Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Besmegeniai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Besmegeniai

Atsiliepimai apie UAB "Besmegeniai"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Besmegeniai"

Paskatintas artimųjų užsisakiau internetą ir televiziją ir tikrai nesigailiu. Nesuprantu kodėl iki šiol už tas pačias paslaugas (internetą ir išmaniąją televiziją) mokėjau beveik dvigubai daugiau. Kėdainiuose darbuotojai labai malonūs ir operatyvūs. Ačiū, nusiskundimų neturiu, tikiuosi taip bus ir toliau.
L.geras internetas Plungeje, taip pastrigimu buna, bet ne daugiau karta i sav ir max keliom minutem. Palyginus su vezliska Telia tai internetas greitas kaip Supermenas.Esu labai patenkinta realiai, o kam neveikia susitvarkykite routerius teisingai is pradziu.
Internetu ir televizija naudojuosi jau ilgą laiką Kėdainiuose ir esu tikrai patenkintas įmonės teikiamomis paslaugomis. Atsižvelgiant į kokybę ir kainą, tai geriausias pasirinkimas mūsų mieste. Rekomenduoju.
Noriu sužinoti kodėl nebeliko TV 1000 kanalų ir kodėl neveilia YOUTUBE
Laba diena, kreipiuosi i direktoriu, nes kitu vdarbuotoju tikriausiai nera, kadangi neimanoma susisiekti, Siaubingai butu geda uzsiimti tokiu darbu, kurio nesugebate atlikti, o pinigus griebiate dviem saujom. Kur siandiena jusu stebuklinga televizija? Visa diena stringa, uz ka pagaliau mokami pinigai? Kiekviena menesi tvarkingai moku, jokiu skolu. Uz ka? Ir labai kabutese protinga sutartis - jei nori atsisakyti jusu siaubingu paslaugu dar turi susimoketi. Ziauru. Visiems sakau ir sakysiu, kad jokiais budais neuzsisakinetu tokios prastos televizijos. Laukiu pasalinimo gedimo ir kuo greiciau
Jau trečia savaitė negalima užregistruot gedimo. (visos konsultantės užimtos, spauskite 1ir mes susisieksime) taip kol kas ir tebelaukiu
Negaliu apsakyti kokia pikta esu del interneto turiu daug problemu, beveik kiekviena savaitgali neveikia internetas, ir maziausiai dar pora dienu vidury savaites, jusu neatsakingumas mane veda iskantrybes, sake, kad pakeitet siustuva tik neaisku is kokio siukslyno ji radot, nes dar blogiau veikia, jau daugiau nei seserius metus naudojuos bet vis blogiau ir blogiau, kogero reiks daryti isvadas!!!!!
Laba diena, ponas direktoriau, prašau, neplatinti reklaminių lankstinukų. jūs nesugebaye aptarnauti savo senų abonentų Esame labai nepatenkinti jūsų vadovaujamos įmonės darbu. Dažnai stringa tv programos. Nuo kovo 12 d dingus tv programoms, susisiekti su jūsų duotais tel nepavyko nė vieną dieną skambinau n kartų, deja sąžiningai iš jūsų darbuotojų dirba tik auto atsakiklis. įdomu už ką mokamas atlyginimas nedirbantiems darbuotojams, jų atlyginimas yra įskaičiuojamas į mūsų abonentinį mokestį. Prisiskambinti pavyko tik kovo 16 d.Kaip kompensuosite žalą, kai nesuteikėt galimybe už "PASLAUGAS", bei moralinę žalą. Kodėl yra slepiamas vadovo tel nr. kas čia per įslaptinimas, su prezidentu galima susisiekt deja su ponu UAB Besmegeniai susisiekt ne. Patikėkit, dar to nėra buvę, kad būtų įslaptintas direktoriaus tel nr..
Abonentinį mokestį moku sąžiningai, šiuo abonentu naudojasi vos vaikštanti 85 m močiūtė, negerbiate savo klijentų, gerbkite ponai nors save. Aonentas randasi S Daukanto 33 - 22, Telšiai.
laukiame žalos atlyginimo.
O iš savo pusės, tikrai patarčiau nesinaudoti jūsų paslaugomis., su kuo teko bendrauti, tikrai labai nepataria jūsų.
Vienas geresnių pasirinkimų (interneto sparta) Kurmaičių km. Mažeikių rajone, TAČIAU tamsioji pusė yra ta, jog tas pats IP adresas yra priskiriamas, spėju, pusei miesto ar net visam. Todėl kažkuris vienas iš turinčių šį IP adresą ir gavęs užblokavimą kokioje programoje ar svetainėje apriboja pasiekiamumą tos svetaines/programos ar pnš. visiem likusiems žmonėms turinčius tą patį IP adresą. Vien dėl šito dalyko esu baisiai pasišlykštėjęs.
Turim daug problemu su sios imones paslaugom. Bet kaip sakant - patys kalti - nepaskaitem atsiliepimu ir isipareigojom metams. Situacija tokia bloga, kad rasem skundus, prasymus nutraukti sutarti - gali nutraukti, bet susimokek netesybas. Vadybininkai slapstosi nekelia telefonu, administratores nelabai ka gali ir padeti kai vakarais televizija strigineja - uzregistruoja ir GAL kas nors susisiekia po keletos dienu. Paskambina diena ir sako 'kaip dabar rodo?', sakau: 'mes darbe, neziurim tv'. Vakarais pragaras prie TV, internetas strigineja ne tas zodis. Vaikam zaidimams net neisnesa. Neisivaizduoju kaip siais laikais taip gali buti, bet YRA.. Laikykites kuo toliau, zmones, is sirdies sakau!
Kėdainių skyriuje dirbančioms mergaitėms reikėtų pasimokyti bendrauti su klientais, nes pastoviai nieko nežino ir visada pakeltas tonas...Graudu, kad įmonė nemato kaip darbuotojai bendrauja....Aš jau nekalbu apie tai, kad jei gedimas gali skambinti nors ir varpais, retai kada kas atsiliepia.....
Labai pikta kai visą dieną nėra interneto ir neįmanoma dasiskambinti nes visą dieną užimta.....
Tai kokybė šiaip sau.....
Nusiskundimų neturiu kokybe ir teikiamomis paslaugomis esu patenkintas gedimai šalinami operatyviai siūlai ir jums naudotis šios firmos teikiamomis paslaugomis
Internetu naudojuosi gana senai. Problemų kaip ir nebuvo. Televizijos kokybė tenkina turi labai daug gerų kanalų. Kainos ir kokybės santykis labai geras. Nesirinkčiau nieko kito.
Kaip matot iš nuotraukos, kurią pridedu - pas mane interneto greitis gan didelis. Esu iš Telšių.
Telšių gyventojas
2020-02-08 20:34:32 IP 2ju3kr1h
Pats blogiausias interneto tiekėjas... užsisakiau TV ir internetą 80 MB/s, bet turiu max geriausiomis salygomis 20mb/s
O apie TV tikrai sąžiningai niekam Telšiuose nerekomenduoju, nebent norite kiekviena vakarą skambinti ir skųstis, kad TV neina ir interneto nėra... bet deja niekam jūsų skambučiai nerūpi, net nebejuokinga.
Televiziją turiu jau du metus, viskas veikia gerai. Rekomenduoju.
Televizija ir internetas veikia gerai, kartais pasitaiko trumpalaikiu trkdžiu, bet visumoje esu patenkinta paslaugomis.
Interneto ir televizijos paslaugomis naudojuosi apie 7 metus bute ir jau virš metų name. Kažkokių didelių nusiskundimų nėra, aišku yra buvę ir dingimų, ir tv trūkinėjimų, tačiau ne tiek, kad reikėtų keisti dėl to tiekėją, o be to, sakyčiau tikrai operatyviai sutvarko. Kainos ir kokybės santykis tikrai geras. Kėdainiuose darbuotojams kompetencijos netrūksta, viską labai aiškiai ir konkrečiai paaiškina, ką ir kaip pasidaryti patiems, kad dėl kiekvieno menkniekio nereikėtų skambinėti.
esu klientas jau kazkur apie 15 metu buvo visko su internetu ir strikdavo ir prapuldavo nutariau uzsisakyti televizija puiku akcija ivede jau pazystamas vaikinukas parode papasakojo kas kaip ka tiesa be sutarties 3 men pabandymui TV viskas tvarkoje tuos 3 men ziuriu per youtuba kinus skaitau laikrascius per telika ziuriu tv programas nu liuks ir kazkur grudzio pradzioje pradejo strigineti TV negana to i youtuba ieiti neimanoma laikrasciu neina skaityti dabar sausio men ateina gerokai padidejusi saskaita skambinu aiskintis pasirodo lapkricio men baigesi tie trys bandomieji men jie manes neatsiklausia transliuoja toliau kokybe jau aprasyta pries tai tik kaina uzkelta gerai isiaiskinom viska padarem sutarty iskilo man tas klausimas o kaip su youtubu sako cia neina ziureti mes netransliuojame sakau tris men ejo dabar neina nuejo mergike pasiklausti neina sako ten kazko reikia nu myke myke aiskino kazka taip ir nesupratau nu reziume ta kad klienta prisiviliojo o toliau atkiso spyga tiesa tv vel nestrigineja
Pats blogiausias internetas koki kada esu turejes pirmi metai buvo pasaka prasidejo antri treti metai kosmarasa priskambint neįmanoma direktorius skambučius peredrasuoja sako kafd gedimą per 24valandas turi sutvarkyti sutvarko per 3 dienas ir saskaitos kosmosas 23 €27€ nzn uz ka moka mokėti jiem reikia niekam tikę darbuotojai nk nesaiskina paklausiu kur kokisbiskos paslaugos pasakau ksd taip neturi būti sąžiningai sumokame įsiskolinimų neturime bei kokisbisku paslaugų ne lašo tikrai ziuarei piktas esu bet nebereikalo
internetas ir tv veikia nepriekaistingai! rekomeduoju
paslaugosmis naudojames metus laiko, nusiskundimu neturejome.
Geros kainos ir kokybes santykis.
Viskas gerai. Esu patenkintas.
Naudojuosi paslaugomis apie metus laiko, buvo keleta kartu nesklandumu, bet operatyviai pasalino gedima, tad nusiskundimu neturiu, gera kaina uz gera kokybe.
Jau baisesnio interneto tikriausiai nebuna...
strigo visada, tikrai niekam nerekomenduočiau...
Tie geri atsiliepai tikriausiai ju pačiu prirašyti nes visiska nesamone tas internetas...
tikrai žmonės bėkit juo Besmegeniu kuo toliau, neveltui toks pavadinimas ju :D
Esu išbandęs beveik visus interneto tiekėjus ir su visai yra buvę visko. Aš vertinu realiai, jei noriu geros ar mažos kainos, tai ir nesitikiu, kad viskas bus puiku. Ne viskas priklauso ir nuo interneto tiekėjo, kokį tu naudoji maršrutizatoriu ar rimto gamintojo, ar neaiškios firmos už kelius €. Aišku tą informaciją ir turi suteikti interneto tiekėjas. Paskutiniu metu naudojuosi, Besmegenių internetu. Kol turėjau seną maršrutizatoriu tikrai strigo, tačiau atvažiavę technikai viską išaiškino įsigijau tinkamą ir nuo tos dienos jokių bėdų nebeliko. Šiai dienai tikrai esu patenkintas jų teikiamomis paslaugomis.
Galima prasyt kazkokios kompensacijos, kai nera interneto?as moku uz interneta menesini mokesti, bet per menesi i jusu istaiga skambint turiu3-4kartus..jau pavargom nervintis del jusu interneto kokybes. internetas man darbo irankis
Savaitgali neturejau interneto, paskambinau pirmadieni, patikrino sako susisieks su jumis technikas.Neuzilgo paskambino pats technikas, sako atvykstu, pasakau, kad siuo metu as esu darbe, sako tai kam skambinat, tai as dar likau kalta, taisyklese yra parasyta, kad registruoti per 24h, iskoliojo jog nepersiskaiciusi ju taisykliu jiems skambinu.Trecias vakaras busiu be interneto
P.S Kėdainiuose tokie dirba.
Esu ilgametis klientas. Būta visko su šia įmonė. Bet visi sutrikimai/gedimai būdavo sutvarkyti. Tad nusiskundimų kaip ir nėra.
Prisigalvojo visokiu irangos nuomos, prieziuros mokesciu ir gaunasi moketi vien uz interneta 17 euru. baisu. Begti kuo toliau.
Internetu ir televizija naudojames jau tris menesius, nusiskundimu neturime. Personalas greitai ir maloniai aptarnavo.
Ar niekam nepasirode keista, kaip per paskutini menesi vien geri atsiliepimai ir visi to paties braizo? :D su labai detalia savigyra: pravede sviesolaidi, taiko akcijas, esu patenkintas jau 10 metu.. sedejo zmogus sau minkstai fotely ir jam po 10 metu topteljo mintis - davai einu i rekvizitai.lt ir pasirasysiu kaip viskas zjbs man jau 10 metu pas besmegenius, internetas eina kai daina, niekas nestrigineja netrukineja, akcijos byra per krastus, darbuotojai nors prie zaisdos dek :DD as ateinu cia karta i savaite paskaityti kaip jiems dar sekasi ir vis negaliu patiketi.. nu tikrai jie turi parako :)) pirmyn xebra! uzsisakykit!
Internetas veikia kuo puikiausiai. Niekad nera striges, dinges. Graziu jums ateinanciu svenciu...
UAB "Besmegeniai"
2019-12-13 14:52:57 IP 1arvd8tk
Edvinas 2019-12-13 01:30:45
Visiška tragedija, kiekvieną diena nuo 00:00 iki 03:00 dinginėja internetas
Edvinai, jei turite nusiskundimų dėl paslaugų kokybės prašome kuo skubiau juos registruoti telefonu 870011333, MS privačia žinute ar pranešimų lange svetainėje.
Visiška tragedija, kiekvieną diena nuo 00:00 iki 03:00 dinginėja internetas
Tai ce žmonės rašo gerus komentarus nes labai džiaugiasi kli paslaugomis? :D hm.. Pas mane jis buvo apie 10 metu. Buvo visko ir šilto ir šalto, bet labiausiai įstrigo kokie buvo ne kompetentingi darbuotojai. Visi visada surūgę, ir neduok dieve ateisi su problemom tai dar ir apsauks, aceit ilgai laukęs dar palauksi :D o ta moteris kur prie įėjimo sėdėdavo ir šnekėdavo su rusiškų akcentu tai man asmeniškai tokia atgrasi, kad net kartais atejas susimokėti už paslaugas stengdavaus pas ją neiti.
Naudojuosi sios įmones paslaugomis jau 3 metai esu patenkinta. Jai kokia beda ji buna greitai ir operatyvei sutvarkyta. Esu labai patenkinta ir tikrai nekeisiu i joki kita.
Internetas, kuris visada veikia greitai. Aciu, kad paklojote sviesolaidi.
Naudojuosi seniai, geras ir pigus internetas. Visada akcijos atrakcijos. Veikia gerai, kartais ir tai labai retai pasitaiko trumpu trikdziu, bet kuriam tiekejui ju nepasitaiko? TV taip pat naudoju - be priekaistu. Turiu ir TV aplikacija telefone- labai patogu. Rekomenduoju
Neseniai naudojuosi jusu paslaugomis ir esu patenkintas kainos ir kokybes santykiu. Aptarnavimas greitas ir kokybiskas, personalo darbuotojai malonus.
Netrinkit blogų komentarų
2019-12-05 14:51:58 IP 2i582nk0
Pats blogiausias internetas koks tik begali būti. Niekam nerekomenduoju. Ir netrinkit blogų komentarų. Prisirašot patys sau gerų komentarų kiekvieną dieną, o blogus trinat.
Pigus, greitas, geras internetas. Visada pritaiko akcijas ir parenka geriausia kaina.
Geras internetas per 3 metus praktiskai trigdziu nebuvo
Geras internetas
Man Besmegeniai patinka. Nekeisčiau jų ne už ką. Įmonė matosi, kad turi parako
Patikima imone Besmegeniai.lt Naudojuosi internetu, KTV ir IPTV viskas veikia bepriekaistu. Darbuotojai malonus kiek teko bendrauti.Nusiskundimu neturiu
Naudojuosi paslaugomis jau 6 metus.Jokiu priekaistu.Intenetas greitas ir stabilus.Sulyciau pabandyti pasijungti Besmegeniai.lt paslaugas
Aleksandra Vaiciene
2019-11-27 18:17:14 IP 1arvdclu
JAU DAUG METU NAUDOJUOSI BEMEGENIAI.LT PASLAUGOMIS.JOKIU PRIEKAISTU. GEDIMU NERA BUVE.VEIKIA BEJOKIU TRUGDZIU.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%