Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kosmelita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kosmelita

Atsiliepimai apie Kosmelita, UAB

EUROKOS

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Kosmelita, UAB

Noriu padėkoti labai šauniai Eurokos konsultantei Kristinai, kuri dirba Jonavoje, Prezidento g.4 - Eurokos parduotuvėje.

Nuostabi konsultantė, visada pasitinkanti su šypsena, mielai patars ir padės išsirinkti kosmetikos priemones, nuoširdus ir šiltas bendravimas dėl kurio visada malonu grįžti į Eurokos parduotuvę.
Sėkmės!

Nuoširdi padėka Kristinai.
Ugnė 2021-06-07 19:25:13
Šiandien lankiausi Kauno Hyper maximos Eurokos, tai buvau nustebinta mokinės, lyg Monikos vardu, darbu, kuri ne tik padėjo išsirinkti man tinkamiausias prekes, bet ir galėjome pasidalinti viena kitos odos problemomis. Buvo malonu atrasti tokia konsultante, kuri nestato save prieš kitus, o parodo, kad irgi yra žmogus. Ačiū Jai!
Sveiki, ačiū už gražius žodžius! ♥️ Vardus šiek tiek sumaišiate bet nieko tokio! Tikrai malonu buvo pasikalbėti! Džiaugiuosi, kad padėjau! ♥️
Danguole Špokienė
2021-05-21 12:50:32 IP 2detmdmg
Labai noriu padekoti pardavejai -konsultantei Vilmai 10 balu aptarnavymas produkto parinkymas kuris mane dziugina ačiū ???????? Moletai, Sakalo g 1 tokiu darbuotoju daugoau ir klientai laimingi
Šiandien Eurokos parduotuvėje 2021.05.13 Girstuti Kaune pirkau makiažo pagrindą, kadangi kaina buvo labai priimtina pirkau jas dvi. Grįžus namo nustebau: iš buteliukų (kaip juos bepaverstum) bėga tik bespalvis skystis. LABAI NUSIVYLIAU! Visada buvau patenkinta šią parduotuvę, jos kosmetikos kokybę. O dabar labai nusivyliau! Daugiau nebeisiu ir nerekomenduosiu kitiems! P.S tos dvi pudros atsirado šiūkšlynę.
Sveiki, noriu pasidžiaugti puikiu aptarnavimu Pašilaičių Eurokos parduotuvėje, išparduotuvėje, aptarnavo maloni, iškalbi moteris Gražina.
Kliente 2021-03-18 18:12:01
Sveiki! Norėčiau pasidžiaugti Gargždų konsultante Silvija! Labai maloni mergina, visada labai maloniai aptarnauja. Visada malonu sugrįžti!
O as kaip tik labai nusivyliau Gargzdu konsultantemis. Ten tikrai maza sale, ir nepastebeti, kad zmogus kazko iesko tikrai neimanoma. Specialiai nekvieciau. Laukiau, kol "pastebes". Deja. Stovejo prie kasos savas temas gvildendamos ir nieko aplink nemate. Dar, is idomumo jau, pavaiksciojau prie kasos - vistiek "nemate". Nesu megeja, kad pardaveja "uzpultu" tik iejus, bet tikrai gali atsitraukusios nuo savu, neabejoju-svarbiu pokalbiu, pasiteirauti ko ieskau. Butu malonu. Beje, Palangoje, Eurocos merginos visada prieina, padeda, paklausia ar viska radau. Gal gargzdiskes nusiusti i kurorta pasitobulinti... :)
Teko dirbti sioje parduotuveje. Prisiminimai ne kokie. Vadybininke kazka is saves statydavo nors, net nebaigus aukstojo. Parduotuve tik atsidarinejo dirbom pirma savaite po 10-11h valandu. Zadejo uz perdirbtas valandas moketi dvigubai, bet taip niekada nesumokejo. Tiesiog nurase paprastom valandom. Ir tai girdejau ne is vienos parduotuves tik visos tyli. Vadybininke nesiskaitydavo. Mokedavo minimuma ir dar liepe stoveti darbo birzoje, kad ji puse metu dali algos moketu. Namuose liepdavo mokintis lapus apie prekes ir gaisti savo laisva laika. Po to dar budavom testuojami ka ismokom. Buvom mokinami kisti tam tikru brandu prekes ir jei zmogus neperka tai jau galima kitus siulyti, bet jei parduosi butent kisama branda gausi papildomus pinigus prie algos, bet deja niekas is musu niekada tu papildomu ir negavo:D. Prie prekystalio irgi prekes turi kisti, nes jie taip nusprende. Klausineti ar reikia jums pagalbos nors akivaizdziai nereikia irgi privaloma, nes tave stebi per kameras ir jeigu nepatinka kazkas jiems busi aprektas. Atsisesti negali visada turi kazka daryti. Dar aiskindavo kaip turi tavo makiazas ir nagai atrodyti, kad gali dazytis tik su ju produktais ne kitu imoniu. Jei bus pavogta per daug prekiu atsakysi is savo saskaitos t.y is minimumo:D. Dar net kaltas turedavai jaustis, kad pietu iseini, nes reikdavo parduotuve uzrakinti tada, tai vos ne liepdavo suvalgyti pietus per 10-15minuciu ir vel dirbti.Slyksi kompanija ir atsiminimai nekokie. Deja tame darbe prekes yra kisamos, o ne nuosirdziai patariamos. Manau yra merginu kurios vistiek nuosirdziai pataria, bet deja dauguma nenusimano apie kosmetika, net sudeciu nesupranta tik, kas parasyta ant buteliuko reklamines etiketes. O pagal sudetis ten 95proc slamsto, neverti jusu odos.
Labai norėčiau padėkot konsultantei Gretai iš Telšių eurokos parduotuvės.Labai profesionali, maloni, žinanti savo darba, norisi gryžti visada
Karina 2021-02-12 16:19:35
Nusivyliau, pirkau tušą essence ir kaip galima neapžiuretus produktus pardavinėti....
O ka jus siulot visus tusus pardavejom atidarinet, kad visi tusai sudziutu? Cia akivaizdziai kazkas atidare paziuret, ir sudziuvo. Cia jau ne pardaveju kalte. Tiesiog turetu grazinti pinigus jums arba pakeisti i kita ir problemos nebera.
Esu labai kantrus ir geranoriškas žmogus. Bet... ir tokiems iškyla nusivylimų.
Prienuose esanti Eurokos parduotuvė. Patirtis dviprasmiška. Ne kartą teko apsipirkinėti, išvaikštinėjus parduotuvę skersai išilgai ir nerandant prekės pasikviesdavau konsultantę kuri tuo metu dėliodavo prekes ar tiesiog užsiimdavo kitais reikalais, pagelbėdavo ir aptarnaudavo maloniai. Tiek to, na neprieidavo, bet sakykim čia viskas gerai, prekę gaudavau. Bet šiandien situacija buvo kiek kitokia. Neradau konkrečios prekės kurios ieškojau. Pravaikščiojau pirmyn atgal parduotuvėje apie 5-7 min, akivaizdžiai matėsi kad blaškausi ir tikrai nerandu ko ieškau. Galėjau pasikviesti pardavėją ir vėl, bet šį kart nutariau pažiūrėt ar išvis susidomės besiblaškančia kliente. Na, gaila to neįvyko... Viena aptarnavo klientę prie kasos, o kita darbuotoja pasirinko geriau pastovėti šalia tuo metu aptarnaujančios darbuotojos, negu pasidomėti ko aš ieškau. Žinoma taip ir išėjau tuščiom rankom... Čia nenorima pasakyti, kad nespėjai įeit ir jau turėtų pardavėja apšokinėti. Bet jei klientas akivaizdžiai blaškosi neranda prekės, tai ar sunku pasisiūlyti padėti? Ar joms į pareigas tas neįeina....
Odeta 2021-03-10 14:29:35
Perku nebe pirma karta. Esu moteris, 27 metu. Kiekviena kart ka nors uzsisakius prideda megineliu. Nors as ju nei prasau nei noriu. Labai tai nervuoja, kad negalima pasirinkt atsisakyt. Meginejai visada buna kaip is komedijos. 2 kartus buvo is eiles vyrisku kvepalu meginukai.. paskui kremu meginukai moterims virs 30 metu... slapios pudros meginelus, kurios atspalvis kaip negres, manau net vasara lietuves tokios idegusios nei vienos nerasciau.. apsurdas kazkoks. Nu tada gal nebedekit meginuku : (
Sveiki, p. Odeta,
dėkojame, kad esate mūsų klientė. Siekdami betarpiško bendravimo jau susisiekėme su Jumis tiesiogiai el. paštu. Visada siekiame girdėti klientų nuomones ir atsiliepimus, todėl visais e. parduotuvės klausimais prašome kreiptis tiesiogiai el pašto adresu info@eurokos.lt arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/
Pagarbiai, EUROKOS
Esu tikrai ne vienerius metus lojali Eurokos klientė, kuri perka daug ir lieka patenkinta. Niekada neteko nusivilti prekėmis, pasirinkimas platus, kainos prieinamos, konsultantės paslaugios, dėmesingas bei mielos, atrodo viskas liuks! Iki kol 2020-02-26 nuvykau atsiimti prekių į PC Akropolis Šiauliai. Pirmą kartą pasitaikė tokia nemaloni, grubi pardavėja/konsultantė (gaila vardo neįsidėmėjau), mano vyras liko nesupratęs kaip tokio šiurkštumo moteris gali dirbti su žmonėmis..Suprantu, galbūt žmogui “ne ta diena”, tačiau kiti dėl to nėra kalti manau :) Truputi nusivyliau, buvo labai nefaina ir manau atgal nesinorėtų grįžti..
Sveiki.Labai norėčiau padėkoti konsultantei Gretai dirbančiai Eurokos Širvintose už malonų aptarnavimą už profesionalumą, ir už tai, kad norisi sugrįžti dar ne karta.
Karina 2021-02-12 16:19:35
Sveiki, Karina,
dėkojame, kad esate mūsų klientė ir kartu apgailestaujame dėl šios situacijos. Siekdami betarpiško bendravimo jau susisiekėme su Jumis tiesiogiai el. paštu. Visada siekiame girdėti klientų nuomones ir atsiliepimus, todėl visais e. parduotuvės klausimais prašome kreiptis el pašto adresu info@eurokos.lt arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/
Eurokas 2021-02-11 23:08:18
Nelabai eina suprasti, kokias cia nesamones daro EUROKOS, dauguma Lietuvos miestu, per karantina galima uzsisakyti ir atsiimti preke dauguma Lietuvos miestuose, bet kazkodel tai, Silaleje to padaryti negalima.Isskyla klausimas kam tada aplamai tokia parduotuve reikalinga???Gal geriau butu ja is vis nugriauti ir pastyti seneliu prieglauda ar benamiu prieglauda!?
Nes sveiku protu tai yra nesuvokiama, kodel buten Šilaleje, negalima atsiimti uzsakytos prekes, kai tuo tarpu kitose Lietuvos miestuose ta galima padaryti!Nusivyliau sia parduotuve, nes priima neadekvacius, ne logiskus sprendimus!!!
siekdami betarpiško bendravimo, jau susisiekėme su Jumis tiesiogiai el paštu ir atsakėme į Jūsų klausimą. LR Vyriausybei paskelbus karantino švelninimą, jau nuo pirmadienio (02 15 d.) ši EUROKOS parduotuvė Šilalėje atvers duris. Visada siekiame girdėti klientų nuomones ir atsiliepimus, todėl iškilus klausimui, prašome rašyti mums tiesiogiai el pašto adresu info@eurokos.lt arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/
SARASKINU KONTORA!
Indrė 2021-01-21 16:21:09
Visiškai neadekvatus aptarnavimas. Rašiau e. laišką dėl nuotraukų, užsakytų dar gruodžio mėnesį, nes pranešimo dėl įvykdyto užsakymo nesulaukiau ilgiau nei tris savaites. Gavau atsakymą, kad galiu atvykti atsiimti nuotraukų. Nuvykus į CUP, kur pasirinktas nuotraukų atsiėmimas, paaiškėjo, kad Eurokos parduotuvė nedirba... Vėl rašau laišką, gaunu atsakymą, apie atsiėmimo punktų darbo laiką. Dar kartą parašius laišką, kad klausiu konkrečiai apie savo užsakymą, gaunu atsakymą, kad nuotraukas bus galima atsiimti pasibaigus karantinui. Situacija liūdna, nes atsiėmimo punktai dirba, bet galimybės pristatyti nuotraukų į atsiėmimo punktą nėra.

Beje, ne kartą bandžiau skabinti eurokosfoto.lt nurodytu numeriu, bet niekas nekelia.
Sveiki, Indre,
dėkojame, kad esate mūsų klientė ir kartu labai apgailestaujame dėl šios situacijos. Siekdami betarpiško bendravimo jau susisiekėme su Jumis tiesiogiai el. paštu ir ieškome galimo sprendimo. Dar kartą atsiprašome dėl šios tiek jums, tiek mums nemalonios situacijos.
Pagarbiai, EUROKOSfoto

El parduotuveje pirkau keleta prekiu, tarp ju blakstienu tusa Gosh.. Gaila, jis buvo visiskai isdziuves.. Nusiunciau nuotraukas emailu, sureagavo, grazino pinigus. Nera buve man tokios situacijos, tai dziugu, kad buvo atkreiptas demesys i tai.
Violeta 2021-01-12 22:25:09
Labai nemaloni situacija.. isirinkau butent jus, kad uzsisakyti internetu kosmetikos.. na, gavau kaip priklauso, per 2 d.d, beeet.. tusas nebuvo supakuotas pleveleje, kaip buna nauji supakuoti. Tai ka cia man atsiuntet, kazkieno grazinta ar testeri? Negana to kad neuzpakuotas, tai jis visiskai sudziuves. Labai liudna, kad taip stipriai nuvylet, nemanau, kad dar kazkada noresiu pas jus uzsisakyti prekiu.
P.s. Internetine parduotuve jusu - kazkas baisaus. Labai nepatogu apsipirkineti.
Sveiki, Violeta,
dėkojame, kad esate mūsų klientė ir apgailestaujame, kad buvo nuvilti Jūsų lūkesčiai. Siekdami betarpiško bendravimo jau susisiekėme su Jumis tiesiogiai el paštu. Visada siekiame girdėti klientų nuomones ir atsiliepimus, todėl visais e. parduotuvės klausimais prašome kreiptis el pašto adresu info@eurokos.lt arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/
Monika 2021-01-12 16:01:21
Labai gaila, kad Jūsų įmonei visiškai nusispajuti ant Jūsų klientų. Dar gruodžio mėn, užsisakiau didelį kiekį nuotraukų, kurias pasirinkau gauti į Klaipėdoje vingio g. esančią parduotuvę. Gavau informaciją, kad nuotraukos pagamintos ir reikia atsiimti per 4 savaites. Tačiau nuvykus į parduotuvę paaiškėja, kad ji nedirba. Susisiekus su pačia parduotuve man pasako, kad kol nesibaigs karantinas tol savo užsakymo neatgausiu, nukreipia į informaciją dėl detalesnės informacijos. Jūsų informacijos telefonu skambinau nuo gruodžio 28 d iki šiandienos 23 kartus! Skirtingomis dienomis, skirtingais laikais ir nei karto niekas nesugebėjo atsiliepti! Galiausiai parašius laišką į info el paštą, gaunu tą patį atsakymą, kad kol karantinas tol negausiu savo nuotraukų. Bandydama ieškoti kažkokios išeities Jums parašiu laišką sausio 5 dieną iki šiandienos nėra jokio atsakymo. Labai gaila, kad prieš užsakant ir net kai buvo pristatytos nuotraukos į saloną negavau jokios informacijos, kad jas reikia atsiimti iki kažkurios datos. Aš suprantu, kad Jums tie 80 eur yra niekis, bet man tos nuotraukos begalo svarbios ir reikalingos. Pirkau pas Jūsų nors gavau žymiai geresnių pasiūlymų kainos atžvilgiu, nes pasitikėjau, o dabar neturiu nei savo užsakymo, nei atsakymo ar jis iš vis kažkada bus. Niekaip nesuprantu ar taip sunku persiųsti užsakymą į kitą parduotuvę. Vingio g. parduotuvė visai šalia laukininkų ir Molo parduotuvės. Labai liūdna dėl Jūsų elgesio, neatsakingo požiūrio į klientą....
Sveiki, Monika,
dėkojame, kad esate mūsų klientė ir atsiprašome dėl nepatogumų, kuriuos Jums teko patirti. Siekdami tiesioginio bendravimo, jau susisiekėme su Jumis tiesiogiai el paštu. Bendraudami tiesiogiai, galėsime greičiau reaguoti į susiklosčiusią situaciją ir rasti sprendimus, todėl visais klausimais dėl nuotraukų užsakymo per eurokosfoto.lt, maloniai prašome kreiptis el pašto adresu info@eurokosfoto.lt arba telefonu 8 699 66265. Pagarbiai, EUROKOSfoto
Augustė 2021-01-07 14:34:05
Internetinė parduotuvė labaaaai bloga. Kol pavyko užsisakyti norimas prekes, reikėjo perkrauti mažiausiai 5 kartus. Paieška nepatogi. Kuponu atsiskaityti internetinėje parduotuvėje neįmanoma, informacijos apie tai nėra. Teko skambinti ir teirautis šios informacijos. Alio, kelintam amžiuj gyvenam?
Sveiki, Auguste,
Atsiprašome dėl nepatogumų, kuriuos Jums teko patirti. Siekdami betarpiško bendravimo jau susisiekėme su Jumis tiesiogiai el paštu.
Visada siekiame girdėti klientų nuomones ir atsiliepimus, todėl maloniai prašome kreiptis el pašto adresu info@eurokos.lt arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/
Laura 2020-12-30 15:24:40
Internetinė parduotuvė niekam tikus, prirašyta nesąmonių, labai mažas pasirinkimas atsiėmimo punktų, svetainėje rašo apie nemokamus mėginukus tam tikrų produktų dovanų, nors iš tiesų nieko panašaus nėra. Svarbu privilioti klientus, o apie kokybę realiai aptarnavimo nieko negirdėję.
Sveiki, vertiname visų mūsų lankytojų nuomone, kai ji būna pagrįsta ir siekiame tobulėti, kad atitikti mūsų klientų lūkesčius. Taip, dėl susidariusios situacijos, nuo 01 01 esame priversti mažinti atsiėmimo punktų skaičių, bet kartu siekiame išlaikyti, kad kiekviename mieste būtų veikiantis EUROKOS atsiėmimo punktas. Visą informaciją apie veikiančius e. užsakymų atsiėmimo punktus skelbiame https://www.eurokos.lt/parduotuves/ Jei darėte užsakymą ir jums nebuvo įdėtas mėginukas, maloniai prašome parašyti tiesiogiai eparduotuve@eurokos.lt, nurodant užsakymo numerį. Kartu dėkojame visiems mūsų klientams, pasitikėjusiems ir pirkusiems mūsų EUROKOS tinkle 2020 metais! Linkime stiprios sveikatos, geros nuotaikos bei naujų galimybių 2021-iaisias!
Sveiki.Labai norėčiau padėkoti pardavėjai- konsultantei Marijai dirbančiai Eurokos Jeruzalės 4 už malonu aptarnavima už profesionaluma gerai žinanti savo darbą.Ačiu vadovibei už tokią nuostabia darbuotoja visada noresi grišti.
Gruodžio 27d. atvykau atsiimti užsakymo į Justiniškių g.91, tačiau parduotuvė neveikė, grotos užtrauktos, šviesos išjungtos, nors darbo laikas 9-17. Taip pat bandžiau skambinti nurodytu bendru - juo niekas neatsiliepė. Tad jeigu nedirbat, duokit žinoti klientams.
Atvažiavau atsiimti siuntos iš Vilkaviškyje esančios Eurokos parduotuvės gruodžio 24 d. iki darbo pabaigos buvo likę 10 min., man pasakė, jog kasa jau uždaryta ir siuntos atsiimti negalėsiu... Šiandien, gruodžio 26 d. atsiėmimo punkto darbo laikas nuo 10:00 iki 15:00, atvažiavau 14:00, o šviesos buvo išjungtos, skambinant nurodytu numeriu neatsiliepė...Tai kada man tą siuntą atsiimt?!?
Sveiki, užsukus į Plungės Eurokos parduotuvė, labai nemandagi pardavėja šviesiais garbanotais plaukais, gal pamokinkit ją truputį mandagumo ir savo erogancija palieka namuose.Labai nusivyliau ir jau ne pirmą kartą, o beto cia ne vien mano nuomonė.
Internetine parduotuve visiskai bereiksme, kadangi puliuoja baisiau negu svetaines 90ais metais kai interneto net nebuvo.
Sveiki, šiandien apsilankiau eurokos parduotuvėje Vilniaus akropolyje. Likau maloniai nustebinta jūsų konsultantės Gražinos šiltų malonių aptarnavimu. Ir nauja parduotuvė NUOSTABI! Dažnai apsilankysiu šioje parduotuvėje.
Sekmės merginoms!
Sveiki, snd apsipirkau Eurokos parduotuvėje Rotušės aikštėje Kretingoje - pirkau tik sampuna ir balzamą taigi suma nebuvo didelė virš 7 eurų, taigi suskaiciavau lygiai ir padaviau pardavėjai (gaila vardo nepaziurejau) ir laukiau čekio, pardavėja pakėlė akis ir sako gi lygiai davet, sakau žinau laukiu čekio... Čekį atidavė ir tik išėjus iš parduotuvės paziurejau sumą - vienu euru mažiau reikėjo moketi, nes nuskaiciavo nuo kortelės, gryzau į parduotuvę tai ta pardavėja kažką numyke, kad kitas čekis jai išlindo ir iškart eurą atidavė. Taip tai nėra dideli pinigai, bet šitaip negalima. Be to neaišku kiek per dieną tokių klientų apgauna. Likau tikrai labai nemaloniai nustebinta.
Noriu padėkoti Šakių, , Eurokos" parduotuvės darbuotojai Linutei už šiltą ir malonų bendravimą su klientais. Visada su šypsena pasitinka ir išlydi klientus, pataria, pakonsultuoja visais klausimais. Visada gera sugrįžti! Didžiausios sėkmės darbuose.
Kuršėnų, , EUROKOS'' parduotuvės pardovėjomis esu labai nusivylusi. Daugiau į šią parduotuvę nebeisiu, nes negaliu ramiai apžiūrėti prekių. Kai atsisakau pagalbos jos labai būna nepatenkintos, ir išgirstu nemalanių komentarų. Visada esu skubinama kuo greičiau išeiti iš parduotuvės. Esu ne kartą girdėjusi kaip pardavėjos su klientais bendrauja pakeltu tonu, ypač jei tai yra nepilnamiečiai klientai. Tikiuosi jūs atkreipsite į tai dėmesį.
likau maloniai nustebinta tuskulėnu eurokos aptarnavimu, Samanta ir Diana suteikė reikalinga informacija apie Natura siberika produktus nusipirkau net visą linija, merginos.Visada dabar vaikšiosiu tik į šia parduotuvę. Sekmės merginoms darbe !
Lina 2020-11-07 23:33:18
Sveiki, Kretingoje (rotušės aikštėje) esančioje Eurokos parduotuvėje, mergaitės dirba su kaukėmis pasmakrėje. Net priėjus prie kasos nepasikėlė. Manau LR nurodymai galioja visiems. Taip pat norėjau pasitarti su konsultante dėl prekės tačiau 10 min prie manęs niekas nepriėjo. Nors mergaitės buvo 3 tačiau visos kalbėjosi tarpusavyje savo reikalais. Manau reiktų priminti jūsų įmonės klientų aptarnavimo standartus (KAS).
Kaip turėtų atrodyti konsultavimas 2 metrų atstumu kurio turime laikytis? kaip manote miela kliente?
Likau labai patenkinta aptarnavimu parduotuveje Liepkalnyje. Noriu atskirai padekoti Karinai, kuri padejo issirinkti tinkancias priemones. Jau senai naudoju HS linija plaukams, labai patinka sampunas ir kauke, o si karta paemiau ir parekomenduota seruma. Labai dekinga uz patarima del blakstienu tuso, ilgai rinkomes is keliu variantu, apsistojome ties Gosh - ir jis tikrai nuostabus!
Sveiki šiandien buvau jusu Eurokos parduotuvėje Pupos prekybos centre.Labai buvau malonei nustebinta jusu konsultantės Alinos šiltu draugišku aptarnavimu, esu kaprizinga pirkėja bet labai malonu kad man padejo išsirinkti ir parinkti man tinkamas prekes!plaukų dažai ir spalva nuostabi ačiū kad jus esate!!!
Noriu pasidžiaugti Trakų eurokos konsultančiu darbu ir šiltu aptarnavimu. Buvau atvykus su dukra paaugle, mus pasitiko konsultantė Inga ir mielai padėjo išsirinkti reikiamų prekių. Laiko skyrė išties daug, buvo malonu apsipirkti.
Atidarius pirkinį, pakuotė tuščia!!!! Be jokios prekės, TUŠČIA!!!!
Netikiu aprašyta situacija, nes iš visko ką parašėte atrodo, kad buvote užpulta, o be priežasties niekas to nedaro. Apgalvokite savo elgesį, nes tikiu, kad patys elgėtės chamiškai. Esu daug kartu ten apsiprekinusi, bet niekad net panasaus nėra buvę. Pradėkit vertinti nuo savęs
Aš labai noriu pasidžiaugti eurocos darbuotojoms. Aptarnavimas kiek teko būti ir Šiauliuose ir Joniškyje yra labai geras, bet už vis labiausiai noriu pasidžiaugti Pakruojo darbuotojomis, nes kai reikejo pakeisti kvepalus (aišku dėžutė buvo nepaliesta ir čekis buvo) niekas i tave kreivai nežiūrėjo, o iš kart be klausimų viska sutvarkė. Ten maloniai aptarnauja merginos, todėl malonu ir gryžti.

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...

Bankų pelnas pirmąjį ketvirtį išaugo 15% iki 75 mln. Eur
Bankų pelnas pirmąjį ketvirtį išaugo 15% iki 75 mln. Eur 06-16 12:36
Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai per šių metų pirmąjį ketvirtį kartu uždirbo 74,9 mln. Eur neaudituoto grynojo pelno – 15,3% daugiau nei pernai sausį-kovą, kai jis buvo 65 mln. Eur.
"Orlen Lietuva" įsigijo "Mockavos terminalą"
"Orlen Lietuva" įsigijo "Mockavos terminalą" 06-16 12:02
Lenkijos naftos koncernui "Orlen" priklausanti AB "Orlen Lietuva" įsigijo 100% UAB "Mockavos terminalas" akcijų, taip perimdama vienintelio skystų produktų krovos terminalo, veikiančio...
A. Bilotaitė prašo prokuratūrą tirti neteisėtą žmonių gabenimą per sieną
A. Bilotaitė prašo prokuratūrą tirti neteisėtą žmonių gabenimą per sieną 06-16 11:43
Lietuvos vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną organizavimo kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%