Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kompiuterapija, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kompiuterapija

Atsiliepimai apie Kompiuterapija, MB

Kompiuterinių sistemų kūrimas ir pardavimas

Pakeisk savo sistemą
Parašyk savo nuomonę apie Kompiuterapija, MB

Tik geriausi atsiliepimai! Puikus, greitas aptarnavimas. Nuostabus kolektyvas. Pagal norus greitai sukomplektavo kompiuterį, viskas sklandžiai ir kokybiškai. Didelis ačiū dar kartą!
Paslaugūs ir operatyvūs!Greitai ir aiškiai suteikė visą reikalingą informaciją, operatyviai pagelbėjo susidūrus su problemomis.Linkiu išlaikyti gerą vardą ir ateityje;)
Ačiū OCPC komandai už konkurso dovanas!
Labai rekomenduoju! Greitas, operatyvus ir malonus aptarnavimas, prekę pristatė kitą dieną. Būtinai apsilankysime čia dar kartą! Sėkmės
Puikus aptarnavimas. Greitas pristatymas. Kainos ir kokybės santykis nuostabus. Rekomenduoju!
Jokūbas Stasiulis
2021-03-16 14:00:31 IP 2i242ak0
Labai geras komiuteris! Pirkau žaidimų kompiuteri tai žaidimai 10/10!
Organizacija ir profesionalumas! Vertinu šią komandą. Tikiu, palaikau ir garantuoju, kad savo darbą atliks greitai, patikimai ir kokybiškai. Ačiū Jums ir visai jūsų komandai už puikų greitą aptarnavimą ir konsultaciją. Linkiu Jums tuoliau tobulėti būti profesionaliausiais ir patikimiausiais.
Rugile Rutkauskaite
2021-01-28 13:29:16 IP 2e7r442v
Retas atvejis kada rasau kazkokius atsiliepimus, bet sikart negalejau susilaikyti
Puikus aptarnavimas, labai atsižvelgiama į visus pageidavimus ir norus, kainos ir kokybės santykis nuostabus. Visiems rekomenduoju!!
Tikri profesionalai, greiti, konkretūs ir lankstūs. Rinkausi kompiuterį, neturiu priekaištų. Aptarnavimas draugiškas. Tikrai rekomenduoju!
Puikus aprarnavimas, suteikiama reikiama konsultacija, labai greitas pristatymas. Kompiuteriu esame labai patenkinti.
Aptarnavimas, kokio nesitikėjau! Greitai supratome vienas kitą. Lankstus, kantrus geranoriškas bendravimas su nieko neišmanančia apie kompiuterius mama- privedė prie geriausio rezultato! Kas supranta-sakė, kad pataikyta į dešimtuką kainos ir kokybės santykiu
Labai fainas kolektyvas, labai geras kokybės ir kainos santykis. Tikrai rekomenduoju apsilankyti
Labai gerai atlieka savo darba. Kokybiškai ir greitai surenka kompus. Visa laika pataria.
Kokybiškas surinkimas, aptarnavimas, darbuotojai aiškiai nusimano kompiuterių surinkime ir komplektavime.
Dalyvavau konkurse ir laimejau.Sunku buvo patiket, bet galiausiai patikejau kai gavau ;)
Aptarnavo kokybiškai ir greitai. Pagal mano pageidavimus su komplektavo kokybišką buildą už gerą kainą. Esu patenkintas tiek paslaugų kokybe, tiek bendravimu.
Jonas Andriuškevičius
2020-11-23 19:07:03 IP 2e7r3oam
Puiki vieta ieškamtiem kompiuterio. Padėjo rast kompromisa siauram biudžete. PC sudėtas ne betkaip, negailėta laiko tvarkingai sudėti, nepataupė ant daliu, kuriu kiti pardavejai taupo, taip issaugant gera kompiuterio kokybe.
Puiki komanda, gerai ir greitai padarytas darbas! ;)
Nesveikai rekomenduojiu!!! Tokio malonaus aptarnavimo dar niekur nesutikau. rekomanduojiu tikrai nenusivilsit
Esu be galo patenkintas pirkiniu! Daug laiko teko ieskoti, kas gali sudeti tinkama kompiuteri tiek darbui, tiek zaidimams. OCPC puikiai atliko savo darba, likau patenkintas.
Super kolektyvas, greitas siuntimas, padeda betkokiu iškilusiu klausimu ir pataria geriausią variantą. Rekomenduoju!
Nusiunčiau nuoroda į norimą produktą Skytech parduotuvėje, padarė už tą pačią kainą ir dar įdėjo geresnį maitinimo bloką, pakonsultavo, parinko reikiamus priedus. Užsakymą įvykdė per 1d.d., kai Skytech iš Vilniaus į Kauną atvežti PC pažadėjo per 5d.d. Rekomenduoju.
Retai kada norisi rasyti atsiliepima apie parduota preke ar paslauga, bet sitas kartas isskirtinis.
OCPC komanda 100% pateisino lukescius. Dave daug patarimu, padejo sukomplektuoti kompiuteri nuo a iki z.
Pats esu daznai neapsisprendziantis ko noriu, bet ju profesionalumas ir suteikta informacija padejo man apsispresti galutiniam pc buildui. Aciu dar karta.
Labai džiaugiuosi nusipirktu kompiuteriu, kainos geros, o kokybė puiki, rekomenduoju.
Tikrai paslaugi įmonė. Pasiūlo gerus biudžetinius kompiuterius.
Ocpc komanda parenka ir aiškiai paaiškina ką galima gauti už savo turimą biudžetą ir mano manymu parenka optimaliausią sprendimą kainos ir kokybės santykiu. Malonus bendravimas, savo užsakymą gavau jau kitą dieną! Sekmės darbuose!
Pagal turimą biudžetą pasiūlo ir greitai surenka kompiuterį. Neiškilo jokių nesklandumų.
Puikiai surinko kompiuteri, likau patenkintas.
Puiki komanda, nieko apie techniką nesuprantančiam žmogui padėjo išsirinkti patį tinkamiausią kompiuterį darbui! Labai patiko parinkto produkto kainos ir kokybės santykis. REKOMENDUOJU!
Likau patenkintas buildu už puikią kainą
Gerai surinktas kompiuteris už padorią kainą, gauti naudingi patarimai. Rekomenduoju.
Pirkau iš čia kompiuterį labai malonūs darbuotojai, jei kas nors neaišku pataria, greitas kompiuterio pristatymas, surinko gerą kompiuterį už nedidelę kainą.
Ieskau kompiuterio tiek zaidimams tiek darbui, susisiekus su OCPC kolektyvu pasiule idealu varianta uz gera kaina, lyginant su kitomis imonemis. Esu patenkintas pirkiniu ir apsilankysiu cia dar ne viena ir ne du kartus! 5*
Labai profesonali konsultacija, puikiai atsizvelgta i kliento pageidavimus, tinkamai parinkta kokybiska ir isvaizdi (kas labai svarbu paaugliui) preke!
Paslauga likau patenkintas.
Labai greitas, mandagus ir geras aptarnavimas, atsako į visus tavo užduotus klausimus ir kitą. Kompiuteris labai patiko, veikia puikiai ir gražus. Tikrai rekomenduočiau
Puiki komanda visada atsako į rūpimus klausimus susijusius su bet kokią smulkmena apie kompiuterį
Labai šaunu, kad viskas vyko sklandžiai. Suderinom 2 kompiuterių sukomplektavimą bei pristatymą, viskas vyko labai sklandžiai bei greitai, kompiuterius turime bei esame labai patenkinti jais... Bet kada pasiskambinus gauname patarimų. Rekomenduoju visiems.
Kompiuteri komplektavo pagal poreikius, puikiai pakonsultavo. Veikia labai tyliai ir greitai. Vaizdo korta ne nauja, bet apie tai buvau informuotas. Puikus ir mandagus aptarnavimas. Dziugu, kad yra tokiu imoniu.
Labai geras ir greitas aptarnavimas. Kompiuteris veikia puikiai ir dar su maža kaina :).
Puikus bei profesionalus aptarnavimas. Geras kokybės bei kainos santykis. Rekomenduoju šį pardavėją. Tikrai nenusivilsite.
10 Balų
Gera kumonikacija ir dar geresnė kaina, niekur tokios nerasi + labai greitai atvežė.
Pirkau stalini kompiuteri veikia be jokiu problemu viskas labai puiku, džiaugiuosi jūsu darbu.
Kompiuteris veikia puikiai! Malonu turėti reikalų su savo srities profesionalais :)
Kompiuteris vizualiai yra gražus tamsios spalvos kompaktiškas neužimantis daug vietos, lengvas, nuo paviršių patogiai nusivalo dulkės. Surinkimo kokybė verta aukščiausio balo. Malonus bendravimas atsako į visus iškilusius klausimus. Techniškai kompiuteris labai greitas pateisina visus lūkeščius. Už kokybę kaina tikrai žema verta dėmesio. Surinkimas bei pristatymas greiti. Esu labai patenkintas šiuo kompiuteriu. :)
Tikrai patikima pavarduotuve, suzinoti apie preke ar klausti apie ja viska galima. Tuo paciu greitas ir malonus aptarnavimas, jokiu nesklandumu neteko tureti nei su pardavejais nei su paciu kompiuteriu. Rekomenduoju!
Puikiai. Kai pirkau, tai nepatiko kai kurios dalys, tai žmogus perrinko ir padarė taip, kad tiktų. Kainos ir kokybės santykis nerealiai geras. Pats PC irgi veikia be priekaištų - nekaista, nestringa. Rekomenduoju.
Ignas Skripkauskas
2020-06-22 11:22:11 IP 2h8594t1
Greitas, geras aptarnavimas. Pakeitė komplektaciją pagal prašymą, viską sustatė į vietas ir sureguliavo. Naudojuosi ir jokių problemų.
Laidai sutvarkyti ir gražiai sutvarkyti, nuotraukoje mano pačio pridėta todėl netvarkinga.
Rekomenduoju visiems, kurie nori galingoir gero stacionaro, adekvačia kaina.

Kuršių marias užteršusi "Grigeo Klaipėda" atsakomybę prisiima, investuos į aplinkosaugą 07-26 15:49
"Grigeo Klaipėda" atstovai su Aplinkos ministru aptarė praėjusios savaitės incidentą, kai iš įmonės nuotekos pateko į Kuršių marias, bei galimą bendradarbiavimą gerinant aplinkosaugos situaciją...
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas 07-26 15:33
Per 300.000 savarankiškai dirbančiųjų gavo "Sodros" priminimus apie prievolę vėl mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas kas mėnesį. Tai padariusieji iki paskutinės mėnesio dienos ir...
Metalo apdirbimo "Oetiker Lietuva" mažina darbuotojų skaičių
Metalo apdirbimo "Oetiker Lietuva" mažina darbuotojų skaičių 07-26 15:22
Druskininkuose registruota užsienio kapitalo autodetalių gamybos bendrovė "Oetiker Lietuva" atleidžia 24 darbuotojus. Apie tai įmonė informavo Užimtumo tarnybą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%