Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos Universitetinė Ligoninė

Atsiliepimai apie Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos Universitetinė Ligoninė, VŠĮ

Dėkoju Vertebroneurologinio skyriaus gydytojai Loretai Kalasūnienei už rūpestį, kompetenciją, padrąsinantį žodį, kuris gydo kaip vaistai, o gal net labiau. Ačiū nepakartojamam skyriaus personalui: slaugytojoms - Gaivai, Raimondai, Jolantai, Marlenai, Dženetai. Ačiū kinezeterapeutei Irmai ir naujajai komandai- Jūs Šaunuoliai! Dėkui ir Romai ir Nelei bei aptarnaujančiam personalui.
Jau ne pirmą kartą tenka gulėti šiame skyriuje, džiaugiuosi, kad slaugytojos rūpinasi kiekvienu pacientu kaip savo artimu žmogumi, pakalbina skyriuje esančius vyresnio amžiaus žmones.
Man patinka esanti tvarka, tik nieko nekeiskite!
Artėjančių švenčių proga linkiu stiprybės, sveikatos, meilės žmogui- jos turite su kaupu! Būsite laimingos, te laimė lydi ir Jūsų artimuosius.
Pagarbiai- Loreta Latožienė
Laura 2017-07-30 22:49:58
Zmogus atvaziavo su raktikaulio luziu uz 4 val. Guli reanimacijoje su traukuliai, skamba juokingai? Cia baisiau ir juokingiau nebuna, juokas pro asaras. Isskvieteme greitaja buvo budinti klp universitetine ligonine, vaziavo 30 min. Kur kelio 2 min. Atvaziavus ikele i greitaja nepaklause nieko, ar viskas gr su sirdim, ar nera alergiska vaistams, koks svoris, NIEKO!!!! Suleido morfijaus, kur zmogus skausma kentejo ir nesaukia!! Net nepaklause ar reikia vaistu!!! Paskui dar sako nk blogiau nebus! Mamai buvo lb bloga, silpna, pykino. Padare MRT ir pasake raktikaulio luzis, su smegenim viskas ok, pagulde i palata laukt gydytojo. Saulekeme po 2 val gydytojo, atejo nk doro nepasake apart luzio. Mamai vis blogiau blogiau kai galiausiai prasidejo traukuliai spaudimas sukilo iki 180! O kur atveze su 115. Su spaudimu bedu neturejo, kol galu galiausiai kai zmogus vos ne merdija suprato, kad morfijaus doze per didele jos svoriui+!!!!!! Plaut organizma o traukuliai nesilauja, pagulde i reanimacija o ten info kaip is blusu naudos. Paskambini bukle stabili klausi kazka bukle stabili nors paimk ir nusisauk!!! Ka galiu pasakyti norit mirt vaziuokit i ta lig ir mirsit, kaip jau ne vienas pasake ten ne ligonine o didelis morgas kur atejai ir gali nebeiseiti. Truksta zodziu mediku, felceriu abejingumu. Baige su "spierom" dirbkit statybininkais o ne GYDYTOJAIS PRIE ZMONIU GYVYBIU!!!!!!!!! Ryt i policija ir i teisma gaila visu kas patrnka mes kovojam, bet kiti neturi tiek jegu!!!!!
Būtų naudinga sužinoti istorijos tęsinį. Dėkoju
Per tiek metų niekas nesikeičia, betvarkė priėmime. Trūkus kantrybei susiradau sesutę priėmime, priminiau, kad laukiame ir mes, gavome atsakymą, kad turite belstis į visas duris, kitaip sėdėsit čia dar ilgai. Prisibeldėme po dviejų valandų. Ir viskas būtų suprantama, jei bent būtų paskirtas atsakingas asmuo už pasitikimą naujų pacientų, suskirstymą, bent būtų elementari sistema kaip pasitinkami ligoniai. Ką pamatėme per pusdienį praleistą priimamajame, jog visi kažkur vaikšto sau, į laukiamąjį net akių nepasuka, kabinete sesutės stoviniuoja, kalbasi. O jūs ten sau sedėkite, o jei tikrai reikia pagalbos, tai belskitės, belskitės, belskitės. Kol prisibelsite ir būsite "tie, kur nekantrauja". Švaros taip pat ten nėra, musės reklamų dėkliukuose guli, grindys plautos purvinu vandeniu, sienos nudaužytos. Vaikšto sanitarė su tuščiu maišiuku pirmyn atgal koridoriuose, tarsi kažką dirba. Svarbu, dezinfekciniai skysčiai ant turėklų koridoriuje priglausti, ir užrašas dėvėti kaukes. Gal viso to net nepastebėtume ir nesureikšmintume, jei bent vienas iš darbuotojų koridoriuje būtų įkišę galvą į tą laukiamąjį ar bent akis pakėlę į laukiančiuosius. Nerekomenduojame niekam, ir patys daugiau nebegrįšime.
Noriu padekoti uz atlikta operacija skyriaus Vedejui Vitaliju Eismontui ir O. Aliosinui uz ju auksines rankas Atliekan sunkia operacija, bet atlikta idealiai. Taip pat noriu padekoti pilvo ir robotinei chirurgija personalui Alinai, Krestinai, Laimai, Liucijai, Sandrai, Editai, Dianai, Jolantai Nuosirdus aciu uz rupestinga prieziura, slauga, gera nuotaika ir nuosirdu zodi. Su didziausia pagarba. Sekmes jus visur ir visada
Noriu padėkoti sesutėms chirurginiam skyriui, Editai ir kitoms už nuoširduma! Kristinai ačiu!
2022-09-25 11:30 atvykome i priimamajį su skaudančia akimi, norėjome, kad apžiūrėtų, skirtu gydymą. 13:30val klausiu darbuotojos, kada apžiūrės, laukiam jau dvi valandas, man teatsako, kad kentėkit. Aš suprantu, kad pas traumatologų tiek laukt, nu bet apžiūrėt akį? Toks įspūdis, kad tokio specialisto ligoninėje išvis nebuvo. Trūkus kantrybei 14:10val išvažiavome kentėti namo, o pirmadienį bandysim ieškot pagalbos privačiose klinikose. Košmariškas absurdas! Kokia ten pas jus tvarka, kokia sistema -nesuprantu! Teisybe sako, kad belaukdamas žmogus pagalbos ten gali ir numirti.
Liepos mėnesį man buvo atlikta stuburo išvaržos operacija. Noriu padėkoti antro neurochirurgijos skyriaus vedėjui - gydytojui neurochirurgui Daniui Liutkui, mane operavusiam gydytojui neurochirurgui Vladislavui Bilinskiui- Milkovičiui bei visam puikiam šio skyriaus personalui. Nuoširdus AČIŪ.
Atvykome į ligoninę 15:50 paguldė 23:50. Pralaukė senas žmogus 8val. Gydytojų toks aplaidus darbas. Baisu. Gėda!!!!!
Vardenis pavardenis
2022-08-26 18:57:59 IP 2ju6g4vc
Siandien universitetineje ligonineje, 3 korpuse dirbo labai nepatenkintos ir piktos gydytojos, dvi moterys is kuriu viena is mazeikiu, lauke nuo 11val, o kita is taurages, jos vizitas perkeltas buvo is rugpjucio 1d., pirmoji jau lauke 3val, antroji, nesulauksi eiles pasibelde i kabineta ir paklause kada priims, gydytoja supyko ir pradejo saukti ant moters sergancios veziu, viskas irasyta, uz tai kad moteris pasiteiravo, ja nukele i eiles gala … kazkoks siaubas ir nepagarba senesniems zmonems….viskas vyko akiu skyriuje
Noriu padėkoti KUL Urologijos skyriaus personalui, išskirti jauną slaugytoją Juliją. Ne tik išsilavinusi, turinti žinių, bet itin nuoširdžiai bendraujanti su ligoniais. Tik geri įspūdžiai, puikus aptarnaujantis personalas.
Laba diena. Noreciau nuosirdziai padekoti KUL Urologijos skyriaus personalui. Nuostabus zmones, geri savo srities specialistai.
Dekoju. Pagarbiai Petras Povilaitis.
Nuoširdžiai dėkoju KUL ginekologijos skyriaus vedėjui Raimondui Šiauliui, už atliktą operaciją ir pooperacinį laikotarpį. Esu dėkinga visam šio skyriaus personalui už suteiktas paslaugas buvimo ginekologijos skyriuje metu. Dėkoju ir linkiu visai Jūsų bendruomenei dirbti paciento labui. Man patiko ir priežiūra, ir maistas, ir ramybė, kurios reikėjo sveikstant po operacijos. Ačiū.
Jurgita Mikalauskiene
2022-07-16 10:40:00 IP 55vn9qvb
Noriu tarti dideli AČIŪ Neurochirurgijos Skyriaus Vedejui Daniui Liutkui uz tai, kad turim mama gyva, uz visada malonu ir nuosirdu bei supratinga bendravima su artimais, kas tikrai reikalinga sunkia akimirka!!!
Ir taip pat labai noriu padekoti Kineziterapiautei Jovilei Ubartienei, kuri, kaip as sakau (nesu macius labiau atsidavusios savo srities specelistes) dirbo maximaliai su mama po aneurizmos operacijos ir dirbo taip nuosirdziai ir profesionaliai ir Dziaugiuosi, kad Klaipedos Universitetines ligonine turi tokiu savo srities specialistu!!!
Viktor Gonserovskij
2022-05-20 21:46:05 IP 2g5vfab0
Noriu išreikšti nuoširdžią padėką Klaipedos universitetinės ligoninės personalui, Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus darbuotojams, visam traumotologijos skyriaus personalui, už rūpestį operatyvumą, ir pagalbą.
Didelis, didelis, didelis AČIŪ mane operavusiam gydytojui ortopedui traumatologui Tadui Gedvilui -tai gydytojas, specialistas iš didžiosios raides. Sveikatos Jums, daktare, ir asmeninės laimės!

Ačiū Jums nuoširdžiai Viktor Gonserovskij
Tragedija o ne priimamasis, daktaras visiskaj nesusigaudo savo darbe buvom 2022 05.15 hirurgas. 5 valadas laukem, praejo 7 zmones, grejtaja atveze zmogu tai net nebuvo iseies, ,
Laba diena, skambinu jūsų įmonės registratūros tel. 8 46 410000 išmeta I.Kunei remonto įmonė arba Bernardas Basiliauskas. Kaip suprasti? Rašiau paklausimą suvedus duotą saugos kodą nepriima. Kaip gauti aiškumą?
Jau antrą kartą gyvenime nuvykus į Klaipėdos universitetinės priimamajį žmogus, kuriam yra labai blogai, yra siunčiamas per korpusus pirmyn atgal, nes nei viena ten dirbanti persona nesupranta ką daryti. Klausimas tai kam tada tas priimamasis, ir ten dirbantys asmenys, jei jie nesupranta savo darbo specifikos, o tas skyrius neatlieka savo paskirties? Žmogus, kuriam galimai yra apendicitas, yra skausmuose, yra varinėjimas iš vieno korpuso į kitą, o darbuotojus nuėjus randi telefonuose. Šiandien išvis situacija, nuvykus į priimamajį buvome siųsti į kita korpusa, iš kito korpuso atgal į priiamamajį, o priimamajame gavome žinia " šiuo metu vyksta švaros, tvarkos diena, nepriimam nieko, eikite į jūrininku ligonine".Nesuprantu kaip taip galima :)
Pilvo ir robotinės chirurgijos skyriuje numarino man artimą žmogų per savaitę, nuo atsigulimo, arba per 5d nuo operacijos. Po atliktos skrandžio operacijos jau nuo antros dienos (penktadienio) žmogus kentė didelius skausmus ir būklė tik blogėjo, kol sekmadienio vakare teikėsi išvežt į reanimaciją (tikriausiai be samonės).Telefonu su ligoniu susikalbėt negalėjau, tik supratau, kad yra labai blogai nuo šeštadienio, o slaugytojos atsakydavo, kad viskas gerai. Kaip galėjo gyd. V. Nutautienė ir skyriaus vedėjas V. Eismontas, kuris paskutinis šeštadienio ryte vizitavo, neįvertint ligonio būklės ir palikt. Išvada viena, JIEM LIGONIAI DZIN, o gal vertinami ne nuo pagydytų, o nuo numarintų skaičiaus, nes artimieji neįleidžiami ir nieko nemato, o ligonis pagalbos neprisišaukia. NeduokDie papult į šį skyrių.
Labai esu nusivylusi Gyd. Raimondas Siaulys. Atvykau konsultacijai kad paskirtu tyrimus del vezio sekimo. O kadangi operacija paskutine buvo atlikta Vilniuje tai pareiske kur Operavaisi ten ir gydikis... Juk as Klaipediete ir jaigu man dabar tyrimus darytis reik i Vilniu vaziuoti??? Fuj. Net israso normaliai nesuformulavo... Niekam daugiau nerekomenduosiu.
Aušra Vaserienė
2022-02-02 16:51:34 IP 2i23vmng
Esu dėkinga Klaipėdos Universitetinės ligoninės visam personalui, pradedant priemimo skyriumi, už operatyvų ir greitą priemimą suteikiant pirmąją pagalbą, perkėlus tolimesniam gydymui į insulto skyrių taippat buvau šiltai sutikta ir priimta. Visą tolimesnį gydymą buvau maloniai ir rūpestingai prižiūrima. Maitinimas taip pat buvo nuostabus. O ypatingai didelį AČIŪ noriu skirti mane gydžiusiai gydytojai Jūratei Ruginienei, be galo šiltas, malonus, supratingas bei žemiškas žmogus, visuomet buvau išklausyta ir gydoma, atlikti visi galimi tyrimai.
Linkiu visam ligoninės personalui begalinės ištvermės, stiprybės ir jėgų toliau dirbant tokį atsakingą darbą, tokiu mums visiems nelengvu periodu
Noriu padėkoti Klaipėdos Universitetinės ligoninės reanimacijos skyriui ir insultu skyriui! Visam personalui ir gydytojai Jūratei Ruginienei už suteikta gydymą, slaugįma mano brolio A.M! Žodžiais neina apsakyti! Dievo globos Jums! Styprybės! Ačiū!
Dabar guliu šitoje ligoninėje, neochirurginiam 2 skyriuje. Seselės tikrai geros, padeda kai reikia, paklausia ar nieko netrūksta. Pati ligonines patalpa irgi graži, švari. BET. Daktarai.....neturiu net žodžių. Pas mane pulinys kakle ir žande, šiandien sprogo. Seselės šaunuoles iś karto atbėgo sutvarkė, bet nuejau i 2auksta pas daktara likau apšalusi, nes nesuleides jokiu vaistu kad man neskaudetu ar kad nieko nejausciau, pradejo kišti žirkles i kaklą. Manau tai paskutinis kartas kai aš čia
Liepos 26 d. mano sunus Arvydas pateko i avarija ir patyre daug sunkiu suzalojimu.Buvo gydomas renimaciniame, 1 neurochirurginiame, slaugos skyriuose.Kovo men. pati gydziausi pulmonologiniame veliau krutines chirurgijos skyriuje kur buvau operuota.Noriu nuosirdziai padekoti siu skyriu medikams, aptarnaujanciam personalui uz isgelbeta mano sunaus gyvybe ir man sugrazinta sveikata.Jei ne jus sios sventes man irmano artimiesiems butu labai liudnos.Dabar mano sunus toliau gydomas Palangos reabilitacijos ligonineje.Didelis ACIU.
Vardas nesvarbu.
2021-12-18 22:32:34 IP 5f4soq14
Žmogus paprašė vaistų ryte, o gavo tik vakare, nes kaip jie sakė, žmogų vežė i reanimacija. (VISA DIENĄ)!!! Aš pakraupusi!!!!
Dirba jaunos merginos, matyt be praktikos, niekas nesvarbu, o tik laukia išsižioję pinigų
Tikrai jus mergaitės jų negausit, savo pareigų neatliekat tinkamai, net žodžio ačiū nevertos, nusiskundimų nemažai apie šia "puikia" ligonine, mažiau šiuo metu darbo, ar ne, dar vis apie covid šokinejam?
Turbūt pamiršta apie žmones kurie serga ne tik covid bet ir kitomis ligomis, kuriem skauda, kuriems reikia pagalbos! Gal but žiniasklaida padėtų? Manau tai vienintelis kelias, geresnės sveikatos link, o ne covid ištisus metus. Susiimkite daktarai davę priesaiką, žinau jūsų likę mažuma, bet tikiu jumis, o visi kiti parsidaveliai, linkiu sėkmės gyvenime ;)
2021-10-11 Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje man pakeitė kairios kojos kelio sąnarį. Esu labai dėkinga gydytojui T, Abelkiui ir visai jo komandai, už puikiai atliktą operaciją ir nuoširdų bendravimą visos ligos metu.
Labai dėkinga nuostabioms, švelnioms, atsakingoms med. seselėms. Ačiū, Jūsų skyriuje dirba nuostabūs žmonės, puikūs rūpestingi medikai. Dieve, saugok šiuos puikius medikus, tegu visos bėdos aplenkia Juos. Dar kartą AČIŪ
Šiandiena yra stebūklų diena. Apsilankius KUL su vyru pas gastroenterologę, buvome mielai nustebinti, specialisto bendravimu, mokslo patarimais, paprastumu. Negana to nuėjus į informaciją, gavome dar vieną malonu siurprizą, neabejingumą ir paslaugumą. Taip, tai ateina naujoji karta, visiškai kito mentaliteto.
Žinoma sistemoje yra problemų prisibelsti iki specialisto, registruojantis internetu, bet patekus, maloniai stebina.
Už gerus darbus, norisi geru žodžiu ir atsidėkoti. AČIŪ.
Neduok dieve vèl apsilankyti šioje ligoninèje. Atvykau i prièmima sekmadieni apie 18:00 su nežmoniškais šono skausmais. Paaiškinau jog tokie skausmai buvo prieš puse metu bet deja daktarai man nieko nerado ir pasakiau jog pagal tokius skausmus man gali būti apendicitas. Iš manes seselè išsijuokè ir pasakè jog neimanomas dalykas. Tai norèčiau perduoti tai moteriai kuri dirbo ta vakara tenais, kad nueikit iš naujo i mokykla ir pasimokykite, nes per jus aš galèjau užsilenkti ir per operacija buvo daug komplikaciju????Ačiū dievui spèjau nuvažiuoti iki Plungès. Ir nepaliksiu aš to taip paprastai. Tikrai bus kreipiamasis i Direktoriu
Antrame Neurohirurgijos skyriuje dirba ne sesutės, o kazkokios pabaisos.Aplankyt neleidzia, o ir informacijos apie sunkiai sergantį zmogų nesuteikia.Vienu zodziu prieziūra tikrai labai prasta.Bet tuo paciu noriu padėkoti ligoninės vadovui, paskambinus ir papasakojus problemas, tuoj viskas buvo isspręsta.Labai fidelis aciū ligoninės direktoriui, kuris neliko abejingas mūsų prasymui.
Pasipiktines/piktinusi
2021-06-22 14:19:38 IP 2ju3kt2p
Dar neteko per karscius kai lauke 30 laipsniu guleti su atviru langu prakaituoti nuo karscio o duru neleidzoa atodaryti kad butu gryno ooro, raso kad patalpos vedinamos bet taip nera. Turejo vedinti 7 ryto bet duris uzdarytos. Nusivyliau ir daugiau niekada cia negriziu. Ne vien del to kad karsta bet ur paklausus seseliu kokius vaistu leidzia jos nezino daktaras atejas nepasake kas atsitike kokios prognozes ka toliau daryti. Nulis paaiskinimo nulis patarimu. Kaip dar gali gyvuoti tokia sudina ligonine kuri gali numarinti zmones.
Genovaitė Dužinskieneeė
2021-06-15 11:00:02 IP 2i51eco0
Nuoširdus ačiū ambulatorinio konsultacinio skyriaus vedėjui Vladimir Zdorovets, už nuoširdžia pagalbą sprendžiant mano problemas.Tik jo dėka viskas išsiprendė.Tai labai malonus ir šiltas žmogus.Ačiū, ačiū, ačiū.
Dar prie to pačio pridėsiu, kad ją gydė pats skyriaus vedėjas ponas V. EISMONTAS. NESIKREIPKITE TEN. PATYS BLOGIAUSI ŠUNDAKTARIAI. Visus numarins ir nieko jums nedarys. Ypač jei išgirs jūsų diagnoze. Tik apipūlins smegenis kad viskas sklandžiai ir gerai pavyko. Praktiškai jis net nesirūpino ja ir jos neapžiūrinėjo. Paskambinus praktiškai informacijos negaudavau.... kas per laikai.........
Patys blogiausi atsiliepimai. Numarino man brangiausia žmogu. Laiku nesuteikė pagalbos, šundaktariai. Plius pačiai gulint po didelės traumos nuo streso buvau gydoma nuo skrandžio vaistais. Jei norit gyvent nevažiuokit ten ir nevežkite savo artimūjų. Tik pinigus paima o nieko nedaro ir dar daiktų visų negražina... žmogus skundžiasi dejuoja o jie dzin dzilin. Esme tame buvo kreiptasis prieš mėnesi pagalbos, išrašė namo, pragulėjo lovoj pora sav išvežėm vėl į ta pačia ligonine ir tik po 2 sav padare operacija....... po operacijos ėjo tik blogyn. Tik daktarų kaltė. Kad jūs supūtumėt pilvo ir robotinės chirurgijos skyrius.
Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. Arūnui Stonkūnui ir sesutei Deimantei Emkytei už gerumą, supratingumą, rūpestingumą, nuoširdų bendravimą.Linkiu Jums sekmės darbe, stiprios sveikatos ir Dievo palaimos. Pagarbiai pacientė Korolina Jotkutė
Dekoju 3-io A korpuso, Radioterapijos (spinduliavimo) kolektyvui. Sesutes tikrai, labai paslaugios ir malonios. Bet problema yra ta, kad nustatytu laiku, niekada nesi priimtas. Tad kolidoriuje, mums pacientams, tenka islaukti, maziausiai 1.5val.-2val.!!! Nuo tokio laukimo, prikaustytas prie kedes, ir dar su kauke, mes pacientai, tapsime didesniais ligoniais, negu esame. Tai yra nenormalu. Zmones atvaziuoja ir is kitu miestu, susiplanuoja laika. Labai prasau, sia situacija isspresti.!!!
Atėjau i konsultacija pas gyditoja tik nesupratau ko, pas mane išvados iš privačios klinikos ir galima butu registruoti pas specialista bet mane siunčia pas kaškoki tarpininka[gyditoja]laba diena, ko atėjai, mmmm??????duodu išrašus, skaito....................... Tai ko nori...........Aš myntise tiesiog rėkiu bl...... kūr.... nax......Susiėmes paaiškinau.Nu ok davė lapeli ir liepė eiti i registratūra, ten man pasake reikės skambinti toke diena iš pačio ryto nu ok iki.Skambutis, užimta ir taip apie valanda kol prisiskambinau o ten mane nudžiugina, talonai buvo šeši ir jie jau išdalinti, WTF kaip suprasti, skambink po 30D - + bus vel šeši talonai kas čia per nax.... vikingo loto, Teleloto, Keno loto, jūs ka čia pokštaujat ant tiek pacientu šeši talonai kita syki surengkitia gladiatoriu kautynes 6 asmenys išlikia gyvi gaus talona pas specialista.Sėdžiu ir mastau o jai sekanti mėnesi vel pasakys skambink kita mėnesi ir taip gali tesis bbž kiek laiko o aš ne maklaudas, man pasakė kad turiu 6mėn poto gali prasidėti komplikacijos.Pabandysiu kitoje ligoninėje registruotis jei tokia pat nesamonė kaip čia nu tada BBD reikės vėl eiti i privačia klinika, tik kas ble.... kompensuos tas išlaidas:D{gyvenam kažkokioje jebanutoje paralelinėje visatoje}
Noriu padekoti Klaipedos infekcinio ligu skyriui Nr 2 izoliaciniui poskyriui 3 aukstas.
Buvau atvestas su auksta temperatura. Labai greitai buvo atlikti visi reikalingi tyrimai ir nustatitas plauciu uzdegimas.
Labai noriu padekoti visam personalui uz nuosirduma ir gerai atlikta darba.
Aldona Arbaciauskiene
2021-04-27 14:16:40 IP 28mc01cq
Ne kartą gulėjau Universitetinės ligoninės insultu skyriuje esu dėkinga šio skyriaus daktarėi Kristinai Pruselaitienei ir visam nuostabiam kolektyvui. Papuolus į šį skyrių matosi kaip rūpinasi kiekvienu paciantu. Skyriuje labai sunkus ligoniai darbo su ligoniais daug.Mieli medikai sveikinu su profesine mediko diena linkiu stiprybės, ramybės sunkeme Jūsų darbe.
2021.01.10.Mama su greitaja buvo isvezta i univer.ligonine.Buvo rasta lovoj, negalejo atsikelt.Kraujospudis aukstas, cukrus 21.3. Atjunge kojas, stubura.Po 2val laukimo lauke gydytoja paskambino ir liepe pasiimt ja namo.Atseit ji sveika.Susigincijau ar nematot mikroinsulto?buvo atsakyta tai covido pozymiai.17val.Nuo tos dienos mama nebevaiksto, nebepavalgo, vartoma...Gulejo ir kardiologiniame skyriuje, kur buvo uzkresta covidu po 4 testo.Perkelta i infekcini korpusa.I sekancia diena isvezta i Palangos reabilitacine ligonine.Is ten po 3 dienu atgal i infekcine.Endokrinologas negyde, buvo tik konsultuotasi, nes covido skyrius.Cukrus sokineja siuo metu iki 25.Parsiveziau namo kaip is kankiniu stovyklos.Kunas nusetas melynem, Rankos kaip nudegintos, puslem, guzai, guzeliai, tarp sedmenu pragula-skyle.Daiktai supelyje.Nauji 3 naktinukai pavogti.Kas per personalas supo ja?Jei zmogus garbingo amziaus, negalima lankyti, tai jums galima tyciotis?Lazda turi du galus.Isaus ir jums ta atpildo valanda.Suzverejes, neatsakingas personalas nuo slaugiu, valytoju...daktaru.Linkiu jums, kad jus ir jusu artimieji taip butu gydomi, kankinami, ir butu is jusu pasityciota...Duok Dieve siems nedoreliams atpilda!!!
Laima Kazragienė
2021-03-27 13:05:38 IP 28mark7l
Nors jau praėjo beveik mėnuo (operaija, pooperacinis laikotarpis, reabilitacija), tačiau atmintyje neblėsta KUL traumatologinio skyriaus personalo neįtikėtinas rūpestingumas ir atida. Iš visos širdies dėkinga profesionalias žinias, atsakingą požiūrį ir niekada negęstantį viltingą žvilgsnį kiekvienam pacientui atiduodančiam gydytojui Algimantui Čebatoriui! Ačiū visam iš kilnaus pašaukimo dirbančiam skyriaus personalui (slaugytojoms Vaidai P., Irinai K., Kristinai T., Linai A., Lidai T., Deimantei E., Modestai G., Monikai K., Onutei K. ir kt.)! Visų Jūsų dėmesingumas, padrąsinimai, o neretai ir švelnus humoro jausmas grąžina mums ne tik sveikatą, bet ir pasitikėjimą bei vidinę ramybę. Gražios, šiltos, visų Jūsų svajones pildančios artėjančių šv. Velykų šventės!
Kovo pradžioje Pilvo ir robotinės chirurgijos skyriuje man buvo atlikta operacija. Supratau, koks sunkus ir pasiaukojantis yra chirurgijos skyriaus darbuotojų darbas. Noriu padėkoti visam šio skyriaus personalui už jų rūpestį, supratingumą ir ligoniams skiriamą dėmesį. Taip pat nuoširdžiai dėkoju gydytojui J. Jurgaičiui už profesionalumą ir rūpestį. Didelis AČIŪ jums mielieji, būkite sveiki. Tegul sėkmė lydės jus ir jūsų šeimas visur ir visada.
Apsilankius šioje ligoninėje išliko tik geri įspūdžiai.
Personalas mandagus, paslaugus, puikiai atliekantis savo darbą.
Manę gydęs traumatologas ortopedas Tadas Stančikas netik puikus savo srities specialistas, bet ir puikus žmogus.Stebiuosi, kad dar yra tokių paprastų ir nuoširdžių gydytojų.
Labai esu Jums dėkinga.
Stasė Alenskienė
2021-01-08 18:34:59 IP 28mbvcov
Susirgusi Covid 19 liga, mano mama S.Jaruševičienė, gydėsi Klaipėdos Universitetinės ligoninės Infekciniame skyriuje. Nors jai jau 91 metai - ligą pavyko įveikti.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojams, slaugytojoms ir visam personalui už profesionalų gydymą, dėmesį ir jautrumą senam žmogui. Telydi Jus profesinė sėkmė ir gausūs pacientų padėkos žodžiai.
Būkite sveiki.

S. Alenskienė
Labas vakaras,

Noriu anonimiškai informuoti Jus, jog jūsų personalo skyriaus darbuotoja/studentė/praktikantė Karolina Zeleniūtė soc. tinkluose, o tiksliau, instagram platformoje, kelia nuotraukas bei turinį iš savo darbo vietos, pozuoja su darbo rūbais, kelia nuotraukas iš darbo aplinkos - palatose, su seselės apranga, taip pat žymėdama savo buvimo vietą - t.y. - jūsų įstaigą. Esu pati dirbanti ligoninėje, apie vidaus taisykles išmanau pakankamai. Minėtas Karolinos Zeleniūtės nuotraukas turiu telefone.
Dėkoju Infekcinių ligų skyriaus Nr.2 COVID-19 vedėjai R. Girdžiūnienei, gyd. V. Kungienei, slaugytojoms- Jolantai, Raimondai, Olgai, Marijai... ir visam personalui, už didžiulę kompetenciją, nuoširdumą, dėmesingumą, gydant mamytę Eufroziną.Tik, Jūsų Visų, profesionalumo dėka, vėl išvydau gyvas mamytės akis! JŪS- Lietuvos Didvyriai! Sveikatos, stiprybės, kantrybės Jums ir Jūsų artimiesiems! Laimingų ir šviesių Kalėdų!
Dėkoju universitetinės ligoninės reanimacijos skyriaus gydytojams, kurie mano tėvukui A, Mažeikai atstatė sinusinį ritmą, maloniai paaiškino procedūrą ir vėlesnius gydymo variantus. Taip pat, esu dėkinga kardiologinio skyriaus gydytojai Nijolei Žėkaitei už malonų bendravimą ir kvalifikuotą gydymą, kuris padėjo tėvukui sugrįžti į normalų gyvenimą.
Sveiki. Turejau ir as nemalonu susidurima. Mano tetis serga gerkles veziu, labai sunkiai pradejo ryt maista burnoja pasidare vien zaizdos. Labai nusilpo, atvezem i 3korp, kad sulasintu nors lasalines is ten buvom isprasyti ir pasiusti i centrini, ten nuvykus pasake nera gydytoju nemusu diena.....Kaip suprast nemusu diena zmogus labai nusilpes virsta nenustovi jam reikia pagalbos, bet gaunu ta pati atskyma nemusu diena.. Labai nusiminiau kad sergi veziu ir tu zmogau esi nebereikalingas tau jokios pagalbos nesuteiks....
Daia Birškienė
2020-11-06 10:47:31 IP 28mcoq74
Dėkoju Sąnarių implantacijos skyriaus vedėjui Tadui Stančikui už sėkmingai atliktą kelio sąnario protezavimą, visiems skyriaus darbuotojams už gerą ir nuoširdžią priežiūrą. Sėkmės ir kantrybės visiems jūsų sunkiame ir atsakingame darbe.
Skambinama su skausmais į prijamimo skyrių yra sakoma ar yra galimybė sulašinti lašaline, nes yra 12 metų inkstų akmenligė ir vienas iš prijamimo skyriaus vyriškis su kuriuo kalbėjau pasakė mes tokių paslaugų neteikiame. Kaip suprasti??? Jeigu tyrimus darytų taip pat nelasintu lasalines atsakė jis..ir paleistu namo. Tai ką mirti man iš skausmo??? 2020.10.16. Apie 00:00val.
Š.m. birzelio men man buvo atlikta operacija- pakeistas keleno sąnarys. Pries operaciją vyr slaugės buvau priverstas pirkti vaistus del kraujo krešejimo. Tačiau tik veliau suzinojau, kad šie vaistai yra kompensuojami, tačiau vyresnioji slauge uzrašiusi ant lapelio vaistų pavadinimą- liepė šios ligonines vaistineje nusipirkti vaistus. Susidarė įspūdis, kad tokiu būdu padedama verslauti vaistinem. Teko įsikalbeti su po tokių pačių operacijų su kitais ligoniais- jie patvirtino, kad - niekam šių vaistų pirkti nereikejo, juos skirdavo pati ligonine
Ankščiau buvau patenkinta ligoninės darbu tačiau po šio įvykio nebenorėčiau ten lankytis. Laukiuose 7ios sav. Naktį prasidėjo kraujavimai... Abu persigandę su vyru 2trą val. nakties šokom į mašiną ir nelaukėm greitosios atvykom patys. Dar vykstant pasiskambinom, kad atvykstam viskas gerai, laukia. Atvykom vyrą paliko laukiamąjam, nuejom su gydytoja į kabinetą išsiaiškino situaciją, užpildė dokumentus ir sako reikia skambint budinčiai ginekologei. Paskambinus jai buvau apšalus prasidėjo klausymai ar patys atvykom kiek laiko laukiuosi ir kiek kraujuoju... išgirstu atsakymą anam gale ragelio tai pasakyk, kad ne mūsų diena, tegul važiuoja į kitą ligoninę (ponia tikriausiai buvo nepatenkinta pažadinta iš miegų, nesuprantu už ką joms atlyginimus moka).. Buvau apšalus ašarotom akim išėjom ir vykom į respublikinę ligoninę.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Walt Disney 93,38 +0,90%
Western Union 13,98 +0,50%