11:25
Žmonės saugokitės!!!! a*******i !!! aš nesuprantu, kaip jiems iš vis leidžia šitaip viešai žmones apgaudinėti!!!!! užpildėm paraišką, pervedėm tuos 35 lt ir ką jūs galvojat, dingo visos ilgaliežuvės siūlytojos, niekas nei ragelio kelia, nei į el.laiškus atrašo, o būsto paskolos prašymas neaktyvotas, tipo perveskit dar 35lt ir tada mes ją aktyvuosime, nu kas per aferos!!!!!! ne tik perspėsiu visus pažystamus, draugus, bet ir paplatinsiu šią info visuose soc.puslapiuose, kad pasibaigtų jūsų vagystės iš paprastų žmonių! manau, vartotojų teisės nepraleis jūsų pro akis, nusiūsiu visus banko išrašus, jūsų pačių siūstus laiškus!!!!!
Tikrai teisybe sakot ir man tas pats buvo!
UAB Kreditų birža 2014-09-15 17:29:42
Jūs rašote apie www.kreditubirza.lt, tai nėra mūsų puslapis ir mes už juos negalime nieko komentuoti. Mums priklauso www.ekreditubirza.lt, pas mus nėra jokio 35 Lt mokesčio.

Taip pat mes nesiuntinėjame jokių SMS ar el. laiškų su reklama.
gal jau nebenusisnekam pas jus dabar skellbiama 35lt mikestis dar anksciau buvo 10lt jus sukuret gal kokias 5 svetaines tik rekvizitai tie patys ir saskaitos..a******u GAUJA IR TIEK.
UAB Kreditų birža 2014-09-29 16:12:31
Jūs turbūt padarėte ši pavedimą www.kreditubirza.lt puslapyje, tai nėra mūsų įmonės puslapis. Todėl už jį atsakyti negalime.
tai jus ir atsiuntet i email www.kreditubirza.lt sask. apmokejimui, o veliau sakot kad cia ne musu puslapis !!! a*******i !!!
Laba diena. Be jokių įspėjimų ar prašymų gavau reklaminę žinutę į mobilųjį telefoną www.kreditubirza.lt, dar nuolatos gaunu žinutes iš www.garantuota-paskola.lt Esu sąžiningas Lietuvos pilietis neturiu jokių įsiskolinimų ir niekada nereikėjo nei kreditų nei paskolų nesu net lankęsis jų puslapiuose ir jais nesidomėjęs. Jau kelis kartus bandžiau tas įmones įspėti dėl reklamos be mano sutikimo siuntinėjimo ir dėl PAAIŠKINIMO iš kur gavo mano kontaktus bei kitą asmeninę informaciją deja iš jų pusės tyla. Norėčiau šias įmones paduoti į teismą arba atitinkamoms institucijoms, kad suvaldyti šį chaosą, nes yra pažeidžiamas mano privatumas ir t.t. Gal galite pasakyti kur kreiptis ir kas galėtų padėti šiuo klausimu?
as 2014-09-22 15:46:00
padariau pavedima 35lt, parase laukite skambucio, laukiu jau 3 dienas.eferistu gauja ten........
Gintas 2014-09-20 15:04:35
Vieni ant kitu varo, tai cia ne musu puslapis ir t.t...renka pinigus apgaules budu, sita jau girdime is simtu zmoniu, jeigu nenustos grobstyti lt.zmoniu, tai tikrai rasim budu kaip uzdaryti kuo greiciau sita nesvaria veikla...LR.istatymai vis dar veikia..bus sudaroma komisija istirti siu imoniu veikla...vadovaujantis LR istatymu.Geros dienos.
ačiū už komentarą.
Mūsų įmonė veikia pagal visus LR įstatymus, veikla ir paslaugos yra aiškiai aprašytos mūsų puslapyje www.ekreditubirza.lt. Tačiau už kitų įmonių panašią veiklą atsakyti negalime. Mus prižiūri ir asmens duomenų apsauga ir Lietuvos bankas.
Laima 2014-09-16 10:33:17
Nera jokio ekreditubirza.lt, nera tokio puslapio
Laba diena, Laima,

Geros dienos
UAB Kreditų birža 2014-08-26 14:31:06

Ačiū už Jūsų žinutę, norime informuoti, kad savo atgalinį numerį viešai skelbiame ir juo visada galite mus pasiekti, taip pačiai kaip ir el. paštu.

Taip pat SVARBU paminėti, kad mes nesiunčiame jokių žinučių, tai daro www.kreditubirza.lt, o tai yra visai kita imone.
Nera jokio ekreditubirza.lt, nera tokio puslapio
Rima 2014-09-08 19:45:45
Neprasidekit su kreditu birza.Cia a******u gauja is manes islupo 90lt nei pagalbos nei geru pasiulymu.Kiekviena diena vis reikalauja kad pyldicau paraiska ir mokeciau po 35lt.Nieko nedaro tik lengvai pinigus usidirba.Tau reikia pagalbos o gauni neigiamus atsakymus.Cia kad nori.

Taip pat mes nesiuntinėjame jokių SMS ar el. laiškų su reklama.
Aldona 2014-09-02 12:24:41
Laba diena.Pildant paraišką reikia nurodyti dok.nr.Tai nesaugu.Dėkoju
Jūs maišote įmones, mums nepriklauso www.kreditubirza.lt puslapis, o mūsų puslapyje www.ekreditubirza.lt nereikia nurodyti jokių dokumentų numerių. Be to mes esame užsiregistravę ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS įstaigoje ir saugome kiekvieno mūsų kliento duomenis, kaip to reikalauja LR įstatymai.
Laurynas 2014-08-27 00:42:30
kreditubirza.lt APGAULĖS BŪDU VILIOJA PINiGUS iš lengvatikių! jie renka pinigus už SKELBIMŲ talpinimą, kurių NIEKAS NEMATO !!!, kadangi kreditoriui, norinčiam skolinti, prisijungimas pas juos kainuoja 2000 LTL/mėn. ! joks sveiko proto skolintojas nemokės tokių pinigų.

NEMOKAMAS PASKOLŲ SU UŽSTATU PORTALAS: www.greitaslizingas.lt, jie patys ir teikia paskolas, gyvai konsultuoja.
Sėkmės!
Laba diena Laurynai,

jeigu Jūs taip konsultuojate savo klientus, kaip rašote komentarus ne apie tą įmonę mūsų profilyje, tai čia tikrai neprofesionalu.

Mums nepriklauso puslapis www.kreditubirza.lt, mes valdome www.ekreditubirza.lt pas mus nėra jokio 35 Lt mokesčio už skelbimo patalpinimą, o kreditoriai visus skelbimus mato nemokamai!
Apsilankykite mūsų puslapyje www.ekreditubirza.lt meniu "Kainos" ir pats savo akimis pamatysite.
Laba diena.Pildant paraišką reikia nurodyti dok.nr.Tai nesaugu.Dėkoju
kreditu birza ima pinigus, o paskolos nesuteike tik tiek galiu pasakyti, pildziau paraiska ir rasiau, kad be uzstato uzpildziau 3ar net 4paraiskas, sumokejau po35lt uz viena paraiska, ir nieko, atsiunte dvieju kreditoriu pasiulymus su uzstatu, gryna nesamone galiu pasakyti taip ir suka lt is zmoniu
Dva raza perecisljala dengi, i nikakogo otveta.Znacit eto prostoe vimanivanie deneg, u ljudei kotorim i tak tjazelo.

Sėkmės!
jau tris kartus pildziau paraiska ismeta man visuokius kad uzstatiti nekilnojama turta arba automobili nu bet kukie s*****i esate pasimate pinigus ir dar rasuote kad kasku ikeisciau neben vaiku prisiktus pamperius ikeisiu negu nama ar automobili melagiu melagiai esate netikekit tais sukciais ir nebeduokim jokiu 35lt jie taip ir prisirenka tiu pinegu apgaudinedami sukciau
milijonas gavusių iš jūsų SMS... 2014-08-25 13:32:38
PARAZITAI PRAKEIKTI-JEI NETURIT KĄ VEIKTI EIKIT ŠUNIMS BLUSŲ RINKTI... JEI BIJOTE NURODYTI ATGALINĮ SAVO TELEF nR, AR KT...TAI IR SLEPIATĖS KRŪMUOSE?...

milijonas gavusių iš jūsų SMS...
2014-08-25 13:32:38 IP 86.100.63.40
zmones, nesikreipkitite i tokias istaigas kaip kreditu birza, jie nedirba su kreditoriais, jie praso pinigu tik uz aktyvavima tuo ju darbas ir baigiasi, duoda kreditoriu adresus, o kai susieki su kreditoriu pasirodo kad jie nieko bendro neturi su kredito birza, visokimis kristinomis, sandramomis ir tt.
Nuolat gaunu spamus iš www.kreditubirza.lt. Žinutėje net nenurodytas įmones pavadinimas, kurio nėra net įmonių kataloguose; taip paslėptas telefono numeris. Anksciau žinutes buvo siunčiamas iš įvairių numeriu. Kažkada paskambinus vienu iš jų, kažkoks padugnis mane iškeikė; vėliau, paskambinus adresato numeriu, išgirsdavau: "Tokio numerio nėra"; t. P. jokių kontaktų nenurodyta tinklalapyje. Akivaizdu, tai sukčių gauja, kuri neteisėtai naudoja asmeninius duomenys, apgaulingams žinutėms siusti.
Nepildykite niekas čia paraiškų. Vadybininkai šitos įmonės tikina jog suteiks paskolą, o kai pravedžiau už paraišką pinigus, gavau " BIG BANK PASIULYMĄ" arba uniju su 200% procentų palūkanom. Gauni paskolą 20000 atiduosi 50000lt. Gaunu geras pajamas, tačiau normalaus pasiūlymo nesiūlo, tik greituosius kreditus.
SUMOKĖJAU 35 LITUS, NIEKO NEPASIŪLĖ, TIK META REKLAMAS O KAI NORI PASIŽIŪRĖTI VĖL META TĄ SAVO PILDYK PARAIŠKĄ, TAI VIRŠ VISKO, PINIGŲ PLOVIMAS, KURIŲ IR TAIP NĖRA, ŽMOGUS PASKUTINIUS ATIDUODI NES TIKIESI, O GAUNASI Š.......
netykekit zmones sitais pydarastais jie paima pinigus o paskola tik svajone yra, tokius sudus tik deginti gyvus

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Thezis
Auditas, apleista buhalterinė apskaita

Adresas: S. Žukausko g. 2D, LT-49346 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB THEZIS specializuojasi audito ir buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo srityse. Atlieka Europos Sąjungos finansuojamų projektų auditą, įvairių fondų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą. Garantuoja klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą. Finansinių ataskaitų rinkinio auditas. Auditas (...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%