Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Besmegeniai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Besmegeniai

Atsiliepimai apie UAB "Besmegeniai"

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Besmegeniai"

internetas letas kaip vezlys, nuvykau paklausti ka tokiu atveju daryti? uzregistravo :) po valandos paskambino meistrai ir pasake kad nakti pas mane niekas nevaziuos tikrint kur beda. uz ta skambuti saskaitoje buvo pateikta susimoketi 4 eurus :) nes ale buvo trukdomi darbuotojai ir planuojamas ju laikas... nu griuk negyvas :)
Is pacio ryto internrto vėl nera! Ir spekit ar eina kam prisiskambint?? Jau atsibodo visos tos nesamones. O geriausias topas tai kai ju darbuotojes atejes issikalineja ir pareiskia kad jam viskas dzin, nes jis paskutine diena dirba... virsune.. Naikinti sita vieneta kuo greiciau, kad nebegaletu daugiau niekam gadinti nervu....
Turiu 300 planą, kovojau gal kokius 4 mėnesius kol įvykdė sutarties įsipareigojimus (pakeitė iš 100 plano į 300 planą) ir ką Jūs manot, paturėjau gal mėnesį, patikrinu, o žiūriu vėl 100, turbūt kažkam kitam sudėjo mano įrangą, tipo nepastebės, kitam ir tiks, nu žodžiu... kreipsiuosi į teisininkus, dėl sutarties nevykdymo ir ir pinigų grąžinimo už nesuteiktas paslaugas, tai jau principo reikalas.
Matau ne man vienam nenuskilo su kli.lt internetu. Savaitgali galiu nusisauti, kai nori paziuret muzikos klipu per youtube su smart tv, ar per nesiojama kompa. Nors ir darbo dienom nekazka. Turiu plana 100 mb/s. Gerai, kad mezona turiu kaip atsargini interneta, tai su juo kad ir 4mb/s ar 5mb/s planas, bet sukasi geriau nei kli.lt. Kaimynas turi splius interneta, tai nera ko lyginti, nors ir dvigubai brangiau moka, bet kokybe daug geresne. Patariu neimti kli.lt nors ir 1 eura kainuotu.
Teko kviest policija. Darbuotojas dirba be darbuotojo korteles, neprisistato. Neaisku nei kas toks, nei kokiu tikslu, kieno kvietimu laksto po daugiabuti, savaliskai landzioja po DNB bendro naudojimo patalpas, reikalauja raktu nuo patalpu, pazeidzia ir gadina magnetines spynas, savo veiklos nederina su DNB atstovu. Civilinio kodekso normos siai imonei negalioja.
Nieko gero negaliu pasakyt vienas vargas, saskaitos nesamoningos niekaip negali suprast už kokį men. moki, ir dabar atjungtas internetas tipo nesumoketa, o sumoketa yra, prisiskambint nurodytais numeriais neįmanoma pasiklaust kodel nera interneto, tai kam ir tie numeriai reikalingi. Vienu žodžiu betvarkė, apgaudinėja kaip moka.
Nekrauna internetas. pagal sutartį 100mb/s, krauna 17mb/s.....
Baisu.. Dingsta interneras, televizija po puse ar daugiau paros.. Apie vakara nekalbu.. Neimanoma naršyt..Mažeikiu Kli darbuotojai labai neatsakingi.. Skambink kaip i petelnę ir po kelių valandų kai pavyksta prisiskambint pasako, nieko padet negaliu laukit ir lauki po keles dienas..Gruodį baigsis sutartis ir bėgsim ko tuolyn nuo šito šlamšto.. Gyveni vos ne centre ir interneto neturi siaubas.. Pradėkit galvot apie žmonės.Nebejunkit į linija 100 vartotoju jei ji tegali atlaikyt maxsimalei 20. Atsiprašant dunduku gvardija.. Pinigai keliauja į balą, teisman jus paduot!
Laba diena, norėčiau paklausti, kodėl negalima prisiskambinti dėl paslaugų tiekimo, man atrodo ne į prezidentūra skambinu.Neįvertinate savo klientu, baigiantis sutarčiai nesugebate susisiekti su savo klientais ir jiems kažką pasiūlyti.Kažkokia neatsakinga firma esate, vos ne š*******o kontora.
Grazina Butkeviciene
2016-10-20 14:06:57 IP 5f4so8bm
Teigiamo pasakyti nieko negaliu. Pirmiausia televizija ziuriu kaip akmens amziuje. Buvau pamirsusi kad taip trukciojant vaizdui ir garsui ziureciau laidas ar filmus. Del prastos retranslecijos kli visai nesuka say galvos. Svarbiausia pasiimti is kliento pinigus! O apie saskaitu israsyma ir ju tiksluma nera ka ir bekalbeti. Delspinigiai nezinia is kur atsiranda ir uz ka. Issiaiskinti - tas pats kas nebunamt kosmonautu i kosmosa isskristi. Fidziule laime, kad sutarti sudariau metams laiko (kaip ten tam eilerastyje-"iskesiu, nedejuosiu". Galiu pasakyti ir tai, kad drsugai kurie turi uzsisake Kli paslauga laukia, nesulaukia kol pasibaigs sutarties galiojimo laikas. Norit nervus pagadinti draugaukit du Kli :)
Gaidzio kontora, internetas slabnas kaip akmens amziuj, pasinaudot gali tik naudodamas vienas namuose ir tai tik nakti, pajungi 2-3pc, nepanarsysi net po Delfi. Technologiju amzius, bet internetas gaidziu gaidys, 4G be problemu kaime pumpuoja per 4kompus be jokiu trukdziu. MOBILUS geresnis nei sita sudo kruva. Sutartis baigsis ir ate ate sitam meslui. Sutartyje pripasakota 28MB/S greitis garantuojamas, nu diena raso 12 ar 18, bet nera nei 10, nakti max 15mbps, o net ne MB/S. Nu nepatariu niekam imt. Is ju puses pastoviai viskas gerai, jokiu problemu nemato. Prisegu nuotrauka. 15h dienos greitis... GRAUDU
Labai lėtai dirba internetas net neatidaro tokių svetai nių kaip Delfi ir L.rytas senka kantrybė
Apsaugok dieve nuo tokiu firmu! Neisivaizduoju kas ten tokie pas juos dirba ir kaip jie siam interneto amziuj isvis issilaiko su tokia kokybe. Is pradziu galvojau, kad tik as cia taip vargau, o dabar matau jog cia yra daug zmoniu patirianciu ta "pragara".. Patarimas: BEKIT KUO TOLIAU NUO SIOS KONTOROS! Tai bus vienas geriausiu jusu sprendimu gyvenime. Atminkit mano zodi. Kai sako - pigia mesa sunys eda.
Esu pasipiktinusi... Naudojaus teo, splius internetu... Nėra buvę, kad reiktų kviesti meistro. Per visus savo vaikystės 6 metus kokius. Išsikrausčiau gyventi kitur, pasijungiau kli internetą bei kabelinę... Nu žinokit, darosi graudu. Kaip iš vis kli išsilaiko? Internetą su kabeline neturiu nei vienerių metų... Meistrus geriau pažįstu, nei kokį pažįstamą... Nes reikia į mėnesi į meistrą kviestis po 5-7 kartus? Ar tai normalu? Net neįsivaizduoju, už ką pinigus moku, jei interneto neturiu kas antrą dieną, o kabelines kanalai kiekvieną dieną "be signalo" po porą valandų...
Kur juos reikia paskusti nes daugiau interneto nėra negu kad yra.nuo tada kai jie perėmė iš tos net
Esu nusivylusi jau nekarta sugenda.bet kol teikiasi atvykt.uz paslaugas pinigus moku.ar imanoma atsisakyt?
Is to, ka teko patirti per visa sutarties laikotarpi galeciau istisus memuarus parasyti. Nesuprantu, kaip tokia bendrove isvis turi klientu ir kas ju paslaugomis dar naudojasi ir kodel ju nesukontroliuoja institucijos. Katastrofa tiesiog! Paslaugu kokybe tragiska, o su mokesciais tai isvis patyliu, jau po sutarties pasibaigimo dar 2 menesius teko aiskintis del mokejimu.. Apie darbuotoju mandaguma ir aptarnavima tai patyliu. Bet kas cia dar pasakoju, matau jau viskas parasyta..
Niekam nerekomenduoju, nepasitikėkite akcijomis, nuolaidomis. Negausite siūlomų paslaugų, o tas kurias gausite nebus kokybiškos, TV stringa, internetas lėtas arba jo nėra. Sutarties įsipareigojimų neįvykdo, labai gailiuosi pasirašęs metų sutartį.
Sutinku su Timu. Po to kai KLI perėmė TopNet, internetas pasidarė tragiškas. Niekam nerekomenduočiau. Manau geriau nutraukti sutarti anksčiau laiko ir sumokėti baudą, nes vis tiek interneto normalaus nėra. Tipiška Lietuviška krokodilita. Niekam nerekomenduočiau.
Kyla itarimas, kad imone tik nori pasipinigauti is nutrauktu sutarciu, o ne teikti paslaugas.
Tokio sudo gyvenime niekam nerekomenduociau internetas tai dar gyvena tais gudziais 2000m kaip dingenijimas ir jokio greicio bet kaip sakoma durnas moka du kartus bet protingas antra karta nesoks ant to pacio greblio tik baigiasi sutartis iskarto ta pacia sekunde atsisakau Gaidiskesnio internetio visam pasaulyje nera afrikoj ir toj turbut tokio niekas neuzsisakinetu buvo minciu atsisakyt anksciau laiko bet tikrai sitiem urodam nesiruosiu moket uz visa yranga ir t.t. zmones patarimas nenorite gadintis nervu APIEKITE SITA SUDO KRUVA.
Nupirko Kusenuose, , Kli'' is, , Top net" interneta tai pasidejo cirkai!!! Sudasss, visiskai nesiskaito su klientais!!
JURIJUS DOVIDOVAS
2016-05-26 13:18:43 IP 2i582rie
Nu jau atsibodo- pastoviai prapuola Viasat sport Baltic kanalai, Ir ne is jusu kaltes, bet pinigus tai jums mokam.
2 savaites neimanoma priprasyti kad perkeltu interneta is vieno buto i kita, pasako atvyks viena diena, neatvyksta, pasako, kita, vel neatvyksta, taip jau dvi savaites, p-eneles kitame ragelio gale nemandagios, meto ragelius, inernetas taip iki siai dienai per dvi savaites neperkeltas
Internetas tragedija, savaitės neištempia be dinginėjimų
Katastrofa. Jokio dėmesio ir pagarbos klijentui. Tris dienas negalima prisiprašyti, kad pataisytų internetą, nors prašiau, kad labai reikalingas. Prisiskambinti neįmanoma, o po 18 val.visai nekelia ragelio, nors sako kad dirba iki 21val. Kaip reikia iškęsti ir ištverti nepakėlus 2 val. ištiso skambino ir 2 dienas iš eilės? Kažkoks košmaras.
Pasibaisejau siandienine Kli televizija Velyku proga. Visa diena skelbimu puslapyje pilnu tempu ejo paveikslelis, kaip moteris vyrui kiausinius dazo!!! 100%tinis porno vaiku akimis!!! Net vaikai klausineja"mama, kas cia"
Gal jau laikas gerbiamam Jankeviciui baigti cirkus su savo tokiais kvailais juokeliais, nes jau tikrai nei gedos nei sarmatos vidury baltos dienos! Ar negalvojat, kad televizoriu mato ir vaikai?kosmaras!
Internetas katastrofa dienomis veikia labai silpnai o po 10 valandos nustoja krauti net paprasciausius puslapius. Kreipemes, sutvarke porai dienu, bet po keletos dienu vel tas pats. Teks keisti tiekeja, sutapysim sveikatos....
Bekit nuo KLI kuo toliau. Uz interneta sumoketa is pat ryto, vakare dar neijungtas. Klientas 0 vietoje. Apie televizija visai patyliu. Pastoviai stringa, nerodo. Taupykit savo nervus ir laika. Aplenkit sita kontorele.
Ne televizija o košmaras, 4 valandas nieko nerodo ir nieks nesutvarko, niekur nesu macius tokios betvarkės.
Dalia Siurbliene
2016-03-08 21:26:36 IP 1arvdqbi
Kazkoks kosmaras, prireike 10 min. kol ivedziau duomenis, koia cia interneto sparta, uz ka imat pinigus?Jei ir toliau taip bus atsisakysiu jusu paslaugu, priskambint neimanoma.
To >> inzinierius "tipo".. :
Cia ne komercine vieta reklamuoti "savo tiekejo" paslaugas !
Imone dirba gerai ir yra geru darbuotoju, kurie gina klientu interesus.
Blogs firma jeigu taip aplaidziai ziuri i savo klijentus. Isitaisiau beda turejo nuo 1 pajunkti tv ir interneta ir neturiu nieko dabar kadangi nuo seno tekejo atsisskiau o kli nepajunge nors pries 5 denas skmbinaus ir pasake kad tikrsi pajunks pirmo. Dabar nieko neturiu. Nesigundikit su tuom akcojom geriau rinkites patikima tiekeja o ne tokias sudinas firmeles.
Letas internetas
2016-02-22 22:04:24 IP 1arvd6ti
Patvarkykite interneta neimanoma jau 3diena nieko neina siuntimas isvis 300kb isiuntimas 2, 4kb buna kad googles net neatverta iskeliu siukiu tik paleidiza darykite kaska bent jau juk apmokamos jusu paslaugos tai ir savo darykite
matas 2012-09-23 15:57:17
i xriaka mazai gavo su klientais kaip su prostitutem kalba tas linas prubinskas man tai is CMIO apsissnargliaves i rankove valantis, ir su galva nebendrauja as tokius DEBILAIS VADINU.karsta nusipirk uz mano litus ir buk prakiaiktas
Sveiki, galeciau pasiulyti kito tiekejo, kokybiskas paslaugas, galima ir be terminuotos sutarties, tam kad nepirkti kates maise, prasau kreipkites, del smulkesnes informacijos:)
zzz 2013-10-06 17:29:41
fakas jam nuo mazeikiu
Dalia 2015-08-28 17:57:43
Nebesu jų klientė, bet jau kelintas mėnuo gaunu sąskaitas. (skolų neturiu). Kėdainių darbuotojai visiškai nesugeba atlikt elementarių darbų, skambinu, klausiu kame reikalas, sako, išsiaiškinsim, paskambinsim. Aišku, nepaskambina. Vadovas (Aurimas Grimaila) dar geresnis-jo vadovaujami darbuotojai nesugeba sutvarkyt elementaraus dalyko, jis nereaguoja, į el. laiškus neatsako, paskambini-pažada pažiūrėti, neinformuoja, nulis reakcijos. Nu kokiam reikia būt, kad nesugebėt elementarių dalykų sutvarkyt ir atsakyt į paprastus klausimus. Esmė tik tame, kad aš nenusileisiu. Jeigu reikės, išsikviesiu televizija, bet jeigu nori antireklamos-bus. Jeigu norit kamerų ir jūsų "gerai atliekamų darbų" paviešinimo-bus.
Valdas 2015-09-17 19:54:23
Pirmais metais internetas buvo idealus. Trečiais metais pradėjo dinginėti, striginėti. Dabar jau kokie penkti metai kaip naudojamės ir ir vis tos pačios problemos. Kol atvyksta sutvarkyti viskas būna praėję. Greičiai absoliučiai neatitinka deklaruojamų jų tinklapyje.
praeivis 2015-12-21 15:32:02
Esu pasipiktinęs, nes norėdamas užregistruoti gedimą turiu tai daryti kone visą dieną o intrrneto nėra 6 dienos. Jei situacija nesikiais nutrauksiu sutartį, kadangi skambinant net neatsiliepia, nors paslaugą naudojuosi 5 metai.
Saulius 2015-12-27 13:34:39
Aciu ponai uz sventes, kurias sugadinote su savo tiekiamu paslaugu kokybe, nei interneto, nei TV. kokybiskos, linkiu ir jums geru svenciu, kad jus kur....................................
868291389
Taip šioje įmonėje trūksta tvarkos net sąskaitas išrašo atmestinai neisivaizduoju iš kur tokį kolektyvą susirinko, laukiu sutarties pabaigos ir teks pasirinkti kitą tiekėja.
Esu nepatenkintas suprastejusiu internetu. Jau daug metu esu nuolatinis jusu klientas, bet pastaruoju metu, verciamas esu galvoti apie kita interneto tiekeja. Internetui dingus, sunku net dasiskambinti, kad suteiktu kas nors kokia informacija.
Norėčiau pranešti visiems vartotojams, kurie naudojasi KLI LT vaizdo kameros paslaugomis. Žmonės bukite budrūs ir protingi, įsitikinkite ar tikrai Jūsų kieme esanti vaizdo kamera filmuoja, fiksuoja įvykius. Man teko susidurti ir ne vieną kartą, jog ponas verslininkas naudojasi mūsų visų kvailumu: mokame mokesčius kiekvieną mėnesį, o kai reikia filmuotos medžiagos tada pasako.... SORRY, MEDŽIAGOS NETURIME!!! MES ATSISAKĖME JŲ PASLAUGOS.
Interneto kokybe bloga dingineja internetas, per mobilu tel internetas greiciau veikia nei tas vadinasmas sviesolaidis kuri siulo zmonem. I sviesolaidi isvis nei nepanasu greitis labai mazas pastoviai nukrenta net iki 0.
Pusė koduotų kanalų nerodo o pinigai sumokėti.Atsibodo skambinėti Kestui.Nejaugi sunku kiekvieną dieną pasitikrinti ką rodote.Gražinkite FOX kanalą.
MELAS APIE DARBO SALIGAS, ATLIGINIMA KAI DARBINES. ZADA 1500-2500. TRIS MENESIAI 800LT PO TO NU 1200LT SU VIRSVALANDZIAI.PATARIMAS PRIES ISIDARBINANT PAKLAUSINEKIT DARBOTUJU O NETIKEK KA ZADA

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Akropolis" ruošiasi "Jamam"
"Akropolis" ruošiasi "Jamam" 11-18 17:31
Lapkričio 22-23 dienomis keturių didžiųjų miestų prekybos ir pramogų centruose "Akropolis" vyks didžiųjų nuolaidų akcija "Jamam". 700 parduotuvių ir paslaugų vietų tikisi pritraukti pirkėjų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%