VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos Universitetinė Ligoninė

Atsiliepimai apie Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Esu pasipiktinusi mūsų supuvusia sistema.paprasta žmogelis varinės tol kol neteksi kantrybės ir spjausi į viską.siandien su gydytojos siuntimu (prieš tris dienas pasitempiau raiščius) atslubavau į universit.ligonines priimamaji.pasiunte į ambulatorija gimdymo namuose.ten irgi pasakė talonas tik 24 birželio.o daktaro galinčio skubiai priimti nėra. Tai ką daryt? Suprantu kodėl žmonės nevengia išsikviesti greitosios.gal taip ir reikėjo daryt.gal tik tai ir begelbeja..ir išvis kai tokia situacija ką daryt?
Atsakyti
Dar tokio lygio bendravimo man neteko matyti..rūbininkė nerado būdo pakabinti paprastos lengvos striukytės, tai padrėbė ja man ant stalo ir sake išvis neimsiu, nes galiu sau tai leisti, pasiuliau palrastai tiesiog uždėti ant kabliuko, tai sake ne pasiimk ir eik iš čia, pasakiau kad kreipsiuosi į vadovą už ižūlų bendravima, ji man pasake eik tu išvis užsičiaupk, nesuprantu kaip galima leisti tokiam asmeniui dirbti su žmonėmis ir tokioje įstaigoje???
Atsakyti
Nerijus Ubartas gydytojas, kuris po avarijos man sugebėjo pasakyti, kad nieko neatsitiko, išsiuntė namo su tiesiog nubrozsinta koja sakė greit viskas sugis, nes čia tik sumušimas... kaip apmaudu, kad nepastebėjo kojos lūžio, dvi savaites pravaikščiojau su skausmais ir su lūžusia koja. Gerai, kad kreipiausi į gydytoją profesionalą kuris išmano savo darbą ir lūžį pastebėjo...
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Jūsų ligoninės sporto traumų skyriaus gydytojui Artūrui Siauriui už atliktą kelio menisko operaciją, pooperacinį gydimą, konsultacijas nedarbingumo metu ir žmogišką nuoširdumą. Linkiu visam ligoninės kolektyvui, tuo pačiu ir gydytojui Artūrui Siauriui, kuo geriausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Su PAGARBA Ričardas
Atsakyti
sveiki, noriu padekoti gydytojai Virginijai Genevicienei ir visam pulmonologijos personalui uz visa rupesti, nes gulejau pas jus skyriuje.Didelis aciu Zita Seputiene
Atsakyti
Pati nuośirdžiausia padėka gydytojui- traumatologui Tadui Abelkiui !!! Jūsù gygymo įstaiga turi patį geriausiá GYDYTOJÀ !
Atsakyti
Pasislikstejau reanimacijos darbuotoju elgesiu su ligoniu artimaisiais!mano suzadetinis pateko i skyriu. Darbuotojai Nedave jokios informacijos, i klausymus atsakyta ne buvo. O kai zmogus mire net nesugebejo paskambinti pranesti. Kai atvaziavom aplankyt snekejo kaip su sunim. Paklause KO cia attejom, numojo ranka kaip suniuj pasake kad mire (kaip aapie kazkoki daigta) ir pasake kad iseitumem i kolidoriu. Prasedejom ten pusantros valandos ir nei vienas ne isejo ir nieko ne paaiskino! Kai jau atradau jegu ir nuejau i skyriu, poste sedejo seseles. Paklausiau ar galima suzinoti viska ar galima pamatyti ji, man buvo sokas, nezinau ka tokiose situacijuose daryti, ko klausti.man buvo atsakyta su pasisaipimu kad ka as noriu pamatyt jei jis saldytuve.ir paprase iseiti... Kas ten pas jus dirba??? Tai JUMS yra darbas, o mum paprastiem zmonem tai TRAGEDIJ ir NETEKTIS!!!!
Atsakyti
Aciu Klaipedos Universitetines ligonines Diagnostikos skyriaus gydytojai Nijolei Zekaitei uz profesionaliai paskirtus ir atliktus tyrimus.
Atsakyti
Palinkėjimas gydytojai Kristinai Damažeckienei atlikti gydytojos pareigą.Ir neužmiršti Hipokrato priesaiką.Gerbiami pacientai, artimieji būkite atidūs.Ši gydytoja dokumentus dėl gydymo paslaugų Jums pakiš, ne atvykus į ligoninę.Bet kai staiga
pasakys, kad esate sveika (-as) ir būsite išrašomi iš Klaipėdos universitetinės ligoninės.Taip pat dėl gydymosi stacionare.Jei ši gydytoja sakys, kad turite pirkti vaistus ir ligoninė jų neturi.Su tuo nesutikite.Nes tai yra Jūsų kaip pacientų teisių pažeidimas.
Jūs visus vaistus turite gauti nemokamai.Gydytoja šioje srityje yra be kompetencijos.Palinkėjimas gydytojai...Su tokiu dokumentų falsifikavimu, sukčiavimu, melagingais paaiškinimais Lietuvos bioetikos komitetui Vakarų lygio gydytojos lygio nepasieksite.Nei viena valstybė tokios gydytojos nepageidaus.Nebent tik Lietuvoje su tokiu lygiu tik tiksite.
Atsakyti
Palinkėjimas gydytojai Nijolei Žėkaitei sakyti tiesą.O nemeluoti, kai Lietuvos bioetikos komitetas atliko patikrinimą.Kai dėl kolegų gydytojų gydymo klaidų pacientas vos nenumirė.Ir vežant pacientą iš skyriaus neinformuojami artimieji apie sveikatos būklę.To ši gydytoja Nijolė Žėkaitė nesiteikė atlikti taip pat artimam asmeniui naktį stovinčiam prieš reanimacijos skyrių, o tik praeidama net neatsisuko ir į jokį klausimą neatsakė, tiesiog ignoravo.Linkiu pačiai patirtį tokį nužmogėjimą.Gal tada supras
kas yra pagarba.
Atsakyti
Atvažiavau iš kito miesto lankyti sergančios sesers. Kiek pabuvau ir į palatą agresyviai įsiveržė ligoninės darbuotoja (tikriausiai seselė). Aprėkė, kad į palatą atėjau su paltu. Šaukė iš visų plaučių, kad negerbiu ligonių, kad neturiu gėdos. O galėjo gražiai perspėti, kad tai prieštarauja šios ligoninės taisyklėms (nors jokių taisyklių ar įspėjamųjų ženklų nepastebėjau). Mačiau, kad ir kiti lankytojai ateina su viršutiniais rūbais. Pati turiu sunkios formos depresiją ir į tokį darbuotojos elgesį suregavau labai jautriai, ėmė svaigti galva ir širdžiai pasidarė negera. Esu labai nusivylusi. Tikiuosi, kad daugiau niekada neteks čia lankytis. O šiai darbuotojai linkiu išmokti labiau gerbti žmones.
Atsakyti
neina priskambyt i registratura :/
Audronė Prozorovienė
2017-12-21 16:05:31 IP 213.252.217.110
Atsakyti
Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus darbuotojams
Gerbiamieji,
Noriu išreikšti begalinį dėkingumą ir pagarbą Anesteziologijos ir reanimatologijos klinikos vadovei Renatai Paškevičiūtei, skyriaus vedėjui Ričardui Slavinskui ir jo vadovaujamam skyriaus personalui: gydytojams anesteziologams- reanimatologams, intensyvios terapijos ir bendrosios praktikos slaugytojams už profesionalų, atsakingą, intensyvios priežiūros ir nuolatinių pastangų reikalaujantį gydymą, bei puikiai atliktą pareigą, už išgelbėtą gyvybę ir suteiktą antrą galimybę gyventi.
Pasitinkant Šv. Kalėdas linkiu: tegul šventinė nuotaika, pripildžiusi širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo neapleidžia Jūsų visus metus.
Lai 2018-aisias metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė. Tebus tai naujų galimybių ir sėkmingo darbo metai.
Atsakyti
Teko 7 dienas gulėti reumatologijos sk. (4 korp., 1 a.). Ne vieną kartą dalint maistą nebuvo įdėta salotų, jau nekalbant, kad užmiršdavo duonos riekelę ar bandelę (visa tai priklausė pagal valgiaraštį). Galiausiai užmiršdavo atnešti visus paskirtus vaistus (iš 3 paskirtų tablečių kartais atnešdavo tik vieną). Paklausus kodėl neatnešė visų vaistų, sakydavo, kad užmiršo... Tai toks personalas dirba su ligoniais : (.
Toks jausmas, kad skyriuje dirba išsiblaškiusios naujokės!
Atsakyti
Nuosirdziai noriu padekoti endokrinologinio skyriaus personalui. Buvau paguldytas planine tvarka, pas gyd. Marijona Sulskiene, tai labai demesinga gydytoja, atliko visus tyrimus, israse vaistus.Dabar jauciuosi zymiai geriau. Slaugytojas galiu pamineti tik geru zodziu. Didelis aciu jums visoms. Su ateinanciomis sventemis.
Atsakyti
Užsiregistravau internetu pas gydytoją. Pasikeitė situacija, ir aš, kaip atsakingas pacientas, noriu ją atšaukti, bet nerandu jokio e.p. Matau tik inf. tel. 846396677. Iš penkto karto pavyksta priskambinti (pakelia ragelį), klausiu kaip pranešti apie atšaukiamą registraciją? Atsakymas buvo rašyti e.p. kul.lt. Sakau, kad čia nėra e.p. pradžios. Darbuotoja atsakė, kad internete turiu susirasti kokia šio pašto pradžia, nes ji neturi laiko!
Man "patiko" šios darbuotojos darbas!!!
Atsakyti
Gerbiamieji ar verta kreiptis į šią ligoninę?Kurioje galioja sovietinės doktrinos.Gydytoja Kristina Damažeckienė dedasi labai rūpestinga, kai svyla padai.Kai yra padaromos gydymo klaidos.Vyr.gydytojas Vinsas Janušonis dirba senais metodais.Atsibuskit ir pradėkite gydyti pacientus, o ne falsifikuokite medicininius dokumentus.
Atsakyti
...atsirado isberimas, kreipiausi i odos dispanseri, uzsirasyti galima tik kitiems metams, o siandien lapkricio 27d i kreipiausi itaikos103 poliklinika- artimiausia vieta gruodzio 15d. Paiemiau siuntima isvaziavau i univeritetine ligonine 4 korpusa, Manes net neprieme. Skambinau vel i odos dispanseri, KA DARYTI? sako, jei sumokesite priimsime. Aisku sumokejau, prieme. Kas cia- nemokamas gydymas?
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Nijolei Žekaitei ir visam ligoninės Vidaus diagnostikos skyriaus personalui už tikrai rūpestingą, atsakingą mano neįgalios sesers gydymą.
Atsakyti
Jokios pagarbos ir med.pagalbos atvežtas garbingo amžiaus žmogus gali net nestikikėt.Į seną žmogų jie žiūri kaip i sugedusią daržovę, kurią taip ar kitaip vistiek reikės išmest.Ypatingai "ačiū"jaunai gydytojai, kuriai senas žmogus yra nieko vertas, nors žmogui silpna, skauda krūtinę ir per 12 h.atvežtas antrą kartą.
Atsakyti
Gal yra kokie kontaktai kur galima butu skustis telefonu..... Nes taip kaip dirba priemime raudonam kryziuju zmones..... ir jau ne 3 ir net ne 6 kartas kai zmogus ateina - is nuosies kraujas bega fantanu, praranda samone o jam sako kad jus esate nedraustas, zmogus budama labai blogoj savyjautoj atvaziavo i raudona kriziu pagalbos, bet pamirso piningine pasiimt....tai ji isvare..... Na cia jau virsune, tai tu zmogu kuris vos ant koju pastovi pirma pagalba turi suteikt ir saskaita israsyt.... Zinot as esu soke.....
Atsakyti
Nusivyliau priėmimo skyriaus chirurgu, ortopedu Jurijum K. Atvažiavus į priėmimą, net nežiūrėjęs, išsiuntė lauk.Piršto trauma, nemirsi.2017, 07, 07 vakare dirbęs chirurgas nors priėmė, pjovė, siuvo.Pasidarė blogiau, grįžau po savaitės pas Jurijų K., kuris nesiteikė net žvilgterėti, kai sunkėsi neaiškus skystis iš žaizdos Pakartotinai grįžus 1val.nakties, kai iš piršto smarkiai sunkėsi neaiškus skystis, su triukšmais, šiaip ne taip teikėsi pažiūrėti. Iš konsultacijos jokios naudos..Darbo dieną pamatę šeimos gydytoja nebežinojo, ką daryti, o odos gydytoja Larina iš odos dispanserio atkreipė dėmesį ir suteikė reikalingą pagalbą skubos tvarka. Jei ne gyd, Larina butų kraujo užkrėtimas. Gydausi iki šiol. Miesto ligoninėje net normaliai pakonsultuoti nesugeba'
Atsakyti
Liko blogi prisiminimai apie šią ligoninę.
Gal kas nors yra rašęs laišką, kuriuo būtų norima susigrąžinti pinigus už vaistus, kurių niekas nekompensuoja? Būtume labai dėkingi.
Atsakyti
Zmogus atvaziavo su raktikaulio luziu uz 4 val. Guli reanimacijoje su traukuliai, skamba juokingai? Cia baisiau ir juokingiau nebuna, juokas pro asaras. Isskvieteme greitaja buvo budinti klp universitetine ligonine, vaziavo 30 min. Kur kelio 2 min. Atvaziavus ikele i greitaja nepaklause nieko, ar viskas gr su sirdim, ar nera alergiska vaistams, koks svoris, NIEKO!!!! Suleido morfijaus, kur zmogus skausma kentejo ir nesaukia!! Net nepaklause ar reikia vaistu!!! Paskui dar sako nk blogiau nebus! Mamai buvo lb bloga, silpna, pykino. Padare MRT ir pasake raktikaulio luzis, su smegenim viskas ok, pagulde i palata laukt gydytojo. Saulekeme po 2 val gydytojo, atejo nk doro nepasake apart luzio. Mamai vis blogiau blogiau kai galiausiai prasidejo traukuliai spaudimas sukilo iki 180! O kur atveze su 115. Su spaudimu bedu neturejo, kol galu galiausiai kai zmogus vos ne merdija suprato, kad morfijaus doze per didele jos svoriui+!!!!!! Plaut organizma o traukuliai nesilauja, pagulde i reanimacija o ten info kaip is blusu naudos. Paskambini bukle stabili klausi kazka bukle stabili nors paimk ir nusisauk!!! Ka galiu pasakyti norit mirt vaziuokit i ta lig ir mirsit, kaip jau ne vienas pasake ten ne ligonine o didelis morgas kur atejai ir gali nebeiseiti. Truksta zodziu mediku, felceriu abejingumu. Baige su "spierom" dirbkit statybininkais o ne GYDYTOJAIS PRIE ZMONIU GYVYBIU!!!!!!!!! Ryt i policija ir i teisma gaila visu kas patrnka mes kovojam, bet kiti neturi tiek jegu!!!!!
Atsakyti
Siūlau aplenkti šią ligoninę.Nefrologinio skyriaus vedėjai reikia nedangstyti savo skyriaus gydytoją ir slaugytojas.Kur matyta, kad stacionare draustas pacientas turi pirkti vaistus, sauskelnes.Kai ligonių kasos juos kompensuoja.Pacientas sunkios būklės turi 4 paras išbūti su vienomis sauskelnėmis.Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui komentaras.2017-07-16 11 val.prašiau pakeisti sauskelnes.O ką Jus padarėte?Sunkios būsenos ligonį sugrąžinote į nefrologinį skyrių.Ar tai yra slauga Jūsų skyriuje.Kai 4 dienas pacientas buvo Jūsų skyriuje.Ar turėjau pati pirkti sauskelnes ir pakeisti pacientui.Slaugytojai dirbusiai 2017-07-16 stambiai, su auskarais.Siūlau pačiai apatines kelnaites 4 paras panešioti.Gal tada suprasite savo antihigieną...Komentaras vadovybei.Pacientai yra ne, , triušiai''.Už savo gydymo klaidas pacientus ne pas gydytojus ir skyriaus vedėjus reikia siuntinėti, o tiesiog atlikti savo darbą.Jei yra betvarkė slaugos ir gydymo srityje.
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju gydytojoms Vidai Pagojienei ir Reginai Čyvienei bei slaugytojai Ligitai Mečievienei už profesionalų, atsakingą bei nuoširdų darbą. Linkiu Jums kuo geriausios kloties, stiprybės ir sėkmės! Pagarbiai Žana
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju akių skyriaus Nr.1 gydytojams R. Jakubauskaitei ir Jasinskienei už mano dalios palengvinimą, bendrosios praktikos slaugytojai J. Kuzminskytei, už jos humorą, kuris palengviną skausmą, bendrosios praktikos slaugytojai J.Jankelait
, už jautrumą
Visam skyriaus ko; kolektyvui sveikatos ir sėkmės darbe...
Atsakyti
Pasibaisejau suteiktomis Klaipėdos miesto universitetinės ligoninės paslaugomis! Kyla klausimas, už ką aš moku privalomą draudimą tiek metų?! Kad kažkokia nepatenkinta gyvenimu medikė atliktų paslaugas man dauzydama galvą po nedezinfikuota gultą? tokiai ne rengenus atlikt, o miške medžius genet! O grubumas, o veido išraiška! Neveltui apie medikus tokie šlykštus atsiliepimai!
Atsakyti
Klaipėdos miesto universitetinės ligoninės ambulatorijoje, pacientai yra priimami olimpiniu principu. Visi pacientai privalo 15 mėnesio dieną atvažiuoti į registratūrą, arba bandyti prisiskambinti ir kas pirmesnis tas gaus taloną. Jeigu nespėjai, tai talonai pas specialistus greitai pasibaigia ir turi atvykti kito mėnesio 15 dieną. Niekaip nesuprantu, kodėl negaliu registruotis bet kurią dieną ir gauti taloną nors ir po pusmečio.
Atsakyti
Atsiprašau už nuoskaudas, liūdesį, pyktį, įtūžį, nusivylimą, kuriuos patyriau vakar.Laukiau talono pas neurologą 2mėnesius, daugiau nei pusvalandį užsiregistruot ir man tik tada praneša, jog gydytojas serga, o talonai tik gegužiui.Klausimas, kodėl iš žmogaus tyčiojamasi?Ar mūsų paprastų žmogelių laikas nieko vertas?Kam imami telefono numeriai?Ar sunku paskambint, pranešt, jog vizitas atidedamas?Ir vėl laukt daugiau nei mėnesį?Graudu, linkiu organizuot priėmimus sklandžiau.
Atsakyti
Kovo 20 dienos nakti sutrikus sirdies ritmui Gargzdu greitoji med.pagalba atveze i ligonine, bet ten apziurejes daktaras isgrudo lauk ir net demonstratyviai pareiske jog cia durys i lauka ir uzrakino duris.O kur detis zmogui vidurnakti.Kol as atvaziavau is Gargzdu tai labai labai susalo.Nesuprantu kas per tvarka, kas per zmonfs cia dirba. NUSIVYLES jumis medikai.
Atsakyti
Ar ligonineje tarp personalo darbuotoju yr rastingu zmoniu.Uzsiregistruoti pas kardialogus oknsultacijai, senas sausio grafikas, gal reiketu pasimokyti is Kauno kardiologines klinikines ligonines jie nevengia priimti konsultacijai ligoniu, bet kuriuo metu sekmingai gali registruotis nu pas mus amzinos problemos net priemimo grafiko nesugeba parasyti, kad visiems butu aisku, Atroso viska parasiau isankstiniam uzsiregistravimui, bet jokio atsakymo

Jusu pastaba del el.pasto neteisinga, nereiketu meluoti
Atsakyti
Teko atsigulti į Klaipėdos universitetinės ligoninės nervų ligų skyrių. Likau sužavėta šio skyrio darbuotojais. Didelis ačiū gyd. K. Prūselaitienei, J.Ruginienei. Dėmesingos, nuoširdžios. Slaugytojos Loreta, Roma, Ievutė, Daiva visada geros nuotaikos, malonios, paslaugios. Profesionaliai atlieka savo darbus. Sėkmės sunkiame, atsakingame darbe.ačiū.
Atsakyti
Su ūmiu akmenligės priepuoliu greitąja buvau pristatytas į Universitetinės ligoninės priėmimo skyrių.Jame viskas gerai suleido nuskausminamų išsiuntė į urologinį skyrių.Ten du daktarai echoskopu pažiūrėjo pasitarė, nei prisistatė nei ką pasakė kas man ką planuoja daryti - guldom į skyrių.Buvo penktadienio popietė.Apie 17 val gavau lovą palatoje guliu.Slaugytojų klausiu ar paskirtas koks gydymas-nieko tik jei nuskausminamųjų.Ar dakataras ateis- ne pas mus naktimis nebudi, šeštadienį sekmadienį nedirba.Na gal šeštadienio ryte ateis.Šeštadienį pasirodė nežinau koks pralėkė koridorium ir dingo.Klausiu slaugytojų -nebebus.Na tokiam skyriuj nematydamas prasmės būti išvykau namo.Nesuprantu kam tokie skyriai ir reikalingi na nebent planinių ligonių gydymui, kam tada su priepuoliais į tokius skyrius ir siunčia.13 metų sergu akmenlige pastoviai gydausi Respublikinės ligoninės urologiniame skyriuje.Gerbiami Universitetinės ligoninės urologinio skyriaus Daktarai skyriaus Vedėjau pasimokykit iš kolegų Respublikinės ligoninės urologiniame skyriuje kaip organizuoti skyriaus darbą ne taip toli ir nemanau kad bus sunku...Jei nežadat neko daryti patariu skirstytis pas jus tikrai niekada pagalbos neprašysiu ir kitiems pasakysiu venkite tokiu Skyrių ir Daktarų.
Atsakyti
Labai dėkoju akių ligų Nr.2 skyriaus vedėjai Jurgitai Juotkienei ir visam skyriaus personalui bei gydytojai Laurai Mikužytei už profesionaliai atliktą akies operacija ir galimybe toliau gyventi pilnavertį gyvenimą. Čia dirba tikri aukšto lygio specialistai, labai malonūs ir komunikabilūs darbuotojai. Linkiu visiems sėkmės ir stiprybės darbe ir asmeniniame gyvenime.
Atsakyti
Laba diena, sakau nuoširdų ačiu gydytojui A. Pangoniui už nuoširdumą ir profesionalumą.
Atsakyti
Gerbiamieji, noriu nuoširdžiausiai padėkoti puikiam Sąnarių inplantacijos skyriaus gydytojui T.Abelkiui už meistriškai padarytą kelio menisko operaciją. Žaviuosi gydytojo profesionalumu, atsakingumu, sąžiningumu ir dėmesiu pacientui. Linkiu Gydytojui kuo didžiausios sėkmės ir klestėjimo gyvenime!
Taip pat nuoširdžiai dėkoju Sporto traumų sektoriaus vedėjui M.Fiodorovui, Dienos chirurgijos poskyrio visam personalui, dirbusiam rugsėjo 20-21 dienomis: anesteziologei ir sesutei, prižiūrėjusiai po operacijos, visoms tuo metu dirbusioms sesutėms už jų jautrumą ir nuoširdumą. Gyvenime niekur nebuvau gavusi tiek dėmesio ir nuoširdaus rūpesčio. Atleiskite, kad neįsidėmėjau Jūsų pavardžių, bet esu Jums visoms be galo dėkinga. Ačiū, linkiu Jums sveikatos!
Atsakyti
Sveiki,
nors po apsilankymo šioje lygoninėje, pradedi abejoti šio žodžio reikšme.Jau antrą kartą vežu mamą ištikus insulto priepuoliui ir susiduriu su tokiu abejingumu sunkiam ligoniui, visur rašoma, kad tokiu atveju labai svarbi kiekviena minutė, bet priėmime -jos neegzistuoja.Kai palygini visų dėmesį, atvykus i Jūrininkus-tai po tokio dėmesingumo ir greitos reakcijos į ligonio būklę, universitetinė-tikras košmaras.Jei greitoji atveža insulto priepolio ištiktą žmogų ir prie jo prieinama po pusvalanžio, nors kabinete gydytojai plepa su seselem, ir dar užsidaro duris, kad mes nematytumėm kuo jie ten užsiėmę, norėjosi mamą su ratukais išsivežti per pievas į Jūrininkus, buvau šokiruota abejingumu, lyg turguj prekiautų bulvėm...
Š.m liepos 12 mamą ištiko insultas-atemė kalbą, dešinė puse pasidarė nejautri, iškvietus greitukę-vežam į universitetinę, vos neapsiverkiau, bet buvo pasakyta, kad niekur kitur mūsų nepriims, ir ką manot-priėmime praleidom valandą, kol atsidūrėm skyriuj ir buvo pradėta teikti gydymas.Aš prabuvau iki 21 val ir man, kaip dukrai niekas nepaaiškino kokia medikamentinė pagalba bus paskirta, kokie vaistai ir ką jie gydo, net nuo epilepsijos buvo paskirta per maža dozė, nors namie gerdavom 3 kartus-čia paskyrė 2.Dabar meldžiuos, kad prabustų nors vienas tikras, ištikimas hipokrato priesaikai, gydytojas, ar tik visur reikia jiems "dėkoti"piniginiu būdu, nejau tik konvėjario būdu dirbama, jei nedavė-tai patys kalti, nors ir davus-kažin kiek kas keisis, nors žemai lenkiuos gydytojui, skyriaus vedėjui-Urbučiui, Jūrininkų neurologinio skyriaus, tai GYDYTOJAS iš didžiosios raidės.Dėmesys, kompetencija, ligonio priežiūra, bendravimas su artimaisiais.
Norėčiau tokiais žodžiais atsiliepti ir apie universitetinės gydytojus, pradedant nuo priėmimo, baigiant gydytojais skyriuose, norėčiau ramia širdim važiuot namo, palikus mamą jų rankose, norėčiau užmigti pasitikint ir žinant, kad bus viskas padaryta, kas jų rankose-kompetencija ne tik už pinigus...
Norėčiau juos gerbt ir didžiuotis, kad jie padarė viską, ką galėjo...bet dabar bemiegės naktys-ar aš, kaip duktė sugebėjau padėti savo mamai ir ar viską sugebėsiu suprast iš gydytojų akių, o gal nedaviau pakišos ir viskas baigės manai sąžinei???
Atsakyti
Nu atsiprasant.. Dvi savaites bandau prisiskambinti i registratura, registracija internetu neveikia (o tiek pinigu sukista i sistema). Bandai skambinti- isijungia autoatsakiklis kuris tau numusineja telefono saskaita. Kad uzsirasyti belieka vaziuoti i pacia ligonine- su vaiku mazu vaziuoti ir laukti tiek laiko. Laukiau eilej virs valandos, registraturoj darbuotojos neskuba, net ne visos dirba.. O stai kaip atrodo eile 07:30 prie registraturos, sergantys ir seni zmones sala ir laukia tokioj eilej, gi ne is gero gyvenimo jie cia lankos- o yra ligoti. Pasibaisetina
Brigita Gasze-Petreikiene
2016-03-14 18:57:26 IP 78.61.181.70
Atsakyti
Jau pusantro menesio vis galvoju, ar ramia sazine miega gydytojas Audrius Galdikas.Jis keite, mano mamai, kelio sanari.Trecia diena po operacijos prasidejo komplikacijos.Po savaites ja sergancia plauciu edema, sutrikes sirdies ritmas, issiunte i Palanga, reabilitacine ligonine.Po valandos is Palangos skambina gydytoja, kad mama sunkios bukles isvezta i universitetines ligonines reanimacijos skyriu.Ten, jos gyvybe palaike aparatai.Daugiau kaip dvi savaites ten buvau ryte ir vakare.Pries vezant i Palanga pati prasiau Galdiko niekur neveztu, jis pasake, kad cia tik bronchitas, viskas bus gerai.Per ta visa laika jis net nepasirode reanimacijoj.Kiek man gerai zinoma, uz viska buvo labai gerai sumoketa.Dar suzinosiu kiek mokejo uz ampule, kuria sukeido i kita kelio sanari.Tada as pateiksiu kiek reikia moketi Galdikui.Du gydytojai reanimacijoje, pasake, kad isgyvens galim duot 20procentu.Vasario 1d.su dukra buvau iki pietu pas mama.Gryzus namo, po poros valandu paskambino, kad mama mire.Duok Dieve, A.Galdikai, kad jums Dievas atseijketu tiek, o gal ir daugiau.Tu nevertas but gydytoju, atemes is musu pati brangiausia zmogu.
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju akių ligų Nr.2 skyriaus vedėjai Jurgitai Juotkienei ir visam skyriaus personalui bei gydytojai Laurai Mikužytei už atstatytą regėjimą ir galimybe toliau gyventi pilnavertį gyvenimą. Čia dirba
tikri aukšto lygio specialistai. Dar kartą didelis AČIŪ.
Atsakyti
TRAUMOS KELIONE I KLAIPEDOS UNIVERSITETINES LIGONINES TRAUMATOLOGINI SKYRIU.

KAD JAI PATEKTI, PAS GERUS SPECELYSTUS, TAI I AUKSINES RANKELES, TEKO NEKELIAUTI, NEMAZA SKAUSMO KELIA. PRADZIA SIAULIUOSE, KAI PATEKAU I LIGONINE, I MANO PETI KIBO, JAUNO SPECELYSTO RANKOS, KAI MEDIKAI SU STAZU NESIRYZO. TAI VYTAUTAS MAZUTAVICIUS, KURIS NEPABUGO ISSUKIO, SURINKO PETI, KAIP NAUJA. BET, KAI YRA ZODELIS //BET//, KAI PATENKI I AMBULATORINI GYDYMA, PAS TOKIAS GYDYTOJAS, KAIP N.ROMANOVA AR V.E. PUPKUTE, KURIOS TURINCIOS STAZO PATIRTI, IR VISKA SUGADYNA. PERSIKELES I KITA POLIKLINIKA, PATEKAU PAS GYDYTOJA P. ANDRUSKEVICIU IR JIS BUVO SOKIRUOTAS.
TUOJ SIUNTIMAS I VILNIAUS UNIVERSITETINE LIGONINE, BET VEL ZODELIS //BET//, TENAI PATEKES, BUVAU PATS SOKIRUOTAS, //ABEJINGUMU//. GRIZAU NOSI NULEIDES, PLIUS SU SKAUSMU IR SIUNTIMU, PAS NEOROCHIRURGA. IR KAI A.MOCKUS PAMATES TRAUMOS NUOTRAUKA, PASAKE JAU REIKALINGAS PROTEZAS IR VEL SIUNTIMAS, TIK I KLAIPEDA. PASITIKO MANE, JAUNAS GYDYTOJAS M.STANCIKAS, KURIS PASAKE, LAUKSIM PO MENESIO, SUPRATES, KAD PATENKU I RIMTAS RANKAS, LIKO LAUKTI. LAUKTA KELIONE, PALATA IR RYDIENOS OPERACIJA. PO OPERACIJOS, BUVAU NUSTEBINTAS, VISO PERSONALO RUPESTINGUMU, DEMSYS LIGONIUI.
KAD TOKS DARNUS KOLEKTYVAS, NEAPSIEITA BE NUOSTABAUS IR SILTO ZMOGAUS, TAI V. STANIULIO, KURIS IR VADOVAUJA SIAM SKYRIUI. NORIS PADEKOTI, VISAM PERSONALUI : CHIRURGAMAMS, KURIE NEPASAKE NE, AR KREIPKIS I SAVO GYDYTOJA.TAI, M.STANCIKAS, KURIS OPERAVO, TAI A.STANKUNAS, S SINKEVICIUS, O KA KALBET APIE A. CEBATORIU, KURIS PRAESAMAS PASAKYS, PATISYK RANKOS PADETI, BUS PATOGIAU, V.KAROLIOVAS, V EZERSKIS SU STAZU, A.MUIZYS. SLAUGYTOJOS, TAI GULBES, SU SVELNIOM RANKELEM, KAI PO ADATOS DURIO, ISGIRSTI VISKAS, LIEKA PAKLAUST, KUR SKAUSMAS, PAMATAI SYPSENA. TAI, A.BRUZIENE, O.KIAULAKIENE, V.PULINSKIENE, I.KOROLIOVA, L.TVARANAVICIENE, J.STONKUVIENE, L.AUSKALIENE, L.GALDIKAITE, V, MINKIENE. MOTERYSKURIOS MATO LIGONI, ZMOGU, IR JO SKAUSMA, JU DEKA, NAKTYS RAMIOS. SIAS GERULYTES, STYGUOJA, SKYRIAUS VYRIAUSIOJI ADMINISTRATORE L.ZDANEVICIENE.
SLAUGYTOJU PADEJEJOS, KURIOS STENGIASI, KAD LIGONIS JAUSTUSI, KAIP NAMUOSE, V.VALAITIENE - UKIO REIKALU TVARKYTOJA, Z.ANDRIKIENE, V.PUSINSKYTE, D.TILVIKAITE, O.GOLOVKO. TAIP, O KA JAU PASAKYT, APIE KNEZITERAPEUTO PDEJEJA, D.KULESIENE, KAIP PRODCEDURU METU SKAUSMAS ISNYKSTA, DEKA JOS SYPSENOS.
LABAI DEKINGAS, VISAM PERSONALUI, NE TIK GYDYTOJUI KURIS MANE OPERAVO, BET IR TIEM, KURIE BUVO SALIA OPERACINEJ. BEGALINES SEKMES JUSU SKYRIUI IR TIEMS.KURIE PREIPSIS I JUS. SU PAGARBA, BIOENERGETIKAS, ROMUALDAS NAKUTIS, P303TA.
DAUGUMAI, KILS KLAUSYMAS//KODEL, BUDAMAS TOKS ZMOGUS, DASILEIDAU IKI TO//, TAI IRODYMAS, KAD DIPLOMAS, DAR NEVISKAS, NE PRIVILEGYJA, O KAI PAEMIAU SAVE I SAVO RANKAS, JAU BUVO VELU, ISTAISYT MEDIKIU APLAIDUMA. MANAU, KAD PIRMA, TAI LIGONIS, PASKUI ZMOGUS, O PASKUI ASMENYBE, O NE ATVIRKCIAI, AS ZIURIU, KAIP ZMOGUI PADET. P.S. AUDRIAU, BALTAS CHALATAS, TAIP PAT NEPRIVILEGYJA, MANAU SI REPLIKA, TAVES NEIZEIS......
Atsakyti
Noriu pasveikinti dienos chirurginio skyriaus medikus su šv.Kalėdomis, linkiu pacientų pagarbos ir meiles, būti sveikiems ir patirti kuo mažiau stresų.Esu labai patenkinta mane operavusiu chirurgu-onkologu Gintaru Gelžiniu, operacinės personalu, palatos sesutemis, fantastiškai geros širdies ir dideles kompetencijos medikai.
Atsakyti
Sveiki visi aš tik galiu nusiskusti tik del to kad kurie žmonės pasilieka ginekologiniam užrakinamos duris o rukomojio nėra o daktares tai tikrai dėmesingos kas pries ieškokite kitu daktaru
Atsakyti
Pasiskaiciau cia komentaru ir pagalvojau gal geriau pavazinėsiu i Jurininku....
Atsakyti
Raimonda 2015-06-03 16:57:34
Laba diena,
esu kaip paciente labai pasipiktinusi, zinoma tokiu pacientu, kaip siandien pamaciau yra dauguma, kurie lankosi butent onkoliginiame skyriuje -regiatraturoje.Skrajuteje Jus rekomenduojate atvykti 15 min pries vizita pas gydytoja, siandien pati pralaukiau eileje 45min, zinoma pas gydytoja laiku negalejau nueiti, nes registraturoje amzinas poilsis, is 6 dirbanciu merginu kolsuntanciu dirba tai 2 tai 3, kitos matyt kavinasi ir ruko, ir taip pakaitom.Nes visi esame dirbantys zmones, atsiprasinejame is darbu, neskaitant to, kad dar talonelu pas gydytoja po menesi reikia laukti, tai dar reikia sedeti neventiliuojamose patalpose valandomis, kaip ismaldos prasydami laukiame kol ponios teiksis nusiusti serganti pas gydytoja kolsuntacijai.
Labai noretusi, kad i pacientus butu ziurima atsakingiau, jei kiekvienas dirbtu atsakingai, manau nebutu ir nesusipratimu tokiose istaigose.
Teisingai
Atsakyti
Laba diena,
esu kaip paciente labai pasipiktinusi, zinoma tokiu pacientu, kaip siandien pamaciau yra dauguma, kurie lankosi butent onkoliginiame skyriuje -regiatraturoje.Skrajuteje Jus rekomenduojate atvykti 15 min pries vizita pas gydytoja, siandien pati pralaukiau eileje 45min, zinoma pas gydytoja laiku negalejau nueiti, nes registraturoje amzinas poilsis, is 6 dirbanciu merginu kolsuntanciu dirba tai 2 tai 3, kitos matyt kavinasi ir ruko, ir taip pakaitom.Nes visi esame dirbantys zmones, atsiprasinejame is darbu, neskaitant to, kad dar talonelu pas gydytoja po menesi reikia laukti, tai dar reikia sedeti neventiliuojamose patalpose valandomis, kaip ismaldos prasydami laukiame kol ponios teiksis nusiusti serganti pas gydytoja kolsuntacijai.
Labai noretusi, kad i pacientus butu ziurima atsakingiau, jei kiekvienas dirbtu atsakingai, manau nebutu ir nesusipratimu tokiose istaigose.
Atsakyti
Tie, kas ruošiatės operacijai - perskaitykite: https://www.facebook.com/notes/antanas-stugys/kai-endoprotezai-vagiami-operacin%C4%97se/10153160135087731?pnref=story. Gyvenimas per daug trumpas, kad aklai tikėti komercine medicina.
Atsakyti
Laba diena.Susidūriau su ne labai malonia situacija.Prieš viena mėnesi mane buvo užregistravę pas endoskopuotoja Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.Kaip yra žinoma ne galima prieš ta procedūra nei valgyti nei gerti.Talonas buvo 10 valanda.Aš atvykau 9:30 i registratūra laukiau ten apie 15 minučių, po to nuėjau i 5 aukšta i pačia ligonine ir 9:48 aš jau sėdėjau prie kabineto.Atėjo kaip supratau daktare paėmę mano kortele ir įšėjo. Pirmyn atgal vaikščiojo gydytojai įeis i kabinetą paims kaž ką ir išeis.Ir taip jau buvo 10:10, Na tiek to galvoju maža kas.Pradėjo rinktis kiti žmones ir aš jau sėdėjau ne be viena o mūsu buvo 5.Vėl kaž kas įėjo ir nieko ne pasakęs įšėjo.O gerti tai norisi ypač kai yra sloga.O tu lauki sėdi.Ir taip aš sedėjau iki 10:25 kai jau nervai ir neišlaikę.Morališkai buvau psiruošusi, atėjau linksma, įšėjau pikta ir be nieko.Gerai, mes visi esam žmones.Bet kam yra duodamas talonas?Ir jeigu yra kaž kokiu neatidėliotinu reikalu galima gi pasakyti, kad taip ir taip reikės luktelėti, o ne su tokiais veidais vaiščioti piktais.Ir dar karta supranti kad niekas nesiskaito.Atėjai sėdėk, ir nerupi turi tu taloną neturi sedek ir lauk, kol tave pakvies.Tik žinau po šito viena kad i šita ligonine daugiau ne eisiu. Nes tvarkos ten nėra ir nebus.Pasamdytu žmogų kuris kontroliuotu darba, gal ir tvarka atsirastu.
Atsakyti
Venkite šios ligoninės. Joje dirba nekompetetingi darbuotojai su atmestinu požiūriu į savo darbą.

Žaizdoje paliko svetimkūnį, kurio pasekmes jausiu visą likusį gyvenimą. Vietoje to, kad ligoninė pripažintų savo klaidas ir atsiprašytų ji viską neigia. Norint skųsti nekokybiškas paslaugas reikia kreiptis:
1) Rašyti raštišką skundą ligoninei. Jį ligonė atmes.
2) Vėliau rašyti skundą į valstybinę akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybą.
3) Vėliau rašyti skundą Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisijai.
4) Vėliau kreiptis į miesto apylinkės/apygardos teismą.

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai, ortopedai-traumatologai...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą 05-26 09:42
Vakar Airijoje vykusio referendumo balsai dar skaičiuojami, bet pirminės apklausos duomenimis, airiai pasisako už konstitucijos pakeitimą, kuris panaikintų abortų draudimus.
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės 05-25 22:39
Augalininkystės tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą galėjo patekti bulvių ruduoju puviniu užkrėstos bulvės.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Partneriai

Skoda

Akcijų kainos

Colgate-Palmolive 63,75 +2,02%
Intel 55,44 +1,26%
Kraft Heinz Co 57,77 +1,24%
Manchester United 21,05 +1,20%
Exxon Mobil 78,71 -1,94%
Avon 1,85 -2,12%
Chevron 122,19 -3,49%
ConocoPhillips 65,47 -4,35%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 451,00 +4,88%
Benzinas 2,00 +9,29%
Anglis 94,21 -1,54%
Cukrus 0,55 0,00%
Jautiena 4,21 -1,41%
Auksas 1334,76 +0,76%
Dyzelis 2,08 +7,77%
Dujos (JAV) 3,76 +39,78%