Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kosvila Baltic, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kosvila Baltic

Atsiliepimai apie Kosvila Baltic, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Kosvila Baltic, UAB

Gintarė 2019-07-15 09:29:52
Buvau labai maloniai aptarnauta Jūsų įmonės darbuotojos Ernestos Kauno "Vitebsko" skyriuje. Puikiai pataria, išmano savo darbą, jei tik galiu, visad apsiperku pas būtent šią Jūsų darbuotoją - ačiū.
Ar mes apie ta pacia Ernesta kalbam :D teko man su ja susidurti, pastoviai susiraukusi, ko paklausi numoja pirstu ale eik ir susirask cia neklausinejusi... pati nemaloniausia pardaveja is viso to kolektyvo. Va sviesi moteris, pas ja malonu pirkti, pataria kaip sakant nuo dusios, nors ir valanda vaikscios kartu ir patars ka pirkti ir kas geriau.
Parduotuveje Martina Seskines 22 Vilnius dirba viena neadekvati pardaveja, trumpais baltais plaukai, vaiksto is paskos su tokia veido israiska, kad norisi begti kuo toliau, nemandagiai, piktai atsako jeigu ko nors paklausi.As isvis nesuprantu kaip ja ten dar laiko. Mano kojos tikrai toj parduotuvej daugiau nebus.
Darbo pobūdis nesunkus, nereikia žmonėms lysti į akis ir klausinėti ar reikia pagalbos, galima ir prisėsti, kojas pailsinti, BET... grafikas siaubingas, dažniausiai gauni tik po 1 laisvą dieną, direktoriui visiškai nusispjaut kas vyksta įmonės parduotuvėse, kas per parduotuvių vedėjos pas juos dirba, alga minimumas, kas mėnesį yra mokami "priedai" VOKELIUOSE. Į banko kortelę priedą gauni tik kas trečią mėnesį. Parduotuvės kurioje dirbau vedėja buvo pagauta vagianti iš mūsų pardavėjų priedus, buvo įrašytas visas jos prisipažinimas, direktorius sitaciją žino bet nieko nesiima. Teks kreiptis į tuos, kam tikrai bus įdomu. Gaila kad tokie dalykai vis dar vyksta.
Nemaloniai nustebinta jaunos pardavėjos aptarnavimu "Martinoje" Klaipėdos Rimi Taikos pr.lapkričio 7 d.
Pastebėjusi kad pardavėja ruošiasi mušti į kasą ne mano pasirinktą prekę, sustabčiau ją. Pasiruošusi apmokėti vienintelį pasirinktą TWIST EVELINER PENCIL, pamačiau kad kainą viršija daugiau kaip dvigubai... Pasirodo kad man buvo įmušta dar vieną ne mano prekę... Vietoj to kad atsiprašyti, pardavėja pareiškė nepasitenkinimą. Pakeltu tonu metė: "Mes (!), pardavėjos, nieko nematom!" Tuomet aš likau be pirkinio...
Įmonės direktoriui derėtu pakeisti nematančias net savo prekistalio pardavėjas į negirdinčias, bet gerai išmanančias savo darbą tuose pačiuose RIMI patalpuose.
Vilniaus Šeškinės 22 filialo vienos pardavėjos darbas yra siaubingos kokybės. Veido mimika įėjus, tada stebėjimas ar nevogiu yra toks nedelikatus ir agresyvus, kad ohoho... Mumija, kuri atrodo, jog daro malonę, kad įleidžia apsipirkti. Kaip suprantu, valdžiai tai tinka, nes niekur niekur nemačiau tokių pardavėjų Vilniuje - palyginus su Charlot'o, Tiger'io, ar Cascad'os merginomis tai net nupurto.
Labai patinka asortimentas ir produkcijos kainos parduotuvėse "Martina" ir galvoju, kad būtų norinčių aplankyti ir nusipirkti prekių elektroninėje erdvėje. Laukiame "Martinos" internet. prekyboje:)
Buvau parduotuvej Kaune, Vitepsko parduotuveje, jus proto turit dusint taip pardavejas???? Jokio ventiliatoriaus, jokio kondicionieriaus, as tai as, iejau apsipirkau ir isejau, bet kaip jaustis pardavejoms kurios ten visa diena sedi tokiam karstyje, ten gryna pirtis, darykit isvadas, pagerinkit darbuotoju salygas...
Šeškinė, Vilnius (iki parduotuvė) pardavėjų slykstumas siaubingas, jokio mandagumo nėra, išėjus iš parduotuvės seka žvilgsniu iki tol kol neišeinu iš pastato. Jaučiuosi labai nemaloniai, ir nejaukiai.
Pardavėja su raudonais plaukais šiek tiek stamboka, ir šviesiaplaukė trumpais plaukais. Atsižvelkite į mano atsiliepimą
Ačiū, geros dienos.
Neseniai teko apsilankyti Mindaugo Iki esančioje “Martyna” parduotuvėje. Grįžus iš užsienio, po metu laiko užsukau įsigyti savo pamėgtos rusiškos kosmetikos. Pamačiau akivaizdų skirtumą, sužavėjo tvarkingas prekių išdėstymas lentynose. Taip pat puikiai pagelbėjo ir pardavėjos, žino ką parduoda, pasiūlo ir pataria optimaliausią variantą.Nebruka prekės vien tik tam, kad ją parduoti, o pasiūlo prekę atitinkančia kokybę. Akivaizdžiai juntamas demesys klientui.
Neringa 2019-03-02 22:43:01
Esu nuolatinė pirkėja Panevėžio Martinos parduotuvėje. Negaliu atsižavėti darbuotojų profesionalumu ir skleidžiama šiluma bei draugiškumu. Puikiai žino apie kiekvieną prekę ir išsamiai pakonsultuoja. Jų šypsenos ir bendravimas užburiantis. Visų kitų tokio tipo parduotuvių personalas turėtų mokytis iš šių konsultančių. Labai Jums ačiū jog sugebate suburti tokį kolektyvą. Myliu Martyna:)
Esu nuolatinė pirkėja Panevėžio Martinos (babilonas)parduotuvėje. Negaliu atsižavėti darbuotojų profesionalumu ir skleidžiama šiluma bei draugiškumu. Puikiai žino apie kiekvieną prekę ir išsamiai pakonsultuoja. Jų šypsenos ir bendravimas užburiantis. Visų kitų tokio tipo parduotuvių personalas turėtų mokytis iš šių konsultančių. Labai Jums ačiū jog sugebate suburti tokį kolektyvą. Myliu Martyna:)
Vakar Liepkalnio g. esancioje MAXIMA, kurioje isikurusi martina parduotuve pirkau sampuna ir plauku dazus, juodaplauke pardaveja man per daug priskaiciavo moketi pinigu.Nezinau ar specialiai ar apsiriko ir nepamate.
Nuolatine kliente
2018-12-28 06:59:35 IP 28p8d3br
Pasibaisetinas aptarnavimas parduotuveje Link Moletu.Nors geru manieru apmokykite savo personala.Suprantu kad personalui ir jos draugams galima naudotis kosmetika esancia parduotuveje, bet nors ne prie prikeju tegul daro.
Sveiki, Martinos parduotuvėje Klaipėdoje autobusų stotyje visos pardavėjos vos įėjus į parduotuvę pradeda sekioti iš nugaros ir tave sekti tarsi kokį vagį. Nieko neįmanoma pasižiūrėti paskaityti apie prekę nes jauti žvilgsnius tau į nugarą. Tai vyksta nuolat ir ne man vienai, kolegės tai pat eina į ta parduotuvę prekintis ir tai pat jaučiasi tarsi v***s. Po tokių pojūčių visiškai nebesinori kažką pirkti nors kainos ten tikrai geros. Jeigu susiduriate su vagystėmis reikėtų pasirūpinti kažkoke geresne apsauga ar pan. O ne kiekvieną pirkėją laikyti vagimi nes tai tikrai nepritrauks porkėjų, o tiesiog juos atstums, nes tikrai labai nemalonus jausmas kai tave seka visa laiką.
Noriu pasidžiaugti ir pagirti pardavėją ir vedėją Martinos parduotuvėje PC DOMUS PRO. Kiek kartų ateinu, mergaitės visada pasitinka su šypsena, puikiai pakonsultuoja, suteikia daug informacijos. Džiugu, kad dar yra puikių darbuotojų :)
Šiandien pirmą kartą užėjau į parduotuvę „Martina“ Mindaugo gatvėje, IKI, labai puikiai pakonsultavo Rita. Esu jai dėkinga už komunikabilumą ir tikslius patarimus. Puiku, užsuksiu dažniau. Patinka, kai dirba ne tik kompetentingi, bet ir mieli žmonės, Ritai būdinga ir tas, ir tas. Sėkmės!.
Sveiki. Esu pasibaisejusi aptarnavimu Vilniuje, "Martina" parduotuveje dirbancia mergina. (Sis filialas randasi Vilniuje, Iki parduotuveje, viduje. Naujamiestis. Priesais Comfort hotel). Visus pirkejus mergina aptarnavo kalbedama telefonu, muse taip prekes i kasa, ir istisai kalbejo. Ar tai normalu?????? As soke. Nej viso gero, nieko. Vis kalbejo telefonu, kad tuoj eis parukyti. Ir siaip atrodo nuvalkiota
As isleidziu per apsipirkima po 50 euru, o mane aptarnauja ignoruojanti pardaveja, istisai kalbanti telefomu, kai prekes net musa. As nesuprantu, tai yra visai nenormalu. Visi jautesi lyg jai trugdytume kalbeti
. Daugiai negrisiu jei dar karta ja pamatysiu
+ Atsiprasau, pamirsau nuroditi adresa, rasiau apie Klaipedoje autobusu stoties pastate esancioje parduotuve, , Martina, , apie izulu pardaveju elgesio.
Kliente 2017-12-23 Esu labai nepatenkinta pardaveju aptarnavimo kultura, Grubiai bendrauja, kalba pakeltu tonu, daro pirkejams pastabas, asisake duoti, , skundu, , knyga, pasake, kad visai jos neturi, atsisake pasakyti savo pavardes.Direktoriau, susirupinkite savo darbotuoju elgesio.
Labai patinka Martina parduotuvė babilone, užsuku ten dažnai labai patenkinta aptarnavimu, šviesi mergaitė aptarnavo mane pasitiko su šymsena likau patenkinta, padėjo išsirinkti tai ko ieškojau dar ir patarimu davė, net malonu užeiti i tokia parduotuve kai dirba tokia pardavėja.užeisiu i šia parduotuve tikrai dar nekarta.
Labai patinka Martina parduotuve Luksio 60 Kaune, merginos paslaugios, visada nuosirdziai pataria ka rinktis, atejus i parduotuve pasisveikina, pasitinka su sypsena, mazai kur taip galima rasti. Pirkau oro gaivikli, parsinesus namo pabandziau ir jis nepurskia, atnesiau i parduotuve, mergaites be jokiu problemu pakeite ir dar atsiprase, nors suprantama kad ne ju kalte. Didziausi linkejimai siam kolektyvui!
Labai nepatenkinta kliente
2017-11-12 19:52:57 IP 6a5cp59u
Labas vakaras,
Pc "Babilonas" sviesi pardaveja labai daznai kalba telefonu saleje esant klientams visiskai nekreipdama demesio, kad klientai nori jos paklausti apie prekes. Pc"City Bumas" sviesi pardaveja nesugeba sudelioti prekiu i lentynas, visada saleje pilna deziu. Susimastykit kokios darbuotojos dirba Jusu imoneje, nes prarandat daug klientu.
Noriu pačius geriausius atsiliepimus palikti apie Martina parduotuvę esančią Big2 prekybos centre. Šaunios pardavėjos, nuoširdžiai patarimus duodančios. Visada maloniai aptarnaujančios, o ir iš šono žiūrint matosi puikus usibendravęs kolektyvas. Visada malonu čia užeiti. Tokioms pardavėjoms tik algas kelti, kad tik jos nedingtų. Matosi, kad dar prekybos sfera, nėra visiškai sugadinusi mergaičių, kurios nuoširdžiai pataria kiek gali, o ne bruka tau produktą per prievartą, kad tik parduot. Produkcija pasiteisino kiek aš norėjau. Nuoširdžiausia padėka Jums mergaitės už tikrai gražų darbą ;)
Kliente 2017-07-27 21:51:30
Labas vakaras, pirmiausia noreciau paklausti parduotuves, esancios Ukmerges g. Panevezyje darbo laiko? Parduotuve buvo uzdaryta 14.30 val. Kaskart atejus i parduotuve parduotuveje pilna deziu, lentynos tuscios. Sviesiais plaukais pardaveja nenusiteikusi konsultuoti klientu, neatsakingai ziuri i savo darba.
Darbo laikas 9-15 Aciu uz pastabas.
Onutė 2017-02-02 16:52:42
Negaliu atsistebėti parduotuve "Martina", esančia Taikos pr. 109, Klaipėdoje (šalia Eglės turgaus), kurioje vyksta visiška demokratija. Tik įėjus į parduotuvę išgirsti, kaip šaukia per visą prekybos salę, kad reikia kažkokiai mergaitei užpakalį susimažinti, po to tik praėjus pro šaukiančią moterį, pagal užsegtą kortelę suprantu, kad tai parduotuvės vedėja Lina šaukia ant pardavėjos. Likau pakraupusi. Manau reikia tokius dalykus sandelyje aiškintis, bet ten gi vietos nėra, nes neaišku koks vaikinas vaikštinėja, pagal aprangą matosi tikrai ne darbuotojas. Tikrai pagailo mergaitės kurią viešai įžeidinėjo (juk čia gali ir pareiškimą policijai rašyt už viešą ižeidinėjimą), matėsi nejaukiai jaučiasi kai girdi pašaliniai asmenys. Gal vertėtų valdžiai pamąstyti apie mandagumo ir kultūros kursus vedėjai.Esu dažna Jūsų parduotuvės lankytoja, todėl vis matau, kaip vedėja vis prie kompo sėdi ir pro langą žiūri tuščiu žvilgsniu, o tu tuo metu parduotuvėje gali daryti ką nori. Tad patarimas būtų nors kokį mandagumo vadovėlį paskaityti tuo laiku, kad kurtų tinkamą parduotuvės atmosferą, o ne šiaip "stumti" darbo laiką.
Žiūriu šioje parduotuvėje niekas nesikeičia : (Nors gyvenu netoli parduotuvės esu priversta eiti į ''Martiną'' esančią PC''ARENA''
Esu pasibaisejusi Vilkpedes g. parduotuves Martinos Vilniuje vedeja Lilija (berots) ir pardaveja Danute. Esu pastovi kliente todel ne karta pastebejau su jomis bendraujanti, kaip smarkiai nuo ju sklinda alkoholio kvapas, nerysli kalba ir pan.. manau nera nieko baisiau nei girti darbuotojai darbo vietoje. Po tokiu apsilankymu sioje parduotuveje nebesinori lankytis nes niekada negali zinoti ka neblaivi darbuotoja tau priskaiciuos kasoje. Kitos mergaites labai paslaugios ir mandagios. Tikiuosi mano zinute pasieks vadovo ausis ir jis padarys isvadas. Nes kitu atveju reiks kviesti darbo inspekcija.
Nepatenkinta klijente
2017-02-07 17:10:17 IP 6a5cp59u
Laba diena, ne karta lankausi Martina parduotuveje, esancioje City Bume. Darbuotoja sviesiais plaukais sedejo prie kompiuterio ir net nepastebejo, kaip iejau i parduotuve. Vaiksciodama po parduotuve pastebejau netvarka. Priejusi prie prekystalio ir issikrovusi prekes darbuotoja dar sedejo prie kompiuterio lyg niekur nieko. Tik isgirdusi mano skambanti telefona pakele akis. Nepasisveikino, visa susiraukusi sumurmejo suma, nepadave cekio ir net neatsisveikino. Ir taip jau ne pirma karta.
Laimute,
Snd lankiausi parduotuveje Martina, Taikos pr.109, Klaipeda.Esu pasibaisejusi, kas antra preke saleje nenurodyta kaina.Nesuprantu, kas atsakingas sioje parduotuveje uz prekiu kainas.Kodel klientas turi kas antra preke nesti prie kasos, kad suzinotu kaina?Pirkau eveline veido krema, konsultante sake, kad bus pritaikyta 30% nuolaida kasoje, taciau paziurejus i ceki, pastebejau, kad jokia nuolaida nebuvo pritaikyta.Priejus prie vyresnio amziaus moters, kuri prisistate esanti vedeja, ji man pakeltu tonu pasake, kad tas kremas jau su nuolaida, bet paziurejus saleje aiskiai buvo matyti, kad tas kremas be nuolaidos.Paprasius grazinti pinigu skirtuma, ji tiesiog man pasiule iseiti is parduotuves. Nemanau, kad dar kada grysiu i sia parduotuve.
Istikruju nenorejau rasyti atsiliepimo, taciau kai tai vis pasikartoja nebegaliu nutyleti..
Daznai lankausi ir vis dar noreciau lankytis Jusu parduotuveje esancioje Seskines g. 22, taciau ten dirbancios pardavejos tiesiog numusa visa nora.. niekad dar nesutikau pardaveju turinciu tiek arogancijos ir nemandagumo! paklausus ko nors tai suburba panosei arba "pasiziurek ten".. praejusi karta is viso buvo taip, kad atejau matau kykena jos ten tarpusavyje trise susedusios, diskutuoja, negaliu patikslinti apie ka, nes kalbejo lenkiskai (net galeciau pagalvoti, kad apkalba klientus), bet kai jau nusikeike ir taip riebiai, kad net isgirdau stovint parduotuves viduryje ir atsisukau tai jau sorry.. buvau ir vakar tai ka galiu pasakyt niekas nesikeicia nei laba diena, nei visogero, o jau nekalbu apie tinkama klientu aptarnavima..
Maloniai nustebinta kliente
2016-12-05 10:30:31 IP 6a5cp59u
Laba diena, atejau atsitiktinai i parduotuve, esancia "City Bume". Paklaususi pardavejos ka naudoti, kad nebeslinktu plaukai isgirdau tiek naudingu patarimu ir tiek daug pasiulytu prekiu. Beto pati pardaveja pasidalino savo patirtimi ka naudojo. Aprode prekes, kurias pati yra isbandziusi. Negana to, dar ir nuosirdziai pasikalbejom apie mano isgyvenimus. Atrodo pardaveja gali buti vaistininke, psichologe ir gera isklausytoja. Kaip gera, kai dar yra like tokiu mielu, nuosirdziu, paslaugiu ir siltu zmoniu, kurie puikiai ismano savo darba ir atsako i visus klausimus. Darbdaviai vertinkit tokius darbuotojus.
Rūta 2016-10-10 18:11:57
Laba diena, Šeškinės g. 22 parduotuvėje Martina dirba labai nemalonios pardavėjos, neišmanančios savo darbo. Šiandien nusipirkau veido serumą su kelių mėnesių pasibaigusiu galiojimu, paklaususi pardavėjos ar šis serumas dar galioja (nes nesupratau galiojimo laiko) ji man atsakė, kad galioja. Beto prieš tai dar vienas žmogus buvo nusipirkęs tą patį, neaišku su kokiu galiojimu. Va taip ir prarandat klientus.
Jei jus nesuprantat galiojimo laiko (pati taip parasete) kaip galejot nustatyti, kad jis jau pasibaiges? Del savo nesupratimo lengviausia apdergti darbuotojus. Visoms dirbancioms su klientais linkiu kuo maziau tokiu neismananciu ir pagiezingu klientu ir TONOS KANTRYBES :)
Jau ne pirma karta lankausi PC vyturys paarduotuveje "Martina.Esu nustebusi vyresnio amziaus pardavejos aptarnavimo kultura, kaip ji grubiai bendrauja su klientais.Paklausus ka nors apie prekes, pakeltu tonu atsako.Jau ne pirma karta ta teko girdeti, kaip ji garsiai rusiskais keiksmazodziais kalba telefonu nekreipdama demesio, kad tuo metu parduotuveje yra daug klientu.Jai trukta mandagumo bendraujant su zmonemis.Siulyciau vadovui susimastyti!!!
Lankiausi ir aš parduotuvėje "Martina" esančioje Klaipėdoje Taikos pr. 109 ir ką galiu pasakyti tikrai ten daugiau nebeisiu. Paklausus mergaičių ar tas nagų lakas geras, atsakymas mane šokiravo: "Kad su tokiais "fuflekais" aš nesilakuoju". Tai taip gaunasi, kad aš ateinu į šlamštu prekiaujančia parduotuvę? Gal nors kartą savininkai susimastytų apie šios parduotuvės personalą, o tai atsiliepimų apie ją apstu...
Kodėl nuėjus i "Martiną" esančią Laukininkų gatvėje miela malonu apsipirkinėti? Nes mergaitės visada su šypsena, pataria kai reikia..
Nuolatinė pirkėją 2015-11-09 23:27:44
Esu nuolatinė parduotuvės ''Martyna'' pirkėją, ne pirmą kartą atvykstu į Taikos pr. 109 Klaipėdoje esančią parduotuvę, aptarnavimo kokybė yra baisi, negana to kad pro langą darbuotojos stebi su kokia mašina atvyksta pirkėjas bet dar užėjus pasijaučiu diskomfortiškai ir pranyksta noras ten kažką pirkti, nes akivaizdžiai girdisi nuėjus toliau nuo susiburiavusių pardavėjų-konsultančių kaip jos apkalba atėjusius lankytojus tame tarpe ir aš.
Esu padori moteris, dirbu su personalo valdymu, puikiai žinau kur ir kada darbuotojas turi stovėti ir suteikti reikiamą informaciją pirkėjui.
Negana atsiskaitant už prekes nebuvo nei pasisveikinta nei pasiūlyta kažkokių prekių naujų ar akcijų net nepalinkėjus geros dienos, teko tik išklausyti darbuotojų tarpusavio pokalbį kaip vieną iš jų stovėjo maisto prekių parduotuvėje ''IKI'' ir kaip jos pasakyta kasininkė ''pensininkė'' labai lėtai dirba.
Siūlyčiau apgalvoti vadovybei, ar jums reikia tiek ''dirbančių'' darbuotojų, kurie neneša jokio pelno jūsų verslui, o tik žlugdo ir mažina apyvarta. Nemanau ar dar sugrįšiu į šią parduotuvę.
Pritariu jums. Aptarnavimas siaubingas. Kai pardavėjų paprašai patarimo apie norimą įsigyti prekę, tai su tokia arogancija pasižiūri, kad norisi pasakyti kam tokį darbą dirbate jei jums tokia kančia bendrauti su pirkėjais. Vadovai turėtų susimąstyti. Aš taip pat nemanau, kad pirksiu šioje parduotuvėje.
Teko lankytis Martina parduotuvėje (autobusų stotyje, Klaipėdoje), aptarnavimas klaikus!
Įėjus į parduotuvę kolektyvas nepasisveikina, veiduose šypsenų nėra. Šviesiaplaukė pardavėja nemandagiai, grubiai, pakeltu tonu bendrauja su klientais.Paėmus prekę, ją apžiūrėti, buvo pasakyta nesugadinti prekės.
Kolektyvui trūksta bendravimo, mandagumo įgūdžių.
Toks aptarnavimas "atbaido" pirkėjus. Manau, į šią parduotuvę daugiau negrįšiu.
Angel 2016-05-26 18:48:09
Noreciau pritarti Vitai, kolektyvas Taikos pr. 109 Klaipeda tragedija.Vakar mano akivaizdoje moteris metuose buvo išvadinta "debile" ir jai buvo iskvieta apsauga uz tai kai ji suklydo pasirinkdama preke -kojines, paprase mandagiai, kad jai grazintu pinigus... Pardavejos padare toki cirka.
Pone Angel, jai jum mandagiai skamba kai klientas pardavejai pasako „gausi y galva” ir uzsimoja trenkti, pardaveja vos speja nubegti uz kasos tai as tikrai neturiu ka jum pasakyt!!!
Aš ne pirmą kartą atvykstu į parduotuvė ''Martina' į Taikos pr. 109 Klaipėdoje, matau ne pirma karta grubus klientų aptarnavimas, paliekant parduotuvė įšeinu su bloga nuotaika. Merginoms darbas nepatinka, kam dirbti parduotuveje?
Tiesa 2013-01-26 20:10:04
Sekmes ieskant nezinia kokios tiesos Egle ;D idomu kokius tu ten kvepalus pirkai noreciau pamatyti, matyt pati nupylus sugalvojai bizni susukti, arba sena boba esi arba senmerge, tai tikrai demesio trukumas tau :-D
As ten pati daznai lankausi, visada pasisveikina konsultantes mandagios, su sypsenom padeda issirinkti prekiu, pataria.O tokiu kaip tu juokdariu manau visur pasitaiko ;-DDD.Gero kelio ;-D
Visu pirma jei perki ta prekia pastoviai tai byn nueik ir pasijimk... kas tu tokia princese?
Dirbanti prekyboje
2016-02-27 20:21:26 IP 2fc3m41i
ziauru 2016-02-27 16:42:03
Klaipedoje, autobusu stoties pastate esancioje jusu parduotuveje "Martina" aptarnavimas klaikus. Gal i kokius kursus elementaraus, etisko klientu aptarnavimo savo parduotuves vedeja nuveskit? pasiemiau kelias prekes, norejau apziureti makiazo valikli plantmasineje taroje taciau netycia jis man iskrito is ranku ir siek tiek skyscio issipyle ant grindu. iskart pribego parduotuves vedeja ir ne tai kad pasakytu nieko tokio, visko buna ji pradejo ant manes saukti aplinkiniai klientai ziurejo i mane kaip i nusikaltele, neva kodel nepasakei kad iskrito is ranku, nors kaip tik tuomet keliau buteliuka nuo zemes. bambejo visa laika kol baigiau rinktis prekes. kasoje vos ne sviede man nuskanuotas prekes ir taip pat ir mano graza. Bjaurus zmogus jusu vedeja galiu pasakyti, turbut 12 klasiu kazin ar baigus, su tokiu poziuriu i aptarnavima ir elgesio kultura. ziurekit ka idarbinat savo imonej, ir susirupinkit savo darbuotoju elgesiu nes cia ne pirmas kartas kai klaipedoje jusu parduotuvese aptarnajjantis personalas nei paslaugus nei joks, baisu. matau ne vien as cia nusiskindimu turiu taip kad vertinkit klientus nes su tokiu poziuriu ju galit ir nebeturet. sekmes.
Kultūringoji, Jums ne tik kultūros trūkumas (ir jokie mokslai tam nepadės), bet ir atmintis prasta. Arba tiesiog tai nevykęs bandymas susireikšminti. Kiekvienoje parduotuvėje yra vaizdo kameros, taip kad... Jei norite, kad su Jumis elgtųsi žmogiškai, pradėkite nuo savęs...
Saulius Pabarčius
2016-02-26 13:45:14 IP 65hncfl5

Vakar, t. y. 2016-02-25, 12.59 val. Jūsų parduotuvėje S. Stanevičiaus g. 23, Vilniuje pirkau muilą "Zelionaja apteka" už 0, 20 euro. Parėjęs namo išpakavau ir mano rankose muilas netikėtai skilo į 2 dalis.
Prašau pakeisti prekę į kokybišką, t. y. į nesuskilusią.
Ačiū.

Saulius Pabarčius
as esu tiesiogiai nurodytais kontaktais rasiusi atsiliepima ant martinos esancios klaipedoje p.c. vyturys, deja jokio atsakymo negavau. Ten dirbanti vadybininke yra labai nemaloni persona, jos nieko negalima paklausti, nes ji visad parodo, kad jai tik visi trukdo, pastoviai pykstasi tai saleje su zmonemis tai telefonu rusiskai visais keiksmazodziais. Bet toj parduotuveje dirba labai malonios pardavejos. Prie kazka isigydama visad pasitariu su pardavejaTatjana ji yra mandagi ir bendraujanti, visad patars kokia preke pirkti kad atitiktu kokybes ir kainos santykis.
Parduotuve Martina Liepkalnio Maximoj visai nebetikrina galiojimo datos ant prekiu. Pries du menesius nusipirkau vaikiska muila kurio galuojimas pasibaige 2014 metais. Siandien vel uzejau i ta pacia parduotuve, bet tik tam kad pasiziureti ar kazkas pasikeite. Deja viskas liko tas pats. Ponas Romualdai tikrinkit savo darbuotojus.
Nuolatinė pirkėją
2015-11-09 23:27:44 IP 28m9538m
2015-09-14 Kalvariju g. 206, Vilniuje 10:13h pirkome dvieju rušių kremus, vienas buvo normalus supakuotas, o kita is lentynos pasemem paskutini, beje jis buvo be ipakavimo, o tiksliau ispakuotas. Nekreipem demesio... nusipirkom. Gryzom namo, po keliu dienu pradarem, ir ziurim kad indelis praktiskai tuscias, kremo buvo tik ant dugno...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

Kauno prekybos miestelis turi naują rinkodaros vadovę
Kauno prekybos miestelis turi naują rinkodaros vadovę 02-26 15:43
Kaune įsikūrusio prekybos miestelio "Urmas" rinkodaros vadove tapo Dovilė Lengvenienė, pakeitusi Joną Plentą, kuris šį darbą dirbo daugiau kaip 10 metų.
"Klaipėdos nafta" skolinsis iš NIB iki 160 mln. Eur
"Klaipėdos nafta" skolinsis iš NIB iki 160 mln. Eur 02-26 15:41
Valstybės valdomos "Klaipėdos naftos" akcininkai trečiadienį pritarė antrajai paskolai iš Šiaurės investicijų banko (NIB). Iki 160 mln. Eur paskola bus skirta Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų...
Ūkininkai receptus dalija ir restorano svečiams, ir pirkėjams
Ūkininkai receptus dalija ir restorano svečiams, ir pirkėjams 02-26 14:47
Namų restoranas greta ūkio – pridėtinė vertė visam šeimos verslui, taip pat – vieta realizuoti ekologiniame ūkyje užauginamą jautieną ir ėrieną.

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

American Express 120,90 -5,69%