VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos vaikų ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos vaikų ligoninė

Atsiliepimai apie Klaipėdos vaikų ligoninė, VšĮ

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos vaikų ligoninė, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Labai malonios sesutės tiek diagnostiniam, tiek kardiologijos skyriuose. O gydytoja Eglė Aužbikavičienė ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir pralinksminti sugeba. Esu labai labai patenkinta ir dėkinga!:)
Atsakyti
Būkite protingi nevaziuokite į ligoninę jei tai išvengiama, nes ligoninėje viruso židiniai serga gydytojai, bet viskas slepiama, niekas nesiizoliuoja nes neleidžia ir liepia tylėti, jei tai tik planinės operacijos anginos adenoidai ar dantys tikrai nevaziuokite parsivežti viruso, viskas slepiama su vyr. Gydytojo žinia dėl ligoninės pinigų
Atsakyti
Atvažiavus į ligoninę buvau paguldyta į diagnostikos skyrių, kol bus aiškus covido atsakymas. Palatoj vėsu, bet šildytuvas buvo. Sesutės visos be galo malonios ir rūpestingos. Tačiau naktį, užėjus nežmoniškiem skausmam, prisišaukti nebuvo įmanoma. Miegojo lyg užmuštos. Baladok kur nori, šauk kiek nori - negirdi. Tai neturėtų bent viena būt atsibudusi arba bent neužsidaryti nusirengus ir dėt į akį? Teko skambintis į priimamąjį, kad ten paskambintų į mano skyrių ir ateitų... Bet skausmas greit suvaldytas buvo.
Gerai, covid neigiamas, perkelia mane į kitą skyrių. Ale izoliacinę palatą (kam??) Vėjas kiaurai langus uždarytus eina, girdis švilpimas. Prašau šildytuvo - nėra! Ir niekas nežino, kur jie visi dingę.. Ledinės kojos, rankos, pledai, kaldros ne ką daugiau padeda. Paskambina į skyrių tėvai - iš kart esu perkeliama į normalią palatą.. Žinoma, ne sesučių kaltė dėl tų langų ir šalčio. Bet tas neorganizuotumas..
Šiaip, skyriuj sesutės labai rūpestingos ir malonios. Gydytoja neišpasakyto švelnumo.. Pasikalba apie visai ne į temą dalykus, pasijuokia, prisėda, pataria, kaip geriau. Vienintelis dalykas, kuris užstrigo skyriuje (be tos šaltos kiauros palatos) buvo kai kurių slaugių nesupratimas, kas yra poilsio metas. 23 val. dar girdisi pilnai per skyrių, kaip joms smagu ir juokinga:)) na, smagu, kad nuotaika gera, bet dar 7 ryto pradedama tarškėti. Norisi supratingumo ir poilsio. O tos durys su stiklu, kur visos skyriaus šviesos kiauriai spigina naktį, jaukumo neprideda taip pat:)
Atsakyti
Labai nudžiugino tokiam sunkiam periode.Su kiekvienu sutiktu žmogum dirbančiu šioje įstaigoje gavau puikų aptarnavimą, atsidavimą, rūpestį.Nepaprastai dėkinga!Teko apsilankyti priėmimo skyriuje, diagnostikos ir pediatrijos!Nuoširdžiai dėkinga!❤❤❤
Atsakyti
2020.07.20 diena apie 16:30 valanda.
Niekaip negaliu suprasti kodėl tėvas negali aplankyti dukros, kuri guli ligoninėje? Kas per taisyklės? Kas jas patvirtino? Ką Jūs slepiate? Bandžiau paklausti kaip galėčiau aplankyti dukrą, atsakimo išsamaus negavau.
????
Atsakyti
Galėjome su Sūneliu 2 korpuse. Nuostabus gydytojai Daiva, sesutes paslaugios kompetetingos dirbti su vaikais. Nuoširdus aciu visam kolektyvui.Simona ir Arijus:)
Traumatologijos skyrius
2019-08-20 20:16:08 IP 2e7r3mdk
Atsakyti
Noriu padėkoti už greitą priėmimo skyriaus darbą, skyriaus seselėms ir gydytojams. Visi gražiai ir rūpestingai bendravo tiek su vaiku, tiek su mumis. Ačiū už jūsų darbus!
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkojame gyd.Jurgitai Šipalytei, jos padėjėjai. anesteziologui, skyriaus sesutei už patarimus ir profesionanalumą. Pagarbiai, V.V, Rapkauskai
Atsakyti
Ačiū, mes likom nustebę, priimamasis nustebino gera prasme. Viskas vyko sklandžiai, organizuotai. Personalas geros nuotaikos, pasitiko su šypsena viska nuodugniai paaiškino.Paskirtas gydimas tikrai padėjo.
Atsakyti
Sveiki.
2019 vasario 19d.atvykau su sunumi i vaiku ligonines priemimo skyriu:karsciavimas, vemimas, neturejome jegu kovoti su uzklupusiu gripu.
Priemimo skyriuje teko nemazai pralaukti, nes ligoniuku buvo nemazai, bet viska atpirko slaugytojos-padejejos GRAZINOS (pavardes neprisimenu) malonus ir nuosirdus bendravimas.Ji netik nuramino verkianti mano sunu, palydejo mus i skyriu, bet ir daiktus padejo nusinesti.
DEKOJU GRAZINAI uz geruma, nuosirduma ir atsidavima savo darbui.
Atsakyti
Noreciau labai padekoti priemimo skyriaus vedejai uz supratima ir pagalba padedant mano dukrai patekti pas stomotoologa ekstra budu.ACIU JUMS LABAI, LABAI. Taip pat dekoju gydydojai, Skirmantei Kuzminskaitei, kuri netik, kad neliko abejinga mano problemai, bet yra nuostabi savo srities specialiste, bei nuostabus zmogusJums taip pat is visos sirdies tariu ACIU.Malonu buvo bendrauti ir su gydytoja anestoziologe (gaila nezinau pavardes).Laimes, sekmes, o svarbiausia istvermes, jusu nelengvame darbe. Su didziausia pagarba Rugiles mama.
Jolanta Ragauskienė
2019-01-11 12:50:03 IP 2e7r3qeo
Atsakyti
Ačiū gydytojui chirurgui Mariui Šikšniui už profesionalumą, už išsamų informavimą, malonų bendravimą ir puikų elgesį su vaiku.
Atsakyti
Teko lankytis ir gulėti su mažu vaiku ne kartą vaikų ligoninėje. Traumatologijos ir Chirurgijos skyriuose. Nusiskundimų dėl gydytojų jokių neturiu-kaip tik neurochirurgas- nuostabus daktaras, ir chirurgai labai geri daktarai, bet va kas liečia sesutes ar padėjėjas-esu labai nusivylusi, aišku ne visomis, ryte priėjusi paklausti prie chirugijos skyriaus personalo (prie lango kur sėdi ten damos)kelintą galėsime eiti namo, jauna panelė (galbūt rezidentė)
)kuri tem sėdėjo jau taip nemandagiai ir grubiai bendravo, tai norėjosi tik ir pasakyti jog atsiprašau jog paklausiau. Nesuprantu kam reikia dirbti tokį darbą jeigu jis tau nepatinka. Šlykštu darosi nuo tokių žmonių akių draskymo dar tokiuose vietuose. Tai tik parodo ant kiek žmonės supuvę iš vidaus. Žodžiu būtume taip ir išvyke su nuotaika jog operacija praėjo sklandžiai bet dėja visa diena sugadino. Be to norėjosi pridurti- jog nekankintu taip vaikų, jeigu mato kad vaikas stresuoja draskosi ar isterikuoja, kitur vaikams duodamos tabletytės jog nusiramintų, o dabar man vaiką gražino i palatą prarėkusį balsą, visa drebanti, nusiverkusi, net man mamai buvo sunku vaika nuraminti, koki stresa apturėjo, traumavo ir dar seselė kuri ėmė kateterį šalin vos rankos neišsuko, ir dar burbėjo negražiai ant vaiko. Fui. Tokie žmonės nenusipelno jokių gražių žodžių. Tikiuosi pasitaisys situacija su personalu.
Atsakyti
Ką dirba priimamojo darbuotojai !!! Sėdi !!!. Bjauru net kalbėti, 6 vištos ir visos labai gerai žino savo pareigas, nenuostabu kad skundžiasi uždarbiu, bet kad jos ne to neužsitarnauja!!!!
Atsakyti
Šiandien turėjau tokią situaciją, realiai pasityčiojo iš manęs. Klaipėdos konsultacinėje poliklinikoje Karoso g. turėjau taloną pas ortopedo traumatologą. Kol prieisiu laukiau du mėnesius. Ir vat atvažiuoju su 4 mėn. kūdikiu į apžiūrą, o manęs nepriima, nes registruojantis sukeičiau vietomis vaiko asmens kodo skaičius. Sistemoje reikia daryti perregistravimą ir taip automatiškai siuntimas tampa negaliojančiu. Galima aišku susimokėti už konsultaciją 36 Eur, arba vėl laukti. Tai vat ir nesuprantu ar šitaip turi būti, šiaip pagal duomenų apsaugą, aš išvis galiu niekur nerašyti asmens kodo, o dabar dėl tokios žmogiškos klaidos, vėl turiu laukti. Ir ką tada daro gydytojas su man skirtu laiku, geria kavytę? o aš per visą miestą turiu tampyti kūdikį. Taip kad nepadarykite mano klaidos. Aišku reikėjo eiti iškart pas vedėją, bet tuo metu ne tas galvoj buvo.Labai nusivyliau kai šitaip su patyčiom ir dar išsproginusios akis man aiškino kad čia mano klaida.... O kur lieka tada žmoniškumas 4 mėnesių kūdikiui?
Atsakyti
Labai noriu padėkoti Klaipėdos vaikų ligoninės darbuotojoms Eglei ir Rasa, už tai, jog jos 07.07 vykusiame koncerte Klaipėdoje rado piniginę ir iškarto man ją grąžino. Linkiu ir toliau būti tokiom linksmom ir sąžiningoms! Ačiū dar kartą! :)
Atsakyti
Esu sužavėta Klaipėdos vaiku ligoninės gydytoju kompetencija ir personalo nuoširdumu bei rūpestingumu. Palatos švarios ir tvarkingos, maistas skanus ir įvairus. Kuo geriausi atsiliepimai!
Atsakyti
Atvykome 2018-05-14, gulėjom ketvirtame aukšte. Noriu pasidalinti įspūdžiais. Palatos tvarkingos, prižiūrėtos, tualetas irgi visą dieną prižiūrimas, niekada netrūko tualetinio popieriaus, bei rankų rankšluostuko.Virtuvėlėj visada švaru ir tvarkinga. Maistas, kurio tema paskutiniu metu itin eskaluojama, įvairus ir skanus.Ir personalas nuostabus, rūpestingi visi darbuotojai, nuo sesutės iki gydytojos. Matosi, kad visi darbuotojai myli savo darbą, galbūt sukuriama gera darbo atmosfera. Mačiau gydytoja sėdi prie bendro stalo su sesutėmis (neturi atskiro kabineto:)).Nuoširdus Ačiū visam kolektyvui. Sakysite taip nebūna, rašo pažįstama, nieko panašaus, visiškai nieko nepažįstame.
Ko nepasakysi apie priimamąjį, pralaukėme 3 val. su trupučiu ir vien tik popierių pildymas, na čia jau tikriausiai sistemos klaida, kada baigsis, ta nesamonė, tuos pačius rekvizitus pildė tris kartus, vienoje vietoje. Sistema priminė sovietmetį, neabejoju, jog visi darbuotojai norėtų kompiuterizuotos sistemos.Tokie mūsų įspūdžiai.
Atsakyti
Evaldas
2018-03-31 20:18:16 IP 90.143.100.10Atsakyti
Pats pirmas ir baisiausias priemimas koks begali buti! atvaziavome 2018.03.31 diena 18.45min or prabuve priimamajame iki 20.05min isvaziavome, nes niekas musu taip ir neapziurejo! Mes atvaziavome su 5 MENESIU kudikiu!!! Visi iki to buve 5 vaikai praejo ir mes likom paskutiniai, taciau vel atvaziavo nauju zmoniu ir jie toliau sekmingai ejo pas gydytojus!!! Tai kur gydytoju mastymas ir zmogiskumas, kai didesni vaikai praleidziami o kudikiai paliekami! Net skyriaus vedeja iseidama paklause kiek laiko mes jau laukiam ir jai atsakius kad virs 40minuciu priemime atsake ne jie tikrai tiek nelaukia ir jau tuoj priimsim, bet niekas taip ir neatejo! Tad nelaukiant kol vaikas pasigaus ligu nuo kitu kosejenciu ir su gripais atvaziavusiu vaiku teko palikti priimamaji! Labai aciu uz NIEKA (o gal ir pasigauta liga!!!)
Atsakyti
Pats pirmas ir baisiausias priemimas koks begali buti! atvaziavome 2018.03.31 diena 19.45min or prabuve priimamajame iki 20.05min isvaziavome, nes niekas musu taip ir neapziurejo! Mes atvaziavome su 5 MENESIU kudikiu!!! Visi iki to buve 5 vaikai praejo ir mes likom paskutiniai, taciau vel atvaziavo nauju zmoniu ir jie toliau sekmingai ejo pas gydytojus!!! Tai kur gydytoju mastymas ir zmogiskumas, kai didesni vaikai praleidziami o kudikiai paliekami! Net skyriaus vedeja iseidama paklause kiek laiko mes jau laukiam ir jai atsakius kad virs 40minuciu priemime atsake ne jie tikrai tiek nelaukia ir jau tuoj priimsim, bet niekas taip ir neatejo! Tad nelaukiant kol vaikas pasigaus ligu nuo kitu kosejenciu ir su gripais atvaziavusiu vaiku teko palikti priimamaji! Labai aciu uz NIEKA (o gal ir pasigauta liga!!!)
Atsakyti
Teko apsailankyti su dukryte 2metuku ligonines priimamajam, del vemimo (ketvirtadienis). Nuvykus nieko nedare tik temperatura pamatavo uzpilde dokumentus, pasake virusas ir jei daugiau nevems drasiai eikite i darzeli pirmadieni, dar paklausiau ar kokios pazymos nereikia! Sake viskas gerai cia neliga. Taip ir padareme pirmadieni nuejom i darzeli, o ten musu nepriema reikia pazymos! Tai ar imanos kaskada toks dalykas kaip susikalbejimas! Tevam paaiskinimas kaskoks? Viena sako, kita daro!!!!
Atsakyti
Noriu padėkoti Klaipedos vaikų ligoninės neurologijos skyriaus gydytojai Rasai Gaudiešienei už nuoširdu rūpestį, ir visam personalui, didelis ačiū.

Su pagarba
Nojaus mama
Vilma Riškuvienė
2018-01-28 09:29:50 IP 28m94s8k
Atsakyti
Padėka visam vaikų traumatologijos skyriui. Didelis AČIŪ už operatyviai ir kompetetingai suteiktą pagalbą mano sūnui.
Jelena Yashmontene
2017-05-01 22:51:05 IP 1arvdck3
Atsakyti
Читаю коментарии и страшно становится. Камеры пыток какие-то.. Славо богу, в других отделениях не пришлось побывать, но лежали в отделение отолорингологии. Прекрасные медсестры, чистота и вежливость. Доктор Шкрут настоящий профессионал. Кстати, рекомендую, правда. Не одного плохого слова нет желания сказать. Спасибо вам за прекрасную работу.
Atsakyti
Šiais technologijų laikais poliklinika neturi registracijos pas gydytoją internetu. Prisiskambinti telefonu sudėtinga, nepatogu. Kas tai: negebėjimas vadovauti, neūkiškumas ar nenoras padėti pacientams? Gėda!
Atsakyti
auginu du vaikucius dar neteko guleti tikiam skyriui kaip (diagnostikos 4 aukste). vyresnioji pagal amziu sesele dedasi kazin kuo (kisasi kur nerekia, vedejai gyd.
sulystu i s....a be muilo, teko girdeti kaip apkalba tiek savo koleges ir vaiku tevus. Apie vedeja tai man apeme siaubas kaip ji matydama mano kudyki vemanti kraujais stovejo ir nieko nedare tik kraipe galva. I reanimacija kele puse dienos.Bet ten gydytojai ir sesutes tikrai myli savo darba ir noras gelbeti gyvybe.Priemimo skyriuje kiek teko apsilankyti tai pagarbą uzsitarnaudavau pakekelusi balsa, abejingumas ten tvyro ir pacientui ir tevams. Nesuptantu kaip taip galima saltai elgtis, patarciau i santariskiu klinikas elgesio kursus praeiti, ten specialistams etikos tikrai pakanka.
Atsakyti
Siandien mano 9 men mergytei zondavo akytes klaipedos vaiku ligonineje. Galiu pasakyti kad grubios tiek sesutes, tiek ir daktare. Atgrubnages!!! Jei kas vaikui zonduosit akis tai geriau vaziuokit i kauna ar vilniu, nes klaipedoj tai kaip s...da suedusios vaiksto visos. Begalo nusivyliau. Ir dar personalas uz nugaros apkalba pacientus ir tyciojasi, kol laukiau viska girdejau ir maciau....
Atsakyti
Pakraupau budama ligonineje.personalas grubus.sesutes atgrubnages.gulim traumatologiniam.jokio svelnumo su vaikai.o maitinimas tai isvis.vien perlines kruopos.sudziuvusi duona su margarinu ir suris per kuri tas margarinas persisviecia.gulint su 3metu vaiku mamai nei lovos bet tas tiek to net pagalves neduoda.
Atsakyti
Labai nuvylė priėmimo skyriaus sesučių LABAI grubus bendravimas ir tingėjimas atlikti savo pareigas. Aš suprantu, kad galbūt jų gyvenimai nesusiklostė taip kaip jos norėtų, bet jeigu jos jau dirba šį darbą, tai reikia jį atlikt su bent šiek tiek žmoniškumo. O jeigu neišeina siūlau pasiieškot kitos darbo vietos. Nors suprantu, kad kitur šitom "specialistėm" būtų labai sunku, juk niekur kitur negali pavaidint super svarbaus ir viską išmanančio "speco", negu ligonijėj prieš į bėdą patekusius žmones.
Ligoninės vadovo prašau skirti daugiau dėmesio personolo, ypač žemiausio rango, auklėjimui.
Atsakyti
Esu labai nusivylusi chirurgijos skyriaus personalu, zinoma ne visi tokie, nors ir buvom tik para bet sitaip negalima. Vaikas buvo po operacijos, operuojantis gydytojas ir anesteziologas buvo tikrai nuostabus, dienos sesutes buvo taip pat, vs ateidavo pasiziuret, o kai pasikeite pamaina, nebuvo net jokio perdavimo, jokio pasiteiravimo atejus ar viskas gerai, ar nereikia vaistu nuo skausmo, o nuejus paprasyt kad bent temperatura pamatuotu vaikui atejo visa susiviepus sesute. kad ir kokia operacija bebuvo, higienos palatoj nepalaike jokios, perpara kai gulejom niekas neatejo nei kart nei grindu isplaut nei dulkiu nuvalyt, o gulejom mokamoj palatoj. Kiek teko gulet kituoseskyriuose tokios betvarkes nebuvo niekad. sitaip negalima.
Atsakyti
Adelė 2015-09-06 13:47:17
Esame labai dėkingi vaikų konsultacinės poliklinikos logopedei Staselei Vilkienei už rūpestį, malonų bendravimą su vaikais, kantrumą, tai DIDELĖS PAGARBOS VERTA PROFESIONALĖ.Šią vasarą lankėmės vaikų poliklinikoje dėl dukrelės kalbėjimo defektų, po mėnesio apsilankymų Evutė pradėjo nebešvepluoti, aiškiai tarti visus žodelius, (nors visus metus darželyje lankėsi pas logopedą, rezultatų nesimatė). Visa šeima labai džiaugiamės tokiais gerais rezultatais, esame labai sujaudinti. Nuoširdus AČIŪ!, gerų darbų, būkit sveika.
pagarbiai, Evutės didžiulė šeima
Nuosirdus ir didelis ACIU slaugytojoms, gydytojoms-odontologei ir anesteziologei, net pavardziu neisidemejau is pergyvenimo.Auginu visiskos negalios 15 metu dukryte, reikejo tvarkyti dantukus.Maniau, kad tokiems vaikams sugedusius dantukus tik traukia, bet mums sutvarke-uzplombavo, po narkozes jautemes gerai po 3valandu isvaziavome namo.Dar karta ACIU ir sekmes JUMS.
Atsakyti
Esu tiesiog pakraupus priemimo skyrio darbu, ir diagnostikos skyriaus komanda. Atveziau dukra pustreciu metu pirmadieni is ryto su auksta temperatura, pagulde mus i diagnostikos skyriu, paeme viska tyrimam, aisku rado puokste ligu, skyre antibiotiku, gydytoja puiki pasitaike. Sveikom, temperatura po begales laseliniu nukrito. Treciadieni vakare i palata atveze mergaite, ziuriu vemia viduriuoja, issigandau, i palata kurioje jau mano mergaite gulejo sveika, pasirodo pagulde mergaite su zarnyno infekcija, ka tai reiskia? Pavoju dukrai ir man. O kodel? Nes tai infekcine liga su kurios pozymiais vezami visi i infekcine ligonine. Ketvirtadieni mano dukra su kuria as gulejau ligoninej israse gydytis ambulatoriskai, nes slapimo ir kraujo tyrimai tai leido padaryti. Gryzom namo, penktadieni is ryto dukryte pradejo vemti. Vuolia, parsivezem dovanu, sekmadieni atkenteje sunku penktadieni ir sestadieni vezam vel ja i vaiku ligonine, mum buvo uztrenktos durys, pasakyta vaziuot i infekcine ligonine, tai reiskia ka? Kad vienus galima guldyt su zarnyno infekcija o kitus ne? Susargdino dukra is naujo, nualino vel organizma, per apsileidima priemimo skyriaus, taip pat ir diagnostikos skyrio, niekam dabar nebeidomu kaip sugadino vaikui mazam sveikata. "Tiesiog iteike torta su vysnaite ant virsaus". Taip tikrai nepaliksiu!
Svetlana Sevcenko
2016-05-28 20:18:16 IP 28mcqk11
Atsakyti
DIDELIS ACIU gydytojui traumatologui-ortopedui JONUI BALTRUNUI uz tikra profesionaluma!
Vaikas traumavo rankyte, o gydytojas demesingai apziurejo ir savo rankomis atstate rankyte is primo karto.
Stai kam reikia buciuoti rankas! Kad tokiu gydytoju butu daugiau!
Gerbiamas gydytojas, linkime jums ir jusu seimai sveikatos, laimes ir sekmes visur ir visada!
Atsakyti
Esame labai dėkingi vaikų konsultacinės poliklinikos logopedei Staselei Vilkienei už rūpestį, malonų bendravimą su vaikais, kantrumą, tai DIDELĖS PAGARBOS VERTA PROFESIONALĖ.Šią vasarą lankėmės vaikų poliklinikoje dėl dukrelės kalbėjimo defektų, po mėnesio apsilankymų Evutė pradėjo nebešvepluoti, aiškiai tarti visus žodelius, (nors visus metus darželyje lankėsi pas logopedą, rezultatų nesimatė). Visa šeima labai džiaugiamės tokiais gerais rezultatais, esame labai sujaudinti. Nuoširdus AČIŪ!, gerų darbų, būkit sveika.
pagarbiai, Evutės didžiulė šeima
Atsakyti
Norėčiau pasakyti didelį ačiū šiai ligoninei. Esame jauni tėveliai. Birželį susilaukėme pirmagimio. Gal ką ir pražiūrėjome, bet mūsų mažiukas vieną rytą sukarščiavo, vakare tapo vangus, mieguistas. Tai nieko nelaukę atvežėme į ligoninę. Pagalbos sulaukėme iš karto per kelias minutes. Priėmimo skyriuje dėkojame dirbusiai gyd. Vasiliauskienei, kuri kuo skubiau apžiūrėjo mūsų sūnelį, gaila, bet teko guldyti į reanimacijos skyrių. Paguldyti buvome gal per 10 minučių, teko mažiukui išbūti parą laiko. Buvo suteikta skubi pagalba, atlikti tyrimai, paskirtas gydymas, mažiukui buvo labai stipri šlapimo takų infekcija, skysčių netekimas. Šiame skyriuje dirba žmonės tikrai pagarbos verti, sesutė Teresė labai maloni, nuramino žmoną, kad teks pabūt be vaikučio kol maitint reikės, visada suteikdavo informaciją apie mūsų mažiuką kai tik paklausdavome. Gydytojui Mikeliui dėkojame už ypatingą rūpestį, gavome atsakymus į visus rūpimus klausimus, viską nuosekliai paaiškindavo, nuramino, iškeliant į skyrių gavome daug reikalingos informacijos ir rekomendacijų. Naujagimių patologijos skyriuje gydėmės pas gyd. Tiroško, daktarė atiduodanti visą save pacientams, labai rūpestinga, maloni su vaikučiais, labai rūpinasi, suteikia daug informacijos jaunoms mamoms, ačiū jai. Ačiū ir sesutėms, niekada nematėme susiraukusių, visada malonios, sėkmės joms nelengvame darbe. Mes pasveikome. Ačiū didelis.
Atsakyti
Esu dėkinga Priėmimo skyriaus budėjusiai komandai - gydytojui, slaugytojai, rentgenospecialistei už rūpestį, atjautą ir, be abejo, profesionalumą. Ačiū Skyriaus gydytojui Jonui Baltrūnui, gydytojui Antanui Janušoniui, slaugos specialistėms už profesionalumą, kantrumą, mokėjimą elgtis su 7mete dukra po patirtos traumos.
Būkit sveiki.
Pagarbiai, Rusnės mama
Atsakyti
Atvaziavome sendiena 8 ryto i vaiku ligonine su 9men dukryte. musu nusiskundimai paumejes per savaitgali uzsiteses kosulys iki springimo, ji sunkiau kvepuoja neatsikosti kosedama springsta.vakar net veme nuo kosulio tas pats buvo ir si savatgali. Nusprendeme atvaziuoti is ryto kad mus apziuretu baiminausi kad nepereitu i plauciu uzdegima.Taigi atvaziavome be temperaturos.kadangi ligonines skyriai perpildyti, norejome apziuros ir nors kad israsytu vaistu. taciau apziura nebuvo suteikta. buvo apziurimi kiti pacientai o mes laukeme dvi valandas ir nieko nesulaukeme. buvom nukreipti kreiptis i seimos gyditoja.
Ilona Jakubovskaja
2014-06-28 01:03:11 IP 2g5vd05c
Atsakyti
Mano sunus, Patrick James Matthevs, labai nesekmingai nukrito, budama namie, iskvieciau Greitaja pagalba, kuri atvaziavus, neimobolizavo kojytes, bet aciu uz pagalba, nuveze i Klaipedos vaiku ligonine., priemimo skyrius sokiravo poziuriu i skausmuose kenciancio 2.5 metu vaiko atzvigiu ir jo mamos.Liepe laukt atsisedus ant kedziu, isejo tik po mazdaug 10 min paklaust apie asmens dokumenta, kai paprasiau, ar galiu paguldyt vaika, tik tada pasiule paguldyt.Atejus dakrarui, buvome issiusti rentgeno nuotraukai, su mumis buvo musu aukle, garbaus amzio, kuri paklausiusi kur reiktu eiti nes tuo metu bendravau su gydytoju, isgirdau GRUBU, NEPAGARBU MEDICINOS DARBUOTOJUI atsakyma, panasu i suns lojima.Mano mama atidve medicinai virs 50 metu, gavus garbes rasta Raudonujjo Kryziaus ligoninej, ir pati dirbau tuo pacioj ligoninej chururginiam skyriui, turiu dydele pagarba medikams, bet labai nuvyle toks atsinesimas.tai neteisinga.

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Planuojama naikinti kliūtis įmonių pavadinimuose naudoti angliškus žodžius
Planuojama naikinti kliūtis įmonių pavadinimuose naudoti angliškus žodžius 02-28 17:36
Ekonomikos ir inovacijų ministerija norėtų leisti Lietuvoje be jokių kliūčių registruoti angliškus įmonių pavadinimus. Dabar tokią teisę turi tik užsienio bendrovės. Taip pat yra galimybė...
V. Orbanas pasiskiepijo kiniška vakcina, čekai prašo "Sputnik"
V. Orbanas pasiskiepijo kiniška vakcina, čekai prašo "Sputnik" 02-28 17:11
Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pasiskiepijo kinų vakcina nuo koronaviruso. Čekija prabilo, kad gali įsileisti rusišką vakciną, nebelaukdama EVA patvirtinimo.
"Spotify" darbuotojai galės dirbti iš bet kur
"Spotify" darbuotojai galės dirbti iš bet kur 02-28 16:00
Muzikinė platforma "Spotify" seka kitų technologijų įmonių pavyzdžiu ir transformuoja įprastus darbo modelius. Nuspręsta, kad įmonės darbuotojai galės laisvai pasirinkti jiems priimtiniausią darbo...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 18,87 +7,28%
Starbucks 108,03 +4,41%
Twitter 77,06 +3,31%
NVIDIA 548,58 +3,06%
Nokia 3,92 -3,21%
Macy's 15,21 -3,24%
Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,63 0,00%
Sidabras 25,88 +3,64%
Dujos (JAV) 2,66 +4,31%
Dyzelis 1,58 +9,72%
Vištiena 1,81 0,00%
Jautiena 4,46 +1,36%
Kava 3,54 +1,72%
Benzinas 1,56 +14,71%