Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kotryna, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kotryna

Atsiliepimai apie Kotryna, UAB

Baby City, Kidz One, Žaislų planeta

Parašyk savo nuomonę apie Kotryna, UAB

Pirkau dovaną, Lego konstruktorių internetu toycity.lt su atsiėmimu Kaune, Pramonės pr. Pavedimas buvo padarytas iš anksto per Paysera. Po 2 valandų važiavau pro šalį, užėjau pažiūrėti ar galiu pasiimti savo užsakymą. Nors mano prekė buvo atidėta už pardavėjos nugaros, o pats užsakymas apmokėtas - man jo neatidavė. "Trūksta kodo ir kad tas kodas atsirastų turi Vilnius sutvarkyti. Mūsų čia skirtingos (?) įmonės". Valandą laiko pralaukiau, jau kai važiavau namo atėjo žinutė, kad galiu atsiimti savo užsakymą. Teko grįžti. Taip išeina reikia 3 valandų, kad apmokėtam užsakymui ateitų sistemoje kodas kurio reikia? NELANKSTU, nepatogu, neprofesionalu.
Užsakinėjau prekę internetu penktadienį, nurodžiau, jog prekė berniukui, kurjeris pirmadienį atvežė rožinės spalvos, susisiekus pasakė, jog pakeis, bet pasiūlė nuvažiuoti į parduotuvę, kadangi auginu kūdikį, tam ir pasirinkau kurjerio pristatymą, kad nesivažinėti po parduotuves, tad pasakiau, jog nevažiuosiu į parduotuvę ir noriu, kad kurjeris man pristatytų prekę, už kurią sumokėjau pinigus į namus. Prekės man reikėjo penktadieniui, nes ilgam išvykstu, į laiškus atsakinėjo atmestinai ir nesiskubino taisyti klaidos. Atsiliepimą rašau ketvirtadienį, bloga prekė vis dar pas mane, kurjeris šiandien neatvažiavo jos paimti. Išvykstu, mano vaikas neturės daikto, kurį nupirkau jam, o aš nebeturiu pasitikėjimo šia parduotuve. Darbas atmestinas.
Pirkome is internetines parduotuves. Nisipirkus preke, paskambino kad turi, tik kitos spalvos. O del kitos prekes parase, kad sandelyje jau nebeturi. Pardavineja ora, o prekiu net neturi.
Šiandien buvome užsukę į Baby City parduotuvę Vilniuje. Norėtume pagirti mus aptarnavusį darbuotoją (vyrukas pardavė automobilines kėdute) už profesionalumą, išsamius atsakymus, mandagumą. Tikrai maloniai mus aptarnavo. Į šią parduotuvę grįšime dar ne kartą.
Sveiki, norėčiau visus tik perspėti, kad būtumėt labai atidūs pirkdami prekes Baby city parduotuvėse. Apžiūrėkite viską labai įdėmei, nes jei tektų susidurti su garantiniu, kuris priklauso jūsų pirktam daiktui, gali būti labai nustebinti. Parduoda prekę kaip naują, o pasirodo, kad ji jau buvo taisyta ir jūsų garantinis gali nebegalioti. Ir dar galite buti apkaltinti tuom, kad patys taisėt ir blogai pataisėt, o dabar atvežat tik į garantinį.
Savaitgalį su žmona lankėmės Vilniaus Babycity parduotuvėje kur yra Nordikoje. Rinkomės savo kleckui krėslą i automobilį. Likome maloniai nustebinti konsultanto pagalba. Aleksandras jei gerai pamenu vardas, su barzdele vaikinukas. Patarė, padėjo išsirinkti, pasakė visus pliusus ir minusus universalių kėdučių. Matosi, kad žmogus tikrai nusimano apie savo darbą. Greitu metu tikrai dar sugrįšime sportinuko.
Uzsisakeme is jusu vezimeli milli moonlight taciau gavome milli light. Pasiule darbuotojai pakeisti i musu norima, taciau reikalavo primoketi 51 eur, kadangi pasake kad šis vežimėlis brangesnis. Turejau internetinio puslapio printscreena, kuriame aiskiai parodyta jog mano vežimėlis kainuoja pigiau, taciau babymarket.lt darbuotojai paaiškino, kad tai klaida sistemoje. Kadangi problema nebuvo išspręsta, atsisakėme jusu paslaugų ir prekių. Todel manau, jeigu jus supainiojate kodus ar įvyksta kažkokios klaidos, turėtumėt spręsti problemas kliento naudai.
Jovita 2017-02-14 16:51:10
Sveiki, noriu pareikšti nepasitenkinimą Baby city parduotuvės Panevėžyje prekybos centre RYO darbuotojų neadekvačiu elgesiu. Šioje parduotuvėje pirkau daug savo mažyliui daiktų, nuo drabužėlių, kombinezonų iki vokelio, sportinio vežimėlio. Bet po paskutinio pirkinio šią parduotuvę aplenksiu iš toli. Nusipirkau kokosinį čiužinuką į vežimėlį 2017-02-13 jis man netiko pagal išmatavimus per didelis, kai grįžau į parduotuvę pardvėjos atsisakė priimti prekę, nes ši prekė neįeina į grąžinamų prekių sąrašą, kai pasiteiravau kodėl Jūs manęs vakar neinformavote, kad jeigu netiks ar galėsiu grąžinti. Pardavėja ištraukė iš po pakampės užslėptą ar šiaip užkritusią informaciją, kad negalima grąžinti. Žinot kas juokingiausia ta pati šviesiaplaukė moteris su akinais mus aptarnavo N kartų visada buvo maloni, o šįkart nesileido net i kalbas buvau ne aš nepatenkinta, o ji vos ne ko čia ieškai dar nusipirkai ir eik iš čia. Pikta dar dabar, kad nei karto kiek lankiausi neperspėjo apie prekes, kad negalima grąžinti. AČIŪ dar kartą Baby city RYO darbuotojoms pamačiau Jūsų tikrus veidus ir šią parduotuvę mažiausiai trys šeimos nebeiisim. Ir visiems draugams papasakosiu kaip pasielgė.
Ai dar pamiršau paminėti, kad man pinigų ne tik, kad negrąžino sakau o kur čiužinuką dėti? Sako darbuotoja, tai va čia kokosas kampa galit nusikirpti ir užsisiųti. Aš pagalvojau, kad juokauja. Reiškiasi pinigų negali grąžinti, bet kitas prekes gali išsirinkti už tą sumą. TAI GALIT PAKOMENTUOTI KAS ČIA PER SISTEMA? Sakau man šiuo metu nereikia nieko, nes vaikas viską turi. Tai pradėjo siūlyti dantų pastas, šepetukus, nesvarbu, kad vaikas nei vieno dantuko dar neturi. Juokas pro ašaras.....
Norime padekoti mus aptarnavusiam vaikinui Siauliuose, Krymo 28.Mandagus, paslaugus ir kantrus.Prekinomes 216 08 20 d.Butinai apsilankysime dar ne karta ir rekomenduosime kitiems.O mus aptarnaves vaikinukas, vertas pagyrimo.
Nebejuokinkit pasaulio su savo tais skundais. Pacios eikit dirbt arba jau geriau su vaikais uzsiimkit vietoj tu slyksciu lojimu. Kvailai atrodot ponios su savo juokingais skundais ir netikrais faktais.
Sveiki. Klaipedoje "Baby City" parduotuveje pasibaisejome konsultanciu elgesiu. Buvo nemandagi (vyresnio amziaus moteris), nemaloni, elgesi tikrai nepagarbiai su klientu. Nesuteike informacijos kas sudaro rinkini, tik pasake kad kas nupiesta ant pakuotes tas ir ieina. Bet sakau ant pakuotes anglu kalba parasyta visai ne tai, o paprasius gal butu galima apziuret pakuoteje esanti daikta, apsauke kad pakuociu neardo. O ji buvo net neuzklijuota ar kazkaip kitaip ipakuota kad butu neimanoma apziureti. Tiesiog atidaryti dezutes nesugebejo. Norejosi apsisukti ir iseiti. Kasininke taip pat buvo nemaloni, dar pareplikavo kad uzklijuot reikia visas pakuotes kad nedarinetu cai kas uzsinori. Nu nemalonu tikrai buvo ir manau ten tikrai nebesilankysiu.
Sveiki, liepos 1 dieną lankiausi Šiaulių Saulės miesto "Žaislų planetoje". Esu labai nepatenkinta aptarnavimu merginos tamsiais plaukais, kuri dirbo tą vakarą. Vietoje to, kad atsakytų į klausimus ji kalbėjosi su kitu darbuotoju vaikinu, akivaizdžiai išreiškė nepasitenkinimą, kad sutrukdžiau jų pokalbį. Be to atsakymas, kurį šiaip ne taip pavyko išgauti buvo labai toli nuo realybės, kadangi Akropolyje dirbusi mergina aptarnavo kuo puikiausiai ir suteikė visą informaciją. Be manęs Saulės miesto parduotuvėje dar buvo žmonių, kurie rinkosi žaislą, tačiau nei vienas iš dviejų darbuotojų net nesiteikė jų aptarnauti. Kam reikalingi du darbuotojai vienu metu, jei jų privilegija yra tarpusavio pokalbiai? Nejaugi sunku atsakyti į klausimą apie konkretų žaislą ir jį parduoti.
Sveiki, šiandien (07.03) su šeima buvome baby city parduotuvėje Klaipėdoje. Lankėmės čia pirmą kartą, apsidžiaugėme dideliu prekių pasirinkimu, tačiau nuvylė personalo nemandagumas. Vos tik įėjus į parduotuvę kasoje stovėjo kasininkė ir prie kasos stovėjo dar dvi darbuotojos, kurios tik nužiūrėjo nuo galvos iki kojų, tačiau nė viena nepasisveikino. Labai nemaloniai visi pasijutome ypač po to, kai dar keliskart praėjus pro pardavėjas jos vis taip pat nuo galvos iki kojų nužiūrėdavo. Vienintelė kasininkė Jurgita elgėsi maloniai. Tikiuosi darbdavys atsižvelgs ir duos darbuotojoms daugiau darbo, kad nenužiūrinėtų klientų.
Laba diena, norėčiau išreikšti nepasitenkinimą dėl jūsų parduotuvės esančios Šiauliuose PC saulės mieste Šioje parduotuvėje apsipirkinėdavau dažnai, tačiau atsiradus naujai darbuotojai čia nebesilankysiu, kadangi nuėjus prie kasos mane aptarnavo labai nemaloniai vedėja Dovilė. Ji nepasisveikino, paklausus kiek mokėti neatsakė.
Manau, kad vedėja neturėtų rodyti tokio aptarnavimo pavyzdžio su klientais savo darbuotojams. Tikiuosi atsižvelgsite į mano nuomonę, nes šią situaciją pakeisti būtina, norint išsaugoti klientus.
Sveiki, vakar buvom Vilniuje, Jusu parduotuveje Baby City, siaures miestelyje. Atvaziavom pasiziureti vezimu, priejo toks vaikinukas padeti, ka galiu pasakyti-medalis jam uz darba. Labai sauniai viska isaiskino, visas technines smulkmenas, atsizvelge i musu gyvenimiska situacija (gyvename aukstai ir man reiks tampyti vezima), zodziu tikrai specialistas, matosi. Likome su vyru labai patenkinti aptarnavimu, ir tikrai kreipsimes i Jus dazniau :)
Jusu parduotuveje Klaipedoje aptarnavimas zemo lygio.Nesinori gryzti, kad ir dideli prekiu krepseli turite.Siulyciau pardavejas apmokinti elementariu mandagumo taisykliu.
Laba diena. Esu labai supykusi. Jusu filoalo vaikisku prekiu isparduotuves Klaipedoje. Pirkau vezimei sportini. Mokejau ne mazus pinigus. Nuvezus ji sutaisiti grazino nesutvarkyta. Ir pareikalavus grazinti pinihu jie atsisake. Ir pareiske, kad galiu ji tik parduoti... bet jie pinigus negrazins... aptarnaviams baisus. Ir maciau ne karta kaip pinigu nemusa i kasa. Nusivyliau...
Labas vakaras.Siandiena lankemes Jusu parduotuveje Panevezyje, Baby city. Buvom nemaloniai nustebinti, pardavejos dirbo 3, visos sedejo prie kasos ir kikeno, net nepasisveikino, nei viena nepriejo, nors parduotuveje buvome apie pusvalandi. Tikrai nesinores gryzti.
Niekda ir nieko nepirksiu daugiaus is ju.
Butu miela, kad tokia sauni parduotuve isikurtu ir musu mieste Druskininkuose nereikt vazineti i didmiescius apsipirkineti vaikuciams prekiu ;)

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“ ir „Didriksons“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“ ir „Didriksons“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių, kanadiečių ir švedų prekių ženklai yra...
4 efektai
Toysland.lt / Zaislaisos

Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės; žaislai.
UAB „4 efektai" - užsienio kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla - didmeninė prekyba. Kompanija valdo prekinius ženklus TOYSLAND bei ŽAISLAISOS. Mūsų pagrindinė veiklos kryptis: žaislai, sporto prekės, drabužiai vaikams, kanceliarija, žaislų remontas. Apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje www.toysland.lt...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
5 "darbo šeimos" tipai: nuo liežuvautojų iki fotelio psichologų
5 "darbo šeimos" tipai: nuo liežuvautojų iki fotelio psichologų 12-17 11:51
Tvirti ir nuoširdūs santykiai su kolegomis didina darbuotojų produktyvumą, įsitraukimą ir pasitenkinimą darbu.
"Google" nutraukia projektą "Tango"
"Google" nutraukia projektą "Tango" 12-17 11:30
JAV technologijų gigantė "Google" paskelbė, kad nuo kovo nutraukiamas jos papildytosios realybės projektas "Tango". Vietoje jo jau pradėtas naujas šios srities projektas, pavadintas "ARCore".

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Intel 44,56 +3,01%
Microsoft 86,85 +2,55%