Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kompiuterapija, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kompiuterapija

Atsiliepimai apie Kompiuterapija, MB

Parašyk savo nuomonę apie Kompiuterapija, MB

Viskas labai greitai, ir nepriekaistingai, tobula.
Pasakiau suma, sudare setupa pagal mano norus!
Labai geranoriška, atsakinga ir rūpestinga komanda. Kompiuteris buvo labai greitai surinktas ir greitai pristatytas. Likome labai patenkinti. Kitą kartą būtinai vėl čia sugrįšime ir kitiems rekomenduosime!
Likau labai patenkintas, kaina ir žinoma kompiuteriu kas yra svarbiausia. Pati parduotuvė labai jauki ir personalas turi gera humoro jausma, siulau ir kitiems čia apsilankyti !!!:)
Esu labai patenkintas žmonių darbų. Dėl kompiuterio surinkimo komunikavome ir net vakarais. Tikrai žmonės stengiasi dėl savo klientų ir kokybės. REKOMENDUOJU????
Su šiuo kolektyvu reikalų turiu jau du metus, davė patarimus, sutvėrė žvėrį kurio norėjau, antrą kartą kreipiausi su vaizdo kortos upgreidu, problemų taip pat nebuvo, paslaugūs, malonūs, savo srities specai, rekomenduoju!
Greitai ir profesionaliai atliktas darbas! Draugiškas, padedantis kolektyvas. Padės jums ir išrinks jums tinkantį variantą. Nesitikėjau taip greitai gauti kompiuterį (Darbo trukmė ~1-2 d. d.). Tikrai viskas atlikta puikiai, įgyvendinti kliento norai, ir kainos nėra kosminės! Visu 100% rekomenduoju!
Labai džiaugiuos, kad pasirinkau šią įmonę kompiuterio pirkimui. Personalas labai malonus, paslaugus ir profesionalus. Prekė buvo supakuota ir išsiųsta labai greitai, nors užsakinėjome šventinėmis dienomis. Labai rekomenduoju pirkti kompiuterinę įrangą būtent iš šitos įmonės!!
Rekomenduoju! Puikus aptarnavimas, geros kainos ir viską padaro greitai. Turbūt geriausi. 10/10
Geras aptarnavimas, padėjo išsirinkti monitoriu ir padarė akcija :)
Renaldas Barzdaitis
2022-06-28 18:41:23 IP 65hihubd
Likau nustebęs šios įmonės dosnumu. Užsisakiau kompiuterį, kad sutvertų, truputį ilgiau užtruko, kad gautų visas dalis, tai vietoj to, kad reiktų ilgiau laukt, tai davė pakaitinį kompiuterį, kad galėčiau naudotis ir žaist kol sutvers manąjį. Labai rekomenduoju šią parduotuvę, klientų aptarnavimas tikrai išskirtinis. Ačiū OCPC.
Zygimantas
2022-06-02 11:25:12
Greitai atliko darbus, parekomendavo ir atsizvelge y mano norus ir lukescius, kompiuterį surinko ir atsiunte per 24 val
Puiki įmonė, profesionalūs patarimai, geros kainos :) būtinai kreipsiuos vėl :) realiai ir parduotuvė puiki parinko super kompą ir pramogų zona, puiki atmosfera sukurta, teko išsinuomot pažaist su draugais :)
Stengsiuosi trumpai, nes su šia įmonę turėjau ilgą procesą LIKAU LABAI PATENKINTAS !!!!!!!!
Reikėjo atsinaujinti kompiuterį ir su OCPC pagalba aš tai padariau. Esu iš pajūrio tad į Kauną buvo sunku nuvykti, tad viską derinome telefonu ir elektroniniu paštu. Derinome savaitę laiko kol radome patį geriausia variantą kuris tiktu man. Tad radę variantą jie pradėjo procesą rinkti kompiuterį. Dėl logistines padėties jie negavo detalės bet iškarto skambino ir pranešė, tad jie seka kiekvieną žingsnį ir praneša jei kažkas ne taip su komponentais. Galų gale gavosi situacija tokia kad teko atvykti į Kauną tačiau nespėjau į darbo valandas nes norėjau pamatyti kaip vyksta procesas tačiau paskambinęs po darbo valandų labai maloniai atsiliepė ir paaiškino situacija. Galų gale surinkę kompiuterį atvažiavau į Kauną jo pasiimti (nes sutapo laikai) parsivežęs labai džiaugiausi, tačiau kitą dieną nutiko problema paskambinęs į OCPC kalbėdami telefonu ar kitomis platformomis jie padėjo spręsti problemą tačiau išsiaiškinom kad brokuota detalė, todėl reikėjo vežti kompiuterį atgal nors neturėjau tokios galimybės tad jie išsprendė šią problemą su transportavimu. Sutvarkė problemą ir atsiuntė kompiuterį atgal.
Tad mano rekomendacijos 11/10 nes pagal taip kaip jie rūpinasi klientais ir kaip aptarnauja yra pasaka. Jei kas paklaustu kur pirkti kompiuterį ar susirinkti iš atskirų komponentų tai siūlyčiau tik OCPC!
Turėjau lūkestį susirinkti padorų kompiuterį ir šį lūkestį OCPC išpildė su kaupu, mane pilnai tenkino tiek terminai, tiek surinkimo kokybė. Kadangi turėjau aiškią viziją, man susiderinti poreikius išties buvo labai paprasta, patiko įmonės savininko požiūris į klientus, su juo bendravome viso projekto eigoje nuo derinimo pradžios iki kompiuterio pastatymo mano darbo vietoje. Iškilę iššūkiai ir klausimai buvo sprendžiami operatyviai, į mano poreikius atsižvelgiant kartais ir po darbo valandų, visą projekto eigą buvo jaučiamas rūpestingumas ir nuoširdumas. Tiek emociją, tiek galutinį produktą vertinu puikiai. Nuoširdžiausisos rekomendacijos :)
Puiki komanda. Tikrai labai kantri ir nebandanti prakiški brangesnės prekės, o įsiklauso į lūkesčius ir nuoširdžiai padeda, pataria. Pata kompiuteris surinktas puikiai! Labai patenkintas ir visiems sakau kad jeigu rinktis kompą, tai pas juos drąsiai. Ir kainos geros ????
Kaip žmogui, kuris visą gyvenimą turėjo tik nešiojamuosius kompiuterius, šuolis nuo nešiojamo iki stacionaraus buvo didelis ir netgi baisus. Šie darbuotojai man nepaprastai padėjo, viską paaiškino, pasiūlė, pakonsultavo, mielai padėjo ir po prekių pristatymo (kompiuterį patį sudėjo, viskas gražu, puiku). Tikrai labai siūlau pasinaudoti jų paslaugomis jeigu kyla abejonių renkantis naują kompiuterį, jį upgradinant, nesvarbu, ar tu naujokas ar veteranas šioje srityje - viskas tikrai kokybiška, puiku, greita. Dar kartą dėkoju jiems! :)
Tik geriausi atsiliepimai, labai malonus bendravimas, patarimai.. Esam labai patenkinti šita ymone. Rekomenduoju..
Super. Kilus nesklandumams viskas ištaisyta jų sąskaitą. Pirksiu visada tik čia dabar.
Jau trecias PC, ir grisim dar:) jei susiduriam su sunkumais viska issprendzia ir padeda. Puiki imone ir linkejimai Arnoldui! Rekomenduoju!
Puikiausias aptarnavimas, patare, padejo issirinkti tinkamiausia varianta, atsiuntimas ivyko labai greitai!! Susidures su keliomis problemomis gavau skambuti tapacia sekunde, labai puikiai ir gerai isaiskino ka daryti ir kaip, sutvarke problema labai greitai!! Tikrai patariu sia imone rinktis, norint nusipirkti puiku kompiuteri!! Aciu jums dar karteli!!
Puiki komanda, patarė, parodė, pasiūlė įvairius mane dominančius variantus. Dirba operatyviai, labai malonu bendrauti su kolektyvu net nelabai nusimanančiam. Tik geriausi atsiliepimai, viskas super!
Labai gerai! Kompiuteris buvo pristatytas per numatyta laikotarpi. po uzsakymo turejau kelis klausimus del pacio kompiuterio, susirasem, pasitarem. Viskas buvo atsakyta labai greit.

Pats kompiuteris buvo supakuotas saugiai ir tikrai gerai - gavau ir tiesiog plug and play!
Labai geras aptarnavimas, puiki pagalba, geros kainos. Tikrai rekomenduoju cia pirkti kompiuteri. Ocpc net iraso windows ir kelias programas kurios tieisog palengvina viska. Tai atrodo kaip smulkmena bet tikrai matos kad nuosirdziai viska daro. 10/10
Malačiai,

Pagal norus surinko dalį kompo, nes kaikurias detales turėjau savo.
Surinko, susidėjau savo detales. Buvo keletas klausimų, bet telefonu padėjo. Žodžiu super. Rekomenduoju
Puikus kolektyvas, greitai atsako į klausimus ir visados padeda. Labai greitai dirbantis, bei labai greitas pristatymas. Gautas puikus kompiuteris, ačiū jūms.
Esu labai laimingas ocpc darbu, parašiau jiems kad reikia kompiuterio iki tam tikro biudžeto, išsakiau kokie mano lūkeščiai ir kas norėčiau kad įeitų į kompiuterį, jie tuoipat sudare kelis variantus, ir atsiunte juos man. Sumokėjas pinigus tikėjausi kad reiks laukt iki keliu savaičiu kol jis bus surinktas ir pristatytas, bet kai už keliu dienų paskambino kurjeris likau nustebes tokiu greitu darbu ir pristatymu
Great service from top to bottom. Quick responses and very helpful from the start. I dont know much about computers and they were very patient to help me get everything I need including changes during the time of the order. Very fast service and the computer works great. Would recommend there service and hard work for anyone from any level of costumer. Very knowledgeable.
Also gave me a free fan for my setup which was very appreciated.
Rekomenduoju! Šauni komanda. Išsamiai ir aiškiai pateikia informaciją. Su entuziazmu atsakinėjo į visus mus dominančius klausimus. Greitas pristatymas. Puikiai atlieka savo darbą.
Tik geriausi atsiliepimai! Puikus, greitas aptarnavimas. Nuostabus kolektyvas. Pagal norus greitai sukomplektavo kompiuterį, viskas sklandžiai ir kokybiškai. Didelis ačiū dar kartą!
Paslaugūs ir operatyvūs!Greitai ir aiškiai suteikė visą reikalingą informaciją, operatyviai pagelbėjo susidūrus su problemomis.Linkiu išlaikyti gerą vardą ir ateityje;)
Ačiū OCPC komandai už konkurso dovanas!
Labai rekomenduoju! Greitas, operatyvus ir malonus aptarnavimas, prekę pristatė kitą dieną. Būtinai apsilankysime čia dar kartą! Sėkmės
Puikus aptarnavimas. Greitas pristatymas. Kainos ir kokybės santykis nuostabus. Rekomenduoju!
Jokūbas Stasiulis
2021-03-16 14:00:31 IP 2i242ak0
Labai geras komiuteris! Pirkau žaidimų kompiuteri tai žaidimai 10/10!
Organizacija ir profesionalumas! Vertinu šią komandą. Tikiu, palaikau ir garantuoju, kad savo darbą atliks greitai, patikimai ir kokybiškai. Ačiū Jums ir visai jūsų komandai už puikų greitą aptarnavimą ir konsultaciją. Linkiu Jums tuoliau tobulėti būti profesionaliausiais ir patikimiausiais.
Rugile Rutkauskaite
2021-01-28 13:29:16 IP 2e7r442v
Retas atvejis kada rasau kazkokius atsiliepimus, bet sikart negalejau susilaikyti
Puikus aptarnavimas, labai atsižvelgiama į visus pageidavimus ir norus, kainos ir kokybės santykis nuostabus. Visiems rekomenduoju!!
Tikri profesionalai, greiti, konkretūs ir lankstūs. Rinkausi kompiuterį, neturiu priekaištų. Aptarnavimas draugiškas. Tikrai rekomenduoju!
Puikus aprarnavimas, suteikiama reikiama konsultacija, labai greitas pristatymas. Kompiuteriu esame labai patenkinti.
Aptarnavimas, kokio nesitikėjau! Greitai supratome vienas kitą. Lankstus, kantrus geranoriškas bendravimas su nieko neišmanančia apie kompiuterius mama- privedė prie geriausio rezultato! Kas supranta-sakė, kad pataikyta į dešimtuką kainos ir kokybės santykiu
Labai fainas kolektyvas, labai geras kokybės ir kainos santykis. Tikrai rekomenduoju apsilankyti
Labai gerai atlieka savo darba. Kokybiškai ir greitai surenka kompus. Visa laika pataria.
Kokybiškas surinkimas, aptarnavimas, darbuotojai aiškiai nusimano kompiuterių surinkime ir komplektavime.
Dalyvavau konkurse ir laimejau.Sunku buvo patiket, bet galiausiai patikejau kai gavau ;)
Aptarnavo kokybiškai ir greitai. Pagal mano pageidavimus su komplektavo kokybišką buildą už gerą kainą. Esu patenkintas tiek paslaugų kokybe, tiek bendravimu.
Jonas Andriuškevičius
2020-11-23 19:07:03 IP 2e7r3oam
Puiki vieta ieškamtiem kompiuterio. Padėjo rast kompromisa siauram biudžete. PC sudėtas ne betkaip, negailėta laiko tvarkingai sudėti, nepataupė ant daliu, kuriu kiti pardavejai taupo, taip issaugant gera kompiuterio kokybe.
Puiki komanda, gerai ir greitai padarytas darbas! ;)
Nesveikai rekomenduojiu!!! Tokio malonaus aptarnavimo dar niekur nesutikau. rekomanduojiu tikrai nenusivilsit
Esu be galo patenkintas pirkiniu! Daug laiko teko ieskoti, kas gali sudeti tinkama kompiuteri tiek darbui, tiek zaidimams. OCPC puikiai atliko savo darba, likau patenkintas.
Super kolektyvas, greitas siuntimas, padeda betkokiu iškilusiu klausimu ir pataria geriausią variantą. Rekomenduoju!

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
Dar daugiau dėmesio "Iki" darbuotojams: keliami atlyginimai, gerinamos darbo sąlygos
2023 metų pradžioje prekybos tinklas "Iki" 10 proc. padidino įmonės darbuotojų atlyginimus. Monika Milė, prekybos tinklo "Iki" Žmonių ir kultūros departamento vadovė, sako, kad padidintas algas...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 178,86 +3,31%
JPMorgan 141,09 +1,55%