Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kosmelita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kosmelita

Atsiliepimai apie Kosmelita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kosmelita, UAB

Įsidarbinant i eurokos yra meluojama apie atlyginimą, vadovas pažada 500 o realybė tokia kad pasibaigus bandomajam laikotarpiui gali negauti net 400 tariamas priedas tai tiesiog atlyginimo dalis pavadinta priedu. Nesvarbu koks valandu skaičius yra išdirbtas alga nuo to nekinta. Yra gaunami taškai į eurokos nuolaidų kortele ir juos galima išleisti tik eurokos parduotuveje. Tačiau juos priskaičiuoja kaip algos dalį, algalapyje tų pinigu nerodo. Viršvalandžiai yra neišmokami. Atlyginimo atžvilgiu vien klaustukai ir neaiškūs dalykai, paklausus apie algas vadovų, prasideda pykčiai. Algalapyje neįmanoma suprasti kas ir už ką. O patys vadovai nesugeba paaiškinti iš kur tokie skaičiai. Keliamas spaudimas dėl nesupriakiavimo, liepiama agresyviai imtis veiksmų siūlant produktus. Pardavejos yra kaip šiukšlės. Net suabejočiau produktų kokybe nes neretai būna liepiama grazinti produktus perpakavimui arba perklijuot lipdukus del neleistinos medžiagos. O baisiausia butent imones siusti slapti pirkejai siunciami su diktofonais, reikalaujama aptarnauti ju sugalvotais punktais ir tekstais kur negalima suklysti. Esi analizuojamas ir engiamas del menkiausiu pokalbio smulkmenu. Ka be darytum planai ivykdyti ar ne nuolatos viskas vistiek būna blogai nuolatinis spaudimas iš valdžios. Vadovas Nerijus veidmainis labai nemalonus ir neprofesionalus be žmogiškumo jausmo vadina pardavėjas nevykėlėmis, netikėlėmis ir pan. Nemanau kad toks žmogus turėtų eiti tokias pareigas su tokiu šlykščiu požiūriu, prieš akis vaidina perdėtai maloniu... Be to darbas reikalauja maziausiai 4 specialybių turi dirbti už apsauginę, valytoją, pardaveja, konsultante Esant trukumui per inventorizaciją gali išskaičiuoti iš pardavėjų ir nesugeba įstatyti elektrinių vartų viską tenka stebėti ir rizikuoti iš savo kišenės. Nėra jokio saugumo jausmo, n********i nuolat grąsina palauksiantys po darbo. Nes pačios ir esame apsauga, o atėjus narkomanui grasinant peiliu, kaip budama moteris neturi galimybės apsiginti. Kas vėliau būna užglaistoma.Tačiau žinoma skaudžiausia ne tik kad negauni to minimumo padalinto ir pavadinto skirtingais pavadinimais, vistiek sugeba pavogti dalį atlyginimo, vėliau taip ir nėra paaiškinama kas ir kodėl.... Šiame darbe visada jautiesi nepilnaverčiu, beteisiu vergu. NIEKAM NEREKOMENDUOJU cia pakliūti ir patirti visą šią neteisybę, neveltui tokia super didelė darbuotojų kaita.
Silvija 2019-01-03 14:17:44
Sveiki, šandien, buvau Palangos (stoties) EUROKOS parduotuvėje. Likau labai patenkinta aptarnavimu. Prie manes priėjo jauna besišypsanti, ir maloniai bendraujanti konsultantė kuri kaip supratau parduotuvės vyr konsultantė ji man labai padėjo. Ačiū uż malonu aptarnavima.
Šiandien apsilankiau Palangos stoties EUROKOS ir vėl likau sužavėta ta pačia konsultante Rimante, kurios vardą pastebėjau ant ženkliuko. Padėjo išsirinkti super tušą iš Gosh firmos.
Dažnai užeinu į eurokos parduotuves esančias Klaipėdoje, bet dar nei karto nemačiau tokios nemandagios pardavėjos, kaip Banginio eurokoj dirbančios Viktorijos. Nei pasisveikino, nei sumos nepasakė prie kasos aptarnaujant, nei atsisveikino.
Užsisakinėjom nuotraukas, pralaukėm pusantros savaitės atėjom pasiimti sako ar gavot žinote, o mes ne pirma kart užsisakinėjam sakau negavom ir niekad neparašo, kada atveža tai dar laukėm kelias dienas. Poto atėjom pasiimti ir tai buvo padaryta puse nuotraukų negu užsisakinėjom, o puse neišryškino ir turėjo būt pora nuktraukų nespalvotų, tai padarė visas spalvotas. Ir buvo sutarta, kad man reik tų nuotraukų kurių neišryškino, kad išryškins ir atveš po diejų dienų ir tai neatvežė kada žadėjo ir savaitę vėlavo.
Silvija 2019-01-03 14:17:44
O kaip atrodė ta vyr. Kasininkė?
Turbut niekur tokio neprofesionalaus aptarnavino nesu turejusi ir net elementariausios kulturos stygiaus kaip PC Ryo Panevezyje esancioje Eurokos parduotuveje. Baisu.. Ieini, pasisveikini, nieks nieko neatsako, stovi prie kasos ilgiausiai, jau pradedi ieskoti pardavejos, nes zmoniu su manimi lygiai DU parduotuveje ir tikrai negali kaltinti, , apgulties". Nes jos nebuvo. Prieina prie kasos konsultante, sakau laba diena. Tyla. Lojalumo korteles nepapraso. Kai paduodu ir paklausiu, kiek joje yra pinigu, varto akis
Matyt, trukdau :)) Nespejau net pinigu susideti i pinigine, prekiu taip pat, o konsultante griebe deze ir isejo. Ir taip amzinai! As suprasciau, kad karta. Bet sios patirties turejau ne karta.. liudna. Teko daug metu lankytis kito miesto Eurokos parduotuveje (Pasvalio), tai ten aptarnavimas vertas milijono, merginos padeda, net islekia per pietus padeti, jei reikia. Nors tikrai neprivalo..
Zodziu, sekmes.;))
Šalčininkuose po naujų pardavėjų atsiradimo tragedija. Visada ten lankiausi, bet pastaruoju metu net nėra noro ten užeiti. Nauja pardavėja Violeta (anksčiau dirbo Maximoje) - nieko nežino, patarti negali, prieiti negali, paklausius, kurį odos valiklį patartų - atsakė, kad kokį noriu tokį imčiau. Dar tokia smulkutė blondinė, berods Olia- niekada neprieis net kviečiama. Visada užėjus vienas vaizdas - 3 ar 4 konsultantės sėdi prie kasos arba savo kambariuke ir garsiai juokiasi, bendrauja tarpusavyje. Nemaloni aplinka, nėra noro ten lankytis. Keisti tokias konsultantes.
Erika 2018-10-18 18:21:34
Labai nemaloniai pasielge pardaveja, eurokos parduotuveje esanti šalčininkų mieste, atejau i parduotuve 17.55 h, o pardavejos pasake kad as iseiciau, nors parduotuve dirba iki 18.00. As apsisukau ir isejau nors norejau pasiimti tik plauku dazus. Prasau išsiaiškinti ir mane informuoti. Ačiū.
Ačiū merginai (vardo nepamenu), kad atsitraukė nuo darbų kai tik pamatė, kad reikia pagalbos. Taip pat dekoju už visapusišką kantrybę su mano klausimais, greitą aptarnavimą ir sugebėjimą tinkamai konsultuoti o ne tik perskaityti kas parašyta etiketėje ir pritaikyti prekę pagal mane efekto ir kainos santykiu. Lankiausi Eurokos parduotuvėje, kuri randasi Klaipėdos centre žemaitijoje. 2018 12 03 Mielai grįšiu
Sveiki, noriu labai pagirti pardavėjas, labai išmanančios savo darbą, VISADA pasiūlo su šypsena, to ko reikia, pataria, parodo naujovių, gerų tinkančių pagal odos tipą, labai švari parduotuvė, tvarkingai sudėtos prekės, visiems rekomenduoju apsilankyti Kretingos centro parduotuvėje EUROKOS
Sveiki, labai noriu pagirti Kretingos rotušės aikštėje esančią eurokos parduotuvės darbuotojas. Yra labai draugiškos mergaitės, labai gerai išmanančios savo darbą, visada pasiūlo tinkamas prekes, parduotuvė visada yra prižiūrėta, švari, mergaitės visada pasitinka su šypsena, taip pat su šypsena išlydi. Visos yra labai draugiškos ir linksmos mergaitės. Patys geriausi atsiliepimai apie šią parduotuvę ir jos darbuotojas. Visiems rekomenduoju šioje parduotuvėje lankytis drąsiai ir nebijoti prašyti pardavėjų pagalbos
Sveiki. Labai noriu pagirti Lentvaryje dirbančių konsultančių darbą. Pati esu iš Vilniaus, todėl šioje parduotuvėje lankiausi pirmą kartą. Likau maloniai nustebinta. Dirba super moterys, kurios man puikiai patarė, padėjo išsirinkti kelias kosmetikos priemones, pateikė išsamią informaciją apie prekes, palygino skirtingų gamintojų prekes, vienu žodžiu labai jaučiasi, jog išmano savo darbą ir supranta apie parduodamus gaminius. Tikros savo darbo profesionalės. Tikrai grįšiu čia progai pasitaikius, o gal ir specialiai atvažiuosiu apsipirkti. Tokie darbuotojai įmonei sukuria didelę vertę. Labai dėkoju ir sekmės darbuose.
Sveiki, esu labai pasipiktinusi jūsų elgesiu, būtent tuo kad kaitaliojate darbuotojus po kitas savo parduotuves. Atėjusi į jūsų parduotuvę radau visai kitas konsultantes, kurios nežino mūsųųųųų, mes turime savo konsultantes kurios žino mus kaip pirkėjus ko mums reikia kas mums tinka tiek laiko eidavau kaip į vaistine žinojau kad man būtent pasiūlys tai ko man tikrai reikia o ne kiš to ką jums reikia prastumti. Tikrai nebesilankysiu jūsų parduotuvėje už jūsų tokias nesąmoningas ROTACIJAS!!!
Sveiki, prieš kelias dienas lankiausi parduotuvėje “Eurokos” kuri įsikūrusi Palangoje - autobusu stotyje. Pati esu palangiškė, šioje parduotuvėje lankausi gana dažnai. Dėja, aptarnavimu šį karta teko nusivilti labiau nei, bet kada anksčiau. Istorija tokia: Įėjau į parduotuvę, labai gaila, tačiau ta dien dirbusios merginos manes nespastebėjo. Jos stovėjo prie kasos - viena iš ju tiesiog sėdėjo ant dėžiu ir laika leido naršydama internete savo asmenineme telefone. Šalia stovinti mergina - kalbėjosi telefonu. Aš priėjau prie merginu, nusprendžiau pasiteirauti : - ar galite darbo vietoje užsijiminėti asmeniniais reikalais? Atsakymas iš ant dėžiu sėdinčios merginos : - kai nėra žmoniu, galima. Atsakiau, kad būtent šiuo metu ir yra parduotuvėje žmoniu. Mergina kuri kalbėjosi telefonu, net nekreipė dėmesio, kuri pasirodo yra parduotuvės vedėja, o sedinta mergina man atsakė : - o kas tau yra?! Žmoniu nėra. Pirma mintis šovusi į galva man buvo tokia : o aš kas, ne žmogus? Patylėjau. Tada perspėjau merginas, kad apie tokį ju aptarnavima aš tikrai informuosiu vadovybė, ji man palinkėjo sėkmės.
Į prekybos centra “maxima” einu kiekviena diena, akies krašteliu visada žvilgteliu į šia pamaina dėja, jos visada toje pačioje pozicijoje. Norėčiau palinkėti sėkmės priimant naujus komandos narius, po tokio aptarnavimo šia parduotuvę aš tikrai apeisiu. Sėkmės darbuose!
Norėjau nupirkti kremą veidui su hialurono rūgštimi L'oreal PC Studlendas (Klaipėda), prie kasos susijaudinusi pardavėja pareiškė nepirkit, tuoj parodysiu, ištraukia kažkokia pigu kremą po akym 60+?!, atrodau puikiai raukšlių neturiu amžius 35, sakau nejaugi atrodau kaip 60+:-) ir man reikia veidui, vėl traukia ir vėl 60+ ir greit pabėgo. Dirba dūrnelės, kur prieš tai dirbantis profesionalus pardavėjai?!
Laba diena, Rugsėjo 16 diena apsilankius Prienu Eurokos parduotuvėje buvau labai nustebusi dirbančiomis pardavėjoms, kurios man įejus į parduotuvę nekreipė dėmesio nors parduotuvėje nebuvo nei vieno žmogaus. Radus savo ieškoma prekę priėjus prie kasos nesulaukiau nei žodzio laba diena. Pardavėja buvo susiraukus kažka kalbėjo su kita dirbančia darbuotoja, nuskanavo prekę ir pasakė suma. Tik tiek ir išgirdau iš jos. Tikrai nemalonu lankytis mėgiamoje parduotuvėje kai dirba toks personalas.
Laba diena, bukite atsargus atsiskaitydami kortelelis.Suvedi pina.viskas gerai.o tau pakisa ceki, kad nefiskalinis ir prekiu neparduoda.nes jiems kasos aparatas neatsidare.Nesvarbu kad tau nuo korteles pinigus nuskaiciavo.jos tau irodineja, kad tu neteisi.nulekiu iki banko issitraukiu israsa pinigai nuimti viska raso ir laika ir suma bei vieta.Tai kiek zmoniu taip apgaudineja paduodami ceki klaidinga, kad neaptarnauta o pinigai nuskaityti.Galu gale kasos aparatus susitvarkykite, ar programa padore isiveskite.kad tokiu klaidu nebutu.nei prekiu nei pinigu.Tilzes PC Eurokos Siauliai
Sveiki, noriu nuoširdžiai pasidžiaugti pardavėjomis, dirbančiomis Eurokos pard., esančioje Basanavičiaus g.127, Utena (PC" Norfa"). Šiaip nesu mėgėja rašyti atsiliepimus, nes manau, kad visos pardavėjos tiesiog privalo mandagiai aptarnauti klientus, bet patirtis rodo ką kitą, tačiau šįkart nerašyti tiesiog negaliu. Aptarnavimas tiesiog puikus, pasitiko ir išlydėjo su šypsenomis, nuoširdžiai patarė ir padėjo apsispresti (kuo beje likau lb patenkinta), o ir šiaip kantriai atsakinėjo į klausimus ir pildė visus mano norus, nors tikrai mačiau, kad turi daug darbo ir be manęs. Vienu žodžiu tariant, - tokių atsidavusių darbuotojų jums pavydėtų visi konkurentai. Branginkit ką turit!!! Šiandien, t.y. 09.07 d., kai lankiausi, dirbo pardavėja Daiva, o kitos pardavėjos vardo, deja, nespėjau įsiminti : (Matyt stipriai apžavėta buvau :)
Šiandien buvau Eurokos parduotuvėje esančioje Jonavoje, Prezidento gatvėje. Aptarnavimas net neturiu žodžių. Įėjau nepasitiko nei laba diena nei viso gero, pardavėja sėdėjo prie kasos ir tiesiog plepėjo telefonu, priėjo viena mergina labai daug visko pirko, ji net telefono nepadėjo, toliau sau ramiai ėmė ir kalbėjo, vienoje rankoje telefonas, kitoje rankoje skanuoja prekes. Man priėjus telefoną jau padėjo nes gal išgirdo repliką kad sėdi ir šneka telefonu man tai pasirodė nenormalu, nespėjau išeiti iš parduotuvės o ji ir vėl griebė už telefono. Nemanau, kad daugiau grįšiu ten, kur net jokių konsultacijų neteikia. Pardavėja buvo trumpais tamsiais plaukais.
Esu labai nusivylusi, mano mama nusipirko brokine preke, turėjo čekį ir neše atgal, o net neprieme?! Dar apsauke, kad ne mūsų bėdos ir t.t. tai atsiprašau, kam tie čekiai tada duodami??? Pati dirbau ir žinau, kad prekes galima gražinti. Kreipiuosi į Mažeikius, Eurokos maxima. Kuo toliau tuo baisiau ten!!!
Sveiki, uzvakar padariau uzsakyma elektroninei eurokos.lt parduotuveja. Siandien siuntinys jau pas mane. Prekes supakuotos tvarkingai, dezutes grazios, neaplamdytos, netgi ideta dovanu. Aciu eurokos.lt, is Jusu reikia imti pavyzdi.
Nesitikejau, kad taip imanoma... vakar 2018-06-25 diena buvau Eurokose esanciam Kaune Plc Molas. Issirinkau sau patinkanti tusa... grizus namo issipakuoju tusa, kuris buvo sudziuves ir jokio tolko is jo.. lyg butu stovejas pradarytas, isidejau ceki, pasiziuriu i ceki, jis pasirodo buvusio kijento pries mane cekis, mergina man nedave cekio...
Druskininku Eurokos visiškai neleidžia pauostyti dušo želės pakuočiu. Vos tik atsidarius pradeda rėkti, tad iškilo toks klausimas o kaip man nepauosčius išsirinkti tinkama kvapa. Pardavejos pasiūle skaityti kas parašyta ant pakuočiuo, o ant visu parašyta “gaivaus kvapo”. Geda Druskininku eurokos ir pardavejoms kurios kelia balsa pries klienta : (
Agneta 2018-05-18 16:33:57
Jūsų teigiamas “ypatingai platus pasirinkimas” klaidingas. Nuėjus į Eurokos BIG (Vilnius) tuščia - prisegu nuotrauką (bent jau kiek žiūrėjau prie CATRICE makiažo lentinėlių-vien tik mėginukai). Pasiteiravus konsultantės, buvo pranešta, kad tai viskas ką turi, o geriausia net klausimas ar šį šeštadienį gaus. Paprašius to paties mėginuko ir tas tik dėl vaizdo. Labai siūlau įsivesti KANBAN sistemą. Kitavertus klausimas kam jums laikyti fizines parduotuves, jei ko nori/reikia pasiūlyti galite (klausimas) tik internete?
Sėkmės.
Agneta Vitkutė
Laba diena, gerb. Agneta,
Atsiprašome, kad lankydamasi EUROKOS parduotuvėje neradote Jums reikalingų prekių.
Norime patikinti, kad situacija, kai EUROKOS parduotuvėse klientai neranda jų poreikius atitinkančių produktų, tikrai nėra įprasta. Šiuo konkrečiu atveju, CATRICE prekių pasiūlymai už ypatingai patrauklias kainas sulaukė didžiulio mūsų klienčių susidomėjimo, o kita dalis CATRICE prekių buvo keičiamos naujais šio gamintojo siūlomais produktais, todėl iš tiesų buvo galimas tam tikrų CATRICE prekių trūkumas, kuris šiuo metu jau yra išspręstas.
Norėdami, kad klientai visada turėtų galimybes pasirinkti ir įsigyti jiems reikiamas prekes, mes kviečiame savo klientus prekes užsisakyti ir internetu EUROKOS internetinėje parduotuvėje https://www.eurokos.lt/e-parduotuve/ bei pasirinkti jiems patogiausią prekių pristatymo būdą (pristatymas į kliento pasirinktą Eurokos parduotuvę yra nemokamas, o prekių užsakymą galima pateikti ir fizinėje Eurokos parduotuvėje).

Dar kartą atsiprašome Jūsų už sukeltus nepatogumus, tikimės, kad ateityje dar bus daug galimybių išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančias prekes mūsų tinkle.

Siekdami betarpiško bendravimo atsakymą Jums pateikėme ir el paštu.

Visada siekiame girdėti klientų nuomones ir atsiliepimus todėl maloniai prašome kreiptis el pašto adresu personalas@kosmelita.lt arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/

Pagarbiai, EUROKOS
Sveiki, gegužės 26 likau sužavėta dviem pardavėjomis Palangoje (prie Basanavičiaus) bendravo ir sutiko su šypsena veide taip pat patarė ir parekomendavo naujų prekių. Nors abi merginos turėjo mokinio ženkliukus, bet elgesį labai taktiškai ir labai padėjo renkantis dekoratyvinią kosmetika. Kaip niekad džiaugiuosi Eurokos aptarnavimu. Puikios pardavėjos! Gero darbo ir sėkmės
Sėkmės.
Agneta Vitkutė
Miglė 2018-05-12 18:28:25
2018 gegužės 8 d. Eurokos parduotuvėje Utenoje esančioje J. Basanavičiau g. 52 įsigijau LONG 4 LASH F X 5 POWER FORMULA blakstienų serumą. Šiandien norėdama išbandyti pralupau pakuote (pakuotė laminuota) o kaip Jūs manote ką radau viduje? Pakuotė buvo tuščia. Pirkau prekę su nuolaida jei mokėjau 14, 89€ na aišku niekaip čia neirodysiu, kad ji tikrai tokia buvo, bet labai norėčiau, kad niekam kitam taip nenutiktu, kaina juk nemaža. Kadangi serumas tik 3 ml tai kad pakuotė lengva itarimų nesukėlė. Laba gaila išleistų pinigų kardono dėžutei. Rekomenduočiau pasitikrinti kitas serumų dėžutes, kad ir kietiems klientams nesugadintumėte nuotaikos tokiu pirkiniu.
Laba diena, gerb. Migle,

Nuoširdžiai atsiprašome dėl situacijos, kurią Jūs patyrėte EUROKOS parduotuvėje. Norime Jus patikinti, kad atsirinkdami prekių tiekėjus ir formuodami savo tinklo parduotuvių asortimentą mes ypatingą dėmesį skiriame prekių kokybei ir tiekėjų patikimui įvertinti. Jau informavome šios prekės gamintoją apie šį atvejį ir atrankos būdu patikrinome kitas turimas prekes. Daugiau tuščių prekės pakuočių neradome.

Visada siekiame girdėti klientų nuomones ir atsiliepimus, todėl maloniai prašome kreiptis el pašto adresu personalas@kosmelita.lt arba parašyti savo nuomonę mūsų internetiniame puslapyje https://www.eurokos.lt/ivertinkite-aptarnavima/

Emilija 2018-05-11 16:13:32
2018-05-11 seskines pasaze esanciam eurokos parduotuveje, dirba labai nemaloni pardaveja vardu Renata. Man pasiemus preke ja pabandyti t.y tusa, as nepastebejau, kad ant prekes nera tester lipduko ir pabandzius preke likau apsaukta per visa parduotuve, kitu klientu akivaizdoje. Manes buvo pradeta saukiamuoju tonu klausti kodel as taip elgiuosi ir kad dabar privalau preke nusipirkti. Paprasius pardavejos ant manes nesaukti ir graziai paaiskinti situacija, atsakymo is jos nesulaukiau. Uz savo preke as susimokejau ir likau labai nepatenkinta, tokiu bendravimu.
Laba diena, gerb. Emilija,
Nuoširdžiai atsiprašome, kad EUROKOS tinkle Jums buvo neparodytas tinkamas dėmesys ir pagarba. Norime užtikrinti, jog nedelsiant imsimės veiksmų, kad ateityje tokios situacijos nepasikartotų. Siekdami betarpiško bendravimo atsakymą Jums pateikėme el paštu.

Pilietis 2018-05-10 19:58:18
1. Vilniaus g. esančioje „Eurokos“ parduotuvėje įsigijau prekę už 9, 99 EUR, o čekyje nurodyta kaina, kurią sumokėjau, buvo 15, 99 EUR. Atsitiktinai pastebėjau šią klaidą, grįžau į parduotuvę, tačiau pardavėja nenorėjo pripažinti savo klaidos, tada paėmė čekį, grąžino pinigus ir nedavė man jokio čekio. Neturiu įrodymo, kad iš viso įsigijau prekę jūsų parduotuvėje.
2. Kitoje jūsų parduotuvėje, esančioje RIMI Fabijoniškių g., norėjau pirkti vyrišką laikrodį. Parduotuvėje buvo trys pardavėjos, kitų pirkėjų nebuvo. Kasoje paprašius patikrinti laikrodį, ar veikia, pardavėjos atsisakė tai padaryti, sakė, turiu jį pirkti, o jeigu netiks, galėsiu grąžinti per 14 d. Tada pardavėjos išėjo į sandėlį, paliko naują darbuotoją prie kasos. Nepavykus išspręsti šio klausimo, laikrodžio nepirkau.
Dėl šitos patirties man kyla klausimas, ar iš viso norite turėti pirkėjų, jeigu tik taip juos aptarnaujate,
Atsiprašome dėl nepatogumų, kuriuos Jums teko patirti. Siekdami betarpiško bendravimo susisiekėme su Jumis asmeniškai el paštu.
Gerda 2018-05-08 17:59:45
Pardavėja Erika Pramonės g. 29 esančioje Eurokos parduotuvėje yra labai nemandagi, grubi su klientais, tiek aš tiek mano draugės vengiame lankytis šioje parduotuvėje būtent dėl šios pardavėjos, niekuomet neprieina padėti, prie kasos reikia laukti kol išsišnekės su kolege apie asmeninius reikalus, paprašius prieiti būna labai nepatenkinta, bendrauja itin nemandagiai, yra aprėkusi, paprašius išpakuoti siuntinio dėžutę ją tiesiog nutrenkė ir liepė išsipakuoti pačiai, pasakius viso gero atsakymo nesulaukiu. Niekuomet nesu rašiusi neigiamo atsiliepimo, bet prašau atkreipti dėmesį į pardavėjos Erikos elgesį ir jo įtaką jūsų parduotuvės reputacijai.
Laba diena, gerb. Gerda,

Julija 2018-05-06 11:38:15
Laba diena, Vilniuje, Ukmergės g. 233. Pirkau dvejus nagų lakus dovanai, kurie aiškiai buvo su nuolaida (ant vieno buvo užklijuotas raudonas kainos lipdukas, o prie kito, stende, kabėjo didelis geltonas kainos užrašas). Iš tiesų atsiskaitydama net nepastebėjau, jog sumokėkiau daugiau nei turėjau, bet prieš išeinant patikrinau čekį. Paklausiau pardavėjos kodėl nėra nuolaidos nagų lakams, ji man atsakė: "čia praeitos savaitės akcija, kolektyvas pasikeitė, nespėjom pakeisti". Na, atsiprašau, bet kas per apsileidimas savaitės laiko akcijų nepakeisti? Jeigu šiandien jau sekmadienis, o kalbėta apie praėjusią savaitę. Per pusę mėnesio kainų pasikeist nesigeba? O jei kalbama buvo apie šią savaitę, tai kodėl man nebuvo pritaikytos nurodytis kainos? Ir šitoje "Eurokos" parduotuvėje bėda su kainomis jau ne pirmą kartą. Muša vieną kainą, o lentynoje parašyta kita. Deja, šiandien man kantrybė nebeatlaikė ir parašiau skundą. Lankytis šioje parduotuvėje kategoriškai nebenoriu, nes joje paprasčiausiai apgaudinėja klientus.
Laba diena, gerb. Julija,
Atsiprašome dėl situacijos, kurią Jums teko patirti. Siekdami greitai ir betarpiškai išspręsti šią problemą susisiekėme su Jumis asmeniškai el paštu.
Karolina 2018-05-04 17:17:32
Sveiki, Širvintose I. Šeiniaus g. 12. Eurokos pardavėja Dalia yra nemandagi ir nekreipia dėmesio į klientus. Taip pat, kaip pastebiu daug kartų atėjus apsipirkti pardavėja nekreipia dėmesio į klientą ir toks žvilgsnis lyg "Ko tu čia atėjai" ir tai ne mano vienos nuomonė. Tikiuosi atkreipsit dėmesį į pastabas. Ačiū.
Laba diena, gerb. Karolina,

Nuoširdžiai atsiprašome, kad EUROKOS tinkle Jums buvo neparodytas tinkamas dėmesys ir pagarba. Kiekvieno kliento nuomonė mums yra be galo svarbi ir skatinanti nuolat tobulėti, todėl esame dėkingi už Jūsų skirtą laiką bei pateiktą informaciją. Siekdami betarpiško bendravimo atsakymą Jums pateikėme el paštu.
Inga 2018-04-17 20:32:40
Sveiki, esu nekonfliktiskas žmogus, bet šiandien pardavėja Janina, dirbanti Eurokose, Justiniškių norfoje sugadino norą daugiau pas jūs lankytis, situacija tokia: atejus į jūsų parduotuvę, pardavėjos stovėjo prie kasos ir kalbėjosi su pažįstama, manęs net nepastebejusios, norėjau įsigyti gelinius lakus, kadangi spalvos neatitiko paletės spalvų pamačiau paletę ant kurios buvo pripaišyta įvairiomis spalvomis, pradėjau ant jos ir aš piešti, beveik išsirinkus lakus, pribėgo prie manęs pardaveja ir rėkia " ką tu čia man darai, atsukinėti negalima!" (Jei būtų pasakiusi normalių tonų taj atsiprašyciau ir diskusija būtų baigta) as paklausiau kodėl neatitinka spalvos paletei? kodėl prie manęs niekas nepriėjo? ir kodėl apipaišyta paletė tada, jei ant jos negalima paišyti? Galu gale kodėl niekas nepasisveikino ir atbėgo su rėksmais iškart, mam buvo atsakyta: " Čia gamintojai taip sugalvojo jiems ir reišk pretenzijas, aš buvau užsiėmusi kitais reikalais salėje (nors stovėjo ir kalbėjosi prie kasos) o apiepaišyta, nes ateina tokios visokios ir piešia" dar išsklausiau moralą, kad visi žino savo teises, bet niekas taisyklių.
Laba diena, gerb. Inga,
Karolina 2018-04-13 12:02:11
Sveiki. Esu labai nepatenkinta Utenos Basanavičiaus 125g esančioje eurokos parduotuvės darbuotojom. Buvom su drauge užėjusios 2018-04-09d ir aptarinėjom geras priemones, kurios išties padeda. Tačiau stebėdamos mane pardavėjos pradėjo apkalbinėt. Pasijaučiau tikrai nemaloniai. Jeigu nesupranta savo darbo esmės, tegul nedirba tokio darbo :))
Laba diena, gerb. Karolina,
Goda T. 2018-04-07 18:27:37
Esu labai, labai pasipiktynusi jūsudarbuotoju, neismanimu apie kosmetika. Prašiau padėti išsirinkti tuša blakstienu.Uz tokia kaina gauti apgedusi tuša. Kuris nei ilgina, iškarto užtepus prabyra nuo blakstienu.Nors paklausiau darbuotojos ne senas? Nebyres ? Ar tikrai ilgins ir tankins? Darbuotoja atsake kad kai jau baiginesis tada gali byreti. Uzklausiau tik todel, kad jau esu papuolus i tokia situacija jusu tinkle. Gailiuosi kad neisiminiau darbuotojos vardo ir ismeciau ceki. Tai ivyko vakar 2018.04.06 pc big Vilniuje. Pirkau gosh tuša. Sekanti karta skunda rasysiu kitur o ne cia. Gal galiojimu netikrinat ant neeinamos produkcijos.
Laba diena, gerb. Goda,
Laima 2018-03-18 11:17:12
Retai pas jus perku. Bet si sestadieni teko ypac nusivilti. Prekes buvo pirktos Kaune pc Molas jusu skyriuje.Nagu prieziuros priemone Eveline total Action neatsisuko buteliukas jokiom priemonem tik nulauzus drastiskai kamsteli su stiklu manau kad nuo senumo. O tusas kuriam taikoma sios savaites akcija, savo viduje tuso isvis neturejo...
Cekio nr47613 2018.03.17. Perduotuves kodas 491. Todel nuomone apie jus itin prasta ir manau kad jei kas paklaus tai jusu tinklo tikrai niekam nerekomenduosiu, o priesingai tik blogi atsiliepimai. Geros dienos
Laba diena, gerb. Laima,
Pirkeja 2018-03-02 21:59:56
Esu patenkinta birzu didziojo eurokos darbuotoju darbu. Puikiai aptarnauja, pataria ir parenka tai ko reikia. Visada su sypsena!malonios! Uzjauciu mergaites kad tenka susidurti su daugybe pasipiktinusiu pirkejiu. Visa diena ant koju.darbo daug. O jos visada su sypsena!!!saunuoles mergaites!!!
Nuoširdžiai džiaugiamės Jūsų atsiliepimu ir mūsų darbuotojų pastangų ir darbo įvertinimu.
Prisidedame prie Jūsų padėkos mūsų darbuotojoms, didžiuojamės, kad mūsų tinkle dirba darbuotojai, kurie dovanoja apsipirkimo džiaugsmą mūsų klientams. Tikimės, kad ir ateityje tiek Jūs, tiek visi kiti mūsų klientai patirs daug malonių įspūdžių rinkdamiesi prekes EUROKOS tinkle.

Emilija 2018-03-16 13:09:23
Teko šiandien užsukti į Mažeikiuose esanti iki eurokos, labai likau nepatenkinta, pirkau vaikišką lūpų vazalina, jo kaina 2, 99 su nuolaida, bet nuolaidos nedavė, kadangi pati garsiai pažiūrėjo ir pasake, kad akcija vasario 26 baigėsi, klausimas, kodėl kainos senos nenuimamos? Ir kas per konsultancių išsilavinimas žmogaus net neatsiprašyti ir viso gero nepasakyti???? Daugiau i šią parduotuvę neisiu ir kitiem nesiulysiu.
Laba diena, gerb. Emilija,

EUROKOS

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
Spa Babor Cosmetics
Adresas: Juozapavičiaus g. 9A-176, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; spa centrai.
Šiuolaikiniame pasaulyje BABOR cosmetics užsirekomendavo kaip viena patikimiausių kosmetikos prekinių ženklų, turinti savo kosmetikos institutus, bei išskirtinius Spa centrus, tokiuose viešbučiuose kaip Hotel Union Norvegijoje, Al maha Dubajuje, Ritz Carlton Floridoje ir Four Seasons New York. Turėdama daugiau nei...

Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti 02-17 16:51
Nelegaliai interneto televizijos paslaugas teikiančios bendrovės siekia pergudrauti Lietuvos radijo ir televizijos komisiją – užblokavus jų svetaines, pakeitus keletą simbolių atidaromos naujos.
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos 02-17 16:28
Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžysis 244 teisti kandidatai, tai sudaro beveik 2 proc. visų rinkimuose dalyvaujančių politikų.
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos 02-17 15:07
Keliauninkams skirtos užeigos egzistavo jau ankstyvosiose civilizacijose ir yra minimos net Biblijoje. (Pabaiga. Pradžia – "Verslo klasė" 2018 m. Nr. 9)

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%