Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kosmelita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kosmelita

Atsiliepimai apie Kosmelita, UAB

EUROKOS

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Kosmelita, UAB

Sveiki, šiandien viena konsultantė megoje eurokos parduotuvėje labai nepagarbiai elgėsi su mano vyru, jam besirenkant kvepalus, ji pribėgo prie jo ir pradėjo rėkti kad tik pasikvepinti ir atėjo, taip garsiai ir su tokia nepagarba, kad atrodo būtų koks v***s, labai negražu iš jos pusės, manau galima ir gražiai žmogui priėjus pasakyti kad draudžiama ar negalima pasipurškiant ant savęs išmėginti kvapą, o ne taip tyčiotis iš klientų.. (juo labiau buvome mes su vaikais).
Dauguma konsultančių fizinėse parduotuvėse, kiek teko susidurti, ganėtinai malonios ir pasakyti turi ką, kai paklausi (išskyrus vieną atvejį, kai man teko skubiai išvažiuoti, atėjau atsiimti online užsakymo ir paprašiau visgi vieną prekę išminusuoti - ši pasakė, kad vadovės nebėra ir aš turėčiau ateiti vadovės darbo laiku. Nu tikrai, aukosiu savo darbo laiką dėl Eurokos užsakymo).
Visgi, su online parduotuve istorija yra skirtinga. Nustokit prekes vežiot su Venipak. Užsakau prekes atvežti nuo 14 val., 9:30 kurjeris jau skambina, kad prekes pristato DABAR ir jam niekas nenurodyta, jog yra konkretus prekių pristatymo laikas pasirinktas, ko pasekoj, tą užsakymą jis tiesiog išvežė iš viso į random'inį prekių atsiėmimo punktą, nes manęs jo susigalvotu metu pristatymo adresu nebuvo. Su šita siuntų firma esu turėjus begalę problemų, ir kaip matau jos niekur nedingsta. Per paskutinius metus Eurokos esu išleidusi šimtus eurų, bet jei ir toliau taip bus, tiesiog prarasit reguliarią klientę. Susirasiu kitą parduotuvę, kuris turi normalesnius siuntų pristatymo partnerius.
Esu pasišlykštejus Šiauliu Saules miesto Eurokoso personalu. Atejome su draugu nusipirkti higienos priemoniu. Pažiurejome kelis dezodorantus kol išsirinkom tinkama. Tik iejus į parduotuve buvo skersuojama nes atrodome jaunai nors man pačiai yra 20 metu. Personalas priejo prie musu kol rinkomes šampuna ir paklause ar “ilgai dar niokausit parduotuve?” aš atsakiau jai “ka mes niokaujam? ar mes negalime apžiureti prekiu? kaip mums kitaip reikia išsirinkti tinkama preke? Personalas pasake jog mes išjaukem viska ir padejom ne į vietas bet ištikruju pažiurejom kelias prekes tik per visa laika ir padejom į vietas, aš pasakiau jog gali atsukti kameras ir pati pasižiureti jog mes stovejom ir atidžiai rinkomes preke ir taremes. Kai pasakiau kad pasižietu kameras ji man atsake “nebeknisk man proto” aš jai atsakiau kaip jus kalbat su klientais jauskit savo
ribas nes tokioi parduotuvei greitai niekas nebesiprekins, Realiai paliai situacija mums liepe išeiti bet negražiais žodžiais, nors mes nieko nepadareme tik labai užtrukom kol isirikom to ko norejom. Padejo prekes i vietas ir išejom personalas toliau apkalbinejo mumis ir buvo papylus visus žodžius ant mūsu. Matosi kad personalas yra pavarges sekmadienio diena, ir išsilieja ant klientu, buvo ne vienas žmogus parduotuvei ir visi tiesiog skersavo į tai ka ji sako ir kaip ji šneka. Turbut priežastis delko ji taip kalbejo ir nejuto ribu ka kalba, delto nes atrodem labai jaunai ir kaip lengvas taikynis kuris netures ka atsakyti. prieš išeinant iš parduotuves žiurejo per langa kaip išeinam ir kitam personalui kažka apšnekinejo tiesiai žiuredama į mumis. Šlykštu ir nepagarbu taip aptarnauti kaip personalui galima ir gražiai pasakyti kokia problema yra ir jausti ribas kaip yra šnekama. visi mes ateinam prekintis ir apžiurime prekes ir jas padedame atgal bet galbut ne
taip kaip personalas sudeda tiesiai ir lygiai bet prekes yra
padetos atgal i savo vietas kur ir buvo. Tai ka mum dar kaip klientam reikia sudelioti prekes tiesiai ir lygiai, tai taip išeina kad turime atlikti ju darba. Daugiau šitoje parduotuveje prekintis nenoriu, ir niekam nerekomenduosiu nes aptarnavimas yra pasibaisetinas.
Labai nekultūringa pardavėja Klaipėdos PC Studlendas Eurokos parduotuvėj. Šviesi ir su tatuiruote ant rankos. Nei labas, nei viso gero. Suprantama dar būtų, jei aš pati nebūčiau pasisveikinus, bet atsako - jokio. Turbūt todėl, kad dvi pardavėjos aptarnaudamos klientus aptarinėjo savo temas. Ir prekes reikėjo pačiai susirinkti nuo kasos, kur yra pinigų stalčius, tai lenktis ir rinktis prekes, kur nebelabai kliento zona buvo gan nejauku. Veiksmas 2020.06.23 16-17val.
Noriu pagirti Ukmergės Maximoje esančios parduotuvės darbuotojas.Atėjau į parduotuvę ieškodamas draugei gimtadienio dovanos.Konsultantės ne tik, kad pasiūlė pagalbą, bet ir domėjosi draugės poreikiais, jos mėgstamomis priemonėmis.Pasiūlė ne vieną variantą.Nustebino mane tai, kad net man, kaip vyrui, buvo įdomu klausyti informaciją apie produktus!Daug sužinojau kas man tikrai pravers ateityje
Sveiki. Rašau į atsiliepimus, nes jau tiesiog apgailėtina kaip tokio intelekto žmonės gali dirbti pardavėjomis-konsultantėmis, kai iš veido akivaizdu, kad sunkus gyvenimas. Kalba eina apie Plungės miesto Eurokos parduotuvę, pardavėjos vienareikšmiškai tragedija (kiek per visą laiką užeinu, tai tik viena buvo maloni ir nesusiviepusi).
Labiausiai įsiminė 2020.06.16 dirbusi moteris, šviesiais (labai garbanotais plaukais). Labai žemo intelekto žmogus, labai nemandagi, šaiposi iš pasirinktų prekių. Jau ne iš pirmo Plungiškio girdžiu, kad į šį Eurokos skyriu baisu ir įeiti, nežinosi dėl ko pardavėja gali tavęs, , nemėgti". :D
Nieko asmeniško, pasiūlymas tik toks, tiek metų kaip matau jau dirba o etiko neišmoko, o moterys amžiuje, turbūt tiesa jog, , senas" keičia jauni, besišypsantys ir mandagūs :)
Sėkmės!
Rūta 2020-06-12 22:46:51
Kai užėjau į parduotuvę joje dirbo trys konsultantės. Viena konsultantė priėjo prie manęs. Pasisiūlė padėti. Aš atsisakiau pagalbos. O tada vėl po kurio laiko priėjo kita konsultantė prie manęs. Aš atsisakiau ir vėl pagalbos. Po kurio laiko tam pačiam klientui pasisiūlė ir trečia pardavėja pagalbos. Tai labai erzina mane kaip klientę. Kodėl daromi pasiekimai lipant per kitų galvas? Po kurio laiko priėjau prie vienos pardavėjos ir paprašiau jos pagalbos išsirenkant lūpdažį. Ir vos tik pradėjus pardavėjai siūlyti man lūpdažį priėjo kita pardavėja, ir pradėjo jinai man siūlyti lūpdažį nors kreipiausi pagalbos ne į ją, o į kitą konsultantę. Tuo metu kitai konsultantei į kurią kreipiausi patarimo liko tik nueiti šalin. Kodėl pardavėjos tokios naglos? Kodėl nėra pardavėjos pagarbos ne tik klientui bet ir kolegei? Man nepatinka kur taip elgiamasi nedraugiškai. Manau dėl to nuolatos ir keičiasi toje parduotuvėje kolektyvas. Man kaip pirkėjui net nėro noro eit apsiprekinti kur dirba naglos pardavėjos, kur karjera daroma lipant per kitų galvas, kur nesilaikoma elementaraus žmogiškumo.
Ponia, yra tokia tvarka, kad konsultuoti klienta, nes pastoviai skundai, jog konsultantes neprieina... buna, kad nesusisneka koleges, ir ta pati zmogu pakalbina ir kitos konsultantes, bet toks ju darbas. Jei erzina, tai rasykit valdziai, lai keicia aptarnavimo standartus, ir kad nereiktu joms eiti prie jusu, o konsultacija gautumet tik pati priejusi. Zodziu, prieina blogai, neprieina irgi tragedija. Cia jusu situacijoje, tiesiog zmogiskas nesusikalbejimas tarp kolegiu, bet nematau tragedijos. Atsipalaiduokit ;)
Savaitgalį teko lankytis Kėdainių eurokos parduotuvėje, noriu pagirti ten dirbančią konsultantę Ramintą, kuri nuoširdžiai padėjo man išsirinkti dekoratyvinių prekių už 30 eurų, kadangi turėjau dovanų čekį ir nežinojau ką išsirinkti. Produktai buvo parinkti pagal mano poreikius ir norus. Labai nuoširdi ir mandagi konsultantė, ačiū Jai ir sėkmės darbe.
Pasibaisėjus aptarnavimu
2020-05-28 17:06:11 IP 2e7r3mh5
Vakar lankiausi Kėdainių eurokos parduotuvėj konsultantė raminta "bandė" padėti išsirinkti kremą, tačiau ji nieko apie kremą pasakyti negalėjo o viską tik skaitė nuo etiketės ką sugebu ir pati. Ta pati konsultantė prieš kelis mėnesius nemaloniai bendravo ir su mano mama jai paprašius kvepalų ši pakeltu tonu atsakė kad nenorėkit už kelis eurus tikrų kvepalų rasti. Tikrai nesuprantu vadovybės kaip galima tokius asmenis darbinti ir nematyti tokių didelių problemų.
Šiandien nupirkau labai nekokybišką akių tušą, dar abi konsultantės patvirtino, kad labai "geras". Sumokėjau 8.40, bet gaila čekio ne paėmiau. Pabandžius labai labai nusivyliau blakstienos tiesiog sulypo, jokio efekto. Žodžiu Grigiškių Eurokos konsultantės tiesiog apgavo mane išgyrdamos šūdiną prekę. Pinigų atgauti nesitikiu, bet rytoj nunešiau tušą" profesionaliomis pardavėjoms - konsultantėms, tegul pasigrąžina superiniu akių tušu. Eurokos administracija, norėčiau, kad su manimi būtų susisiekta, gaila kad Eurokos komandoje dirba prastos konsultantės, kurios dirba Grigiškių Eurokos parduotuvėje, daugiau ten tikrai nieko nepirksiu ir kitiems nerekomenduočiau!!!
Dažna lankytoja 2020-04-25 10:25:13
Kas darosi su online parduotuve?? Kiek tik įsijungiu ir noriu užsisakyti "atsiprašome, prekės šiuo metu neturime". Dabar galiojanti akcija, kuria negaliu pasinaudoti, nes nėra prekės? kiek? dvi savaites? nebe pirmas kartais, po velnių.

o parduotuvėse niekada nebūna prekių apskritai - lentynos tuščios, tie patys lūpdažiai guli nepajudinti savaitėmis, paklausus ar tai viskas kas yra sandelyje, pasirodo kad taip. Pasirinkimo nulis, nors stendai stovi. Kiek galima?????

Duotas leidimas atsidaryti parduotuvems - bet, turbūt nuėjus į Vilniaus pc BIG esantį eurokos, prekių vėl nebus, kaip visada. o ir nuolaidų nebebus, kuriomis negalėjau pasinaudoti pirkdama online, nes "prekių šiuo metu nėra". ploju atsistojus.

Jau geriau siūstis prekes iš USA ar artimesių šalių - bent būčiau tikra, kad bus ir kad gausiu.
Atsiprašau, bet ne įmonė kalta, kad sandėliai negauna prekių. Prasidėjus karantinui, pradėjo strigti logistika ir prekių tiekimas. Ir tikrai parduotuvėse pardavėjos sandėliuose prekių nelaiko, jei jų nėra lentynose ar stenduose. Nėra tikslo. Reikia kartais pasidomėti ir vadovautis logika. Tai tiek. :)
Labai prastas aptarnavimas internetinėje parduotuvėje. Susitvarkykit savo internetinių dovanų kuponų pardavimo sistemą, nes nuskaitote pinigus nuo sąskaitos, o čekio nesulaukiame valandą. Ir taip jau ne pirmą kartą. Paskambinus rastais parduotuvės kontaktais, niekas neatsiliepė. Gal darykit taip, pirmą čekį išsiųskit po to pinigus nuskaitykit.
Buvau maloniai nustebinta Lentvario m. Eurokos parduotuvės pardavėjų-konsultančių pasiruošimu darbui karantino metu, leidus dirbti parduotuvėms. Merginos šaunuolės! Valdo klijentų srautus, dirba su veido kaukėmis bei pirštinėmis, dezinfekuoja paviršius. Kol viena aptarnauja kasoje klijentus, antra papildo lentynas prekėmis. Noriu nuoširdžiai padėkoti pardavėjai Alinai, kuri puikiai konsultavo ir padėjo papildyti mano pirkinių krepšelį daugeliu prekių, patarė apie natūralius šampūnus vaikams. Padėjo išrinkti dovanas mamoms. Tai aukštos kvalifikacijos konsultantė, turinti ir vadybinių sugebėjimų. Labai patiko, kad merginos pasitiko ir išlydėjo su šypsena. Gaila, kad Vilniaus m. Eurokos parduotuvėse tokio aptarnavimo lygio nėra, ten nei konsultacijų negausi, nei patars, net nežino ko turi parduotuvėje, o ko ne, ir nežino kur sudėtos prekės, todėl važinėju į Lentvario m. Eurokos. Atstumas ne kliūtis, svarbiausia malonus ir profesionalus aptarnavimas! Ačiū Jums, Lentvario Eurokos pardavėjos-konsultantės!!!
Labai prastas eurokos E- parduotuvės aptarnavimas.. siuntą turėjau gauti balandžio 17d., šiandien yra 28d siuntos dar negavau. Paskambinus rastais parduotuvės kontaktais, jau antra diena kaip niekas neatsiliepia! Kur yra mano siunta jau trečia savaitę nieko nežinau. Labai nusivyliau eurokos elektronine parduotuve.
Dažna lankytoja
2020-04-25 10:25:13 IP 5f4sor33

Užsisakiau vakar prekes Eurokos e-parduotuvėje, tą pačią dieną jau buvo gautas pranešimas, kad prekės supakuotos ir priduotos kurjeriui.
O jau šį rytą prekės pasiekė mane. Viskas ką užsisakiau geros būklės, nieko netrūksta, dar gavau kvepaliukų mėginuką.
Esu maloniai nustebinta, net labai, kad taip greitai ir kokybiškai dirba.
Palyginus kaip nudegiau su Drogo e-parduotuvę (negavau prekių, ignoravimas skambinant ir rašant jiems, ir vis dar laukiu pinigų sugrąžinimo), tai Eurokos e-parduotuvė tiesiog tobulai ir atsakingai dirba.
Labai rekomenduoju!
Nuvaziavom siandien i Eurokos N.Vilniuje Geniu gtv. Apsipirkti, atejome 3-yse ir pardaveja pasake, kad galima po 2 zmones. Viena is musu apsisuko ir pasake, , Blin tada as neeisiu" ir mes visos isejome... bet zmoniu buvo pardotuveje ir ilaisdavo visus.. Veliau mes praejnam pro pardotuve norejau viena uzeiti nusipirkti kvepalus, valikli, pudra (palykciau maziausiai 60€) isejo pardaveja i lauka ir pasake, , mergaites, daugiau i musu pardotuve neuzeisite, ir kad as Jusu cia daugiau nematyciau"... Taip ir nesupratom nieko... ka mes padarem? Kad norejom apsipirkt ir mus neilaido?? ;D ir daugiau tenai nevaziuosim! Nemaloniai buvo!
Visada dalyvauju eurokos konkursuose ir visada paskelbdavo laimetojus ta diena, kada buvo zadeta. Taciau paskutunis konkursas, kurio nugaletojai turejo buti paskelbti kovo 2 diena tiesiog DINGO kaip i vandeni. Idomu ar nera pazeidziami istatymai siuo atveju, kur butu galima kreiptis del to. Turiu nuotraukas, cekius, viska ko reikia jog irodyciau.
ATMINTINĖ 2019-07-08 19:36:02
Visiems, kas galvojat darbintis į šitą š*******o kontorą: NESIDABINKIT ČIA! Nebent jum labai patinka už grašius padlaižiaut ponioms, sėdinčioms ofise, kurioms galvoj vien tik kaip sukiršint visus ir kaltę už savo durnumą permest kitiems.

Jiem darbuotojai nerūpi, nesiklauso, jei kas darbo vietoje yra ne taip, rūpi tik pinigai ir kuo daugiau pinigų.

10 ŠITOS SKYLĖS ĮSTATYMŲ:

6. LĮSK Į PASTURGALĮ KIEKVIENAM TAVĘS NEGERBIANČIAM
7. KAŽKO NEGALI? GALĖK
8. NETARK ŽODŽIO "ALGA" JEI KALBI APIE SAVĄJĄ
9. NEDRĮSK KALBĖTI APIE VIRŠVALANDŽIUS
10. VISADA ATSIMINK, KAD BOBELĖS OFISE TAVE STEBI PER KAMERAS IR LAUKIA, KOL SUSIKIRSI, KAD UŽKURTŲ GYVATYNĄ

Jeigu dar mąstote po šio įspėjimo vis tiek darbintis, tada, matyt, jum ten ir vieta, mieli žmonės ;)
Dar neturi teises paklaust kodel darbuotoja dirbanti 0.75 etatu gavo 40-80eur daugiau uz tave, nors tu dirbi pilnu etatu :DD kai tik pasiskambini buhalterei kad paaiskintu kaip "skaiciuojama" alga, tai po pusvalandzio atlekia ponia is ofiso ir rekia ant taves kad lendi ne i savo reikalus. Ahem, mano alga ne mano reikalai? kazkas naujo. Dar daug kas priklauso nuo kolektyvo, jei patinki kolektyvui tai ir dirbsi normaliai ir mokes gerai, o jei ne, tai visas tas bobu pulkas siks tau uz nugaros poniutei is ofiso, o ji jau is savo puses mazins tau alga nes JOS TAI GALI ir tu nieko su tuo nepadarysi ir neissiaiskinsi, nes LENDI NE I SAVO REIKALUS
Čia rašoma pagaminimo data o ne galiojimas. Galiojimas kvepalų prasideda nuo atidarymo / naudojimo pradžios. Ir galioja metus laiko.
Judita Baltrušaitienė
2020-02-08 14:19:23 IP 2ju3l2p2

Šiandien lankiausi Eurokos parduotuvėje esančioje Jeruzalės rajone, Vilniuje. Labai norėčiau pagirti ten dirbusią panelę vardu Akvilė, kuri tiek daug išmano apie veido priežiūrą, kad likau nustebusi. Buvo nepatogu klausti bet tikriausiai baigusi kosmetologiją arba dermatologiją, nes puikiai išmano tiek veido odos problemas, tiek produktus ir jų sudėtis. Atėjau nusipirkti tik maskuojančios pudros, bet dėka jos sužinojau, kad ne mano turimoje pudroje problema, o veido priežiūroje, todėl išėjau su veido prausikliu, šveitikliu, toniku, kremu ir veido kauke. Labai dėkoju konsultantei, dabar grįšiu apsipirkti tik pas ją, nes niekur Vilniuje nesu sutikusi tokios malonios ir protingos pardavėjos.

Judita B.
Vakar vasario 5 d. lankiausi Eurokos parduotuveje H. Manto g. Klaipedoje, apie 17:20 val. Pirkau niekuti, bet situacija prie kasos mane nustebino. Panele pries mane atsiiminejo deze su man nezinomomis prekemis, ta deze buvo apklijuota lipnia eurokos juosta. Mergaite paklause pardavejos ar nereiketu patikrinti dezes turinio, kad nebutu suduze ar nuskile... Pardaveja padave isstumiama peiliuka merginai (tipo imk ir tikrink). Mergaite jauna gal 22 metu, issiaiskino kaip tas peiliukas islenda, perpjove lipnias juostas ant dezes, o atidarius deze ten dar kokios 7vnt. dezuciu.
(tuo metu pardaveja stovejo ir mirksejo, as stovejau eileje ir paklausiau ar tai ne pardavejos darbas...bet reakcijos is pardavejos- nulis.) Mergina istrauke viena dezute, sunkiai ja atidare ir nusprende kitu neatidarineti, nes gaista laika ir kasa uzimta. Dar karta paklausiau kodel pardaveja neatlieka sio prekes patikrinimo, bet ir vel tyla.
Nesupratau kodel pirkeja pati turi tikrinti preke? Kodel pardaveja ilsisi ir neatsako i uzduotus klausimus. Kaip reikes elgtis pirkejai, jeigu parsinesusi namo ir ispakavusi preke ras duzenu!?
Vilniuje, PC Ozas, labai patiko pati didžiausia Eurokos parduotuvė, kurioje radau labai didelį prekių pasirinkimą. Labai norėčiau pasakyti ačiū mokinei-konsultantei Ugnei, kuri priėjo prie manęs ir nuoširdžiai padėjo išsirinkti ir blakstienų tušą ir makiažo pagrindą ir nurodė kur galėčiau rasti norimus produktus. Pirmą kartą pataikiau su makiažo pagrindu, visada būdavo per šviesus arba per tamsus! Mergaitė labai profesionaliai bendravo, išbandė tiek daug skirtingų mėginukų ir išrinko man geriausius produktus. Domėjosi mano naudotų produktų patirtimi, kuriais patiko/nepatiko naudotis, iš to išrinko tik kas geriausia! Labai ačiū, apsilankysiu tikrai dažniau! Sėkmės visoms konsultantėms! :)
Noriu pagirti Marijampolėje dirbančią konsultantę Eveliną! Kiek beateisi į jūsų parduotuves, visad būsiu pasitikta su šypsena ir nuoširdžiu noru padėti! Parenkami visi produktai pagal mano poreikius ir norus. Labai puiki konsultantė. Sėkmės visame kame!
Sveiki. Vilkaviškyje esančiame Eurokos pardavėjos galėtų pasimokinti mandagumo. Kaip gali klientui pasakyti "nežiopsokit, imkit čekį ir pinigus". Nežiopsokit? Baisu. Nors padėjo pinigus prie kitos kasos nei, kas aptarnavo.
Nijolė Narusevičiūtė
2019-12-14 12:32:41 IP 28mdn90a
Š.m.gruodžio 14 d. apsilankiau, , Eurokos" parduotuvėje, esančioje Vilniuje Justiniškių g.91. Paisėmusi prekę, atsistojau į eilę kaip ir įprastai, kad susimokėjusi iš karto keliaučiau pro duris (išėjimo iš parduotuvės kryptimi).Konsultantė Rūta ėmė aptarnauti iš kitos pusės klientą. Kai paklausiau, kodėl iš kitos pusės aptarnauja, atrėžė, kad ji negali pirkėjams nurodyti, iš kokios pusės stoti, o ana pirkėja stovėjo anksčiau. Palaukiau, kol ji aptarnaus visus, atsistojusius iš kitos pusės (sumokėję už prekes, klientai vėl patenka į salę, o ne eina išėjimo iš parduotuvės kryptimi). Paprašiau skundų knygos, konsultantė Rūta ėmė maivytis, kad nebijo, kad neva kameros viską filmuoja, gaila, kad nesuprato, kokius savo intelekto gebėjimus, , , etikos" dalykus demonstravo. Užsiminiau, jog tereikėjo informuoti apie sveiku protu nesuvokiamą eilės krypties pakeitimą ar bent atsiprašyti, bet ji ir toliau maivėsi- kolegė stovėjo šalia, turbūt dėl jos. Šekio laikas 11.35, vadinasi viskas prasid4jo apie 11.30.
Kalendoriaus turėtoja
2019-12-12 20:18:08 IP 2juc8j6e
Modesta 2019-12-12 10:08:16
Turiu jusu eurokos grozio kalendoriu. Labai apmaudu, jog siandien gruodzio 12 radau tuscia langeli... taip taip.. viduje nieko nebuvo..
Gal yra įkritęs toliau gaminys, nes 12 dieną gavau Vince Camuto kvepalus. :)
Eurokos V. Krėvės pr. 97 (PC SAULĖTEKIS) Natalija ar koks ten vardas tos "konsultantės", mandagumo nulis, negirdi kas jai yra sakoma. Atėjas pasakiau, kad užsisakiau internetu ir noriu atsiimti siunta. Tai užsipuolė ir įrodinėjo savo tiesa kol galiausiai suvokė per savo rėkima, kad ne to visai prašau. Gal jus joms pakeltik algas ar ką ? Jei taip nesinori ten dirbti joms....
Nuolat lankausi Vyturio Eurokose Klaipėdoje, kur nuolat esu pasitinkama su šypsena ir didžiuliu nuoširdumu. Ten dirbanti mergina Alvyda, man nuolat padeda ir pataria kà geriau išsirinkti ir kas man labiau tiktų palei mano odos problemas. Mergina tikrai išmano savo darbą ir tikrai jaučiasi, kad išmano tai ką dirba.
Didelis ačiū Alvydai ir sugrįšiu dar ne kartą!! <3
Teko nekarta apsilankyti Telsiu Eurokos parduotuveje gedimino gatveje. Baisesnio aptarnavimo niekur nera teke pamatyti. Paprasius suteikti konsultacijos yra tiesiog pasakoma argi skaityt nemoki. Mandagumo nulis. Priejus prie kasos net neketina atsikelt nuo grindu (ant kuriu vis sedi.) reikia dar vos neprasyt kad nuskenuotu prekes. Po tokio aptarnavimo lygio galiu tiesiog pasakyti jog i sia parduotuve tikrai daugiau nebeisiu.
TELŠIŲ "EUROKOS" KONSULTANTĖS tai kažkokia tragedija, visų pirma - mandagumo nulis, įėjus į parduotuvę ir pasisveikinus su pardavėja sulaukiamas tik arogantiškas žvilgsnis. (Labai juokingai atrodo, lyg išvaryt norėtų) Kai reikia pagalbos, visos kažkur dingsta, susiradus ir paprašius konsultacijos - nieko pačios nesupranta apie prekę. Konsultantės sustojusios prie kasos apžvelgia klientus ir šnabždasi (tikrai labai nemalonu), ypač pastebėta iš nedidukės konsultantės su akinukais. Labai esu nusivylus darbuotojais, panelės nesupranta, kad yra savo darbo vietoje, o ne kažkur mieste ar kavinėje (valgo prie kasos). Nebesinori net eiti į šią parduotuvę vien dėl tokių arogantiškų panelių. :)
Sveiki, Norėčiau padėkoti Pasvalyje dirbančioms Silvijai ir Laurai. Malonus bendravimas ir aptarnavimas, profesionalus prekių rekomendavimas. Ačiū Merginoms :)
Mano nuomonė apie darbą 'Eurokos' ir nerealius reikalavimus, keliamus darbuotojams už kone minimalų atlyginimą.
Visų pirma, tai man protu nesuvokiama, kaip gali vienas darbuotojas abi šias funkcijas vykdyti tuo pat metu:
1. Visada konsultuoti, būti malonioms, paslaugioms (savaime suprantama) ir dar brukti produktus. Nes neduok dieve ateis slaptas pirkėjas ir nepasiūlysi nosinaičių.
2. Sužiūrėti ar niekas nieko neišsinešė, nes šioje parduotuvėje turi dirbti dar ir už vaizdo kamerą. O jeigu neduok die praleisi kažką pro akis brukdama nosines, konsultuodama ir būdama tiesiog maloni pašnekovė, tai nuostoliai patys nepasidengia.

Tiesiog darbdaviams pasiūlyčiau būti žmogiškesniems ir suvokti, kad kalta čia visai ne pardavėja, dažnu atveju, o per daug jai vienu metu priskirtų atsakomybių. O jeigu jų mažinti neketinate, tai bent atlyginimą kilstelkit.
:D linkiu kuo geriausio ;D
2019-10-05 22:38:38 IP 2h85aol3
Sveiki, žmonės- labiau klijantams yra skirta ši žinutė. Suprantama, kad būna įvairių sunkių dienų, bet neišsiliekite ant darbuotojų. Mes irgi žmonės ir norime palaikyti pozityvų pokalbį ir padėti kuo galime. Susiduriame su jumis kiekvieną dieną ir jūsų emocijomis ir dažnai nukenčiame, bet ir būname nudžiūgintos jai dirbate su mumis. Taip, mes pasirinkome dirbti šioje įmonėje, nes yra tikslas užsidirbti. Kaip ir kiekvieno žmogaus tikslas.
Mes neatpirkimo ožiai ir skaudu, kai norime padėti ir atsaku buname aprėkiamos. Išlikim suprantami, jai galite išsipasakokite kiek norite arba pasakykite, kad prasta nuotaika ir duotume jums erdvės, nes mes tai galim.
Ir kitas dalykas, tai mieli tėvai, kurie ateina su vaikais. Ačiū, kurie prižiūrite savo vaikus ir išliekate tokie malonųs ir sąžiningi. Ačiū, kad suvaldote savo mielas atžalas kaip elgtis parduotuvėje. Nors ir esame paparastos darbuotojos, norim pasirūpinti, kad jums tvarkingiausiai ir kokybiškai būtų pateikiamas produktų pasirinkimas, garantuojam jums geriausia kokybę. Vaikai, taip, jie žvitrus ir imlūs imt viska, bet nevisi dar yra pilnai išvystę savisaugaus jausmo, kad (kai kurie, ypač jauni) gali imti produktus ir dėtis į burną, sujaugti netyčia ar sulaužyti, net susižeisti. Tai ačiū atsakingiems tėvams, kurie yra kantrųs su vaikais ir gerai juos išauklėja, kaip reikia elgtis viešoje vietoje. Juk Neleidžiate savo draugų atžaloms ar kam nors kitam sudrumsti tvarką ir maloniai informuojate, kad norite išlaikyti tvarka.
~Jauskitės, kaip namuose, bet nepamirškit, kad esat svečiuose~
Mes darbuotojos, norim užtikrinti jūsų ir produktų saugumą. Juk dirbam jums, jūsų norai pasiekti tikslą yra mūsų komunikabilus ir greitas veiksmų ėmimas garantuoti tinkamus varijantus ar informacija kaip gauti norimą produktą.
2019.09.25 (16-17val)
Gedimino pr. 16. Vilnius.

Atėjau atsiimti prekę. Darbuotoja Svetlana dirbanti prie kasos grubi ir nemaloni. Darbuotoja taip pat neatsako nei į pasisveikinimą nei atsisveikinimą.

O šiaip parduotuvėje prekių pasirinkimas mane tenkino, radau ko ieškojau.
Nežinau kodėl, bet pasidarė deficitu riebalus sugeriantys lapeliai EUROKOS parduotuvėse (bent jau Kaune). Anksčiau be problemų galėdavai jų čia nusipirkti, net kelių rūšių būdavo. Pripratau juos naudoti, o dabar niekur negaliu gauti. Būtų labai gaila, jeigu EUROKOS šiais lapeliais daugiau neprekiaus.
Man irgi teko cia dirbt :)
gyvenime negrisciau apeinu ratais sia vieta :)
ypac kai suzinojau, kas nutiko su mergina kuri buvo padurta ir isprasyta is darbo savo noru ;)
bjauru!!!!! Ypac p. Ligita kuri daug nori ir daug reikalauja tada kai atejo is nezinia kur dirbt vadove
Šiandien teko apsilankyti “Eurokos” parduotuvėje Marijampoleje, Kudirkos g. Aptarnavimo lygis absurdiskas. Darbuotoja vardu Livija tik atvykus į parduotuvę nusekė piktu žvilgsniu, lyg kažką būčiau blogo padarius. Nesitikiu iš darbuotojų šypsenų ir pasišnekučiavimų, tačiau tokio lygio aptarnavimas yra visiškai nekompetetingas bei neprofesionalus. Suprantu, kad kartais žmonės tiesiog “ne ta koja” išlipa iš lovos, bet manau, kad asmeniniai interesai neturėtų daryti įtakos darbo vietoje. Atėjus prie kasos neišgirdome net paprasto pasisveikinimo, ką jau kalbėti apie šypseną, kurią taip sunku išspausti :-) Labiausiai šokiravo, kad nei žodzio neištarusi darbuotoja, net sumos pasakyti nesugebėjo, ar paklausti, kokiu būdu mokėsime. Trumpai tariant, toks vaizdas, kad atėjome į savitarnos kasą apsitarnauti pačios. Nemalonu, kai žmonės, kurie tave tiesiog turėtų padoriai aptarnauti ne tik to nepadaro, bet dar ir nuotaiką sugeba sugadinti :-)
Per pora savaiciu, teko apsilankyti pora sykiu Marijampoleje Maximoje esancioje parduotuveje. Abejus sykius likau nusivylus pardavejos darbu, buvo nemalonios ir atstumiancios. Sulaukiau nemaloniu zvilgsniu is pardavejos ir kvietesi kolege, kad stebetu mane ir mano mama, nors nebuvo pagrindo. Apskritai sakant, kiek esu lankiusis butent sioje Eurokos parduotuveje, (Kudirkos g. Marijampole) pardavejos yra labai nemalonios, net nesiori daugiau sugrizt atgal.
Sutinku su Naujokes komentaru del darbo. Man taip pat patinka dirbti sitame darbe, ir vadovai malonus, visad pades, isklausys, pades spresti problemas jeigu kolektyvas nesusitvarko. Kolektyvas taip pat draugiskas. Tik del vagysciu sudetingas darbas. Del to, ir pyksta klientai, kad stebimi jauciasi, bet is tikruju, tik nusisuk ir ziurek jau isnese kas nors kokia preke... o siaip visa kita esu patenkinta. Gera atmosfera, idomus darbas.
Teko lankytis ne vienoje Eurokos parduotuvėje Kaune, konsultantės tikriausia yra tam, kad būtų. Atėjus šiandien į eurokos parduotuvę Šilainiuose, ieškojau tam tikrų prekių, norėjau pasikviesti konsultantę, šiektiek konsultacijos, pasikviesti pavyko gal iš 3karto, nes sau maloniai plepėjo ir žvengė tarpusavį.... pasikvietus ir paklausus apie prekes atsakyti negalėjo į elementarų klausimą. Poto merginų išvaizda mano nuomone nelabai tinka dirbti tokio darbo, riebaluoti plaukai, nuaauge plaukai iki puse.... ir visdelto merginos kurios dirba tokį darbą turėtų bent šiektiek nusimanyti apie prekes...
Elžbieta 2019-07-06 16:55:27
Kaune, Laisvės al 57.Kolektyvas baisus, visiškai neatitinkantis reikalavimų kurie yra iškelti.Vaikšto riebaluotais plaukais pastoviai, dvokia cigaretem, keikiasi be perstojo..šlykštu, kad leidžia tokiom dirbti..O kai atvažiuoja kažkas iš aukščiau, vaidina gerutes.kelia balsą ant klientu, o tik išėjus iš parduotuvės visaip už akių ir iškolioja, negerbia klientu. Atlyginimas į rankas nesiekia net 400e, o priedai gaunami taškais į eurokos nuolaidų kortele ir juos galima išleisti tik eurokos parduotuvėje. Keliamas spaudimas dėl nesupriakiavimo, liepiama imtis veiksmų siūlant produktus. Taip pat yra siunčiami slapti pirkėjai, kad patikrintų ar dirbi pagal nuostatas kur negalima suklysti. Darbas reikalauja mažiausiai 4 specialybių.Turi dirbti už apsauginę, valytoją, pardavėją, konsultante.Kameros blogos, žmonių veidų neįmanoma įžiūrėt per kameras.Nėra jokio saugumo jausmo.Kainų juostos vos lasikosi.. Esant trukumui per inventorizaciją gali išskaičiuoti iš pardavėjų algų.Darbas po 10-11h ant kojų.Sutartyje rašo, kad priklauso 1val pertraukos, bet negauni ir tos.Geriausiu atveju pietį pertrauka gauni 15min ir į kurią įeina ir ėjimas į wc.Nors ir nėra žmonių, vis tiek negali atsisėsti. Niekam nelinkėčiau tokio darbo, o ypač laisvės al.57. Nes jei nesikeiki, nerūkai ir prisižiūri savo higiena, tu ten nepritapsi ir būsi ujama.
Perskaičiau šitą atsiliepimą ir nustebau, nes mano patirtis visai kitokia. Neseniai pradėjau dirbti šioje parduotuvėje. Kolektyvas maloniai nustebino, nes šiltai priėmė, apmokino, o jei kas nors buvo arba yra neaišku, tai stengiasi padėti. Kartu dirbančios merginos labai draugiškos ir paslaugios. Kiek pastebėjau, kolegės tikrai išmano savo darbą, jeigu reikia, visada padeda klientams rasti jiems tinkamą prekę. Kalbant apie atlyginimą, tai per darbo pokalbį viskas yra iškart pasakoma, kad mokamas bazinis atlyginimas ir plius priedai nuo pasiektų rezultatų, todėl jei toks atlygis netinka galima tiesiog atsisakyti. Dėl darbo sąlygų ir pareigų viskas buvo paaiškinta ir aptarta darbo pokalbio metu, tai viskas atitinka. Pietauti einam viena po kitos, valandos gal ir neužtrunkam, bet pavalgyt laiko pilnai užtenka ir nueiti į wc galima tada, kada prireikia, o ne tik per pietų pertrauką. Tas, kas tingi ir nenori dirbt, tai ir matys darbe vien kažkokius trūkumus ar minusus, o apie teigiamus dalykus net neužsimena.

10 ŠITOS SKYLĖS ĮSTATYMŲ:

6. LĮSK Į PASTURGALĮ KIEKVIENAM TAVĘS NEGERBIANČIAM
7. KAŽKO NEGALI? GALĖK
8. NETARK ŽODŽIO "ALGA" JEI KALBI APIE SAVĄJĄ
9. NEDRĮSK KALBĖTI APIE VIRŠVALANDŽIUS

Radviliskio Eurokos konsultantes visiskai neismano savo darbo. Skaityt nuo etikeciu pati moku, o kai paprasiau sampuno ir plauku balzamo, ieskojo jo po visa sale...
Mergaites, pries dirbdamos kosmetikos parduotuveje, labiau domekites ka parduoda Eurokos.
Laba diena, nesenai grįžau iš užsienio ir būdama Grigiškėse užsukau į Eurokoso parduotuvę pasižvalgyti; neturėdama jokio tikslo, ką nors nusipirkti....tačiau apsipirkau. Mane parduotuvėje su šypsena pasitiko nuostabi konsultanė. Pasijutau čia lyg namie. Buvau nustebinta konsultantės Žanos profesionalumu ir geranoriškumu. Ji neįkalbinėjo pirkti, bet papasakojo ir suteikė visą informaciją apie mane dominančias prekes ir aš jas įsigijau. Likau labai patenkinta tokiu aptarnavimu ir džiaugiuosi, kad dirba tokie konsultantai, kaip Žana mylintis ir žinantis savo darbą. Ačiū ir tikrai čia dar ne kartą apsilankysiu.
Noriu pagirti Klevo Eurokos parduotuvės darbuotojas. Kada beužeičiau jos visuomet maloniai bendrauja, pataria ir išrenką man tinkantį produktą (kremą, šampūną, pudrą). Dar neteko nusivilti rekomenduota preke. Visada čia sugrįžtu tik dėl jų. Visiems rekomenduoju užsukti ir įsitikinti.
Šiandien lankiausi EUROKOS parduotuvėje, adresu Justiniškių g. 91, darbuotojų darbas, kaip visuomet- nepriekaištingas, labai malonios, mielos ir profesionaliai aptarnaujančios merginos, ačiū joms!
Bet parduotuvėje nepakenčiamai tvanku, visiškai nėra oro, kondicionierius, kaip suprantu, neveikia.. Neįmanoma ir net nesinori būti nevėdinamoje patalpoje, kur galva svaigsta nuo tvankumo, labai gaila parduotuvės personalo, dirbančio siaubingomis sąlygomis..

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Apklausa: verslo turizmas Europoje atsigauna dvigubai sparčiau nei Šiaurės Amerikoje 07-11 01:31
Verslo turizmas Europoje atsigauna dvigubai greičiau nei Šiaurės Amerikoje. Korporacijų, kurių darbuotojai jau vyksta arba per artimiausius tris mėnesius rengiasi vykti į verslo keliones skaičius...
Hush.lt valdytojai – 9.700 Eur bauda už vartotojų klaidinimą
Hush.lt valdytojai – 9.700 Eur bauda už vartotojų klaidinimą 07-11 01:30
Internetinę parduotuvę hush.lt valdančiai bendrovei "Odomena" Vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė 9.700 Eur baudą už vartotojų klaidinimą skelbiant apie akcijas prekėms.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%