Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos vaikų ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos vaikų ligoninė

Atsiliepimai apie Klaipėdos vaikų ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos vaikų ligoninė, VšĮ

Noreciau labai padekoti priemimo skyriaus vedejai uz supratima ir pagalba padedant mano dukrai patekti pas stomotoologa ekstra budu.ACIU JUMS LABAI, LABAI. Taip pat dekoju gydydojai, Skirmantei Kuzminskaitei, kuri netik, kad neliko abejinga mano problemai, bet yra nuostabi savo srities specialiste, bei nuostabus zmogusJums taip pat is visos sirdies tariu ACIU.Malonu buvo bendrauti ir su gydytoja anestoziologe (gaila nezinau pavardes).Laimes, sekmes, o svarbiausia istvermes, jusu nelengvame darbe. Su didziausia pagarba Rugiles mama.
Jolanta Ragauskienė
2019-01-11 12:50:03 IP 84.15.180.248
Ačiū gydytojui chirurgui Mariui Šikšniui už profesionalumą, už išsamų informavimą, malonų bendravimą ir puikų elgesį su vaiku.
Teko lankytis ir gulėti su mažu vaiku ne kartą vaikų ligoninėje. Traumatologijos ir Chirurgijos skyriuose. Nusiskundimų dėl gydytojų jokių neturiu-kaip tik neurochirurgas- nuostabus daktaras, ir chirurgai labai geri daktarai, bet va kas liečia sesutes ar padėjėjas-esu labai nusivylusi, aišku ne visomis, ryte priėjusi paklausti prie chirugijos skyriaus personalo (prie lango kur sėdi ten damos)kelintą galėsime eiti namo, jauna panelė (galbūt rezidentė)
)kuri tem sėdėjo jau taip nemandagiai ir grubiai bendravo, tai norėjosi tik ir pasakyti jog atsiprašau jog paklausiau. Nesuprantu kam reikia dirbti tokį darbą jeigu jis tau nepatinka. Šlykštu darosi nuo tokių žmonių akių draskymo dar tokiuose vietuose. Tai tik parodo ant kiek žmonės supuvę iš vidaus. Žodžiu būtume taip ir išvyke su nuotaika jog operacija praėjo sklandžiai bet dėja visa diena sugadino. Be to norėjosi pridurti- jog nekankintu taip vaikų, jeigu mato kad vaikas stresuoja draskosi ar isterikuoja, kitur vaikams duodamos tabletytės jog nusiramintų, o dabar man vaiką gražino i palatą prarėkusį balsą, visa drebanti, nusiverkusi, net man mamai buvo sunku vaika nuraminti, koki stresa apturėjo, traumavo ir dar seselė kuri ėmė kateterį šalin vos rankos neišsuko, ir dar burbėjo negražiai ant vaiko. Fui. Tokie žmonės nenusipelno jokių gražių žodžių. Tikiuosi pasitaisys situacija su personalu.
Ką dirba priimamojo darbuotojai !!! Sėdi !!!. Bjauru net kalbėti, 6 vištos ir visos labai gerai žino savo pareigas, nenuostabu kad skundžiasi uždarbiu, bet kad jos ne to neužsitarnauja!!!!
Šiandien turėjau tokią situaciją, realiai pasityčiojo iš manęs. Klaipėdos konsultacinėje poliklinikoje Karoso g. turėjau taloną pas ortopedo traumatologą. Kol prieisiu laukiau du mėnesius. Ir vat atvažiuoju su 4 mėn. kūdikiu į apžiūrą, o manęs nepriima, nes registruojantis sukeičiau vietomis vaiko asmens kodo skaičius. Sistemoje reikia daryti perregistravimą ir taip automatiškai siuntimas tampa negaliojančiu. Galima aišku susimokėti už konsultaciją 36 Eur, arba vėl laukti. Tai vat ir nesuprantu ar šitaip turi būti, šiaip pagal duomenų apsaugą, aš išvis galiu niekur nerašyti asmens kodo, o dabar dėl tokios žmogiškos klaidos, vėl turiu laukti. Ir ką tada daro gydytojas su man skirtu laiku, geria kavytę? o aš per visą miestą turiu tampyti kūdikį. Taip kad nepadarykite mano klaidos. Aišku reikėjo eiti iškart pas vedėją, bet tuo metu ne tas galvoj buvo.Labai nusivyliau kai šitaip su patyčiom ir dar išsproginusios akis man aiškino kad čia mano klaida.... O kur lieka tada žmoniškumas 4 mėnesių kūdikiui?
Labai noriu padėkoti Klaipėdos vaikų ligoninės darbuotojoms Eglei ir Rasa, už tai, jog jos 07.07 vykusiame koncerte Klaipėdoje rado piniginę ir iškarto man ją grąžino. Linkiu ir toliau būti tokiom linksmom ir sąžiningoms! Ačiū dar kartą! :)
Esu sužavėta Klaipėdos vaiku ligoninės gydytoju kompetencija ir personalo nuoširdumu bei rūpestingumu. Palatos švarios ir tvarkingos, maistas skanus ir įvairus. Kuo geriausi atsiliepimai!
Atvykome 2018-05-14, gulėjom ketvirtame aukšte. Noriu pasidalinti įspūdžiais. Palatos tvarkingos, prižiūrėtos, tualetas irgi visą dieną prižiūrimas, niekada netrūko tualetinio popieriaus, bei rankų rankšluostuko.Virtuvėlėj visada švaru ir tvarkinga. Maistas, kurio tema paskutiniu metu itin eskaluojama, įvairus ir skanus.Ir personalas nuostabus, rūpestingi visi darbuotojai, nuo sesutės iki gydytojos. Matosi, kad visi darbuotojai myli savo darbą, galbūt sukuriama gera darbo atmosfera. Mačiau gydytoja sėdi prie bendro stalo su sesutėmis (neturi atskiro kabineto:)).Nuoširdus Ačiū visam kolektyvui. Sakysite taip nebūna, rašo pažįstama, nieko panašaus, visiškai nieko nepažįstame.
Ko nepasakysi apie priimamąjį, pralaukėme 3 val. su trupučiu ir vien tik popierių pildymas, na čia jau tikriausiai sistemos klaida, kada baigsis, ta nesamonė, tuos pačius rekvizitus pildė tris kartus, vienoje vietoje. Sistema priminė sovietmetį, neabejoju, jog visi darbuotojai norėtų kompiuterizuotos sistemos.Tokie mūsų įspūdžiai.
Evaldas
2018-03-31 20:18:16 IP 90.143.100.10Atsakyti
Pats pirmas ir baisiausias priemimas koks begali buti! atvaziavome 2018.03.31 diena 18.45min or prabuve priimamajame iki 20.05min isvaziavome, nes niekas musu taip ir neapziurejo! Mes atvaziavome su 5 MENESIU kudikiu!!! Visi iki to buve 5 vaikai praejo ir mes likom paskutiniai, taciau vel atvaziavo nauju zmoniu ir jie toliau sekmingai ejo pas gydytojus!!! Tai kur gydytoju mastymas ir zmogiskumas, kai didesni vaikai praleidziami o kudikiai paliekami! Net skyriaus vedeja iseidama paklause kiek laiko mes jau laukiam ir jai atsakius kad virs 40minuciu priemime atsake ne jie tikrai tiek nelaukia ir jau tuoj priimsim, bet niekas taip ir neatejo! Tad nelaukiant kol vaikas pasigaus ligu nuo kitu kosejenciu ir su gripais atvaziavusiu vaiku teko palikti priimamaji! Labai aciu uz NIEKA (o gal ir pasigauta liga!!!)
Pats pirmas ir baisiausias priemimas koks begali buti! atvaziavome 2018.03.31 diena 19.45min or prabuve priimamajame iki 20.05min isvaziavome, nes niekas musu taip ir neapziurejo! Mes atvaziavome su 5 MENESIU kudikiu!!! Visi iki to buve 5 vaikai praejo ir mes likom paskutiniai, taciau vel atvaziavo nauju zmoniu ir jie toliau sekmingai ejo pas gydytojus!!! Tai kur gydytoju mastymas ir zmogiskumas, kai didesni vaikai praleidziami o kudikiai paliekami! Net skyriaus vedeja iseidama paklause kiek laiko mes jau laukiam ir jai atsakius kad virs 40minuciu priemime atsake ne jie tikrai tiek nelaukia ir jau tuoj priimsim, bet niekas taip ir neatejo! Tad nelaukiant kol vaikas pasigaus ligu nuo kitu kosejenciu ir su gripais atvaziavusiu vaiku teko palikti priimamaji! Labai aciu uz NIEKA (o gal ir pasigauta liga!!!)
Teko apsailankyti su dukryte 2metuku ligonines priimamajam, del vemimo (ketvirtadienis). Nuvykus nieko nedare tik temperatura pamatavo uzpilde dokumentus, pasake virusas ir jei daugiau nevems drasiai eikite i darzeli pirmadieni, dar paklausiau ar kokios pazymos nereikia! Sake viskas gerai cia neliga. Taip ir padareme pirmadieni nuejom i darzeli, o ten musu nepriema reikia pazymos! Tai ar imanos kaskada toks dalykas kaip susikalbejimas! Tevam paaiskinimas kaskoks? Viena sako, kita daro!!!!
Noriu padėkoti Klaipedos vaikų ligoninės neurologijos skyriaus gydytojai Rasai Gaudiešienei už nuoširdu rūpestį, ir visam personalui, didelis ačiū.

Su pagarba
Nojaus mama
Padėka visam vaikų traumatologijos skyriui. Didelis AČIŪ už operatyviai ir kompetetingai suteiktą pagalbą mano sūnui.
Jelena Yashmontene
2017-05-01 22:51:05 IP 46.36.71.43
Читаю коментарии и страшно становится. Камеры пыток какие-то.. Славо богу, в других отделениях не пришлось побывать, но лежали в отделение отолорингологии. Прекрасные медсестры, чистота и вежливость. Доктор Шкрут настоящий профессионал. Кстати, рекомендую, правда. Не одного плохого слова нет желания сказать. Спасибо вам за прекрасную работу.
Šiais technologijų laikais poliklinika neturi registracijos pas gydytoją internetu. Prisiskambinti telefonu sudėtinga, nepatogu. Kas tai: negebėjimas vadovauti, neūkiškumas ar nenoras padėti pacientams? Gėda!
auginu du vaikucius dar neteko guleti tikiam skyriui kaip (diagnostikos 4 aukste). vyresnioji pagal amziu sesele dedasi kazin kuo (kisasi kur nerekia, vedejai gyd.
sulystu i s....a be muilo, teko girdeti kaip apkalba tiek savo koleges ir vaiku tevus. Apie vedeja tai man apeme siaubas kaip ji matydama mano kudyki vemanti kraujais stovejo ir nieko nedare tik kraipe galva. I reanimacija kele puse dienos.Bet ten gydytojai ir sesutes tikrai myli savo darba ir noras gelbeti gyvybe.Priemimo skyriuje kiek teko apsilankyti tai pagarbą uzsitarnaudavau pakekelusi balsa, abejingumas ten tvyro ir pacientui ir tevams. Nesuptantu kaip taip galima saltai elgtis, patarciau i santariskiu klinikas elgesio kursus praeiti, ten specialistams etikos tikrai pakanka.
Siandien mano 9 men mergytei zondavo akytes klaipedos vaiku ligonineje. Galiu pasakyti kad grubios tiek sesutes, tiek ir daktare. Atgrubnages!!! Jei kas vaikui zonduosit akis tai geriau vaziuokit i kauna ar vilniu, nes klaipedoj tai kaip s...da suedusios vaiksto visos. Begalo nusivyliau. Ir dar personalas uz nugaros apkalba pacientus ir tyciojasi, kol laukiau viska girdejau ir maciau....
Pakraupau budama ligonineje.personalas grubus.sesutes atgrubnages.gulim traumatologiniam.jokio svelnumo su vaikai.o maitinimas tai isvis.vien perlines kruopos.sudziuvusi duona su margarinu ir suris per kuri tas margarinas persisviecia.gulint su 3metu vaiku mamai nei lovos bet tas tiek to net pagalves neduoda.
Labai nuvylė priėmimo skyriaus sesučių LABAI grubus bendravimas ir tingėjimas atlikti savo pareigas. Aš suprantu, kad galbūt jų gyvenimai nesusiklostė taip kaip jos norėtų, bet jeigu jos jau dirba šį darbą, tai reikia jį atlikt su bent šiek tiek žmoniškumo. O jeigu neišeina siūlau pasiieškot kitos darbo vietos. Nors suprantu, kad kitur šitom "specialistėm" būtų labai sunku, juk niekur kitur negali pavaidint super svarbaus ir viską išmanančio "speco", negu ligonijėj prieš į bėdą patekusius žmones.
Ligoninės vadovo prašau skirti daugiau dėmesio personolo, ypač žemiausio rango, auklėjimui.
Esu labai nusivylusi chirurgijos skyriaus personalu, zinoma ne visi tokie, nors ir buvom tik para bet sitaip negalima. Vaikas buvo po operacijos, operuojantis gydytojas ir anesteziologas buvo tikrai nuostabus, dienos sesutes buvo taip pat, vs ateidavo pasiziuret, o kai pasikeite pamaina, nebuvo net jokio perdavimo, jokio pasiteiravimo atejus ar viskas gerai, ar nereikia vaistu nuo skausmo, o nuejus paprasyt kad bent temperatura pamatuotu vaikui atejo visa susiviepus sesute. kad ir kokia operacija bebuvo, higienos palatoj nepalaike jokios, perpara kai gulejom niekas neatejo nei kart nei grindu isplaut nei dulkiu nuvalyt, o gulejom mokamoj palatoj. Kiek teko gulet kituoseskyriuose tokios betvarkes nebuvo niekad. sitaip negalima.
Adelė 2015-09-06 13:47:17
Esame labai dėkingi vaikų konsultacinės poliklinikos logopedei Staselei Vilkienei už rūpestį, malonų bendravimą su vaikais, kantrumą, tai DIDELĖS PAGARBOS VERTA PROFESIONALĖ.Šią vasarą lankėmės vaikų poliklinikoje dėl dukrelės kalbėjimo defektų, po mėnesio apsilankymų Evutė pradėjo nebešvepluoti, aiškiai tarti visus žodelius, (nors visus metus darželyje lankėsi pas logopedą, rezultatų nesimatė). Visa šeima labai džiaugiamės tokiais gerais rezultatais, esame labai sujaudinti. Nuoširdus AČIŪ!, gerų darbų, būkit sveika.
pagarbiai, Evutės didžiulė šeima
Nuosirdus ir didelis ACIU slaugytojoms, gydytojoms-odontologei ir anesteziologei, net pavardziu neisidemejau is pergyvenimo.Auginu visiskos negalios 15 metu dukryte, reikejo tvarkyti dantukus.Maniau, kad tokiems vaikams sugedusius dantukus tik traukia, bet mums sutvarke-uzplombavo, po narkozes jautemes gerai po 3valandu isvaziavome namo.Dar karta ACIU ir sekmes JUMS.
Esu tiesiog pakraupus priemimo skyrio darbu, ir diagnostikos skyriaus komanda. Atveziau dukra pustreciu metu pirmadieni is ryto su auksta temperatura, pagulde mus i diagnostikos skyriu, paeme viska tyrimam, aisku rado puokste ligu, skyre antibiotiku, gydytoja puiki pasitaike. Sveikom, temperatura po begales laseliniu nukrito. Treciadieni vakare i palata atveze mergaite, ziuriu vemia viduriuoja, issigandau, i palata kurioje jau mano mergaite gulejo sveika, pasirodo pagulde mergaite su zarnyno infekcija, ka tai reiskia? Pavoju dukrai ir man. O kodel? Nes tai infekcine liga su kurios pozymiais vezami visi i infekcine ligonine. Ketvirtadieni mano dukra su kuria as gulejau ligoninej israse gydytis ambulatoriskai, nes slapimo ir kraujo tyrimai tai leido padaryti. Gryzom namo, penktadieni is ryto dukryte pradejo vemti. Vuolia, parsivezem dovanu, sekmadieni atkenteje sunku penktadieni ir sestadieni vezam vel ja i vaiku ligonine, mum buvo uztrenktos durys, pasakyta vaziuot i infekcine ligonine, tai reiskia ka? Kad vienus galima guldyt su zarnyno infekcija o kitus ne? Susargdino dukra is naujo, nualino vel organizma, per apsileidima priemimo skyriaus, taip pat ir diagnostikos skyrio, niekam dabar nebeidomu kaip sugadino vaikui mazam sveikata. "Tiesiog iteike torta su vysnaite ant virsaus". Taip tikrai nepaliksiu!
DIDELIS ACIU gydytojui traumatologui-ortopedui JONUI BALTRUNUI uz tikra profesionaluma!
Vaikas traumavo rankyte, o gydytojas demesingai apziurejo ir savo rankomis atstate rankyte is primo karto.
Stai kam reikia buciuoti rankas! Kad tokiu gydytoju butu daugiau!
Gerbiamas gydytojas, linkime jums ir jusu seimai sveikatos, laimes ir sekmes visur ir visada!
pagarbiai, Evutės didžiulė šeima
Norėčiau pasakyti didelį ačiū šiai ligoninei. Esame jauni tėveliai. Birželį susilaukėme pirmagimio. Gal ką ir pražiūrėjome, bet mūsų mažiukas vieną rytą sukarščiavo, vakare tapo vangus, mieguistas. Tai nieko nelaukę atvežėme į ligoninę. Pagalbos sulaukėme iš karto per kelias minutes. Priėmimo skyriuje dėkojame dirbusiai gyd. Vasiliauskienei, kuri kuo skubiau apžiūrėjo mūsų sūnelį, gaila, bet teko guldyti į reanimacijos skyrių. Paguldyti buvome gal per 10 minučių, teko mažiukui išbūti parą laiko. Buvo suteikta skubi pagalba, atlikti tyrimai, paskirtas gydymas, mažiukui buvo labai stipri šlapimo takų infekcija, skysčių netekimas. Šiame skyriuje dirba žmonės tikrai pagarbos verti, sesutė Teresė labai maloni, nuramino žmoną, kad teks pabūt be vaikučio kol maitint reikės, visada suteikdavo informaciją apie mūsų mažiuką kai tik paklausdavome. Gydytojui Mikeliui dėkojame už ypatingą rūpestį, gavome atsakymus į visus rūpimus klausimus, viską nuosekliai paaiškindavo, nuramino, iškeliant į skyrių gavome daug reikalingos informacijos ir rekomendacijų. Naujagimių patologijos skyriuje gydėmės pas gyd. Tiroško, daktarė atiduodanti visą save pacientams, labai rūpestinga, maloni su vaikučiais, labai rūpinasi, suteikia daug informacijos jaunoms mamoms, ačiū jai. Ačiū ir sesutėms, niekada nematėme susiraukusių, visada malonios, sėkmės joms nelengvame darbe. Mes pasveikome. Ačiū didelis.
Esu dėkinga Priėmimo skyriaus budėjusiai komandai - gydytojui, slaugytojai, rentgenospecialistei už rūpestį, atjautą ir, be abejo, profesionalumą. Ačiū Skyriaus gydytojui Jonui Baltrūnui, gydytojui Antanui Janušoniui, slaugos specialistėms už profesionalumą, kantrumą, mokėjimą elgtis su 7mete dukra po patirtos traumos.
Būkit sveiki.
Pagarbiai, Rusnės mama
Atvaziavome sendiena 8 ryto i vaiku ligonine su 9men dukryte. musu nusiskundimai paumejes per savaitgali uzsiteses kosulys iki springimo, ji sunkiau kvepuoja neatsikosti kosedama springsta.vakar net veme nuo kosulio tas pats buvo ir si savatgali. Nusprendeme atvaziuoti is ryto kad mus apziuretu baiminausi kad nepereitu i plauciu uzdegima.Taigi atvaziavome be temperaturos.kadangi ligonines skyriai perpildyti, norejome apziuros ir nors kad israsytu vaistu. taciau apziura nebuvo suteikta. buvo apziurimi kiti pacientai o mes laukeme dvi valandas ir nieko nesulaukeme. buvom nukreipti kreiptis i seimos gyditoja.
Mano sunus, Patrick James Matthevs, labai nesekmingai nukrito, budama namie, iskvieciau Greitaja pagalba, kuri atvaziavus, neimobolizavo kojytes, bet aciu uz pagalba, nuveze i Klaipedos vaiku ligonine., priemimo skyrius sokiravo poziuriu i skausmuose kenciancio 2.5 metu vaiko atzvigiu ir jo mamos.Liepe laukt atsisedus ant kedziu, isejo tik po mazdaug 10 min paklaust apie asmens dokumenta, kai paprasiau, ar galiu paguldyt vaika, tik tada pasiule paguldyt.Atejus dakrarui, buvome issiusti rentgeno nuotraukai, su mumis buvo musu aukle, garbaus amzio, kuri paklausiusi kur reiktu eiti nes tuo metu bendravau su gydytoju, isgirdau GRUBU, NEPAGARBU MEDICINOS DARBUOTOJUI atsakyma, panasu i suns lojima.Mano mama atidve medicinai virs 50 metu, gavus garbes rasta Raudonujjo Kryziaus ligoninej, ir pati dirbau tuo pacioj ligoninej chururginiam skyriui, turiu dydele pagarba medikams, bet labai nuvyle toks atsinesimas.tai neteisinga.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Plastinė, rekonstrukcinė chirurgija

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas
Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas 01-19 19:55
"Nekaltas limonadas", – taip savo kuriamą gėrimą pristato kombučios "Būkčia" gamintojai Laurynas Sužiedėlis ir Martynas Balčiūnas. Ir nors arbatos grybą stiklainyje ant palangės atsimena ne vienas...
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas 01-19 18:38
Europos Sąjungos institucijos šiuo metu dirba prie bendros indėlių draudimo sistemos (angl. European Deposit Insurance Scheme, EDIS) kūrimo.
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda 01-19 15:46
Jei po metų Estija nepradės perdirbti pusės šalyje susidarančių buitinių atliekų, Briuselis jai gali skirti 100 mln. Eur baudą.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%