Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klipsis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klipsis

Atsiliepimai apie Klipsis, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Klipsis, UAB

Saugos sistema tikrai neveikianti !!!!!!!! Vartotojų teisių tarybos padarytas patikrinimas :
2019-01-09 surašė patikrinimo aktą Nr. 1AD-1 (toliau - Patikrinimo aktas). Apžiūros metu nustatyta, kad užvedus automobilį, kaip nurodo Signalizacijos naudojimo instrukcijos 1 punktas, po 30 sek. SMS žinutė į Vartotojo mobilaus ryšio telefoną negauta, užgesinus automobilio variklį ir užrakinus dureles, kaip nurodo Signalizacijos naudojimo instrukcijos 2 punktas, po 5 min. SMS žinutė į Vartotojo mobilaus ryšio telefoną negauta, atrakinus ir atidarius dureles, kaip nurodo Signalizacijos naudojimo instrukcijos 3 punktas, po 30 sek. SMS žinutė į Vartotojo mobilaus ryšio telefoną negauta, užvedus automobilį, kaip nurodo Signalizacijos naudojimo instrukcijos skyriuje „SMS kodai signalizacijai valdyti“ ir Vartotojui surinkus mobilaus ryšio telefone SMS žinute kodą „setdigout1“ t. y. blokuoti variklį, variklis neblokuotas. Įvertinus patikrinimo metu užfiksuotas aplinkybes, Patikrinimo akte pateikta išvada, jog Signalizacija veikia netinkamai ir neatitinka kokybės reikalavimų, kadangi neturi tų savybių, kurių pirkėjas galėjo protingai tikėtis, t. y. kurios būtinos daiktui, kad jį būtų galima naudoti pagal įprastinę ar specialią paskirtį, kaip numatyta Lietuvos Respublikos civilinio kodekso (toliau - Civilinis kodeksas) 6.333 straipsnio 6 punkte.
Bankrotavusi jų įmonių :https://rekvizitai.vz.lt/imone/dialis_lt/

Ir informacija iš varotoju teisių, kuri patvirtina, kad jų įranga tikrai neveikia. Ir dviem atvejais ši įmonė turėjo grąžinti pinigus pirkėjams. Tobulai veikianti sistema :D Debilų kontora
Byla nr1 -http://www.vvtat.lt/download/7114/2018-09-13%20nutarimas%20nr.%2010-1264.docx

Byla nr2 -http://www.vvtat.lt/download/8013/2019-01-30%20nutarimas%20nr.%2010-98.docx
Mazena 2019-05-20 16:07:52
Niekam nesiulau ju paslaugu !!!!!!! Visiskai neatsakingai dirbantis asmenis !!!
Mazena, kaip galima su jumis susisiekti? Tiketina, kad mums montavo ta pacia diena ir ta pati situacija
Niekam nesiulau ju paslaugu !!!!!!! Visiskai neatsakingai dirbantis asmenis !!!
Nepatikimi, sistema sumontuoja ant d******s, neveikia. Savininkas nereguoja i laiskus/skambucius, problemu net neketina spresti. Teks pinigus susigrazinti teisiskai.

https://rekvizitai.vz.lt/imone/dialis_lt/ - ta pati ju kontora, tik jau bankrotuojanti.
Spėju, kad teigiamus komentarus jis čia pats pasirašė. Apie apsaugą tik blogi atsiliepimai, kažkiek veikė, nustojo veikti ir net nebando problemų spręsti, neatsakinėja į el. laiškus, nekelia telefono ir t.t. Labai nepatikima įmonė, tikrai kreipsiuos į vartotojų teises!
Neblogos sistemos, o didžiausias pliusas, kad pažymą draudimui išrašo.
Sumontavo sygnalizacja, veikia gerai. Apsidraudžiau masina.
Esu patenkintas !
Pritariu visiems komentatoriams.
Susidėjau Advanced paketus į visą savo parką, kadangi auto naujos tai reikėjo 2 lygio pažymos kurią gavau
Ir taip pat puikiai veikia kaip transporto kontrolės sistema

Rekomenduoju !
Labai gerai atitinka kasko 1 lygi, israso popierius, tai kam dar ta sherloga detis 2 kartus brangesni
Pirkau Advanced sistemikę
Testavau veike gerai, atsiunčia sms žinutę jeigu spardai mašiną arba keli damkratu

Dar visad matau kur mašina stovi appse
Imontavo man parvaziuoju namo, kaskoke zinute atsiunte kad judinamas ir tempiamas galvoju nesamone iseinu i kiema ziuriu laukia jau prie masinos atsimuses berniokas kazkoks. Galvojau cia tik kaukia o cia zinute atsiunte pasirodo jeigu kazkas
Labai patekintas ir sunui istatysiu.
Pirkau Apsaugos sistemą jau gana senai, bet vakar kaip tik turėjau situaciją, kai kieme trenkėsi į mano auto ir bandė pabėgt, bet gavau pranešimą, tai greitai išlėkiau iš namų ir susirašėm draudimą.
Labai patenkintas sistema !
Greitas aptarnavimas, puikus servisas, apsauga veikia be priekaištų.
Gavau 2 lygio pažymą draudimui.
10 balų

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą 05-23 18:35
Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės vyriausybė atidėjo savo planus pateikti balsavimui savo atnaujintą "Brexit" planą birželio pirmą savaitę. Tokį sprendimą vyriausybė priėmė dėl...
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai.
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai. 05-23 17:08
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai, teigia Sveikatos apsaugos ministerija

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%