Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kosmelita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kosmelita

Atsiliepimai apie Kosmelita, UAB

EUROKOS

Parašyk savo nuomonę apie Kosmelita, UAB

Laba diena, praeitą savaitę lankiausi Kauno Akropolio Eurokos parduotuvėje. Norėjau įsigyti savaiminio įdegio priemonę, kuria nemoku naudotis. Priėjusi pardavėja labai išsamiai viską paaškino kaip reikia naudotis ir padėjo pasirinkti tinkamiausią prekę. Išbandžiusi produktą likau labai patenkinta. Labai smagu, kad gavau profesionalų aptarnavimą. Ačiū
Kas vyksta su jūsų e-shop'u ar jis veiks kada nors normaliai, be laginimų? Sena versija grybą pjovė, nauja dar baisesnė, ar taip sunku susitvarkyti tinklalapį?
Labai nuvilia pirkimas intenetu..Jau antrą kartą atsiimant užsakytas prekes internetu nera kažko kas buvo užsakyta.. pvz tik viena kojinė vietoje dviejų, taip pat negavau ir kitu prekiu už kurias mokejau..
Apsipirkinėju internetu eurokos.lt ir noriu labai pasidžiaugti darbuotojų komunikacija ir sprendimų priėmimo greičiu. Atsakymo į laiškus greičiu. Viskas puikiai, aukščiausia klasė. Likau labai maloniai nustebinta. Grįšiu dar ir dar ir dar. Jūs super!
Laba diena, labai noriu pasidžiaugti Ukmergėje žiedo gatvėje Eurokose dirbančią pardavėja- konsultante Regina, begalo pagelbėjo su produktais, kompetentingas žmogus!
Kai tuo tarpu esu buvusi eifelyje, pardavėjos nieko nežino visada. Esu nusivylusi.
Esu Eurokos klientė jau daugelį metų ir šią savaitė buvo paskutinis kartas kai lankiausi pas jus. Situacija tokia: ateinu į PC Big prekybos centrą. Ketinu užsibūti, nes reikia daugelio dalykų (ir dušo želė, pudros, dažų, peiliukų ir t.t.), pirmiausia prieinu prie peiliukų skyriaus ir išsirinkusi pasiimu vienus į ranką. Tuo pačiu metu užsimanau į tualetą ir paklausiu konsultantės kur galėčiau jį rasti, kai supratau, kad wc yra pačiame Bige ir reikės išeiti iš Eurokos, pagalvojau, kad vis tiek tuojaus sugrįšiu likusių prekių, todėl padėjau peiliukus ant šalia esančios paletės su prekėmis ir išejau. Sugrįžau po penkių minučių ir tęsiau savo apsipirkinėjimą. Po pusvalandžio turėjau visas reikiamas prekes rankose ir priėjau prie kasos. Pirmi pardavėjos žodžiai buvo man: "ŠIAIP MES ATSISUKOME KAMERAS IR MATĖME, KAD PAVOGĖTE PEILIUKUS PRIEŠ IŠEINANT". Aš minutė atsikvošėjau, nes tiesiogine to žodžio prasme buvau smarkiai šokiruota, tuomet pardavėjos paklausiau: "Ar atsisukusi kameras taip pat matėte, kad prieš išeinant peiliukus aš padėjau ?" Tada šalia stovėjusi konsultatė atsisuko mane ir suriko" Tai kur? ", o pardavėja irgi naglai į mane atsisukus tarė " Aha, tai gerai, parodykite kur padėjote". Aš apsisukau ir nuejau tiesiai prie paletės parodyti kur gulėjo peiliukai, tačiau toje vietoje buvo jau trečioji konsultantė kuri laikė rankose peiliukus ir tarė "Rado..", šalia stovėjusi antroje konsultantė iškart manęs labai atsiprašė, taip pat ir ta, kuri rado peiliukus (visi mes klįstame, žmogiška - svarbu klaidą pripažinti ir atsiprašyti), BET pardavėja likusi stovėti prie kasos vardu Deimantė toliau naglu naglu veidu stovėjo ir lyg su gurkšniu burnoje pradėjo ramiai skenuoti mano prekės, lyg niekur nieko. Aš vis dar tikrai dideliam šoke, nuo to, kad mane ką tik apkaltino vagystė peiliukų, kurių vertė 7 eur, kai aš sugrįžau ir apsipirkau už 50 eur. :) Paklausiau Gerbiamosios Deimantės ar ji net neketina manęs atsiprašyti? Jos atsakymas : "O KĄ? AŠ TIK PAKLAUSIAU". Tikrai nebuvo tik klausimas ir tikrai nebuvo pagrįsti kaltinimai ir įrodinėjimas, tai mažų mažiausiai kliento pažeminimas ir mano garbės bei orumo suteršimas. Tokios pardavėjos yra absoliučiai ne kompetetingos dirbti su žmonėmis, juolab aptarnavimo skyriuje. Deimantė yra nemandagi, savanaudiška, perdėtai pasitikinti savimi ir nesugebanti priimti atsakomybės už savo veiksmus asmenybė. Paprašiau Gerb. Deimantės kitą kartą pieš apkaltinant kažką vagyste kameras atsisukti dar dešimt kart ir įdėmiau pasižiūrėti. Tai toks nutikimas, kuris be galo mane įžeidė ir manau, kad Eurokos, kaip tikrai gerą vardą tur (ėjusi) (inti) įmonė gali susitvarkyti su šitokiais darbuotojais, bei jų nekompetencija, arba pamokyti kaip reikia dirbti ir, kad šitaip elgtis negalima arba pakeisti šią darbuotoja kita.
Добрый день,
Хочу поблагодарить девочек Швенчёниса Еурокоса за помощь мне, дочке и моей маме. Спасибо за помощь, информацию и приятное общение.
Jurgita 2022-05-06 17:20:19
Situacija-Prienų Eurokos. Jau anksčiau, gan seniai, esu rašiusi atsiliepimą apie tai kaip besiblaškantis klientas gali blaškytis sau kiek nori, vistiek niekas neprieis ir nepaklaus ar kuo galėtų padėti. Po ilgo laiko vėl nutariau užsukti į šią parduotuvę. Ir vėl tas pats. Prastovėjau čiupinėdama visus pieštukus skyriuje nerasdama norimo, ir vėl tu niekam neįdomus žmogelis esi.... Nu per tiek laiko kiek prabuvau, nors kuri nors būtų užklaususi "gal nerandate ko ieškote"... Ne. Smagiau pasišnekėti apie kavos gėrimą. Šį kartą tai tikrai buvo paskutinis kartas, kai lankiausi šioje parduotuvėje. Eurokos kur nenueinu visada gaunu ko atėjau, na bet kas Prienuose darosi toms darbuotojoms sunku suprasti...
Kalbos dovanos neturite ir negalite pati paklaust?
Labai noriu pasidžiaugti Utenos Eurokos konsultantėmis (PC Senukai), jų maloniu bendravimu, profesionaliu konsultavimu, nuoširdžiu dėmesiu klientui. Visada malonu sugrįžti į šią parduotuvę, nes dirba tikrai šaunios ir mandagios konsultantės.
Sveiki, noriu padėkoti konsultantėms Alytuje centro IKI, labai nuoširdžios merginos dirba, geras aptarnavimas. Suteikia visą reikiamą informaciją. Pirkau šampūną ir kondicionierių mano plaukai labai sausi ir pavargę.. kirpyklose nepasisekė rasti kažko geresnio, eurokose patarė ir šampūną ir balzamą ir aliejuką. Viskas super, Ačiū
Dažnai apsilankau Vilniaus g. Eurokos parduotuvėje ir norėčiau labai pagirti čia dirbančias paneles. Labai malonios ir maloniai padeda surasti ko reikia. Ačiū Jums! Visada malonu čia sugrįžti!
Eurokos Žirmūnų g 2.
Norėjau padėkoti ten dirbančiom konsultantėm ačiū už malonu aptarnavima ir už jusū šypsenas!!! Profesionalumas 10 balų!!!!! Visada malonu sugryšti

Sekmes jums !!!
Eurokos Telšiai Gedimino g. 8, PC Norfa
Labai blogas aptarnavimas, pardavėjos nei sveikinasi, nei atsisveikina, piktos, bijok paklausti.Tikrai daugiau negrįšiu apsipirkti į šią parduotuvę.
Noriu pasidziaugti Kaune Baltu pr. esancia eurokos parsuotuves konsultantemis visada padeda issirinkti tikamas prekes ir viska paaiskina. Pasitinka maloniai pasijauti visada laukiamas.
Esu pasibaisėjas Alytaus Eurokos parduotuvės esančios PC, , Centro" patalpose darbuotoju elgesiu. Pirkau prekę, kurią padavė konsultantė ir tik truputį vėliau, tą pačią dieną pastebėjau jog prekė yra brokuota. Atvykus atgal paprašiau, kad apkeistų į kokybišką prekę. Už prekystalio stovėjusios 2 konsultantės ir vadovė, pašaipiai išsityciojo iš manęs, kad prekę neva, , labai brangi" ir visos juokėsi. Viena iš jų atnešė dvi prekes ir pašaipiai paklausė, kuri iš jų jums labiau šypsosi. Pasiėmiau prekę, bet esu pasibaisėjas tokiu elgesiu su klientu ir nepagarba, bei išsityciojimu. Toks elgesys ir aptarnavimas teršia Eurokos parduotuvių vardą. Drąsiai galiu kreiptis i vartotojų teises, tačiau to nedarysi, kadangi nesiruošiu daugiau lankytis Eurokos parduotuvėje ir tą rekomenduosiu kitiems savo aplinkos žmonėms.
Esu labai nepatenkinta aptarnavimu, atejau nusipirkti maskuoklio ir kadangi negalima atsukti jeigu bune ne tester, tai as ir netikrinau, grizau namo ir tuo met pamaciau, kad ten daugiau nei puse nera, tada nuejau i parduotuve, kad man apkeistu, bet pasake, kad man niekuo negali padeti, esu labai nusivylusi tokia parduotuve, daugiau ten nebesilankysiu. As manau, kad man turejo pakeisti, as atejau pirki naujo, o ne panaudoto. Viskas nutiko Varenos Eurokose
Kuo tuoliau tuo vis kazkas negerai darosi su eurokos parduotuves internete.Kazkada galedavau uzsisakyti prekes, dabar to padarytu jau nebeimanoma, nes norint uzsiskyti, suma turi buti ne mazsne kaip 5 eurai.Skmabinausi i eurokos internet parduotuve, aikintis kodel tokia debiliska nesamone sugalvojo, tipo pasake, paprotino, kad kainuoja dideli kastai atvezimas, nors, kiek pamenu, kol uzsisakinedavau, jokiu kastu nebuvo, tai aikinu, kad kurjeris su prekemis visada atvaziuoja papildyti parduotuves, tai kokia problema, jai atves uzsakyta preke, juolab, kad preke sveria tik 100 gramu!?Bet eurokos pardaveja jaunos mergaites balselis vistiek protino savo, tiesa minejo, kad galite nueiti i savo miesto parduotuve ir ten nusipirkti, bet jai aiskinau, kad tos prekes nera parduotuveje, tai sake palaukti, uz keliu min paskamb.Kai paskamb sake labai gaila, bet artimiausiu metu norimos jusu preke nebus, neatves i parduotuve kurjeris.Nusivyliau sia internet parduotuve.Neberiksiu nei inetrnetu nei parduotuveje, nes tokie klauniski zaidimai ju su klientais ir poziuris i juos man ne prie sirdies, tad kaip sakoma, vienu klientu eurokos tures jau maziau.Paiakaicius cia rekvizitus, matau, kad yra ir daugiau nusivilusiuju sia parduotuve!?
Labai blogi atsiliepimai apie pc pupoje eurokos dirbančia Aušra.Esu dirbusi šioje imonėje, tačiau prieš kelias dienas su drauge atėjome kaip klientės, kad ir kokie buvo darbiniai santykiai, manau, kad su klientu reikia elgtis taktiškai ir mandagiai.Pardavėja buvo labai nemandagi ir agresyvi, neskaitant to, kad aplink buvo nemažai kitu klientu, po aptarnavimo, prie kitu žmoniu buvau užpulta, aprėkta ir palydėta žodžiais “vėpla b**t”. Nemanau, kad tokiem piktiem žmonėm vieta dirbi su klientais.Parduotuvė netvarkinga, prekės išmėtytos, neaišku kur kieno kaina..
Trečiadienį buvau "Eurokos" parduotuvėje Žirmūnų g.2. Labai norėčiau pagirti ten dirbantį vaikinuką - puikiai padėjo išsirinkti pudrą, esu ja patenkinta, maloniai aptarnavimo. Taip pat ačiū vyr.pardavėjai parekomendavusiai kūno šveitiklį prie kasos, esu patenkinta šia preke. Smagu, kad įmonė plečia pažiūrias ir priima vaikinus čia dirbti, nediskriminuoja ir tikiuosi, kad tai bus puikus pavyzdys kitoms grožio prekių parduotuvėms!
Eurokos skelbia akcijas kvepalams, bet dažniausiai tų kvepalų net nebūna e-parduotuvėje. Gana jau meluoti.
Eurokas yra mano is vienu megstamiausiu parduotuviu bet ši karta nusivyliau mane aptarnavusiu Konsultantu pirma karta isvidusi dirbanti vaikina jis atrode ne estetiškai tai yra jo apranga plaukai ir nagai...Dirbant tokioje sferoje isvaizda turetu buti tvarkinga.
Sekmes!!!
Pupos eurokos dirbancios merginos labai malonios, visa laika tinkamai parenka preke ir skiria tikrai dideli demesi! dziugu jog stengiasi del savo klienciu. visada malonu uzsukti!
Liepkalnio Maximos Eurokose dirbanti Sandra 2022.02.01 labai nemandagi. Atėjau nusipirkti priemonių apie 19:45. Pradėjo akis vartyti, kad aš čia prieš užsidarymą atėjau. Paklausiau, kur randasi dažai antakiams, pasakė ieškot pačiai, pradėjo išjunginėt šviesas, neva jau užsidaro. Parduotuvės darbo laikas yra iki 20:00, o ne 19:45. Tas akių vartymas, dūsavimas ir vos ne greičiau išeik, ko tu čia atėjai tikrai labai nemandagiai atrodė. Tegul išmoksta mandagiai elgtis su klientais, o ne nepasitenkinimus rodyt, kad atėjo klientas pirkti.
Agnė 2022-01-12 10:04:01
Pritariu, pirkau Loreal kelis kartus ir visiškai tas pats dėl tušo. Taip pat aptarnavimas buvo tragedija, aptarnaujanti mergina kalbėjo pakeltu balsu, pasijutau kalta, kad iš viso atėjau.
As taip pat pritariu. Šiandien pirkau tuša. Atidarau visas išdžiuvęs. Pabandžiau pasidažyti, vos dažo. Pirma kart dažant tušu, pradėjo perštėti akis. O keisčiausia, kai patdavėja paklausė ar reikės čekio… Patariu, bent jau tušu eurokos parduotuveje nepirkti.
Aila 2021-12-12 13:25:27
Galvojau sutapimas, bet po keletos kartų matau, kad ne...Kiek perku tušų internetu visi kažkokie išdžiuvę -NYX, ARTDECO, BOURJOIS, GOSH...Nusipirkau DROGE - puikiai viskas. Paskaičiau atsiliepimus ir suprantu, kad kuo daugiau ir didesnės parduotuvės įrenginėjamos, tuo mažiau lieka dėmesio kokybei....
Nusivyliau eurokos internetine prekyba.Pradejo malti šud... Gavau uzsakyma, bet i telefona kaip anksciau, kad teikdavosi pranesti, nebepranese.Gerai, kad pasiziurejau savo emaila, tenai buvo parsyta, kad preke jau pristatyta eurokos parduotuveje.Tai ne elektronis pastas buciau nezinojes, kad preke jau pristatyta.Skambinau i Kauna, aiskintis situacijos, bet nieko gero nepaiskino, protino, neva cia sistemos klaida, po to lyg ir tinklas jau kaltas kuriame esu, zodziu sudo malimas totalus.Bandziau paskamb pagal rekvizitus eurokos direktoriui, kur nurodytas tel numeris, deja, ten kaip paaiskejo, ten ne direkroriaus tel numeris, o sandelinkes, zodziu "durniu laivas"Nelabai suprantu, kodel jie taip yra uzsislaptine???Tai zinute butu mano tokia visiems kas ketinate uzisakineti is eurokos internet prekybos, zinokite, kad sms i telefona vargu ar begausite kaip anlsciau?Jai turite savo emaila, tada busite tikri, kad tenai rasite info apie jusu prekes pristatyma i norimo miesto parduotuve.Jai emaila neturite, vargu ar suzinosite at siuntinukas jau yra jusu miesto eurokos parduotuveje?!Nebent turesite kiekviena diena vaikscioti i parduotuve ir klausineti, nurodydami pardavejai eurokos savo uzsakymo numeri.
Perskaičiau atsiliepimus ir nutariau irgi parašyti.Matyt vadovybė nekontroliuoja ir neskaito tų mūsų atsiliepimų, nes pasikartoja skundai dėl internetinio apsipirkimo. Š.m. lapkričio 04d. užsakiau paakių kremą ir gelį.Išpakavus siuntinį, labai nustebau, kad indelis su geliu blogai buvo užsuktas ir indelyje jo liko labai mažai, indelis visas išmurzintas geliu. Toks įspūdis, kad geliu kažkas su manimi pasidalino.Labai neaiški gelio pakuotė - visai neapsaugota, neužklijuota.
Atsukau kremo tūbelę, prisiliečiau prie apsaugines aliuminio folijos, jinai kaip mat nukrito, net nereikėjo plėšyti. Su kremu, matyt, irgi pasidalinta, nes tūbelė yra pustušti : labai ilgai reikėjo ją spausti, kad pasirodytų kremas.Kaip suprasti man tokį apsipirkimą?Ogi labai paprastai - daugiau nepirkti ten, kur tavę apvogia.Tikrai nepatariu pirkti KOSMETOS el. parduotuvėje.O kas su manimi pasidalyno mano pirkiniu - GĖDA!
Noriu labai pasidžiaugti Šiaulių Akropolyje dirbančia konsultante. Lapkričio 4 dieną, apie 19.30val tamsių plaukų konsultantė mane pasitiko su šypsena, pasiūlė savo pagalbą renkantis kūno priežiūros priemones, man paprašius pabandė nuvalyti transportavimo metu išteptą pakuotę, prie kasos dar gavau ir dovanėlę. Labai ačiū už profesionalų ir malonų aptarnavimą, po kurio norisi vėl sugrįžti į šią parduotuvę.
Kauno Akropolio Eurokos konsultantės nerealios! kiekviena karta prieina padėti, puikai išmano produktų sudėti. rinkausi šampūną šviesiems dažytiems plaukams ir likau labai patenkinta. Visada einu tik į šitą eurokos, nes žinau, kad neapvils:)
Lankiausi Kauno Akropolį Eurokose, aptarnavimas tobulas. Panelė aukšta, šviesių plaukų konsultavo labai profesionaliai, parduotuvei gavau ko reikėjo, greitai ir kokybiškai.
Jūs bent isivaizduojate, kaip as siandien pasijauciau??? Siandien, užejusi i eurokos parduotuve esancia Utenoje P.C Norfa pasukau prie kosmetikos stendu, ieskojau tam tikros prekes. Tos neradus, rinkausi panasia. Užtrukau kokiu 10-15min. Negana to, kad nei viena darbuotoja nesugebejo prieiti ir pasiulyti pagalba, bet man beiseinant jos pasake kad as buvau ITARTINA ir mane turi apjieskoti... mane APVAGINO..be jokio pagrindo... nieko neradusios, mane tiesiog isprase... man SOKAS..nei atsiprasau nei ka...klausimas kyla, ar visus klientus taip pasitinka ir islydi užtrukusius ilgiau??? Ar gali dirbti tokios zmogystos. Nepagalvojau, pati buciau policija iskvietus
Norėčiau pagirti Akropolio Eurokos darbuotoją Nijolę.
Vakar, užėjus į parduotuvę, dėl laiko skubos ir skubėjimo kreipiausi į minėtą darbuotoją. Tokio profesionalaus aptarnavimo sunkiai kur besutiksi! Konsultantė ne tik parodė ir nuvedė prie man reikiamų prekių, bet ir rekomendavo produktus, pasakodama apie juos, jų pliusus. Jeigu būtų buvę daugiau laiko, tikrai būčiau “išnešus” visą parduotuvę, klausant ką dar pardavėja gali pasiūlyti! :D
Aptarnavimas buvo malonus, dėmėsingas, konkretus, nusimanantis ir labai draugiškas. Jaučiausi lyg užėjusi pas draugę į svečius, nors pirmą kartą mačiau ! Kitą kartą labai tikiuosi užėjus vėl turėti progą “pataikyti” ant Nijolės darbo dienos ir gauti dar visokių rekomendacijų!
Ačiū, super!
Labai noriu pasidžiaugti ir padėkoti "Eurokos" parduotuvės, esančios Justiniškių g. 91, Vilnius, konsultantėms. Kadangi gyvenu šiame rajone, esu pastovi šios parduotuvės klientė jau daugelį metų. Kiekvieną kartą labai malonu užsukti, nes žinau, kad išeisiu iš parduotuvės ne tik su puikiom prekėm, bet ir gera nuotaika. :) Ačiū ir sėkmės darbuose.
Vilnius pc “Big” - super darbuotojai, tikrai išmanantis savo darbą! Labai padėjo konsultantė Natalija - 10/10
Ačiū, Eurokos, už gerą nuotaiką visai dienai :)
Šiandien 09/06 megoje esančioje parduotuvė dirbo ypač nemaloni, bei savo darbo ne išmananti mergina Sandros vardu. Priėjus pasiklausti ar turi tam tikrą prekę jį atvežė iki stendo ir pasakė " jei bus tai čia kažkur" na toks įspūdis susidaro, kad jei nori ieškok pati. Tuomet paprašius pagalbos pasakė "tuoj nueisiu kas kolegę gal būt ji žinos kur yra padėta jei išvis yra" taip ji nuėjo. Bet nuėjo prie kasos ir laimingai naudojosi telefonu. Jokios pagalbos. Jokia kita konsultantė neatėjo. Na gerai šiaip ne taip daug maš radom ko reikėjo. Priėjus prie kasos tuščia. Nei vienos darbuotojos. Dvi iš jų krovė salė ar tikrinosi prekes. Gerai normalu užsiėmę. Bet ta pati konsultantė Sandra tiesiog vidurį salės atsistojusi vėl paniro į savo telefoną. Ir tik po kiek laiko pakėlus akis pamatė, jog yra klientų prie kasos. Na nežinau ar tokie žmonės turėtų dirbti aptarnavimo srityje. Nei konsultacijos, nei aptarnavimo, nei mandagumo. Manau pats laikas keisti darbuotoja.
Dėl labai šlykštaus pardavėjos elgesio
2021-08-30 22:28:11 IP 28melmil
Šiandien apie 17val. Vilniaus Ogmios Eurokos parduotuvės darbuotoja NEPAGRYSTAI apkaltino mane vagilevimu, be pagrindo gaišino laiką, žemino, vertė išversti rankinuką, iškvietė apsauginį kuris viršijo įgaliojimus, įkalino parduotuvėje net nepatikrinus prekių kiekio, neapžiūrėjus įrašo ir išvietė policiją, jai atvaževus mane paleido nes įrašuose aiškiai matėsi kaip aš 2 prekes grąžinu į vietą o pardavėja iš tolo tai mato. Jauna konsultantė susireikšminusi, nesveika, šlykšti merga, jai pasirodė, kad vagiu, Eurokos pasamdo tokį personalą, kad koktu daros, gal kitą kart tai personai pasivaidens dar kas nors ir puls "gintis" peiliu.
Lankiausi Eurokos parduotuvėje Akropolyje (Vilniuje). Labai malonus aptarnavimas, šiltas, žmogiškas, su patarimais ir paaiškinimas. Ačiū konsultantėms.
Eurekos internetinė svetainė veikia lėčiau nei bobutė su demencija.
Sveiki. Buvau apsilankiusi Švenčionių Eurokos parduotuvėje ir likau nepatenkinta aptarnavimu. Užėjus į parduotuvę konsultančių salėje nebuvo. Daug kur buvo dulkių, buvo nemalonu imti prekes į rankas. Renkantis prekes nesulaukiau konsultantės, kad padėtų išsirinkti prekes, paprašius, kad prieitų, konsultantė pasakė “pala”. Pagaliau konsultantės sulaukusi imiau klausinėti apie prekes, kurios mane domina, išsirinkau dvi prekes (kurių prekės ženklų nepamenu), imiau klausinėti, kuri prekė yra geresnė ir iš konsultantės išgirdau: “nežinau, gal šita”. TAI KLAUSIMAS JUMS, AR KONSULTANTAI ŽINO PREKIŲ ASORTIMENTĄ, KURĮ PARDUODA? KODĖL NEGALI PADĖTI KLIENTAMS, KURIE NEŽINO KĄ PASIRINKTI? Siūlyčiau atidžiau atsirinkti darbuotojus, kurie yra kompetentingi dirbi šį darbą ir SAVO klientui pasiūlyti viską ką geriausia. Kažkaip kitose Jūsų Eurokos parduotuvėse ši problema neiškilo.
Labai noriu pagirti eurokos parduotuvės darbuotojas esančias lentvaryje norfos parduotuvėje. Lankiausi čia tris metus anksčiau, nes gyvenau šalia, šiandien po ilgos pertraukos apsilankius ir vėl likau sužavėta. Nėra ką lyginti su Vilniumi. Visad pataria, kalba gražia šnekamąja, ne standartiška reklamine kalba. Jausmas lyg ateini pas draugą į svečius. Net tie patys dirbantys žmonės, labai smagu. Ypač ačiū berods vardu Alina pardavėjai, tikrai gera ateiti ir apsipirkti būtent čia, ką ir žadu daryti būtent eurokos prekių atsirinkimui. Sėkmės
Šiandien lankiausi Nemenčinės eurokos parduotuvėje. Labai noriu padėkoti merginoms už malonu ir nuoširdu aptarnavimą, likau maloniai sužavieta. Dabar su mielu noru lankysiuos šioje parduotuvėje.
Labai ne patenkita UAB kosmelita J. Basanavičiaus g 93 Kėdainiai prekės parduoda plaukų dažai net ne atitinka spalvas Arbe visai nenusidazo o geriausi sumaištį dažai o paskui apšaudė fu fu mandagumo nulis
Daina 2021-07-22 11:17:00
Nerekomenduoju užsisakinėti prekes internetu. Yra daug nesklandumų, užsakymai dažnai būna atšaukiami be jokios priežasties ir paaiškinimo. Nurodytų prekių gavimo terminų taip pat nesilaikoma.
Sveiki, Diana,
siekdami betarpiško bendravimo ir norėdami įsigilinti į situaciją, jau susisiekėme su Jumis tiesiogiai el paštu. Siekiame girdėti klientų nuomones ir atsiliepimus, todėl visais e. parduotuvės klausimais prašome kreiptis el pašto adresu [email protected] arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/
Pagarbiai, EUROKOS
Kiek tik tenka apsilankyti eurokose Šakiuose, pardaveja juodais ilgais plaukais nemandagi, niekada nesisveikina, neatsisveikina, nesako prasau, visada susiraukusi, pasiziuri piktu zvilgsniu ir tiek.Siandien deliojo prekes ir man teko laukti keleta minuciu kol ateis prie kasos. Nemalonu
Nuostabi darbuotoja Julija, dirbanti PC "Nordika". Tokie darbuotojai turi būti labai branginami, kadangi dėka jų visada norisi sugrįžti. Linkėjimai! :)
Noriu padėkoti labai šauniai Eurokos konsultantei Kristinai, kuri dirba Jonavoje, Prezidento g.4 - Eurokos parduotuvėje.

Nuostabi konsultantė, visada pasitinkanti su šypsena, mielai patars ir padės išsirinkti kosmetikos priemones, nuoširdus ir šiltas bendravimas dėl kurio visada malonu grįžti į Eurokos parduotuvę.
Sėkmės!

Nuoširdi padėka Kristinai.
Ugnė 2021-06-07 19:25:13
Šiandien lankiausi Kauno Hyper maximos Eurokos, tai buvau nustebinta mokinės, lyg Monikos vardu, darbu, kuri ne tik padėjo išsirinkti man tinkamiausias prekes, bet ir galėjome pasidalinti viena kitos odos problemomis. Buvo malonu atrasti tokia konsultante, kuri nestato save prieš kitus, o parodo, kad irgi yra žmogus. Ačiū Jai!
Sveiki, ačiū už gražius žodžius! ♥️ Vardus šiek tiek sumaišiate bet nieko tokio! Tikrai malonu buvo pasikalbėti! Džiaugiuosi, kad padėjau! ♥️

Shopbysiegel.com
Shop by Siegel

Adresas: J.Jasinskio g. 16A, (įėjimas nuo upės pusės), LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; apranga, drabužiai; higienos reikmenys; interneto parduotuvės.
Shop By Viktorija Siegel – tai su meile ir didžiuliu dėkingumu kurtas projektas. Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškas plaukų ir odos priežiūros priemones, kvepalus, makiažo reikmenis. Atskleiskite savo moteriškumą ir jauskitės puikiai kasdien! Juk gražiausios moterys yra prisižiūrinčios, stilingos, linksmos...
Biokosmetikos manufaktūra