Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Knygeta, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Knygeta

Atsiliepimai apie Knygeta, IĮ

Parašyk savo nuomonę apie Knygeta, IĮ

Viktorija 2020-01-27 21:47:16
Šiame internetiniame puslapyje radau norimos prekės pigiausią variantą. Puslapyje parašyta, kad atsiuntimas 2-4d.d. Po 4d.d. gavau patvirtinantį laišką, jog atitinkamos prekės neturi prekyboje ir ją reikia užsakyti iš užsienio, prekė gali atkeliauti 1-3sav. bėgyje. Tikrai nesupykau dėl to ir kantriai laukiau. Tačiau praėjus 3 savaitėms nusprendžiau paskambinti šiai įmonei internete nurodytu numeriu. Atsiliepė žmogus, kuris teigė jog apie prekes nieko nežino ir nurodė kreiptis el. paštu. Parašius laišką į jį buvo greitai sureaguota ir gavau patvirtinimą, kad mano prekę suruoš ir išsiųs 2 dienų bėgyje. Praėjus dar dešimčiai dienų ir nesulaukus prekės dar kartą parašiau laišką. Sulaukiau atsakymo, kad mano prekės nėra įmonės sandėlyje, o užsakyti iš užsienio taip pat nepavyko ir gražino pinigus.
Likau šokiruota, vieną dieną rašo, kad prekė bus išsiųsta kelių dienų bėgyje, o kitą dieną, pareikalavus gauti greičiau prekę tiesiog yra gražinami pinigai, su netikėtais pasiteisinimais.
Patarimai įmonei:
1. Jeigu paskelbiate įmonės telefono numerį tai parinkite žmogų, kuris yra atsakingas už klientų užsakymus, o ne tiesiog nukreiptų kitur.
2. Nemeluokite, kad prekės bus išsiųstos jei jų net neturite. Geriau iškarto perspėkite žmones arba iškarto grąžinkite jiems pinigus.

Nerekomenduoju iš čia pikti, tiesiog laiko gaišimas. Nepykstu, kad reikėjo laukti, buvau tam pasiruošusi, tiesiog išseko kantrybė, kai kiekvieną dieną kalbama skirtingai.
Gerb. Viktorija prie prekės buvo prierašas kad prekės laukimo terminas 3 savaitės, jums dar papildomai išsiuntėme apie tai pranešimą el. paštu ir jūs sutikote palaukti. Gavus krovinį šios prekės neatvyko ir gamintojas informavo, kad nutraukia šios prekės tiražą, todėl iš karto jums grąžinome pinigus. Dėl to labai apgailestaujame.
1. Informacija apie užsakymus suteikiama nurodytu el. paštu, ir apie tai aprašyta mūsų puslapyje.
2. Jūs kreipėtės į mus 2 kartu ir jums suteikėme tikslią informaciją apie jūsų užsakymo būseną.
Dar kartą jūsų atsiprašome
Patarimai įmonei:

tiesiog patogu ir malonu pirkti.
girdėjau ir skaičiau įvairių komentarų apie šį knygyną (dauguma jų blogi). TAČIAU, mano nuomone, tai tik jų konkurentų nepasitenkinimas, nes tokio nuoširdaus ir šaunaus bendravimo neesu regėjęs. Atsako į visus klausimus, pataria ir padeda. Užsakiau kelias knygas, vienos iš jų neturėjo ir ją užsakė iš leidyklos (ko greičiausiai kiti tokio dalyko net nebūtų darę, turėjau tokį nuotykį su humanitu). Dėkoju jums labai už puikų darbą :)

COC Center of commerce
didmenineprekyba.lt

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; logistikos paslaugos; sandėliavimas; tarpininkavimas.
„COC Center of commerce“ – viena stipriausių didmeninės prekybos ir logistikos įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse, siūlanti plataus spektro prekes dideliais kiekiais. Nuo pirmųjų veiklos dienų pagrindinis mūsų dėmesys buvo skiriamas kliento poreikių realizacijai ir siūlomų prekių kokybei, kas padėjo „COC Center of...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Tolivardžių g. 3, LT-47297 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
UAB "Araneta" - tai itin didelį kokybiškų ir stilingų baldų asortimentą pasiūlyti galinti įmonė. Balduturgus.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti viską, ko prireiks jaukiems Jūsų namams! Prekiaujame didmenine ir mažmenine prekyba baldais, baldiniais audiniais bei įvairiais priedais minkštų baldų gamybai. Mūsų...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Planuojama naikinti kliūtis įmonių pavadinimuose naudoti angliškus žodžius
Planuojama naikinti kliūtis įmonių pavadinimuose naudoti angliškus žodžius 02-28 17:36
Ekonomikos ir inovacijų ministerija norėtų leisti Lietuvoje be jokių kliūčių registruoti angliškus įmonių pavadinimus. Dabar tokią teisę turi tik užsienio bendrovės. Taip pat yra galimybė...
V. Orbanas pasiskiepijo kiniška vakcina, čekai prašo "Sputnik"
V. Orbanas pasiskiepijo kiniška vakcina, čekai prašo "Sputnik" 02-28 17:11
Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pasiskiepijo kinų vakcina nuo koronaviruso. Čekija prabilo, kad gali įsileisti rusišką vakciną, nebelaukdama EVA patvirtinimo.
"Spotify" darbuotojai galės dirbti iš bet kur
"Spotify" darbuotojai galės dirbti iš bet kur 02-28 16:00
Muzikinė platforma "Spotify" seka kitų technologijų įmonių pavyzdžiu ir transformuoja įprastus darbo modelius. Nuspręsta, kad įmonės darbuotojai galės laisvai pasirinkti jiems priimtiniausią darbo...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%