Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kompiuterapija, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kompiuterapija

Atsiliepimai apie Kompiuterapija, MB

Kompiuterinių sistemų kūrimas ir pardavimas

Pakeisk savo sistemą
Parašyk savo nuomonę apie Kompiuterapija, MB

Labai profesonali konsultacija, puikiai atsizvelgta i kliento pageidavimus, tinkamai parinkta kokybiska ir isvaizdi (kas labai svarbu paaugliui) preke!
Paslauga likau patenkintas.
Labai greitas, mandagus ir geras aptarnavimas, atsako į visus tavo užduotus klausimus ir kitą. Kompiuteris labai patiko, veikia puikiai ir gražus. Tikrai rekomenduočiau
Puiki komanda visada atsako į rūpimus klausimus susijusius su bet kokią smulkmena apie kompiuterį
Labai šaunu, kad viskas vyko sklandžiai. Suderinom 2 kompiuterių sukomplektavimą bei pristatymą, viskas vyko labai sklandžiai bei greitai, kompiuterius turime bei esame labai patenkinti jais... Bet kada pasiskambinus gauname patarimų. Rekomenduoju visiems.
Kompiuteri komplektavo pagal poreikius, puikiai pakonsultavo. Veikia labai tyliai ir greitai. Vaizdo korta ne nauja, bet apie tai buvau informuotas. Puikus ir mandagus aptarnavimas. Dziugu, kad yra tokiu imoniu.
Labai geras ir greitas aptarnavimas. Kompiuteris veikia puikiai ir dar su maža kaina :).
Puikus bei profesionalus aptarnavimas. Geras kokybės bei kainos santykis. Rekomenduoju šį pardavėją. Tikrai nenusivilsite.
10 Balų
Gera kumonikacija ir dar geresnė kaina, niekur tokios nerasi + labai greitai atvežė.
Pirkau stalini kompiuteri veikia be jokiu problemu viskas labai puiku, džiaugiuosi jūsu darbu.
Kompiuteris veikia puikiai! Malonu turėti reikalų su savo srities profesionalais :)
Kompiuteris vizualiai yra gražus tamsios spalvos kompaktiškas neužimantis daug vietos, lengvas, nuo paviršių patogiai nusivalo dulkės. Surinkimo kokybė verta aukščiausio balo. Malonus bendravimas atsako į visus iškilusius klausimus. Techniškai kompiuteris labai greitas pateisina visus lūkeščius. Už kokybę kaina tikrai žema verta dėmesio. Surinkimas bei pristatymas greiti. Esu labai patenkintas šiuo kompiuteriu. :)
Tikrai patikima pavarduotuve, suzinoti apie preke ar klausti apie ja viska galima. Tuo paciu greitas ir malonus aptarnavimas, jokiu nesklandumu neteko tureti nei su pardavejais nei su paciu kompiuteriu. Rekomenduoju!
Puikiai. Kai pirkau, tai nepatiko kai kurios dalys, tai žmogus perrinko ir padarė taip, kad tiktų. Kainos ir kokybės santykis nerealiai geras. Pats PC irgi veikia be priekaištų - nekaista, nestringa. Rekomenduoju.
Ignas Skripkauskas
2020-06-22 11:22:11 IP 2h8594t1
Greitas, geras aptarnavimas. Pakeitė komplektaciją pagal prašymą, viską sustatė į vietas ir sureguliavo. Naudojuosi ir jokių problemų.
Laidai sutvarkyti ir gražiai sutvarkyti, nuotraukoje mano pačio pridėta todėl netvarkinga.
Rekomenduoju visiems, kurie nori galingoir gero stacionaro, adekvačia kaina.
Greitai ir tvarkingai surinko kompiuterį, nusiskundimų neturiu.
Kiek teko pačiam susidurti su jais tai patys geriausi atsiliepimai, kompas puikiai veikia. Manau kad sekantį taip pat pas juos rinksiuosi. 10/10
Pirkau kompiuteri issimoketinai, viskas veikia puikiai, kaina gundanti, daug pigiau nei kitose imonese. Aptarnavimas malonus, kolektyvas saunus, i visus klausimus atsako. Rekomenduoju!
Padejo apsispresti, ka rinktis. Pakonsultavo, surinko, cable management 10/10, dalys kokybiskos. Nepasitaike jokio broko. Kompiuteris veikia stabiliai ir greitai
Už pastangas man rašyti nieko nereikia, nes aš nieko nesistengiu, tiesiog rašau visų nuomonę ir faktus, kurią galite rasti ir patys grupėse, komentaruose, nuotraukose iš savo surinktų "Super PC".

Už žinias rašo man 2. Tai kurie mano argumentai neteisingi? Apie GPU minerius, kurie kasa BTC su GPU ir sukasi ant 60 procentų apkrovų pagal tave? Juokas pro ašaras, kitaip nepavadinsi.

O kaip dėl tavo purvinų teiginių, kad pervesti man kelis eurus į tavo sąskaitą, kad davei man "savo pamokėlių"? Tyla ir ramybė?

O iš kur žinai, kad reikalų su manim neturėjai? Sakai dėl to nediskutuosi čia daugiau, bet jau pats pirmas atsakymas buvo diskusija, nuo kurios dabar bėgi, nes viešai primelavai tiek, kad truputį padai svyla? Patikėk manim, nesu nei konkurentas, nei iš tolo nieko panašaus, tiesiog jau nusibodo visas šitas cirkas su "kelis mėn naudotomis GTX1060, 1070, 1080" ir t.t., kurios pagal tave buvo naudotos "kelis mėn" ant "60% apkrovų". Išleistos jos buvo prieš 4 metus, naudotos ir drožtos be perstojimo mining riguose, kuriuos puikiai perki už centus, nes ant tiek sudrožtų dalių nei vieno nedomina, bet puikiai dedi juos į kompus, skelbi, kad jie nauji ir nenaudoti, užsimeti gerus antkainius ir apgaudinėji visus iš eilės. Verslas nuo nulio :-)

Sėkmės toliau meluojant ir siūlant pervesti kelis eurus į tavo sąskaitą, žemiau pult turbūt neįmanoma
Nu va ir išlindo visas šio žmogaus gražumas. FAKTAI APIE KURIUOS JIS EILINĮ KARTĄ MELUOJA:

1. žmogau, kokius dar bitkoinus su vaizdo plokštėm? Niekas šimtą metų nekasa BTC su vaizdo plokštėm, ką tu čia šneki žmogau? Visiška nekompetencija, jų net neįmanoma iškasti su vaizdo plokštėm jau daugybę metų, visiškas melas ir nusišnekėjimas

2. Mininant GPU veikia tik ant 60%?? Kas čia per kliedesiai, žmogau tu buvai minerį įjungęs ir matei, kad visada be perstojimo yra tik max 100proc apkrovos be jokių išimčių?? Čia koks mineris ima 60% GPU usage, gal gali parašyti? Ai pala, gal tavo BTC vaizdo plokščių mineris?

3. Kurioje vietoje vaizdo plokštės kokybiškos kai jos drožiamos visą parą be sustojimo ant max max 100proc apkrovų, stovi rige šalia viena kitos ir temperatūros visada stovi virš savo standartinių apie 90 laipsnių!!

4. Bitcoin traukinys nuvažiavo 2017 metais, o tavo vaizdo plokštės tik kelis mėn naudotos, tai tipo žmogus rinkosi rigą va nesenai 2020 metais pagal tave, kai pats sakai kad minint tavo BTC jau senai neapsimoka?? Tu pats jauti kaip čia nusišneki meluodamas visiem, kad tavo gtx 1070 mažai naudotos kelis mėnesius, kai jos baigtos leisti prieš daugiau nei 2 metus?? Nu viskas melas ką ir daro puikiai šį įmonė

5. Čia tu taip kalbi su zmonem? Siūlai pervesti kelis eurus į tavo purvina sąskaitą, už tavo melagystes ir apgaudinėjima? Kur ten pas tave parašyta, kad GPU naudotos is po miningo? Slepi tai kol neateina kalba apie tai. Kitos dalys naujos?? Tai iš rigu nupirktus ramus, psu ir t.t. nededi į PC, jo? Tu gal nebejuokauk, kiek atsiliepimų kad pilna naudotų dalių, o surinkimo kokybė, tai kabantys laidai visur ir voratinkliai tiek priekyje tiek gale, pasižiūrėk savo surinktų PC foto intike, ne vienas žmogus gale ir priekyje rodė tavo kokybe.

Žmonės patys įsitikinkite, kas kalba tiesa, kieno mineriai dirba ant 60proc, kasa btc su GPU, prašo kelis eurus pervedineti, na visiškas pravalas, apie ką visi ir kalba
Nepatariu, naudoja naudotas dalis, visos GPU iš mining, su iskepusiom termopastom, naudoti procikai, jokiu garantiju kad viskas veiks, na jei norite iš metu metus veikusių, iškepusiu vaizdo kortų gauti PC, tai galit pirkti. Facebooke reklamuoja kažkokias panas, naujas komandos narys, žmogau niekam neįdomu tas tavo komandos narys, na matosi vaikai dar, priperka meslo naudoto iš po miningo, užsimeta antkainius dvigubus ir biznį varo. tokia ir kontora, tokia ir visų nuomone internete

Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100%
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100% 08-09 19:35
Baltarusijoje vykstant prezidento rinkimams, prie daugumos balsavimo punktų Minske nusidriekė didžiulės eilės, o kai kuriuose jų rinkėjų aktyvumas jau viršijo 100%, skelbia Baltarusijos opozicinis...
Atskleidė, kiek Rusijoje mokama COVID-19 vakcinos bandymuose dalyvaujantiems savanoriams 08-09 19:14
Savanoriams, kurie dalyvavo klinikiniuose vakcinos nuo koroanaviruso tyrimuose, bus sumokėta po 100.000 RUB, tai maždaug 1.150 Eur. Tai spaudos konferencijoje atskleidė viena iš savanorių Ana...
Sveikatai kenkia ir mikrobai, ir vadovai
Sveikatai kenkia ir mikrobai, ir vadovai 08-09 19:13
Moksliniai tyrimai rodo, kad biuruose dirbančiųjų sveikatą labiausiai žaloja klaviatūra, biuro kėdės, viršvalandžiai ir vadovai.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%