Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Besmegeniai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Besmegeniai

Atsiliepimai apie UAB "Besmegeniai"

Visada pramogos!
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Besmegeniai"

Man patinka paslaugų kainos, lengvai valdoma televizija, greitas internetas, o ir darbuotojai mandagūs. Esu patenkinta!
Mano patirtis leidžia teigti, jog įmonės Besmegeniai paslaugų ir kainų santykis Mažeikiuose geriausias.
Mums patinka besmegeniai. Smagu lipdyti žiemą. O "Besmegenių" įmonė šauni. Perėjom iš Inito. Viskas liuks. Malonūs PPOC. Šaunūs technikai.Visada padės, pakonsultuos.
Su tokiu prastu poziuriu i klienta dar nebuvau susidures. Bandziau uzsisakyti interneta ir televizija Klaipedos rajone (sviesolaidis pravestas), norejau praktiskai max paketo, bet tik trecia diena uz tai atsakinga vadybininke sugebejo su manim susisiekti ir aptarti salygas, o kai paprasiau, kad su manim susisiektu darbuotojai atsakingi uz ivedima, nes dienomis namie nebunu ir tokius dalykus reikia planuoti gerokai is anksto, tai prasdejo pazadai kad “ryt tai tikrai” ir “ryt garantuotai” ir tai ne kaskart sugebedavo atskambinti. Kadangi tam buvau gaves savaite atostogu, tai esu visiskai nusivyles tokiu poziuriu i klienta. NEREKOMENDUOJU, nes senajam paslaugos tiekejui buvau praneses, kad planuoju nutraukti sutarti, o su tokiu besmegeniu poziuriu galima likti be nieko.
Sveiki, kadangi buvau daug metų "Init" klientė, o po to "Init" sumąstė savo klientus perduoti "Besmegeniams" ir tada prasidėjo.. Jūsų telefonu prisiskambinti neįmanoma, amžinai operatorės užimtos, ir po to niekas neperskambina, nors pasako, kad perskambins.. kaip reikia užregistruoti gedimą, dėl kurio net negali prisiskambinti. Esu labai nepatenkinta.. dažnai nebūna interneto...
UAB "Besmegeniai"
2021-09-08 09:22:59 IP 1arvd8tk
Maksym 2021-09-05 21:40:52
Vasario menesi pasirasem sutarti su besmegeniais. Jau puse metu nieko nera padaryta. Uzmokejom pinigus - sviesoladinio interneto kaip nebuvo - taip ir nera. Venkit sita kontora.
P. Maksym, atsiprašome, kad darbai nevyksta taip greitai, kaip norėtume - darbų derinimo terminai priklauso ne tik nuo mūsų, bet ir nuo valstybinių ir ne tik institucijų. Prašome susisiekti su mumis tel. 870011333.
Norėčiau padėkoti Besmegenių darbuotojams, už tiksliai ir aiškiai suteiktą išsamią informaciją apie paslaugas ir jų kainas, operatyviai pajungtą internetą ir televiziją. Linkiu įmonei UAB Besmegeniai gyvuoti kuo ilgiau.
Super televizija ir internetas, viskas tobula ir džiaugiuosi kad yra tokia įmoné, kainos geriausios Mažeikių mieste. Rekomenduoju!
Pasijungus UAB Besmegenių internetą, pagerėjo interneto kokybė taip pat internetas tapo spartesnis. Džiaugiuosi, kad už tokią gerą kainą interneto kokybę tokia pat gera.
Perėjom, iš Init įmonės, labai nerimavom, dėl paslaugų, prisikaitę blogų komentarų, bet bereikalo nerimavom, internetas puikus, jau beveik kelis mėnesius naudojamės jokių sutrikimų, aptarnavimas puikus. Tikrai rekomenduoju Besmegenių paslaugas.
Naudojuosi paslaugomis apie metus laiko, buvo keleta kartu nesklandumu, bet operatyviai pasalino gedima, tad nusiskundimu neturiu, gera kaina uz gera kokybe.
Greitas internetas, patogi televizija, kainos geros
Greitas ir kokybiškas internetas.
Internetas veikia sklandžiai
Internetas veikia puikiai, trikdžiai pašalinami greitai
Mažeikiuose nuo Liepos 1 d. besmegeniams perėmus init, prasidėjo vargai. Stengsiuosi teisiniais būdais nutraukti sutartį nemokant netesybų.Ofise sėdinčios vadybininkės teisiškai neišprususios, neigia akivaizdžiai nevykdomus sutarties punktus.
Internetas per šviesolaidį puikus, planas gigabitinis. Per wifi iki 300mbs, per laidą 800+mbs. Televiziją rodo raiškiai. Vietovė - Dituvos sodai.
Intenetas ir televizija veikia puikiai. Ačiū Besmegeniams :)
Loreta Bergmanienė
2021-07-19 18:09:25 IP 2i24u3cj
Malonus aptarnavimas, esu patenkinta paslaugomis, rekomenduoju
Dziaugiuosi siuo tiekeju, paslaugos veikia tvarkingai
Rekomenduoju, puikiai veikiantis internetas
Labai rekomenduoju sia imone, jau daug metu naudojuosi, veikia tvarkingai
Greitas ir kokybiškas internetas.
Gera kokybė, puikus aptarnavimas. Sėkmės!
Kol kas interneto ryšys puikus. Sėkmės ir toliau siekti 100%
Priimtinos kainos, puiki paslaugų kokybė. Meistriukai labai mandagūs. Tikrai rekomenduoju!
Labai dziaugiuosi tvarkingai veikianciu internetu. Visiems rekomenduoju pasirinkti si tiekeja
Greitas internetas, kainos žymiai mažesnės, nei kitų tiekėjų. Esu labai patenkintas!
Niekam nerekomenduoju. Turiu karčia patirtį su jais. Atsiprašau už isireskima tai sudo gabalai
Edmundas Rapalas
2021-07-08 16:32:25 IP 2ju3ksti
Nuo liepos 1 dienos pervedė iš Inet į Besmegenius. Nuo tada prasidėjo košmarai. Interneto pastoviai tai yra, tai nėra. Keletą kartų buvau nuvykęs į Besmegenių įmonę Mažeikiuse norėdamas atsisakyti jų paslaugų, bet gana nemandagios moterytės man paaiškino, kad negaliu atsisakyti, nes su Inet sutartis baigiasi tik kitų metų balandį. Kadangi interneto pastoviai neturiu paklausiau kaip turėsiu mokėti, paaiškino jeigu per parą internetą turiu nors pora valandų reikės mokėti visą sumą. Aš nenoriu gadinti nuotaikos nei sau nei kitiems, tik nutraukite sutartį kurios nesu sudaręs.
Kol netapo "Besmegeniai"buvo kaip ir geriau. Dabar paslauga šiaip sau, striginėja ryšys į skambučius jokios reakcijos. Trys mėn. laukiau pasiūlymo sutarties pratęsimui. Po dviejų mėn. pasibaigus ankstesniai sutarčiai gavau pasiūlymą :) 15 EUR vietoj buvusiu 9 EUR..Atsisakius paslaugų reikalauja 30 EUR įrangos demontavimo mokestį. Vienu žodžių kosmosas, šiais laikais galima rasti alternatyvą. NEREKOMENDUOJU
Kokybiškos nebrangios paslaugos, malonus personalas. Rekomenduoju!
Paslaugomis naudojuosi kelis metus. Viskas veikia puikiai, jei būna trikdžių, tai ištaisoma operatyviai. Esu patenkinta paslaugomis, kaina. Rekomenduoju visiems!
Greitas internetas, TV kanalų daugiau nei reikia. Veikia be trikdžių. Rekomenduoju!
Mano draugas irgi pasijugė internetą 1 gigabaitą bet deje liko tik 100 megabaitų Šviesolaidžio nėra, bet jiems matomai nesvarbu.Gal klijentas nebesusigaudys ir viskas bus gerai.Apie technines sąlygas čia manau nebėra ką ir kalbėti, mes jiems jos tisiog nežinomas dalykas
Koduotu kanalo transliavimo problemos. Digineja kas 30 sek o ponai jau penktas menuo problemos nebeiveikia.Jau kantrybe baigiasi o ir galo dar nematyti
Puikus personalas ir puiki įmonė"BESMEGENIAI"
Operatyviai ir sklandziai atlikti darbai, mandagus darbuotojai. Greitas internetas
Geras aptarnavimas, puikios kainos! Rekomenduoju!
Darbu atliko greitai, viskas veikia, rekomenduoju!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
a*******i.baigesi sutartis dar 2 mėn. Į priekį reikia sumokėti. Ir be to kad nusiima antena nuo stogo dar 30e.damoketi reikia. NŪ NEVELTUJ BESMEGENIAI
Puiki atsisukanti televizija, bei internetas.
Daiva Girdeniene
2021-04-27 14:27:45 IP 2ju3kusp
Puikus personalo bendravimas su klientais
Puikus internetas, geras aptarnavimas. Kainos tiesiog imk ir naudokis!
Danutė Visockienė
2021-04-25 17:31:39 IP 5f4sof6j
Jau keletą metų tėvai naudojasi jūsų televizija, patenkinti ir kaina, ir kokybe, ir kultūringu aptarnavimu. Ačiū jums, kad esate.
Puikus internetas ir televizija!
Vardenis Pavardenis
2021-04-10 08:57:06 IP 55pc5d6v
Pasijungiau prieš mėn. Super atsisukanti TV.
Besmegeniai geras ir puikus pasirinkimas

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%