Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Knygų klubas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Knygų klubas

Atsiliepimai apie Knygų klubas, UAB

Patogus kelias į knygų pasaulį!
Parašyk savo nuomonę apie Knygų klubas, UAB

Viena blogiausių patirčių perkant knygas. Užsisakius dvi elektronines knygas, apmokėjau, gavau el. laišką su nuorodomis "Atsisiųsti". Spaudžiant šias nuorodas niekas nevyko. Pamėginus kelis kartus nusprendžiau pažiūrėti, ar pavyks atsisiųsti per telefoną. Per telefoną pavyko, bet supratau, kad daug darbo bus jas perkelti į kindle. Taigi nusprendžiau pamėginti kitą naršyklę per kompiuterį. Paspaudus atsisiuntimo nuorodą mane nukreipė į jų puslapį, tačiau prie knygų būsenos pamačiau užrašus "Atsisiuntimo limitas išnaudotas". Tai gerai, kad susiprotėjau atsisiųsti knygas į telefoną, nes kitaip būčiau likusi be jų. Antras dalykas - knygas gavau epub formatu, kurio kindle net neskaito, taigi dar ir teko jas konvertuoti. Apibendrinant - nerekomenduoju.
Paskutinį ir pirmą kart užsisakinėju, gautos nučiupinėtos, suplėšytais puslapiais knygos!
Tikrai rekomenduoju, pirkau vaikui pratybas, pranešė, jog atveš per 2-3 d.d. Gavome siuntinį po 2 dienų.
Pirmą ir paskutinį kartą užsisakinėjau knygas iš Knygų klubo. Atlikus užsakymą ir apmokėjimą nebuvo gautas pranešimas, kad užsakymas paruoštas ir galima atsiimti, atsiėmimo punkte kur kas svarbiau komunikuoti telefonu su drauge neaiškiais reikalais, negu paduoti knygas klientui, atsiėmimo punkto darbo laikas iki 16 h darbo dienomis. Na kur tai matyta? :)
Labai gera svetainė, kainos labai geros, viskas puiku labai ačiū sėkmės.
Viktorija 2019-12-17 09:56:06
Lupikai, a*******i ir ne kitaip. Knygyne užsikelia kainas, kad paskui galėtų nuo tos knygyno kainos padaryti "nuolaidą". Su nuolaida kaina gaunasi brangiau nei perkant tiesiai iš leidyklų. Linkiu kuo greičiau bankrutuoti!
Nežinau kodėl slepiamas sistemos žodis po žvaigždutėm, bet ten yra žodis A P G A V I K A I. Tegul visi žino :))
Neberekomenduoju. Siuntą suformavo 2019-10-25, išsiuntė 2019-11-05. Išsiuntus paaiškėjo, kad nusiuntė ne tuo adresu, nes "užsakydamas pasirinkau ne tą paštomatą". Paskyroje NIEKUR nėra galimybės pasižiūrėti, ar nesuklydau. Ir jiems visiškai nesvarbu, kad sukurtoje paskyroje nei adresas sąskaitai, nei pristatymo adresas neturi nieko bendro su paštomatu kitame Lietuvos gale. Beje, atsiuntė sąskaitą, kuri neatinka LR PVM Įstatyme pvm sąskaitai faktūrai keliamų reikalavimų. Sąskaita bus perduota atitinkamoms institucijoms.
Kuo toliau, tuo blogesnė nuomonė apie KNYGŲ KLUBĄ. Užsakymo nepristato laiku. Prekė užsakyta per kurjerių tarnybą, turėtų pristatyti per 3 dienas. Duotu telefonu prisiskambinti negalima. Gailiuosi, kad naudojuosi Jūsų paslaugomis.
Pristatinėja knygas daugiau nei savaitę jau. Bendravimo su klientais nėra jokio, priežastys nei nurodomos, nei paaiškinamos kur yra siunta.
Ne pirmą kartą užsisakinėju knygas iš Knygų klubo, tačiau šiais metais šis puslapis labai patobulėjo, ne tik kad knygas gavau po 1 dienos bei dar ir nuolaidą kitam apsipirkimui. Nuostabi svetainė, visiems rekomenduoju nešvaistyti pinigų knygynuose. Ačiū
Tik geriausi atsiliepimai.Knygas užsakiau, apmokėjau sekmadienį vakare.O jau antradienį ryte gavau sms pranešimą, kad siunta LP express paštome. Puikios būklės užgerą kainą.Ačiū jums už operatyvumą ir sėkmės veikloje :)
Pinigus už knygas pevedžiau lapkričio 27 d., tačiau knygų negavau net iki gruodžio 4 d. Daug kartų skambinau nurodytu telefonu, rašiau el. laiškus, tačiau niekas nesikeitė. Kas čia per įmonė? Dirba labai prastai. Niekada daugiau neužsisakysiu knygų klube knygų ir niekam nerekomenduoju. Neaišku, ar pavyks susigrąžinti pinigus.
Itin prastas įmonės aptarnavimas, knygos tikrai negausi greičiau nei savaitės bėgyje. Nusivyliau
Kas cia per verslo modelis? Turbut vadinasi susirenki pinigus, bet prekiu nera...Uzsakyma issiunciau Rugpjucio 11 diena, taciau gavau atsakyma, kad neturi knygu, kurias uzsisakiau. Paprasiau grazinti pinigus ir visa uzsakyma anuliuoti. Siandiena, rugpjucio 17 diena pinigai dar nepersiusti. Gerai, kad apmokejimas buvo darytas per Paypal, leisiu jiems spresti sia problema. Nerekomenduoju niekam. Ir toliau usisakinesiu per knygos.lt, su kuriais niekada nekyla problemu.
man tai knygos.lt labiau patinka, todel kad bendrauja ir aptarnauja maloniai. nesuprantu to "klubo"
Taip pat gavau užsakymą be vienos knygos. Užsakymas 2016.11.28 dienos, pinigų grąžinimo nėra iki šiol. Nuolat žada susisiekti, perduoti atsakingiems, paskubinti buhalteriją. Jų infolinija dirba kaip paguodos telefonas, gali pasikalbėti, o problemos sprendimo nesulauksi. Nei karto nebuvo su manim susisiekta (nors visada žadėjo). Esu dažna internetinių parduotuvių pirkėja, bet net su kiniečių parduotuvėm bendrą kalbą rasti lengviau. Sąskaitos taip pat jokios negavau, svetainėje matau suformuota pilną užsakymą. Informacijos apie tai, kad gausiu ne visas prekes taip pat nesulaukiau. Palinkėčiau bendrauti su savo klientais.
Istorijos tęsinys... Atvežė kurjeris užsakymą, ketvirtą dieną po užsakymo, ir ką jūs manot? Užsakymas nepilnas... nėra vienos knygos. Dėl kokių priežasčių jos nėra, niekas nepaaiškina. Prašau grąžinti pinigus už knygą, ir gaunu atsakymą: pinigus grąžiname per 15 dienų. Jų taisyklėse parašyta, kad: už grąžinta prekę pinigai grąžinami per 15 d., o mano atveju, tai aš prekės negavau... Ir taip, "pešiojuos" jau 10 dienų su šia įmone. Knygos neturiu, pinigų neturiu.... Dabar jau ir aš nelinkiu jiems sėkmės. Žmonių neapgausi. Kuo greičiau ši įmonė išnyks iš LT įmonių sąrašo tuo visiems bus geriau. Tai eilinė š*******o kontora, neverta "knygų klubo" vardo....
Tokios imones siais laikais neturetu buti, Apmokejus uzsakyma is anksto bankiniu pavedimu, jau ketvirta diena neturiu jokios informacijos apie uzsakyma. Siandiena pavyko tik suzinoti, kad uzsakymus pristato 3-4 dienu begyje (nors skelbiasi, kad per 2dd), taciau pokalbio metu pridure, kad uzsakymo perduoto kurjeriui ir siandiena dar nemato. Na, laukiam uzsakymo rytoj:)
Reziume - si imone isbraukta ir is mano saraso ir net nezinau ar as jiems linkiu sekmes. Linkiu sekmes tiems, kas dirba gerai:). O kas negali be sios imones apsieiti, tiesiog patarimas butu tik toks, kad nemoketi is anksto uz prekes ir nesitiketi prekiu sulaukti laiku.
Susidūriau ir aš su problemomis. Užsisakiau knygų su papildomu nuolaidos kodu, pas juos buvo sutrikimų su bankiniais pavedimais, savaitę laiko nepatvirtino mano užsakymo (nors skambinau ir klausiau kiekvieną dieną), ko pasekoje renkant mano užsakymą pritrūko mano užsakytų knygų... Taip, kad jeigu užsisakote knygų (ypač su nuolaida) nebūkite tikri kad jas gausit... labai gaila, nes tai buvo dovana... Bet tuo viskas nesibaigė, parašė laišką kad gražins pinigus už vieną knygą, o aš jas buvau užsisakius 3 vnt., dabar jau trečią dieną skambinėju kad būtų grąžinti pinigai... tikriausiai po kokios savaitės ankščiausiai. Be to keista pasirodė, kad jie turi tik bendrą informacijos numerį, o jokių kontaktų daugiau neduoda (slapti turbūt) :D
Teko bendrauti su šią įmonę. Galiu pasakyti tik tiek; negausite knygų per 2-3 d.d., planuokitės kad gausite vėliau. Bendravimas su įmone kaip su "biudžetinės" (te atleidžia šių įmonių darbuotojai) įmonės darbuotojais. Jei norėsite gauti info pie savo užsakymą, teks laukti "kol su jumis susisieks atsakingas darbuotojas" per 2 d.d.... Įdomiai. Šiaip jau siunta turi būti pristatyta per 2 d.d. Reziume - šį įmonė išbraukta iš mano sąrašų. O jiems, sėkmės.

Kuršių marias užteršusi "Grigeo Klaipėda" atsakomybę prisiima, investuos į aplinkosaugą 07-26 15:49
"Grigeo Klaipėda" atstovai su Aplinkos ministru aptarė praėjusios savaitės incidentą, kai iš įmonės nuotekos pateko į Kuršių marias, bei galimą bendradarbiavimą gerinant aplinkosaugos situaciją...
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas
"Sodra" primena: liko savaitė sumokėti PSD įmokas 07-26 15:33
Per 300.000 savarankiškai dirbančiųjų gavo "Sodros" priminimus apie prievolę vėl mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas kas mėnesį. Tai padariusieji iki paskutinės mėnesio dienos ir...
Metalo apdirbimo "Oetiker Lietuva" mažina darbuotojų skaičių
Metalo apdirbimo "Oetiker Lietuva" mažina darbuotojų skaičių 07-26 15:22
Druskininkuose registruota užsienio kapitalo autodetalių gamybos bendrovė "Oetiker Lietuva" atleidžia 24 darbuotojus. Apie tai įmonė informavo Užimtumo tarnybą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%