Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Krasta Auto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Krasta Auto

Atsiliepimai apie Krasta Auto, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Krasta Auto, UAB

Tepalus keisf remomenduoja kas 30k, ko pasekoje 200 k vaziaves x6, matoras uzkale ir nepripazysta savo klaidu. Grandines keite variklio net nenuemus. s*******o kontora, tragiskas klientu aptarnavimas
Pries daugiau nei du metus paskambino man is Krastos, nes buvau minejes cikliskuma automobiliu keitimams. Visuomet vairavau kitas vokiskas markes. Itikino, kad duos isbandyti 5er, nors is principo nelabai buvau uzsideges. Taciau itikino. Pazadejo uz poros dienu pasukt. Praejo pora dienu, buvau netoli Kauno Krastos ir pats pasukau paklausti i ta pati (vadybininko?) numeri. Nekele. Uz dienos gal vel pasukau, atmete, parase, kad susisieks su manimi veliau.
Rezultatas - pasiemiau kito vokisko gamintojo auto ir vazineju veliau. O man taip niekas ir neperskambino :D. Super vadybininkai sioje kontoroje dirba
Praėjus beveik savaitei po apsilankymo bmw atstovybėje Vilniuje, dar vis negaunu pilnos sąskaitos faktūros už atliktus darbus, nes turimos sąskaitos suma užtušuota, paklausus kodėl, ignoruojama.
Visada buvau BMW fanas. Seimoje, imoneje turejome Bmw ir Mini. Bet sitos kompanijos atstovybe Lietvoje kuo toliau tuo labiau tampa kazkokia serviso ir sitos markes karikatura. Neskaitant tai kad automobiliai brangus, nes marke prstizine, tai aptarnavimas ir poziuris i klientus daugiau nei apgailetinas. Teko parduoti 3 metu senumo 740d vien del to kad servisas nesugebejo jo aptarnauti tinkamai ir sutvarkyti gedimus. Nors automobilis buvo garantinis. Taip tos bedos ir kankina pirkeja kuriam ji pardaviau. Buvo pirktas naujas X4. Rezultatas po 10000 km luzusios galines spyruokles. Nors si automobili eksploatavo zmona kuri net daugiau nei 30 kg bagazineje nera vezusi. Finale baigiantis garantijai kuri buvoo ispirkta iki 5 metu automobilio amziaus buvo pakeista daliu uz 20000 euru. Priminkite prasau kokia automobilio kaina X420d keturiu metu senumo? Ar kartais nevirsija kainos remonto? Toliau: turime Mini Cooper S, su upgreidu pas vokeiciu dileri su visais sertifikatais i John Works. Garantija iki jam sukakt 5 metai. Garantija ir aptarnavimas iskaiciuotas i kaina. Ir nutiko tai kas mane paskatino parasyti atsiliepima apie si atstova ir jo atstovaujamas markes. Musu Mini neziurint metu vaziuoja tik vasara, tik uzsienyje. Nes vezame ant priekabos su kemperiu. Kelionems po apylinkes. Jo rida 15000 km. Atejo laikas pagal kompiuteri keisti stabdziu skysti. Uzregistravome. Buvo pirmas karantinas. Pavasaris. Lyja. Sakau gal galetumete kiek imanoma darbus padaryti greiciau. Nes laukti kaip ir ner kur. Kontatu Covid nesinori. Sako jo, taip, padarysim. Atvaziuoju priduodu, pravaikstau valanda ner ka veikt. Einu iki Krastos auto. Ziurou mano masina stovi nepajudinta. Nu galvoju uzimti meistrai. Kalbu telefonu, dirbu nuotoliniu budu ir ziuriu netiketai likus puse valandos iki masinos atidavimo, ateina meistras, pasitiesia celofana ant sosto ir mano Mini ivaziuoja i servisa. Galvoju na keista. Bet gal.... kalbu telefonu toliau ir praejus 13 min (paziuejau pagal skambucius) mano masina isvaziuoja is serviso.????? SUtinku meistra kuris islipo, sakau ka jau pakeitet stabdziu skysti? Ta Sikt mikt pasimeta lengvai. Sako jo pakeitem.prieina meistras kuris prieme masina. Tipo pakeitem, zinot siuolaikines technologijos, vakuumas, aparati. Viskas ok. Moket nereikia, vokieciai apmoka. Viskas ok. Isvaziuoju. Skambinu visiems pazystamiem kurie dirba servise. Rezultatas: is 10 skambintu, Audi, VW, Toyota ir tt centru, uztikrino kad pakeiti stabdziu skyscio neymoanoma per 10 min. Reikia suportus pasijungti, ratus nuimti ir tt. Taigi rasau laiska direktorei i Krasta Auto. Ji atraso: visaks buvo ok, bet jei Jums atrodo blogai, atvarykit, pakeisim dar syki, nufilmuosim ir atsiusim Jums. Ne juokinga? Mano auto 15k rida, vaziuoju vasara, reikia man vaziuoti pas situos sukcius? Mano BMW740D komplektacijos kaina buvo apie 160000 euru. AR verta jais pasitiketi perkant nauja masina? Jie nesugeba aptarnauti” paprasto “MINI Cooper S. Ka jie sugeba? Pavogt stabdziu skysti? Sita imone neverta atstovauti nei sia marke nei savo vardo. Gal ir panasi situacija su Mercedes, taciau persedom gal i kuklesnius Audi/VW su savo imone. Aptarnavimas turbut geresnis. Kiek zinau atejus Inchcape situacija dar pablogejo. Sekmes BMW fanai. Mini dar turiu :) Teks keisti Vilniaus atstovybe matyt.
mandagus, bet tik del pinigu. 0 zmogiskumo ir pilna sukciavimo. turi nebloga sukciavimo schema, kaip prisivilioti klienta ir nulupti pinigus vien uz atvykima ir atsisakyma padaryti pasiulytus darbus. susimoki pinigus jei atsisakai. atvykus paskirtu laiku, suderintu pries 14 dienu… nieko nereiskia…. reikejo laukti 1 h
Pirmą kartą naudojausi Krasta auto Kaunas paslaugomis ir likau patenkintas paslaugumu ir servisu. Ačiū Vytautui Kunickui ir Kęstučiui Balčiui.
Neįmanoma prisiskambinti į servisą. Pirkau keturis automobilius ir kai reikia atlikti automobilių aptarnavimą, tai neįmanoma prisiskambinti. Jei pirksite automobilį, gerai pagalvokite, nes norint į servisą prisiskambinti reikės rimtai padirbėti, bent porą darbo dienų.
Zmonys gerieji APLENKIT sita istaiga kuo toliau, debilu saika pinigus lupa, o padaryt nieko nesugeba
Nusivyliau labai aptarnavimu! Automobilis buvo užregistruotas telefonu jo apžiūrai, atvykus i krasta pralaukus valanda laiko, sužinojome, kad konsultantė atvyks 11h i darba, ir neaisku priims ar nepriims! tai gal normaliai registruoti automobilius išmokit ? paskirkite normalu laika, kad negaisintu jusu klientai savo laiko. Pasiule alternatyva: pralaukti dar pora valandu ir tai neaisku ar priims ar nepriims, arba po menesio atvykti, Aptarnavimas tai tragedija :)
Labai nusivyliau šia įmone. Meistrų nekompetetingumas tiesiog stebina! Nuplėšė 200 eur už visiškos nesamonės pasakymą. Krastos meistrai nustatė kad antifrizas dingsta dėl blogo išsiplėtimo dabgtelio, o mašina kartais nesikuria dėl rėlės kuroą jie pakeitė. Jau kitą dieną po servizo automobilis vėl nesikūrė. Nugabenus automobilį pas kitus, žymiai daugiau žinančius, , garažinius" meistrus, jie nustatė kad trūkus variklio tarpinė per kurią leidžia antifrizą bei reikia keisti pagrindinį automobilio kompiuterį nes dėl jo nesikuria. Viską sutvarkius automobilis kaip naujas. Tik gaila tų 200 eur išmestų kaip š balą krasta auto Kauno atstovybėje.
MB"Verslo idėja"
2018-09-27 11:16:27 IP 2df7810o
Labai malonus bendravimas, greitas aptarnavimas ir šaunus kolektyvas!
Krasta auto Vilnius-bėda didžiulė. Susidūriau su motociklų pardavimų vadybininku. Profesionalumo lygis nulis...aptarnavimo lygis 0...žinojimas apie prekę lygus nuliui. Kaip valdžia to nemato? 12klasiu vaikis padės ir papasakos daugiau nei jis. Nusipirkus motociklą garantinis baigiasi ties krastos vartais. Jei sugalvojote pirkti naują BMW rekomenduoju tai daryti Krasta Klaipėdoje, čia žmonės dirba patinkantį darbą ir jums padės 110%.
Pritariu ankstesniems komentarams, servizo vadybininkai arogantiski, nusipirkus nauja automobili su garantija, nesnustebkit, jei atiduos sugedusi automobili, nors sako, kad automobilis suremontuotas, bet net nepajudejus is servizo bus neisnykus problema su kuria atvykote arba sugedus automobiliui priims tik po keliu savaiciu, nors perkant nauja automobili tikiesi, kad galesi ji explotuoti. Darbuotojams truksta, ne tik elementaraus mandagumo, bet ir kompetencijos.
Kauno atstovybės aptarnavimo kokybė yra nepatenkinama. Požiūris į klientą apgailėtinas tiek iš eilinių darbuotojų, tiek iš jų vadovų. Patarimas rinktis ne šiuos atstovus.
Automobilis po įvykio buvo paimtas taisyti, nors pagal draudimo sąlygas jie negalėjo tvarkyti jo savo servise, ko pasekoje turėdama draudimą likau skolinga jiems už sutvarkymą.. Nepasimaukite ant jų vadybininkų paslaugumo ir pagalbos viską išspręsti nes finale jums tai kainuos daug laiko aiškinantis, didelę skolą ir antstolius..
Dareme patikra perkamam automobiliui, Kaune Krasta Auto. Tai truko gana ilgokai. Ilgiau kaip tris valandas. Bet gavome labai issamias isvadas apie automobilio technini stovi. Tai buvo tikrai profesionali apziura. Ir uz tai norime padekoti. SEKMES.
Norite islaikyti sveikus nervus ir pilnesne pinigine? Apeikite krasta auto! Nesvarbu kokiais klausimais, specialistai nevyke. Aptarnavimas irgi. Jokiais budais nepalikite jiems tvarkyti automobilio!!!
Daugiau ten mano kojos nebus negana jima pinigus uz garantines detales bet dar sulauzo ir nepripazista paciu klaidu
Labai nemaloniai nustebimo apsilankymas Krasta Auto Vilnius. Administracijos vertybės absoliučiai apsilenkia su elemantariomis bendravimo su klientu taisyklėmis. Serviso skyriaus administratorė Vilanda Kačinskienė nesugebėjo suteikti paslaugų, dėl kurių buvo susitarta telefonu ir akivaizdžiai ignoravo mūsų prašymus nesugebėda suteikti jokios informacijos. Likau šokiruota tokiu blogu serviso darbu.
Neįmanoma pasitikrinti automobilio ridos neatvykus pas atstovą, nors apie automobilį žinau viską ir galiu atsakyti į visus užduodamus klausimus. Atstumas į vieną pusę iki artimiausio BMW atstovo apie 180 km. Tai turiu nuvažiuoti ~360 km ir tik todėl, kad sužinočiau automobilio ridą........
Klaipedoje labai prastai su diagnostika ir remontu, gedimo nenustate, pralaike masina 3sav., pakeite alia detale, nulupo virs 200eu, rezultatas nulis, problema kaip buvo taip ir liko. Niekam nepatariu, nebent neturit kur pinigu ismest ir masinos nera kur laikyt
nesiulyciau nei varyti auto nei eiti dirbti i ta imone. Visiskai jauni be patirties remontuoja. Neturi net bendro suvokimo kaip tai daryti. Zinoma vien ju kaltinti negalima. Viskas prasideda nuo valdzios. Valdzioje 26 metu pacukas generalinis direktorius. Taip sakant pinokio iskamsa. Tragiskas vaizdas. Siulyaciau atkreipti demesi kaip toje imoneje vyksta kadru kaita. ypac Kaune, po vietinio vadovo pasikeitimo. Padaliniui vadovauja buves bankininkas. Kur tai matyta? Beto pasieme bambuka is kito serviso. Negana to, kad Vilniaus valdzia kaskart savo kliedesiu atveza, tai dar vietiniai nusisneka. Nera ko noreti is Krasta auto darbuotoju. Galima tik suprasti...
Šiandien atsiėmiau automobilį, suremontavo greičiau negu buvo numatyta, vadybininkas Andrius Stainys ir jo aptarnavimas pasirodė nepriekaištingas. Po šio apsilankymo rašau riebų 10.

Masinos tikrai puikios, ko, deja, nepasakysi apie Krasta Auto Vilnius teikiamos paslaugas.Bendraujame ne su vienu nauju automobiliu pardaveju, bet dar ne karto neteko susidurti su tokia nekompetencija ir nesusikalbejimu jau nuo pirmos dienos (tiek automobili isigijant, tiek atliekant jo eilinius techninius aptarnavimus - visur kazkas padaroma ne taip (sukomplektuojamas automobilis kitoks nei pasirenkamas, techniniu aptarnavimu metu papildomai priskaiciuojamos paslaugos, kurios neuzsakomos ir netycia pamirstama apie tai pasakyti atsiimant automobili). Deja, bet pasitvirtino faktas (o pradzioje vis maneme, kad nesusipratimai, tik kazkokie nelemti atsitiktinumai), kad atvykus i Krasta Auto Vilnius salona, reikia buti ypac atidziam ir skirti papildomai savo laiko viskam patikrinti po kelis kartus, nes kitaip butinai sulauksi staigmenu...
Nieko gero, vien apgavystes ir kazkos burimas is saskaitu:))
Ten geriau nevažiuoti.Nebent turi pinigo daugiau negu proto.
krasta auto a*******i, nepatariu nieko pirkt! pirkau internetu per bmw dalys, sumokejau pinigus ir paskui paaiskejo, kad tokios prekes jie neturi.kai paprasiau pinigu, tai pasake, kad tokia preke vel yra, bet 4 kart brangesne.atsisakiau pirkti.tada pasiule uzpildyt prasyma pinigu grazinimui.uzpildziau ir issiunciau-nieko.dar kelis kart bandziau susisiekti, tai prasidejo burtai.dar kazkokie gandonai lenkiskom pavardem sedi ir buria.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
ARHEVA
Adresas: Molėtų g. 3, LT-92308 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Mūsų tikslas yra surasti transportavimo poreikių geriausią sprendimą mūsų klientams, visada užtikrinant aukštus kokybės standartus, saugumą ir dėmesį pristatymo terminams. Atliekame krovinių ekspedijavimą, sandėliavimą, perkrovimą, muitinės tarpininkų paslaugas. Visi konteinerių kroviniai yra apdrausti CMR draudimu.
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Visorių g. 2-307, LT-08300 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...

"Eurostar" užsitikrino 290 mln. Eur vertės gelbėjimo paketą
"Eurostar" užsitikrino 290 mln. Eur vertės gelbėjimo paketą 05-18 20:54
Europos geležinkelių operatorė "Eurostar" užsitikrino 290 mln. Eur vertės gelbėjimo paketą, kuris turėtų padėti bendrovei išsilaikyti laukiant, kol bus panaikinti dėl CVOID-19 įvesti kelionių...
LRT tarybos vadovu perrinktas L. Gadeikis, etikos kontroliere tapo D. E. Andrikienė 05-18 20:37
LRT tarybos pirmininku antrai kadencijai išrinktas žurnalistas, filologas ir literatas Liudvikas Gadeikis, jo pavaduotoja išrinkta Irena Vaišvilaitė, antradienį pranešė Nacionalinis transliuotojas.
Iš ežero Italijoje iškilo prieš 70 metų užtvindytas kaimas
Iš ežero Italijoje iškilo prieš 70 metų užtvindytas kaimas 05-18 20:18
Dirbtinis Lago di Resia ežeras Italijos šiaurėje garsėja iš vandens kylančia XIV a. bažnyčios smaile, įkvėpusia knygų autorius ir "Netflix" televizijos serialo "Curon" kūrėjus. Laikinai nusausinus...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Apple 127,45 0,00%
General Electric 13,26 0,00%