Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KLI LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KLI LT

Atsiliepimai apie KLI LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie KLI LT, UAB

As 2018-09-22 20:59:17
Sveiki, noriu nutraukti sutartį su jūsų kli įmone. Nes atsibodo keletą kartų dienoje skambinti technikams. Nes turėti geras paslaugas ir nuotaika praradau viltį.
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Tikime, kad pavyks ją išspręsti. Norint Jums padėti, turime žinoti Jūsų kontaktinius duomenis. Dėl šios priežasties prašome kreiptis 8 700 11 333 arba info@kli.lt. Lauksime Jūsų susisiekiant. KLI LT administracija.
Rasa 2018-09-09 11:19:52
Sveiki. Pastoviai turim problemu su internetu per pusmeti kvietem techniką 4 kartus, manau nemenkai? Šį lkartą 18.09.07 vakare grįžau iš darbo 17.30 jau interneto nebuvo, galvoju palauksiu, gal atsiras, bet deja...ryte 09.08. 9 ryte skambinu į kli.lt užregistruoja gedimą pažada sutvarkyti, bet iki 15.30 niekas nevyksta, skambinu dar kartą pasako, kad man reikia laukti, tai taip ir tebelaukiu jau 09.09 diena 11.30 ir ką jus manote vis dar laukiu....rytoj man į darbą meistro iki 17.30 niekam priimti. Išvada kam man toks internetas???? Jeigu turiu užsisakyti papildomai mobilu internetą, kas man padenks išlaidas?...
Sveiki, p. Rasa. Kad galėtume Jums padėti išspręsti susiklosčiusią situaciją prašome susisiekti asmeniškai, nes mums reikia žinoti Jūsų tikslius duomenis, o viešai skelbti nerekomenduojame. Tačiau jeigu užregistravote ryšio sutrikimą greitu metu su Jumis susisieks KLI LT komanda. Atsiprašome dėl iškilusių nesklandumų. KLI LT administracija.
Regina 2018-07-31 12:05:37
Nuo 2018 m. liepos 20 d. iki 22 d. neturėjome interneto. 22-ąją dieną po pietų paskambinome į KLI LT ir įsijungus balso atsakikliui, užregistravome gedimą ir pranešėme, kad jau tris dienas neturime interneto. Tris dienas neturėjome interneto, o visa mūsų darbinė veikla vykdoma internetu- mūsų nuostoliai didžiuliai. Šiandien liepos 31 d. paskambinome į KLI LT ir pranešėme, kad negavome sąskaitos. Tai gal šį mėnesį nemokėsime, nes nuolat nėra interneto? Pareiškė, jog joks gedimas nebuvo užregistruotas 2018 m. liepos 22 d. Jie nerandą tokio pranešimo atsakiklyje, gedimams registruoti, matyt, darbuotojo neturi. Stebuklingu būdu dingsta pranešimai.
Nuolat nėra interneto, nemalonus bendravimas, už esamus nepatogumus niekada neatsiprašo, o dar tave apkaltina, viešoje erdvėje parašius apie jų veiklą, jie žino tik vieną frazę: „atsiprašome dėl nesklandumų“. Asmeniškai man nuo to negeriau.
Sveiki, p. Regina. Jeigu Jums sutrinka ryšys visada rekomenduojame kreiptis jau tą pačią dieną, tikrai nereikia laukti 2-3 dienas. Užregistravus ryšio sutrikimą reaguojama iš karto, siekiant sutvarkyti sutrikimus. Patikrinus sistemą neradome Jūsų įrašyto balso pranešimo, dėl to ryte Jums nebuvo perskambinta pasiteirauti detalesnės informacijos apie susidariusią situaciją. Iki šiol nebuvome susidūrę su situacija, kad pranešimas nebūtų gautas. Atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos. Jeigu norėtumėte gauti detalesnės informacijos prašome su mumis susisiekti telefonu 8 700 11 333 arba el. paštu info@kli.lt
Kęstutis 2018-07-19 18:47:50
Internetas neveikia, prisiskambuoti neįmanoma, puslapis nesiverčia, sąskaita, kuri buvo įtraukta į e-banko ruošinius, uždaryta, info neatsiųsta, užsitęsia apmokėjimas dėl to. Keliate nerimo ir sukeliate nepatogumų. Gaila ir pikta.
Sveiki, Kęstuti. Dėl su įmone nesusijusių asmenų veiksmų buvo pažeistas tapmiestinis optinis kabelis. Gavus informaciją buvo vykdomi skubūs ryšio atstatymo darbai. Atsiprašome dėl patirtų nesklandumų. Norint dėl sąskaitos pasikeitimo buvo nurodyta informacija Jūsų gautoje sąskaitoje. Jeigu turite daugiau nepatogumų ar klausimų maloniai prašome kreiptis telefonu 8 700 11 333 arba info@kli.lt. KLI LT administracija.
laimis 2018-07-19 18:24:16
Daznai dingineja internetas, ypac nuo 17.00 vakaro, nebuna po valanda tris, perspejimu apie vyksiancius remontus taipogi nebuna, netgi tinklapis ju neveikia tuo momentu, nelabai patikima kompanija privatiems asmenims.
Sveiki, Laimi. Apgailestaujame dėl patirtų nesklandumų, tačiau norint nustatyti ir išspręsti sutrikimus turime žinoti Jūsų kontaktinius duomenis, dėl šios priežasties prašome susisiekti su mumis telefonu 8 700 11 333 arba info@kli.lt. KLI LT administracija.
Saulius 2018-07-19 12:23:29
Tai kada pradėsit tiekti deklaruojama 1Gb/s greitį?Ar čia eilinis klijeantų mulkinimas.Ir nereikia skiesti apie tinklo plokštes ir reuterio 1gb/s nepalaikyma.
Sveiki, Sauliau. Interneto greitis priklauso ne tik nuo Jūsų turimos įrangos. Interneto greitis pasiekiamas iki 1 Gb/s, kai interneto laidas jungiamas tiesiai į kompiuterį. Matuojant interneto greitis svarbu atkreipti dėmesį, kad matuotumėte į KLI LT serverį. Kai matuojate interneto greitį atkreipkite dėmesį, kad visos parsiuntimo programos būtų išjungtos. Jeigu Jums kyla daugiau neaiškumų ar klausimų prašome susisiekti su mumis 8 700 11 333 arba el. paštų info@kli.lt. KLI LT administracija.
Vilija Norkienė 2018-07-03 16:53:46
Bandžiau kreiptis ne kartą, dėl televizijos strigimo, net buvau atsiuntusi filmuotą medžiagą tai kaip strigo taip ir tebestringa, tik dabar pradejo strigti ir internetas, tad laukiu dantis sukandus kada baigsis sutartis.
Sveiki, p. Vilija, matome, kad neregistravote ryšio sutrikimo pastaruoju metu. Su Jumis susisieks administratorė ir padės išspręsti iškilusius sutrikimus. Atsiprašome dėl nesklandumų. KLI LT administracija.
PROGRESAS I BAUDZIAVA 2018-06-29 10:44:15
LABA BIENA, MALONU KAD JUSU REVZITUOSE IRA ATSAKOMA I, , VIENAS IS NEPATENKITU, , KOMENTARUS.
JUSU IR MANO TARP PUSAVIO BENDRADARBIAVIMO SANTIKIAI NUSIKELE I PLUNGES TEISMO RUMUS.
RASAU ZINODAMAS IR VISISKAI SUPRASDAMAS KAS IRA FAKTISKOJI TIESA. AS IS TIESU NEGAVAU IPRASTU BUDU SASKAITU UZ PASLAUGAS KO PASEKOJE ISDYGO NETESYBOS. KAIP MES GALETUME ISSPRESTI SIA SITUACIJA CIVILIZUOTAI? JUK ESATE PRISIMELAVE IESKINIJE, UAB JULIJANUS (SKOLU ISMUSINETOJU) PAMAZINOTE REITINGUS. TAS JUSU PSIHOLOGINIS SMURTAS MAN NELIMPA., PUIKIAI SUVOKIU KAD TEISME MANO SANSAI -100 PROCENTU SEKMES APIE- 600EURU. TAD GAL NESKAUSMINKITE SAVO AKCININKU NAUDAI SUTARAM ZMOGISKAI. KA MANOTE ? AR BUSITE TOKIE KAD DEL 100EURU NULEISITE UNT600 MANE. JUK JUMS NIEKAS NEKAINAVO TIEKTI INTERNETA PER MANO LAIDUS. PRIJUNGI IR ATJUNGI?
Sveiki, mes turime Jūsų patvirtinimą, kad sąskaitą gavote, tačiau jos vis tiek neapmokėjote. Netesybos buvo paskaičiuotos dėl to, kad Jūs nutraukėte sutartį nepasibaigus sutarties terminui. Interneto teikimas klientui kainuoja, kadangi Jums paduodamas interneto srautas, pas Jus dirbo technikai, kurie jungė ir administravo paslaugas, su Jumis dirbo mūsų vadybininkai ir panašiai, kas ir yra įmonės patiriamos išlaidos teikiant, paslaugas klientui, o šiuo atveju Jums. Įspėjame, kad nepagarbūs ar įžeidžiantys komentarai bus naikinami. Jeigu norite gauti detalesnės informacijos prašome susisiekti asmeniškai. KLI LT administracija.
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-29 10:44:15 IP 86.100.62.197
Juozas 2018-06-27 21:59:47
Jau kuri laika naudoju kli interneta ir vienintelis pagerejimas per been 10 metu yra greitis, kuris palyginus nezymus. Kadangi gyvenu getveje, kurioje imanomas rysius tik per antena, suprantu jog negaliu tiketis gero, pastovaus signalo. Taciau pastaruoju metu, net esant puikiam orui interneto nera: "DSN server is unavailable". Sis reiskinys pasikartoja taip daznai, kad net rasau pirma nusiskundima gyvenime...
Ai.. dazniausiai DSN serveris myslingai neatsako kai jusu pagalbos skyrius nedirba...
Nezinau ka jus darot su serveriais, bet tai yra nesamone.
Sveiki, Juozai. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, tačiau klientams galime padėti tik jiems susisiekus su klientų aptarnavimo skyriumi. Prašome kreiptis telefonu 8 700 11 333 arba el. paštu: info@kli.lt. Lauksime Jūsų susisiekiant!
Nezinau ka jus darot su serveriais, bet tai yra nesamone.
Nesvarbu 2018-06-20 14:16:57
Sveiki, buvau neužmokejus už internetą sekmadienį. Šiandien trečiadienis ir sėdžiu be interneto. Kur problema? Labai sunku pajungti jį? Paskambinus sako kad pas juos "techniniai neskandumai". Ir taip kiekvieną kartą. Tai gal kadanors susitvarkykit tuos "techninius neskaldumus"?
Sveiki, tik keletą mėnesių iš eilės nemokant už paslaugas yra atjungiamos paslaugos. Paslaugų teikimas atstatomas po įmokos įskaitymo, tai nėra techniniai nesklandumai. Dėl platesnės informacijos prašome susisiekti asmeniškai. Atsiprašome dėl nesklandumų.
Ieva 2018-06-18 15:49:06
Įmonės aptarnavimas siaubingas. Pastovus klientų ignoravimas. Kiekvieną kartą po "technikų-specialistų" reguliavimo dingsta keli kanalai arba televizorius apskritai nustoja rodyti. Užregistravus gedimą į jį atsakoma po kelių dienų. Ką daryti žmogui, kuriam gyvybiškai reikalingas internetas? Kaip jam dirbti? NEREKOMENDUOJU.
Sveiki, Ieva, negalime Jums padėti išspręsti problemos nežinant Jūsų konkrečios situacijos. Televizoriaus rodymas nepriklauso nuo paslaugos teikimo, todėl, jeigu jis išsijungia, galimai sutrikimų turi pats televizorius. Tačiau norint Jums padėti turėtume žinoti visą Jūsų situaciją, todėl prašome susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išspręsti iškilusius nesklandumus. Maloniai Jūsų lauksime.
PROGRESAS I BAUDZIAVA 2018-06-16 18:55:24
SKOLA IR NETESYBOS -VIENAS IR TAS PATS?
AR TEISETA JUSU TEISMUI SUMOKETA ZYMYNI MOKESTI I KELTI VARTOTOJUI I SASKAITA?
TAI TEISMO ZYMINIS MOKESTIS TAI TA PASLAUGA KURIA SUTEIKIATE?
KLIENTAI IDEMIAI PEZIUREKITE JUMAS ATSIUSTAS SASKAITAS, AR AUTOMATINIAI DELSPINIGIAI JUMS PRISKAICIUOTI?
PO TEISMU BUS ISSAMIAU.
Sveiki, kol vyksta teisminis procesas nieko negalime pakomentuoti. Dėl detalesnės informacijos susisiekite asmeniškai.
KLI LT, UAB administracija.
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-16 18:55:24 IP 86.100.62.197
SKOLA IR NETESYBOS -VIENAS IR TAS PATS?
AR TEISETA JUSU TEISMUI SUMOKETA ZYMYNI MOKESTI I KELTI VARTOTOJUI I SASKAITA?
TAI TEISMO ZYMINIS MOKESTIS TAI TA PASLAUGA KURIA SUTEIKIATE?
PO TEISMU BUS ISSAMIAU.
as 2018-06-12 20:35:58
juo toliau, juo baisiau- tiek internetas tiek televizija "išmanioji" striginėja, savaitgaliais ir vakarais tai iš vis košmaras-ačiū dievui baigiasi sutartis, tai bėgsim kuo toliau nuo tokių tiekėjų-o dar prasinešk jiems apie gedimus ir susimokėt reikia---žodžiu šš...
Sveiki, esant ryšio sutrikimams iš kliento pusės, tik tokiu atveju jis būna apmokestinamas. Jeigu klientas nesilaiko techniko rekomendacijų, kaip pavyzdžiui dėl įrangos, klientas kitą kartą registruojant ryšio sutrikimą gali būti apmokestintas. Nežinant Jūsų konkrečios situacijos sudėtinga pakomentuoti. Prašome su mumis susisiekti, išsiaiškinsime situaciją bei padėsime išspręsti ryšio sutrikimus. Lauksime susisiekiant!
Prajuokino 2018-06-04 08:27:44
Nu prajuokinai :) Mobilus internetas nėra neribotas. O kai sunaudosi daugiau kaip 200 Gb duomenų sužinosi apie ką buvo šneka. Užtenka biškį Youtube keli filmai ir nebėr to kiekio. Bet sėkmės pilieti! Aš jau išsibandžiau, o jeigu dar ne vienas naudojiesi tai su vėjeliu...
Matosi, kad is Kli esi arba pats nieko neismanai..savitarnos svetaineje aiskiai parasyti kokie tie limitai - 99TB per menesi. Cia yra 99 000GB! Man tokio kiekio visiems metams 5 kartus per akis butu, nes akys iskristu youtube ziurint greiciau nei Gb baigtus. Brolis turi tai siunciasi 40Gb filmus viena po kito, Tv online ziuri, ir niekas ten nesibaigia ir nesusinaudoja, jau antri metai. Taip, kad neklaidink cia zmoniu! Nors ir ribotas butu, bent veikia, ne taip kaip Kli.. tai tiems kas galvoja jog tik Kli gali ivesti intika kaime pasibandykit mobilu neta. Nesigadinkit sau nervu
Piktas 2018-06-04 00:38:11
Tai ka.vel naktis, vel sedziu be interneto :))) pasisharinau is mobilaus kad galeciau paskaityt kas naujo Kli fronte :D tai supratau, kad niekas nepasikeis ir ju pazadais reikia ne tiket ;) rytoj nusipirksiu isorine antena 4G ir pastatysiu ja vietoj Kli patelnes. Nu 19eur i menesi, bet bent manrods veiks tai nepalyginamai geriau... o Deimantei (tikiuosi toks “komentaru mergaites” vardas? :D) linkiu stiprybes :)) itikinet zmones, kad *udas yra sokoladas reikia kantrybes ir talentu :)
KLI LT yra vienas iš nedaugelio, o daugeliu atvejų ir vienintelis, interneto tiekėjas (su galimybe naudotis skaitmenine televizija) atokesnėse vietose užmiestyje, kai galimas neribotas sunaudojamų duomenų kiekis. Geriname ryšio kokybę ne tik mieste, bet ir klientams esantiems užmiestyje. O jeigu susiduriate su ryšio sutrikimais prašome kreiptis į klientų aptarnavimo centrą telefonu 8 700 11 333 ir Jums padės išspręsti iškilusius nesklandumus. Atsiprašome dėl patirtų nesklandumų.
Piktas 2018-06-04 00:38:11
gimesta 2018-05-17 07:22:36
NEDELSK, IR KUO GREICIAU NUTRAUK SUTARTY !!!
PERMOKEJAU (permokedamas tai suvokiau, ir man tai maniau patogu), kelis menesius neradau el. paste saskaitos uz suteiktas paslaugas. Nebemokejau (zinojau jog esu per daug sumokejas). Kai gavau saskaita apakau! Saskaitoje suma uz suteiktas paslaugas suma, AUTOMATINIAI DELSPINIGIAI PRISKAICIUOTI (jai esi kada pavelaves, ar nesumokejas laiku, atkreipk demesi i savo saskaitas, ar nebeskaiciuoja automatiniu delspinigiu ir tada kai laiku sumoki) IR 200 eur. NETESYBU!
(minimum 5-6m. buvau ju klientu. KLI LT tieke man paslaugas mano kabeliu ir jokio priedelio nedave. paslauga gavau savo iranga.) ATSIDURIAU TEISME !!! (GAVAU TEISMO ISAKYMA SUMOKETI SKOLA 200Eur. (nemanau kad teisinese savokose skola ir netesybos vienas ir tas pats.) SURASIAU PRIESTARAVIMA I TA TEISMO ISAKYMA. TEISMAS PANAIKINO -ISAKYMA SUMOKETI 200EUR SKOLA.
(pamates netesybas, i kli skambinau bandziau tartis, nepavyko, nei tel, nei el. pastu. sutarti nutraukiau el pastu, ir esms zinute. aisku, isaugojau. El.LAISKUS, SMS ZINUTES, VIENA KITA SASKAITA IR TEISMO ISAKIMA IDESIU I REKVIZITUS. MATOTE PRASANT TEISME TEISMO ISAKYMO TEN KAIKA TURI PATIKINTI. IR JIE PATIKINO.TEISMAS ISAKYMA ATSAUKE, O SASKAITAS VISTIEK GAUNU.
NEPRASIDEKITE SU JAIS DEL SAVO ASMENINES RAMYBES

1800 m - 2018m PROGRESAS VEDANTIS I BAUDZIAVA !!!
Sveiki, peržiūrėjome informaciją dėl Jūsų situacijos. Niekada nebuvote įmokėjęs sumos (200€), kurią minite. Ilgą paslaugų naudojimosi laikotarpį nepadengdavote savo skolos ir pusę metų, o kai įmokėdavote tai nepadengdavo Jūsų visos skolos, dėl to skaičiuodavosi Jums delspinigiai. Jūs nesate sumokėjęs iki šios dienos savo skolos. Buvo siunčiami laiškai, primenantys apie skolą, bei registruotas laiškas primenantis apie skolą. Turime gautą informaciją iš Jūsų, kad esate gavęs sąskaitą, tačiau vis tiek jos neapmokėjote. Dėl šios priežasties buvo pradėtas teismo procesas. Teisminių klausimų aptarinėti viešai mes negalime. Jeigu norite gauti detalesnės informacijos prašome susisiekti asmeniškai.
NEDELSK, IR KUO GREICIAU NUTRAUK SUTARTY !!!
NEPRASIDEKITE SU JAIS DEL SAVO ASMENINES RAMYBES

1800 m - 2018m PROGRESAS VEDANTIS I BAUDZIAVA !!!
Mindaugas 2018-04-16 22:12:19
Jooo, pagal komentarus matau, kad kol kas KLI internetas visiskas Š...Kaip tik norejau pasidometi apie ji, nes kaina uz interneta ir televizija ziaurei konkurencinga ir viliojanti.Matosi, kad daug zmoniu apsigavo, dekui uz komentarus.
Sveiki, Mindaugai, pas visas įmones yra atsiliepimų, tačiau stengiamės klientų labui ir geriname kokybę, siekiant patenkinti klientų poreikius. Jeigu nesate įsitikinęs dėl paslaugų galite išbandyti 3 mėnesius už mūsų mažiausią siūlomą kainą. Lauksime Jūsų susisiekiant :)
Agnė 2018-04-12 23:22:22
Nemeluosiu - šiaip jūsų paslaugom skūsdavaus nedažnai. Ir internetas DIENOMIS veikia gerai. Bet paskutiniu metu Jūs turbūt juokaujat? Visi rašo, kad vakarais nėra interneto o jūs atsakot " susisiekit asmeniškai". Nors prisiskambint praktiškai yra neįmanoma. Pagalvokit apie žmones kurie dirba, mokosi, renka informacijas iš interneto. Greit prarasit pusę savo klientų :)
Sveiki, Agne,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Siūlome susisiekti asmeniškai, nes reikia žinoti Jūsų duomenis, o to viešinti nerekomenduojame. Susisiekti galima elektroniniu paštu (kontaktai: http://www.kli.lt/kontaktai/), telefonu paskambinus ne darbo valandomis paspaudus nr. 3 galima palikti balso pranešimą ir Jums bus perskambinta kitą dieną bei galima susisiekti Facebook'e. Ryšio sutrikimų šalinimas dažniausiai d.d. per 24 val. Lauksime susisiekiant su mumis!
Virginija 2018-04-08 18:06:46
Siaubas, ar Jums nereikalingi pastovūs klientai, kurie laiku visada atsiskaito, ištikimi, na o jūs tiesiog šaipotės. Mums reikalingos kokybiškos paslaugos, na o jei jums neišeina...tai nutraukiam sutartį.
Kiek skambinta, retkarčiais ir telefonu pavyksta pakalbet, bet jokios naudos. Laukiu konkretaus atsakymo iki 2018.04.12.
Sveiki, Virginija. Prašome susisiekti su mumis asmeniškai. Susisiekti galite telefonu 8 700 11 333 arba el. paštu (kontaktus rasite čia: http://www.kli.lt/kontaktai/). Šiuo metu negalime Jums padėti, nes nežinome tikslaus adreso, kuriuo tiekiamos paslaugos. Jų viešinti nerekomenduojame dėl šios priežasties lauksime iš Jūsų detalesnės informacijos.
Salia Akmenes 2018-04-05 11:35:34
Baisu vakarais internetas visiskai nebeveikia!!!!
Sveiki, registruokite ryšio sutrikimą telefonu 8 700 11 333 ir padėsime Jums išspręsti iškilusias problemas. Atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos.
Baisu vakarais internetas visiskai nebeveikia!!!!
Vilius 2018-03-23 22:09:43
Dienos metu internetas geras ir pastovus, tačiau vakarais, nuo 20:00 iki 01:00 (laikas ne visada toks, bet panašus), internetas tragedija. Dienos metu matuojant internetą rodo 65~75mb/s, vakarais, nurodytu laiku, 0, 50- 5, 5mb/s. Prisegu nuotrauką. Šiandien pakeičiau naują maršrutizatorių - nepadėjo. Užbėgant už akių pasakysiu, kad greitį matuoju visada tuo pačiu Apple iPhone telefonu, kompiuteris rodo tą patį. Meistrai važiavo kelis kart, sakė viskas gerai,. Važiavo dienos metu...
Sveiki, Viliau,
prašome susisiekti su klientų aptarnavimo skyrium telefonu 8 700 11 333 ir informuoti dėl ryšio sutrikimų Jūsų nurodytomis valandomis bei pateikti kitą reikalingą informaciją. Jūs būsite užregistruotas ir technikai su Jumis susisieks dėl sutrikimų šalinimo. Atsiprašome už nesklandumus.
be interneto 2018-03-20 16:36:05
3 diena be normalaus interneto... skambinta, pranesta,... 100mbit/s internetas...
Sveiki, kadangi pranešėte su Jumis susisieks technikas. Jeigu perkrovėte įrangą, išjungėte parsiuntimo programas, pasitikrinote ar visi laidai yra įkišti į jungtis, bet ryšys nepagerėja, siūlome skambinti iš karto atsiradus ryšio sutrikimams ir nelaukti keletos dienų. Apgailestaujame dėl nesklandumų.
Klientas 2018-03-19 20:09:16
http://www.speedtest.net/result/7153944961.png toks atrodo Kli LT 100Mbit internetas... Ir skambinau, ir rasiau, nieko, px jiems visiems svarbu saskaitas anksciau atsiust, melagiu kontora... apgaudineja klientus...
Sveiki, turint nusiskundimų dėl ryšio sutrikimų skambinkite tel. 8 700 11 333 ir užregistruokite sutrikimą. Su Jumis susisieks technikas ir Jums padės išspręsti iškilusius nesklandumus. Nėra taip, kad nekreipiama dėmesio į klientą, kai jis skambina. Prašome susisiekti, nes neturint Jūsų asmeninės informacijos Jums padėti negalėsime.
Saulius 2018-03-19 21:57:37
"Ir vėl gi atsiuntėte pamatuotą greiti telefonu wi-fi ryšio"' 1.As neturiu telefono su wifi 2.Taigi dar karta, Interneto kabelis pajunktas tiesiogiai i KOMPIUTERIO tinklo plokstes lizda palaikanti 1Gb/s.3.Del '"Vieną ekrano nuotrauką atsiuntėte pamatuotą į kitą ryšio tiekėjo serverį" o KLI tinklo nuotraukoje greitis tiesiog idelus?Na taip gi ten turbut tiek tetruksta iki 1Gb/s.4."įžeidžiantys komentarai" tai jus įžeidžiant klientus savo apgaule.
Gerb. Sauliau, pažymėti ženklai prisegtame faile patvirtina, kad interneto greitis matuotas ne kompiuteryje. O kaip ir minėjau kiti įrenginiai interneto greičio iki 1 Gb/s palaikyti negali. Jūs neatsiuntėte kompiuterio parametrų, kurie nurodytų, kad Jūsų kompiuteris palaiko 1 Gb/s greitį. Jūs galite kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių telefonu 8 700 11 333 ir pateikus duomenis: adresą, kuriuo pajungtos paslaugos, vardą ir pavardę žmogaus, kam sudaryta sutartis, Jums padės išspręsti iškilusius klausimus. Neturint Jūsų informacijos daugiau pakomentuoti negalime.
Saulius 2018-03-16 19:45:15
Interneto kabelis pajunktas tiesiogiai i kompiuterio tinklo lizda palaikanti 1Gb/s.O ka mala KLI atstovai galima paziureti zemiau komentare.Blogiau turbut negali ir buti.Gaila kad sutartis dar ilgam.Vienu zodziu sukciu kontora.
P. Sauliau. Jūs atsiuntėte procesoriaus duomenis, kurie niekaip nesusiję su internetu kompiuteryje. Vieną ekrano nuotrauką atsiuntėte pamatuotą į kitą ryšio tiekėjo serverį. Ir vėl gi atsiuntėte pamatuotą greiti telefonu wi-fi ryšio. Kaip ir minėjau, jis negali priimti 1 Gb/s greičio. Informuojame, kad įžeidžiantys komentarai bus šalinami. Jeigu norite sužinoti kaip patikrini kompiuterio priimamo greičio duomenis bei kitą informaciją susisiekite telefonu 8 700 11 333.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Starflix Vilnius
Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Starflix, tai lyderiaujanti rankų darbo svetainių kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros agentūra, galinti didžiuotis tūkstančiais klientų visame pasaulyje. Mūsų siekis – padėti kiekvienam verslui rasti ekonomiškiausią, individualiai pritaikytą, skaitmeninės rinkodaros sprendimą. Sukurkime Jums naują svetainę...
Navus
Adresas: Birutės g. 8, 316-317, LT-91203 Klaipėda.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Esame novatoriška, į klientą bei jo poreikius orientuotą IT įmonė, teikianti aukščiausios kokybės IT sprendimus verslui. Dirbame Lietuvoje ir Užsienyje, todėl esame sukaupę didelę patirtį kuriant įvairaus sudėtingumo IT projektus. Mūsų profesionalų komandai yra keliami aukščiausi kokybės reikalavimui. Galime...

A. Izgorodinas paliko pramonininkus ir perėjo į "SME Finance"
A. Izgorodinas paliko pramonininkus ir perėjo į "SME Finance" 09-26 09:34
Ekonomistas Aleksandras Izgorodinas palieka Lietuvos pramoninkų konfederaciją ir pereina dirbti į faktoringo bendrovę "SME Finance".
"Amazon" pradeda aktyvią plėtrą fizinių parduotuvių segmente
"Amazon" pradeda aktyvią plėtrą fizinių parduotuvių segmente 09-26 08:17
JAV elektroninės komercijos milžinė "Amazon" iki 2021 m. atidarys 3.000 "Amazon Go" formato parduotuvių. Kol kas tai tik planas, bet jei jį pavyks įgyvendinti, šis interneto žaidėjas taps...
Daugiausiai oro maršrutų krypčių – Hitrou oro uoste
Daugiausiai oro maršrutų krypčių – Hitrou oro uoste 09-26 07:32
Londono Hitrou oro uostas vėl pripažintas geriausias tarptautines jungtis turinčiu oro uostu pasaulyje.

Kai susergate, Jūs..

Skoda