Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Koldis, Ž. Mažuolio įmonė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Koldis, Ž. Mažuolio įmonė

Atsiliepimai apie Koldis, Ž. Mažuolio įmonė

Parašyk savo nuomonę apie Koldis, Ž. Mažuolio įmonė

Turėjome daug karčios patirties, kai tris kartus indaplovė buvo išvežta, bet taip ir liko nesuremontuota. Sumokėtų pinigų turbūt nežada grąžinti, nes jokių dokumentų mums nėra davę.
Šiuo metu kreipėmės į Vartotojų teisių tarnybą ir VMI, procesas eigoje, tarnybos tikrai reaguoja. Kviečiu visus netylėti ir pranešti apie jų veiklą, pasidomėkit apie savo teises, jie su tuo tikrai prasilenkia :)
Jau ne tie laikai, kad reiktų bijoti ieškot teisybės ir bijoti "verslininkų" grąsinimų, o be to, vienam pokalbyje sakė: "Ką, į Facebook įkelsi atsiliepimą"? -Ne, VMI ir VTT
Jau 2mėn laukiu savo indaplovės kuri paimta jau antą sykį po blogo remonto
Nu tokia šūdkontorė kas dar reikia tokių paieškoti : (
Kalbant telefonu tai viskas ok, viską padarysim ir sutvarkysim. O kai reikia sutvarkyti, tai nieko nežino ir galiausiai pačiam reikia viską pabaigti, darbuotojai keikiasi kad "išeis iš darbo" ir pan. (bet ar man kaip klientui tai įdomu?).
Trumpiau tariant, telefonu lyg ir garantuoja viska, bet siūlyčiau nesikreipti.
Paskambinus į šią kompaniją turi jaustis kaltas, kad paskambinai. Vien iš pokalbio supratau kad geriau nesikreipti.
Nusivilusi, sumokėjome nemažą sumą (96, -€), bet taip orkaitė ir neveikia. Surašė visus, tipo atkitus darbus, bet kai pareikalavome grąžinti pakeistas detales, kaip negirdėjo... Tikiuosi paskaitisite komentarus, o ne taip kaip mano vyras pirmai pasitaikusiai įmonei patikėsite darbus. ŠITAIP DIRBDAMI NETURĖSITE KLIENTŲ:-/
Kreipiausi į šią įmonę penktadienį, nustatė gedimą vietoje, netgi pasakė kiek kainuos, nematę gedimo. Pasakė, kad skalbimo mašiną paims ryt iš ryto. Kitą rytą, nesulaukiau nei skambučio, nei kad paimtų. Sutariau su kitu meistru pirmadieniui. Pirmadienį iš ryto, sulaukiau "Koldžio" skambučio, kad atvažiavo paimti skalbimo mašinos. Manęs nebuvo. Tada sulaukiau pono Mažuolio skambučio kuris pasakė, kad dabar skalbimo mašinos man Jonavoje nebetaisys nei vienas meistras. Paskambinau tam meistrui, ir pasirodo tiesa, tas kurio laukiau šiandiena 11 h, pasakė, kad nebeateis, bet tik dėl to,. kad buvau neteisingai apšmeižta. Gaila, kad mažame mieste tokia tvarka ir žaidžiami tokie žaidimai. O be to, žmonių atsiliepimai ir komentarai, labai daug pasako apie šią įmonę. Nerekomenduoju, nemandagu. Per vėlai pamačiau komentarus, labai gaila, kad ten nuėjau.
Nerekomenduoju niekam kreiptis į šią įmonę, visai nevertina klientų ir l.nemandagūs.Įsikvietėm į namus, nes sugedo indaplovė.Atvxkus meistrui gražiai paprašiau nusiauti batus, nes gyvenam privačiame name, lauke šlapia ir dar turim dvynukus mažiukus, be to mūsų virtuvė, kur stovi indaplovė, kartu su svetaine, o jis tepasakė, kad jei prašai nusiaut batus, tai jis išvažiuoja.Likau šokiruota, vyras specialiai iš darbo atvažiavo, kad parodytų indaplovę.Pasiskambinus kitam meistrui užteko telefonu pasakyti problemą ir is karto pasakė, kad kanalizacijos problema, kurią greit sutvarkėm.Neveltui tiek blogų komentarų.
Labai nustebau, kai pamačiau gerus komentarus apie įmonę. Pas mus jau taip įprasta, kad jeigu dirbi gerai - taip ir turi būti.
O nepatenkintiems pasakysiu - daugiausia "patys muša - patys rėkia", tik skundus sukuria kaip iš pasakos. Kas dirba su klientais - žino.
Visa laimė, kad didžioji dauguma klientų puikūs ir dėkingi žmonės - dėl jų ir dirbame ir jiems dėkojame.

Žilvinas Mažuolis
Niekaip negalėjau prisikviest meistrų, kad pataisytų elektrinę viryklę, o paskambinus čia iškart paklausė, kokia problema ir paaiškino, jog bėda greičiausiai ne pačioj viryklėj, o elektros rozetėje. Taip ir buvo! Ačiū už pagalbą
Gerai kad sugalvojau atsiliepimus paskaityti o jei jau čia rašo tai jau tikrai čia kažkas negerai, buvau susidures su tokiais dalykai todėl dabar pirma stengiuosi patikrinti ar neužsirausiu.
dėkui už info kas nepatingėjo ir čia paskelbė.
Gaila, kad per vėlai perskaičiau komentarus apie šią įmonę.Tikrai būčiau paieškojęs kitos.
Pakeitė detales, o nepatikrino ir neįsitikino kad veikia. Susisiekus su "specialistais" paaiškino, kad čia yra mano problema... Dabar teks dabar gaišti laiką per VVTAT.
O aš labai patenkintas šios įmonės remontu. Manoji skalbimo mašina ELECTROLUX tikrai sena - greitai švęsiu jos 20 metų jubiliejų :). Po remonto jau išskalbiau 7 kartus, veikia kaip nauja. Ačiū meistrams...
Aš irgi nusvilau nuo šių "meistrų". Atidaviau remontuoti indaplovę, po penkių dienų pasakė, kad sutvarkyta. Sutarėm už remontą 80 Eur. Kai atvežė atseit suremontuotą, pamačiau, kad subraižyta apdaila. Sumokėjau 50 Eur, bet nedavė jokio kvito. Kai pasijungiau indaplovę, supratau, kad išmečiau pinigus per langą, nes kaip buvo F6 klaida, taip ir pasiliko. Niekas nesikreipkit pas šitus aferistus, nes prarasit pinigus ir susigadinsit nuotaiką!
a*******i ir melagiai. Savininkas ZILVINAS MAZUOLIS ar kas ten atsiliepia telefonu, naudojasi pasitikejimu ir neva solidziu ivaizdziu. Dideli itarimai kad detales deda ne naujas bet naudotas, nes zino kad patikrinti yra sudetinga, stengiasi ikisti bet ka kad tik pasiimti pinigus. Meistrai kalba ta ka liepti, meluoja uzsakovui. Islindus galams, pareiskus pretenzijas, savininkas kalba nesamones, visiskai nenori prisiimti atsakomybes, saiposi.
Kazkaip reikia ta asila nuriebint, kas kreipesi i VVTAT - parasykit, idomus rezultatai. Jei neveikia - paieskosim kitu metodu. Tokius zasinus reikia pastatyt i vieta.
Ale sutvarkė indaplovę po 2 skalbimų vėl tos pačios bėdos ir daugiau prisikviest meistrų neįmanoma, 80 eur sumokėta. Nerekomenduoju
Nesiūlau naudotis šios įmonės paslaugomis. Prieš kurį laiką sugedo mano skalbyklė - skalbimo metu gana dažnai nesuvekdavo skalbinių išgręžimo funkcija. "Koldis" meistrai išdidžiai pareiškė, kad nesuremontuojamų skalbyklių nėra ir išsivežė skalbyklę taisyti. Remonto kaina 76 eurai. Po remonto buvo suteiktas garantinis laikotarpis. Dar jam nepasibaigus vėl prasidėjo tokios pačios bėdos. Dabar jau meistrai buvo ypatingai nepatenkinti iškvietimu. Nors garantiniu laikotarpiu "Koldis" įsipareigoja darbus atlikti nemokamai, tačiau vėl buvo pareikalauta nežinia už ką dar 15 euru (aišku be jokio pinigų paėmimo dokumento). Skalbyklė kaip neveikė taip ir toliau neveikia.
Vadovas storžievis. Vien paskambinus ir uždavus kelis aktualius klausimus nesinori jau jų kviestis. Susidarė įspūdis, kad serga vyriokas didybės manija.
Pas mane tokia pat problema. Siuliciau visiems nesinaudoti jos paslaugu.
pas mus tapati istorija, kreipsimes tikrai i atitinkamas instancijas
Ramūnas 2014-08-18 10:05:08
Meistrai be kvalifikacijos. Vežė mano indaplovę taisyti keletą kartų ir nesugebėjo net gedimo nustatyti, o pinigus paėmė už kažkokį mistinį remontą, kuris kaip vėlaiu paaiškėjo nepadarė indaplovei jokios teigiamos įtakos. Atlikus indaplovės ekspertizę oficialeme gamintojo servise paaiškėjo visi jos trūkumai, bet Koldžio meistrai deja nei vieno iš jų nustatyti nepajėgė. Kai pasakiau, kad blogai atliko darbą pinigų aišku gražinti nesiteikė. Žodžiu š*******o kontara ir ne kaip kitaip. Jei prireiks taisyti buitinę techniką rekomenduoju kreiptis tik į oficialius gamintojo nurodytus servisus. Sutaupysite ir laiko ir pinigų.
Ar bandet kreiptis i vartotoju teises? Pas lygiai tokia pati problema, jei negrazins pinigus kreipsiuos ten. As taip nepaliksiu.Kaip gaila, kad tik dabar jusu skunda pamaciau.: (

Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%