Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Besmegeniai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Besmegeniai

Atsiliepimai apie UAB "Besmegeniai"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Besmegeniai"

Apie skaitmenine televizija parasykite ar kas kokiu nusiskundimu esate tureje
Roberta 2020-12-14 11:34:29
Puikus internetas! Trikdžiai sutvarkomi greit
Dvi paras nera interneto. Va tau ir greitis...
Puikus ir greitas internetas.
Puikus internetas. Greitas aptarnavimas.
Greitas internetas. Geras aptarnavimas
Veikia puikiai, rekomenduoju. Televizijoje daug kanalų, internetas be trikdžių
Turiu interneta ir man patinka :)
!!!!! Labai blogas internetas, dažnai stringa, dingsta priskambinti neįmanoma, po pusdieni nerodo televizijos, interneto nėra, o saskaitos jau mėnesio galui atsiūstos, tikrai nerekomenduoju ir kita karta nesirinkčiau!!!!
Televizija rodo gerai. Daug puikiu kanalu. Tik uz besmegenius
Labai geras internetas, naudojuosi metus, puikiai viskas veikia. Patariu rinktis si tiekeja !!!
Tik už besmegenis!!!
Naudojuosi paslaugomis virs metu laiko, esu patenkintas tiekiamomis paslaugomis, kartais buna problemu, bet susisiekus viskas greit issprendziama.
Labai geros kokybiskos paslaugos uz maza kaina rekomenduoju!
Puikiai, greitai ir išsamiai pakonsultavo visais iškilusiais klausymais. Esu labai dėkinga. Jūsu paslaugomis nauduojuosi jau seniai! Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju. Viekšniai.
Puikus internetas ir televizija, veikia be priekaištų :)
Profai. Žino ką daro ir daro tai gerai.
Aciu uz puiku servisa!
Puikus internetas! Trikdžiai sutvarkomi greit
Gyvename Kėdainiuose žiūrime televizija, vaikai viska žiūri per telefonus - puikiai viskas veikia (du televizoriai, du pc) ir niekas nestringa.
Labai patenkintas kokybe.
Geras, greitas internetas. Malonus aptarnavimas.
Naudojuosi daug metų. Esu patenkintas paslaugų kokybe.
Puikus internetas.
Viskas gerai su tais besmegeniais, tik kartais būna, kad pastringa internetas (naudojuos belaidžiu), bet manau būna ir kitur tas pats.
Internetas tikrai labai pagerėjo ir tikrai nustebino televizija - gera, kokybiška, didelis pasirinkimas kanalu - niekuo nesiskiria nuo home 3 ar telia. Internetas pagerėjo, kai moksleiviai pradėjo mokintis nuotuoliniu budu.
Nesuprantu kas kam stringa. Vaikai mokosi nuotoliniu iš namu - tai jokiu trukdžiu! Gyvename Mažeikuose daugiabutyje.
Tenkina tiek atsisukanti televizija ir puikus kanalu asortentas, tiek ir internetas. O kaina už viska tik 9, 46€. Geriau nebūna!!!
Ilgametė vartotoja esu, puikūs operatoriai ir meistrai, internetas ir televizija veikia puikiai
UAB "Besmegeniai"
2020-12-07 14:06:36 IP 1arvd8tk
Edvinas 2020-12-07 12:02:54
Nu š*** krūva konkreti atsiprašant, ištisai pradėjo dinginėt internetas BŪNENT tada kai vyksta darbas/pamokos nuotoliniu būdu. Dingo viena dieną, kitą, nu ir dabar jau kokį šeštą kartą taip. Tvarkykitės besmegeniai :)
Sveiki, p. Edvinai. Atsiprašome už nesklandumus. Susisieksime su Jumis, kad išspręstumėme problemas. Gražios dienos!
Jūratė Milašiene
2020-12-04 06:59:23 IP 2ju3l0to
Niekam nerekomenduoju šių TV ir interneto tiekėjų. Nesugeba teikti kokybiškų paslaugų, Tv ir inernetas nuolat trūkinėja arba visai nėra, už gedimus išstato padidintas sąskaitas, nors gedimai tai pačios įstaigos bėda..kuo toliau, tuo situacija blogeja.
neturiu nusiskindimu nei internetu, nei televizija naudojuos atsisukancia
Skambinus dėl ryšio sutrikimo negaunu jokio atsako, o vaikui reikia mokytis nuotoliniu būdu. Apmaudu, kad atlaidžiai žiūrite į savo darbą.
Interneto kokybe nekokia.Pastoviai strigineja.Skambinom visa savaite niekas neatvyksta.Jei pradeda lyti isvis interneto nebera.NEREKOMENDUOJU, venkit!
Viskas tinka ir patinka, esu patenkinta ir kaina ir kokybe
Paslaugos geros, aptarnavimas puikus. Kainos tenkina.
Turiu interneta ir atsisukancia tv, nusiskundimu neturiu :)
Atejau paskaityti
2020-11-16 18:44:46 IP 65eej9ra
Modesta 2019-11-20 18:33:38
Cha cha, ta pati pastebejau
Bent ip pasikeistu.. apgailetina.. 8 tk ipas.. nejaugi geru atsiliepimu nera?
Vartoju jau ilga. Rekomenduoju atsisukance TV
Gyvenu toliau nuo miesto. Bet internetas veikia puikiai, nekilo problemu, net prastu oru!
Interneto ir televizijos paslaugos kokybiškos. Sugedus mano pačios maršrutizatoriui, išsinuomojau Besmegenių siūlomą, kartu pagerėjo ir interneto greitis. Esu patenkinta paslaugom.
Kokynbiškos paslaugos tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu.
Man patinka įmonės UAB "Besmegeniai" teikiamos paslaugos, esu jų klientas jau 8metus. Malonus aptarnavimas, geras kainos ir kokybės santykis.
Esu patenkinta teikiamomis paslaugomis, internetas veikia puikiai, TV daug kanalų +HD, kaina nedidelė, aptarnavimas geras. Rekomenduoju.
Man patinka
Naudoju si interneta ilgai. Veikia puikej. Reikes isbandyt ir atsisukancia TV.
10 balu!
Naudojuosi jau daugiau, nei 15 metų. Viskas tinka ir patinka. Esu labai patenkintas
Gintarė Švažienė
2020-10-16 23:25:46 IP 5f4so8be
Geras internetas, rekomenduoju
Geras, pigus internetas iki 1gb/s, rekomenduoju
rekomenduoju

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
BSS IT
BSS ERP

Adresas: V. Krėvės pr. 26A-1, LT-50412 Kaunas.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; automatizavimas, automatika; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB BSS IT - verslo informacinių sistemų kūrėjai. Mūsų sukurta BSS ERP verslo valdymo sistema apima šias sritis - Dokumentų valdymas - Buhalterinė apskaita - Personalas valdymas - Prekybos valdymas - Nekilnojamo turto valdymas Dokumentų valdymo sistema skirta centralizuotai kaupti visus įmonės sukuriamus bei...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių 01-16 18:44
Vokietijoje nuo koronaviruso jau paskiepyta daugiau kaip milijonas žmonių, o Ispanijos vyriausybė žada iki vasaros paskiepyti didelę dalį šalies gyventojų.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%