Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Besmegeniai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Besmegeniai

Atsiliepimai apie UAB "Besmegeniai"

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Besmegeniai"

Naudoju metus. Jokių nusiskundimų neturiu.
Naudojuos 5 metus, viskas gerai
Esu klientas daugiau kaip 10 m. Kokybė paslaugų per tą laiką stipriai išaugo.
Internetu ir televizija naduojuosi daugybe metu, viskas vekia puikiai, problemos sprendziamos greitai. Rekomenduoju visiems
Geras kokybės ir kainos santykis.
Naudojuosi ir esu patenkintas
Paslaugos be jokių gedimų. Super
Naudoju metus laiko. Geros, kokybiškos paslaugos, rekomenduoju.
Naudoju be problemų nuo pat pirmųjų dienų ir kokybė nesiskundžiu.
Gera interneto ir televizijos kokybė.
Pasiėmę dinaminį IP sau atsiliepimus gerus rašosi. Kelis kartus net iš to pačio IP pasirašo skirtingais vardais, kaip čia išeina? :)
Greitas šiuolaikiškas internetas, televizija ir naujausios technologijos.
Naudojuosi apie 7 metus, esu patenkintas. Problemų būna, bet labai retai.
Turiu interneto paslauga Mažeikiuose, daugiabutyje, ne karto neteko kreiptis del rysio sutrikimu, viskas veikia tikrai puikiai :)
Greitas internetas, televizija veikia puikiai.
Greitas internetas, operatyvus darbuotojai.
Geras internetas, puiki televizija. Gedimus sutvarko greit.
Viskas gerai greitas geras internetas
Labai greitas internetas, jokiu problemu nekyla su šita įmone :)
Puikus, greitas internetas, jokiu nusiskundimu.
Vydmantas 2019-11-11 18:17:57
Labai blogas internetas stingineja dingsta ryšis pirmi metai buvo pasaka prasidejo antri treti metai stringa televizija aipi dingsta ir para ir puse paros su darbuotojais neimanoma susiekti kada nori tada kelia gedimus irgi registruoja po paros po trieju dienų vienu žodžiu betvarkė nervu gadinimas niekam nerekomenduociua besmegeniu interneto ar televizijos nes mokam kad gautume kokibiskas paslaugas neatintinka realybes
Mazeikiuose gal ir geras o ki tuose miestuoae kenciam zmones jau kelinri metai kovoju su jais bet ačiū dievui po nauju kovo 20baigias sutartis geriua mezon rekomenduociua ar telia Telšiuose su besmegeniu internetu tikru tikriuase katasrofa tikrai nk neperdedu net po teismus ju imone uztampita
Šaunuoliai Besmegeniai, Tiek troliu per trumpa laiką sutraukti.Kad taip atliktumėte savo darba.
Naudojuosi jau 10 metu. Greitas ir netrukinejantis internetas. Jei kokia problema iskyla, greitai sutvarko.
Greitas ir stabilus internetas. Operatyvus ir malonus aptarnavimas ir gedimu salinimas.
Besmegenių įmonės internetu it televizija naudojuos apie 8 metus, viskas veikia gerai, be priekaištu.Spartus interneto ryšys, gera televijos kokybe (ypač uhd formate).Sutrikimu nepastebėta.Džiaugiuos pasijunę Besmegenių interneta ir televizija.
veikia gerai, geras greitis, gera kaina.
Naudojaus ilga laiką veikė gerai.
veikia gerai ir nestriga
8 metai kaip naudoju šį internetą, žiūriu filmus ir serialus per pc ir tv naudodamas wifi. Veikia gerai nestringa, o jeigu ir atsiranda kokia problema greitai išprendžia. Kai norėjau isivesti internetą turėjau keleta variantu, bet isivedžiau šį su antena ir nesigailiu savo sprendimu. Rekomenduoju!
Internetu naudojuosi nuo antenos jau daugiau nei 10 metu. Per tiek metu buvo tik gal kokie 4 gedimai ir tai labai greit sureguodavo ir atvykdavo sutvarkyti. Dabar dar turiu du išmanius televizorius galiu žiūrėti youtube, online filmus per wifi ir puikiai rodo, nestringa. Taip pat pamiršus sumokėti mėn. įmoka niekas interneto iškart neatjungia, o tiesiog atsiunčia su sekančio mėn. sąskaita. Labai patogu kai sąskaita už internetą atsiunčia el. paštu ir niekur eiti nereikia.
Naudojuosi jau kelis metus šiuo internetu ir džiaugiuosi. Noriu padėkoti už tai, kad greitai sureaguojate, kai pranešame, jog internetas sulėtėja ir yra sutvarkoma netgi tą pačią valandą.
Naudoju ne pirmus metus, nusiskundimų buvę, bet paskutinius keletą metų veikia puikiai
Įmonės paslaugomis naudojuosi nuo 2007 metų. Pradžioje su interneto kokybe pasitaikydavo problemų, bet jau keletą metų jokių nusiskundimų neturiu. Internetas veikia puikiai, o televizija visada veikė gerai ir be priekaištų.
Naudosiu paslauga kaime jau 4metus, greicio uztenka pilnai narsyti po interneta, filma parsiunčia per keles sekundes. istikruju esu patenkintas jeigu koks gedimas operatyviai greitai sutvarko.
rysys geras, ip tv labai patogus ir lengvas ziurejimui.
Veikia puikiai
Naudojų nuo vaikystes, man tinka ir patinka
Naudojuos televizija ir internetu. Esu patenkintas nei stringa nei bedu su greiciu
Naudojuos šiuo internetu jau 10 metų ir kokybe esu patenkintas. Jokių trukdžių, greitis visada stabilus.
Keista skaityti tiek neigiamų komentarų... tikriausiai dėl to, kad gerų niekas nerašo :) o aš parašysiu ! Tikrai negaliu skųstis kokybę... buvo trikdžių, bet jie buvo nedelsiant pašalinti. Aptarnavimas puikus, personalas dėmesingas ! Labai jums ačiū ir tikrai rekomenduoju ! :)
2019-11-04 16:01:53 IP 1arvd8tk
virgis 2019-10-31 22:00:15
Jus uzknisot negyvai, kada baigsis tos nesamones, nei interneto nei tv
Sveiki, Virgilijau. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu. O kai turite klausimų ar reikalinga konsultacija dėl paslaugų galite kreiptis telefonu 870011333, el. p. pagalba@besmegeniai.lt. Pagarbiai įmonės Besmegeniai administracija.
Jus uzknisot negyvai, kada baigsis tos nesamones, nei interneto nei tv
2019-10-30 09:50:50 IP 1arvd8tk
nezinomas 2019-10-27 18:31:22
Internetas tai tragedija, pastarosiom dienom stringa penkis ar net daugiau kartu i diena. Vakare ar nakti tai isviso, nezinau, ar sumazeja sparta ar kas, bet strigineja tai neduok tu dieve, problemos po problemu. O su kabeline TV tai visai nieko, o internetas jau geriau ezy pasiimt menesiui ir bus daug geriau ir spartesnis nors nestrigines
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Prašome Jūsų susisiekti telefonu 870011333, el. p. pagalba@besmegeniai.lt arba per Facebook, kad galėtume Jums padėti išspręsti iškilusius sutrikimus. Lauksime susisiekiant. Pagarbiai įmonės Besmegeniai administracija.
Zodziu instorija tokia. Uzsakiau besmegeniu interneta pabandymui (min sutartis 3menesiai) viliojo 1Gbps planas. Isbuvau, iskentejau 3 savaites ir pabegau, nes Internetas per para dingsta po 15+ kartu iskaitant ir trumpus, momentinius dingimus. Greitis toli grazu neatitinka realybes kuris nurodytas sutartyje, na nebent tas kur nurodyta MIN o ne MAX... per ta laika 3 kartus vyko i namus, po trecio karto pasake nu as cia nieko daugiau nepadarysiu, po to tik zadejimai viska sutvarkyti nuotoliniu budu. Prisikambinti pas juos nera sansu, gedimus tik registruoti imanoma per FB... Nutraukt sutarties nepavyko, nes jie nemato savo kaltes visai, toks jausmas jiem normalu viskas ir kad cia tik man viskas blogai..... Sumokejau uz tuos 3men ir viso gero. Zodziu Mazekiuose internetas geras tik INIT arba Telia na dar Roventa negirdejes skundu. Nuo Besmegeniu bekit kuo toliau, nes dirba vieni besmegeniai. Aj P.S. Greiciau jus geriau bankrotuokit ir zmonem negadinkit nervu.
2019-10-25 09:45:09 IP 1arvd8tk
Indra 2019-10-24 18:41:56
Ka galiu pasakyti apie besmegenius, nu siaubas interneto nera buna jog ir kabelines nera, o uz paslauga reikia moketi visa suma, tai uz ka mes turime moketi jei niekas neina? Cia dar ne viskas jau kelinta karta pastebiu jog net velai vakare jis yra isvis atjungiamas. Esu labai pikta jog kai reikia padaryti pavedimus ir nera interneto!
Sveiki, p. Indra, su Jumis susisieksime asmeniškai dėl iškilusių sutrikimų. Pagarbiai įmonės Besmegeniai administracija.
2019-10-16 15:03:28 IP 1arvd8tk
Arūnas 2019-10-15 11:32:10
Su blogesniu Tv ir interneto tiekėjo dar neteko susidurti, interneto nera arba stringa, sutarti sudarant buvo bandoma apgauti kokius tris kartus, pasirašius sutarti sask neatitinka, kai buvo kalbėta prieš pasirašant sutarti. Operatoriai, technikai neišmano ka daro, ka kalba, laukiu nesulaukiu kada baigsis sutartis, kad atsisakyti to "mėšlo". Aš nesuprantu ar tos įmonės valdžia neskaito atsiliepimu ir nesupranta kokia komanda pas juos dirba. Apgailėtina.
Sveiki, Arūnai. Prašome Jūsų susisiekti asmeniškai, kad patikslintumėte, kokiu adresu Jums teikiamos paslaugos, kad būtų galima atsakyti į klausimus. Šiuo atveju nežinome, kokia konkrečiai buvo situacija. Susisiekite el paštu pagalba@besmegeniai.lt, tel. 870011333 arba soc. tinkle Facebook. Lauksime Jūsų susisiekiant.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės 11-18 18:31
Valstybės valdoma energetikos grupė "Ignitis grupė" (buvusi "Lietuvos energija") patvirtino pakvietusi plėtotojus teikti pasiūlymus deryboms dėl naujos centrinės būstinės nuomos.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%