Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kostrzewa Baltic, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kostrzewa Baltic

Atsiliepimai apie Kostrzewa Baltic, UAB

xdalys.lt

Parašyk savo nuomonę apie Kostrzewa Baltic, UAB

Gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų, prieš užsakydamas detalę. Panašu, kad einama tuo pačiu keliu, - pinigai sumokėti, o prekės vis nėra. Gerai nors, kad suma nedidelė,
Darius 2018-11-09 11:30:24
Puslapyje XDALYS.lt radau skelbimą su man reikalinga preke, kuri yra Lenkijoje. Pagal skelbimo nuotraukas prekės kokybė ir kaina man tiko tad paspaudžiau "pirkti" Viskas vyko sklandžiai, gavau į el. paštą sąskaitą apmokėjimui ir iškarto pervežiau nurodyta pinigų sumą. Kita diena susisiekiau pasidomėjus ar viską padariau teisingai ir belieka laukti prekės buvau nemaloniai nustebintas. Pasirodo yra dar vienas analogiškas skelbimas su ta pačia preke, tik kaina trečdaliu didesnė. xdalys.lt pardavėjai atsisakė parduoti preke už skelbime nurodyta kainą nors skelbimas aktyvus ir perkant problemų nebuvo. Buvo atšauktas užsakymas ir prašau grąžinti pinigus. Dar neaišku kaip pasiseks (apie760 eurų) Kreipiuosi į vartotoju teises.
Labai įdomu ka patarė vartotojų teisės?
pasiemiau detale ji man netiko grazint ar keist nesutinka nes ne ju kalte. per pusvalandi nieks ragelio nesugeba pakelt o onlaine parase kad laikas grazinimo praejo ir atsijunge nors as pokalbio nebaigiau
Ačiū Daliui už operatyvią konsultaciją dėl TwinBio parametrų nustatymo. Pečius geras, šiais metais kūrenam malkom, tai ir praėjus keliems metams pakonsultavo po darbo valandų.
Laukiau detales 2 menesius, jin neatejo, dabar laukiu pinigu niekas, niekas neatraso niekas nieko nezino siuntineja visur, , nieko nepirkit is ju, , , , melagiai
Užsakiau, apmokėjau, gavau. Tik buvau pradėjes abejoti, kai detalės atvykimo į Vilnių terminas užtruko ilgiau nei buvo žadėta.
Dėkui.
Ačiū viskas gerai.Ka norėjau ta ir laiku gavau.Netgi vadibininkas paskambino, pasitikslino del detalės.
Prikau 2 kartus is xdalys. Viena dalis pristatoma buvo apie 3 sav. ir pradejus teirautis kur mano dalis atsakymas buvo "Kurjerio masina sugedo" bet dalis atejo dar po 5 dienu. Kita detale uzsisakius ir po 7 dienu pasiteiravus paaiskejo kad detale sugadino kurjeris ir detale grazinta pardavejui. Pasiule issirnkti kita preke arba grazins pinigus.
He...
Pasiziurejau atsilepimus supraau sudas cia, o ne kompanij, pasiziurejau detales tenai, suradau dofiga detaliu is Lenkyjos, bet pats geriausis baeris ame, kad tuos detales jau nipirktos gal poru savaciu, o jie turi juos...
Jei sumokejot pavedimu ir bus kazkas negerai su detale, pamirškit savo pinigus. Melagiu kontora.
Įmonė meluodama apie dalės pristatimo laiką tikisi turbūt kad ir antrą kartą žmogus pirks iš jų.man sakė 3-6 darbo dienos po 3 darbo dienų dar vieną žinutę kad į jų sandėlį pareis per 2-4 darbo dienas vienu žodžiu mašina stovės remonte ilgai per tokius pardavejus
Cirkininku kompanija, nes savo pazadais sugiauna visus darbus, tai atveza ne ta ka reikia, arba su defektais kuriu neturejo buti. o geriausia tai kai pervedi pinigus o dzlies pasirodo visai nera, tai cia juk jie orikele skelbimu bele kokiu, uzklausi vieno, o rodo visai ka kita, tik kad garsiai reklamuojasi nene didziausia parduotuve ir tt, pervedem pinigus o dalies pasirodoi nera isvis, nes tipo pardavejas jau nebeturi, , paprasai grazinti pinigus tai tada tik po savaites, ir tai negauni, turi kas diena skambineti, isklausyti kompiuterio balso kuriam neturi laiko nei noro klausyti, na zodziu nepatartina niekam
Viskas puiku. Pirkom 2 dalis. Atvežė pagal terminus, jokių problemų neiškilo.
Pries uzsakant preke paskaiciau cia atsiliepimus, ir galvuju nu gal buna pasitaiko visko. Uzsakiau preke, pralaukiau 1 savaite, raso vadybininkas is xdalys, oj sorry tavo preke kazkur pamete kurjeris. Nuo tada ir supratau kad "prasidejo bajeriai". Sakau ok, siukit nauja tada, vel pralaukiau 1 savaite, atsimiau preke, kuri pasirodo visai netinka mano automobiliui, o dabar nenori priimti atgal prekes ir grazinti pinigus.
Sakiausi iš čia stabilizatorių, nekilo jokių problemų, pristatė greičiau negu per savaitę, nors ir buvo baisoka sakytis, kai komentarus paskaičiau, bet viskas gerai buvo :)
Lapkričio 3 dieną užsisakiau kapotą, kurį pristatė lapkričio 27 dieną, taigi, bemaž po mėnesio, vietoje žadamų 3-6 dienų. Per tą laiką kelis kartus aiškinausi vėlavimo priežastis ir išgirdau gražių pasakų apie tai, kad tiekėjas negalėjo visą savaitę prisiskambinti šiai firmai ir pranešti, kad užsakyta detalė nekokybiška, o paskui - kad netikėtai sugedo kurjerių tarnybos automobilis...
Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad dėl firmos aplaidumo iš jų išsiderėjau šiokią tokią kompensaciją - nekainavo detalės pristatymas. Tačiau kad sugrąžintų keliolikos eurų permoką, X dalims prireikė dar visos savaitės - pinigus atgavau tik gruodžio 4 dieną.
Kiekvieno žmogaus valia, pirkti šioje parduotuvėje ar ne, tačiau ieškantiems autodetalių patariu gerai pagalvoti, ar verta prasidėti su šia firma...
Nustebusiam - šiai firmai priklausio ir tinklalapis XDALYS.LT.
TOTALŪS s*****i - DETALĖS NETURI, SUMOKĖTŲ PINIGŲ NEGRĄŽINA IR PO PRIMYGTINIO REIKALAVIMO PASKAMBINUS - "GRĄŽINSIM, NESIJAUDINKIT, ČIA TIK 120 EURŲ, ČIA BUHALTERIJOJ UŽSTRIGO, GRĄŽINSIM...."
Pirkėjas 2017-07-27 14:04:31
Mes taip pat turėjo labai nemalonų apsipirkimą www.xdalys.lt
Pirmiausia tai užsisakėme prekę. Prieš perkant buvo skambinta pasitikslinti ar tikrai ši detalė bus tinkama mūsų automobiliui. Pardavėjas patikino, kad detalė tinkama. Mes apmokėjomė. Sulaukėme prekės, išpakavome ir matome, kad ji nėra tinkama mūsų automobiliui. Atsiųsta prekė buvo ne nuo sedano (kaip buvo prasyta telefonu), o nuo universalo.

Susiskambinus su pardavėju - buvo sutarta, kad prekę pakeis, tik mes turėsime primokėti 20 eur. taip pat informavo, kad detaleje yra nulauztas plasmasiukas, kuri susiklijuosime ir puikiai laikys. Nei nuotraukų nieko nebuvo atsiunte.

Gavome prekę. Taip šį karta nuo sedano, tačiau išpakave radome nulauzta ne "plasmasiuką", o pagrindinį ir vienintelį tvirtinimo varzta, kuri net ir priklijavus detalė tikrai nesilaikytu.

Vel skambinome pardavejui. Buvome paprasyti atsiųsti nuotraukas. Veliau kitą dieną paskambino vyras ir paketu tonu pasiūlio nuvaziuoti detale susitavarkyti savo lėsomis. Su siuo žmogumi susisneketi buvo neimanoma. Tad net nepavyko grazinti prekės. Taigi tokia mūsų apsipirkimo istorija www.xdalys.lt (be to čia parasyta viskas labai svelniai, ištikruju komunikacijos su pardaveju buvo daug ir labai nemalonios).
nesuprantu apie ką jūs čia rašot?? ši firma prekiauja katilais, o jūs kalbat apie automobilių detales....
Mes taip pat turėjo labai nemalonų apsipirkimą www.xdalys.lt

Buvo uzsakytos 3 dalys. Is 3 tik viena tiko, vienos isvis negavo ir tik po savaites pranese. Uz negauta preke siaip netaip po 3savaiciu grazino pinigus, o uz netinkama preke visdar laukiu ir nesulaukiu. Su tokia imone nepatariu susidet, tik sugaistas laikas, o naudos jokios.
Naršant internete netikėtai atradau šią parduotuvę. Labai nustebino gerąja prasme platus prekių asortimentas, detalės su nuotraukomis, kainos kai kurių detalių kompromisinės, kai kurių didelės. Yra live chat'as, kuris netgi veikia :).
Per chat'ą pasiteiravau ar turi detalę ir nusiunčiau nuorodą. Atėjo atsakymas, kad detalė jau parduota, bet gali pasiūlyti analogišką. Na visko pasitaiko pagalvojau, prekių daug, bet žmonės bendrauja normaliai.
Radau kitą prekę, bet dėl viso pikto telefonu pasiskambinau, kad įsitikinti, jog ji tikrai yra ir man ją gali parduoti. Konsultantas telefonu paaiškino, kad prekė yra ir galiu ją užsakyti. OK, dedu prekę į krepšelį, bandau atlikti pirkimą, galiu sumokėti per paypal, kas maloniai nudžiugina. Atliekant pirkimą niekur nenurodoma detalės pristatymo data, bet vistiek sumoku, gaunu patvirtinimą, kad viskas sumokėta ir detalė jau keliauja pas mane. Dar per live chat'ą pasitikslinu, kada detalė atkeliaus, man patikslina datą ir viskas. Toliau ramiai užsiimu savo gyvenimu.
Po kelių valandų skambutis "Laba diena, jūs detalę užsakėt ?", "taip aš", "ta detalė jau parduota, bet yra kita" :)))))))
Sakau OK, man tinka, parduokit man analogišką, nėra skirtumo. Tada manęs klausia "o jūs primokėsit, jei ta kita detalė bus brangesnė ?", kadangi vyrai susimovė, aš pasiūlau tą kainų skirtumą nusirašyti "sau į nuostolius", bet deja išgirstu pašaipą, kad taip tikrai nebus.
OK sakau, siūlykit ką turit, aš išsirinksiu. Pažada atsiųsti variantus elektroniniu. Tą dieną tylu, jokių pasiūlymų neateina.
Kitą dieną skambinu telefonu, paklausiu kaip mano užsakymas, man sako, kad turėjau gauti pasiūlymą elektroniniu, sakau žinau, bet jo negavau. Po minutės ateina elektroninis, bet man šis gumos tampymas pasidaro neįdomus, nes pinigėliai jau paimti, o mes vis dar kalbam apie prekę. Paprašiau gražinti pinigėlius ir jie po kelių dienų gražinami atgal.
Reziume: prekių asortimentas platus, bet panašu, kad suvaldyti prekių neišeina. Neįsivaizduoju kaip būtų reikėję sumokėti kainų skirtumą, greičiausiai sistema paprašytų dėti prekę į krepšelį ir sumokėti visą sumą, taigi už prekę būčiau sumokėjęs 2 kartus :).
Geriau sumokėsiu brangiau, bet iš principo pas Jus nebepirksiu.
sveiki,

Xdalys telefonų nekelia, klientus aptarnauja tragiškai, pinigų negražian jau keli mėnesiai.
laukti dalių neverta.
Aptarnavimas tragiskas, uzsakeme detale, atsiunte saskaita, apmokejome pralaukeme daugiau nei savaite jokio atsakymo negavome, po to pasiteiravus per Chat EDEX programele prisijunge is medzio iskrites Kristupas, kuriam pateikus uzsakymo numeri pasirode kad detale pasimete ir neaisku ar kadanors pasieks mus. Pasiule grazinti pinigus net rastu neatsiuntes jokio patvirtinimo. Zodziu Xdalys.lt reklamos pilna, o servisas tragiskas!!!NEREKOMENDUOJAME nes pralauksite detaliu o finale nebus nei ju nei neaisku kaip ir kokiu budu atgausite pinigus

Vianara
Grantheating.lt

Adresas: Prašiškių g. 53, 12 korpusas, Vanaginės k., LT-08469 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; statyba; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Niekada nedarome kompromisų dėl kokybės. Visus produktus projektuojame taip, kad jūs galite būti tikri, kad ilgaamžiškumas ir efektyvumas yra pirmoje vietoje. Nuolat kuriame naujas technologijas ir naudojame tik geriausias medžiagas, užtikrindami, kad mūsų produktai atitiktų visus našumo ir aplinkosaugos...
20 plus
boileriai.lt

Adresas: Mokyklos g. 2, LT-08414 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
Nuo 2005 metų esame vieninteliai „GORENJE“ šildymo įrangos atstovai Lietuvoje. Specializuojamės didmeninėje prekyboje, tačiau esame lankstūs – priimame individualius užsakymus, išklausome kainos pasiūlymą, randame sprendimus. Konsultuojame tiek potencialius, tiek esamus klientus. Taip pat atliekame garantinį ir...
Šildymo sprendimai
Šildymas, vėsinimas, vėdinimas

Adresas: S. Nėries g. 20, LT-92228 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Šildymo sprendimai" įkurta 2007 metais Klaipėdoje. Vienas iš pagrindinių bendrovės sėkmės garantų - kompleksiškas požiūris į šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir oro kondicionavimo įrengimą. UAB "Šildymo sprendimai" gali pasiūlyti viską, ko reikia aukščiau minėtoms sistemoms įrengti - nuo profesionalios...
Tenko Baltic
Alpha innotec, Brink Climate Systems

Adresas: J. Basanavičiaus g. 45, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „TENKO Baltic“ prekybinė-inžinerinė kompanija, dirbanti atsinaujinančių energijos išteklių, bei kitų inžinerinių sistemų srityje. Įmonės specializacija: individualūs ir kompleksiniai pastatų inžinierių sistemų sprendimai, geoterminis šildymas – vėsinimas, rekuperatoriai ir vėdinimas, kapiliarinių kilimėlių...
Gilės inžinerija
Adresas: Žirmūnų 68, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; gamyba; projektavimas; sandėliavimas; santechnika; šildymas, įrenginiai.
Biokuro ar biomasės katilinių projektavimas, komplektavimas, paleidimaseksplotacijai, garantinė/pogarantinė priežiūra. Šildymo sistemų projektavimas, aptarnavimas. Biomasės kuro sandėlių projektavimas, montavimas, granulių kuro talpyklos ir sandėliai. Katilų pritaikymas granuliniam kurui, katilinių automatizavimas...

Vyriausybė: valstybinės medienos kaina gali būti sumažinta iki 20%
Vyriausybė: valstybinės medienos kaina gali būti sumažinta iki 20% 06-19 22:19
Vyriausybė leido sumažinti valstybinės medienos kainą aukcionuose, nors Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) perspėjo dėl galimų nuostolių, o Konkurencijos taryba – dėl konkurencijos sumažėjimo...
Iš kovos dėl JK premjero posto pašalintas dar vienas kandidatas
Iš kovos dėl JK premjero posto pašalintas dar vienas kandidatas 06-19 22:03
Trečiadienį vyko trečiasis Jungtinės Karalystės (JK) Konservatorių partijos lyderio ir būsimo britų premjero rinkimų etapas. Torių parlamentarai Bendruomenių rūmuose slaptai balsavo, kuris iš...
FED nepakeitė palūkanų
FED nepakeitė palūkanų 06-19 21:24
JAV Federalinis rezervų bankas (FED), kaip ir prognozuota, trečiadienį nepakeitė bazinių palūkanų.

Kur atostogausite šią vasarą?

Texas Instruments 111,04 +4,05%
Walt Disney 139,24 -1,23%