VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Koldis, Ž. Mažuolio įmonė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Koldis, Ž. Mažuolio įmonė

Atsiliepimai apie Koldis, Ž. Mažuolio įmonė

Dextera
Parašyk savo nuomonę apie Koldis, Ž. Mažuolio įmonė
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Tai imone kuri turi labai bloga reputacija. Uz iskvietima nors net neziurejo nieko paeme 10 eur. Jokiu cekiu. Niekam nerekomenduoju kreiptis. Priduota viskas VMI vartotoju teisems.
Atsakyti
Normali firma, kiek tvarkė skalbimo mašinas, jokių problemų nebuvo. Ir anksčiau ir dabar sutvarkė per pora dienų. Darbuotojai nunešė, užnešė, pajungė, jokių skundimosi, kaip čia rašoma, nebuvo. O žmogiškasis faktorius visada egzistuoja, papraščiausiai reikia kalbėtis.
Atsakyti
Turėjome daug karčios patirties, kai tris kartus indaplovė buvo išvežta, bet taip ir liko nesuremontuota. Sumokėtų pinigų turbūt nežada grąžinti, nes jokių dokumentų mums nėra davę.
Šiuo metu kreipėmės į Vartotojų teisių tarnybą ir VMI, procesas eigoje, tarnybos tikrai reaguoja. Kviečiu visus netylėti ir pranešti apie jų veiklą, pasidomėkit apie savo teises, jie su tuo tikrai prasilenkia :)
Jau ne tie laikai, kad reiktų bijoti ieškot teisybės ir bijoti "verslininkų" grąsinimų, o be to, vienam pokalbyje sakė: "Ką, į Facebook įkelsi atsiliepimą"? -Ne, VMI ir VTT
Atsakyti
Jau 2mėn laukiu savo indaplovės kuri paimta jau antą sykį po blogo remonto
Atsakyti
Nu tokia šūdkontorė kas dar reikia tokių paieškoti : (
Kalbant telefonu tai viskas ok, viską padarysim ir sutvarkysim. O kai reikia sutvarkyti, tai nieko nežino ir galiausiai pačiam reikia viską pabaigti, darbuotojai keikiasi kad "išeis iš darbo" ir pan. (bet ar man kaip klientui tai įdomu?).
Trumpiau tariant, telefonu lyg ir garantuoja viska, bet siūlyčiau nesikreipti.
Atsakyti
Paskambinus į šią kompaniją turi jaustis kaltas, kad paskambinai. Vien iš pokalbio supratau kad geriau nesikreipti.
Atsakyti
Nusivilusi, sumokėjome nemažą sumą (96, -€), bet taip orkaitė ir neveikia. Surašė visus, tipo atkitus darbus, bet kai pareikalavome grąžinti pakeistas detales, kaip negirdėjo... Tikiuosi paskaitisite komentarus, o ne taip kaip mano vyras pirmai pasitaikusiai įmonei patikėsite darbus. ŠITAIP DIRBDAMI NETURĖSITE KLIENTŲ:-/
Atsakyti
Kreipiausi į šią įmonę penktadienį, nustatė gedimą vietoje, netgi pasakė kiek kainuos, nematę gedimo. Pasakė, kad skalbimo mašiną paims ryt iš ryto. Kitą rytą, nesulaukiau nei skambučio, nei kad paimtų. Sutariau su kitu meistru pirmadieniui. Pirmadienį iš ryto, sulaukiau "Koldžio" skambučio, kad atvažiavo paimti skalbimo mašinos. Manęs nebuvo. Tada sulaukiau pono Mažuolio skambučio kuris pasakė, kad dabar skalbimo mašinos man Jonavoje nebetaisys nei vienas meistras. Paskambinau tam meistrui, ir pasirodo tiesa, tas kurio laukiau šiandiena 11 h, pasakė, kad nebeateis, bet tik dėl to,. kad buvau neteisingai apšmeižta. Gaila, kad mažame mieste tokia tvarka ir žaidžiami tokie žaidimai. O be to, žmonių atsiliepimai ir komentarai, labai daug pasako apie šią įmonę. Nerekomenduoju, nemandagu. Per vėlai pamačiau komentarus, labai gaila, kad ten nuėjau.
Atsakyti
Nerekomenduoju niekam kreiptis į šią įmonę, visai nevertina klientų ir l.nemandagūs.Įsikvietėm į namus, nes sugedo indaplovė.Atvxkus meistrui gražiai paprašiau nusiauti batus, nes gyvenam privačiame name, lauke šlapia ir dar turim dvynukus mažiukus, be to mūsų virtuvė, kur stovi indaplovė, kartu su svetaine, o jis tepasakė, kad jei prašai nusiaut batus, tai jis išvažiuoja.Likau šokiruota, vyras specialiai iš darbo atvažiavo, kad parodytų indaplovę.Pasiskambinus kitam meistrui užteko telefonu pasakyti problemą ir is karto pasakė, kad kanalizacijos problema, kurią greit sutvarkėm.Neveltui tiek blogų komentarų.
Atsakyti
Labai nustebau, kai pamačiau gerus komentarus apie įmonę. Pas mus jau taip įprasta, kad jeigu dirbi gerai - taip ir turi būti.
O nepatenkintiems pasakysiu - daugiausia "patys muša - patys rėkia", tik skundus sukuria kaip iš pasakos. Kas dirba su klientais - žino.
Visa laimė, kad didžioji dauguma klientų puikūs ir dėkingi žmonės - dėl jų ir dirbame ir jiems dėkojame.

Žilvinas Mažuolis
Atsakyti
Niekaip negalėjau prisikviest meistrų, kad pataisytų elektrinę viryklę, o paskambinus čia iškart paklausė, kokia problema ir paaiškino, jog bėda greičiausiai ne pačioj viryklėj, o elektros rozetėje. Taip ir buvo! Ačiū už pagalbą
Atsakyti
Gerai kad sugalvojau atsiliepimus paskaityti o jei jau čia rašo tai jau tikrai čia kažkas negerai, buvau susidures su tokiais dalykai todėl dabar pirma stengiuosi patikrinti ar neužsirausiu.
dėkui už info kas nepatingėjo ir čia paskelbė.
Atsakyti
Gaila, kad per vėlai perskaičiau komentarus apie šią įmonę.Tikrai būčiau paieškojęs kitos.
Pakeitė detales, o nepatikrino ir neįsitikino kad veikia. Susisiekus su "specialistais" paaiškino, kad čia yra mano problema... Dabar teks dabar gaišti laiką per VVTAT.
Atsakyti
O aš labai patenkintas šios įmonės remontu. Manoji skalbimo mašina ELECTROLUX tikrai sena - greitai švęsiu jos 20 metų jubiliejų :). Po remonto jau išskalbiau 7 kartus, veikia kaip nauja. Ačiū meistrams...
Atsakyti
Aš irgi nusvilau nuo šių "meistrų". Atidaviau remontuoti indaplovę, po penkių dienų pasakė, kad sutvarkyta. Sutarėm už remontą 80 Eur. Kai atvežė atseit suremontuotą, pamačiau, kad subraižyta apdaila. Sumokėjau 50 Eur, bet nedavė jokio kvito. Kai pasijungiau indaplovę, supratau, kad išmečiau pinigus per langą, nes kaip buvo F6 klaida, taip ir pasiliko. Niekas nesikreipkit pas šitus aferistus, nes prarasit pinigus ir susigadinsit nuotaiką!
Atsakyti
a*******i ir melagiai. Savininkas ZILVINAS MAZUOLIS ar kas ten atsiliepia telefonu, naudojasi pasitikejimu ir neva solidziu ivaizdziu. Dideli itarimai kad detales deda ne naujas bet naudotas, nes zino kad patikrinti yra sudetinga, stengiasi ikisti bet ka kad tik pasiimti pinigus. Meistrai kalba ta ka liepti, meluoja uzsakovui. Islindus galams, pareiskus pretenzijas, savininkas kalba nesamones, visiskai nenori prisiimti atsakomybes, saiposi.
Kazkaip reikia ta asila nuriebint, kas kreipesi i VVTAT - parasykit, idomus rezultatai. Jei neveikia - paieskosim kitu metodu. Tokius zasinus reikia pastatyt i vieta.
Atsakyti
Ale sutvarkė indaplovę po 2 skalbimų vėl tos pačios bėdos ir daugiau prisikviest meistrų neįmanoma, 80 eur sumokėta. Nerekomenduoju
Atsakyti
Nesiūlau naudotis šios įmonės paslaugomis. Prieš kurį laiką sugedo mano skalbyklė - skalbimo metu gana dažnai nesuvekdavo skalbinių išgręžimo funkcija. "Koldis" meistrai išdidžiai pareiškė, kad nesuremontuojamų skalbyklių nėra ir išsivežė skalbyklę taisyti. Remonto kaina 76 eurai. Po remonto buvo suteiktas garantinis laikotarpis. Dar jam nepasibaigus vėl prasidėjo tokios pačios bėdos. Dabar jau meistrai buvo ypatingai nepatenkinti iškvietimu. Nors garantiniu laikotarpiu "Koldis" įsipareigoja darbus atlikti nemokamai, tačiau vėl buvo pareikalauta nežinia už ką dar 15 euru (aišku be jokio pinigų paėmimo dokumento). Skalbyklė kaip neveikė taip ir toliau neveikia.
Atsakyti
Vadovas storžievis. Vien paskambinus ir uždavus kelis aktualius klausimus nesinori jau jų kviestis. Susidarė įspūdis, kad serga vyriokas didybės manija.
Atsakyti
Pas mane tokia pat problema. Siuliciau visiems nesinaudoti jos paslaugu.
Atsakyti
pas mus tapati istorija, kreipsimes tikrai i atitinkamas instancijas
Atsakyti
Ramūnas 2014-08-18 10:05:08
Meistrai be kvalifikacijos. Vežė mano indaplovę taisyti keletą kartų ir nesugebėjo net gedimo nustatyti, o pinigus paėmė už kažkokį mistinį remontą, kuris kaip vėlaiu paaiškėjo nepadarė indaplovei jokios teigiamos įtakos. Atlikus indaplovės ekspertizę oficialeme gamintojo servise paaiškėjo visi jos trūkumai, bet Koldžio meistrai deja nei vieno iš jų nustatyti nepajėgė. Kai pasakiau, kad blogai atliko darbą pinigų aišku gražinti nesiteikė. Žodžiu š*******o kontara ir ne kaip kitaip. Jei prireiks taisyti buitinę techniką rekomenduoju kreiptis tik į oficialius gamintojo nurodytus servisus. Sutaupysite ir laiko ir pinigų.
Ar bandet kreiptis i vartotoju teises? Pas lygiai tokia pati problema, jei negrazins pinigus kreipsiuos ten. As taip nepaliksiu.Kaip gaila, kad tik dabar jusu skunda pamaciau.: (
Atsakyti
Meistrai be kvalifikacijos. Vežė mano indaplovę taisyti keletą kartų ir nesugebėjo net gedimo nustatyti, o pinigus paėmė už kažkokį mistinį remontą, kuris kaip vėlaiu paaiškėjo nepadarė indaplovei jokios teigiamos įtakos. Atlikus indaplovės ekspertizę oficialeme gamintojo servise paaiškėjo visi jos trūkumai, bet Koldžio meistrai deja nei vieno iš jų nustatyti nepajėgė. Kai pasakiau, kad blogai atliko darbą pinigų aišku gražinti nesiteikė. Žodžiu š*******o kontara ir ne kaip kitaip. Jei prireiks taisyti buitinę techniką rekomenduoju kreiptis tik į oficialius gamintojo nurodytus servisus. Sutaupysite ir laiko ir pinigų.

Taip pat rekomenduojame

Electronic Trade
BIGBOX.LT

Adresas: Savanorių pr. 441B, LT-49185 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; biuro įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; mažmeninė prekyba; pardavimo automatai; prekybos įranga; telekomunikacijos, ryšio priemonės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kas yra elektronikos prekių parduotuvė BIGBOX.LT? BIGBOX.LT komandos tikslas – kurti geras emocijas BIGBOX.LT lankytojams ir pirkėjams. Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Kurdami BIGBOX.LT, apie kiekvieną lankytoją ir pirkėją galvojome kaip apie mūsų kuriamos...
Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Pramonės pr. 8E, LT-51223 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51, LT-57283 Kėdainiai.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Valstybės įmonių valdybose vyraus valstybės tarnautojai
Valstybės įmonių valdybose vyraus valstybės tarnautojai 05-28 19:32
Seime rengiama pataisa, numatanti valstybės įmonių valdybose daugumą formuoti iš valstybės ar savivaldybių tarnautojų. Opozicija stebisi, kad atsisakoma Lietuvos įsipareigojimų ir silpninamos...
Kroatija atveria savo sienas Lietuvos ir dar devynių ES šalių piliečiams
Kroatija atveria savo sienas Lietuvos ir dar devynių ES šalių piliečiams 05-28 18:39
Kroatija ketvirtadienį paskelbė, kad atveria savo sienas Lietuvos ir dar devynių Europos Sąjungos valstybių piliečiams be jokių papildomų apribojimų, siekdama išgelbėti jos ekonomikai itin svarbų...
Internetinėje prekyboje – ir apsauginės kaukės su garsiojo Ai Weiwei darbais
Internetinėje prekyboje – ir apsauginės kaukės su garsiojo Ai Weiwei darbais 05-28 18:26
Garsus Kinijos šiuolaikinio meno kūrėjas ir politinis aktyvistas savo darbais papuošė 10.000 vienkartinių apsauginių kaukių. Jomis bus prekiaujama "eBay", o visi gauti pinigai atiteks labdaros ir...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Macy's 7,38 +19,61%
Citigroup 52,26 +8,49%
American Express 101,23 +7,33%
General Electric 7,29 +7,21%
Walmart 122,48 -1,11%
Facebook 229,14 -1,32%
NVIDIA 341,01 -2,21%
Twitter 33,07 -2,76%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,58 +5,45%
Auksas 1683,17 +5,73%
Vištiena 1,27 -29,44%
Kava 3,41 +4,28%
Nafta 34,35 +3,31%
Dyzelis 0,88 -26,05%
Ryžiai 564,00 +14,17%
Dujos (JAV) 1,74 -2,79%