Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos Universitetinė Ligoninė

Atsiliepimai apie Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

Nuosirdziai noriu padekoti endokrinologinio skyriaus personalui. Buvau paguldytas planine tvarka, pas gyd. Marijona Sulskiene, tai labai demesinga gydytoja, atliko visus tyrimus, israse vaistus.Dabar jauciuosi zymiai geriau. Slaugytojas galiu pamineti tik geru zodziu. Didelis aciu jums visoms. Su ateinanciomis sventemis.
Užsiregistravau internetu pas gydytoją. Pasikeitė situacija, ir aš, kaip atsakingas pacientas, noriu ją atšaukti, bet nerandu jokio e.p. Matau tik inf. tel. 846396677. Iš penkto karto pavyksta priskambinti (pakelia ragelį), klausiu kaip pranešti apie atšaukiamą registraciją? Atsakymas buvo rašyti e.p. kul.lt. Sakau, kad čia nėra e.p. pradžios. Darbuotoja atsakė, kad internete turiu susirasti kokia šio pašto pradžia, nes ji neturi laiko!
Man "patiko" šios darbuotojos darbas!!!
Gerbiamieji ar verta kreiptis į šią ligoninę?Kurioje galioja sovietinės doktrinos.Gydytoja Kristina Damažeckienė dedasi labai rūpestinga, kai svyla padai.Kai yra padaromos gydymo klaidos.Vyr.gydytojas Vinsas Janušonis dirba senais metodais.Atsibuskit ir pradėkite gydyti pacientus, o ne falsifikuokite medicininius dokumentus.
...atsirado isberimas, kreipiausi i odos dispanseri, uzsirasyti galima tik kitiems metams, o siandien lapkricio 27d i kreipiausi itaikos103 poliklinika- artimiausia vieta gruodzio 15d. Paiemiau siuntima isvaziavau i univeritetine ligonine 4 korpusa, Manes net neprieme. Skambinau vel i odos dispanseri, KA DARYTI? sako, jei sumokesite priimsime. Aisku sumokejau, prieme. Kas cia- nemokamas gydymas?
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Nijolei Žekaitei ir visam ligoninės Vidaus diagnostikos skyriaus personalui už tikrai rūpestingą, atsakingą mano neįgalios sesers gydymą.
Jokios pagarbos ir med.pagalbos atvežtas garbingo amžiaus žmogus gali net nestikikėt.Į seną žmogų jie žiūri kaip i sugedusią daržovę, kurią taip ar kitaip vistiek reikės išmest.Ypatingai "ačiū"jaunai gydytojai, kuriai senas žmogus yra nieko vertas, nors žmogui silpna, skauda krūtinę ir per 12 h.atvežtas antrą kartą.
Gal yra kokie kontaktai kur galima butu skustis telefonu..... Nes taip kaip dirba priemime raudonam kryziuju zmones..... ir jau ne 3 ir net ne 6 kartas kai zmogus ateina - is nuosies kraujas bega fantanu, praranda samone o jam sako kad jus esate nedraustas, zmogus budama labai blogoj savyjautoj atvaziavo i raudona kriziu pagalbos, bet pamirso piningine pasiimt....tai ji isvare..... Na cia jau virsune, tai tu zmogu kuris vos ant koju pastovi pirma pagalba turi suteikt ir saskaita israsyt.... Zinot as esu soke.....
Nusivyliau priėmimo skyriaus chirurgu, ortopedu Jurijum K. Atvažiavus į priėmimą, net nežiūrėjęs, išsiuntė lauk.Piršto trauma, nemirsi.2017, 07, 07 vakare dirbęs chirurgas nors priėmė, pjovė, siuvo.Pasidarė blogiau, grįžau po savaitės pas Jurijų K., kuris nesiteikė net žvilgterėti, kai sunkėsi neaiškus skystis iš žaizdos Pakartotinai grįžus 1val.nakties, kai iš piršto smarkiai sunkėsi neaiškus skystis, su triukšmais, šiaip ne taip teikėsi pažiūrėti. Iš konsultacijos jokios naudos..Darbo dieną pamatę šeimos gydytoja nebežinojo, ką daryti, o odos gydytoja Larina iš odos dispanserio atkreipė dėmesį ir suteikė reikalingą pagalbą skubos tvarka. Jei ne gyd, Larina butų kraujo užkrėtimas. Gydausi iki šiol. Miesto ligoninėje net normaliai pakonsultuoti nesugeba'
Liko blogi prisiminimai apie šią ligoninę.
Gal kas nors yra rašęs laišką, kuriuo būtų norima susigrąžinti pinigus už vaistus, kurių niekas nekompensuoja? Būtume labai dėkingi.
Zmogus atvaziavo su raktikaulio luziu uz 4 val. Guli reanimacijoje su traukuliai, skamba juokingai? Cia baisiau ir juokingiau nebuna, juokas pro asaras. Isskvieteme greitaja buvo budinti klp universitetine ligonine, vaziavo 30 min. Kur kelio 2 min. Atvaziavus ikele i greitaja nepaklause nieko, ar viskas gr su sirdim, ar nera alergiska vaistams, koks svoris, NIEKO!!!! Suleido morfijaus, kur zmogus skausma kentejo ir nesaukia!! Net nepaklause ar reikia vaistu!!! Paskui dar sako nk blogiau nebus! Mamai buvo lb bloga, silpna, pykino. Padare MRT ir pasake raktikaulio luzis, su smegenim viskas ok, pagulde i palata laukt gydytojo. Saulekeme po 2 val gydytojo, atejo nk doro nepasake apart luzio. Mamai vis blogiau blogiau kai galiausiai prasidejo traukuliai spaudimas sukilo iki 180! O kur atveze su 115. Su spaudimu bedu neturejo, kol galu galiausiai kai zmogus vos ne merdija suprato, kad morfijaus doze per didele jos svoriui+!!!!!! Plaut organizma o traukuliai nesilauja, pagulde i reanimacija o ten info kaip is blusu naudos. Paskambini bukle stabili klausi kazka bukle stabili nors paimk ir nusisauk!!! Ka galiu pasakyti norit mirt vaziuokit i ta lig ir mirsit, kaip jau ne vienas pasake ten ne ligonine o didelis morgas kur atejai ir gali nebeiseiti. Truksta zodziu mediku, felceriu abejingumu. Baige su "spierom" dirbkit statybininkais o ne GYDYTOJAIS PRIE ZMONIU GYVYBIU!!!!!!!!! Ryt i policija ir i teisma gaila visu kas patrnka mes kovojam, bet kiti neturi tiek jegu!!!!!
Siūlau aplenkti šią ligoninę.Nefrologinio skyriaus vedėjai reikia nedangstyti savo skyriaus gydytoją ir slaugytojas.Kur matyta, kad stacionare draustas pacientas turi pirkti vaistus, sauskelnes.Kai ligonių kasos juos kompensuoja.Pacientas sunkios būklės turi 4 paras išbūti su vienomis sauskelnėmis.Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui komentaras.2017-07-16 11 val.prašiau pakeisti sauskelnes.O ką Jus padarėte?Sunkios būsenos ligonį sugrąžinote į nefrologinį skyrių.Ar tai yra slauga Jūsų skyriuje.Kai 4 dienas pacientas buvo Jūsų skyriuje.Ar turėjau pati pirkti sauskelnes ir pakeisti pacientui.Slaugytojai dirbusiai 2017-07-16 stambiai, su auskarais.Siūlau pačiai apatines kelnaites 4 paras panešioti.Gal tada suprasite savo antihigieną...Komentaras vadovybei.Pacientai yra ne, , triušiai''.Už savo gydymo klaidas pacientus ne pas gydytojus ir skyriaus vedėjus reikia siuntinėti, o tiesiog atlikti savo darbą.Jei yra betvarkė slaugos ir gydymo srityje.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojoms Vidai Pagojienei ir Reginai Čyvienei bei slaugytojai Ligitai Mečievienei už profesionalų, atsakingą bei nuoširdų darbą. Linkiu Jums kuo geriausios kloties, stiprybės ir sėkmės! Pagarbiai Žana
Nuoširdžiai dėkoju akių skyriaus Nr.1 gydytojams R. Jakubauskaitei ir Jasinskienei už mano dalios palengvinimą, bendrosios praktikos slaugytojai J. Kuzminskytei, už jos humorą, kuris palengviną skausmą, bendrosios praktikos slaugytojai J.Jankelait
, už jautrumą
Visam skyriaus ko; kolektyvui sveikatos ir sėkmės darbe...
Pasibaisejau suteiktomis Klaipėdos miesto universitetinės ligoninės paslaugomis! Kyla klausimas, už ką aš moku privalomą draudimą tiek metų?! Kad kažkokia nepatenkinta gyvenimu medikė atliktų paslaugas man dauzydama galvą po nedezinfikuota gultą? tokiai ne rengenus atlikt, o miške medžius genet! O grubumas, o veido išraiška! Neveltui apie medikus tokie šlykštus atsiliepimai!
Klaipėdos miesto universitetinės ligoninės ambulatorijoje, pacientai yra priimami olimpiniu principu. Visi pacientai privalo 15 mėnesio dieną atvažiuoti į registratūrą, arba bandyti prisiskambinti ir kas pirmesnis tas gaus taloną. Jeigu nespėjai, tai talonai pas specialistus greitai pasibaigia ir turi atvykti kito mėnesio 15 dieną. Niekaip nesuprantu, kodėl negaliu registruotis bet kurią dieną ir gauti taloną nors ir po pusmečio.
Atsiprašau už nuoskaudas, liūdesį, pyktį, įtūžį, nusivylimą, kuriuos patyriau vakar.Laukiau talono pas neurologą 2mėnesius, daugiau nei pusvalandį užsiregistruot ir man tik tada praneša, jog gydytojas serga, o talonai tik gegužiui.Klausimas, kodėl iš žmogaus tyčiojamasi?Ar mūsų paprastų žmogelių laikas nieko vertas?Kam imami telefono numeriai?Ar sunku paskambint, pranešt, jog vizitas atidedamas?Ir vėl laukt daugiau nei mėnesį?Graudu, linkiu organizuot priėmimus sklandžiau.
Kovo 20 dienos nakti sutrikus sirdies ritmui Gargzdu greitoji med.pagalba atveze i ligonine, bet ten apziurejes daktaras isgrudo lauk ir net demonstratyviai pareiske jog cia durys i lauka ir uzrakino duris.O kur detis zmogui vidurnakti.Kol as atvaziavau is Gargzdu tai labai labai susalo.Nesuprantu kas per tvarka, kas per zmonfs cia dirba. NUSIVYLES jumis medikai.
Ar ligonineje tarp personalo darbuotoju yr rastingu zmoniu.Uzsiregistruoti pas kardialogus oknsultacijai, senas sausio grafikas, gal reiketu pasimokyti is Kauno kardiologines klinikines ligonines jie nevengia priimti konsultacijai ligoniu, bet kuriuo metu sekmingai gali registruotis nu pas mus amzinos problemos net priemimo grafiko nesugeba parasyti, kad visiems butu aisku, Atroso viska parasiau isankstiniam uzsiregistravimui, bet jokio atsakymo

Jusu pastaba del el.pasto neteisinga, nereiketu meluoti
Teko atsigulti į Klaipėdos universitetinės ligoninės nervų ligų skyrių. Likau sužavėta šio skyrio darbuotojais. Didelis ačiū gyd. K. Prūselaitienei, J.Ruginienei. Dėmesingos, nuoširdžios. Slaugytojos Loreta, Roma, Ievutė, Daiva visada geros nuotaikos, malonios, paslaugios. Profesionaliai atlieka savo darbus. Sėkmės sunkiame, atsakingame darbe.ačiū.
Su ūmiu akmenligės priepuoliu greitąja buvau pristatytas į Universitetinės ligoninės priėmimo skyrių.Jame viskas gerai suleido nuskausminamų išsiuntė į urologinį skyrių.Ten du daktarai echoskopu pažiūrėjo pasitarė, nei prisistatė nei ką pasakė kas man ką planuoja daryti - guldom į skyrių.Buvo penktadienio popietė.Apie 17 val gavau lovą palatoje guliu.Slaugytojų klausiu ar paskirtas koks gydymas-nieko tik jei nuskausminamųjų.Ar dakataras ateis- ne pas mus naktimis nebudi, šeštadienį sekmadienį nedirba.Na gal šeštadienio ryte ateis.Šeštadienį pasirodė nežinau koks pralėkė koridorium ir dingo.Klausiu slaugytojų -nebebus.Na tokiam skyriuj nematydamas prasmės būti išvykau namo.Nesuprantu kam tokie skyriai ir reikalingi na nebent planinių ligonių gydymui, kam tada su priepuoliais į tokius skyrius ir siunčia.13 metų sergu akmenlige pastoviai gydausi Respublikinės ligoninės urologiniame skyriuje.Gerbiami Universitetinės ligoninės urologinio skyriaus Daktarai skyriaus Vedėjau pasimokykit iš kolegų Respublikinės ligoninės urologiniame skyriuje kaip organizuoti skyriaus darbą ne taip toli ir nemanau kad bus sunku...Jei nežadat neko daryti patariu skirstytis pas jus tikrai niekada pagalbos neprašysiu ir kitiems pasakysiu venkite tokiu Skyrių ir Daktarų.
Labai dėkoju akių ligų Nr.2 skyriaus vedėjai Jurgitai Juotkienei ir visam skyriaus personalui bei gydytojai Laurai Mikužytei už profesionaliai atliktą akies operacija ir galimybe toliau gyventi pilnavertį gyvenimą. Čia dirba tikri aukšto lygio specialistai, labai malonūs ir komunikabilūs darbuotojai. Linkiu visiems sėkmės ir stiprybės darbe ir asmeniniame gyvenime.
Laba diena, sakau nuoširdų ačiu gydytojui A. Pangoniui už nuoširdumą ir profesionalumą.
Gerbiamieji, noriu nuoširdžiausiai padėkoti puikiam Sąnarių inplantacijos skyriaus gydytojui T.Abelkiui už meistriškai padarytą kelio menisko operaciją. Žaviuosi gydytojo profesionalumu, atsakingumu, sąžiningumu ir dėmesiu pacientui. Linkiu Gydytojui kuo didžiausios sėkmės ir klestėjimo gyvenime!
Taip pat nuoširdžiai dėkoju Sporto traumų sektoriaus vedėjui M.Fiodorovui, Dienos chirurgijos poskyrio visam personalui, dirbusiam rugsėjo 20-21 dienomis: anesteziologei ir sesutei, prižiūrėjusiai po operacijos, visoms tuo metu dirbusioms sesutėms už jų jautrumą ir nuoširdumą. Gyvenime niekur nebuvau gavusi tiek dėmesio ir nuoširdaus rūpesčio. Atleiskite, kad neįsidėmėjau Jūsų pavardžių, bet esu Jums visoms be galo dėkinga. Ačiū, linkiu Jums sveikatos!
nors po apsilankymo šioje lygoninėje, pradedi abejoti šio žodžio reikšme.Jau antrą kartą vežu mamą ištikus insulto priepuoliui ir susiduriu su tokiu abejingumu sunkiam ligoniui, visur rašoma, kad tokiu atveju labai svarbi kiekviena minutė, bet priėmime -jos neegzistuoja.Kai palygini visų dėmesį, atvykus i Jūrininkus-tai po tokio dėmesingumo ir greitos reakcijos į ligonio būklę, universitetinė-tikras košmaras.Jei greitoji atveža insulto priepolio ištiktą žmogų ir prie jo prieinama po pusvalanžio, nors kabinete gydytojai plepa su seselem, ir dar užsidaro duris, kad mes nematytumėm kuo jie ten užsiėmę, norėjosi mamą su ratukais išsivežti per pievas į Jūrininkus, buvau šokiruota abejingumu, lyg turguj prekiautų bulvėm...
Š.m liepos 12 mamą ištiko insultas-atemė kalbą, dešinė puse pasidarė nejautri, iškvietus greitukę-vežam į universitetinę, vos neapsiverkiau, bet buvo pasakyta, kad niekur kitur mūsų nepriims, ir ką manot-priėmime praleidom valandą, kol atsidūrėm skyriuj ir buvo pradėta teikti gydymas.Aš prabuvau iki 21 val ir man, kaip dukrai niekas nepaaiškino kokia medikamentinė pagalba bus paskirta, kokie vaistai ir ką jie gydo, net nuo epilepsijos buvo paskirta per maža dozė, nors namie gerdavom 3 kartus-čia paskyrė 2.Dabar meldžiuos, kad prabustų nors vienas tikras, ištikimas hipokrato priesaikai, gydytojas, ar tik visur reikia jiems "dėkoti"piniginiu būdu, nejau tik konvėjario būdu dirbama, jei nedavė-tai patys kalti, nors ir davus-kažin kiek kas keisis, nors žemai lenkiuos gydytojui, skyriaus vedėjui-Urbučiui, Jūrininkų neurologinio skyriaus, tai GYDYTOJAS iš didžiosios raidės.Dėmesys, kompetencija, ligonio priežiūra, bendravimas su artimaisiais.
Norėčiau tokiais žodžiais atsiliepti ir apie universitetinės gydytojus, pradedant nuo priėmimo, baigiant gydytojais skyriuose, norėčiau ramia širdim važiuot namo, palikus mamą jų rankose, norėčiau užmigti pasitikint ir žinant, kad bus viskas padaryta, kas jų rankose-kompetencija ne tik už pinigus...
Norėčiau juos gerbt ir didžiuotis, kad jie padarė viską, ką galėjo...bet dabar bemiegės naktys-ar aš, kaip duktė sugebėjau padėti savo mamai ir ar viską sugebėsiu suprast iš gydytojų akių, o gal nedaviau pakišos ir viskas baigės manai sąžinei???
Nu atsiprasant.. Dvi savaites bandau prisiskambinti i registratura, registracija internetu neveikia (o tiek pinigu sukista i sistema). Bandai skambinti- isijungia autoatsakiklis kuris tau numusineja telefono saskaita. Kad uzsirasyti belieka vaziuoti i pacia ligonine- su vaiku mazu vaziuoti ir laukti tiek laiko. Laukiau eilej virs valandos, registraturoj darbuotojos neskuba, net ne visos dirba.. O stai kaip atrodo eile 07:30 prie registraturos, sergantys ir seni zmones sala ir laukia tokioj eilej, gi ne is gero gyvenimo jie cia lankos- o yra ligoti. Pasibaisetina
Brigita Gasze-Petreikiene
2016-03-14 18:57:26 IP 78.61.181.70
Jau pusantro menesio vis galvoju, ar ramia sazine miega gydytojas Audrius Galdikas.Jis keite, mano mamai, kelio sanari.Trecia diena po operacijos prasidejo komplikacijos.Po savaites ja sergancia plauciu edema, sutrikes sirdies ritmas, issiunte i Palanga, reabilitacine ligonine.Po valandos is Palangos skambina gydytoja, kad mama sunkios bukles isvezta i universitetines ligonines reanimacijos skyriu.Ten, jos gyvybe palaike aparatai.Daugiau kaip dvi savaites ten buvau ryte ir vakare.Pries vezant i Palanga pati prasiau Galdiko niekur neveztu, jis pasake, kad cia tik bronchitas, viskas bus gerai.Per ta visa laika jis net nepasirode reanimacijoj.Kiek man gerai zinoma, uz viska buvo labai gerai sumoketa.Dar suzinosiu kiek mokejo uz ampule, kuria sukeido i kita kelio sanari.Tada as pateiksiu kiek reikia moketi Galdikui.Du gydytojai reanimacijoje, pasake, kad isgyvens galim duot 20procentu.Vasario 1d.su dukra buvau iki pietu pas mama.Gryzus namo, po poros valandu paskambino, kad mama mire.Duok Dieve, A.Galdikai, kad jums Dievas atseijketu tiek, o gal ir daugiau.Tu nevertas but gydytoju, atemes is musu pati brangiausia zmogu.
Nuoširdžiai dėkoju akių ligų Nr.2 skyriaus vedėjai Jurgitai Juotkienei ir visam skyriaus personalui bei gydytojai Laurai Mikužytei už atstatytą regėjimą ir galimybe toliau gyventi pilnavertį gyvenimą. Čia dirba
tikri aukšto lygio specialistai. Dar kartą didelis AČIŪ.
TRAUMOS KELIONE I KLAIPEDOS UNIVERSITETINES LIGONINES TRAUMATOLOGINI SKYRIU.

KAD JAI PATEKTI, PAS GERUS SPECELYSTUS, TAI I AUKSINES RANKELES, TEKO NEKELIAUTI, NEMAZA SKAUSMO KELIA. PRADZIA SIAULIUOSE, KAI PATEKAU I LIGONINE, I MANO PETI KIBO, JAUNO SPECELYSTO RANKOS, KAI MEDIKAI SU STAZU NESIRYZO. TAI VYTAUTAS MAZUTAVICIUS, KURIS NEPABUGO ISSUKIO, SURINKO PETI, KAIP NAUJA. BET, KAI YRA ZODELIS //BET//, KAI PATENKI I AMBULATORINI GYDYMA, PAS TOKIAS GYDYTOJAS, KAIP N.ROMANOVA AR V.E. PUPKUTE, KURIOS TURINCIOS STAZO PATIRTI, IR VISKA SUGADYNA. PERSIKELES I KITA POLIKLINIKA, PATEKAU PAS GYDYTOJA P. ANDRUSKEVICIU IR JIS BUVO SOKIRUOTAS.
TUOJ SIUNTIMAS I VILNIAUS UNIVERSITETINE LIGONINE, BET VEL ZODELIS //BET//, TENAI PATEKES, BUVAU PATS SOKIRUOTAS, //ABEJINGUMU//. GRIZAU NOSI NULEIDES, PLIUS SU SKAUSMU IR SIUNTIMU, PAS NEOROCHIRURGA. IR KAI A.MOCKUS PAMATES TRAUMOS NUOTRAUKA, PASAKE JAU REIKALINGAS PROTEZAS IR VEL SIUNTIMAS, TIK I KLAIPEDA. PASITIKO MANE, JAUNAS GYDYTOJAS M.STANCIKAS, KURIS PASAKE, LAUKSIM PO MENESIO, SUPRATES, KAD PATENKU I RIMTAS RANKAS, LIKO LAUKTI. LAUKTA KELIONE, PALATA IR RYDIENOS OPERACIJA. PO OPERACIJOS, BUVAU NUSTEBINTAS, VISO PERSONALO RUPESTINGUMU, DEMSYS LIGONIUI.
KAD TOKS DARNUS KOLEKTYVAS, NEAPSIEITA BE NUOSTABAUS IR SILTO ZMOGAUS, TAI V. STANIULIO, KURIS IR VADOVAUJA SIAM SKYRIUI. NORIS PADEKOTI, VISAM PERSONALUI : CHIRURGAMAMS, KURIE NEPASAKE NE, AR KREIPKIS I SAVO GYDYTOJA.TAI, M.STANCIKAS, KURIS OPERAVO, TAI A.STANKUNAS, S SINKEVICIUS, O KA KALBET APIE A. CEBATORIU, KURIS PRAESAMAS PASAKYS, PATISYK RANKOS PADETI, BUS PATOGIAU, V.KAROLIOVAS, V EZERSKIS SU STAZU, A.MUIZYS. SLAUGYTOJOS, TAI GULBES, SU SVELNIOM RANKELEM, KAI PO ADATOS DURIO, ISGIRSTI VISKAS, LIEKA PAKLAUST, KUR SKAUSMAS, PAMATAI SYPSENA. TAI, A.BRUZIENE, O.KIAULAKIENE, V.PULINSKIENE, I.KOROLIOVA, L.TVARANAVICIENE, J.STONKUVIENE, L.AUSKALIENE, L.GALDIKAITE, V, MINKIENE. MOTERYSKURIOS MATO LIGONI, ZMOGU, IR JO SKAUSMA, JU DEKA, NAKTYS RAMIOS. SIAS GERULYTES, STYGUOJA, SKYRIAUS VYRIAUSIOJI ADMINISTRATORE L.ZDANEVICIENE.
SLAUGYTOJU PADEJEJOS, KURIOS STENGIASI, KAD LIGONIS JAUSTUSI, KAIP NAMUOSE, V.VALAITIENE - UKIO REIKALU TVARKYTOJA, Z.ANDRIKIENE, V.PUSINSKYTE, D.TILVIKAITE, O.GOLOVKO. TAIP, O KA JAU PASAKYT, APIE KNEZITERAPEUTO PDEJEJA, D.KULESIENE, KAIP PRODCEDURU METU SKAUSMAS ISNYKSTA, DEKA JOS SYPSENOS.
LABAI DEKINGAS, VISAM PERSONALUI, NE TIK GYDYTOJUI KURIS MANE OPERAVO, BET IR TIEM, KURIE BUVO SALIA OPERACINEJ. BEGALINES SEKMES JUSU SKYRIUI IR TIEMS.KURIE PREIPSIS I JUS. SU PAGARBA, BIOENERGETIKAS, ROMUALDAS NAKUTIS, P303TA.
DAUGUMAI, KILS KLAUSYMAS//KODEL, BUDAMAS TOKS ZMOGUS, DASILEIDAU IKI TO//, TAI IRODYMAS, KAD DIPLOMAS, DAR NEVISKAS, NE PRIVILEGYJA, O KAI PAEMIAU SAVE I SAVO RANKAS, JAU BUVO VELU, ISTAISYT MEDIKIU APLAIDUMA. MANAU, KAD PIRMA, TAI LIGONIS, PASKUI ZMOGUS, O PASKUI ASMENYBE, O NE ATVIRKCIAI, AS ZIURIU, KAIP ZMOGUI PADET. P.S. AUDRIAU, BALTAS CHALATAS, TAIP PAT NEPRIVILEGYJA, MANAU SI REPLIKA, TAVES NEIZEIS......
Noriu pasveikinti dienos chirurginio skyriaus medikus su šv.Kalėdomis, linkiu pacientų pagarbos ir meiles, būti sveikiems ir patirti kuo mažiau stresų.Esu labai patenkinta mane operavusiu chirurgu-onkologu Gintaru Gelžiniu, operacinės personalu, palatos sesutemis, fantastiškai geros širdies ir dideles kompetencijos medikai.
Sveiki visi aš tik galiu nusiskusti tik del to kad kurie žmonės pasilieka ginekologiniam užrakinamos duris o rukomojio nėra o daktares tai tikrai dėmesingos kas pries ieškokite kitu daktaru
Pasiskaiciau cia komentaru ir pagalvojau gal geriau pavazinėsiu i Jurininku....
Raimonda 2015-06-03 16:57:34
esu kaip paciente labai pasipiktinusi, zinoma tokiu pacientu, kaip siandien pamaciau yra dauguma, kurie lankosi butent onkoliginiame skyriuje -regiatraturoje.Skrajuteje Jus rekomenduojate atvykti 15 min pries vizita pas gydytoja, siandien pati pralaukiau eileje 45min, zinoma pas gydytoja laiku negalejau nueiti, nes registraturoje amzinas poilsis, is 6 dirbanciu merginu kolsuntanciu dirba tai 2 tai 3, kitos matyt kavinasi ir ruko, ir taip pakaitom.Nes visi esame dirbantys zmones, atsiprasinejame is darbu, neskaitant to, kad dar talonelu pas gydytoja po menesi reikia laukti, tai dar reikia sedeti neventiliuojamose patalpose valandomis, kaip ismaldos prasydami laukiame kol ponios teiksis nusiusti serganti pas gydytoja kolsuntacijai.
Labai noretusi, kad i pacientus butu ziurima atsakingiau, jei kiekvienas dirbtu atsakingai, manau nebutu ir nesusipratimu tokiose istaigose.
Teisingai
Tie, kas ruošiatės operacijai - perskaitykite: https://www.facebook.com/notes/antanas-stugys/kai-endoprotezai-vagiami-operacin%C4%97se/10153160135087731?pnref=story. Gyvenimas per daug trumpas, kad aklai tikėti komercine medicina.
Laba diena.Susidūriau su ne labai malonia situacija.Prieš viena mėnesi mane buvo užregistravę pas endoskopuotoja Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.Kaip yra žinoma ne galima prieš ta procedūra nei valgyti nei gerti.Talonas buvo 10 valanda.Aš atvykau 9:30 i registratūra laukiau ten apie 15 minučių, po to nuėjau i 5 aukšta i pačia ligonine ir 9:48 aš jau sėdėjau prie kabineto.Atėjo kaip supratau daktare paėmę mano kortele ir įšėjo. Pirmyn atgal vaikščiojo gydytojai įeis i kabinetą paims kaž ką ir išeis.Ir taip jau buvo 10:10, Na tiek to galvoju maža kas.Pradėjo rinktis kiti žmones ir aš jau sėdėjau ne be viena o mūsu buvo 5.Vėl kaž kas įėjo ir nieko ne pasakęs įšėjo.O gerti tai norisi ypač kai yra sloga.O tu lauki sėdi.Ir taip aš sedėjau iki 10:25 kai jau nervai ir neišlaikę.Morališkai buvau psiruošusi, atėjau linksma, įšėjau pikta ir be nieko.Gerai, mes visi esam žmones.Bet kam yra duodamas talonas?Ir jeigu yra kaž kokiu neatidėliotinu reikalu galima gi pasakyti, kad taip ir taip reikės luktelėti, o ne su tokiais veidais vaiščioti piktais.Ir dar karta supranti kad niekas nesiskaito.Atėjai sėdėk, ir nerupi turi tu taloną neturi sedek ir lauk, kol tave pakvies.Tik žinau po šito viena kad i šita ligonine daugiau ne eisiu. Nes tvarkos ten nėra ir nebus.Pasamdytu žmogų kuris kontroliuotu darba, gal ir tvarka atsirastu.
Venkite šios ligoninės. Joje dirba nekompetetingi darbuotojai su atmestinu požiūriu į savo darbą.

Žaizdoje paliko svetimkūnį, kurio pasekmes jausiu visą likusį gyvenimą. Vietoje to, kad ligoninė pripažintų savo klaidas ir atsiprašytų ji viską neigia. Norint skųsti nekokybiškas paslaugas reikia kreiptis:
1) Rašyti raštišką skundą ligoninei. Jį ligonė atmes.
2) Vėliau rašyti skundą į valstybinę akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybą.
3) Vėliau rašyti skundą Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisijai.
4) Vėliau kreiptis į miesto apylinkės/apygardos teismą.
Stanislovas Stropus - TIKRAS NIEKŠAS !!! GYVULYS, TYČIOJĘSI IŠ BEJĖGIU LIGONIU, MOTERŲ SU VAIKAIS, KURIE NE GALI JAM ATSAKYTI. 13.03.2015 Infektologija, Klaipėdos universitetinė ligoninė, VšĮ Liepojos g. 41, Klaipėda
per kisenen galima praeiti per daktarus ?turiu del akiu regejimo sutrikimu tai nepraeiciau manau tusciom kisenem..
Registratūroje Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dirbusi moteris numeris1 pažymėtose vietoje buvo ne tik kad nemandagu bet ir netgi pasityčiojo iš mūsų. Nesu dar gyvenime buvusi taip priimta, betkiti pacientai sakė būna jai ir dar blogesnė nuotaika, ir visa tai iš mokesčių mokėtojų kišenių.
Liepos pabaigoj bandžiau užsiregistruoti pas onkologa. Pasakė skambinti rugpjūčio 18 d. registruos pas gydytojus rugsėjo mėnesiui. Paskambinus rugpjūčio 18 d. ryte (apie 10, 30 val) man buvo pasakyta kad registracija jau pasibaigė ir bandykit dar po mėnesio "laimę". Šiaip skambinėjau kas 10 min nuo 8 val ryto, kai priskambini niekas nekalba tiesiog "perjungia" ir aišku išjungia skambuti. Atsiliepusi administratorė tiesiog šaiposi, pareikšdama kad jau po 10 val. reikėjo skambinti anksčiau. Paaiškinus, kad neina prisiskambinti arba ji nekalba pakėlus ragelio, paaiškina kad čia mano bėdos. Vienu žodžiu žiaurus aptarnavimas.
Labai dėkoju angiochirurgui, sk.vedėjui Eligijui Araminui už abiejų kojų venų atliktas operacijas.Puikus savo srities specialistas, nedaugžodžiaujantis, bet viską išaiškinantis apie operaciją, rezultatai matosi grįžus namo, prasidėjus gyjimo procesui.Didelės sėkmės Gydytojui ir visam jo Kolektyvui.Virginija iš Telšių.
Prieš pusvalandį paskambinau į angiochirurginį skyrių, norejau pakalbėt su gyd.Petručiu.Atsilepęs gydytojas pasakė, kad nėra.Kai paklausiau, kuriuo metu dažniausiai galimarasti, grubiai atrežė, , aš nesu jo sekretorė' ir numetė ragelį.Ir tai nepirmas kartas, kad to skyriaus gydytojai labai arogantiški, abejingi pacientui, elgiasi lyg karaliai jei neduodi pinigų.Aš moku mokescius ir turiu teisę išgirsti atsakymą į rūpimą klausimą.
Pasibjaurejau priimamojo darbu. Seniai norejau rasyt neigiama atsiliepima, bet vis susilaikydavau. Atvaziaves su siuntimu lauki pora valandu kol tave priims nors pries mane jokio zmogaus nebuvo, paskui tik priejo, paklausus kada bus galima patekti i kabineta, pasiziuri zudanciu zvilgsniu ir nk nesako!!! Kas per gydytoju darbas as nesuprantu!
Lankiausi pas urologus 3 metus.Kiekvieno lankymosi metu siule prostatos biopsijas nors karta jau buvo daryta.Supykes nuejau i mokama poliklinika ir rado uzdelsta prostatita.Klausimas jusu urologams, kodel netiria prostatos sekreto ?
Klp ligonines akuserijos-ginekologijos skyriu, o butent pogimdyvinis skyrius-ziauriausiu, nemandagiausiu zmoniu nesu maciusi, Dirba chamai, nesuteikia menkiausios pagalbos, jei po gimdimo guleciau namie, butu dar geriau.Ir tai netik mano nuomone, visos guli ir bijo pasiskusti, nes mano kad tada joms nesuteiks ir tos :menkiausios:pagalbos.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai...

KTU pradėjo rektoriaus paieškas
KTU pradėjo rektoriaus paieškas 12-11 20:18
Kauno technologijos universitetas (KTU) skelbia konkursą rektoriaus pareigoms užimti. Naujojo vadovo ieškoma po to, kai buvęs rektorius Petras Baršauskas dėl plagijavimo skandalo pasitraukė iš...
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD 12-11 19:18
Danijos bankas "Saxo Bank", besikoncentruojantis į investicinių paslaugų teikimą, prognozuoja, kad populiariausios pasaulio kriptovaliutos kaina 2018 m. pakils iki 60.000 USD, tačiau vėliau leisis...
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai 12-11 19:17
Y kartos atstovų adresu nevengiama leisti kritikos strėlių. Esą jie išlaidūnai, negalvojantys apie ateitį, o tik apie dabarties malonumus. Atliktas tyrimas rodo, kad šios kartos atstovai...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Oracle 49,60 +2,23%
3M 238,13 -0,90%