Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos Universitetinė Ligoninė

Atsiliepimai apie Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

2021-10-11 Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje man pakeitė kairios kojos kelio sąnarį. Esu labai dėkinga gydytojui T, Abelkiui ir visai jo komandai, už puikiai atliktą operaciją ir nuoširdų bendravimą visos ligos metu.
Labai dėkinga nuostabioms, švelnioms, atsakingoms med. seselėms. Ačiū, Jūsų skyriuje dirba nuostabūs žmonės, puikūs rūpestingi medikai. Dieve, saugok šiuos puikius medikus, tegu visos bėdos aplenkia Juos. Dar kartą AČIŪ
Šiandiena yra stebūklų diena. Apsilankius KUL su vyru pas gastroenterologę, buvome mielai nustebinti, specialisto bendravimu, mokslo patarimais, paprastumu. Negana to nuėjus į informaciją, gavome dar vieną malonu siurprizą, neabejingumą ir paslaugumą. Taip, tai ateina naujoji karta, visiškai kito mentaliteto.
Žinoma sistemoje yra problemų prisibelsti iki specialisto, registruojantis internetu, bet patekus, maloniai stebina.
Už gerus darbus, norisi geru žodžiu ir atsidėkoti. AČIŪ.
Neduok dieve vèl apsilankyti šioje ligoninèje. Atvykau i prièmima sekmadieni apie 18:00 su nežmoniškais šono skausmais. Paaiškinau jog tokie skausmai buvo prieš puse metu bet deja daktarai man nieko nerado ir pasakiau jog pagal tokius skausmus man gali būti apendicitas. Iš manes seselè išsijuokè ir pasakè jog neimanomas dalykas. Tai norèčiau perduoti tai moteriai kuri dirbo ta vakara tenais, kad nueikit iš naujo i mokykla ir pasimokykite, nes per jus aš galèjau užsilenkti ir per operacija buvo daug komplikaciju????Ačiū dievui spèjau nuvažiuoti iki Plungès. Ir nepaliksiu aš to taip paprastai. Tikrai bus kreipiamasis i Direktoriu
Antrame Neurohirurgijos skyriuje dirba ne sesutės, o kazkokios pabaisos.Aplankyt neleidzia, o ir informacijos apie sunkiai sergantį zmogų nesuteikia.Vienu zodziu prieziūra tikrai labai prasta.Bet tuo paciu noriu padėkoti ligoninės vadovui, paskambinus ir papasakojus problemas, tuoj viskas buvo isspręsta.Labai fidelis aciū ligoninės direktoriui, kuris neliko abejingas mūsų prasymui.
Pasipiktines/piktinusi
2021-06-22 14:19:38 IP 2ju3kt2p
Dar neteko per karscius kai lauke 30 laipsniu guleti su atviru langu prakaituoti nuo karscio o duru neleidzoa atodaryti kad butu gryno ooro, raso kad patalpos vedinamos bet taip nera. Turejo vedinti 7 ryto bet duris uzdarytos. Nusivyliau ir daugiau niekada cia negriziu. Ne vien del to kad karsta bet ur paklausus seseliu kokius vaistu leidzia jos nezino daktaras atejas nepasake kas atsitike kokios prognozes ka toliau daryti. Nulis paaiskinimo nulis patarimu. Kaip dar gali gyvuoti tokia sudina ligonine kuri gali numarinti zmones.
Genovaitė Dužinskieneeė
2021-06-15 11:00:02 IP 2i51eco0
Nuoširdus ačiū ambulatorinio konsultacinio skyriaus vedėjui Vladimir Zdorovets, už nuoširdžia pagalbą sprendžiant mano problemas.Tik jo dėka viskas išsiprendė.Tai labai malonus ir šiltas žmogus.Ačiū, ačiū, ačiū.
Dar prie to pačio pridėsiu, kad ją gydė pats skyriaus vedėjas ponas V. EISMONTAS. NESIKREIPKITE TEN. PATYS BLOGIAUSI ŠUNDAKTARIAI. Visus numarins ir nieko jums nedarys. Ypač jei išgirs jūsų diagnoze. Tik apipūlins smegenis kad viskas sklandžiai ir gerai pavyko. Praktiškai jis net nesirūpino ja ir jos neapžiūrinėjo. Paskambinus praktiškai informacijos negaudavau.... kas per laikai.........
Patys blogiausi atsiliepimai. Numarino man brangiausia žmogu. Laiku nesuteikė pagalbos, šundaktariai. Plius pačiai gulint po didelės traumos nuo streso buvau gydoma nuo skrandžio vaistais. Jei norit gyvent nevažiuokit ten ir nevežkite savo artimūjų. Tik pinigus paima o nieko nedaro ir dar daiktų visų negražina... žmogus skundžiasi dejuoja o jie dzin dzilin. Esme tame buvo kreiptasis prieš mėnesi pagalbos, išrašė namo, pragulėjo lovoj pora sav išvežėm vėl į ta pačia ligonine ir tik po 2 sav padare operacija....... po operacijos ėjo tik blogyn. Tik daktarų kaltė. Kad jūs supūtumėt pilvo ir robotinės chirurgijos skyrius.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. Arūnui Stonkūnui ir sesutei Deimantei Emkytei už gerumą, supratingumą, rūpestingumą, nuoširdų bendravimą.Linkiu Jums sekmės darbe, stiprios sveikatos ir Dievo palaimos. Pagarbiai pacientė Korolina Jotkutė
Dekoju 3-io A korpuso, Radioterapijos (spinduliavimo) kolektyvui. Sesutes tikrai, labai paslaugios ir malonios. Bet problema yra ta, kad nustatytu laiku, niekada nesi priimtas. Tad kolidoriuje, mums pacientams, tenka islaukti, maziausiai 1.5val.-2val.!!! Nuo tokio laukimo, prikaustytas prie kedes, ir dar su kauke, mes pacientai, tapsime didesniais ligoniais, negu esame. Tai yra nenormalu. Zmones atvaziuoja ir is kitu miestu, susiplanuoja laika. Labai prasau, sia situacija isspresti.!!!
Atėjau i konsultacija pas gyditoja tik nesupratau ko, pas mane išvados iš privačios klinikos ir galima butu registruoti pas specialista bet mane siunčia pas kaškoki tarpininka[gyditoja]laba diena, ko atėjai, mmmm??????duodu išrašus, skaito....................... Tai ko nori...........Aš myntise tiesiog rėkiu bl...... kūr.... nax......Susiėmes paaiškinau.Nu ok davė lapeli ir liepė eiti i registratūra, ten man pasake reikės skambinti toke diena iš pačio ryto nu ok iki.Skambutis, užimta ir taip apie valanda kol prisiskambinau o ten mane nudžiugina, talonai buvo šeši ir jie jau išdalinti, WTF kaip suprasti, skambink po 30D - + bus vel šeši talonai kas čia per nax.... vikingo loto, Teleloto, Keno loto, jūs ka čia pokštaujat ant tiek pacientu šeši talonai kita syki surengkitia gladiatoriu kautynes 6 asmenys išlikia gyvi gaus talona pas specialista.Sėdžiu ir mastau o jai sekanti mėnesi vel pasakys skambink kita mėnesi ir taip gali tesis bbž kiek laiko o aš ne maklaudas, man pasakė kad turiu 6mėn poto gali prasidėti komplikacijos.Pabandysiu kitoje ligoninėje registruotis jei tokia pat nesamonė kaip čia nu tada BBD reikės vėl eiti i privačia klinika, tik kas ble.... kompensuos tas išlaidas:D{gyvenam kažkokioje jebanutoje paralelinėje visatoje}
Noriu padekoti Klaipedos infekcinio ligu skyriui Nr 2 izoliaciniui poskyriui 3 aukstas.
Buvau atvestas su auksta temperatura. Labai greitai buvo atlikti visi reikalingi tyrimai ir nustatitas plauciu uzdegimas.
Labai noriu padekoti visam personalui uz nuosirduma ir gerai atlikta darba.
Aldona Arbaciauskiene
2021-04-27 14:16:40 IP 28mc01cq
Ne kartą gulėjau Universitetinės ligoninės insultu skyriuje esu dėkinga šio skyriaus daktarėi Kristinai Pruselaitienei ir visam nuostabiam kolektyvui. Papuolus į šį skyrių matosi kaip rūpinasi kiekvienu paciantu. Skyriuje labai sunkus ligoniai darbo su ligoniais daug.Mieli medikai sveikinu su profesine mediko diena linkiu stiprybės, ramybės sunkeme Jūsų darbe.
2021.01.10.Mama su greitaja buvo isvezta i univer.ligonine.Buvo rasta lovoj, negalejo atsikelt.Kraujospudis aukstas, cukrus 21.3. Atjunge kojas, stubura.Po 2val laukimo lauke gydytoja paskambino ir liepe pasiimt ja namo.Atseit ji sveika.Susigincijau ar nematot mikroinsulto?buvo atsakyta tai covido pozymiai.17val.Nuo tos dienos mama nebevaiksto, nebepavalgo, vartoma...Gulejo ir kardiologiniame skyriuje, kur buvo uzkresta covidu po 4 testo.Perkelta i infekcini korpusa.I sekancia diena isvezta i Palangos reabilitacine ligonine.Is ten po 3 dienu atgal i infekcine.Endokrinologas negyde, buvo tik konsultuotasi, nes covido skyrius.Cukrus sokineja siuo metu iki 25.Parsiveziau namo kaip is kankiniu stovyklos.Kunas nusetas melynem, Rankos kaip nudegintos, puslem, guzai, guzeliai, tarp sedmenu pragula-skyle.Daiktai supelyje.Nauji 3 naktinukai pavogti.Kas per personalas supo ja?Jei zmogus garbingo amziaus, negalima lankyti, tai jums galima tyciotis?Lazda turi du galus.Isaus ir jums ta atpildo valanda.Suzverejes, neatsakingas personalas nuo slaugiu, valytoju...daktaru.Linkiu jums, kad jus ir jusu artimieji taip butu gydomi, kankinami, ir butu is jusu pasityciota...Duok Dieve siems nedoreliams atpilda!!!
Laima Kazragienė
2021-03-27 13:05:38 IP 28mark7l
Nors jau praėjo beveik mėnuo (operaija, pooperacinis laikotarpis, reabilitacija), tačiau atmintyje neblėsta KUL traumatologinio skyriaus personalo neįtikėtinas rūpestingumas ir atida. Iš visos širdies dėkinga profesionalias žinias, atsakingą požiūrį ir niekada negęstantį viltingą žvilgsnį kiekvienam pacientui atiduodančiam gydytojui Algimantui Čebatoriui! Ačiū visam iš kilnaus pašaukimo dirbančiam skyriaus personalui (slaugytojoms Vaidai P., Irinai K., Kristinai T., Linai A., Lidai T., Deimantei E., Modestai G., Monikai K., Onutei K. ir kt.)! Visų Jūsų dėmesingumas, padrąsinimai, o neretai ir švelnus humoro jausmas grąžina mums ne tik sveikatą, bet ir pasitikėjimą bei vidinę ramybę. Gražios, šiltos, visų Jūsų svajones pildančios artėjančių šv. Velykų šventės!
Kovo pradžioje Pilvo ir robotinės chirurgijos skyriuje man buvo atlikta operacija. Supratau, koks sunkus ir pasiaukojantis yra chirurgijos skyriaus darbuotojų darbas. Noriu padėkoti visam šio skyriaus personalui už jų rūpestį, supratingumą ir ligoniams skiriamą dėmesį. Taip pat nuoširdžiai dėkoju gydytojui J. Jurgaičiui už profesionalumą ir rūpestį. Didelis AČIŪ jums mielieji, būkite sveiki. Tegul sėkmė lydės jus ir jūsų šeimas visur ir visada.
Apsilankius šioje ligoninėje išliko tik geri įspūdžiai.
Personalas mandagus, paslaugus, puikiai atliekantis savo darbą.
Manę gydęs traumatologas ortopedas Tadas Stančikas netik puikus savo srities specialistas, bet ir puikus žmogus.Stebiuosi, kad dar yra tokių paprastų ir nuoširdžių gydytojų.
Labai esu Jums dėkinga.
Stasė Alenskienė
2021-01-08 18:34:59 IP 28mbvcov
Susirgusi Covid 19 liga, mano mama S.Jaruševičienė, gydėsi Klaipėdos Universitetinės ligoninės Infekciniame skyriuje. Nors jai jau 91 metai - ligą pavyko įveikti.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojams, slaugytojoms ir visam personalui už profesionalų gydymą, dėmesį ir jautrumą senam žmogui. Telydi Jus profesinė sėkmė ir gausūs pacientų padėkos žodžiai.
Būkite sveiki.

S. Alenskienė
Labas vakaras,

Noriu anonimiškai informuoti Jus, jog jūsų personalo skyriaus darbuotoja/studentė/praktikantė Karolina Zeleniūtė soc. tinkluose, o tiksliau, instagram platformoje, kelia nuotraukas bei turinį iš savo darbo vietos, pozuoja su darbo rūbais, kelia nuotraukas iš darbo aplinkos - palatose, su seselės apranga, taip pat žymėdama savo buvimo vietą - t.y. - jūsų įstaigą. Esu pati dirbanti ligoninėje, apie vidaus taisykles išmanau pakankamai. Minėtas Karolinos Zeleniūtės nuotraukas turiu telefone.
Dėkoju Infekcinių ligų skyriaus Nr.2 COVID-19 vedėjai R. Girdžiūnienei, gyd. V. Kungienei, slaugytojoms- Jolantai, Raimondai, Olgai, Marijai... ir visam personalui, už didžiulę kompetenciją, nuoširdumą, dėmesingumą, gydant mamytę Eufroziną.Tik, Jūsų Visų, profesionalumo dėka, vėl išvydau gyvas mamytės akis! JŪS- Lietuvos Didvyriai! Sveikatos, stiprybės, kantrybės Jums ir Jūsų artimiesiems! Laimingų ir šviesių Kalėdų!
Dėkoju universitetinės ligoninės reanimacijos skyriaus gydytojams, kurie mano tėvukui A, Mažeikai atstatė sinusinį ritmą, maloniai paaiškino procedūrą ir vėlesnius gydymo variantus. Taip pat, esu dėkinga kardiologinio skyriaus gydytojai Nijolei Žėkaitei už malonų bendravimą ir kvalifikuotą gydymą, kuris padėjo tėvukui sugrįžti į normalų gyvenimą.
Sveiki. Turejau ir as nemalonu susidurima. Mano tetis serga gerkles veziu, labai sunkiai pradejo ryt maista burnoja pasidare vien zaizdos. Labai nusilpo, atvezem i 3korp, kad sulasintu nors lasalines is ten buvom isprasyti ir pasiusti i centrini, ten nuvykus pasake nera gydytoju nemusu diena.....Kaip suprast nemusu diena zmogus labai nusilpes virsta nenustovi jam reikia pagalbos, bet gaunu ta pati atskyma nemusu diena.. Labai nusiminiau kad sergi veziu ir tu zmogau esi nebereikalingas tau jokios pagalbos nesuteiks....
Daia Birškienė
2020-11-06 10:47:31 IP 28mcoq74
Dėkoju Sąnarių implantacijos skyriaus vedėjui Tadui Stančikui už sėkmingai atliktą kelio sąnario protezavimą, visiems skyriaus darbuotojams už gerą ir nuoširdžią priežiūrą. Sėkmės ir kantrybės visiems jūsų sunkiame ir atsakingame darbe.
Skambinama su skausmais į prijamimo skyrių yra sakoma ar yra galimybė sulašinti lašaline, nes yra 12 metų inkstų akmenligė ir vienas iš prijamimo skyriaus vyriškis su kuriuo kalbėjau pasakė mes tokių paslaugų neteikiame. Kaip suprasti??? Jeigu tyrimus darytų taip pat nelasintu lasalines atsakė jis..ir paleistu namo. Tai ką mirti man iš skausmo??? 2020.10.16. Apie 00:00val.
Š.m. birzelio men man buvo atlikta operacija- pakeistas keleno sąnarys. Pries operaciją vyr slaugės buvau priverstas pirkti vaistus del kraujo krešejimo. Tačiau tik veliau suzinojau, kad šie vaistai yra kompensuojami, tačiau vyresnioji slauge uzrašiusi ant lapelio vaistų pavadinimą- liepė šios ligonines vaistineje nusipirkti vaistus. Susidarė įspūdis, kad tokiu būdu padedama verslauti vaistinem. Teko įsikalbeti su po tokių pačių operacijų su kitais ligoniais- jie patvirtino, kad - niekam šių vaistų pirkti nereikejo, juos skirdavo pati ligonine
Ankščiau buvau patenkinta ligoninės darbu tačiau po šio įvykio nebenorėčiau ten lankytis. Laukiuose 7ios sav. Naktį prasidėjo kraujavimai... Abu persigandę su vyru 2trą val. nakties šokom į mašiną ir nelaukėm greitosios atvykom patys. Dar vykstant pasiskambinom, kad atvykstam viskas gerai, laukia. Atvykom vyrą paliko laukiamąjam, nuejom su gydytoja į kabinetą išsiaiškino situaciją, užpildė dokumentus ir sako reikia skambint budinčiai ginekologei. Paskambinus jai buvau apšalus prasidėjo klausymai ar patys atvykom kiek laiko laukiuosi ir kiek kraujuoju... išgirstu atsakymą anam gale ragelio tai pasakyk, kad ne mūsų diena, tegul važiuoja į kitą ligoninę (ponia tikriausiai buvo nepatenkinta pažadinta iš miegų, nesuprantu už ką joms atlyginimus moka).. Buvau apšalus ašarotom akim išėjom ir vykom į respublikinę ligoninę.
Feliksas Ratomskis
2020-09-05 20:32:25 IP 2nom5d6h
Šia vasara, atostogaudamas Palangoje, susiduriau su sveikatos problemomis, kreipiausi į Klaipėdos univ.ligonine. Laimė, kad yra tokie puikūs žmonės kaip skyriaus vedėjas Algimantas Kairys ir chirurgas Gintaras Gelžinis. Ju nepriekaištingo darbo dėka aš vėl sveikas.
Mieli gydytojai iš didžiosios raidės: didelis, didelis Jums dėkui iš visos širdies.
p.s.zmones kurie rasot visokiu priekaistus sitai ligoninei gal pirmiausia jus pasiziurekit i save gal problema jumise gal jus patys ne visai gerai elgiates nes as cia jau guliu daugiau kaip savaite ir ne viename skyriuje ir operacija padare ir prieziura puiki ir jie visi cia nuostabus zmones
Tik Didelis ACIU galiu pasakyt sios ligonines gydytojui Antanui Mockui, krutines lastos chirurgui Pauliui Radziminskui kuris dare man operacija po kurios jauciuosi taip lyg jos ir nebutu buve taip pat anesteziologui ir asistentams, Jus puikus zmones ir puikus specialistai ACIU JUMS.Taip pat noriu padekot pulmonologijos skyriaus slaugytojoms, ACIU JUMS.Didziule padeka reanimacijos skyriaus merginoms Jus nuostabios nuo Jusu dvelkia siluma ACIU ACIU.Na ir zinoma krutines chirurgijos skyriaus merginoms nuosirdus ACIU vien nuo Jusu prieziuros ir rupescio galima ir be vaistu pasveikt.
Blogiausia ligoninė, personalo supratingumas visiškas nulis, taisyklės visiems skirtingos, vieni lankyti gali, kiti ne. Vieniems lauknešėlius palikti galima - kitiems ne. Seselės naglumo viršunę ima, pagarbos pacientams nėra, šlykštu, bjauru. Niekam nerekomenduoju susidurti su šia ligonine ir jos personalu.
Didelis ir nuoširdus ačiū, gimdymo skyriaus vedėjui Leonui Janušui už nuostabų atsidavimą darbui, už puikia priežiūrą, už pradinę pagalbą ateiti mažiukui į šį pasaulį, bei akušerei Agnei Pėkytei už priimtą gimdymą. AČIŪ Jums, kad savo stebuklėlį laikau ant rankų.
Po gimdymo praejus 9 dienom zmonai prasidejo stiprus kraujavimas. Paskambinus i KUL pasake "jei atvyksit apziurai niekas neisvarys". Atvykus teko lauktu valanda kol uzpilde dokumentus, po to dar 2val laukem gydytojo, nes sesutes nezino kur jis dinges.
Teko maitinti, pervystiti kudiki gydytojo kabinete. Po 4 val. Gydytojas iejo i kabineta, paziurejo ir isejo. Dar po 20min. Atejo paziurejas i zmona pasake "nusaukit mane" ir isejo.
Su zmona nusprendem, kad gydytojas 4val iesko budu nusizudyti, bet mes greiciau gala gausim, tai isvykom i privacia klinika. Su tokia saraskinu kontora gala gausi greiciau.
Nerekomenduoju! Atvykome pas žandikaulio chirurgą, su mažamečiu vaiku, su veido trauma, su siuntimu iš vaikų ligoninės, tačiau niekas nesiteikė vaiko apžiūrėti, pasakė, jog niekas nedirba ir gali suteikti konsultaciją telefonu (telefonu apžiūrėti žandikaulį????). Pasityčiojimas ne ligoninė.
Atvažiavau pasitempus čiurna į Klaipėdos universitetinės ligoninės priimamąjį, kol mane priėmė gydytojas apžiūrėti laukiau 3 valandas. Kažkokia tragedija !!!! Kas per tvarka už ką mes mokam sveikatos mokestį !!!!!
Pati durniausia ligonine Lietuvoje.. visos ligonines pradeda leisti vyrams dalyvauti gimdymuose, bet Klaipedos ligonine kazkodel yra isskirtine ir to neleidzia. Absurdas :) keisti reikalavimai, atrodo kad vadovybe yra visiskai atsilike
Tikriausiai vienintelė ligoninė kuri mirusių žmonių palaikus laiko ne sandaruose maišuose. Uždėdama imitacinę plėvelę. Mums dirbant ši darbą labai nesaugu gabenti tokius kūnus, esame priversti savarankiškai pakuoti į sandarius maišus. Tikriausiai reikės prašyti žurnalistų pagalbos, kad būtų ivesta tvarka.

Sergant tikrai norėtusi sriubytės, o ne beveik kiekviena diena trinta sriubą, kurį tirštinama su miltais. Nu niekaip nesuprantu ar taip sunku išvirti normalia sriubytė su pakepintais svogūnais ir morkom.
Ištikrųjų truko kantrybė, kai trintą sriubą atnešė su degėsio skonio. Stipriai jaučuasi, kad ji prisvilo ir ją sutrynę.
Norime padėkoti Neurochirurgijos 1- ojo skyriaus vyriasniajam gydytojui, neurochirurgui, mokslų daktarui Kęstučiui Jacikevičiui. Tai nuostabus savo srities specialistas. Sausio 13 d. ryžosi operuoti mums visiems brangų žmogų- 92 metų mamytę. Jo įžvalgos, ligos nustatymas ir rizika, patirtis, žinios davė teigiamų rezultatų. Šiandien, praėjus 2 mėnesiams po operacijos, mes vėl galime visi kartu džiaugtis artimojo žmogaus sugrįžimu į šeimą. Ligonio atmintis, fizinė ir psichinė sveikata puiki, atitinkanti jos amžių ir stovį. Gerb. Kęstučiui tariame taip pat ačiū už konsultacijas, patarimus, palaikymą, o visam šauniam kolektyvui linkime tolimesnės sėkmės profesinėje veikloje. Jautėmės labai puikiai Jūsų skyriuje, jutome dėmesį ir skubią pagalbą. Esate nuostabūs, gerbiame Jūsų pasirinktą kelią- nuoširdžiai pacientė Bronė Samuolienė ir dukters Audronės šeima
Traumatologijos skyriaus slaugytojų ir slaugučių labai netaktiškas ir grubus elgesys su gulinčiais ligoniais. Po operacijų draudžia gerti skysčius, neneša basonų, liepia kentėti, koneveikia, grasina prigirdyti antidepresantų ir t.t. Negi skyriaus vadovas negirdi ir nemato savo kolektyvo!?
Labai noriu padėkoti intervencinės radiologijos skyriaus gydytojui Mindaugui Leksučiui ir tuo metu su juo dirbusiai sesutei už profesionaliai ir svarbiausia - neskausmingai :) atliktą kepenų biopsiją, už malonų bendravimą ir gerą nuotaiką, žinant, kaip mes, pacientai, tokių procedūrų bijome ! (ji buvo atlikta 2020m. sausio 8 dieną 10.45) Internete apie tokias biopsijas buvau prisiskaičiusi įvairiausių nuomonių, todėl su baime laukiau tos dienos ir kokia buvau laiminga po to ! AČIŪ medikams !!! Dabar ir kitiems rekomenduosiu tokias procedūras atlikti šioje ligoninėje. Sėkmės ir kantrybės nelengvame Jūsų darbe !
Noriu padėkoti reanimacinio skyriaus personalui labai gerai atlikusiems savo šventą pareigą...išgelbėjus gyvybę mūsų vyro, tėčio ir senelio...Jie dirba pasiaukojančiai, visas personalas...Noriu palinkėti visam personalui sveikatos...Audronė S.
Niu ka dabar esu šioje ligoninėje. Atvežėme su greitąją vyro mama. Atvažiavome 13.06, dabar jau 19.23. Mus ignoruoja, per diena buvo milijonas girtu, jiems skiria daugiau demesio nei žmogui kuris yra metuose. Mes jau daugiau nei 6val esame priimamajame. Mamai yra ar su inkstais problema, ar su gimda (išvados darom patys, nes gydytojo komentaro dar nesulaukiam). Yra baisu, baisus požiuris į žmonės.
As A.Aldona lapkricio menesi gulejau Insultu skyriuje, apie sio skyriaus personala galiu atsiliepti tik geru ir labai geru zodziu, o gydanti gydytoja Kristina Pruselaitene labai gera daktare, Kad visi daktarai butu kaip si gydytoja nebutu nei vieno blogo atsiliepimo.Ateinanciu svenciu proga linkiu visam jusu personalui sveikatos, stiprybes jusu sunkiame darbe.
Plati gyvenimo erdvė - per ją vingiuoja daug kelių, upelių teka.
Žmogus gyvena: dirba, kuria, puošiasi, taupo.
Patenka į medicinos įstaigą laukdamas pagalbos, supratimo.
Vienas randa, kitas ne, vienas išgyja, kitas ne.
Tačiau baisiausia: kai tavo artimą žmogų varto, slaugo... ir tu negali matyti, tave išvaro iš palatos.
Apie kokią demokratiją, žmogiškumą, mielieji žmonės, mes kalbame?
O dar baisiau, kai turi pasiimti artimą žmogų išėjusį...
Jam neskiriamas net plastikinis maišas, o tik plastiko skiautė, apie drobės skiautę jau net kalbos nėra.
Žmonės, kokiame amžiuje gyvename, kam ta labdara, mokesčiai...
Ar ne žiauriai elgiamės su žmogumi? Ar su visais taip, ar tik su mano artimu žmogumi šitaip buvo pasielgta?
Kažkas baisaus! Tėčiui buvo reikalinga planinė stuburo operacija, gydytojas pasakė į ligoninę guldymui atvažiuoti sekmadienį, taip ir padarėme. Priimamajame pralaukėme kone 3 valandas, dalis sesučių, kaip supratau, vyresniųjų, labai arogantiškos, tik iš kokio penkto karto pavyko išklaust, kur reikia kreiptis, kadangi nesame vietiniai ir nesilankome kasdien šioje įstaigoje. Jei tokios KUL sesutės, tai nenoriu sužinot, kokie iš tikro yra gydytojai. Ta pati problema ir su neurologinio skyriaus sesutėmis. Tokios arogancijos ir be atjautos žmonių neteko sutikt. Man būnant poilsio zonoje, teko atsiklausyt nemažai epitetų apie savo tėtį, o iškvietus į palatą sesutes, jos gerdamos kavą sunkiai pajudina savo sėdynes. Jis skausmą po operacijos patiria tikrai labai didelį, sesutės arba neduoda vaistų arba juos maišo. Kaip teko suprast, joks gydytojo nurodymas joms negalioja. Esu labai nusivylusi KUL sesučių/slaugių darbu.
Labai nusivyliau kul.pagrindineme pastatė rengeno kabineto darbuotoja kuri elgesi labai arogantiskai vos ejo prikalbinti pažiūrėti ar yra tam skyriui nuotrauka.Man reikejo nuotrauka i diska perkelti, tai nusiuntė i kasa, kur reik prašymą rašyti, visus dokumenus pateikti ir tik po 3d.duotų nuotrauka.esme tame, kad man reik rytojui tos nuotraukos, tiek akušerijos skyriuje gavau nuotrauka iskart, be problemu tiek onkologiniam krutines nuotrauka, įdomu kuom tas skyrius skiriasi, kad nuotrauka gauti reikia kryžiaus kelius nueiti...
Skambinau užsiregistruoti pas oftalmologą pasakė kad registruotis galima tik internetu, kasdien žiūriu ir laisvų talonų nėra jau tris savaites.
Nuoširdus ačiū reumatologijos skyriaus personalui.Dirba tikri profesionalai.Praleistas laikas jūsų skyriuje neprailgo-pasijutau kaip namie.Sekmės visam skyriui.
Noriu padėkoti gyd. Vyteniui Mikutaičiui, gyd. endoskopuotojui Jonui Lalui, anesteziologei gyd. Bartkevičienei ir med. sesutėms Audronei Šiaudvytytei ir Neringai Rimkevičienei už nuoširdų priėmimą, profesionalų darbą ir gerą nuotaiką. Didelis jums ačiū, sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime.
Dėkoju gydytojui Markui Fiodorovui, anesteziologei Rūtai Šaulytei ir darbščioms operacinės bitutėms už 2019-09-23 atliktą menisko operaciją. Dirbote ne tik instrumentais, bet padovanojote šiltus žodžius ir gražias šypsenas, ačiū ir didelės Jums stiprybės.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Estija: naujos ES sankcijos Minskui įsigalios ketvirtadienį
Estija: naujos ES sankcijos Minskui įsigalios ketvirtadienį 11-29 19:29
Estijos užsienio reikalų ministrė Eva-Maria Liimets pirmadienį pranešė, kad naujas Europos Sąjungos (ES) sankcijų Baltarusijai paketas turi įsigalioti ketvirtadienį.
Varšuva: iš Rusijos per Baltarusiją į Lenkiją bando prasiveržti afganistaniečiai 11-29 19:16
Lenkijos specialiųjų tarnybų atstovas Stanislawas Zarynas pirmadienį pranešė, kad pastarosiomis dienomis į Baltarusiją atvyko ilgalaikių ryšių su Rusija turintys afganistaniečiai, norintys patekti...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 72,47 -0,26%
Wells Fargo 48,43 -5,61%