Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Besmegeniai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Besmegeniai

Atsiliepimai apie UAB "Besmegeniai"

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Besmegeniai"

Internetas nuo pat pirmo mėnesio pajungimo neveikia deramai, jau metai, o vis kiekvieną mėnesį skambinu pranešti apie gedimus, prisiskambinti, kad užregistruoti gedimą neįmanoma, turi važiuoti į ofisą, atvažiavus dirba tokios "mandagios", "malonios" konsultantės, kad baisu. Nei laba diena, nei kuo galiu padėti, sėdi akis išpūtusios ir laukia kol ką pasakysi. Sąskaitas dvigubina "ale" nemato pravedimų. Pavadinimą tai taiklų pasirinko, nes atitinka tiek kokybę tiek aptarnavimą! Laukiu kol baigsis sutartis, kad galėčiau pasirinkti kitą paslaugų tiekėją.
Prie to paties, dar kol atvažiuos sutvarkyti turi laukti 4 dienas, skambink neskambinęs, jiems vienodai šviečia, dar atvaževę paklausia ar pakentėti negali. Deja, negaliu, nes už tai mokami pinigai, dienas, kuriomis nebuvo interneto iš sąskaitos neišminusuojate tol kol nepereini kryžio kelius iki buhalterės. Galite nepasakoti, kad susisiekti per facebook'ą ar palikite balso pranešimą viskas išbandytą ir spėkite ar padėjo ? NE! Ar Jūs popiežius, kad reikia skambinti visais "bažnyčių varpais"? Galbūt Jūs nematote kiek yra nusiskundimų? Nedarote išvadų kokios kokybes paslaugas tiekiate. Šeimos nariai irgi yra užsisakę Jūsų paslaugas ir situacija tokia PATI! Dar priminsiu, kad jau šiaip ne taip sulaukus Jūsų darbuotojo gedimo priežastis visada būna DĖL JŪSŲ KALTĖS. Susiimkit, nes skundų daugiau nei teigiamų atsiliepimų arba meskit šitą amanatą, jei nemokate susitvarkyti.
2019-09-04 14:09:45 IP 1arvd8tk
Rasa 2019-09-04 14:04:46
Susisiekimas su jumis tragiškas, švelniai tariant, greičiau prezidentui priskambintum, negu jūsų padaliniams.
Galite rašyti laišką el. paštu pagalba@besmegeniai.lt arba galite palikti balso pranešimą, kai skambinate, ie su Jumis susisieksime. Su mumis taip pat galite susisiekti socialine tinkle Facebook. Įmonės Besmegeniai administracija.
UAB "Besmegeniai" 2019-09-04 13:47:53
Sveiki, Jus atjungė ne dėl mėnesio įsiskolinimo, yra daugiau, dėl detalesnės informacijos susisiekite su Klientų aptarnavimo skyriumi arba jeigu turite nusiskundimų dėl paslaugų kokybės prašome susisiekti telefonu 870011333, nes per paskutinį mėnesį nematome registruotų. Jeigu turite papildomų klausimų prašome susisiekti nurodytu telefonu. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-09-04 13:47:53 IP 1arvd8tk
Rasa 2019-09-04 08:56:51
Gražiai ir trumpai tariant pavadinimas atitinka įmonę 100 proc. (tikri besmegeniai). Paslaugos stringa... Kai norėjo pajungti internetą ir televiziją, nors aš dar tik butą įsirenginėjau, kad pradėtu imti pinigus tai skambindavo kiekvieną dieną ir zyzdavo, o kai vieną mėnesį dėl jų kaltės neapsimokėjau sąskaitą, be jokio įspėjimo atjungė internetą. Bendravimas ir susisiekimas kai reikia pagalbos siaubingas, bet kai jiems reikia...
2019-08-26 10:37:46 IP 1arvd8tk
Karolis 2019-08-25 15:30:42
1 zvaigzdute is 5, pasijungiau dabar baigiasi pirmas menuo.Pastovus momentiniai servizo nutrukimai, 2 savaitgalius is eiles nuo penktadienio iki pirmadienio visiskai nera intiko ir nera net kam paskambint pasakyt.Dingsta penktadieny vakare ir lauki pirmadienio ???!!!....
Sveiki, p. Karoli. Savaitgaliai taip pat galite skambinti telefonu 870011333. Darbo laikas: VI 9-17 ir VII 10-16 val. Arba ne darbo valandomis galite palikti pranešimą atsakiklyje ir su Jumis bus susisiekta. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-08-19 10:25:20 IP 1arvd8tk
Rimantas 2019-08-14 18:09:42
Trys dienos kai jau nebeveikia kabelinė televizija. Skambinausi, pažadėjo perduoti technikams, pažadėjo jog jie susisieks. Deja, kol kas tyla... Jokio atgalinio ryšio... Čia taip turi būti ar kaip suprast?
Pasidarė įdomu - kada su manimi kas nors teiksis susisiekti :)...

Ką pridursi - besmegeniai : (
Sveiki, p. Rimantai, labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Tačiau Jums paslaugos buvo apribotos dėl įsiskolinimo. Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti telefonu 870011333. Įmonės Besmegeniai administracija.
Pasidarė įdomu - kada su manimi kas nors teiksis susisiekti :)...

Ką pridursi - besmegeniai : (
2019-08-05 16:37:19 IP 1arvd8tk
Modesta 2019-08-05 16:28:10
Nuo pat pradziu su ju teikiamomis paslaugomis reikejo vargt, bet kuo toliau, tuo baisiau. Vos ne kiekviena vakara nera nei interneto, nei televizijos. Kartais visa vakara, diena, kartais kelias val. Apie kompensacijas niekas ne girdet nenori. Paskambinus, atsakymas buna arba atvyks technikas paziuret, arba neva rodo, jog viskas veikia. Deja, technikas per 4 metus buvo atvykes tik viena karta, kai ir pas kaimynus problema atsirado.
Geras posakis - skupus moka du kartus. Taip ir su jais. Norejom pigesnio varianto, deja, dabar tenka moket papildomai uz mobiliuosius duomenis. Nerekomenduoju!
Sveiki, suprantame Jūsų situaciją. Tačiau negalime nieko patikrinti, kol nežinome, kokiu adresu Jums teikiamos paslaugos. Prašome susisiekti asmeniškai per Facebook, el. p. pagalba@besmegeniai.lt arba tel. 870011333. Lauksime susisiekiant, kad galėtume padėti išspręsti susidariusią situaciją. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-07-31 09:56:57 IP 1arvd8tk
PAULIUS 2019-07-30 21:44:11
Dar gyvenime neteko susidurti su tokiom nekokybiskom paslaugom ir aptarnavimu.
Kodel neimanoma jums prisiskambinti po 17 val. Arba savaitgaliais?? Nes kaip tik po 17 val arba savaitgalis taip dingta paslaugos.. man netinka Jusu atsiprasymai, paslaugos tiek dingsta, jog reiktu daryti nebloga nuolaida kas menesi. Bet kazkodel tai yra neimanoma.
Paimkit pvz is kitu tiekeju, pasimokykit ka reiksia mandagiai bendraut ir aptranaut zmones. Ir jusu servisas turetu buti visa para, bent jau uzregistruot gedima visa para turetu buti galima.
Besmegeniai. Tobulas jusu pavadinimas.
Sveiki, Pauliau, sutrikimus galite užregistruoti ar dėl kitos informacijos skambinant telefonu 870011333 iki 21 val. darbo dienomis. Savaitgaliais iki 17 val. Dėl detalesnės informacijos susisiekite telefonu, kad galėtume pasiaiškinti konkrečiai Jūsų atvejį. Norint padaryti reikalingas žinoti Jūsų adresą. Laukiame susisiekiant. Įmonės Besmegeniai administracija.
Dar gyvenime neteko susidurti su tokiom nekokybiskom paslaugom ir aptarnavimu.
Besmegeniai. Tobulas jusu pavadinimas.
2019-07-24 08:35:58 IP 1arvd8tk
Kostantinas 2019-07-23 16:00:20
Laba diena, nuo liepos 11d iki dabar liepos 23 neturime normalaus interneto laukiame jūsų atsakymo
Sveiki, prašome su mumis susisiekti asmeniškai, kad galėtume išspręsti iškilusius klausimus. Mums reikia žinoti adresą, kuriuo Jums teikiamos paslaugos, kitu atveju negalime patikrinti. Lauksime Jūsų susisiekiant telefonu 870011333 arba el. paštu pagalba@besmegeniai.lt. Įmonės Besmegeniai administracija.
UAB "Besmegeniai" 2019-07-15 09:46:33
Sveiki, p. Živile. 4 Jūsų registruotų sutrikimų nematome, tačiau šiuo atveju Jūsų sutrikimas jau yra užregistruotas ir techninis skyrius su Jumis susisieks dėl problemos šalinimo. Atsiprašome dėl nesklandumų. Įmonės Besmegeniai administracija.
Galiu sukelt foto visų registravimų, kur rašote jog gedimas užregistruotas, tai jų neregistravot net tik man rašėt, kad registravot??? Ohoooo, išvis gražu : (
Na, bet ne dėl to čia parašiau, gražios dienos
2019-07-15 09:46:33 IP 1arvd8tk
Živilė 2019-07-15 09:21:13
Na ir aš nerašau neigiamų atsiliepimų, bet kantrybės taurė perpildyta, kad ir kiek gedimų registruotumėm (per tris svaites 4 registravom), nes buvo jau dideli kai po parą neveikia tai youtube tai visas internetas keliom valandom ir jie vistiek neleidžia traukti sutarties dėl jų kaltės, pagal komentarus senai aišku, kad nu tikrai besmegeniai atitinka pavadinimą, bet siūlau pakeisti jį į beinternetiniai :))) matau čia gerų nėra atsiliepimų tik trikdžiai daugumai : (
Prieš darbuotojus, beje, nieko neturiu blogo, mandagūs, bendraujantys, bet ryšys tai priešingai :)))
Gintaras Doronda 2019-03-11 21:58:55
Jau kelis metus naudojuosi jusu paslaugomis Budavo nesklandumu, bet juk niekur nebuna 100%gerai.Taciau paskutiniu laiku jusu paslauga labai blogos kokybes.Neturime interneto istisomis dienomis.Registruojame gedimus, klausomes pazadu ir patarimu.Ir sedime be interneto, uz kuri privalome moketi.Kodel as turiu moketi uz tai, ko negaunu?Gal nutraukiam sutarti abipusiu susitarimu, arba teikite kokybiska paslauga.Lauksiu jusu atsakymo.
Ooo, kad ir mes galėtumėm nutraukti ją abipusiu susitarimu, kad visi čia komentavę tą padaryti galėtų būtų stebuklas, bet kaip ir nėra tokios paslaugos, nors nuolat dėl jų kaltės nėra žmonėms interneto, bet vistiek nėra netęsybų, niekis sulauksime tos pabaigos sutarties ir neatsisukdami bėgsine iš besmegenių įmonės
O gal visiems reikia bendrą skundą parašyti??? :)
Darbuotojai nekalti, kad toks ryšys, bet technikai manau turėtų dirbti atsakingiau :)
2019-07-11 14:01:08 IP 1arvd8tk
Gintaras 2019-07-11 13:35:16
Sveiki, skambinau dėl sąskaitos už medžiagas, pasiūlė parašyti laišką parašiau niekas nesiteikė atsakyti, skambinau sakė perskambins, nesulaukiau, skambinau vėl operatorė paaiškino kad ji nieko nežino ir reikia parašyti skunda tai klausimas ar gali kas šitoj įmonėj normalei ka nors pasakyti ?
Sveiki, p. Gintarai, pasiaiškinome Jūsų atvejį, su Jumis susisieks telefonu ir atsakys į klausimus dėl sąskaitos. Atsiprašome dėl nesklandumų. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-06-17 14:57:30 IP 1arvd8tk
Nerijus 2019-06-17 12:23:08
Nerašau komentarų, tuo labiau neigiamų. Bet trumpai ir aiškiai, tai blogiausia įmonė, su kuria teko kada nors susidurti. Jei norite turėti problemų, sudarykite su jais sutartį. Vienas geras dalykas - labai savikritiškas pavadinimas "Besmegeniai". Man pasibaigė sutartis ir esu laisvas, kas labai džiugina, nes yra daug geresnių pasirinkimų.
Sveiki, jeigu susiduriate su trikdžiais, prašome kreiptis į Klientų aptarnavimo skyrių telefonu 870011333 arba pagalba@besmegeniai.lt. Kitu atveju mes negalime žinoti, kad susiduriate su ryšio problemomis. Lauksime susisiekiant. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-05-10 16:28:18 IP 1arvd8tk
alvydas 2019-05-10 15:25:06
Tikra tą žodžio prasmė "b-niai" internetas klaikus..nėra nej dienos, kad nestriktu..
Sveiki, esant ryšio sutrikimams prašome kreiptis į Klientų aptarnavimo skyrių telefonu 870011333 arba el. paštu pagalba@besmegeniai.lt. Atsiprašome dėl nesklandumų. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-05-10 08:16:07 IP 1arvd8tk
Sveiki, kaip ir minėjau klausimus suderinus su namą administruojančia įmone įranga buvo nukelta, nes planuojama namo renovacija. Daugiau informacijos galime suteikti telefonu 870011333.
2019-05-07 09:14:10 IP 1arvd8tk
Mama 2019-05-07 05:12:17
Skaitau atsiliepimus ir galvoju ar tie patys vadovai kurie nelegaliai ant gyventoju daugiabučio namo stogo nuo 2004m.pasistatė antenas..be gyventoju sutikimo....15metu kovojam dėl pašalinimo antenu..ir dar vakar nenuėmė nei lsidus nei šaftos nepašalino įrangos kur yra pažeistos sienos..apie stogo danga nėr ko kalbėt...Ju elgesys su gyventojais nėr nei ka pasakyt...kad ir vakar atvykes Kestas kuris vadovauja nuo pat įkurimo visam K.langui..elgesys ir grasinimai buvo baisus....
Sveiki, pasibaigus nuomos sutarčiai Jūsų namo administratorius kreipėsi į mus ir įranga jau yra nuimta. Atsiprašome, jeigu Jus įžeidė įmonės darbuotojų elgesys. Jeigu turite daugiau klausimų prašome kreiptis 870011333 arba pagalba@besmegeniai.lt. Įmonės Besmegeniai administracija
2019-04-29 08:25:52 IP 1arvd8tk
gedeminas 2019-04-28 18:39:56
nera TV signalo
Sveiki, pabandykite ištraukti TV priedėlį iš elektros lizdo, palaukti 10-15 s. ir vėl įjungti. Jeigu sutrikimas išliks susisiekite 870011333 arba pagalba@besmegeniai.lt. Pagarbiai įmonės Besmegeniai administracija.
2019-04-25 16:10:40 IP 1arvd8tk
Daumantė 2019-04-23 13:04:11
Laba diena, pirmą kartą susiduriu su tokiu aplaidumu. Paskambini, kad nėra nei interneto nei televizijos, o tau pasako palauk gal dieną, gal dvi, o kai paklausi kas apmokės už tas dienas kai neveikė jų padlaugos, tau pasako, kad reikia išsiaiškinti kieno kaltė. Po tokio pokalbio paprašai direktoriaus telefono numerio tau neduoda. Tai kur žmogau turi kreiptis už prastai suteiktas paslaugas?
Sveiki, p. Daumante. Nežinant konkrečios situacijos nieko negalime pakomentuoti. Susisiekus telefonu, el. paštu arba per Facebook galėtume detaliau pasiaiškinti iškilusią situaciją. Atsiprašome dėl nesklandumų. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-04-23 08:37:04 IP 1arvd8tk
Vytas 2019-04-20 17:38:18
Geda ir beda tureti toki interneta o juo labiau tv gedimas registruotas pries menesy, pakartotinai registruotas preita savaite bet deja kaip ziurim tv kaip akmens amziuj taip i tebeziurim niekas net nesiruosia atvykti.Dabar tai jau tikrai pavadinimas atitinka tikraji imones pavadinima.
Sveiki, p. Vytai. Matome, kad 20 dieną pas jus technikas buvo atvykęs. Jeigu turite papildomų klausimų susisiekite 870011333 arba pagalba@besmegeniai.lt
UAB "Besmegeniai" 2019-04-16 15:28:55
Sveiki, Lina. Jeigu yra sutrikimų prašome susisiekti su Klientų aptarnavimo skyriumi telefonu 870011333 arba pagalba@besmegeniai.lt. Mums reikia žinoti paslaugų teikimo adresą, kad galėtume pradėti spręsti problemą. Lauksime susisiekiant. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-04-16 15:28:55 IP 1arvd8tk
Lina 2019-04-16 10:39:13
sveiki, ar jus galit susitvarkyti, vis tai internetas stringa tai kabeline nerodo, uz ka zmonems reikia moketi pinigus jau nusibodo juodai
2019-04-15 08:47:19 IP 1arvd8tk
Robertas 2019-04-13 23:11:54
Pastoviai vakarais ir rytais nera interneto.Ir skambinau registravau, ir elektronini laiska rasiau, atrodo lyg visi butu ismire, jokiu ziniu, besmegeniams dzin!Turbut del to taip ir pasivadino.
Sveiki, p. Robertai. Jūsų sutrikimas jau yra žiūrimas. Su Jumis susisieks techninis skyrius. Atsiprašome dėl nesklandumų. Pagarbiai įmonės Besmegeniai administracija.
2019-04-09 14:01:25 IP 1arvd8tk
Dainora 2019-04-09 10:18:48
Tokių nekompetetingų darbuotojų neteko matyti...pasirašėme sutartį dėl paslaugų nutraukimo, darbuotojai patikino, kad televiziją ir internetą turėsime iki pat 04.30, taip pat susimokėjome už paslaugas kaip ir priklauso, 04.08 dieną nebeturime televizijos, klausiame kaimynų ar pas juos veikia, jie patikino kad viskas kuo puikiausiai veikia, na ką skambinam į Besmegenių administraciją, ten ale bando "išsiaiškinti" kodėl mes neturime televizijos, galu gale perskambina ir pasako: matome, kad buvo gedimas, po galais koks gedimas gali būti jei visuose butuose televizija veikia išskyrus mus, ne gana to laiptinėje esančioje elektros skydinėje vyras pastebėjo, kad televizijos laidai nukirpti! Moteris kuri susisiekė pasakė atvažiuos berniukai sutvarkys gedimą, jei dirbate tai dirbkite atsakingiau, ne veltui pakeistas pavadinimas Besmegeniai atitinka tikrąjį veidą.Nerekomenduočiau tokios įmonės niekam, kurioje šitaip neatsakingai dirba darbuotojai.
Sveiki, p. Dainora. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios nemalonios situacijos. Paslaugos bus sutvarkytos artimiausiu metu. Linkime malonaus žiūrėjimo. Įmonės Besmegeniai administracija.
Vidas 2019-03-23 22:14:27
Buvo pazdeje atvazuot ir paziureti ar man rajone gaudys 1gb/s interneta ir sake susisieks bet taip niekas ir neskambina.
Turbūt su migalkėm atlėks ir dar makaronų ant ausų užkabins 1Gb/s.naivuoliai.
2019-03-25 08:36:23 IP 1arvd8tk
Vidas 2019-03-23 22:14:27
Sveiki, prašome susisiekti asmeniškai telefonu 870011333, pagalba@besmegeniai.lt. Mums reikalingas tikslus adresas, kuriame turėjo išsiaiškinti dėl pajungimo techninių galimybių. Lauksime susisiekiant. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-03-18 09:47:26 IP 1arvd8tk
Nesvarbu 2019-03-14 14:51:51
Gryna š*******o kontora sausio 28 sudareme sutarti po šiai diena neturime nei interneto nei televizijos pastoviai pažada ir nieko netesi, nuvykus i padalini sako išvažiavo pas jus bet pas mus ju nera paskambina meistram kazkur kitur dirba sako atvyks siandiena ir pas mus bet kazkaip nesimato. Sutarties nesilaiko raso viena o daro kita
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Informacija gauta, kad paslaugo yra pajungtos. Tikimės, sėkmingo bendradarbiavimo ateityje. Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-03-14 14:44:05 IP 1arvd8tk
Kazys 2019-02-12 23:50:52
Na jau nepamenu kiek metu naudojames KLI internetu Plungeje. Buvo visko - tai IP statini kazkam kitam dave, tai media konverorius mires ar swichas. Net scriptu logus rodziau kad irodyt kad GW nepasiekiu ir mano routeris neprieko. Buvo nervu, bet po siai dienai vis naudoju. Viskas OK. Kainos - kokybes santikis vis tiek geras. Bet kai gavom elaiska apie pavadinima "Besmegeniai" - pirma mintis -nulauze:) Defacement'a padare:) Na nzn.:) Kita vertus pralinksminsiu kolegas - kad kai nebus interneto - nebus ant "Besmegeniu" ko ir pykt jei tracert nuo pingo neskirs:)
Neistirpkit iki pavasario. Sekmes:)
Kazys
p.s. atkreipkit demesi i kabeliu antgaliu dejimo kultura!!!!
Sveiki. Malonu, kad pavadinimas Jums sukėlė teigiamų emocijų. Tikimės ir toliau sėkmingo bendradarbiavimo :)
Įmonės Besmegeniai administracija.
2019-03-14 14:42:03 IP 1arvd8tk
Gintaras Doronda 2019-03-11 21:58:55
Sveiki, Gintarai. Mums labai nemalonu, kad taip atsitiko. Kad būtų galima Jums padėti mums reikia detalesnės informacijos. Prašome su mumis susisiekti asmeniškai 870011333, pagalba@besmegeniai.lt arba Facebook socialine tinkle. Lauksime susisiekiant. Įmonės Besmegeniai administracija.
Gintaras Doronda
2019-03-11 21:58:55 IP 1pqfp3ve
Neistirpkit iki pavasario. Sekmes:)
Kazys
p.s. atkreipkit demesi i kabeliu antgaliu dejimo kultura!!!!

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
A. Lukašenka kituose rinkimuose dalyvaus, jeigu žmonės to paprašys
A. Lukašenka kituose rinkimuose dalyvaus, jeigu žmonės to paprašys 11-17 14:21
Baltarusijoje sekmadienį vykstant parlamento rinkimams, kurių rezultatai jau iš anksto nulemti, Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka laidė dviprasmiškas užuominas apie dalyvavimą...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%