Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klipsis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klipsis

Atsiliepimai apie Klipsis, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Klipsis, UAB

Apeikit kuo toliau!
Ju pazyma netinka draudimui, sekimo stebuklas kurį imontuoja veikia netiksliai (para laiko rode masinos bloga lokacija)
Nuvaziavau ismontuoti pinigu negrazina
Pretenzijas Mantui Pempei galite pareikšti adresu:Vilnius, Taikos 43-3.
Saimonas 2019-11-22 10:49:07
Labas, parasyk man, jei ir jus esate pirke is ju sekimo sistema: trisluoksnis@gmail.com Ta pati situacija ir pas mane. Nieks neveikia, o jie net sakinio negali normaliai suformuluoti telefonu. Yra minciu, ka galima nuveikti kartu bendromis pastangomis!
Sveiki. jai kaska darysit tikrai prisijungiu.Pas mane irgi tokia situacija, iranga jau trys menesiai neveikia, pinigu negrazyna, i kontakta neina. mano telefonas 8 687 97711 Jai kaska sugalvosit paskambinkit.
Kristupas 2019-04-30 14:03:28
Nepatikimi, sistema sumontuoja ant d******s, neveikia. Savininkas nereguoja i laiskus/skambucius, problemu net neketina spresti. Teks pinigus susigrazinti teisiskai.

https://rekvizitai.vz.lt/imone/dialis_lt/ - ta pati ju kontora, tik jau bankrotuojanti.
Arunas 2019-08-13 22:41:11
Sistema tragiska, neveikia jau 3 savaites, pastrigusi eilini karta, pinigu negražina, a******u kontora 100% apeikite juos kuo toliau
Danielius 2019-08-14 16:24:36
Sistema neveiksminga. Stringa, pastaraji menesi apskritai neveikia, skundai del neveikiancios sistemoms sistemingai ignoruojami. Kaip supratau is serviso kuriame montavo signalizacija (servisas veikia kaip subranga) skundziasi praktiskai visi!
Žilvinas 2019-08-20 13:03:34
Signalizacija gaminama lietuvoje.Tai apsoliutus šlamštas.Ji neturi net reikiamu pajungimu, kad normaliai atliktų savo funkcija.O šitas pempė tiesiog s*****s kuris sugeba apgaut ir signalizacijos montuotojus.Šitas veikėjas turi kroviniu transportavimo uab MAGIVA kur veikia tokiais pačiais metodais.
As 2019-08-20 20:50:21
Melagiai, sistema jau visa menesi neveikia!!!!ir pinigu negražina
Labas, parasyk man: trisluoksnis@gmail.com Ta pati situacija ir pas mane. Nieks neveikia, o jie net sakinio negali normaliai suformuluoti telefonu. Yra minciu, ka galima nuveikti kartu bendromis pastangomis!
UAB Klipsis 2019-06-05 14:10:16

Kiek matome visi punktai aprašyti ne taip kaip nurodyta mūsų instrukcijoje :) Ar tikrai testavote mūsų sistemą ?

1. Užvedus automobilį žinutė neturi būti gauta, tam nėra jokio tikslo.
2. Po 5 min žinutė neturi būti gauta, tuo metu tik aktyvuojasi sistema, ji tampa aktyvi ir laukianti kol kas nors kėsinsis į atomobilį.
3. Signalas suveikia ne atidarius dureles, o kai yra plėšiamas automobilis, daužomas, keliamas, tempiamas, ardomas, judinamas ir pan (Nesvarbu užrakintas ar atrakintas)
4. SMS žinutė blokuoti variklį nurodyta neteisingai, todėl variklis ir nebuvo blokuotas. (Taip pat reikia dar patikrinti ar pas jus Standart ar Advanced sistema, nes Standart blokavimo galimybės neturi)
Melagiai, sistema jau visa menesi neveikia!!!!ir pinigu negražina
Kaip keista, kad tiek neigiamų atsiliepimų.
Negaliu pasakyt nieko konkrečiai apie pačius savininkus, nei gero nei blogo.

Bet turiu įsidėjęs apsaugą, tai šiaip jin veikia gerai.
Draudimui tiko, funkcijas kaip teatavau irgi veikia.
Nzn, kolkas neteko panaudot realioj sitiacijoj, bet viskas kaip ir okay atrodo.
UAB Klipsis 2019-06-05 14:10:16

Byla nr1

Byla nr2

1. Užvedus automobilį žinutė neturi būti gauta, tam nėra jokio tikslo.
Parasykite savo elektronini pasta.
Niekam nesiulau ju paslaugu !!!!!!! Visiskai neatsakingai dirbantis asmenis !!!

Spėju, kad teigiamus komentarus jis čia pats pasirašė. Apie apsaugą tik blogi atsiliepimai, kažkiek veikė, nustojo veikti ir net nebando problemų spręsti, neatsakinėja į el. laiškus, nekelia telefono ir t.t. Labai nepatikima įmonė, tikrai kreipsiuos į vartotojų teises!
Neblogos sistemos, o didžiausias pliusas, kad pažymą draudimui išrašo.
Sumontavo sygnalizacja, veikia gerai. Apsidraudžiau masina.
Esu patenkintas !
Martynas, autonuoma
2018-11-29 10:11:24 IP 2e7r433e
Pritariu visiems komentatoriams.
Susidėjau Advanced paketus į visą savo parką, kadangi auto naujos tai reikėjo 2 lygio pažymos kurią gavau
Ir taip pat puikiai veikia kaip transporto kontrolės sistema

Rekomenduoju !
Labai gerai atitinka kasko 1 lygi, israso popierius, tai kam dar ta sherloga detis 2 kartus brangesni
Darius Ramanauskas
2018-11-20 16:51:29 IP 28meojch
Pirkau Advanced sistemikę
Testavau veike gerai, atsiunčia sms žinutę jeigu spardai mašiną arba keli damkratu

Dar visad matau kur mašina stovi appse
Imontavo man parvaziuoju namo, kaskoke zinute atsiunte kad judinamas ir tempiamas galvoju nesamone iseinu i kiema ziuriu laukia jau prie masinos atsimuses berniokas kazkoks. Galvojau cia tik kaukia o cia zinute atsiunte pasirodo jeigu kazkas
Labai patekintas ir sunui istatysiu.
Pirkau Apsaugos sistemą jau gana senai, bet vakar kaip tik turėjau situaciją, kai kieme trenkėsi į mano auto ir bandė pabėgt, bet gavau pranešimą, tai greitai išlėkiau iš namų ir susirašėm draudimą.
Labai patenkintas sistema !
Greitas aptarnavimas, puikus servisas, apsauga veikia be priekaištų.
Gavau 2 lygio pažymą draudimui.
10 balų

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri
Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri 07-04 17:13
Daugelis žmonių šiandien neįsivaizduoja pasivaikščiojimų, kelionių viešuoju transportu, laisvalaikio, sporto ir apskritai gyvenimo be muzikos. Ją su savimi nešiojamės jau daugiau kaip 40 metų, nuo...
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu 07-04 17:12
Finansų rinkos toliau akylai stebi Vašingtono ir Pekino santykius dėl prekybos susitarimo.
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė 07-04 17:10
Druskininkų kurortas per tris karantino mėnesius buvo visiškai uždarytas, bet nė vienas verslas nebankrutavo, portalui "delfi.lt" teigė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%