Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kraustva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kraustva

Atsiliepimai apie Kraustva, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Kraustva, UAB

Ačiū už atliktą darbą ir malonų bendravimą.Darbų organizavimas puikus. Viskas padaryta kaip buvo sutarta. Operatyviai ir laiku.
Tikra profesionalų komanda. Paslaugomis naudojamės jau kelintą kartą.
Sėkmės!
Venkite šios įmonės. Pažada atvykti, visa diena lauki, neatvyksta, o tada dar ir į skambučius neatsiliepinėja. Nesuprantama, kaip šiais laikais tokios įmonės dar egzistuoja.
DNSB A.Vivulskio 20
2020-09-12 18:16:11 IP 28mdu8jl
Šaunūs vyrai. Atvyko laiku, dirbo kol padarė. Rekomenduoju.
UAB Kraustva _perkraustymo paslaugos" (auto Citroenas JUP 431)2020-07-17 Matulaicio 11 2 laiptine / 12 val priderge lifta ir laiptine ir isvyko palike siukslyna. KIAULES
Likau patenkinta UAB "Kraustva" darbu, užsakymas priimtas operatyviai ir jau kitą dieną darbuotojai atvyko į objektą sutartu laiku. Rekomenduoju!
Nekompetetinga įmonė ir jos darbuotojai. Ne tik, kad neatvyko sutartu laiku, tačiau ir neįvykdė užsakymo. Dėl kažkokių vaikėzų (vairuotojo ir dviejų krovikų) machinacijų ir nesugebėjimo organizuoti darbą klientai patyrė nuostolių. Saugokitės.
Sutartu laiku neatvažiavo ir neatsiliepė į skambutį.Nepatariu prasidėti su šią imone.Linkėjimai direktoriui.
Rekomenduoju, greitai susitarem, atvaziavo, padejo, siuksles isveze, darbuotojai dirba greitai ir tvarkingai. Kita karta prasysiu butent sitos firmos darbuotojus, jei prireiks ju paslaugu :)
Labai kokybiškai atliktos kraustymosi paslaugos.Kaina teisinga. Rekomenduoju
Atvyko laiku, viską greitai ir tvarkingai pervežė. Rekomenduoju.
Sirdingai aciu uz pagalba UAB"Kraustva" darbuotojams. Negana to, kad viskas laiku ir tvarkingai, bet ir padejo gyvenimo sunkiu momentu. Iskraustyta, sunesta, surinkti baldai ir moraline pagalba. Aciu Jums labai, labai
Puikiai, greitai ir nebrangiai. Kreipčiausi dar kartą neabejodamas.
Greitai suderinome laika, vietas į kurias reikėtu nuvešti baldus. Atvyko laiku, šauniai bei greitai ir už maža kainą atliko darbus! Rekomenduoju :)
Rinkdamasis perkraustymo paslaugas pasirinkau ne pigiausią variantą tikėdamasis kokybiškų paslaugų, tačiau pasirinkęs Kraustvą nusivyliau: tiek pačiu perkraustymu, tiek aptarnavimo kokybe.

Pirmiausia aptarnavimas: kai skambučio metu norėjau užsakyti paslaugas, man pasakė atsiųsti SMS žinutę su perkraustymo info (nesupratau, kodėl pats konsultantas jos neužsirašė info). Žinutėje paprašiau patvirtinti, kad galės nurodytu laiku suteikti paslaugas, tačiau patvirtinimo nebuvo. Po paslaugų suteikimo taip pat nepasidomėta, ar viskas gerai, ar aš patenkintas paslauga.

Perkraustymo dieną pavėlavęs 15 min. atvažiavo miniautobusas be Kraustvos skiriamųjų ženklų. Jau kraustant daiktus paaiškėjo, kad Kraustva neturėjo galimybių aptarnauti ir atsiuntė pažįstamus, kurie taip pat užsiima panašia veikla. Taigi nors užsakiau Kraustvos paslaugas, be įspėjimo, be mano sutikimo man atsiuntė kažką kito. Kraustytojai buvo paslaugūs, tačiau techniškai nepasiruošę: neturėjo perkraustymui reikalingo vežimėlio, todėl kraustymasis truko ilgiau negu planuota, o kai reikėjo apmokėti už paslaugas, buvo paprašyta sumokėti neatsižvelgiant į vėlavimą. Todėl sumokėjau daugiau negu tikėjausi.

Apibendrinant: čia tik mano istorija, tačiau pasirinkęs Kraustvą jaučiausi apgautas.
Saugokites siu "verslininku"! Man neatvaziave sutartu laiku irgi neperskambino ir nebekele telecono.
Dėkoju "Kraustva" dar kartą už pagalbą bei rekomenduoju kitiems: kaip visada laiku, greitai ir profesionaliai - sėkmės Jums!
Niekam nerekomenduoju šios apgailėtinos įmonės. Susitarėme su jais, kad atvažiuos pirmadienį 18h, 18:10 skambiname jiems, paklausti kada bus, jie pasako kad 19h, klausiame kaip suprast, juk tarėmės 18h, sulaukiame atsakymo "aj tai biškį vėluosim". 19h jų dar nėra, 19:10 skambiname - nekelia, 19:20 skambiname - nekelia, 19:30 tas pats, taip ir dingo be jokios žinios...
Jei gerbiate savo laika siulau kreiptis i kita imone. Pries savaite suderinus persikraustymo data ir laika krovikai tiesog nepasirode. Nurodytais dvejais telefonais atsiliepe vienas ir tas pats asmuo su kuriuo buvo derinti darbai, pazadejo perskambinti suzinojes kodel krovikai veluoja. Nesulauke atsakomojo skambucio bandeme skambinti dar karta, taciau vienas is telefonu jau buvo isjungtas, o kitu neatsiliepe net po valandos.

Bobino komanda
Perkraustymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: perkraustymas; atliekų tvarkymas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
BOBINO ATLIEKAMI DARBAI Įmonių perkraustymas Butų ir namų perkraustymas Sandėlių ar kitos paskirties patalpų perkraustymas Parodų perkraustymas Krovinių pervežimas miestui pritaikytu transportu Krovinių perveržimas pasitelkiant sunkiąją techniką Krovėjų paslaugos PERKRAUSTYMO PASLAUGOS Įmonių perkraustymas -...
Grey Pack
KROVINIŲ GABENIMAS, PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

Adresas: Sodų g. 5-3, Veiviržėnai, LT-96273 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: perkraustymas; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
Grey Pack, UAB Perkraustymo paslaugos, krovinių gabenimas bei perkraustymas Kaune ir visoje Lietuvoje. Krovėjų paslaugos, baldų, buitinės technikos, statybinių medžiagų ir kitų krovinių pakrovimas/ iškrovimas. Pilnų ir dalinių bei smulkių krovinių pervežimo pasaugos Lietuvoje. Automobilių pervežimas tralais...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast I KÖMMERLING

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Vykdome, gerai žinomų prekinių ženklų PENOSIL bei MAKROFLEX montavimo...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
Transekspedicija
Adresas: Verkių g. 36, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; patalpų nuoma; perkraustymas; sandėliavimas; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė. UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre...

S. Cichanauskajos atstovė: atsakymas į ultimatumą – atšaukta Lukašenkos palaikymo akcija 10-24 20:41
Geriausias Minsko atsakymas į iškeltą "liaudies ultimatumą" iš prezidento posto atsistatydinti Aliaksandrui Lukašenkai yra jo atšauktas sekmadienį turėjęs vykti palaikymo mitingas, sako...
EP siekia įpareigoti įmones tikrinti, ar jų prekės neprisideda prie miškų naikinimo 10-24 17:58
Europos Parlamentas (EP) ketvirtadienį pritarė teisėkūros iniciatyvai dėl to, kad ES rinkai nebūtų teikiami su pasauliniu miškų ir kitų ekosistemų naikinimu susiję gaminiai.
Kabule susisprogdinus mirtininkui žuvo mažiausiai 13 žmonių
Kabule susisprogdinus mirtininkui žuvo mažiausiai 13 žmonių 10-24 17:33
Kabule šeštadienį mažiausiai 13 žmonių žuvo ir dar 20 nukentėjo šalia vieno švietimo centro susisprogdinus mirtininkui, pranešė afganų Vidaus reikalų ministerija. Tarp žuvusiųjų yra ir vaikų...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%