Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Besmegeniai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Besmegeniai

Atsiliepimai apie UAB "Besmegeniai"

Visada pramogos!
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Besmegeniai"

Nesigailiu, kad iš Tele2 perėjau į Besmegenius. Pagaliau naršyti ir žiurėt tv galime be strigimų. Palyginimui pridedu foto Tele2 prieš Besmegeniu interneta.
Niekados nekeisciau, labai geras greitis ir paslaugos itin pigios, naudoju ilgą laikotarpį. Nėra dar buvę kad nuviltu. Labai rekomenduoja visiems.
Gedvile Hibner
2022-11-14 19:31:24 IP h3
Mes esam patenkinti paslaugomis, ypac, siuo, sunkoku finansiniu laikotarpiu kainos ir kokybes santykis labai tenkina. Neteko nusivilti, ypac vakarais ir savaitgaliais jokios srauto perkrovos. Geriausios rekendacijos. Galiu drasiai teigti, kad UAB BESMEGENIAI imone, tai kas yra vadinama KOKYBE.
Sekmes!
Bendradarbiajam daug metu su UAB "Besmegeniai" ir naudojomes teikiamomis interneto bei televizijos paslaugomis. Greitas ir patikimas personalo aptarnavimas, sutarciu sudarymas ir nutraukimas.Gera paslaugu kaina ir kokybe.
Nuosirdziai rekomenduoju.
Paslaugos kokybiškos, rekomenduoju!
Daug metu naudojuosi ju internetu ir televizija ir niekad nenuvyle. Saunuoliai taip ir toliau!!! ????☺️
Antanas Miknius
2022-11-07 22:20:31 IP 1
Labai geras internetas ir televizija uz prieinama kaina. Geri ir paslaugus specialistai. Aciu
Daug metų turiu tiek šios įmonės internetą, tiek TV, tai tikrai labai geros paslaugos.
Veikia viskas gerai, nu bet vakarais, dažniausiai įpač po metų laiko, ar atjungia, ar techninis gedimas būna, aš nežinau, tuoj baigsiu nusivilt šituo internetu ir kuo toliau tuo daugiau kartojasi
Puikus kainos ir kokybes santykis. Labai patenkinta.
Esu patenkinta, rekomenduoju. Paslaugos veikia gerai.
Naudojasi televizijos paslauga, esu patenkinta, tinklelis atnaujinamas naujomis programomis, moku 4 Eur, o matau apie 60 programu
Internetas geras. Mokam apie 10eurų su visu maršrutizatoriu. Interneto sparta iki 1GB/S, patenkinta visa šeimyna
Ne vienerius metus esame Besmegeniu klientai, kartais būna vienokių ar kitokių nesklandumų, tačiau visuomet viskas išsisprendžia greitai ir laiku. Puikūs, mandagūs ir dėmesingi visi iki vieno darbuotojai.
Labai gera patirtis, labai mandagus konsultantų elgesys ir bendravimas. Bei greitas sugebėjimas išspręsti problemas. Smagu, kad taip vertina klientus.
Gyvenu kaime nuosavam name, įsivedžiau Besmegeniu internetą ir televiziją gal prieš pora metų ir viskas puikiai traukia, dirba, jokių problemų nėra, esu patenkinta ir visiems rekomenduoju išbandyti Besmegeniu paslaugas nes ir kainos labai geros.
Viskas gerai veikia, jei kas ir nutinka, paskambinus visada atsakoma, ir stengiasi sutvarkyti, per kuo trumpesni laiką.
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gedimų aptarnavimo skyriui už greitą interneto gedimo sutvarkymą, kompetenciją ir kultūringą aptarnavimą.
Sveiki, ieškodama internete reikiamos info noriu išreikšti savo gerą atsiliepimą apie Jūsų įmonės paslaugas. Jau kelinti metai naudojuosi UAB Besmegeniai paslaugomis. Gyvenu Plungės mieste. Nors prieš kelis metus gavę pasiūlymą truputį abejojone, bet laikas įrodė, kad tai patikimas interneto ir TV paslaugų tiekėjas. Neturime jokių didesnių nusiskundimų. Tikimės ir toliau bendradarbiauti. Ačiū
Naudojuosi keletą metų internetu, dabar užsisakiau ir atsisukančią televiziją. Viskas tinka ir patinka. Aptarnavimas malonus.
Naudojamės jau 1.5metu viskas veikia puikiai. Ir kolektyvas malonus.
Naudojuosi jau 3 metai esu labai patenkinta. Rekomenduoju ????
Naudojuosi paslaugomis, esu labai patenkintas TV aplikacija.
Internetu naudojamės jau puse metų, viskas veikia puikiai, aptarnavimas malonus. Rekomenduojam :)
Naudojuos internetu visai neseniai, tačiau kokybę esu visiškai patenkintas. Viskas veikia be priekaištų ir neriboja srauto vakarais. Žiauriai džiaugiusi pasirinkes besmegenius
Pats prasčiausias internetas. Jei tik turite galimybę rinkitės kitą tiekėją
Regina 2022-08-29 14:21:11
Naudoju internetą jau metus laiko, internetas geras, per metus laiko nebuvo nei vieno sutrikimo. Rekomenduoju.
Jūs turbūt juokaujat...per mėnesį kokie trys gedimai visuomet...gaila, nėra pasirinkimo, bėgčiau kuo toliau nuo tokių besmegenių
Danutė Petrošienė
2022-08-23 16:45:54 IP 1arvdgj7
Paslaugos kokybe esu patenkinta.
Tačiau turiu keletą pastabų :
1. Nesuprantu, kodėl išaugo kaina, kuri net nebuvo derina su manim, nors dalis kanalų dėl suprantamų priežasčių, pašalinta, t. y. sutartinis paketas žymiai sumažėjo.
2. Jeigu pakpildete naujais kanalais, mano supratimu, turėjote individualiai informuoti ir bent padėti juos surasti, nes esu iš tų klientų, kurie savo jėgomis to padaryti negali.
3. Labai nepatenkinta sutrikusio ryšio atstatymu.
Pirma, nurodytu telefonu niekada niekas neatsiliepia ir neperskambina. Blogiausia tai, kad visiškai neaišku kada jis bus atstatytas.
Siūlyčiau bent telefonu informuoti apie laikinus ryšio sutrikimus iš anksto.
Klientams, kurie naudoja internetą nuotoliniam darbui tai tikra katastrofa.
P. S. Suprantu, kad negaliu įtakoti Jūsų pasirinkimo keisti įmonės pavadinimo, tačiau, švelniai tariant, šokiravo naujasis pavadinimas Besmegeniai. Nenutuokiu kokią idėją turėjo jo autorius, tačiau daugeliui tai tikrai buvo nemaloni staigmena. Tiesa sakant, jei reiktų naujai sudaryti sutartį, tikrai nesirinkciau įmonės tokiu absurdišku pavadinimu.
Bet, matyt, jums geriau žinoti. Klientui svarbiausia paslaugos kokybė

Būčiau labai dėkinga, jei atkreiptumete dėmesį į mano pastabas ir siūlymus.

Pagarbiai, Danutė Petrosiene
Naudojuos internetu jau kurį laiką ir tikrai nesiskundžiu. Geriausias kainos ir kokybės santykis. Greitis superinis. Neseniai perėjau is Tele2 bevielio. Skirtumas kaip diena ir naktis. Klientų aptarnavimas tikrai geresnis nei konkurentų. Rekomenduoju
Tragedija per 4 dienas nesugeba sutvarkyti interneto.uzsisakem 1gbs plana dar nepakeite televizijos neimanoma paziuret kai greitis download 20mbs...
Jau seniai naudojamės, buvo viskas be priekaištų, į gedimus reaguodavo greitai. Tačiau dabar neveikia internetas ir televizija jau 4 dienas ir tiesiog informuojama, kad gedimas šalinimas, tik kaži kokiu būdu? Liepia laukti kol susisieks techninis skyrius, paprašius tiesioginių kontaktų niekas neduoda. Dabartiniais laikais tokie gedimai turi būti šalinami daug operatyviau. Ir kas mokės už neteikiamas paslaugas?
Puikus internetas, niekas nestringa, o ką jau kalbėt apie atsukama televizija. Rekomenduoju
Pats baisiausias internetas. Neveikia kelias paras, prisišaukti neimanoma.
Viskas veikia gerai ismanioji televizija labai patinka jog galima ilga tarpa atsisukti, interneto veikimas irgi geras....
Super aptarnavimas, geros paslaugos bei ju kokybe, viskas veikia kaip ir turetu veikti esu patenkintas!
Pasijungiau internetą prieš tris mėnesius, neturiu jokių priekaištų, veikia stabiliai
Esam labai patenkinti internetu, vyras zaidzia online ir niekas nestringa!
Senais laikais budavo siokiu tokiu gedimu dabar veikia viskas be priekaistu. Sekmes
Gera kaina ir kokybė, daug Hd kanalų matau, niekad nekeisiu tiekėjo
Nuostabus darbuotojai, labai mandagiai bendravo, televizija rodo PUIKIAI!
Labai greitas internetas
Labai esu patenkinta gaunamomis paslaugomis
Jau kelis metus naudojuosi paslaugomis. Džiaugiuosi mažomis kainomis už paslaugas. Puikus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju!
Naudojuosi daug metų internetu ir televizija. Dabar uzsisakiau atsisukančią TV - esu labai patenkinta ir paslaugų kokybe ir aptarnavimu.
Naudojuosi internetu keleta metu, viskas veikia gerai.
Interneto ryšys geras, puiki paslaugų kaina.
Kodėl 1gb/s planas pc prijunktas laidu, tinklo plokštė 10/100/1000, per speedtest niekad nepakyla auksciau 100mb/s?
Pasižiurėkit į geru atsiliepimų datas ir laikus ir suprasit kad kažkas gauna pinigus už parašytus gerus atsiliepimus.Kas 5 minutes komentara parašo kitokiais vardais...įvedimo medžiagų kainos 10kart brangesnės nei kitose parduotuvėse....viena kaina sako o saskaitoi dviguba kaina atsiunčia
Visas problemas išsprendžia operatyviai. Vieni geriausių tiekėjų, kurie gali pasiūlyti paslaugas Kėdainių raj.

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Berklis
SEO mokymai (SEO akademija)

Adresas: Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis naujos kartos televizijos, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto žalio šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo startinio 200 Mb/s iki...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Švitrigailos g. 11K-109, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Saugumo rizikų mažinimas 2023 metais: debesijai teks kertinis vaidmuo
Saugumo rizikų mažinimas 2023 metais: debesijai teks kertinis vaidmuo
Besibaigiantys 2022 metai nepagailėjo saugumo iššūkių tiek stambioms įmonėms, tiek smulkiam ir vidutiniam verslui (SVV), dar sykį paskatindami ieškoti sprendimų informacijos saugumui didinti...
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Pastaruoju metu ženkliai išaugus energijos išteklių kainoms, vis daugiau organizacijų skiria itin didelį dėmesį energijos vartojimo efektyvumo didinimui. Tai leidžia ne tik kontroliuoti ir mažinti...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Google 97,60 -1,23%